UFO? Oni już tu są! – 25.10.2013

Piąte spotkanie z Gracjaną z Hiszpanii.

Szóste spotkanie z Gracjaną z Hiszpanii.

Bohaterem wypowiedzi Danuty A. Sharmy jest brytyjski polityk Simon Parkes.

90 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 25.10.2013

 1. Widze i mam racje ze polaczyny to najgorsza nacja na tej ziemi. Zami znawcy, lekarze i prawnicy. Palantow nie brakuje jak widze. Powodzenia Pani gracjano i prosimy o WIECEJ 🙂
  Bob

 2. hmmm… ja osobiście uwielbiam Panią słychać Pani Gracjano, czekałam na moment aż w końcu ktoś się otworzy i opowie swoją historię, doświadczenie, szanuję to.:) Ja jedynie kiedyś miałam sen kiedy byłam dzieckiem o obcych i nic o nich wcześniej nie wiedziałam.
  Mieli okrągłe domy, rozmawiałam z nimi..ale co i jak, już nie pamiętam. są ludzie którzy są przeciwko i są też tacy których ciągnie.. tak jak mnie 🙂 i Proszę o wydłużenie transmisji ponieważ Odczuwam wielki stres i tez pojawia się chaos w wypowiedziach, a w odcinku 6 pojawiły się bardzo ważne informacje. Dziękuję serdecznie i Pozdrawiam Wszystkich tych za i przeciw :))

 3. Pani Gracjano,
  Proszę o e – maila, namiary inaczej gadając.
  Może da radę, bo inaczej to wszystko o kant potłuc i już.

 4. Bob, nie udało się odwrócić uwagi od Hiszpanii, więc nas wyzywasz od Polaczyn? Pewnie w Hiszpanii lepsza pogoda?

  SeJa

 5. W opisywanych przez panią Gracjanę najściach, spotkaniach, wzięciach i podobnych kontaktach, jeśli wola człowieka nie jest szanowana, to trudno mówić o pozytywnych kontaktach IV rodzaju.

 6. Pani Anno!
  12-letni przerażony chłopak na pokładzie UFO zgadza się z własnej woli udostępniać swoje ciało do eksperymentów seksualnych obcym rozumnym Modliszkom/Świerszczom w zamian za wiedzę…
  mają kontrakt, ale czy nie nosi to wyraźnych cech przymusu i braku etyki, braku poszanowania człowieczeństwa w jego istocie?

 7. @SeJa /incognito/ …..- mam taki pomysl odemnie osobiscie : zaloz swoj Blog, zaplac za niego i pisz co twoj Chaos myslowy podpowiada-napewno znajdziesz twoich zwolennikiw ?, tutaj tematy zaklocaja twoj dzienny tryb zycia, zal mi ciebie naprawde bo szalejesz w 4-ch scianach jestes niedospana bo widac produkujesz 24 godz. na dobe twoja fantazje w takcie minutowym…..- po prostu jestes niezdrowo „zakwaszona” i zakwaszasz srodowisko albo prubojesz, chcesz Kontrolowac i narzucac albo zakazywac- masz Pecha, zmiany juz sa widoczne w POZYTYWNYM i nie da sie zatrzymac, wiec straszny bol wycieka z ciebie i nienawisc, wiec „sciezka jaka idziesz/ depczesz samotnie ma tobie sluzyc , a jak ja wydepczesz to zalezy od twojej umiejetnosci……
  A ja mam tez tylko 2 -wie opcje: albo na moja prosbe bedziesz „zablokowana/wykasowana , albo zamykam Komantarze calkowicie, chyba zdecyduje sie na ta 1-wsza opcje, bo inni normalnie myslacy nie powinni byc wciagnieci pod „twoj plaszczyk”, czego napewno bys sobie zyczyla.
  Pozdrawiam i dziekuje wszystkom innym za mile komentarze i rozmyslania.
  ps: cieszy mnie osobiscie ze widoczne jest wspomaganie finansowe NTV !!-Dziekuje za to.
  z milym Namaste
  Gracjana

  //
  @Seja i @incognito – wysyłam was na przymusowy odpoczynek od wypisywania swoich mądrości w tym miejscu. Dość zapychania mało co znaczącymi komentarzami miejsca w sposób utrudniający czytanie innych wpisów. Niech to będzie też przestroga dla innych, którym marzy się robienie tu syfu i zakwasu wśród userów i gości NTV.
  Ponadto skróciłem możliwość wpisywania komentarzy do 5 dni od chwili opublikowania materiału.
  I jeszcze przypomnę, że z decyzjami admina można się nie zgadzać, ale nie ma dyskusji w tym temacie…

  Miłego dnia
  Voytek – [Admin]

 8. @alec
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=BoB9IEgcNVY

  Na YT znajdziesz wiele filmów, które próbują wyjaśniać postawę istot pozaziemskich w sprawie porwań.
  I nie jest to przyjazna rasie ludzkiej postawa z naszego punktu widzenia. Ale czy znasz przykład kiedy „agresor” pyta o zgodę?

  Simon Parkes tak przedstawił swoja historię.Ja tylko podałam dalej.

  @G
  odpowiem w audycji. Dziękuje za komentarz.
  pozdrawiam wszystkich najserdeczniej
  danuta anna

 9. To jak tu aż taki ordnung, to proszę admina o usunięcie skandalicznego wpisu niejakiego „boba” czy „bobowej”. Jak dostanę za to bana to trudno. C`est la vie.

  //
  Na bana trzeba solidnie zapracować, nie każdy ma tak z marszu 😉

  Voytek – [Admin]

 10. 😀 @Voytek – [Admin]
  Gadam Ci, jezdem pod wraRZeniwm, nobo usprawniasz jedank 🙂 „Ponadto skróciłem możliwość wpisywania komentarzy do 5 dni od chwili opublikowania materiału.”
  „I jeszcze przypomnę, że z decyzjami „ADMINA” można się nie zgadzać, ale nie ma dyskusji w tym temacie…” ino mlenika modern, nobo „admin”toje porzycka, a po nasemu toje C E N Z O R. 🙂 Cyń sfom powinność, usprafniaj 😀
  Nutki lo Cie; https://www.youtube.com/watch?v=jExOmV6l8Qs
  Miłego dnia i nocki tysz 🙂

 11. Banowanie tych, którzy w Waszej opinii tylko mącą na pewno jest wygodne. Nie jest jednak przejawem siły, wręcz przeciwnie odsłania słabość tak poszczególnych osób jak i danej frakcji środowiska alternatywnego. Stosowanie polityki „Kto nie z Mieciem, tego zmieciem” pogłębia tylko podziały i rodzi wrogość.
  NTV ma zdecydowanie wiodącą pozycję w pogrążonym w wojnie domowej środowisku alternatywnym ale nie chciałbym aby niedopuszczanie tu żadnej „drugiej strony” doprowadziło do powstania jakiegoś „alter-main-streamu”.
  Mam nadzieję, że macie ten temat przemyślany głębiej niż ja i cywilizacja, której zręby tu powstają będzie nowa nie tylko z nazwy.

 12. Kamienie życia

  Pewnego dnia, pewien stary profesor został zaangażowany aby przeprowadzić kurs dla grupy dwunastu szefów wielkich koncernów amerykańskich, na temat skutecznego planowania czasu.

  Kurs ten był jednym z pięciu modułów przewidzianych na dzień szkolenia. Stary profesor miał więc do dyspozycji tylko jedna godzinę by wyłożyć swój przedmiot. Stojąc przed ta elitarna grupa (która była gotowa zanotować wszystko, czego ekspert będzie nauczał), stary profesor popatrzył powoli na każdego z osobna, następnie powiedział: „Przeprowadzimy doświadczenie”. Z pod biurka, które go oddzielało od studentów, stary profesor wyjął wielki dzban (o pojemności 4 litrów), który postawił delikatnie przed sobą.

  Następnie wyjął około dwunastu kamieni, wielkości piłki do tenisa, i delikatnie włożył je kolejno do dzbana. Gdy dzban był wypełniony po brzegi i niemożliwym było dorzucenie jeszcze jednego kamienia, podniósł wzrok na swoich studentów i zapytał ich: „Czy dzban jest pełen?” Wszyscy odpowiedzieli: „Tak” Poczekał kilka sekund i dodał: „Na pewno?”. Następnie pochylił się znowu i wyjął spod biurka naczynie wypełnione żwirem. Delikatnie wysypał żwir na kamienie po czym potrząsnął lekko dzbanem. Żwir zajął miejsce miedzy kamieniami… aż do dna dzbana. Stary profesor znów podniósł wzrok na audytorium i znów zapytał: „Czy dzban jest pełen?”

  Tym razem świetni studenci zaczęli rozumieć. Jeden z nich odpowiedział: „Prawdopodobnie nie” „Dobrze” odpowiedział stary profesor. Pochylił się jeszcze raz i wyjął spod biurka naczynie z piaskiem. Z uwaga wsypał piasek do dzbana. Piasek zajął wolna przestrzeń miedzy kamieniami i żwirem. Jeszcze raz zapytał: „Czy dzban jest pełen?”

  Tym razem, bez zająknienia, świetni studenci odpowiedzieli chórem: „Nie”, „Dobrze” odpowiedział stary profesor. I tak, jak się spodziewali, wziął butelkę wody, która stała na biurku i wypełnił dzban aż po brzegi Stary profesor podniosł wzrok na grupę studentów i zapytał ich: „Jaka wielka prawdę ukazuje nam to doświadczenie?” Niegłupi, najbardziej odważny z uczniów, biorąc pod uwagę przedmiot kursu, odpowiedział: „To pokazuje, ze nawet jeśli nasz kalendarz jest całkiem zapełniony, jeśli naprawie chcemy, mażemy dorzucić więcej spotkań, więcej rzeczy do zrobienia”. „Nie” odpowiedział stary profesor, „To nie o to chodziło”.

  „Wielka prawda, która przedstawia to doświadczenie jest następujaca: jeśli nie włożymy kamieni, jako pierwszych do dzbana, później nie będzie to możliwe”. Zapanowało głębokie milczenie, każdy uświadomił sobie oczywistość tego stwierdzenia.

  Stary profesor zapytał ich: „Co stanowi kamienie w waszym życiu?” „Wasze zdrowie?”, „Wasza rodzina?”, „Przyjaciele?”, „Zrealizowanie marzeń?”, „Robienie tego, co jest wasza pasja?” „Uczyć się?”, „Odpoczywać?”, „Dać sobie czas…?”, „Albo jeszcze cos innego?”, „Należy zapamiętać, ze najważniejsze jest włożyć swoje KAMIENIE jako pierwsze do życia, w przeciwnym wypadku ryzykujemy przegrać… własne życie Jeśli damy pierwszeństwo drobiazgom (żwir, piasek), wypełnimy życie drobiazgami i nie będziemy mieć wystarczająco dużo cennego czasu, by poświęcić go na ważne elementy życia.

  Zatem nie zapomnijcie zadać sobie pytania: „Co stanowi kamienie w moim życiu?”

  Następnie, włóżcie je na początku do waszego dzbana (życia) „Przyjacielskim gestem dłoni, stary profesor pozdrowił audytorium i powoli opuścił salę…

  to tak apropos cenzury Pozdrawiam Rob:)

 13. Witam pani Gracjano, mam ogromną prośbę, czy może pani opisać jaki kształt miały domy które pani widziała i o których Pani wspominała pod koniec transmisji ?

  Pozdrawiam
  T.

 14. Pani Gracjano i Pani Danuto Anno, dziękuję za ciekawe informacje i czekam na kolejne rozmowy z niecierpliwością. 🙂 Uwielbiam was słuchać. 🙂
  Pozdrawiam serdecznie obie Panie i ekipę NTV, dziękuję 🙂

Comments are closed.