UFO? Oni już tu są! – 28.02.2014

W miejscowości Saarbrucken-Brebach w Niemczech, 1 marca 2014 roku odbył się
2. Kongress für Grenzwissenschaften z udziałem m.in.: Klausa Dony, Sama Osmanagicha (Bośniackie Piramidy), Nassima Harameina, Michaela Tellingera i Valerego Uvarova.

http://hesper-verlag.de/veranstaltungen/54–kongress-fur-grenzwissenschaften.html

Janusz Zagórski rozmawia ze znanym pisarzem, dokumentalistą – Igorem Witkowskim. Punktem wyjścia do rozmowy jest nowa książka Witkowskiego zatytułowana „Instrukcje przebudzenia i zapowiedzi wielkich przemian”.

188 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 28.02.2014

 1. Ech… armagedon, jeźdzcy apokalipsy, przełomy i wstrząsy wyzierają z rozmowy z Igorem Witkowskim…

  Cóż – dość prosty mechanizm psychologiczny się za tym kryje.
  Po pierwsze – to jest STAŁA tęsknota ludzkości – każde pokolenie od bardzo dawna ma wrażenie, że żyje w czasach ostatecznych (już starożytni załamywali ręce nad wychowaniem swojej młodzieży…)
  Z jednej strony wynika to z krytycznego (ale czasem pozbawionego długofalowej refleksji) oglądu na „zły świat”, a z drugiej – z nadziei na to, że jak już to wszystko „padnie na pysk”, to podniesie się „zupełnie nowe”. I oczywiście lepsze.

  No i – jak widać – tak się nie dzieje i nie działo 🙂
  Dlaczego ? O – to bardzo proste – bo to się nie może dziać.
  Po pierwsze – wspomniałem, że ogląd na „własny” odcinek historii jest zwykle zbyt wyrywkowy. Popatrzmy na to tak;

  * czy świat dzisiejszy jest taki, jaki powinien naszym zdaniem być ? Oczywiście – nie.
  Jest wiele zła, niesprawiedliwoście, itp. Na świecie tu i tam jest wyzysk, głód, nędza.

  Ale – czy kiedyś było lepiej ? Otóż nie – globalnie było GORZEJ. Ponieważ zachodzi niezwykle powolna – ale jednak ewolucja. Czasem z nawrotami i wywrotami, czasem z powtórkami – ale jednak powoooli do przodu 🙂 Że zbyt powoli ? Że chcielibyśmy szybciej ? Ach – oczywiście.

  Dlatego, znużeni i zmęczeni – wyobrażamy sobie „wywrócenie stołka” i nadzieję na to, że potem będzie raj 🙂

  Lecz KTO i JAK miałby ten raj tworzyć ? Nawiązując do omawianych w wywiadzie „burzenia starych i złych schematów” – czy np. po krachu bankowym ludzie nagle doznają „oświecenie” i stworzą nową Atlantydę ? Jakim cudem ??
  Przecież to będą nadal tacy sami ludzie – z naszymi przywarami, wadami – oraz co ważniejsze – NATURALNYMI skłonnościami.

  Czy po okropnościach II WŚ ludzie stali się nagle aniołami ? Cóż – jedni bardziej, inni mniej, jeszcze inni wcale. Choć OGÓLNIE jednak zaszły pewne pozytywne zmiany. Ale są one nadal skromne.

  Czy zatem „przemiany Ziemi” nie będzie ? Ależ będzie – ale nie z dnia na dzień, nie przez „rewolucje” i „przewroty”, ale przez powolną i żmudną ewolucję.
  No cóż – to jest na pewno mniej widowiskowa i nudniejsza wersja 🙂
  Ale – jedyna skuteczna i możliwa – żeby powstały mądrzejsze i lepsze społeczeństwa potrzebne są przemiany – ale też duuuużo czasu. Pokolenia. Wiele pokoleń.

  I być może właśnie dlatego koledzy w UFO nie kwapią się do szczególnie aktywnego ujawniania – bo w sumie – po co ? Czy świat ludzi w rok po tym, kiedy dowiedzą się , że nie są sami – stanie się rajem ? Czy od tego znikną nasze potrzeby, nasze dążenia – zmieni się ludzka mentalność „od pstryknięcia palcem” ? Oczywiście nie.

  ***

  Channelingi – hm…można sobie interpretować dowolnie wszelkie „przekazy”, „objawienia” itp – no oczywiście. Tyle, że – tak naprawdę – jest to prawie dowolna interpretacja.

  Weźmy przykład – panowie powyżej przytoczyli cytat, że „przez kraje będą się przetaczać protesty”. Że to taki „widoczny znak”.
  Czy NAPRAWDĘ dziś mamy jakieś masowe protesty i ruchawki ? Otóż nie – dziś możemy obserwować w TV, jak w jakimś mieście palą opony i walczą o swoje prawa.
  Ale – w 99% miast jednak – nie palą. Dziś obicie pana na ulicy widzimy dzięki TV wszyscy – i mówimi „przemoc i bandytyzm !”.
  Czy w średniowieczu, gdzie „krew lała się pięknie” świat był miejscem spokojniejszym, bezpieczniejszym i bardziej pokojowym ??
  No, ale wtedy nie było TV i społeczeństw, które mogłyby sobie te ówczesne jatki oglądać z przerażeniem 🙂

  Czy więc do tej pory na świecie panował błogi spokój i ład ?? Oczywiście, że nie.
  Można nawet powiedzieć, że dziś świat jest SPOKOJNIEJSZY.

  Zatem – niestety – to są przeważnie tendencyjne analizy. Chciałoby się napisać „pobożne życzenia” 🙂 Ale może to i dobrze – bo wiara w to, że „banki padną, i świat zrozumie swoje błędy i powstanie nowy ” jest niestety naiwna….

  ***

  Zatem – zamiast wypatrywać „armagedonu” – znacznie lepiej jest mądrze robić „swoje”, troszcząc się w miarę swoich możliwości o to, aby ten świat powolutku zmierzał ku lepszemu – bo to jest chyba jedyna możliwa droga, która wystarczy nam wszystkim na jeszcze bardzo duuużo kolejnych żywotów 🙂

  1. Wg Twojej baaaaaaaaaaaaaardzo niskiej percepcji i wiedzy o świecie tak uważasz i przynudzasz jak wiele osób do tej pory. Napisz poprostu, „Nie wiem”. Są jednak rzeczy o których ci się nie śniło i właśnie teraz się dzieją.. po tysiącach lub nawet milionach lat. Świadomość naszej planety się podnosi i wkrótce może i Twoja też choć może być niełatwo:)))

   1. Sądzę, że baaaaaaaaardzo mało wiesz o „mojej percepcji”, oraz o tym, „co mi się śniło” a co nie 🙂

    ***

    Zamiast obrażać się na rzeczywistość – a jest ona jaka jest – mimo ględzenia o „duchowym rozwoju” – robotnicy w Afryce nie mają pieniędzy na zakup bananów, które zbierają, a żywność wyrzucana w Europie 3 krotnie mogłaby nakarmić głodujących – warto się zastanowić nad REALNYMI problemami
    i REALNYMI możliwościami ludzkości.

    ***

    Oczywiście – ludzkość się rozwija. Duchowo także – ale na razie, zamiast marzyć o „wstąpieniu w duchowy 4 wymiar” dobrze by było zadbać, żeby na tej planecie ludzie nie głodowali. Do tego nie trzeba „channelingów”.
    Bo wiele milionów ludzi na świcie marzy nie o lotach do gwiazd ale o obiedzie i wodzie.

    ***

    Nie chcę przy tym całkowicie „pogrążać” tego, co jest związane z rozwojem duchowym jednostki i cywilizacji. Ale trzeba mieć na to spojrzenie wykraczające poza nasze Wygodne-Europejskie.
    Inaczej są to mrzonki i iluzje – czyli coś zupełnie przeciwnego prawdziwemu rozwojowi.

   2. Niemniej sto lat temu, siedzieliś-my przy świeczkach 😉

    Czyli bardzo szybko, i jeszcze daleko, ale już u drzwi nieodwołalnie i to z powodu rozwoju cywilizacyjnego jaki musi pociągnąć gruntowne zmiany, albo załamanie cywilizacyjne. A ściślej, jedno i drugie 😉

  2. Sundayman nie psuj zabawy 🙂 Wszystko co napisałeś to prawda, ale życie byłoby nudne gdybyśmy kierowali się tylko rozsądkiem. Życie jest krótkie i dlaczego nie poświęcić kawałka czasu na zabawę w wypatrywanie jeźdźców apokalipsy , UFO czy innych niesamowitych zjawisk. Prawdopodobnie za naszego życia nie wydarzy się nic spektakularnego, ale puszczenie wodzy wyobraźni dodaje smaczku naszej egzystencji.

   1. Jeźdźcy są prawdziwi, to właśnie się dzieje aż do ostatniego = śmierć (i nie mam tu na myśli końca czasu tej „planety” to dużo dalej). Bo też jak to mówią, człowiek strzela, a Pan Bóg kule nosi, co ma wisieć nie utonie, … A ostatecznie wejdzie niezbędna pula genetyczna do nowego, jakie sami stworzą i ich dzieci.

    Pozdro 🙂

  3. Drogie dzieci z piaskownicy, ŻYCIE JEST WIECZNE a to co doświadczamy w byciu człowiekiem fizyczynym jest jedynie doświadczeniem tego wiecznego życia. Zacznijcie myśleć sercem a nie jajami:))) Oderwijcie się od średniowiecza:)

   1. A ja myślę nerką, bo Umysł się do tego nie nadaje. No jak kto woli sercem myśleć, jego sprawa ja wybieram nerkę 😉

    Taka wstawka, nie na temat 😉

 2. Witkowski ma się nadal za badacza…który ignoruje całkowicie źródła inne niż czanelingi, objawienia, lightworkerów, hipnozę, starych oklepanych nudnych kontaktowców, indygo…co otrzymujemy ? Dezinformacje Obcych a to stawia Witkowskiego na równi z dezinformatorami… Pytam Panie Witkowski…Dlaczego nie opiera się pan na realnych przypadkach wzięć ? Dlaczego nie opiera się Pan na badaniach ufologów jak Bhartolic, Howe, Karla Turner, James Bartley, Eve Lorgen…nawet nie szukając daleko…Dlaczego nie opiera się Pan na badaniach Rzepeckiego, Piechoty czy Florczykowskiego, kierunek wytyczony przez Magazyn Ufologiczny ? Wie Pan co omija i jaką papkę dezinformacyjną wciska ludziom ?….

  To Pan omija…!!!
  http://davidicke.pl/forum/milab-uprowadzenia-f78.html

  I co teraz? Zamiótł Pan do kosza najbardziej szokujące, przerażające fakty dotyczące zjawiska Ufo i Manipulacji Obcych…wciskając kity NewAge, zwyczajne idiotyzmy i konfabulacje czy po prostu zmyślone lub przeinaczone informacje z wątpliwych źródeł.

  Chcecie słuchać Witkowskiego i Janusza Zagórskiego i tym podobnych ludzi którzy z Ufologi zrobili newageową szopkę ? Proszę Bardzo.

  Po tym co Pan powiedział po zapytaniu o narrację Icka…skreślam Pana i wrzucam do szufladki z napisem „Oszołomy”, tak po prostu. Siedzi Pan długo w tym „biznesie” a nadal opowiada Pan farmazony.

  Tylko kiedy przejdziesz mrok, pokonasz demony, wtedy zobaczysz prawdziwe światło i nie ma innej drogi. To wnioski z tematyki Milab. Mamy wrogów potężniejszych niż Wam się śniło i nie są nimi Reptilianie których tak wyśmiewacie.

  1. @ redmuluc Najbardziej zniewala ludzi strach , ktory wlasnie tacy jak ty , probuja nam stale i doslownie na sile wtloczyc do glowy!!! Wmowiono nam ,ze nasze umysly sa bezsilne i ty sie tego jak widac trzymasz. Zastraszanie „owieczek” to najskuteczniejszy sposob manipulacji nimi i architekci kontroli doskonale o tym wiedza. To spokojnemu umyslowi poddaje sie caly Swiat -dlatego nalezy nas stale zastraszac i to wszelkimi mozliwymi metodami, abysmy uwierzyli w swoja slabosc i abysmy byli pozbawieni tym samym ,wszelkiej mocy . „Najbardziej szkodzi nam swiadomosc tego ,ze cos nam moze zaszkodzic „

   1. To jest właśnie pieprzenie NewAge … Twoje wpisy są tak głupie że lepiej już nic nie pisz bo i tak nic nie rozumiesz i nie zrozumiesz kukiełko.

   2. Nie znize sie do twojego poziomu prowadzenia dyskusji . Jestes klebkiem nerwow , kazdego zaczepiasz i ponizasz ,jezeli tylko ci ludzie , nie mysla tak jak ty. Wszyscy sa zli a ty jestes najlepszy i najmadrzejszy. No coz tacy sa niektorzy ludzie i to jest bardzo smutne.

   3. Jezeli uwazasz ,ze to nie jest zastraszanie ,tylko konkretne , przemyslane dzialanie z twojej strony , to powiedz mi jakie widzisz wyjscie z takiej sytuacji??? Tylko prosze o konkrety.

   4. @ redmuluc Jak nie rozumiesz fizyki kwantowej , to spojrz na bace na hali ,ktory pasie owieczki. Spojrz co robi ten baca – on ma owczarka , ktory stale zastrasza czyli obszczekuje jego owce ,zeby szly one w tym kierunku ,jaki jemu sie podoba. Pomysl o tym. Pozdrawiam Cie .

  2. Jeżeli pisze się książki w ilościach hurtowych-to jest to siedzenie w biznesie.Radzę poczekać i sprawdzić ilu zagranicznych autorytetów zacznie sie powoływać na odkrycia Witkowskiego.Należy rozumieć jak należy trzepać kasiorkę-pisać.Tu składam panu Witkowskiemu życzenia weny twórczej i miliona sprzedanych egzemplarzy.

   1. @ redmuluc Jak nie rozumiesz fizyki kwantowej , to spojrz na bace na hali ,ktory pasie owieczki.

    Fizykę to ja studiowałem… i jak patrzę na tego bacę co was prowadzi to widzę ino same barany. Nie wymądrzaj się fizyką kwantową bo i tak nic z niej nie rozumiesz.

   2. @redmuluc Tak sie sklada ,ze ja miedzy innymi studiowalam rowniez fizyke ,wiec zapraszam do dyskusji na ten temat ,albo do przeczytania chociazby kilku ksiazek profesora Michio Kaku : np. „Wszechswiaty Rownolegle ” , „Wizje czyli jak nauka zmieni Swiat w XXI wieku ” albo Stephena M. Barra „Wspolczesna fizyka a wiara w Boga” itd .

  3. ja po kodzie hitlera odpuściłem sobie pana W
   w sferze narracji, błędów składniowych, nieporadności językowej
   czy reszta z tych „ponad 50” nie odbiega od tego poziomu?

 3. Nie sądzę że losy ziemi potoczą się tak jak mówi Igor. Od małego chłopca jak mówiła mi matka byłem mistykiem co i sam pamiętam gdy mając 5 lat widziałem pomarańczową kulę z której dochodził głos lub ten donośny gruby głos był słyszalny w mojej głowie tak że włosy mi się zjeżyły z tego co pamiętam. Przyszłość jaką mi ten głos przedstawił względem mnie sprawdził się w 100%, gdyż przeżyłem już 50 lat. Przez całe życie miałem wrażenie że coś lub ktoś jest w pobliżu mnie. Nie dziwią mnie przesuwające przedmioty gdyż sam jak i moi znajomi to widzieli, nie dziwi mnie pojawianie się UFO gdyż w latach 80 w nocy z kolegą widzieliśmy obiekt który wisiał nad ziemią był bardzo oświetlony tak że oświetlał całą okolicę, start jego był tak szybki że zauważyliśmy tylko błysk i poświatę skierowaną ku górze, nie dziwi mnie to że pojawiają się ludzie w mieniu oka którzy są inni i bardziej przerażeni niż ja, nie dziwi mnie że będąc na spacerze w odludnym miejscu świadomość jest przerwana i sklejona tak że jest luka w pamięci i człowiek myśli jak przebył dystans i co tu robi. Nie jest prawdą że ci co mają kontrolę nad ziemią pomogą ludzkości!!! Wręcz przeciwnie. Trzecia wojna światowa zacznie się od Bliskiego Wschodu. Chiny zajmą sporne wyspy i zatopią koreańskie okręty. Iran połączy się z Irakiem choć są wrogami religijnymi. Egipt zaatakuje Izrael z pomocą dołączy Iran i w ten sposób Arabowie się zjednoczą dzięki poparciu Rosji i Chin aby te mocarstwa mogły spokojnie kontynuować swoje plany względem sąsiadów. W końcowym etapie USA przestaną istnieć i właśnie w tym okresie będzie kontakt z inną cywilizacją która przybędzie na okręg ziemi. Obiekty będą tak potężne że zaćmi się słońce to oni zniszczą ziemię i wszystko co na niej jest i założą nową cywilizację człowieka zmienno kształtnego. Pokrywa się to z wierzeniami religijnymi i o tym co mówił Jezus że zejdą aniołowie i spalą ziemię a człowiek będzie tak rzadki jak złoto z Ofiru.

  1. GDYBY MIAŁO DOJŚĆ DO PODBICIA ZIEMI PRZEZ OBCYCH I WYTĘPIENIA LUDZI TO JUŻ DAWNO BY DO TEGO DOSZŁO.

   1. To już się stało kolego 🙂 tzn bardzo dawno temu. Ludzkość została wyparta, człowieczeństwo zniszczone. Śpij dalej. Fredi Kruger Pozdrawia

   2. Jezeli ktos uwierzyl ,jedynie w Matrix / mimo ,ze mial mozliwosci zrozumienia tego , jak dziala rzeczywistosc w ktorej egzystujemy/, to niech sie teraz nie dziwi i nie narzeka ,ze ten Matrix wlasnie go konsumuje i to ze smakiem. Zabijanie w Matrixie wszystkiego co zywe – co nam sie nie podoba , przypomina walenie kijem w wode w ktorej widzimy wlasne odbicie. Jezeli ktos tego nie rozumie ,to bedzie cale zycie wymachiwal szabelka ,nie zdajac sobie sprawy z istoty zagadnienia.

  2. Zastraszanie OWIECZEK to najskuteczniejszy sposob manipulacji nimi. Skad wiesz na ile Biblia jest prawda a na ile zostala na zmanipulowana , na uzytek manipulujacych ludzkoscia ? Biblia to channeling a on zawsze przechodzi przez ludzki umysl, przez ludzkie ego ,wiec nie moze byc do konca wiarygodny. To ze ktos powiedzial ludziom ,ze jest wiarygodny w 100% , to nie znaczy ,ze tak musi byc. A ja mowie wszszystkim zastraszaczom NIE !!! Bo o czym emocjonalnie myslimy ,to wlasnie do siebie przyciagamy i to udowodnila wspolczesna nauka. Tak wiec nie jest trudno snuc takie samospelniajace sie przepowiednie. Wystarczy tylko ,aby wystarczajaca ilosc osob, uwierzyla w takie przepowiednie i one z pewnoscia sie spelnia ,bo tak dziala rzeczywistosc w ktorej egzystujemy.

   1. Też mówię zastraszaczom NIE. Ta sama Biblia mówi, ze nikt nie zna końca poza Bogiem, i ta sama Biblia mówi: że krolestwo jest w nas i że Ja i Ojciec Jednym Jesteśmy!
    ” Nie lękaj się, bo Ja jestem z tobą;
    nie trwóż się, bom Ja twoim Bogiem”

    Pozostaje tylko odkryć co to za „JA”!

    Show must go on!

   2. Hehe Iza 🙂 No mimo najszczerszych chęci samo-biczowników i fanatyków. Nie udało się zafałszować prawdy, bo jej nie wychwycili ptasim rozumkiem. Więc >

    SeJa 😉

  3. Jezus nigdy nie zastraszal ludzi , lecz robili to zawsze ci ,ktorzy chcieli manipulowac ludzkoscia. Jezus nauczal o dobru i milosci , bo wiedzial , ze z klockow o nazwie „wojna”,nie zbuduje sie domu o nazwie ” Pokoj ” . Wie zreszta o tym nawet male dziecko – bo to sa inne klocki !!! Budowanie Pokoju przy uzyciu wojny , to jak gaszenie pozaru przy uzyciu miotaczy ognia !!! Kazda wojna niesie ze soba ofiary w ludziach ,traume ,zniszczenia dorobku ludzkiego zycia , niewyobrazalne ludzkie cierpienie. Czy na takich podstawach mozna zbudowac trwaly pokoj ? – nigdy !!! bo z czasem dojrzewa chec odwetu za to cierpienie i jest kolejna wojna i kolejne cierpienia ! !! To jest niekonczacy sie ludzki dramat . Przypuszczam ,ze tak wlasnie unicestwily sie kiedys inne i rzekomo „wielkie” Cywilizacje przed nami. Mozna dysponowac potezna technologia ,ale kiedy zabraknie rozumu i milosci do drugiego czlowieka ,to juz jestesmy martwi i nie potrzeba ingerencji z zewnatrz, abysmy mieli pieklo na Ziemi .

  4. A kiedy Jezus tak mówił? 😀 I czy UFO to Aniołowie? I wreszcie czy Inne cywilizacje nie są tu od założenia tego świata? I jakoś nie było inwazji. A to dzięki Nim właśnie nie ma i nie było, oraz nie będzie poza krotką interwencją raz po raz i jeszcze raz i PRAWU jakiego nie znasz. 😉

   Pozdro

   1. Ten wpis nie tyczy się wpisu Gaji, a wpisu pewnego 50 latka jaki tu prorokować usiłował, nie wiem gdzie jest ten wpis więc i ten można skasować 🙂

  5. do Redmuluc – człowieczeństwo nie zostało zniszczone a ludzi nadal przybywa i to w zastraszającym tempie drogi kolego. Gdyby zaawansowana cywilizacja chciała i mogła wybić wszystkich ludzi to już by to zrobiła i to jest oczywiste. Jakoś minęły tysiące lat i nadal sobie żyjemy. Mimo wielu kataklizmów przetrwaliśmy i nie sądze żeby szybko miało się to zmienić bez względu na to czy jakaś cywilizacja nas kontroluje, wykorzystuje czy też nie. Logika nakazuje twierdzić że nie tylko negatywne istoty interesują się tą planetą i mam takie zdanie, że niektóre cywilizacje starają się chronić ten świat przed całkowitym zniszczeniem. Oczywiście nie musisz się ze mną zgadzać. Pozdrawiam.

 4. Przecież teraz też na naszych oczach dokonuje się przekręt, czyli przekuwanie na swoje uniwersalnych trendów i tendencji.
  Wydaje mi się, że nie wystarczy choć też obserwowanie co robią przebierańcy ale wykuwać nowe w wersji poprawnej, na ile je rozumiemy.

 5. Jestem właśnie w trakcie czytania owej reklamowanej ks pana Witkowskiego i z mojego punktu widzenia autor w swoich wywodach robi dwa kroki do przodu, a trzy do tyłu. W sumie nie wnosi nic ponad to co już wiem. Oczywiście ma takie prawo, gdyż każdy ma prawo do własnego zdania.
  Jednak czy zastanawiał się ktoś dlaczego tzw ITw swoich przekazach wielokrotnie mydlą nam oczy stwierdzeniem, że nie jesteśmy gotowi na KONTAKT, albo że musimy się spotkać w połowie drogi? Wg mnie od dawna jesteśmy gotowi. Odwlekanie tego jest tylko i wyłącznie im na rękę, ponieważ owawiają się zdemaskowania. Wyjdzie na jaw, że wcale nie są ani tacy inteligętni ani piękni. Wiem ktoś mi tu zaraz zarzuci jak to przecież jaką mają technologie itp. Technologia prowadzi do destrukcji i ma za zadanie przejąć władze i manipulowanie niewolnikami czyli nami. Sami najlepiej możemy to dostrzec od ostatnich stu lat, co się dzieje na Ziemii.
  Oczywiście nie wykluczam naprawdę inteligętnych rozwiniętych duchowo cywilizacji pozaziemskich niosących w przesłaniu szacunek i miłość, nie będących obojętnymi na nasz los. Pamiętajmy jednak nie wszystko jest złotem co się świeci.
  Jesteśmy tak samo gotowi na Kontakt jak na kataklizm, wojnę, zarazę.

  1. Myślę, że Ci duchowo rozwinięci, nie potrzebują technologii aby przemierzać Wszechświat!!!

  2. Nie, nie jesteśmy gotowi na kontakt, jesteśmy bardzo słabo rozwinięci Psychicznie.Jak np; przedstawiciele obcej cywilizacji mieliby się skontaktować z redmulcem ,skoro on się boi.Strach przed utratom wiedzy dotyczącej UFO,strach przed utratom reputacji,strach przed utratą swoich pragnień itd.Do tego dochodzi obrona tego wszystkiego tak zwanej wiedzy o sobie i o swoich najbliższych(zazwyczaj iluzja).Z tego strachu i obrony wyrasta agresja.Nie jest to przypadek odosobniony,my wszyscy żyjemy strachem. Strach pojawia się wtedy kiedy pragniemy żyć według jakiegoś wzorca.Wolny Człowiek rozumie strach i jest poza ograniczeniami,jest gotowy na KONTAKT.
   Rozwijajmy nasze UMYSŁY .Strach, to nie jedyne ograniczenie na naszej drodze Duchowej.Jesteśmy wprost przybici tymi naleciałościami a chcemy wznieść się wyżej i wyżej, sięgnąć gwiazd,tylko po co?Równie dobrze możemy zabrać kotka do samolotu i pokazać mu to i owo, ale czy kotek zrozumie?hihihi

 6. 🙂
  „Każde pokolenie ma własny czas
  Każde pokolenie chce zmienić świat
  Każde pokolenie odejdzie w cień
  A nasze – nie 😀 http://teksty.org/kombi,pokolenie,tekst-piosenki 🙂
  ————–
  🙂
  ” stanie się tak
  Jak gdyby nigdy nic nie było, stanie się tak
  JAK GDYBY NIGDY NIC.
  …Zimny poniedziałek
  Gorącą stanie się niedzielą
  To co nie pozmywane
  Samo zmyje się
  Nieśmiały dotąd głos
  Odezwie się jak dzwon w kościele
  A tego czego mało
  Nie będzie wcale mniej” 🙂 http://teksty.org/voo-voo,nim-stanie-sie-tak-jak-gdyby-nigdy-nic,tekst-piosenki
  ————–
  🙂
  „Bujać to my, panowie szlachta!” 😀 http://www.tekstowo.pl/piosenka,akurat,do_prostego_czlowieka.html
  🙂
  „KTO SIĘ CENI TEN SIĘ LENI
  CO DZIEŃ BYCZY SIĘ ZA TRZECH
  TO NIE PRAWDA ŻE W CZŁOWIEKU
  ROBOTNICZA PŁYNIE KREW” 😛 http://teksty.org/golec-uorkiestra,kto-sie-ceni,tekst-piosenki

  🙂 Nu i na łotarcie łzuf 😛 /gratys/ ;-(
  http://www.youtube.com/watch?v=_ZgVBmjzM1U

  3-ymta sie ciepełko 🙂

 7. Ech… 1. Fakt przeprowadzania hipnozy przez zawodowego hipnoterapeutę nic tutaj nie uwiarygadnia. Osoba w hipnozie zawsze mówi to, co chce powiedzieć – wbrew pozorom hipnoza to nie jest stan mówienia PRAWDY…. Nie wiem skąd w Panach taki osąd – hipnoza to nie jest pigułka prawdy!
  2. Nie wiem, czy na świecie żyje człowiek, który nie zdawałby sobie sprawy z tego, że nasze życie jest ślepą uliczką… Każdy człowiek wie, że umrze. Każdy widzi niesprawiedliwość i czyni niesprawiedliwość (jeden większą inny mniejszą) – i tak było ZAWSZE! Nie czekajmy na „Godota” – człowiek się nigdy nie zmieni, to tak, jakby od trawy oczekiwać, że zamieni się w motyla… Uzależnianie jakichś zmian od zmiany w człowieku – to jakaś dziecinada. To nieudolna próba wytłumaczenia, dlaczego jesteśmy ignorowani przez Obcych. Dlatego, że jesteśmy trawą i nigdy nie będziemy motylami! Po co w kółko powtarzać ten argument?

  1. @ Joanna Gregg Braden Nauka Cudow / pl/ You Tube Jezeli uwierzysz Joanno w to co przedstawilas w swojej wypowiedzi ,to dla Ciebie Joanno ,tak sie wlasnie stanie. Jezeli bedziemy myslec ,ze jestesmy bezradni , ze brakuje nam jakiejkolwiek mocy, to dostaniemy tego wiecej – bo tak dziala rzeczywistosc wokol nas . Pozdrawiam Cie i chce jednoczesnie dodac ,ze smierc jest naszym „przeznaczeniem” tylko dlatego ,ze w nia wszyscy uwierzylismy.

  2. Pani Joanno! Też pozwolę sobie w punktach:
   Ad.1 Skąd w Pani, tak głębokie przekonanie odnośnie hipnozy, że cyt. Osoba w hipnozie zawsze mówi to, co chce powiedzieć – wbrew pozorom hipnoza to nie jest stan mówienia PRAWDY…. […] Z mojej wiedzy, człowiek w stanie głębokiej hipnozy nie kłamie. Jest dużo materiałów na ten temat, proszę się zapoznać.
   Ad.2. Mogę tylko westchnąć. Jak smutno się robi czytając takie wpisy. Naprawdę ma Pani taki ogląd rzeczywistości? Wszyscy czynią niesprawiedliwość? Jesteśmy źli i tacy pozostaniemy? NIE! Nie, jest tak jak Pani pisze. Przynajmniej w świecie, w którym ja żyję, jest wielu wspaniałych, mądrych ludzi. Różnimy się. Popełniamy błędy. Upadamy i powstajemy. Ja jestem wręcz pełna podziwu dla wielu. Podziwiam człowieka, jestem dumna z ludzi. Obserwując koleje losu wielu, i będąc świadkiem również i tragedii, stwierdzam, że człowiek POTRAFI podnieść się i podjąć życie na nowo, pomimo… Potrafi „pomimo” trudnych wydarzeń odnajdywać radość życia, potrafi się zmieniać i z moich obserwacji na lepsze.
   I odnośnie cyt.[…]Uzależnianie jakichś zmian od zmiany w człowieku – to jakaś dziecinada. […]
   Według jednej z teorii dot.budowy Wszechświata wszystko jest hologramem, czyli jeśli w jednej osobie nastąpią pozytywne zmiany, to będzie to miało wpływ na Całość. No, ale jeśli nie przekonuje Pani ta teoria, to inaczej. Zakładam, że wierzy Pani, iż posiadamy biopole o mniejszym lub większym zasięgu (właściwie to nie jest już kwestia wiary, a wiedzy bo naukowcy zmierzyli zasięg pola elektroenerg. serca, mózgu itd.). Jak Pani się czuje w obecności osoby powiedzmy o dużym ładunku agresji, a jak w pobliżu łagodnego, radosnego człowieka? No i taki to ma wpływ właśnie. Zakładając, że większa liczba ludzi dokona pozytywnych zmian w sobie, będzie to miało wpływ na Całość. Ja mam tego świadomość (bez mieszania w to hologramu), że gdy jestem szczęśliwa szczęśliwszy staje się świat, czego i Pani z całego serca życzę.

   1. @Alina7 Dziekuje Pani za ta madra i piekna wypowiedz ,z ktora calkowicie rezonuje .

   2. Tak, wszyscy czynimy zło i proszę nie pisać bajek, że Pani w swoim życiu nigdy zła nie uczyniła. Proszę się rozejrzeć po świecie – chociażby przejść się do schronisk dla zwierząt, czy otworzyć oczy na to – jakim okrucieństwem człowiek niszczy inne istoty żywe nie tylko je zabijając ale przedtem torturując. Jeżeli Pani wkłada co rano różowe okulary i wmawia sobie, jaki to człowiek jest wielki i wspaniały, to oszukuje samą siebie. Szkoda, bo pewnie nie zauważa pani istot, które potrzebują pomocy. Ale w Pani cudownym świecie takie chyba nie istnieją?

   3. Co do hipnozy: badania pokazują, że człowiek podczas hipnozy może kłamać, zmyślać, fantazjować, konfabulować… co tylko zechce. Proszę wzbogacić swą wiedzę.

   4. Pani Joanno, nie-Człowiek, ale „ludź”. A „ludź”to takie coś co jedzie na autopilocie, na programach, które mu wgrano. Pani jedzie teraz jako „ludź”. Widzi Pani nie rzeczywistość tylko to co Pani wgrano i osądza. Człowiek nie osądza. Człowiek widząc „ludzia” współczuje-nie potępia. Jak można potępić, kogoś, kto na razie, nie potrafi przeskoczyć siebie? Trzeba mocno dostać w dupę, żeby otworzyć wewnętrzne oczy i uszy i przejrzeć iluzje, nadpisać oprogramowanie.
    Show must go on!
    Aha, tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak „zło”. Jest tylko „poczucie zła”. Jakby „zło” było realne to klękajcie narody-nie ma ucieczki i schronienia. Słowiem przegwizdane a Bóg w takim ujęciu to sadysta. Widzę tu osoby, które jadą na takim oprogramowaniu. To musi boleć i dziwię się, ze się nie budzą z tego koszmaru. Masochiści, czy jak? Jednak jak lubią, to co mi do tego…

   5. Pani Joanna uległa wpływom indoktrynacji, prania mózgu, fanatyzmu religijnego, najprawdopodobniej ŚJ Niestety, choć jak wszyscy wierzą ze są jedyni i wybrani…

 8. Wszystkie religie są zaprojektowanie podobnie: człowiek ma skazę (np. grzech pierworodny), nie umie sam się jej pozbyć, potrzebuje zatem pomocników i wybawców, których musi czcić i podziwiać, musi również ciągle biernie i w strachu oczekiwać na jakiś Armagedon – kurację przeczyszczającą, po której nastanie utopia dla wybranych. Podobne założenia ma nowy ruch ideologiczny o nazwie New Age. W tym przypadku zjawisko UFO tłumaczy się jakoby to byli nasi wybawcy, pomocnicy, którzy zatroskani naszą nieudolnością, słabością, przy pomocy porwań i wszczepiania pod hipnozą odpowiednich obrazów i programów, mieliby wpływać na naszą świadomość – że to niby chcą nas uświadomić jacy to jesteśmy nieodpowiedzialni, że sami niszczymy naszą planetę, toczymy wojny, wyniszczamy siebie nawzajem – krótko mówiąc, że jesteśmy słabi i potrzebujemy ich jako naszych nauczycieli i wybawców. Oczywiście, jak to w religiach, nie może się obejść bez wątku z apokalipsą. Tutaj również, pojawia się hasło tzw. Nowej Ziemi, która będzie tylko dla wybranych, po odpowiednich przejściach, które zbiorą spore żniwo. Znów bierne czekanie i szukanie pomocy z zewnątrz. New Age była i może nadal jest planowana na nową religię. W tym przypadku już oficjalnie z istotami pozaziemskimi w roli głównej. To wygląda, jak kolejna próba pochwycenia tych, którzy wymykają się staremu systemowi i nie dają się dłużej nabierać na religijne bajki. Ktoś tu nieźle miesza na naszym podwórku i nie da się tego ukryć. Widać jedynie, że komuś mocno zależy, aby ludzie nie wiedzieli, jak wygląda rzeczywistość. Ciągle to straszenie, mówienie o ludzkiej niedojrzałości i braku gotowości do czegośm ciągłe oczekiwanie i obiecywanie. Ten sam schemat, który działa już tysiące lat. Niby tacy inteligentni ludzie, a ciągle ulegają tym samym chwytom, które mają za zadanie trzymać nas w bierności. Może powiedzielibyście tu trochę na temat takich badaczy jak James Bartley, czy Karla Turner, a nie ciągle poklepujecie się po plecach w tym swoim kółku wzajemnej adoracji.

  1. @ziomal Prosze Cie wyjaw mi ta swoja prawde i co mamy robic ,bysmy nie trwali w tej , jak to nazywasz biernosci . Tylko o konkrety prosze.

   1. Wszędzie są wyznawcy religijni, nawet New Age. Co nie znaczy że wszędzie są ludzie światli.

 9. Dlaczego nie ma Gracjany,w jednym z ostatnich programów mówiła o zmianie dna u ludzi,dlaczego Janusz jak zwykle jej przerwałeś a w kółko wałkowałeś jedno czy to prawdziwe nagrania ,ty chyba masz oglądających NTV za idiotów.Za dużo się wtrącasz i nie dajesz Gracjanie mówić często bardzo istotnych informacji co aktualnie się dzieje w związku z przemianami.

 10. Zgadzam się z tym co napisał redmuluc ,mimo ,że do jego zródeł o ufo podchodze z dużym dystansem !
  Jednak to co dzisiaj usłyszałem od duetu Zagórski i Witkowski przeszło moje najśmielsze oczekiwania i wynika z tego jedno:
  Nie ważne ,że np. sypią nam na głowy chemtrails czy inne gówna ,przecież wystarczy uwieńczyć głowy kwiatkami i śpiewać poezje Anakreonta ,bo i tak przyjdą nam z pomocą aniołki z Plejad lub nadejdzie oczekiwane od tysięcy lat globalne oświecenie!

  1. @czart Pytam Cie – jakie Ty sam proponujesz w zwiazku z tym , sensowne rozwiazania , ktore zmienia nasze zycie na lepsze ?

  2. Czart napisał: „Zgadzam się z tym co napisał redmuluc ,mimo ,że do jego zródeł o ufo podchodze z dużym dystansem !”

   I słusznie, bo ja tak samo. Nie mniej to najlepsi badacze w dziedzinie UFO na świecie i we wszystkim są zgodni Bartley, Turner, Lorgen, Bartholic, Howe, Scott Corralles czy choćby Butch Witkowski (ponoć rodzina naszego Witkowskiego)…oni są zgodni ze sobą. Ci ludzie wniknęli głębiej niż ktokolwiek…a dlaczego? Bo nie należą do rodziny dezinformatorów UFO sprzedających wam cukierkową wersję. Mówią prawdę aż do samego dna…i oczywiście że zdają sobie sprawę jak np Bartholic czy Bartley że Obcy tworzą wirtualne światy wspomnień i część tego co udaje im się wydobyć może być VR po prostu grą. Hipnozy nie zwalcza się hipnozą….błąd nr jeden ufologii, błąd nr 2 dezinformacja wojskowa i wywiadowcza dotycząca Milab. Prawdziwe kłopoty zaczynają się dopiero na tym poziomie. Wielu ludzi ze środowiska New Age zarzuca mi że zajmowanie się mroczną tematyką prowadzi do zastraszenia. Stosują typowy mechanizm wyparcia…są jak małe dzieci bojące się ciemnej studni…kiedy dziecko dorasta, schodzi do studni…i nawet kiedy potwierdzą się straszne lęki z dzieciństwa że istnieje tam coś więcej, że to sieć tuneli a wszystkie studnie są połączone…zrozumie że Morlokowie są wszędzie… i może wtedy przestanie być Eloyem. W materiałach Milab mamy pokazaną tytaniczną walkę z wrogiem którego potęga przekracza nasze najśmielsze wyobrażenia, o technologii sięgającej duszy…i można ją pokonać. Tego nie powiedzą wam zwolennicy NewAge noszący różowe okulary. Ta kontrola i zniewolenie bazuje na pułapkach mentalnych np: ” Nie możesz wiedzieć, że jesteś niewolnikiem, dopóki się nie uwolnisz, lecz nie możesz się uwolnić tak długo, jak jesteś niewolnikiem.” New Age właśnie jest po to aby wyprzeć jedyny sposób wyjścia z paradoksu i uwolnienia się spod kontroli…wyparcie negatywnych informacji które opisują mechanizm powstania paradoksu.

   cytat: Czy któryś z nich był znany społeczności badaczy UFO?

   (*Niektóre ofiary Milab zidentyfikowały znanych badaczy i autorów – pośród członków grup zajmujących się UFO, zjawiskami paranormalnymi i kontrolą umysłu – jako manipulatorów (kontrolerów) biorących udział w porwaniach ludzi, którzy usiłowali zdominować ich umysł, zastraszać ich i prześladować, po to, by siedzieli cicho. Nazywamy ich OMAGS lub CHEOPS.)

   Należą do nich: Richard Hoagland, Steven M. Greer, Richard Boylan, Richard M. Dolan, Stanton Friedman, Stewart Swerdlow, William Cooper oraz Kerry Cassidy, Laura Knight Jadczyk, Ashayana Deane, Leo Zagami, George Green, Bill Wood. Lista na szybko, najważniejszych nazwisk.

   Co i kogo promują środowiska alternatywne ? W jakim celu New Age przejmuję ufologię i wiedzę o kosmosie ? To proste…aby rozmyć tematykę. Dlatego mamy takie dyskusje jak powyżej w wywiadzie z Witkowskim…które prowadzą, no właśnie dokąd ? Do pogłębienia paradoksu.

   1. Redmuluc , a co powiesz o tej teorii dotyczącej kontroli i ….NWO ,ci wydumanej przez niejaką panią Marię_st.
    Ale kfffffiatek!!!!!!

    „””Maria_st pisze:
    24 Luty 2014 o 22:09
    Ktoś Polska to kraj katolicki, religia ma wielki wpływ na ludzi–wiec co tu sie dziwic ze mamy jak mamy—co niektórym Jezus wystarczy i w Jego imie nawet beda wojować z innymi jesli mysla inaczej.
    Od wieków nas manipulowano, moze dlatego mind control najczesciej dotyczy osob religijnych—poprzez nich wprowadzic chca NWO ……a tak bywa gdy nie potrafimy sie temu przeciwstawic…bo manipulujący wiedzą gdzie ” dotknąć ” taka manipulowana osobe Zauważcie jak dużo takich osob wchodzi na blogi o tematyce duchowej ale nie majacej nic wspolnego z religiami, ciekawe ze wchodza na tzw jak to okreslają ” szatańskie” blogi, dobrze jeśli wyrwą sie z sideł tego co ich zniewala a nie narzucaja innym swoja wiare.”””

    http://mistykabb.wordpress.com/2014/02/22/piastowie-do-boju/comment-page-1/#comments

   2. Emmise pani Maria_st napisała na Twoj komentarz :
    „Oj, faktycznie.
    Ciekawe że wieczorem o tym myślałam, o mind control osob religijnych — wnioski wyciągnęłam z linków jakie mi dawała Michaela i jestem Jej za to bardzo wdzięczna…za to przybliżenie tematu, tak dla mnie wtedy dalekiego.
    Wczoraj wieczorem weszłam na blog livii, czytałam o Jej synku i wtedy zrozumiałam ze mind control to nie sa żarty……ze ci co to robia ludziom maja w tym swoj ukryty cel, manipuluja nami tak jak chca.
    Właśnie ta wzmianka o dziecku mi to unaoczniła i ta osoba wie o czym piszę, bo wiem ze czyta to co tu sie pisze / nie chodzi o Livie /.
    Mieszają ile tylko moga by nas jak najszybciej pozbawic decydowania o samym sobie, zrobic z nas zombi.
    Zauważcie że osoby religijne o ktorych pisałam w temacie mind control negują własnie to nasze decydowanie o sobie, branie odpowiedzialności za postepowanie, dzialanie…..wmawiajac innym ze potrzebujemy zbawcy, wybawcy , propagując cierpienie / może dlatego iz sami najwiecej cierpią /, że miłośc im sie kojarzy z Jezusem – naukami / a przecież nigdzie tego stanu nie widac mimo iz jest on od wielu wiekow znanuy w kk i wyznawcom .
    To jak więc jest z tymi naukami Jezusa wsrod jego wyznawcow……..chca jej doswiadczyc poprzez tworzenie monumentow postaci i co?
    Nic…
    MIŁOŚĆ to STAN…..jest albo nie ma, a słowa nic soba nie wyrażają.
    Lubimy sie po prostu okłamywać, bo to najprostsze……jesli jest w nas ten stan, to wokól nas dostrzegamy tylko TO co nas raduje, nie ma wtedy problemów w rodzinie, czy gdzie indziej—-a jak to jest u nas…..czy tak JEST ?
    Jakoś tego nie widać na tej planecie, tu raczej …krew, łzy, wojny……są wyjątki..jak diamenty…..wyjątki.
    Jesteśmy marionetkami, projekcja…….wspomnieniem. ”
    http://mistykabb.wordpress.com/2014/02/22/piastowie-do-boju/comment-page-2/#comment-954

    Czy nie ma racji w tym co pisze ?
    Religia to narzędzie w rękach Obcych .

   3. A może to nie jest wyparcie, a właśnie WOLNOŚĆ, nie przez niewiedzę i kubeł na głowie, a efekt Był, widział, przeżył, zwyciężył i nie ulega choć wie i rozumie. A ten paradoks to jedna z najwyższych sztuk, nie miotać się w ucieczkę lub okularki różowe.

    Prosty test. Morzesz przyjąć wiedze o złu, o okropieństwach, spiskach, sektach, truciznach świata? A jednocześnie zachować pełny spokój, nie znieczulenie i świadomość że Ty zwyciężasz bez walki a świat jest Piękny? Jeśli tak jesteś blisko. A jeśli zwyciężyłeś i powróciłeś to jesteś Bogiem prawdziwym. Każdy się miota. Nie jest pełnią spektrum, jakie ZNA to czego osesek by na wieść o tym nie przeżył, to Go nawet jeszcze nie rozśmiesza. KALIBER, SPEKTRUM, nie monotematyczność w obawie przed pochłonięciem.

 11. Do napisania ksiazki nie potrzeba zadnej wiedzy, wystarczy wyobraznia. W sumie im ktos wiecej upcha bredni w ksiazce tym wiekszym jest paradoksalnie bestsellerem bo jest mocno kontrowersyjna, toczy sie dyskusja co automatycznie stanowi reklame np ktos udowodnil ze Don Brown wogule nie potrafi logicznie myslec tzn podobno w kodzie DaVinci jest pelno prostych błędow

 12. Nawet nasi dziadkowie i babcie są gotowi na ten kontakt. Pamiętam jak będąc dzieckiem podczas wspólnych wieczorych pogaduch w gronie rodziny i sąsiadów jeden z seniorów czytał z gazety codziennej różne artykuły, a bywały i te o NOLach itp zjawiskach. Zaprawdę piszę Wam w gazetach bywały takie historie drukowane. Zebrana gawiedź dyakutowała wówczas czy to prawda być moze, i leciały opowiadania o tym co ktos gdzieś tam widział i słyszał. Nie pamiętam jednak czy podczas tych rozważań ktoś wyciągał wnioski, że piszą o tym redakcje zajmujące się głównie informacjami polityczno – gospodarczymi.
  Wracając do tych czanelingów to tam również jest wzmiankowane, że inteligentni obcy prowadzą wspóprace ze światowymi rządami, aby nam pomóc. Jak ta korelacja odbija się na przeciętnym obywatelu ziemii to chyba widać
  Zakamuflowany uzupator boi się że zostanie odrzucony, a jego ziemski wykonawca boi się konsekwencji ze strony narodów, które tłamsi.

 13. Sami wybralismy ten CZAS…aby doswiadczac…wiec doswiadczajmy…przypominam tylko ,ze 99,99999……% atomu to pustka…wiec o czym my mowimy? Absolutne Nic .prawie ZERO jak madrze powiedzial @redmuluc ,taka olsniewajaca mysl mial tylko RAZ !To tylko astral ktory wyprodukowalismy i wydaje sie nam , ze ZYJEMY z tymi kosmitami ,wojnami ,zatargami i innym badziewiem ,ktory sami wykreowalismy i TERAZ sie budzimy ,bo juz nie da sie tego logicznie przezywac…kompletna BZDURA… POBUDKA! pozdrawiam

  1. @ BoBo Masz racje -Jestesmy Bogiem w formie czlowieka ,kontynuuajacym ekspansje msli w nieskonczonosc . Pozdrawiam Cie 🙂

 14. A ja się nie cieszę,bo w piątek ma być tyle materiału abym mógł cały weekend czytać sobie-nawet na kacu,więc proszę o panią Gracjanę.Serio?-piszę teraz na dziale alternews-zapraszam-jest okazja żeby czegoś się w końcu dowiedzieć.

 15. I tak, w odniesieniu do zmian na Ziemi i oczekiwań z nimi związanych, wyraźnie, śledząc komentarze, nie tylko te, ale i wcześniejsze, widać dwie główne grupy. Jedna pragnie zmian przez „wzięcie za czuby” i pospolite ruszenie na wrogów ludzkości odpowiedzialnych za GMO, chemtrails, Bank Światowy, druga określana prześmiewczo w stylu ” na głowie kwietny ma wianek, w ręku zielony badylek” upiera się, że te zmiany dokonają się niejako same, poprzez wewnętrzną przemianę, zmianę świadomości człowieka.
  Mnie przekonuje druga opcja. I stoi za tym nauka. Prawo rezonansu.

  1. Ano :), Oby tylko nie okazało się że zastanie nowe Tych z zielonym wiankiem i niczym poza 😉 Bo to też przesiew, może tylko będą mieli osobne masowe groby jakich nie będzie kto miał zasypać…

   1. Wiesz. I owszem, jednak człowiek świadomy kreuje ŚWIADOMIE. To jest czuje, wie na co może sobie pozwolić w danych realiach, w jakie ulice nie skręcać o tej właśnie godzinie, kiedy skręcić i przejść inaczej bo tam właśnie stoją Ci co sra.ą na przebudzenie i dobrze jak się ktoś z kwietnym wiankiem nie przebudzi w alejce z głową w duł do kubła na śmieci. Są takie momenty, kiedy lepiej odejść na inny przystanek. A co dopiero kiedy system padnie? Dzieci kwiaty na psychotropach nie przeżyją bo nie odróżnią. Może powiesz że przesadzam, że … co i ja wiem jednak też mówię co wiem i wielu chcę ustrzec nie wciskając jednak filozofii strachu a zdrowy rozsądek.

    Mimo całego do Ciebie Szacunku i zbieżności poglądów. 🙂
    SeJa

 16. Nie dowierzam jak wielką aktywnością cieszy się dział UFO-sprawy polityczne,gospodarcze,organizacyjne ,społeczne spadają na poziom niżej…Boże chroń Polskę.

 17. Aż dziwi mnie drodzy oponenci, ze tak daleko wysuwacie swoje spostrzeżenia co do tego wszystkiego co nas czeka. Oczywiście, możecie sobie dywagować i nawet negować dokonaną pracę Janusza Zagórskiego czy Igora Witkowskiego, którzy już od bardzo wielu lat badają sprawy UFO i są wiarygodnymi badaczami. Niektórzy z Was zachowują się jak małe dzieci, któym ktoś zmienił zabawki i Wam to nie w smak bo to nie po Waszej myśli. Jasne, panuje tu wolność słowa i chwała za to redaktorom tej strony, że mają odwagę wszystkie wypowiedzi tu zamieszczać. Ale proszę Was, opamiętajcie się i piszcie coś bardziej konstruktywnego, a nie tylko oskarżenia, wyśmiewanie i płytka krytyka. Niepodważalne jest to, że zmiany już następują i przechodzimy do czwartej gęstości.Wielu ludzi się budzi i bardzo dużo pozytywnej energii nasza Ziemia otrzymuje z kosmosu. Pozdrawiam.

  1. No właśnie-ja cały czas oczekuję,że piszący tu będą syntezować,podsumowywać i wyciągac wnioski które przedstawią w postaci rad lub diagnoz lub projektów.Nic takiego się nie dzieje-wciąż jest tyle wiesz,co zjesz-ludzie piszą co widza,słyszą-chwaląc się-tak jakby,że mają zmysły,że coś dostrzegaja,wiedzą, uważaja,przeczytali,nauczyli sie,ale nikt nie ośmiela się konkretnie wrzucić pod dyskusję jakiegoś konkretnego projektu-efektu syntezy osobistych doświadczeń-jakiegoś rozwiązania pozwalającego sie ugryżć i polizać i ocenić zmysłami-tak,nie,nie wiem.Do cholery-jeżeli np. płot jest zidentyfikowany i nie zaspokaja naszych wyobrażeń,ambicji,smaku,to robi sie jakis projekt-tak,czy nie?!-jak na Majdanie.Proszę przestać pokazywać co wiesz-podawaj projekty których realizacja-wyniki realizacji projektu pozwolą na rzeczową i empiryczną ocenę i puentę.Jeżeli będziesz wyłącznie pisał,co wiesz ,co widzisz,co rozumiesz-staniesz sie tak jakby członkiem opiniującej społeczności-i to jest twój ostateczny cel?Nie ośmielisz się nigdy -nawet pod osłoną internetowej anonimowości napisać ,co jest do zrobienia?Zle to o tobie zaświadcza człowieku wypełniony strachem przed samym sobą.Zapamiętaj-jeżeli raz tylko oszukasz siebie samego,to spadasz na dno,bo będziesz mógł łatwiej oszukiwać inych,bo skoro siebie nie doceniłeś,to innych tym bardziej nie docenisz.

  2. 4 gęstość? ŁUPS czyli jesteś tu za karę? :)))) To Ci gęstość, tylko się nie ulotnij Rysiek 😉 A i owszem zmiany są i będą.

 18. Pani Danuto Anno Sharma-używa pani w swoich wypowiedziach następujących słów-cyt.elita świata alternatywnego,duże nazwiska,zaszczyt kogoś spotkać.Być może tego było więcej -nie wiem -nie dokończyłem wysłuchania.Proszę się obudzić i oddać należny szacunek tym osobm które pani słuchają -poświęcając własny czas.Ma pani dolegliwość bardzo czytelną, więc proszę o należne słuchaczom-telewidzom wyrazy uznania i szacunku wyrażone w porównywalny sposób werbalny,bo wie pani-odlot powinien być zespołowy.Zapraszam.A co pani zaszkodzi powiedzieć telewidzom,że są elitą świata alternatywnego,że zaszczytem dla pani będzie spotkanie ze mną?Janukowyczowa?Piewca elit i nazwisk?Dlaczego Bedrowicz był tylko nazwiskiem -bez dodania-Duże nazwisko.Pani coś dolega w kwestii szacunku do człowieka?

  1. Po co to robisz? To tak dla samego mieszania dla mieszania, czy to zaburzenia inteligencji emocjonalnej?

  2. A mnie te duże nazwiska niezmiernie bawią 😀 😀 😀

   Cudze chwalą, lustra nie mają 😉 Bo i nawet Amerykańska grypa wszakże lepsza, swoich na stos 😀

 19. @Gaja
  Jak chcesz walczyć z tym co tu mamy pod tym linkiem,z tymi psychopatami tych niby ludzi,którzy uważaja ,że mają prawo obecnego boga zastapić swoim sztucznym :
  http://www.youtube.com/watch?v=yq_WqO_Y1-4
  Nasze życie można jeszcze jakos poskładać ,podobno w Kazachstanie niebo jeszcze wygląda normalnie,ale co czeka nasze dzieci?
  Ja nie nawołuje do pospolitego ruszenia,ale sprawy zaszły juz tak daleko ,że wygra tylko ten co ma „pistolet” w ręku!I głowe na karku !
  Bezmyślny motłoch jest czymś najgorszym ,widac to na Ukrainie ,gdzie niewielu wie o co toczy sie ta gra!

  1. Mnie polityka i wojny kompletnie nie interesuja i nie uwazam ,ze strzelanie do ludzi zbuduje Pokoj na Ziemi. tak mysla tylko Ci ,ktorzy chca unicestwic ludzkosc i siebie przy okazji. Wojny to sa stare programy ,ktore wkrotce odejda z naszej rzeczywistosci. jezeli ludzie podniosa swoje wibracje , i zrozumieja jak dziala rzeczywistosc w jakiej egzystujemy to juz nikt na nikogo nie podniesie wiecej reki. NAJLEPSZYM DOWODZEM NA TO ,ZE DANA CYWILIZACJA JEST DUCHOWO ROZWINIETA , JEST FAKT ,ZE PRZETRWALA , ZAMIAST SIE UNICESTWIC !!!!!

 20. Hu 😉 Panie Igorze, no ciekaw jest pan Pytań, a nie odpowiedzi? 😉 A co mam się produkować już.

  Przez szacunek do Pana Janusza mam jedno pytanie w kwestii nadużyć. Czy rozmawiali byśmy dziś gdyby Adolf H rozpoczął i przegrał wojnę 3 miesiące później? Lub gdyby Mu się nie udało czy jej by nie było 2 lata później? I jak by się skończyła skoro się skończyła Nagasaki i Hiroszimą? Mało tego, jak by się zakończyła zimna wojna gdyby tej nauczki wcale nie było a wszystkich świerzbiły paluszki na arsenałach? A nie wspominając już o innych realiach, układzie granic sił, … na planecie jaka by nie istniała. Więc czy uratowanie całej ziemi za cenę dobrej bolesnej nauczki pomijając już inne kwestie jest nadużyciem? Czy raczej spełnieniem woli ludzi jacy posłuchali i malarza pokojowego jaki wydzierał się ze stołu w piwiarni. 😉

  I nie inaczej IDZIE.
  SeJa 🙂

 21. Jeszcze dorzucę kilka słów – choć widzę, ze nie jestem odosobniony w krytycznym spojrzeniu na te „katastroficzne rewelacje”.
  Zatem dalej kilka słów o brzydkim, nielubianym słowie „ODPOWIEDZIALNOŚĆ”…

  Otóż – co mnie najbardziej niepokoi – to fakt, że pomysły tutaj prezentowane można by sprowadzić do hasła „do raju prze morze krwi”.
  To jest czysto rewolucyjna, krwawa ideologia, niczym się nie różniąca od Rewolucji Francuskiej czy bolszewisckiej.
  „Musi upaść stary, zły system – oczywiście przy okazji zginą miliony. Ale jakie to ma znaczenie – potem będzie już pięknie !”

  Czy kiedykolwiek taka koncepcja się ziściła z pozytywnym skutkiem ??

  Dziś drodzy panowie channelingowcy, pod hasłem „rozwoju duchowego” (a jakże) – prezentują nam apokaliptyczne wizje (no a jak !) – ale w sumie mamy się z nich cieszyć i wyglądać ich z nadzieją – bo POTEM już będzie suuuper !

  Jakoś nikt nie tłumaczy – jak to niby ma się stać, że po np. krachu światowym, wojnach, głodzie, itp – co wszystko już ludzkość przerobiła wiele razy – nagle CI SAMI ludzie zrezygnują z zarabiania pieniędzy, z swoich (naturalnych !) dążeń, z swoich potrzeb mniej i bardziej szlachetnych.

  No niech mi ktoś powie – JAK TO MA SIĘ DO CHOLERY STAĆ ??

  Chyba, że przylecą ufole, i zrobią nam globalne pranie mózgu.
  I oczywiście – to ma być także to, z czego powinniśmy się cieszyć- bo „potem już będzie nam dobrze”

  A może… ach to takie trudne…ale może jednak… zacząć się zastanawiać – czy czasem SAMI nie jesteśmy WYŁĄCZNIE ODPOWIEDZIALNI za to, czy nam będzie lepiej czy gorzej ??
  Bez oglądania się na władców, bogów i kosmitów. którzy po kolejnej masakrze mają nam „pomóc”.

  Jak sobie to niby wyobrażacie – otóż przylecą kosmici, i wprowadzą „najbardziej oświeconych” na kosmiczne salony ? I potem na zlocie kosmitów usłyszy Ziemianin
  „Ziemia, a – tak, to ta planeta, gdzie mimo zasobów ciągle są głodujący ?”

  A może – dla ich dobra kosmici najpierw wybiją tych „biedniejszych”, żeby nie psuli obrazka ? Albo sami to zrobimy w imię „rozwoju” ?

  Z cywilizacją jest jak z maszyną – jest tylko tak dobra, jak dobra jest najgorsza część.
  Że z tego wynika smutny wniosek ? No cóż…

  ***

  Zamiast robić fatalną rzecz – straszyć pogromem w nadziej utopijnego „raju”, w dodatku powołując się na najgorsze źródła informacji ( te religijne, które dla mnie równają się ufolskiej propagandzie ) – panowie „frontmeni duchowego rozwoju” powinni propagować trudną sztukę brania NA SIEBIE odpowiedzialności.

  Za to jak jest w domu, w pracy, na ulicy i – kuśwa – na całej PLANECIE !

  ***

  Kosmici – jeśli tu są (a jestem przekonany, że są) jakoś nie pomagali nam w trudnych dla nas momentach historii. Nie ratowali milionów przed holocaustem.
  I nie będą tego robić w przyszłości – dlaczego – nie wiemy, i nieprędko się pewnie dowiemy.

  Żadna „globalna katastrofa i krwawa rewolucja” nigdy nie była i nie będzie drogą do „zrozumienia” i „naprawy”. To są durne marzenia przedszkolaka o tym, że jak przejedzie przedszkolankę, to może dostanie dyplom studiów wyższych.

  Drogą do sukcesu jest TYLKO pokojowa ewolucja i doskonalenie w poczuciu własnego potencjału i ODPOWIEDZIALNOŚCI.

  To nie brzmi atrakcyjnie – i powoduje psychiczny dyskomfort.
  Ale jeśli ktoś mówi o „duchowym rozwoju” powinien akurat rozumieć…

  1. Mniej więcej, po łebkach tak 😉

   „Oczywiście że jestem przekonana iż jest to możliwe.

   Jednak często dobrymi chęciami bywa piekło wybrukowane jak mawiają słusznie. To w zasadzie kwestia rozwoju cywilizacyjnego jaki musi pociągnąć zmiany społeczne. Właściwie jesteśmy u progu tych zmian, a nawet są w trakcie. Zmusza nas zwiększająca się populacja, przy jednoczesnym zastępowaniu zbędnej coraz bardziej sile roboczej bo maszyny zastępują miliardy już ludzi w ich pracy, postępującej robotyzacji jak na przykład w halach fabrycznych gdzie nie uświadczysz człowieka często. Mechanizacja jak przy żniwach, … A jednoczesny wzrastający konsumpcjonizm i chęć poprawiania jakości życia, uwolnienia od kosztów, paliw, … W zasadzie już nie mamy wyjścia jak przestać się oszukiwać że jest praca dla każdego i ktoś za nią godnie zapłaci, a jednocześnie przecież utrzymujemy każdego bezrobotnego, niezdolnego, chorego, lenia nawet bo ma zasiłek z MOPS czy GOPS. Do tego pogłębiający się wyzysk, kryzys, … Jeśli więc nic nie zrobimy, to nie ma czasu by czekać kolejne 50 lat kiedy i barman, sprzedawczyni, sprzątaczka, śmieciarz, pielęgniarka, …, … wyląduje na zielonej trawce bo humanoidy ich zastąpią. Już dziś wszystko się wali i konieczna była by albo ewolucja świadomości i porzucenie pieniądza jako choroby, albo rozpierducha wojna i się zredukujemy jako populacja. To oczywiste że według starych wzorców zostaje tylko rozpierducha, bo ludzie nie są gotowi.

   Co można więc zrobić by uniknąć wojny gdzie państwa ogłaszają bankructwa a gospodarka USA nie ma na wypłaty nawet dla pracowników FBA , … Jeśli się chce uniknąć wojny światowej i cofnięcia do epoki kamienia łupanego.
   Co więc można zrobić? Jak to wprowadzić szybko ale nie za szybko mimo krzyków warcholstwa jakie marzy tylko o grabieżach.

   Opisałam pewien scenariusz, i jest wdrażany od dawna już. Więc go tu wkleję 🙂

   Gdyby więc ktoś tobie Dobry i Mądry Człowieku, dał absolutną władzę nad światem, takim jaki jest obecnie. I miał byś czas jeszcze, nie musiał byś niczego robić, i nikt niczego by nie chciał od Ciebie. Tak całkiem na serio, choć hipotetycznie. Chce żebyście się postawili na miejscu takiego władcy nieoficjalnego a ściślej nie jawnego.

   Co byście zrobili wreszcie? Jakie było by Wasze pierwsze marzenie? Twoje Marzenie. Czy nie Odbudować Godność narodu? Zjednoczyć kraj, pod mądrymi rządami. Ale Jeśli tego nie chcą? A przecież jesteś Królem wszystkich Krajów, co zrobisz w Korei, co na Alasce, …? Przypomnisz sobie w końcu że, Jest większe marzenie, Zjednoczyć Świat, nie będzie wojen … Ale to nie łatwe, trzeba wprowadzić jeden system, jedną walutę, i jedną „religię”. Trzeba spróbować, zróbmy UE Powiesz. Ale widzisz że to nie wiele daje, bo wciąż terytorializmy, lokalne interesy, przekręty, defraudacje, przestępczość, kolejne konflikty zbrojne, kryzys ogólnie i to nie to. Widzisz że ogólnie pieniądz rządzi mentalnością świata i jest tego powodem. Ale jak odzwyczaić ludzi od pieniędzy? Przejąć je? Będą krzyczeć. Jednak robisz to, by się ubezpieczyć i mieć nad nim władzę też by móc go swobodnie modyfikować. Odzwyczajasz ludzi najpierw od gotówki, wprowadzasz wręcz niemożność egzystencji bez kart płatniczych, nawet się cieszą UFfff. No to dajesz im i przyzwyczajasz do płacenia dotykowego, a okraszasz samoobsługą rozszerzoną o samoobsługowe kasy. Fajne to jest 🙂 Masz czas, niech przywykną, choć kryzys goni to wykupujesz wszystko jak leci włącznie z ugorami. Teraz mogą pokrzyczeć, ale nie mogą się sprzeciwić. Brzmi jak horror prawda? Ale to Twoje marzenie w końcu, choć droga kręta 🙂 Wiem że go jeszcze nie pojmujesz, ale bez obawy 🙂 Kiedy będą w miarę gotowi, część sama poprosi by ich dla wygody zaczipować, by już nic nie musieli nosić w kieszeniach, kilka klubów już tak ma, i ludzie zaczynają się drapać w główki, w końcu to wygodne wystarczy rozwiać obawy, a jak trzeba to i złudzenia bo bankomaty wycofasz, dotykowe przestanie działać po kilku miesiącach. Już na oczy nie widzą swoich ukochanych pieniążków, chcą paciorki, dobra szanujesz niech się wytłuką destruktorzy. Wciąż da się żyć, i nowe auto elektryczne w garażu, solar dofinansowany z UE na dachu, szkoła wyposażona przez UE i droga na wsi do świetlicy gdzie wreszcie mamy kanalizacje i WIFI z UE … Ci co widzą dobro, nie mają powodów do narzekań kiedy patrzą wstecz. No więc dobrze, nie ma już pieniądza, są czipy tak czy inaczej. Pieniądz przechodzi do kategorii symbolu symbolu. Robimy myk, szach mat mamonie. Nie ma podatków od dziś, nie ma pensji, nie ma renty, nie ma pieniędzy. Ale cipy zostają. Jesteś w wieku produktywnym? Idz do pracy, przyjmą Cię wszędzie gdzie chcesz i się przydasz bo przecież płacić ci nie muszą, bo i czym ? 😉 Odbijesz se dniówkę na Cipie i tyle. I tyle ile czasu poświęciłeś dla społeczeństwa, tyle dostaniesz pracy innych. O! 🙂 Prąd mam w mieszkaniu i lodówka działa 😀 Idę wezmę coś do jedzenia na jutro i kolacje dziś. O jaki fajny samochód na wystawie mijam, a podjadę se nim, ale on drogi no nie 4 dniówki? Dobra wytrzymam. No tak bo przecież rudy metali, stopy, kompozyty, tworzywa, elektronika, produkuje się go w 3h więc to jego wartość do tego robią to maszyny. Może cena spadnie jak każdy będzie już miał 🙂 Poczekam. Mija rok, 10 lat każdy wie że, bez pracy nie ma kołaczy, ale też bardzo podnieśli standard życia, nie ma już przestępców prawie, nie ma przekrętów, dewaluacji a wręcz przeciwnie bo maszyn coraz więcej i robotów, więc gdzie sobie dniówkę odbić? Są wolne zawody, szkoła też daje dniówki, praca naukowa, twórczość tylko to nam zostało? Na prawdę? Komunikat specjalny Króla Planety Ziemia i 2 innych. Od dziś nie ma cipów, każdy może pobrać urządzonko do ich się pozbycia w każdym „sklepie” spożywczym. To prawda, Jesteście zdrowi i WOLNI. Po prostu żyjcie jak chcecie, jak dotąd, albo odpocznijcie, realizujcie marzenia, podróżujcie, rozwijajcie się, uprawiajcie ogródki, uczcie się, pracujcie w wolnych zawodach, lub naukowo, Armia zostaje bo wielu lubi tę formę, a i nigdy nie wiadomo czy się nie przyda do obrony naszych planet i domów. Jednak wyleczyliśmy się z Pieniądza, i zbudowaliśmy świat jaki sam się kręci, maszyny za nas pracują, produkują, pieką, pomagają, … Nie musimy już odbijać dniówek, właściwie nie mamy już kradzieży żadnej, wielu nie pamięta nawet co to takiego, wojen, wykorzystaliśmy całą wiedzę i potencjał do samorozwoju i ocalenia planety. Na szczęści zdążyliśmy wprowadzać to po woli, bo ten przeskok z dnia na dzień kiedy ludzie nic nie mieli i nie rozumieli skutkował by jeszcze większym złem. Udało się.
   Powodzenia Bracia i Siostry, jesteśmy Wolni.

   Dobre są złego początki, ale rozwój wydaje się być horrorem jeśli się nie ma Marzenia.
   Czy nie o Tym marzycie? Więc czemu się Boicie? 🙂

   Właściwie w Cipach chodzi głównie o to by przenieść wpojoną wartość pieniądza w samego człowieka, już nie portfel, karta, telefon, a On sam jest środkiem płatniczym Jego wkład 🙂 Tego nie da się ukraść, za-mataczyć, zarobić na tym. Nikomu nic z tego nie przyjdzie. Jak wymieni na złoto czy paciorki, szybko się zorientuje że ich nie wymieni na wkład i niczego za to nie dostanie, bo o kupnie, czy sprzedaży mowy nie ma. Jedynie można to złoto, lodówkę, cokolwiek oddać do recyklingu też za darmo.

   To taki wstęp do odzyskania wartości samego człowieka. I ustalenia jasnych zasad gdzie ma być kreatywny, szukać co mógł by dać z siebie innym. A przecież nie da się tego wprowadzić ustawą, to nic nie da. Ludzie muszą zrozumieć, a w tym celu jest konieczna kontrola, wręcz samokontrola. Chcesz korzystać z pracy innych, też pracuj. Przecież to oczywiste środki zaradcze kiedy jest jak jest. Nie chcesz, uwłacza Ci to? Idz do lasu i zbieraj jagody, pracuj i dawaj sobie sam radę, nie dawaj i nie bierz. Tylko gaz w butli się skończy, nafta do lampy też, pluj se w brodę i drap w główkę aż wrócisz do społeczeństwa. Albo mieszkaj w jaskini i odziewaj się w skóry i jedz korzonki Twoja sprawa 🙂

   Macie jakichś lepszejszy pomysł na to by to uczynić w miarę bezboleśnie, dość szybko, i globalnie? Bo ja nie 🙂

   ______

   Szybkość ma tu znaczenie, bo planeta długo już nie wytrzyma jak i ludzie grabieżczej gospodarki i wyzysku wzajemnego. Tak czy inaczej nie będzie polski, … jeśli tragedia ekologiczna się pogłębi, systemu upadną i wojna zredukuje populacje, to równie dobry scenariusz, zawsze lepiej się ubezpieczyć i oczyścić, znienawidzić pieniądz i pójść szybciej do przodu. Wystarczy tylko chwilę zaczekać i pozwolić działać wrogom nowego świata w imię targowicy globalnej życząc powodzenia i pośpiechu. Bo przecież są niereformowalni, niepraworządni, dumni w pierwotnych instynktach, tylko ten scenariusz jest możliwy na początek, trzeba go tylko przyśpieszać i zaogniać.

   Ale na szczęście to SF opisujące dokładnie sytuacje na Planecie, choć dość płasko bo wiele jest aspektów, poziomów, … Mimo iż się dzieje jota w jotę, nie jest przecież możliwe 🙂

   SeJa :)”

   1. To nie jest SF, to opowiadanie pokazuje że WOLNOŚĆ, jest zawsze na początku,wystarczy przeczytać od dołu do góry hihihi

 22. bida z nędza z tygodnia na tydzień coraz gorsze piątkowe programy.Żenująca postawa NTV i kompletnie nie na temat audycje

 23. Pani z naprzeciwka 🙂 To jedyny koment jaki przeczytałam szukając Izy 😉 Czy oby na pewno? W kwestii kontaktu. Ludzie lubią MÓWIĆ, z naciskiem na mówić, i przytupem na mówić i jeszcze mówić, a potem mówić i jeszcze … zgadnijcie co? Tam jest inaczejjjjjj. Jedno słowo jest wiążące, nie trzeba ustaw bo padło słowo, nie trzeba planów bo padło słowo, … ono ciągnie kontyngenty i całe potęgi, jedno słowo. Cytat „Pomoc” jedno słowo w obliczu PRAWA, zdecydowało o tysiącach lat debat na ziemi. Gotowi powiadacie jesteście? Ja jestem pośród Was, a kogo to obchodzi? Mówię wprost, ale gotowi jesteście, o tak wziąć w łapy jeśli było by to możliwe i zrobić sekcje zwłok. Gotowi? Rozwiązać jeden choćby konflikt inaczej jak armatami i barykadami? Gotowi by zwinęło się niebo jak za wierzy Babel by żyć w pokoju? A sami z sobą tak żyć nie potraficie bo religia, granica, schematy, światopogląd jak by Wam zagrażało to co nie Wasze. A gdzie Wasze? W NWO i Reptylach, Elfach, Atlantach i Lemurianach? Gotowi na wróżkę zębószkę to tak, a nie na cokolwiek nawet od Waszych. Na Ukrainie gotowi? Kremlu, Belwederze, w sali Królestwa czy Watykanie, a może PIS, czy NSA,,, New Age, Fizyce Kwantowej??? Wybaczcie, jak powiedział Albert A jedynym dowodem jest to że się z nami nie kontaktują. 3% w głowie, a kto wie co to znaczy?

  Tańcząca na niebie.

  1. SeJcia nie przesadzaj człowieki nie są aż tak ociemniali umysłowo, wszak był czas aby do tego przywyknąć. Dla wielu to będzie jak zapalenie reflektora w mózgu i będą musieli szybko oswoić się z tym światłem. Dla tzw kozaków bedzie to czas aby przysiąść na tyłku i ogarnąć się w sobie. Jeśli myślisz że nadejdzie taki moment że cała ludzka populacja osiągnie jednaką dozę wiedzy, to chyba nie ma na to konkretnego terminu,ani daty.

   1. No tak, ale też trudno uznać że mimo całej wspaniałości Cywilizacja (nie rasa) jaka sto lat temu siedziała przy świeczkach po stu latach czy dwustu nawet spotka się w pół drogi z tymi jacy byli tu przed człowiekiem jeszcze, co by więcej nie powiedzieć. Oraz że to nie było by zabójcze cywilizacyjnie a co za tym idzie i fizycznie w konsekwencji przerostu technologicznego w rozdźwięku z rozwojem w każdej innej dziedzinie dla takich „neodertali” jeszcze 😉
    To nie tylko nie rozwiązało by problemów, wręcz przeciwnie. Tym bardziej że ten moment rozwoju jest decydujący jak narodziny. Nikt się za Ludzkość nie narodzi, albo zginą, się wybiją… Co innego nie jawnie, z jednostkami, bez popychania technologii a jeśli to w tajemnicy.

  2. Gotowi

   Dar Wierzy Babel

   Jak i Waszym dzieciom wydaje się że, wszystko już wiedzą i nie mogą się nauczyć więcej, tak nie wiedzą czego nie wiedzą (wiedza nie przeczucia) o sobie ;). Jednak rodzice wiedzą i uśmiechają się pod nosem, z tego czego dzieci nawet nie przeczuwają jeszcze w sobie. Tak ludzie zanim podzielili się na języki, narody, wielokulturowość. Byli pojednani, i nie znali odmienności i wielokulturowości. No i Świetnie ktoś powie, bo w czym problem? Więc uważali się za potężnych i mądrych. Gotowych przyłączyć się do społeczności pozaziemskiej i razem tworzyć świat/y. Jako symbol tej gotowości wznieśli wierzę. I dostali dokładnie to czego potrzebowali jak się okazało. Pokazano Im co to jest odmienność, by się przekonali jak potrafią postrzegać w niej
   nie tylko swój potencjał, ale klucz do rozwoju. A okazało się że, zamiast tego zaczęli postrzegać wszelką odmienność jak zagrożenie. A przecież wszechświat aż kipi wszelkimi odmiennymi formami życia, odmiennością kulturową i językową. Dla tego też podzielono wiedzę pomiędzy kultury ziemskie, tak byście poznali całość jednocząc się jednak tym razem w Akceptacji postrzegając wszelką odmienność jako potencjał nie zagrożenie. Wtedy otworzą się niebiosa, i Synowie Boży zstąpią w całej swojej odmienności by z Wami cieszyć się darem życia 🙂 Więc w istocie to nie było ograniczenie, ale wprowadzenie i wyzwolenie potencjału zgodnie z życzeniem Ludzi, choć sami w sobie nawet tego nie przeczuwali jak wiele jeszcze do pracy na tym polu. Lekcja na miarę Bogów, nie ułomnych dzieci. Oto tajemnica Wierzy Babel 🙂

   To nie była kara, ani tym bardziej ograniczenie ludzkości z obawy przed jej potencjałem, ale nauka, uświadomienie. 🙂 Bo nie ma potęgi bez akceptacji i wielorakości. Nie była to też manipulacja bezmyślna ani zabawa, bo nic zabawnego w tej nauce nie było i nadal nie jest. A nic nie może się stać bez woli Ojca który to chce jak najlepiej dla swoich dzieci, choć z ciężkim sercem pozwala na naukę. Bo kto za Was się nauczy? I co komu po cudzej nauce? Pokazała to właśnie ta sytuacja. Oraz jak mniemanie o sobie i przeczucia mogą rozmijać się z prawdą o sobie. Podczas gdy ziemia krwią spłynęła w imię tej wyższości „miłości urojonej” jednych nad INNYMI, jak i dziś nawet co kto je a czego nie jada, jak wygląda, gdzie mieszka, jaki ma kolor skóry, o czym śni i z kim śpi, jak chce żyć i odejść, … jest powodem podziałów i zagrożenia własnych wartości. Więc czy rasa ludzka przerobiła dar tej lekcji prawidłowo?

   Czy lekcja choć trwa wieki, patrząc z poziomu czasu tej przestrzeni, a z poza czasoprzestrzeni neony. To czy się nie zakończy w tej czasoprzestrzeni tak czy inaczej, czy Synowie Boży długo jeszcze będą tęsknić za Wami? Na to pytanie odpowiedzi są gdzie indziej, u Gaji … Gdybyście Wy Dzieci Boga Ojca do których piszę, byli dla Niej a nie Ona dla Was, poginęli byście jak Synowie Ziemi poginą, więc odpowiedz w czystości serc Waszych w jedności i pokorze.

   Jeden Bóg, Jeden Duch. Jedna Moc i jedna Chwała.
   Tańcząca na Niebie SeJa „

  3. „Rozwiązać jeden choćby konflikt inaczej jak armatami i barykadami?” no co Ty Aguś, to nadal nasz ulubiony sposób rozwiązywania problemów, które sami sobie kreujemy 🙂 (vide Majdan).
   A jak już jesteś… czy możesz rozwinąć myśl: kurort Egipt. Bo, że w Egipcie kwitł okultyzm to wiem, ale z czyjego źrodełka wykipiał? Bo wiesz, dzielni rycerze dają antidotum w postaci merkab i medytacji ileś tam oddechów według wiedzy egipskiej i atlantydzkiej, i wyobraź sobie, że z takim orężem wyciągasz miecz i heja na duchowe walki hihihihi.. Ja pierdzielę :-). Czyj był ten kurort w Egipcie (starożytnym jak mówią)?

   1. Orion, w powiązaniu z istotami z innego wymiaru w naszej kulturze zwanymi Demonami (Hades) a dziś Reptylami jak wnoszę. W zasadzie wszystko kręciło się wokół (jak tam nie trafić, poznać te moce, wykorzystać portale motywacja dla Ludzi by służyli taki kij i marchewka) 😉 Takie były korzenie Egiptu. Fajnie to oddaje film Gwiezdne wrota. Oczywiście inne cywilizacje uważane za przyjazne też tworzyły takie kurorty, dużo wcześniej. Ale pomagały ludziom, uczyły … to jednak też się źle kończyło zwykle i jak pisałam zostało zakazane. Tym też były opisana nie tylko w Wedach, Biblii „wojna na niebie”, bo powstał rozłam … Tę całą historię znam jednak dość pobieżnie bo w tamtym czasie już żyłam na ziemi od początków pierwszych osad ludzkich i defakto nie miałam z tym wiele wspólnego, zwykłe życia w „Psiej Wólce” i większości nie widziałam nawet na własne oczy, troszkę tu, troszkę tam i TAM taramtam czasem na krótko… 😉

    Pozdro Iza 🙂

 24. Powiem krotko
  Plajadjanowie zostali odrzuceni przez rzad amerykanski do wspolpracy . Nie wiem jak z Rosjanami . Byl z nimi kontakt tylko w sporadycznych miescach na Ziemi . Na Tasmani czulam ich energir i bardzo mi pomagali w jej balansowaniu podali mi energetycznie pare technik zwizanych z Healing of Devas (healing z natura ) i innych jak je uzywac i widzialam , ze sie swietnie z nim wspolpracuje energetycznie tylko jedna rzecz byla niezbyt harmonijna moje doswiadczenia na ziemi szly w kierunku doswiadczania zycia pod okupacja i interesem innych cywilizacji dosyc niekorzystnych dla human kind to sie zaczelo od 2001 roku . Od niedawna wiem o tej cywilizacji , ktora dala nam dewastacyjna technologie do uzywania jak HAARP – Velon Anunaki od kiedy Velon zaczely atakowac ludzi w moim miejscu od momentu kiedy postawili na Mont Weligton.TV/Radio tower in Hobart(The tower broadcasts the following television stations:
  On VHF: ABT2 (ABC Television) and TVT6 (WIN Television)
  On UHF: SBS28 (SBS Television) and TNT62 (Southern Cross)
  It also broadcasts the following FM radio stations:
  7HHO (HO-FM), 7ABC (ABC Classic FM), 7TTT (Triple T), 7JJJ (Triple J) and 7SBS (SBS Radio). jest to jedna z najbardziej powerfull stacjii na wysokosci 1250 m ponad poziom morza i nawet ma polaczenie z Afryka
  . Nie ma zadnych informacji o jej funkcji tak naprawde jedno jest pewne , ze ziaja ochydna energia , ktora beemuje ludzi dookola .Moj dom byl usytuwany z widokiem na gore z wierza .Bardzo malo ludzi na Tasmani potrafi myslec spirytulnie i nie spirytualnie zarazem sa programowani ( albo w jedna strone abo w druga) , kiedy ja dochodzilam do prawdy wszyscy patrzyli na mnie jak na orginalny egzemplarz . Kontakt z plejadjanami mogl byc jeszcze nieskarzony 25-30lat temu przez Barbare Marciniak , ktora dostal go w Grecji . Druga osoba byla Barbara Hand Clow. Obecnie nie sadze , ze plejadjanowie przebijaja sie przez energetyczne pola wojskowej energii militarnej danej przez Anunaki . Velon nie tylko udostepnili technologie ale tez rozne spirytualne formy chanellings i Hathor music i inne formy deprawujace informacje spirytualne . jezeli ktos ma genetyke plejadjanow to moze pracowac z H S i wtedy ta energia pracuje z Dusza albo z tak zwana Wyszej Jaznia. Co wlasciwie jest to samo tylko trzeba sie starac laczyc z tym aspektem siebie . Miec na to fokus caly czas , gdzie kolwiek sie jest .

 25. Chcialm jeszcze dodac dosyc ciekawa rzecz .
  W momencie ataku na mnie , vizioner nie jeden visioner ale dwoch widzialo reptilian na przyklad walczacy z Archaniolem Michalem obie postacie potezne . ( oczywiscie te obrazy byly holograficznie kreowane w ich mind ) poprzez Velon . Poniewaz na Tasmani bylo dosyc duze srodowisko spirytualne a srodowisko spirytualne dla nich jest bardziej niebezpiecznie niz normalni zjadacze chleba . Katolikow nie bylo raczej Australijczycy nie sa religijni .
  Ja natomiast abstrachujac od moich przyjaciolek wizjonerek jedna z Polski genialna wizjonerka , ktora reptilianskie energie widzi caly czas . Oczywiscie , ze wdidzi nawet w ludziach poniewaz wiele ludzi za czasow atlantydy bylo genetycznie pomajtaczonych ze zwierzetami tego typu . Mam duzo doswiadczenia w tej dziedzinie poniewaz obserwowalam ludzi umyslowo chorych na Tasmani przez wiele lat . I ch zwierzece zachowania charakteryzowalay sie na przyklad jedzeniem dziobaniem ziemi, skakaniem jak kogut albo polykaniem calego jedzenia dokladnie jak to robia weze albo krakaniem jak wrona . Chodzenie i obwlosienie jak misie maja .
  Duzo ludzi sprawnych mentalnie tez ma reptaliankie struktury w swojej genetyce z dawnych polaczen dwoch templets Human -Animal moze sie to objawiac na przyklad jedzeniem pokarmu raz dziennie czyli rzadko jak to weze robia 🙂
  Jest bardzo duzo do pisania jakbym to pisala z detalami .
  Wracajac do mojej najlepszej przyjaciolki Tasmanki visionerki ona widziala co sie dzieje dlatego zyje . Ja widzialm tylko jakas konstrukcje geometryczna forme wykreowana nad moja glowa jakby cos mi zalozono na koronna czakre i w tym momencie mogli odlaczyc mnie od kontaktu z Plejadjanami i moja Wyzsza Jaznia o co im w zasadzie chodzilo . To wszystko mialo zwiazek z technologia satelitarno- wierzowa . Jakby technologii nie bylo nie mieli by akces do mnie . Same satelity nic nie zrobia bez HAARP i wierz co nazywaja je radiowo- telewizyjne . Zareczam was one maja duzo wiecej funkcji . W Australi mamy 6 zrodel HAARP . Nie jest to podane oficjalnie .

  1. Badanie oglądalności w czasie rzeczywistym, w trakcie programu TV, a przecież firmy jakie to analizują na podstaie grupy kontrolnej działają z co najmniej dobowym opóźnieniem, telewizory nie mają anten nadawczych ale czy jest znana konstrukcja układów scalonych w zabawkach nawet, ponad oficjalną? Ale tego nie robią żadne demoniczne istoty nazywane przez Ciebie Reptylami. To jest pozornie złe, to ma swój cel, WSZYSTKO na każdym poziomie jest zapisywane i klasyfikowane by ocalić tych czystych i prawych bez konotacji religijnych to mówię. To jest właśnie Plejadiańska Technologia, jaką też wykorzystują rządy w tym układzie bo są świadomi. A net, jak myślicie? Skany bioenergetyczne, …

 26. Do przedostatniej książki Igora W.
  Sam już z tego wszystkiego nic nie wiem
  Hitlerem sterowali Reptilianie,,
  czy wypromował go polityczny Zachód (i ich korporacje przemysłowo/zbrojeniowe) w prewencyjnej obronie przed rozbuchanym, ekspansywnym Stalinem o realnych aspiracjach (inwazja była w planach) podbicia Zachodu?
  Taki oto był koszt IIwoj.św. dla pozostania Zachodu w sferze dobrobytu demokratyczno/kapitalistycznego.
  Konkludując, z punktu widzenia Dobra/Zła, można pokusić się całkiem spokojnie i logicznie o stwierdzenie, że Reptilianie (po „nieudanej”,chaotycznej I wojnie św.) skoncentrowali się na zawładnięciu ideą komunistyczną i na podboju świata przy pomocy ZSRR.
  Masoneria zachodnia przejrzała ten plan (przynajmniej na planie fizycznym) rozkręcając swą kapitalistyczną machinę dozbrojenia Hitlera (z punktu widzenia neonazistów jest on, jak i całe Niemcy, pierwszą ofiarą tej wojny) w myśl dewizy: najlepszą obroną jest atak.
  Proszę się zastanowić… To mógłby być całkiem przyzwoity scenariusz do nowej książki… (są tacy którzy wierzą w w/w wersję zdarzeń, i trudno tu zarzucić błąd…)

 27. Iza40 pisze: Ta sama Biblia mówi, ze nikt nie zna końca poza Bogiem, i ta sama Biblia mówi: że krolestwo jest w nas i że Ja i Ojciec Jednym Jesteśmy!

  – – Ta sama Biblia (Jezus) mówi w całym Mateusza24 o końcu świata przez nadawanie najróżniejszych analogii, porównań, przenośni. Następnie Dzieje apostolskie i Listy Pawła trąbią licznie o II Przyjściu Jezusa, sądzie ostatecznym i ustanowieniu nowego Królestwa Bożego na Ziemi. Ta sama Biblia straszy Apokalipsą Jana.
  Teksty typu: ‚kościół boży w was jest a nie w murowanych świątyniach’ znajdują się tak naprawdę bez kontrowersyjnie, bez matactwa i dwuznaczności w księgach uznanych (przez Siły Manipulacji) za apokryficzne księgach, np. w ewangelii Tomasza.

  1. Nowy Testament, 1 list do Koryntian św. Pawła: „Świątynia Boga jest święta, a wy nią jesteście”.

   1. I jeszcze jedno, też nie apokryficzne (zresztą dla mnie to nie ma znaczenia czy uznane, czy nie) Ewangelia św. Łukasza 17,21 „Oto bowiem królestwo Boże wewnątrz was jest”. (W Biblii Tysiąclecia przetłumaczono wewnątrz jako pośród) można, coś znaleźć na ten temat.

 28. Jak czytam te komentarze to teraz widzę jacy idioci ośmieszają problem Reptiliańskiej Agendy, albo naprawdę macie nierówno pod sufitem albo zmieńcie leki bo większych idiotyzmów niż na NTV nie czytałem. Banda pajaców…skąd wy te kretynizmy bierzecie ? Gdzie to czytacie bo ja jako ekspert w tych sprawach stwierdzam że macie ostro nawalone !

  reptilian na przyklad walczacy z Archaniolem Michalem…

  Obecnie nie sadze , ze plejadjanowie przebijaja sie przez energetyczne pola wojskowej energii militarnej danej przez Anunaki ….

  banda kretynów !!!

  1. @ Red , masz racje ,żeby tak napisać jak ta Maria_st,że ofiary mind control , są zwiazane przeważnie z religią i przez to są odpowiedzialne za NWO –to jakaś chora paranoja , taka osoba ma chyba rzeczywiście ostro nawalone , bo dalej pisze tak ,że jej nie można zrozumieć —albo chce ten problem ośmieszyć.

   No , bo jak pisze tak ****Od wieków nas manipulowano, moze dlatego mind control najczesciej dotyczy osob religijnych—poprzez nich wprowadzic chca NWO ……**** Kobieto poczytaj sobie ten dział na DI i nie pisz bredni!
   http://davidicke.pl/forum/milab-uprowadzenia-f78.html

  2. „reptilian na przyklad walczacy z Archaniolem Michalem”

   To akurat pisała Kalina. Po jej wcześniejszych wpisach o płaskiej Ziemi nie musisz brać jej słów na poważnie. Ma skłonności do przesadzania.

 29. Joanna pisze:
  2 marca 2014 o 21:52

  Tak, wszyscy czynimy zło i proszę nie pisać bajek, że Pani w swoim życiu nigdy zła nie uczyniła. Proszę się rozejrzeć po świecie – chociażby przejść się do schronisk dla zwierząt, czy otworzyć oczy na to – jakim okrucieństwem człowiek niszczy inne istoty żywe nie tylko je zabijając ale przedtem torturując. Jeżeli Pani wkłada co rano różowe okulary i wmawia sobie, jaki to człowiek jest wielki i wspaniały, to oszukuje samą siebie. Szkoda, bo pewnie nie zauważa pani istot, które potrzebują pomocy. Ale w Pani cudownym świecie takie chyba nie istnieją? […]

  Oj, pani Joanno. To jest właśnie manipulacja słowem. Pani pisała, że cyt.[…] Każdy człowiek wie, że umrze. Każdy widzi niesprawiedliwość i czyni niesprawiedliwość (jeden większą inny mniejszą)[…], z czym zgodzić się nie mogę.
  Napisałam wyraźnie, że popełniamy błędy, upadamy ale powstajemy, poprawiamy się, jesteśmy dzielni. Oczywiście człowiek ideałem nie jest, ale naprawdę oprócz zła, które nam towarzyszy, nie dostrzega Pani działania dobra? Nie zna Pani ludzi, którzy działają bezinteresownie, dla dobra ogółu czy właśnie innych, słabszych istot? Przecież w schroniskach dla zwierząt, których obecność Pani przytacza jako argument na istnienie wszechogarniającego zła, działają wolontariusze, którym właśnie cierpienie słabszych jest nieobojętne. Obok tych, którzy z jakichś względów są odpowiedzialni za cierpienie, są inni, którzy starają się to zmienić i jest ich niemało. Rzadko są na pierwszych stronach gazet, raczej nie należą do „krzykaczy” potępiających wszystko, ale po cichu, anonimowo, „robią swoje”. Nie napisałam, że żyję w cudownym świecie, bo nie jest taki, ale BYWA też taki. Wszystko zależy od tego na czym się skupiamy. I naprawdę niewiele ma wspólnego z zakładaniem „różowych okularów”. Chodzi o to, żeby tak jak pisałam w poprzednim koment. „pomimo” zła, które się wydarza robić swoje. Co dobrego wynika z Pani postawy? Człowiek jest zły i nie zmieni się, jak Pani stwierdza. Czyli nie warto nic robić, nikomu nie pomagać, sobie również, bo i tak nic się nie zmieni. A propos zwierząt i wrażliwości na ich krzywdę, miałam i mam zwierzęta, a moja wrażliwość obejmuje całą naturę, również drzewa poddawane eksterminacji, bo tak to zjawisko można określić. Niemniej musiałabym założyć „czarne okulary”, żeby nie widzieć dobra, które czynią ludzie, a także nie dostrzegać piękna tego świata. Staram się, na wlasnym skromnym „podwórku”, robić „swoje” i wewnętrznie i zewnętrznie. A życie nie jest dla mnie, tak jak u Pani ślepą uliczką. Uważam śmierć za przejście do lepszego, piękniejszego życia. Pozdrawiam

  1. Alina 🙂 Ale Pani Joanna by Ci pewnie powiedziała że nie ma nieśmiertelnej części Ciebie i że jeśli nie przyjmiesz postawy służebnej = pełzaj to jakichś „Bóg” cię nie odtworzy jak w małym księciu, co z tego że to już nie będziesz Ty, a klon wielkiego konstruktora…

   O plemię jaszczurze, jakie pełza na obelgę Boską i miłością to nazywa. Jak jaszczurka (prekursor Reptyla) podnieść głowy nie potrafi nawet jak się na brzuch przewróci. Wyznawcy religijni.

 30. redmuluc
  Czy moglbys to przeczytac uwaznie jezeli cos czytasz . napisalam wyraznie holograficzna prjection w umysle wizjonerow . Ok Aczkolwiek wiem , ze technologia to robi i jeszcze cos Ja osobiscie nigdy nie widzial repatiles jako innej formy cywilizacji i Nie interesuje sie Archanolami tez 🙂 . Ja widzialam etryczna kostrukcje geometryczna , ktora sciskala mi mozg i nie dawala spac po nocach elektromagnetycznym pulsem dct . HAARP powtarzam setki tysiace razy jest od VELON i nigdy nie zmienie swojego zdania czyli holografia ktora udostepnili rzadowi militarnemu jest od nich tez !!!!!!!!!!!!!!11 Ta technologie niestety militarry dostalo od Semi fizycznych rass tego jestem pewna . Zbyt dlugo doswiadczalam zeby nie wiedziec zbyt duzo w porownaniu z innymi .Zbyt trzezwo widze swiat materialny i metafizyczny , zeby sie nie wposcic w kanal tylko fizycznego albo tyulko metafizycznego trzeba je wiazac w logiczna calosc . . Poniewaz my jestesmy fizyczno 25%metafizyczni tez (jezeli chcecie sobie wytlumaczyc zycie wasze i nawet bicie serca sama esensje zycia, ktora dla niektorych jest wieczna niewiadoma )Energia zycia na Ziemi nazywala sie Merilin .

 31. Niestety, mam wrażenie, że takie fora stają się trybuną paranoików…
  Jak czytam takie mądrości ; „czy jest znana konstrukcja układów scalonych w zabawkach nawet, ponad oficjalną? „, to zaczynają mnie zęby boleć.

  Jako inżynier elektronik mogę tylko powiedzieć – nieznajomość jakiejś dziedziny nie upoważnia do wypisywania bredni, a raczej powinna być hamulcem przed wypowiadaniem się w tematach, w których się nie orjentujemy.
  Otóż owszem proszę pani – znane są „konstrukcje” układów scalonych. BYĆ MOŻE ktoś coś w jakimś układzie „zaszył” nadprogramowo, ale z pewnością nie jest to żadne działanie na masową skalę.

  Już pomijam całą resztę takich bzdur – nawet, gdyby miś miał wbudowany układ z supertajną funkcją – to niby co miałby z tym zrobić ? Nadawać ? Bez anten ? Niby w jakim paśmie – żeby to było niewykrywalne ? Może za pomocą „magicznych” technologii w krzemowym układzie ? No toż to są głupoty kwalifikujące się do terapii…

  Osobiście porozbierałem w swoim życiu wystarczająco dużo elektronicznych urządzeń ( i zabawek też 🙂 żeby powiedzieć, że nie ma tam żadnych „podsłuchów” ani „monitoringu”.

  A poza wszystkim – tego typu urządzeń nie produkują kosmici ani rządy. Robią to takie firmy jak moja – i jako żywo znamy swoje urządzenia jak własną kieszeń – jeśli jest tam coś ukryte, to zazwyczaj niedoróbki oprogramowania 🙂

  Tak, że apeluję o odrobinę kontaktu z rzeczywistością…

 32. …żeby było jasne – oczywiście zdarzają się afery w rodzaju tej z telewizorami „smart” firmy LG, które (co wykrył użytkownik) wysyłały informacje o tym, co przegląda w internecie user i co ma na dyskach – do firmy LG.

  Ale – to są niestety dość normalne , choć będące nadużyciem – próby „profilowania” użytkowników, które jeśli są robione w tajemnicy budzą sprzeciw.

  No, ale co innego to, a co innego miś podsłuchujący dzieci…

  1. sundayman 🙂 Wybacz ale zarzut o braku wiedzy w dziedzinie elektroniki czy informatyki jest cokolwiek absurdalnie nietrafiony. A To że ktoś nie widział na przykład ufo nie znaczy że ktoś nim nie latał. Dodam tylko że, Nawet projektant nie wie co projektuje, a rozbierać se możesz choćby generator NE555 czy UL1111 na 4 tranzystorach. Wybacz. Zresztą wyjaśnij jak działa określanie oglądalności w czasie rzeczywistym? Niczego nie obaliłeś, nie wyjaśniłeś a jedynie pochwaliłeś się swoją wiedzą majsterkowicza z dyplomem i etatem w LG Wrocław? bo nie sądzę że w miejscu skąd sprowadzacie podzespoły nierozbieralne.

   1. Droga SeJa – litości… To nie jest miejsce na takie wynurzenia – ale nie jestem pracownikiem LG, ani hobbystą – prowadzę firmę projektującą i produkującą elektronikę. I to od ładnych paru lat, a elektronikiem jestem od kilkudziesięciu lat.

    I Bogu dzięki – moi klienci nie narzekają na poziom mojej wiedzy.
    A robimy rzeczy nieco bardziej skomplikowane niż „generator na 555” 🙂

    Więc – daruj sobie dyskusje w tym temacie, bo to śmieszne jest dość…

    ***

    O „łączności kwantowej” zaś możemy sobie podyskutować, jeśli powiesz w jak sposób produkowane dziś układy miałyby niby takie coś wykorzystywać – fizyka kwantowa to moje hobby – więc, bardzo proszę, rozwiń temat – i wyjaśnij maluczkim, co to jest „łączność kwantowa”, i jak to się implementuje w krzemie 😀 (to ostatnie zwłaszcza jest ciekawe, bo o ile KIEDYŚ być może uda się zbudować środki łączności oparte np. na splątaniu kwantowym – to mam silne wrażenie, że nie bardzo się orientujesz, co to za efekt, i co jest potrzebne do jego wykorzystania…). Zdecydowanie nie da się tego zrobić w ŻADNYM układzie scalonym wg. obecnych technologii.

    Ale rzecz jasna możesz sobie wierzyć w co chcesz – nawet smerfy
    w telefonie…

    ***

    Kiedy ktoś zaczyna pisać o czymś od rzeczy, to się z tego robi tzw. „pseudonaukowy bełkot” – a na to jestem uczulony, bo nic tak nie szkodzi wszelkim „paranaukom” jak pseudo-naukowe ględzenie, które dla osoby z wiedzą na dany temat brzmi żałośnie… To jest potem (słuszny) powód do wyśmiewania osób związanych z paranaukami, bo jak się słyszy niektóre brednie, to właściwie wstyd tego bronić…

    To jest mniej więcej to samo, co opowiadanie staruszkom, jak to „światło spolaryzowane niekoherentne ” z lampy za 3000 zł (wartej w rzeczywistości 50 zł) ma ich niby uleczyć ze wszystkiego.
    Że to bzdety ? Ale jak ładnie naukowo brzmi ! I potem jeden z drugim „uleczony” opowiada z przekonaniem, jak mu pomogło !

 33. Alina7
  Jezeli pisze pani do nie Pani Alino to tez pani nie zrozumiala .
  Moja praca byla platna z dzieciakami z ulicy , uposledzonymi i w schroniskach dla kobiet poszkodowanych . Niektora z nich byla dobrze platna . Chodzi o to , ze tam nigdy nie spotakalm rasy zydowskiej . Byli tam anglicy , irlandczycy , holendrzy ,Egipcjanie, Tonga , Chinczycy bardzo wyksztalceni , australijczycy , z ameryki lacinskiej nawet amerykanie , i wiele innych ludzi ale nigdy nie bylo tam zyda a niby to narod rozbity po swiecie Ciekawe ?
  Natomisat znam swiat zydowski w Melbourne bardzo dobrze . Bankowcow , dobrze prosperujace galerie artystyczne i lichwiarstwo .Poniewaz obracalam sie w swiecie artystycznym to sama bylam swiadkiem manipulacji cenami obrazow , ktorych wartosc byla nikla a nagle sprzedawali je za 50 tysiecy dolarow w Nowym Yourku to sie nazywa wedlug mnie lajdactwo sorry ja nie toleruje takich rzeczy jak podwyzszanie sztuczne cen na obrazow i oszukiwanie ludzi , najpierw macenie im w glowach .
  Nastepna znajomosc calej elity paryskiego zydowstwa ,glownie z Polski i dalej ze wschodu . Bylam lubiana w ich towarzystwie a szczegolnie , ze gralam z nimi w bridge ale mialam mozliwosc sluchac i obserwowac co mowili . Przez cale zycie potrafilam wyczuwac ludzi dzieki swojej unikalnej wrazliwosci wiec mialam okazje ich czuc tez .:)

  1. Pani Kalino! Przykro mi, ale zaszła jakaś pomyłka. Nie wiem o czym Pani pisze, ani też do jakiego mojego komentarza się odnosi. Pozdrawiam miłośniczkę drzew i artystyczną duszę, natomiast mój ogląd rzeczywistości jest nieco inny, albo też moja wyobraźnia nie ogarnia świata, światów?, które Pani opisuje. Jescze raz serdecznie pozdrawiam.

 34. Przepraszam pani Alino7 ten wpis nie jest do Pani ale dobrze ze zaistnial poniewaz cos mi sie przypomnialo z burzliwego mojego artystycznego zycia 🙂

  1. opowiedz proszę trochę o tym burzliwym artystycznym życiu,bo już mi sie wyobraża jak się kręcisz na rurce,a goście w zębach dolary podają.

   1. Sylwek, Kalina jest KUL, Tylko żeby moim gustem zrezygnowała z tych Anglikanizmów, skrótów myślowych. Ja nie lepsza w skrótach. Kalinę wiele doświadczyło, wstyd mi za siebie.

 35. http://www.youtube.com/watch?v=P1CSOZasMCc&list=PLVgSCAQwvr6O5SH8Kgf8y9ssq-_kI6F3R
  Najbardziej wiarygodna informacja wedlug mnie .
  Jego relacja mi pasuje do Velon wplywu proby rozwiniecia swojej rasy na Ziemi przy pomocy ME technologi ( White Tall sa jej efektem ) , Do Hitlerowskiej koncepcji Aryjskiej rasy , ktora strasznie sugerowal swiatu jej wyzszosc . tak wiec wnioskuje , ze nie plejadjan nie syrian , nie szaraki nie reptilianie i nie niebiescy i nie krysztalowe formy nam szkodza lecz Velon/ Anunaki .Aczkolwiek te wszystkie pozostale cywilizacje sa ale nie maja wspolnych interesow . Tamte sa nie invazyjne i sa bardziej z nami zwizane niz Anunaki .Obecnie na ziemi zyje jak akashic mowi 250 Velons . Byla tez kiedys jakas grupa wykreowana na Tybecie .

  1. Anunaki, jak słyszę tę nazwę Kalina 🙂 To mnie się kredki wysypują z kosmetyczki, bo dłonie mi drżą. Nie cierpię takiej terminologii, tym bardziej że, przypisuje się Im wiele a Ih jako takich nie ma i nie było, wspomnij ziemski księżyc a Nibiru. Może nie wszystko wiem, wiem jestem ułomna na ziemi, nie rozumiem czasu, nie pamiętam setek cywilizacji, nazw. Kiedy się spotykam muszę najpierw się odnieść do czegoś „kim jesteś” Aha 🙂 Kto by to spamiętał. Od map są mapy, ja nic nie wiem. Ale ta nazwa działa na mnie jak przysłowiowa płachta na Byka. Nie chcę pisać o mojej odmienności w wielu kwestiach, ale proszę Cię nie używaj ziemskiej terminologii, bo ja nie uczona. Jeśli to możliwe nazywaj proszę siostro sprawy wedle Ich właściwości nie nazw je określające jak Welon, bo ten może jakaś na oczepinach złapie. Jeśli mogę Cię o to prosić, bo ja nie ucona.

 36. Pan Witkowski – czlowiek od wszystkiego… zacznie sie mowic o potrawach na wiosne – napisze ksiazke kucharska. A potem pewnie o Ukrainie. To juz sie smieszne robi.

   1. Dla mnie Pan Igor jest inspiracją, nauką… Inaczej choć nie do rzeczy o dziwo i na tym polega nauka.

 37. Kalina po części się z tobą zgadzam, na po części z uwagi własne doświadczenia… Ale piszesz że Plejadianie zaproponowali USA współpracę, a ci ją odrzucili. Skoro tak było, co może być wiarygodne w kontekście tego, że USA już wcześniej dogadało się z gadami, to w takim razie dlaczego Plejadianie nie chcieli założyć swojej agendy i pomagać ludziom np. z centrali światowej w Japonii? To bardzo uduchowiony, wyważony i racjonalny naród, a do tego potęga gospodarcza i militarna. Dlaczego więc nie tam? Uważam że jakby chcieli to by to zrobili, tak czy owak, dlaczego USA ma być reprezentantem całej planety? Jedynym ku temu powodem byłby chyba ten, że informacje z tego kraju mają największą siłę przebicia na świecie, ale w rozwoju duchowym, pomocy ludzkości przed gadzim ciemiężcą ten argument ulega całkowitej dewaluacji, nie ma żadnego znaczenia. Chyba że istoty nam przychylne działają nie bezpośrednio tylko przekazują nam pewne idee, ale jeśli tak jest, jest to nie wiele efektywne w skali tych ogromnych działań wymierzonych w ludzkość ze strony gadów. Moim zdaniem dopóki nie dojdzie do otwartego kontaktu na ziemi przynajmniej z kilkoma obcymi rasami jednocześnie w kwestii roli gadów na naszej planecie niewiele się zmieni. Argument, że ludzkość na bezpośredni kontakt nie jest jeszcze przygotowana też do mnie jakoś nie trafia, bo kiedy by miała być gotowa? Jak będzie za późno i ludzie pozabijają siebie na wzajem albo sami doprowadzą do zniszczenia planety, albo gdy zostaniemy ich niewolnikami? Tak wiem, nie ma łatwych odpowiedzi ale mając świadomość skali działań istot gadzich wobec ludzi a zwłaszcza notoryczne i brutalne łamanie ludzkiej woli, ludzie jako istoty mniej rozwinięte chciałyby pomocy istot bardziej rozwiniętych, które mają świadomość sedna problemu, aby w jakiś stopniu temu łamaniu wolnej woli w jakiś sposób przeciwdziałać. Ludzkość nie ma pojęcia jak z tym walczyć, nie ma pojęcia jak się przed tym bronić i czy w ogóle jest to możliwe, więc póki co stoimy na straconej pozycji. I nie chcę dyskutować czy ludzkość jest na innych poziomach, ale i w fizycznym ciemiężona bo tego jestem pewien, uważam że bez otwartego kontaktu całkowite wyzwolenie się ludzkości będzie nie możliwe. Choćby z tego podstawowego powodu że niektórzy jak nie zobaczą to nie uwierzą nie zdając sobie nawet sprawy że są ciągle w różny sposób na innych poziomach eksploatowani przez wrogie lub obojętne nam rasy

  1. A co to zmieni? Pomijając już zasadniczy błąd w rozumowaniu co Do rasy kłamców nawet jej nazwy nie znamy, bo zwodzą…

   Zmiennokształtna.

  2. „Plejadianie zaproponowali USA współpracę, a ci ją odrzucili”

   Zapewne chodziło o współpracę miedzy-rządową lub wywiadowczą, gdzie nie trzeba pytać obywateli o zgodę w referendum 😛

 38. wagabunda
  Znam japonczykow osobiscie , jest to narod wywazony ale nie jest cieply , ze tak powiem jezeli nie chcieli z nimi pracowac to znaczy mieli problem w ich lojalnosci . Poniewaz w Japoni jest tez dwa oblicza twarzy rzadowa dominujaca i ludzka ( niewolnicy )
  USA jest dominacja poniewaz po rewolucji francuskiej iluminaci z bawarii przy pomocy Velon zadecydowali , ze zaczna podbijac swiat i rozwijac swoje skrzydla nad nim dlatego ta industralizacja tam szybko sie kreujaca i system bankowy . Dominujaca grupa na czele Rothschild w poprzednich wpisach chyba pisalam o calej tej historii kreowania sie bawarskich iluminatii ( moge to jeszcze raz napisac jak iluminaty sie kreowali przy pomocy Velon ) . Dlatego USA stalo sie kolebka kontaktow oficjalnych a pozatym Anglia caly czas ma lapy na tym Dlatego tak swietnie rozwiniete dwa wywiady Mi5, Mi6
  Jezeli chodzi o reptilian to ich juz nie moze 16 moze 20 lat oni gone szaraki tez gone . tylko Velon sie pchaja tutaj i proboja wlaczyc do srodowiska . Ich ochyde mozemy zobaczyc w tym co robia z ludzmi cala dominujaca szkodliwa technologia pochodzi od nich . Nie potrafia byc agresywni fizycznie poniewaz tak naprawde sa semi – fizyczna rasa i jakby zaczela walczyc z kims poniosla by wieksze konsekwencje niz my w swojej agresji ( na zasadzie kto wyzej jest jak spadnie moze sie niezle potrzaskac ) Tutaj wyraznie wiem , ze White Tall maja objawy i proby ufizycznienia sie .
  Nawet ten speaker z You Tube dobrze nie wie skad oni sa i kto oni sa . Jezeli slyszalas you Tube i rozumiesz dwarf planet, lub planet x – to nie jest planeta to jest raczej statek kosmiczny oni nie przybyli tutaj na zadnej planecie to jest nie mozliwe , zeby nasz uklad sloneczny pozwolil na to . Nasz system tez ma swoja koperte i swiadomosc .Tak naprawde to Ziemia ich nie chce . Ja pisze w jej imieniu Ziemi .. Ja nie bawie sie tutaj w dedektywa i nie chce udawadniac innym swoich pokojarzonych teorii ale chce wam to przekazac dla security naszej planety i nas lepiej wiecej wiedziec niz zyc w niewiedzy i nieswiadomosci . Dct Tylko mnie to interesuje . Wiem , ze te istoty maja w nosie swoje planety poniewaz je zalatwili zagescili tak atmosfere , ze nie widza nieba :)a teraz sie chca panoszyc na naszej i robic to samo .
  Ja mam opinie nie bedziemy sie zajmowac rasami neutralnymi , ktore sa i moga byc kolo nas zajmijmy sie tylko tymi , ktore moga nam potwornie zaszkodzic . W kreowaniu Aganda 21 , NASA crub dokuments i dewiacje pogody i ich wielki prazent dla military HAARP (F..k up)Jezeli chodzi o plejadjan to oni sa stand back ( maja swoj swiat i swoja rzeczywistosc no i swoje problemy ) , byl czas ze probowali pracowac z nasza tamplets energetyczna i sie troche wreinkarnowali w fizycznosc na Ziemi zeby dac poczatek Human Kind za czasow Atalantydy ale to wszystko . Tak mi sie wydaje ale jak bede wiedziala cos wiecej o nich to dam znac . Wiem , ze ich KA energia , ktora czasami uruchamiam daje balanse na prawa i lewa strone ciala i mozgu . Ja ich lubie generalnie z mojego serca gleboko i to wszystko .
  Widzisz ja od dawna nie uwazam , ze ludzie nie maja kontaktu z semi fizyczna rasa . Ja mysle , ze mamy caly czas ale tak naprawde przy naszej strukturze bardzo materialnej czasami jest to zupelnie niemozliwe i To nie jest to , ze my nie jestesmy gotowi mentalnie co nam wmawjaja ale to jest to , ze my nie mamy balansu meta-fizycznego w sobie to znaczy za duzo jestesmy w swoim miesie a przez to mieso nie przplywa DUCH SOUL or wibracje .

 39. SeJa
  Tak naprawde to Anunaki maja na nas wplyw od rewolucji francuskiej a nie tak jak Zecharia Sitchin tlumaczy tablets . Oni sa semi fizyczni wiec nie jest im tak trudno lawirowac po naszych liniach czasowych i zmieniac je .Mozna zmienic przeszlosc ale nie mozna przyszlosci ( tak mowi akashic record ). Oni wykreowali tablets ( ktore obecnie wiele ludzi madrych podwaza )a potem znalazl sie biedny facet Zecharia Sitchin , ktory wymyslone i wkomponowane w historie ziemi bajki od nich dla ludzkosci tlumaczyl (niezla robota Velonska ) . Musieli dobrze znac nasza wrazliwosc i tendencje uwielbiania religii i roznych niezwyklych historii . Wiem dlaczego i skad mieli wiedze naszej emocjonalnej natury , moze napisze to pozniej teraz mi sie juz nie chce .

 40. Jeśli chodzi o otwarty kontakt z obcą rasą jest facet -Darryl Anka co chnanneluje istotę (hybrydę, przedstawiającą się jako Bashar) i że reprezentuje rasę Sasani. Ta istota wedłóg tego co przekazuje jest inkarnacją tego channera. W każdym razie twierdzi że pierwszy otwarty kontakt ziemian z UFO będzie około 2015 roku. http://www.youtube.com/watch?v=apujj0gH-AM http://www.youtube.com/watch?v=mjxteOPwvmY
  Z resztą ten Bashar ciekawe rzeczy gada 🙂 i warto przepatrzeć filmiki na YT i wyrobić sobie swoje pozytywne lub negatywne zdanie na ten temat. Osobiście uważam, że jest wiarygodny, choć oczywiście zakładam że może być inaczej

 41. SeJa napisała:
  3 marca 2014 o 21:39

  Wiesz. I owszem, jednak człowiek świadomy kreuje ŚWIADOMIE. To jest czuje, wie na co może sobie pozwolić w danych realiach, w jakie ulice nie skręcać o tej właśnie godzinie, kiedy skręcić i przejść inaczej bo tam właśnie stoją Ci co sra.ą na przebudzenie i dobrze jak się ktoś z kwietnym wiankiem nie przebudzi w alejce z głową w duł do kubła na śmieci. Są takie momenty, kiedy lepiej odejść na inny przystanek. A co dopiero kiedy system padnie? Dzieci kwiaty na psychotropach nie przeżyją bo nie odróżnią. Może powiesz że przesadzam, że … co i ja wiem jednak też mówię co wiem i wielu chcę ustrzec nie wciskając jednak filozofii strachu a zdrowy rozsądek.

  Ależ SeJa zgadzam się z tobą. Ale mój wpis dot. 2ch głównych grup dyskutujących o naturze zmian na Ziemi, czy raczej sposobu dokonywania tych zmian, nie został chyba dobrze zrozumiany. Utożsamiam się z drugą grupą, ale nie ćpam (choć mogłabym), nie chodzę też nawiedzona, z wiankiem na głowie i leliją w ręce, po autostradzie pełnej samochodów. Raczej realnie oceniam rzeczywistość, ale jestem też głęboko przekonana, że to od nas samych, od każdego z nas zależy, czy dojdzie do tych zmian czy też jak piszesz „obudzimy się z ręką w nocniku”. W tej „drugiej opcji” jest również miejsce na działanie w realnym świecie, ale w inny sposób niż zwolennicy pierwszej. I to jest właśnie świadome kreowanie.
  A co kiedy system padnie?
  To nie okoliczności mają wpływać na mnie. To ja chcę w każdych okolicznościach pozostać człowiekiem z tymi, a nie innymi przekonaniami i wartościami. Bo gdyby od okoliczności to zależało? To kim bym była?
  Pozdrawiam Cię serdecznie
  NieNawiedzona

  1. @Alina 7 Matrix nie odpowiada na wianki na glowach ,tylko na nasze wibracje .Czym wewnetrznie wibrujemy , taka rzeczywistosc wokol siebie kreujemy . Jedyna przeszkoda w osiagnieciu celu w takim wypadku, jest nasz „maly” ludzki umysl ,ktory temu wszystkiemu zaprzecza ,bo tego wszystkiego nie pojmuje . Wystarczy ,ze wplacze sie on chociaz na chwile , w nasza wizualizacje i jej zaprzeczy i juz mamy wszystko z glowy . SeJa posluzyla sie tutaj umyslem ,ktory nie pomaga w ocenie tego zjawiska. Kiedy zaczniemy naprawde manifestowac nasze emocje i pragnienia , kiedy nauczymy sie to powoli i ostroznie robic/trenujac na malych sprawach/ , wtedy stworzymy sobie piekny ,bezpieczny Swiat ,ktory bedzie spelnial kazde nasze pragnienie. MUSIMY NAJPIERW NAUCZYC SIE , BYC PANAMI ,STWORCAMI, KREATORAMI, NASZEJ RZECZYWISTOSCI ! a dopiero potem mozemy sie brac za wizualizacje. Oczywiscie to jest niezwykle trudne , rowniez dla mnie , ale powoli sie oswajam z taka sytuacja . „Bashar Trzy Aspekty Ciebie ” You tube . Buziaki dla wszystkich 🙂

   1. Gaju kochana! Więcej dystansu. I poczucia humoru! Co mnie podkusiło, żeby użyć tego określenia („na głowie, kwietny ma wianek”) JA COFAM TEN WIANEK! JA COFAM WSZYSTKIE WIANKI NA ŚWIECIE!!!!!!!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=QmEITFsnK2I
    Gaju mam chyba wszystkie filmiki z Basharem. Lubię faceta, choć SeJa z tego co pamiętam, uważa go za dezinformatora.

 42. Znam Bashar ale mnie nie satysfakcjonuje chanelling , wole historie Ziemi i nasza z Akashic rekord naszej ziemi i naszego DNA . Niektorzy tutaj sie tak zachowuja jakby nie byli kompletnie ugruntowani mysla , ze tacy jak ja sa nawiedzeni ale mnie to nie rusza poniewaz wiem , ze jest duzo top headed ludzi .
  Ok maja okolicznosc wplywa na mnie i Ja jestem perfekt dla mnie samej fine musze powiedziec , ze ja jestem . I co z tego jakkolo mnie jest balagan , ktory nie jest moim wymyslem . Egoizm perfekcji osobistej nie jest dla mnie indicator do pokoju ogolnego poniewaz wiem jakie inne energie funkcjonuja na Ziemi .

  1. @Kalina Bardzo cenie twoje wypowiedzi i potezna wiedze jaka soba reprezentujesz ale czy nie przyszlo ci nigdy do glowy ,ze to wlasnie twoja niezlomna wiara w te „inne energie ” jakie funkcjonuja wg ciebie na Ziemi , umacia ich istnienie i materializacje w twojej rzeczywistosci ? Przeciez Ty wlasnie tym wewnetrznie wibrujesz , kochana Kalino. Pozdrawiam Cie serdecznie.

 43. maq
  Mam wrazenie , ze odrzucenie plejadjan ma zwiazek z technologia i sama idea wspolpracy rzadowej , ktora nie zaakceptowala ich scenariusza . Technologia , ktora oferowali prawdopodbnie nie byla w interesie juz przekabaconych iluminati i militarnych sil . Jak juz sie idzie za daleko w balck magic to trudno sie nawiazuje kontakt z kims kto oferuje pokojowe i pozytywne nastwienie . Szaraki przyposzczam tez udostepnili im bardziej neutralna technologie ( generalnie to my jako fizyczna rasa jestesmy nie tak zdolni jak to sobie myslimy ) , najbardziej inwazyjna technologia jest technologia od Velon /Anunaki Hathor . Nie bede sie zamykac na ten temat poniewaz im bardziej ich ekspose tym lepiej dla ludzi wiec nie sugeruje sie zadna opinia podwazajca moje wpisy . Zreszta moje wpisy sa nie dla mnie bo ja o tym wiem ale dla innych , ktorzy moga wiele spraw sobie poukladac polaczyc i przeanalizowac i dojsc do jakiejs konkluzji ujawniajacej ten shit manipulatorow .

  1. Przecież rząd amerykański od dawna składa się z reptylian. Każdy to wie. Czemu Plejadanie mieliby handlować technologiami z wrogiem?

  2. 🙂
   „popatrz jak wszystko szybko się zmienia,
   coś jest, a później tego nie ma.
   człowiek jest tylko sumą oddechów,
   nic nie trwa wiecznie, niebezpiecznie
   jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie.
   dobre momenty, jak fotografie:
   zbieram w swej głowie jak w starej szafie. I tak płynie czas, nie dogania nas,
   w każdym z nas czas, zatrzymuje się nie raz.
   (A Ja) otwieram wino ze swoją dziewczyną,
   chciałbym żeby ten czas nie przeminął 😀 http://www.tekstowo.pl/piosenka,sidney_polak,otwieram_wino.html
   🙂

 44. Kalina nie wiem po co indywidualizujesz temat i sprowadzasz na tor własnej osoby (nawiedzenie/nienawiadzenie itp) Moim zdaniem trzeba rozpatrywać sprawę globalnie, bo co z tego że niektórzy mają dostęp do zapisów Akaszy skoro nic z tego dla ogółu nie wynika. Moim zdaniem lepiej analizować ogólnodostępne przekazy nawet chanelingowe i w nich dopatrywać się logiki, spójności i sensu, niż sygnalizować, że jest coś takiego jak kronika Akaszy, która jest wiarygodnym źródłem skoro nie ma do niej dostępu w stopniu, aby mógł być rozpatrywany w kontekście złożoności tematu ingerencji różnych ras UFO na ziemi i mógł być traktowany jako informacja dotycząca obecności tych ras na ziemi i ich destruktywnego działania na ludzi i to od setek lat. A przecież systematyka ras i motywy ich działania i wpływu na człowieka to podstawa, aby można było temu próbować przeciwdziałać, a to jest dla ogółu ludzkości najważniejsze, a nie to co jest ukryte lub dostępne dla nielicznych, którzy i tak nie mają zamiaru się tym podzielić, bo nie chcą, albo się boją. Ot, co.

  1. A ja proponuje film , oparty na faktach autentycznych z zycia Rene Mey . Pokazuje on prawdziwa potege czlowieka , potege jego mysli i nauke ,ktora rowniez to potwierdza . /prosze nie zwracac uwagi, na bledy tlumacza / „HIM PONAD SWIATLEM /pl/ ” You Tube

 45. Gaja Bylam kiedys healerem i zauwazylam , ze jak sie ludziom naswietlilo prawde to nastapil healing bylo to bardzo proste. .Kamuflujac swoje , ze tak powiem smieci nie pozwola nam sie uleczyc zaczna smierdziec a potem przerodza sie w bakterie czy wirusa trudnego do wyleczenia co obecnie widzimy na swiecie .
  Dosys mordowania ludzi przez white abraham megic , dosyc wycinania lasow przez green abraham magic dosyc praowadzenia wojen przez white abraham magic.
  Sorry jezeli uwaza ktos , ze to jest personalne co ja pisze to sie bardzo dziwie .
  Nie jest moja pasja pisanie na NTV poniewaz raczej spedzam czas na malowaniu obrazow i to mnie bardziej pasjonuje a pisze z doskoku bo siedze w tym juz 20 lat .
  Rekord Akashy jest w nas i jak sie lacze z H S to przychodzi do mnie ten material , ktory wybrala moja H S .

  1. Kalinko rob spokojnie swoje a mnie tez pozwol , realizowac sie na moj sposob. Szanuje Cie Kalino i jeszcze raz pozdrawiam.

  2. Kalinko – nie jest twoja pasja pisanie a jednak piszesz, czyli cos Cie do tego prowadzi . Czy to jest z pewnoscia wolnosc ? Ja trzymam sie wolnosci ,ale rownoczesnie w taki sposob, aby inni z mojego powodu nie cierpieli.

  1. W moim pojeciu Bog przypomina mi ogromny Ocean Fal /Teoria Falowa/ a na brzegu tego Oceanu jest piana i rozne w niej zanieczyszczenia . To tak jak z szumowina na rosole ,ze trzeba ja odrzucic , aby nie mieszala sie z rosolem. Nie wiem czy dobrze mysle ,ale my dotykamy niejako tej szumowiny . TA PASKUDNA SZUMOWINA, JEST W MOIM POJECIU ,LUDZKIE EGO, ktore stale sie puszy, podkresla swoja wyzszosc nad innymi ,ktorymi czesto tez pogardza, jest zawistne, zaborcze, zazdrosne, niszczace i ponizajace innych itd. Takie jest moje zdanie na ten temat.

   1. Chce rownoczesnie dodac ,ze w kazdym z nas jest zarowno Krystalicznie Czysta Boska Swiadomosc jak tez wlasnie, to male ludzkie „ego” i to wlasnie ono, jest niestety przyczyna wiekszosci naszych zmartwien . Oczywiscie nasze „ego” odrzuca taka ewentualnosc i wszelkie winy zwala najczesciej na innych ludzi . To jest oczywiscie tylko moje zdanie na ten temat.

   1. W Nim się syćko zawiyro i On istnieje w Nos. Syćko to Łón. Choć w świat pozbawiony całkowicie dyskomfortów, nie bardzo wierzę. Żeby następował rozwój na poziomie wewnętrznym (człowiek), i zewnętrznym (społeczeństwo), muszą istnieć dualizmy. Choć nie w takiej jak teraz, dojmującej postaci. Wierzę, że dzięki przebudzeniu Ludzkości, prędzej czy później uda się stworzyć cywilizację na Ziemi, gdzie trudne przeżycia będą zminimalizowane dla wszystkich jej mieszkańców, włączając w to całą Naturę.

 46. maq
  Nikt sie nie sklada z reptilian :)To jest wielka przewala komputerowa . David Icke mial troche racji ale on jest badacz na faktach a nie energetyczny , dlatego nie wyczatowal , ze sie juz tutaj sie nie placza reptalianie . ALE moga ich imitowac holograficznie te rasy , ktore sa dla nas niebezpieczne .I tak wlasnie jest . Dla nas obecnie jest tylko jedna rasa niebezpieczna , ktora ma ochote sie wintegrowac w nasze srodowisko i w zwisku z tym musimy miec reke na pulsie :)No i mamy . Lepiej bysmy mieli ja na pulsie jakbysmy zdemolowali HAARP .:)
  Aczkolwiek byla grupa reptilian ale nie pasowala do naszego universe troche na bruzdzili i juz ich nie ma , Ochrona ziemi ich wykopsala . Ja nazywam ochrone Ziemi Devas . Sa to genialne energie potrafia leczyc ludzi tylko , Szkoda tylko , ze na zachodzie malo kto z nimi wspolpracuje poniewaz wszyscy siedza w biurach , szkolach i przy komputerach . Ludzie z Amazoni , aborigeni wspolpracuja z Devas i dziekuje im za to bo dzieki nim ja mamy .

  1. Mylisz się i to bardzo. Reptylianie to cwane bestie. . Oni wciąż tu są. Ukrywają się w skórach syjonistów, faszystów i rasistów. Ich największym sukcesem było przekonanie nas że nie istnieją. Ale mnie na tą sztuczkę nie nabiorą. Ja ich wyczuwam swoją aurą.

 47. Ale oczywiście że personalizujesz sprawę, a potwierdzasz to pisząc: „Rekord Akashy jest w nas i jak sie lacze z H S to przychodzi do mnie ten material , ktory wybrala moja H S .” Przecież piszesz o sobie, więc czemu piszesz, że się bardzo dziwisz? Jeśli chcesz spróbuj zrozumieć co napisałem, jeśli nie, zostaw moje przemyślenia bez komentarza i niepotrzebnego angażowania się i tyle. Otóż powtarzam, to że ty potrafisz łączyć się z Akaszą i pobierać z niej informacje, w skali globalnej nie ma to żadnego znaczenia, bo ani przez to nikt się nie nauczy jak przeciwdziałać szkodliwej działalności na ludzi UFO, ani sam z Akaszy korzystać się też nie nauczy. Mnie chodzi o praktyczne informacje jak bronić się i czy jest możliwość bronienia się przed braniami, czipowaniem, implantowaniem, kontrolą umysłu łamaniem wolnej woli itd., a nie czy ktoś umie pobierać informacje z Akaszy, z czego dla ludzi eksploatowanych przez UFO nic nie wynika. Na ziemi brakuje informacji jak się przed UFO bronić, dlatego można racjonalnie zakładać, że się nie da, albo jest to bardzo trudne, gdyby tak było mimo ogólnopojętej dezinformacji panującej w „eterze” przecież wartościowego przez te wszystkie lata opisywanych przypadków coś by na jaw wyszło. Być może są ludzie którzy to potrafią ale wiedzę tą trzymają z jakiś powodów dla siebie. Tak, zawsze można powiedzieć, że wszystkie informacje zapisane są w nas i wystarczy do nich dotrzeć, rzecz w tym że w praktyce nie jest to w zasadzie możliwe w innym razie szkodliwa działalność UFO na Ziemi nie miałaby miejsca. Może z czasem drogą ewolucji/podniesienia wibracji takie informacje będą bezpośrednio dla ludzi dostępne (albo ludzie nie będą dostępni dla UFO ze względu na wyższą częstotliwość) ale rozpatrujemy to co się dzieje na obecnym fizycznym i niefizycznym planie, ale tu i teraz a nie za 500 czy 1000 lat 🙂

 48. Max77
  do Redmuluc – człowieczeństwo nie zostało zniszczone a ludzi nadal przybywa i to w zastraszającym tempie drogi kolego. Gdyby zaawansowana cywilizacja chciała i mogła wybić wszystkich ludzi to już by to zrobiła i to jest oczywiste.
  Ludzi nie przybywa statystyki klamia .
  Przelec i sam badaj kraj po kraju , wtedy bedziesz mogl mowic , ze ludzkosc nie jest tepiona .
  To jest tak samo jak w tym dialogu .
  -Byli na ksiezycu
  -Bzdury gadasz nie byli klamia .
  -Jak to klamia przecierz mowili w TV i Radiu i maja cala dokumentacje na ten temat .
  Ziemia jest nam przychylna i nawet sie rozszerza tylko jedna rasa nie jest nam przychylna i chce nas wymordowac zostawic tylko mala czesc ludzi zeby miec pod kontrola calkowita i moze na pokazywanie w ZOO . Rasa ta dziala na ziemi przez swoje wybrane jednostki .

  1. Jeśli dalej będziesz bzdury wypisywać to nikt nikt nie będzie z Tobą rozmawiać. Choćbyś nie wiem ile się rozpisywała

 49. Planeta poza sloncem jako opiekun naszej ziemi kojarzy mi sie z religia . To jest znowu teoria Boga Poza nami .Opiekunowie Ziemi sa zwiazani bezposrednio z Ziemia bardzo powerfull energia , ktora powinnismy uzywac ,ziemia ja oferuje , piramidy to lezka w porownaniu z energia Ziemi. Przeciez dzieki tej energii , ktora Ziemia oferuje moglibysmy miec energie za free.Kazda sytuacja wulkaniczna na ziemi albo trzesienia naturalne jest jakby uposzczenie tej energii , dlatego niektorzy ludzie lubia byc kolo erupujacji wulkanow, druga istotna sprawa jest to , ze naturalnie sama sie powieksza .

 50. „gUral”
  Z ta twoja smiejaca twarza niech ci bedzie , ze bog jest wszystko 🙂
  Pod warunkiem , ze zmienimy srodowisko kolo siebie i na ziemi uzywajac swiadomosci to zmienimy wszystko tez kolo siebie i na ziemi . Zastanow sie wiec po co Bog jak mozemy to zrobic sami. Krzyczelismy do Boga przez tyle wiekow i nic sie nie zmienilo . Jezeli na przyklad komorka ciala ludzkiego zostanie zabrana ze swojego srodowiska jest udowodnione , ta komorka nic nie robi poprostu . czyli zachowanie jej uwarunkowane jest srodowiskiem w , ktorym jest.No tak zalezy tez jak byla zaprogramowana poprzednio i czy te receptory sa z poprzedniego doswiadczenia . wiec co mozna zrobic zmienic jej srodowisko, zabrac receptory i w ten sposob przystosuje sie do tego w ktorym sie znalazla obecnie
  Kreatywnosc czlowieka jest jakby zneutralizowaniem jego egzystujacych receptorow mozna zauwazyc wtedy kiedy sie go zamknie w czterech scianach pokoju a on i tak sobie znajdzie zajecie czyli kazde srodowisko da mu potezny potencjal egzystencji.Czyli pozbycie srodowiska naturalnego czlowiekowi co sie robi nagminne od wielu lat pozbawia go receptorow na nature i kreuje sie sztuczne dla niego srodowisko .
  Jak ja zauwazylam , ze srodowisko wplywa na zmiane czlowieka .Nie bede tutaj pisac positive i nagative . Ale napisze taki oto przyklad .
  Jak mowie po angielsku zmienia mi sie osobowosc . czyli czuje sie inna osoba jak mowie po polsku i jak mowie po angielsku .

  1. 🙂
   Bardzo ciekawe podejście: „Krzyczelismy do Boga przez tyle wiekow i nic sie nie zmienilo .”
   -poczekajmy na wincej 😀 bedzie ciekawie. /bez 🙂 /
   🙂

  2. Kalinko wysluchaj wykladu / na you tube/ biologa komorkowego profesora Bruce Liptona pt. „Bruce Lipton Nowa Biologia „.

 51. maq
  Twoje doswiadczenia obecnie sa twoimi . Nie bede mowic , ze ich nie ma , aczkolwiek wiem , ze holograficznie mozna zrobic wszystko obojetnie jaka semi -fizyczna rasa moze uzyc holografi i pokazac to na co jest u ciebie fokus . Moja kolezanka jest wizjonerka od reptiles sie smieje . Ona tez widziala jak mnie atakuja na Tasmani , Ja widzialm co innego wiec zakladam , ze to byla holgrafia . Ona widzi brzydkie energie u ludzi i reptiles u ludzi i samych reptiles tez . Tutaj na NTVpamietam jak przyjechalam byl program z jedna kobieta w Polsce , ktora byla goniona przez poteznego reptiliana ale to bylo 25 albo wiecej lat temu co mi sie wydaje zupelnie prawdopodobne . nie mowie , ze zupelnie ich nie ma moze sa jeszcze gdzies nie wiem . To zdarzenie o ile pamietam mialo miejsce w okolicach kolo Gniezna tam tez mieszka moja znajoma i widzi ich energie . Moze to jest ich favorite spot .
  Doswiadczenia na naszej genetyce za Atlantydow byly dewastacyjne i to nie tak dawno poszly tak daleko , ze niektorzy ludzie stracili Soul na zawsze a niektorzy maja w sobie inne templates moga miec reptiles pokrywajace sie z ludzkimi . Jak sa w wibracji tego gatunku zwierzat to tak sie zachowuja . Coz powiem mam tez doswiadczenia z wezami , spotaklam na swojej drodze ich wiele i kolo mojego domu na wyrandzie i wiem , ze sa obsesyjnie terytorialne i sa glupie wogole nie uwazam je za madre zwierzeta doskonale znaja wibracje ziemi i smierdza , reaguja swietnie na temperature i nie atakuja ludzi jak nie maja zagrozenia z ich strony ,mowie o wezach w Australii .
  Generalnie nie lubie wezy i gadow nie sa to zwierzeta , ktore by byly dobre do kojarzenia z nami .

  1. Ta goniona kobieta przez reptyliana to pewnie była końcówka filmu „Obcy 2” 😛

 52. wagabunda
  Trzeba zlikwidowac HAARP , armie i technologie mordowania . Tak sie trzeba bronic przed UFO 🙂
  Energetycznie
  Sie zneutralizowac nawet jak sie pisze na NTV trzeba byc spokojnym ale zdecydowanym .
  Znac swoja sile energetyczna poniewaz juz te informacje , ktore posiadasz wystarczaja na obrone ciebie . Laczyc sie z Soul od nog zwyzac wibracje swojego ciala poprzez mind w celowy sposob , najlepiej to wychodzi bez technologii dookola i w naturze , w jakims domku w lesie lesniczowce gdzies daleko od ludzi poniewaz ludzie sa czasami bardziej niebezpieczni jak UFO 🙂

 53. wagabunda
  Do informacji
  Sprawdzalam wibracje w miescie gdzie obecnie jestem z wibracjami ciala w lesie daleko od technologi domowej . Tam to sie robi szybko natomiat w miescie trzeba sie do tego bardzo mentalnie przygotowac.

 54. Otóż to, jeśli ktoś próbuje temu przeciwdziałać robi to indywidualnie 🙂 A przydałby się jakiś praktyczny kolektyw i to mi chodzi. Ja dosłownie od kilku dni ćwiczę medytację ochronną MERKABA http://www.youtube.com/watch?v=6hT3Kb6bxi0 🙂 Generalnie i tak teraz ludzkość jest w dość komfortowej sytuacji bo jest internet i jest baza informacji na temat działalności UFO na ludziach, i można szukać, odsiewać, próbować diagnozować temat i mu w jakimś stopniu przeciwdziałać, kiedyś ludzie pewnie nawet nie mieli świadomości co ufiaki im robią, i byli przez to całkowicie bezsilni, teraz z internrtem przynajmniej wiedzą że nie są w tym osamotnieni

 55. Człowiek musiałby się najpierw przerazić samym sobą, aby mógł żyć w zgodzie z otoczeniem. Być może to szokujące stwierdzenie, ale daje wiele do myślenia.
  Przypomina to trochę otwieranie Puszki Pandory, gdzie prawda o nas samych mogłaby się okazać dość brutalna i trudna do zaakceptowania, ale zarazem byłaby w stanie wydobyć człowieka ze swoistego matrix’a, w którym żyje. Tak więc, paradoksalnie, mogłoby powstać z tego coś konstruktywnego, wbrew pozorom -optymistycznego dla ludkości.

  Idąc za tym tropem, warto byłoby zadać sobie takie oto pytania: Dlaczego człowiek wykazuje się egozimem, pychą, próżnością itp.? Czemu to służy? Dlaczego człowiek tak bardzo zależny jest od swojego „ego”? Po co ono wogóle jest?

  Tak jak to w przyrodzie bywa, coś istnieje dla czegoś. Ta prosta zależność wskazuje na sposób poznawania natury egzystencji. Ego określa naszą tożsamość. Każdy bowiem z nas jako jednostka ma odrębną świadomość, percepcję, uczucia itd. Dlatego też, wszystko co robimy wypływa wprost z naszego kontekstu. Przyroda natomiast dysponuje wieloma środkami perswazji, aby podtrzymać u danego stworzenia przeświadczenie o ważności jego egzystencji. Często nawet bywa i tak, że prawa natury wręcz skłaniają do zaspokojania swoich potrzeb kosztem życia innych istot. Przykład? Drapieżnicy i ich ofiary. Ciekawe jednak przy tym jest to, że za taki obraz rzeczywistości miałby odpowiadać Bóg…

  Istnienie altruizmu (jak również bezinteresownej miłości) może zatem budzić wątpliwości. Dodatkowo, przyroda jeszcze bardziej potrafi skomplikować całą sytuację, zmieniając pod tym względem choćby sposób odbierania zwierząt przez świat ludzi.
  Żaba, która podczas powodzi transportuje na swoim grzbiecie mysz w kierunku suchego lądu stanowi wdatny tego przykład. Czy jednak sytuacja, w której człowiek naraża swoje życie, aby ratować inną, często nieznaną mu osobę jest tak naprawdę wyrazem altruizmu? Pomijając pewne profesje, które zajmują się zawodowo niesieniem pomocy, taki akt poświęcenia może wynikać z następujących przyczyn:
  empatii – emocjonalnej identyfikacji z ofiarą tragicznego zdarzenia, kwestii wzajemnego wsparcia, poczucia odpowiedzialności, społecznej oceny, patetyzmu.
  Świadomość tego typu zależności pomogłaby odpowiednio interpretować motywy ludzkiego zachowania i tym samym uniknąć wielu potencjalnych rozczarowań.

Comments are closed.