UFO? Oni już tu są! – 28.11.2014

Czwarta audycja o Elektrycznym Wszechświecie, którą prezentuje dr Krzysztof Michalik jest dalszym ciągiem cyklu. Oddziaływanie elektryczności i efektów plazmowych to temat tego odcinka. Poniższy link odsyła do materiałów źródłowych wykorzystanych w tej audycji.

https://krzysztof-michalik.com/blog/media-ntv-television-on-plasma-cosmology-electric-universe-part-4/

Wywiad udzielony naszej telewizji w czasie brukselskiej konferencji COVERT HARASSMENT CONFERENCE 2014 przez dr Rauni-Leena Luukanen-Kilde, po czym krótkie podsumowanie przez Ewę Pawelę (również uczestniczkę wspomnianej konferencji).
Tłumaczenie wywiadu oraz napisy – Paulina Maciejewska.


298 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 28.11.2014

 1. Transhumanizm , Animus i wszystkie tematy mind controll : Piąty wywiad z dr. Nerudą z 1998 roku jest OD TEJ CHWILI całkowicie uwiarygodniony . Ten i poprzednie wywiady są dostępne na stronie WingMakers.pl a także w wersji mp3 (audiobook) na chomiku: http://chomikuj.pl/stroiciel/WingMakers+-++05+Pi*c4*85ty+Wywiad+z+Dr.+Nerud*c4*85+audiobook+mp3
  Gorąco polecam w celu weryfikacji prawdziwości faktów z wywiadu z dr. Rauni-Leena z przeciekami z Corteum i Grupy Labiryntu (NSA) dokonanymi przez dr. Nerudę. To już nie są przelewki , wszyscy powinni wiedzieć .

 2. ta pani to Dawiod Icke w spódnicy:) tak samo sie wysławia i gestykuluje i ma taka sma ideologie 🙂

 3. Nie wiem dlaczego nikt nie komentuje? Ale pani we fioletowym mówi czystą Prawdę.Polecam wszystkim I ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA.

 4. No sorry ale…
  Nie wierze w ani jedno słowo Pani we fioletowym – całkowicie niewiarygodna, gada dokładnie tak jak była nauczona i a aby ” oczarować ” tym swoim odgrzewanym tematem… Czy naprawdę tylko ja do dostrzegam… TOTALNA MANIPULACJA.
  Następna która WIE WSZYSTKO O TAJNYCH PROJEKTACH RZĄDOWYCH I SOBIE PISZE KSIĄŻKI I JEŹDZI PO ŚWIECIE I GADA TO KAŻDEMU KTO CHCE SŁUCHAĆ – HA HA HA
  Proszę Pani – gdyby Pani mówiła choć 5 % prawdy , to na drugi dzień NWO zlikwidowało by panią… oczywiście napisali by o Pani że miała wypadek albo coś w tym stylu. Więc te bajki niech Pani opowiada dzieciom.
  NIC NIGDY NIE WYJDZIE NA ŚWIATŁO Z TEGO CO ONI ROBIĄ I NIKT Z STAMTĄD NIE WYCHODZI. ( chyba że martwy }
  A Ci co wmawiają takie „bajki” na takich konferencjach są podstawieni.
  KONIEC PRZEKAZU.

  1. Nie ulega watpliwosci , ze sa tajne projekty rzadowe . Nie ginelo by z budrzetow niektorych panstw miliardy dolarow . W ameryce i w australii nie moga sie doliczyc forsy . Tutaj slyszalam , ze za centa urzednika bankowego moga zwolnic a tutaj za miliardy nikt nie odpowiada . 🙂
   Ona mowi prawde . Jest tylko takie pytanie na ile ta prawda jest niebezpieczna dla opresorow naszej galaktyki : Tutaj jest pytanie . jak bedzie syndrom BOGA nigdy nie wyjdziemy z matrix poniewaz to ta istota wykreowala pojecie hierarchy.

  2. DH straszne co piszesz ? z jednej strony negujesz słowa „”” Pani we fioletowym””” a z drugiej stwierdzasz ze NWO „””likwidowało by panią””” zastanów się wreszcie czemu wlasciwie zaprzeczasz ? dla mnie zaprzeczasz wszystkiemu idach takim tokiem rozumowania , Ona manipuluje bo to nieprawda a gdyby była prawda to NWO zorganizowało by wypadek ,wiec nieprawda wyklucza samo istnienie NWO bo Pani w fioletowym żyje !? co niby nie wychodzi na światło dzienne ? halszka pisze: „””po prostu ignorują ichbo ludzie i tak nie wierzą w prawdę. ZYJE Pan w matrixie.””” i dokladnie tak jest, Gandhi kiedyś powiedzial „””Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wygrywasz.””” Skoro to wyśmiewasz to sam sobie poszukaj pasujące stwierdzenie ? identycznie ,jest, było, z naocznymi świadkami obserwującymi ufo , gdy sprawy zaszły za daleko „eksperci ” stwierdzili ośmieszając świadków na antenach TV ze mieli zbiorowe halucynacje , a gazy bagienne im w tym pomogły ? , najdziwniejsze było to ze gazy bagienne były nawet na pustynnych terenach ??? a psychoza i halucynacje ciągnęły się na setkach kilometrów ??? i tak praktycznie do dzisiaj zostało każde oficjalne, indywidualne zgłoszenie pociąga następstwa w postaci niepoczytalności takich osób ,i kończy się oficjalnym przyjazdem kaftanu bezpieczeństwa ,normalni ludzie i tak spontanicznie reagują a ludzie o „randze „społecznej milczą , i się oczywiscie nie przyznają ze dopadła ich „choroba ” bo jak jakiś „psychol” może piastować urzędy albo świadczyć usługi ? nie wykluczam prowokatorów , ale oni tradycyjnie schodzą z tematu i bagatelizują takie zjawiska omijają fakty, robiąc temat bardziej zawiły ,ta Pani mówi prawdę gdyby nawet było w tym 95 % nie sprecyzowanej wiedzy , to i tak jest nakreślony problem bo niemal każdy co się nieco zastanowi znajdzie takie spujnosci w swoim otoczeniu i realiach matrixowego świata .HD Jesteś całkowicie niewiarygodny, piszesz dokładnie tak jak byłbyś nauczony i a aby ” oczarować ” tym swoim” trzeźwym” poglądem, zobacz jakie to proste !? nie wnikając w temat, kogoś ośmieszyć i zignorować, jak zaznaczył Gandhi .

  3. @Dark Hanter
   „NIC NIGDY NIE WYJDZIE NA ŚWIATŁO Z TEGO CO ONI ROBIĄ I NIKT Z STAMTĄD NIE WYCHODZI. ( chyba że martwy }”

   Niestety ale tak jest jak napisał Dark Hanter w tym wypadku przyznaję mu całkowitą rację.
   Ci co „wychodzą” i mówią o tym… czy tamtym…. tak naprawdę są ich graczami realizującymi inny aspekt ich dalszego programu przejęcia LUDZI. Nigdy nie mówią prawdy, przekazują tylko takie informacje jaki wgrano w ich pamięć by je krzewili.

   Jeszcze jesteście tacy naiwni iż sądzicie że gracze z drugiej strony będą mówili coś czym nie przyciągną waszej uwagi, że są głupi i naiwni? Nie są to świetnie wyszkoleni i zakodowani fachowcy i wiedzą jak działać na podświadomość, skopiąc na sobie ludzi i wprowadzać w ich podświadomość swoje kody by mogli manipulować ludźmi i władać za pomocą informacji.

   W tej grze chodzi o przejęcie jak największej liczby JAŹNI, bo tylko one mogą przetwarzać energię i tylko one tworzą, ewoluują i tylko z nich można tworzyć kopie dla nowszych modeli cyborgów.

   Bioroboty mogą się replikować i modyfikować , ale one nie są twórcze.

   Kiara.

   1. Kiara a co sadzisz o Angelinie Jolie ? …. hehhhh

    …..o tym środowisku blichtru hooolywooodu

   2. Co ty Kiara opowiadasz? Są taki siły że oni im do pięt nie dorastają a tylko ich tolerują bo przestrzegają Prawa Wszechświata ”Nie zabijaj”i brzydzą się zbrodnią.Dla nich to zwykłe dzieci ,pastwiące się nad drugimi dzieciakami.Człowiek Świadomy nie jest dzieckiem dlatego ma kolosalną przewagę na każdym polu w działaniu.Człowiek nowej ery ma czysty silny Umysł w działaniu w akcji. A ty najwyraźniej trzymasz się kurczowo starych programów i straszysz, jacy to oni potężni, jacy tacy i owacy.A to są zwykłe poj..ki faszystowskie ZRESZTĄ WYWODZĄCE SIĘ Z INGOLSTADT.

   3. Prawda jest zawsze powiedziana tylko we fragmentach , trzeba z mozaiki czesto bardzo rozleglej powybierac cos i zawsze jest gdzies prawda powiedziana .Jest tylko umiejetnoscia wielka pozbierac to do kupy i stworzyc sculpture prawdy . Jest jeszcze taka mozliwosc jak mowilam na roznych UFO kongresach jak juz wspominalam moze sie znalezc osoba przedstawiajaca swoj punkt widzenia i moze w tym momencie programowac cale symposium . Tak wiec ci , ktorzy znaja sie w temacie programowania i moga energia odebrac czy jest to schronizowane czy nie do wiekszej ilosci osob i ich doswiadczen odrazu wiedza czy przemawijacy jest programowany i w ilu procentach jest programowany .

   4. Wskrocie ujmujac my jestesmy sama odpowiedzia w sobie wszystkich secretnych i nie secretnych programow i kazda nasza czastka w ciele i w mind jest odpowiedzia jakie programy leca na ziemi obecnie .

   5. Ha ha dobre Qcyp. A dopiero co się nam oberwało od wyznawców bezwarunkowej miłości iż straszymy ludzi negatywną myślą i czarnowidztwem , a teraz okazuje się że prawda zostanie w nas ostatecznie zagłuszona ciemną gęstwiną przez, którą nie przeniknie promyczek nadziei.
    Chyba wiatr zmienił kierunek i idee się klarują.

   6. Qcyp pisze:
    30 listopada 2014 o 18:35

    Co ty Kiara opowiadasz? Są taki siły że oni im do pięt nie dorastają a tylko ich tolerują bo przestrzegają Prawa Wszechświata ”Nie zabijaj”i brzydzą się zbrodnią.Dla nich to zwykłe dzieci ,pastwiące się nad drugimi dzieciakami.Człowiek Świadomy nie jest dzieckiem dlatego ma kolosalną przewagę na każdym polu w działaniu.Człowiek nowej ery ma czysty silny Umysł w działaniu w akcji. A ty najwyraźniej trzymasz się kurczowo starych programów i straszysz, jacy to oni potężni, jacy tacy i owacy.A to są zwykłe poj..ki faszystowskie ZRESZTĄ WYWODZĄCE SIĘ Z INGOLSTADT.

    ***********

    🙂 🙂

    Qcyp wiesz dlaczego jeszcze żyję? Bo doceniam przeciwnika ( oczywiście oprócz zabezpieczeń osobistej ochrony, która jest gwarancją mojej nietyklalności ) , nigdy go nie ignoruje nie ośmieszani i nie wynoszę się nad nim.
    Obserwuję dokładnie ,wyciągam wnioski z ich reakcji i używam tej wiedzy w mojej codzienności. Nie jestem naiwna wiem iż 3 razy wygrali , a to jest 4 rozgrywka , która jest ostateczna.

    Wiesz gdzie oni mają prawa wszechświata…… tam gdzie słonce oglądasz przez portki.
    Doskonale wiedzą iż jest siła większa od nich ,że są od niej uzależnieni, ale wiedzą jakie wartości reprezentuje ta siła, więc wykorzystują swoją wiedzę z premedytacją, łamiąc wszystkie zasady, umowy i traktaty. Wiedzą bowiem że mają prawo do oszustw , manipulacji , mordów i niewolenia innych dopóki nie przekroczą swoim działaniem zagrożenia życia całokształtu stworzenia.
    Ich świat opiera się na manipulacji kłamstwami i zniewalaniu fałszywą informacją, wszystko jest w granicach ich systemu wartości, który jest akceptowany przez prawa wszechświatowe.

    Człowiek Nowej Ery dopiero się narodzi z obecnej świadomości pragnącej dobra i etyki w życiu. Na razie jeszcze toczy się walka o zatrzymanie tego procesu przez siły ciemności.
    Zresztą od dawna wiadomo że bezskuteczna, ale….. 🙂

    Oni są potężni siłowo i technologicznie , i ja to wiem doskonale, ale wiem iż nigdy nie jest tak żeby zło i ciemność zdominowały życie na zawsze.

    Sytuacja doszła już do takiej skrajności iż musiała nastąpić bezpośrednia ingerencja Matki Wszystkich Żyć…. Ona i tylko Ona mogła podjąć ostateczną decyzję razem z 3 Istotami reprezentującymi prawa rodowe w każdym z wymiarów.
    Musiały nastąpić finalne decyzje na planie fizycznym w postaci zdarzeń , które ukierunkowały wszystkie procesy zarówno energetyczne jaki fizyczne.

    Człowiek Nowej Ery jest CZŁOWIEKIEM KIERUJĄCYM SIĘ MĄDROŚCIĄ SERCA , A NIE MÓZGIEM I UMYSŁEM.

    Człowiek Nowej Ery ma przewagę nad tym z poprzedniej nie wybujałością umysłu i technologiami, a uczuciowością, rozwojem duchowym , który decyduje o mądrym sposobie korzystania z całej wiedzy.

    Kiara.

   7. thre pisze:
    30 listopada 2014 o 18:08

    Kiara a co sadzisz o Angelinie Jolie ? …. hehhhh

    …..o tym środowisku blichtru hooolywooodu
    *****

    To bardzo specyficzne środowisko , usiłujące lansować styl życia nieosiągalny dla większości teraz ale usiłujący sterować tą nieosiągalnością emocjonalne pożądania ludzi.
    Ale drugie dno , a nawet trzecie…. tego środowiska jest dnem piekła.

    Czyli marchewka przed nosem osiołka.

    Kiara

   8. Ludzi myślących sercem i prawdziwie kochających, poruszających się w świetle, nie mogą omamiać słowa istot ” Samuelo ” podobnych z „Projektu Cheops”.
    Aby przestrzec wszystkich przed wszelkimi pseudo mesjanistycznymi projekcjami, wszelakich kosmicznych załóg ratujących ziemię i ludzkość.

    „We wszystkich aparatach władzy i religii zagnieździli się się jak…….No nieważne.
    To Wy ustanowiliście dla ludzi prawa pozostawiając kapłanów na Ziemi, kiedy trzeba było się ukryć przed naszym fizycznym wzrokiem.
    To Wy nauczyliście ludzkość zabijania, używając ludzi do Waszych wojen pomiędzy sobą.
    To Wy daliście ludziom pieniądze i swoimi manipulacjami doprowadziliście, ze stal się dla wielu najważniejszym „bogiem”.
    To Wy wszczepiliście ludziom żądze władzy, strach i wszystko, co od niego pochodzi.

    Teraz Wy wilki (przepraszam te zwierzęta za porównanie) w przebraniu owieczek, straszycie nas chipami, przebiegunowaniem i katastrofami. Oczywiście, ze pewne rzeczy się dzieją i SA nieuniknione, ale nie jest tak jak mówisz, ze pomoc może nadejść tylko od Was.
    Mojego ostatniego kontaktu z Tobą Samuelu nie zapomnę nigdy. W wielkim skrócie: przyznałeś sie do ataku na Sławę, udzielałeś odpowiedzi na inne pytania, tak jak zwykle tzn., aby nie odpowiedzieć, a moim pragnieniem było, aby jak najszybciej te rozmowę zakończyć i zmyć z siebie te śmierdząca paskudna maź, która mnie oblepiła przy tym kontakcie.

    Czy można tak się czuć w kontakcie z „wysoka boska” energia?
    Ha…Jeden mądry człowiek powiedział, ze niewiedza jest tylko niewiedza, ale kiedy już masz wiedze i ja ignorujesz, to już jest głupota. ”
    http://abelikain.blogspot.com/2013/12/kosmiczny-przekret.html?view=magazine

  1. Nie sadze Qcyp
   Mars jest peace of rock ,ktory matrix sobie zaciagnal zeby miec bazy i ten caly Fobos tez slynny z kontrolujacej stacji matrix .

 5. do dark hanter – no i właśnie sam pan sobie odpowiedzial na to pytanie. SĄ miliony , jak nie miliardy ludzi własnie takich jak pan , którzy nie wierzą, więc rządy nie kryją siei nie usuwają ludzi podobnych PANI Kilde,po prostu ignorują ichbo ludzie i tak nie wierzą w prawdę. ZYJE Pan w matrixie.Proponuję więcej czytać i zdobywać informacji na ten temat.Otwórzcie ludzie oczy, już Jezus powiedział ; cyt. szukajcie prawdy a prawda was wyzwoli i – kto ma uszy niechaj słucha / to było mówione do tych. którzy znali pewne tajemnice w tych czasach/ . Swiat nie zmieni się szybko, a to z powodu ignorantów, którzy zamieszkują ziemię. najwygodniej jest nic nie wiedzieć, nic nie widzieć – spać.Jeśli chcecie obudzić się w lepszym świecie to wzbogacajcie swoją swiadomość.I jeszcze jedno , zyjemy w czasach kiedy zasłony opadają i prawda wychodzi na jaw i dzieki Bogu są ludzie którzy przecierają szlaki niewiedzy i ignorancji,bo bez nich spali byśmy snem wiecznym.

  1. Przez chwile zbaranialm halszka myslalam , ze moja corka ale ona nie pisze tak po polsku jak ty :)Witaj

 6. Do halszka – Ja nie napisałem że nie wierze w NWO ani ILUMINATIcH i podobne zbrodnicze i demoniczne grupy które chcą zniszczyć ludzi, ale – JA NIE WIERZE W TAKICH PODSTAWOWYCH AGENTÓW JA TA PANI WE FIOLETOWYM I JEJ PODOBNYCH…
  Zacznij szukać prawdy ale nie na PSEUDO KONFERENCJI – BO TAM JEJ NIE ZNAJDZIESZ …
  A jak już sam piszesz o Jezusie to podążaj dalej tym tropem to może się przebudzisz.
  T o co Ci nam podaje NWO na tej srebrnej tacy ( UFO, WCHODZENIE W INNĄ GĘSTOŚĆ, SAMOŚWIADOŚĆ, MEDYTACJE, NEW AGE , CHENNELINGI WYCHODZENIE Z MATRIXA – TO SĄ ICH SZTUCZKI, ONI CHCĄ ŻEBYŚ W TO WCHODZIŁ ! )
  , to ma być następna ściema i fałszowanie prawdziwej drogi do prawdy.
  I powtarzam, ludzie którzy wychodzą z takich organizacji i zaczynają NAPRAWDĘ ZDRADZAĆ ICH ZAMIARY I ICH DZIAŁALNOŚĆ SĄ LIKWIDOWANI. ( sam sobie poszperaj do zobaczysz jak to działa – bardzo zalecam )
  Nie bądź naiwny i nie myśl że ta Pani we fioletowym działa z dobrego serca bo chce Nas uświadomić. Przyjrzyj się jej i naprawdę posłuchaj co gada…

  1. Panie Dark Hanter.czy Ty myslisz ze tzw „oni „kontrolują juz caly swiat i kazdego z osobna?Czy Ty uwazasz ze maja swoja policje w setkach tysiecy ludzi ktorzy na jeden glupi rozkaz pojda zabijac szarego p.kowalskiego?Nie tak to sie robi.
   Zabijaja owszem ale tylko tych co sa duzym zagrozeniem dla …kasy.Nie mozesz miec milionow bo bedziesz w kregu zainteresowania ,jak masz miliony to albo sie przylaczysz do nich albo ci wszystko zabiorą.
   A jak nie masz za wiele pieniedzy to nie istniejesz dla nich ,nie liczysz sie ,nawet ze swoją „propagandą”ktora sobie mozesz glosic .
   Pan Zagorski ,idac twoim tokiem myslenia powinien juz dawno zamknąc swoja telewizje.
   Za gloszenie ideei nikt nie bedzie cie likwidowal,Ale jak bedziesz znana postacią np premierem to faktycznie za gloszenie ideei mozesz zginąc,bo zakres dzialania tej idei moze byc juz baaaardzo duzy i zagrazajacy im.
   Jak by tak wszystkich chcieli zabijac to szybko ludzie by sie polapali kto to robi i po co.Oni zabijaja i tak juz masowo ,powoli niepostrzezenie poprzez swoją chemie.
   I nie pisz juz bzdur DH;P

 7. Majestic – nie baw się w sofistę tylko zacznij czytać ze zrozumieniem co pisze i szukaj prawdy miedzy wierszami w całej propagandzie NWO.
  BO JA NIGDZIE NIE NAPISAŁEM ŻE COŚ BAGATELIZUJE 9 a szczególnie tego całego problemu z NWO ) i tak , spędziłem wiele wile czasu na sprawdzaniu pewnych rzeczy i szukałem źródeł, i właśnie doszedłem do takich wniosków jak pisze, a ty co ?
  Łykasz wszystko jak leci i nawet się nie zastanowisz przez chwilę kto Ci to wszystko daje… abyś tańczył jak Ci zagrają.
  Czy ty myślisz że ten cały PSEUDO ruch z przebudzeniem nie jest kontrolowany przez NWO ???
  No błagam Cię, nie bądź dzieckiem.

  1. DH nawet nie ważne czy to jest pseudo , jakiś ruch ? mi wystarczy ze będzie kilka osób na planecie, jak reszta o odrzuca nie akceptuje ? to ich sprawa . pewnie ze jest kontrolowany to wcale nie dziwi , to ja błagam Cię, nie bądź dzieckiem , bo oto im chodzi aby tak samo jak Ty zanegować wszystkich , mało tego dlaczego nie zaprzeczasz tutaj oficjalnie NWO , skoro reszta to bzdury to jaki ma sens mówienie o NWO ? jedno wyklucza drugie ,skoro nic się nie dzieje ,to powinienem Cie wyśmiać odnosnie NWO , piszesz ze doznałeś źródeł ? a ja co ? no to prezentuj proszę ? ja dokladnie prezentuje to samo co ta Pani a Ty twierdzisz ze to”kit ” To dlaczego w konsekwencji używasz napędu zwanego NWO skoro reszta jest nie kompatybilna to nwo tym bardziej bo jak zauważyłeś wszystkie te „bzdury” tej Pani tam prowadzą ? Krytykujesz skutki a przyczynę ukrywasz ?, robisz z niej bat do wszystkiego i niczego , bardzo to dziwne i nawet nie dziecinne ?

 8. Majestic -gdzie napisałem że neguje wszystkich ?
  Neguje takich agentów jak ta pani we fioletowym, Dawid Icke, Swerdlow , Bashar i podobnych Guru i ” byłych agentów” … to co oni opowiadają to ta sama Lucyferiańska Filozofia, że sam osiągniesz boskość… to wszystko.
  No zrozumiałeś w końcu co piszę czy nie ? bo już jaśniej to naprawdę nie mogę, ale bez obrazy tylko weź sam to przemyśl na chłodno.
  A tu masz PRZESŁĄNIE DO POSZUKIWACZY PRAWDY… je mu jakoś bardziej wierze niż tym chennelingoawcą…
  https://www.youtube.com/watch?v=amwx1w0E4d0&list=PLFB5D84D4FF67396C

  //
  Co do tego filmu to tak dla jasności należałoby wspomnieć, że niejaki Chris White (babtysta) to tuba propagandowa Ameryki. Niestety, swoją przeszłość dość skrzętnie ukrywa więc niewiele można powiedzieć kto go wyciągnął z kapelusza. Wiadomo że posiada kilkanaście portali internetowych, własną rozgłośnie i zajmuje się sprzedażą swoich płyt i książek wspierających go kaznodziei telewizyjnych i innych przywódców radykalnych sekt i odłamów protestanckich jak „Lion and Limb”. Promuje i wspiera takie osoby jak: David Guzik, Chuck Missler, Zac Poonen, Jim Thomas, Dr. J. Vernon McGee, Ravi Zacharias, Bernard Lewis. Jego filmy są intensywnie promowane przez sektę „Duszpasterstwo Lew i Jagnię – Aktywny Dom Wysłanników Chrystusa Duszpasterstwa Pojednania” http://lionandlambministry.com pod przywództwem Dr. David Reagan’a . Założycielem i fundatorem „Lion and Limb w USA” jest żyd Monte Judah.

  I tu powinniśmy mieć już jasność…
  Voytek – [Admin]

  1. A neguj sobie . Nie ma sprawy . Tylko kazdy z tych , ktorzy ujawniaja jakies informacje maja bariere do jakiego stopnia moga ja ujawnic i siebie ujawnic z ta idea . Jak brudza lapki dalej to dostaja po nich i wracaja do skorupy . Wiec nie jest to klamstwem wlasciwie jest to niedoinformowaniem nas . Ja mowie odrazu . Sztuczny BOG OUT i bedzie OK .Universe wroci do swojej koncepcji , ktora byla jego pierwotna forma przed przejeciem . -„Don,t harm anybody „.
   Ale odrazu powiem , ze to sie nie stanie poniewaz bardzo duzy procent jest zainfekowany boskoscia . No nic jak umrzecie ponad DNA i RNA wtedy sie dowiecie o co mi chodzi 🙂
   Cale te nawracanie w roznych miejscach kontynentu mialo na celu zarazic ludzi epidemia boga wszechmogacego (Jak pisze wszechmogacego to mi sie sztylet otwiera w garsci ) Tak ta postac czuje jako nienapasiona i nienasycona jak jej Archaniolowie (Archons) i Aniolowie(dupki) odzywiona gwardia energia wszystkimi modlitwami ludzkosci na swiecie . Najochydniejszy Jahve jaki moze byc wogole stworzony . To byla najwieksza epidemia ludzkosci jaka wogole istniala na ziemi zreszta przechwyconej przez ten mind . Widzicie stawiam sie bogowi syntetycznej matrix i jakos sobie zyje . Dlaczego zyje poniewaz wiedza , ze jak umre to i tak nie beda mieli ze mnie porzytku( a mi tak bardzo na zyciu nie zalezy ) poniewaz nie pojde do nich na kolanka skomlec o litosc i ratunek bo niepotrzebuje juz ich ratunku i tak napraqwde to niepotrzebowalam nigdy .Poniewaz jakby ich nie bylo to bys my wogole nie potrzebowali sie ratowac , sami mamy wszystko co nam potrzeba i swoje wlasne liny ratunkowe .

  2. HD widzisz wszystko jasne ,nie Ty pierwszy i ostatni ? tutaj ,dogmat ,fanatyzm na tle wyznaniowym nie dają się dyskutować zawsze wracają do punktu wyjścia i tak bez końca, daremne takie dyskusje wiec z góry dziękuję za „wymianę” zdań bo to dla mnie staje się bez sensu ,widzisz nawet w przyrodzie tak jest ze wszystko musi się dopasować wiec wszystko pracuje aby doznać symbiozy , ewoluować ,tutaj piszesz „””że sam osiągniesz boskość””” no a jak inaczej ? przyjdzie nawiedzony szarlatan i wyciągnie z kapelusza BOSKOSC rozdając to jak gadżety za darmo w niebie !? na „chłopski” rozum „Lucyferiańska Filozofia ” to taki samouk, niesamowite zwolnienie boga z pracy , nienawidzisz Lucyfera tylko dlatego ze trzeba samemu dochodzić do prawd ? komu to niby przeszkadza ? tym co robią na takim gadaniu kasę ? i jednocześnie trzymając ludzi z dala od wiedzy ? Serdecznie Dziękuje za „porady” ale z niczego nie skorzystam .

  3. No Vojtku nie żartuj sobie. To że jakiś baptysta ma przebłyski informacji to z miejsca oznacza iż to bzdura? Jak wszędzie trzeba wybrać to co istotne.
   Sekty powstają na skutek buntu dostychczasowej panującej religi/ sekty i tak w kółko graniaste. W Polsce też nastąpiła fala różnych sekt a największym zainteresowaniem obecnie cieszy się misz masz słowiańsko-katolicko-buddyjski z ideą utworzenia tzw medytacji chrześcijańskich i innych tantrycznych cudeniek duchowych 😉
   Sama kabała ma tak duże rozgałęzienia, że trudno się w tym połapać z którego to saturnowego pierścienia zionie ta wiedza.
   Im dłużej to trwa czyli zależność typu bóg-człowiek tym większa dezorientacja i niekończące się wojny religijne.

   Kult Saturna – Prawda2 https://prawda2.info/viewtopic.php?t=17267

  4. @Kalina „…to mi sie sztylet otwiera w garsci” rozumiem te uczucia, ale po co aż tak, szkoda zdrowia… Stajesz tu na głowie, żeby coś wytłumaczyć ludziom, a serial Gwiezdne Wrota na obecny czas najlepiej ukazuje na czym te manipulacje z religiami polegają. Tylko kto wytrzyma 10 sezonów, poza maniakami lubiącymi te klimaty… Choć wygląda na to, że Janusz zaczął GW doceniać ostatnio… 🙂

  5. Dark Hanter

   ” to co oni opowiadają to ta sama Lucyferiańska Filozofia, że sam osiągniesz boskość… to wszystko.”

   ********

   Ależ oczywiście, że samemu osiąga się BOSKOŚĆ swoją , to jest niezbywalna zasada. Nikt nikomu BOSKOŚCI w koszyku nie przyniesie , nie ubierze w nią i nie wyniesie nią na ołtarze. To bzdury, od klepania modlitw i mantr i zamykania w zakonach nikt nie stał się BOSKI…… 🙂

   Ale od prawego , etycznego życia , pełnego dobra , radości i miłości … TAK, drogą do Boskości dla CZŁOWIEKA jest najwyższy system wartości, w którym jest absolutne poszanowanie życia i wolności wyborów drugiego CZŁOWIEKA, ale najważniejsze wielki szacunek dla siebie , docenienie siebie i dawanie sobie identycznej miłości i praw jak innym.

   Kto będzie żył takimi wartościami BOSKOŚĆ osiągnie.

   Kiara.

 9. Majestic – jesteś wyjątkowo odporny na wiedzę…
  no ok , żartuje, ja nie skorzystam z twojego NEW AGE, więc jest remis 🙂

  Z całym szacunkiem , Panie Adminie, Co jest niby nie tak z wykładami Chucka Misslera ? Ma bardzo dobre podejście do wielu tematów, chociażby do UFO, a to co mówi Chris White dokładnie zgadza sie z tym co odkryli Biil Cooper, John Todd, Fritz Springmeier, Kent Hovid, Kathy Obrien i i wielu innych… dlaczego dziwnie zatajacie do jakich doszli wniosków a ciągle promujecie te prawdy Dawida Ickai i podobnych ??
  KAŻDY POSZUKIWACZ PRAWDY NAJPIERW POWINIEN DOWIEDZIEĆ SIĘ DO CZEGO DOSZLI CI LUDZIE KTÓRZY CZĘSTO ZAPŁACILI ZA TO ŻYCIEM , ZANIM ZACZNIE „ZAJADAĆ” SIĘ NEW AGE I DUCHOWYM WYZWOLENIEM I WYRWANIEM Z MATRIXA
  Powinniście być bardziej obiektywni … bo inaczej zamieniacie się sami w rozgłośnie NWO…

  1. DH ,ok lubię rozejmy i remisy , niech tak zostanie ,będę czekał jak będę mógł czymś wesprzeć , bo wlasciwie to wszedłem w dyskusje ,ale na tym to polega, prawd jest tyle ile ludzi ,Pozdrawiam

  2. Dark Hunter
   Napisałeś kapitalną rzecz,pozwól,że to powtórzę:

   KAŻDY POSZUKIWACZ PRAWDY NAJPIERW POWINIEN DOWIEDZIEĆ SIĘ DO CZEGO DOSZLI CI LUDZIE KTÓRZY CZĘSTO ZAPŁACILI ZA TO ŻYCIEM , ZANIM ZACZNIE „ZAJADAĆ” SIĘ NEW AGE I DUCHOWYM WYZWOLENIEM I WYRWANIEM Z MATRIXA

 10. Emocjonalny groch z kapustą w wykonaniu pani Kilde. Masa informacji rozsiewających strach, ale gdzie chociaż jeden dowód na to co ona mówi, jakieś wyniki śledztwa w postaci udokumentowanych badań, zdjęcia, cokolwiek, wstrzykiwany chip ? gdzie tego dokonują ? jeśli jest to już milionowa skala, to ktoś musi tym sterować w określony sposób. Chcę zobaczyć te chpipy, oraz poznać zasadę działania w organizmie ludzkim, konkrety poproszę,bo jak na razie ich brak.
  Najłatwiej to zrobić zadymę wokół własnej osoby niepopartą żadnymi dowodami , a potem wmawiać ludziom, że się pisze światowe bestsellery żeby je kupowali.
  Czy ta pani jest sterowana, czy podstawiona to już inna sprawa, w każdym razie buduje swoją osobowość na strachu i negatywnych emocjach, ja z gruntu taką osobę odrzucam.
  W ogóle radzę odrzucić strach wtedy nikt nie przejmie naszego umysłu.

 11. do dark hanter – jeżeli dla pana wszyscy. którzy występują i mówią o pewnych tajnych sprawach, a póżniej – zyją i cieszą się zdrowiem -są agentami , to znaczy …….ze nie ma już prawdziwych i odważnych ludzi na swiecie , \nic tylko się pochlastać/. Ta pani nie mówi nic nowego, o czym by wczesniej juz nie mowiono , gdyby była agentem to po co
  by obnazała te sprawy , o których NWO nie chciałoby, ażeby się swiatdowiedział. . Bardziej to pan mi tu pasuje na agenta.Nie chcę pana obrazać ale to jest już śmieszne. David Icke był wyśmiany już kilkanascie lat temu , a dzis wiekszość jego wywodow się sprawdziła. A tak sobie myślę,że ciemna strona tego świata jest o wiele bardziej mroczna niż się filozofom sniło.

  1. halszka
   „do dark hanter – jeżeli dla pana wszyscy. którzy występują i mówią o pewnych tajnych sprawach, a póżniej – zyją i cieszą się zdrowiem -są agentami , to znaczy …….ze nie ma już prawdziwych i odważnych ludzi na swiecie , \nic tylko się pochlastać/. Ta pani nie mówi nic nowego, o czym by wczesniej juz nie mowiono , gdyby była agentem to po co”

   ************

   Tajni agenci żyją i cieszą się dobrym zdrowiem i dobrą kasą….. 🙂 tylko dlatego że mówią TO , co im zalecono żeby mówili , a nie to co jest naprawdę tajne.

   Bohaterowie tajni buntujący się przeciw systemowi umierają szybko , młodo i w niespodziewany sposób.

   System liczy na naiwność i łatwowierność LUDZI zmanipulowanych i marzących o cudach…. dlatego wysyła swoich agentów w różnych przebraniach ( nawet „fioletowa” pani) z różnymi historyjkami niesamowitymi , które są tylko przynęta dla naiwnych. Na jednych działa starsza pani, na innych bohater „tańczący z gadami” na innych , twórca niesamowitych filmów, a jeszcze na innych kaznodzieja odkrywający tajne sekrety wiary….. 🙂

   Gdzie masz rozum CZŁOWIEKU, zacznij sam myśleć i wyciągać wnioski, to nie jest wojna na karabiny ,a na dezinformacje.
   Im chodzi byś uwierzył w te tysiące bajeczek z niesamowitościami, nimi zaprzątają twój umysł i czas miast skopił się na sobie i odkrył że TYLKO , TY i TWOJA MOC jest ich pożądaniem i gwarancją istnienia.
   Cała reszta to kolorowe brednie kierujące Twoje myśli na ich kreowanie, bowiem ISTNIEJE TYLKO TO, NA CZYM SKUPISZ SWOJĄ UWAGĘ I POWOŁASZ DO ŻYCIA, MATERIALIZUJĄC SAM, SWOJĄ ENERGIĄ.

   Kiara.

   Kiara.

   Kiara.

  1. Nie jestesmy . Ten universe obecnie przezywa najbardziej bagaty i najabardziej scisniety program jaki moze byc w calym universe , dlatego inni sa tak relax z innych planet a my nie ! 🙂 jak sie bedziemy trzymac w tym ze w nic sie nie damy wlozyc bedziemy Ok .
   Druga sprawa mi sie nasunela do glowy teraz waz i caly programming wokol weza . Niepodoba mi sie to , ze DNA jest takie podobne wezowatej struktury . Czyzby to byl nastepny program a rozwijanie wiecej strings of DNA goszone przez niektorych adeptow jeszcze nastepny program i to bardziej nas trzymajacy na bardziej silniejszym sznurku . Medytowanie z szeszynka inny program i kundalini jeszcze inny .Czakry jeszcze inny . Cos za duzo tego wszystkiego wedlug mnie . Trzeba sie zastanowic nad tym wszystkim jak sie chce miec spokojne cialo i mind . Czy to wszystko naprawde nam jest potrzebne . Ja nawet uwazam , ze medytacja nam jest niepotrzebna tylko pare dobrze dotleniajacych oddechow zeby zasilic w tlen wszystkie komorki.

   1. Kalina pisze:Trzeba się zastanowić nad tym wszystkim jak się chce mieć spokojne ciało i Mind . Czy to wszystko naprawdę nam jest potrzebne . Ja nawet uważam , że medytacja nam jest niepotrzebna tylko parę dobrze dotleniających oddechów żeby zasilić w tlen wszystkie komórki.

    Dlatego spacer z zamkniętymi oczami, robię to na plaży od kilku lat i naprawdę traci się percepcje. Uważam to za medytacje.Spróbuj w lesie jest lepsze powietrze i jednocześnie możesz być w koncentracji uważając na drzewa. Jeśli przejdziesz 100 m to sukces .Ja na plaży robię ok 200 kroków. ! 🙂

   2. Ty jeden „chichi „morderco Kaliny . Jak wyrzne w kaline to moze bede ok bo ona nie taka twarda jak inne drzewa a tez rosnie nad jeziorem z nia sie moze pogodze . Ok sproboje i ci powiem jak przezyje :)Jutro bede szla od mechanika 5 km po polach wiec nie bedzie to zle .
    Ty kroki liczysz ? ja jak sie dekoncentruje albo koncentruje to nie pamietam liczb albo mi sie troche chrzania w liczeniu .

   3. …a co jak ktoś nie ma dostępu ani do lasu ani plaży ? ale kroki też liczę jak idę wzdłuż tramwaju…pomaga jakby w uważności…wycisza galopadę jakichkolwiek myśli !

   4. Uparliście się wszyscy na te węże jak szaleni… wąż JEST TYLKO SYMBOLIKĄ, kodem myślowym, archetypem komunikacyjnym, a nie dosłownością.
    Zobacz jak wygląda nasza galaktyka…

    https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSDaCqTzM2G4iPPzj-m7FozZ6_4gglaCCm-22VTroXerSWjJSo_1Q

    To dwa „węże o przeciwnych kierunkach zwojów, czy takiego obrazu należy się bać? To jest nasz rodowód i historia powstania ziemi oraz CZŁOWIEKA. Spróbujcie w tym kontekście zrozumieć usiłujące nas poniżyć i zdegradować określenie „wężowe plemię”….
    Jeżeli dzieje się to.. na tak wielką skale natychmiast we mnie rodzi się pytanie… KTO I DLACZEGO tak usilnie to robi?
    Co Jest innego w nas, naszym pochodzeniu , czego boi się ten , kto to tworzy taki strach z naszej GALAKTYKI?
    Ja wyrwałam się z systemu tylko dlatego iż nie udało mu się wymusić na mnie jego sposobu myślenia.

    Jeżeli ktoś zbytnio usiłuje wylansować COŚ…. jako zbiorowe zachowanie, ja natychmiast zadaje pytanie DLACZEGO? Oglądam skutek i wiem co jest przyczyną. Czyli analizę zaczynamy od końca, a nie na początku przytakujemy łykając gładko przynętę.
    Wyjściem z każdej pułapki jest WEJŚCIE.
    Wszystko identyczne ma być na całej ziemi….. czyli przygotowanie w cofnięciu nas do świadomości zbiorowej.

    Kiara.

   5. @Kiara: Uparliście się wszyscy na te węże jak szaleni…
    /////
    Jacy wszyscy…znowu jakieś imptowanie/insynuacja…manipulacja – wszak ja się nie uparłam na węże a tym bardziej nie jak szalona – weź przestań cel nie uświęca środków!

   6. Kiaro ale z tym wężowym plemieniem to chodzi właśnie o dzieci Pana Matriksa ;), postaci z gry jaka jest samograjem, te właśnie biomaszyny, puste naczynia na autopilocie.

    Tu jest też głębsze rozumienie. Bo to plemię ne tylko nastaje na wszystko, ale NIE potrafi podnieść głowy, pełza przed jakimiś urojeniami. A jak by miało podnieść oczy ku górze, to nawet wywrócenie się na plecy nie pomoże. 😀 To są też wyznawcy religijni 🙁

   7. W aspekcie Helisy DNA, to wyraz materii, właśnie tego samograja. Co ciekawe w kwantowej biologii używa się określenie nie Gen, a | wrażenie Genu | hy 😀

    Co wyszło z Ziemi, wróci do Ziemi, z prochu (te pierwiastki) powstało i w proch się obróci.
    I znów 🙂 Każde ciało, zarówno we florze jak i faunie nie wyłączając żadnego to biomaszyna. Co jest częścią obiegu energii danego ekosystemu Gaji w tym wypadku i dalej Galaktyki. A to samo z siebie nie daje nieśmiertelnej świadomości, no chyba że Dżdżownica jest reinkarnacją czyjejś Matki 😉 Tu Buddyzm ma rację, bo to filozofia ciała.

    Nie mówię że ciało jest złe, wręcz przeciwnie, to świetne narzędzie, świątynia jak każda materia. Ale ono samo z siebie niczego nie pojmie bo i siebie nie przeskoczy.

    Co do DNA cała flora i fałna jest oparta o DNA. Nie można zatem twierdzić że ktoś włożył DNA w człowieka a jedynie Go zGMOził hyy 😀 Ale to wie każdy poza małymi wyjątkami, no ale skoro już pisze. 🙂 To też ciekawostka, jak różnie można rozumieć te same nauki.

   8. Jak bardzo zasada lustra i opatrznego postrzegania się i tu objawiła. Czy na przykład wiecie iż, rośliny jakie zostały tu obok zboża w nasionach przywiezione Wam na ziemię. Bo nie znaliście inżynierii genetycznej a z traw nie da się zrobić zboża, ogórka jakiego zwiecie pomidorem, pomidora jakiego zwiecie ogórkiem, pietruszki jaką zwiecie marchewką i marchewki jaką zwiecie pietruszką. Wiem to wydaje się wam dziwne co-najmniej. Ale nawet nazywacie je odwrotnie :)))) ktoś pomylił metki po moim odlocie. I tak już na Ziemi zostało.

    Skoro się Wassze ciała dla Was = Nas podrasowało, to trzeba było dać Wam również importowaną żywność jaka zauważcie nie rośnie do dziś dziko. To jest dowód że mówię prawdę i to jest wynik GMO. Teraz sami się próbujecie w to bawić 😛 I też nie ograniczacie zali tylko do Żywności, a do Życia. No cóż, było przykazanie by tego nie robić raczej, a to z uwagi na małą wiedzę. Ale było też by nie bawić się żyletkami ani prądem bo si i ała a dziś Rodzice mogą być dumni z Dzieci jakie mają własne źródła energii i fabryki żyletek, no tak z przymrożeniem oka to mówię no ale zawsze lepsze to nisz dzida. 😀 Tak jak lepsza kulka w głowę z broni miotanej niż pałą po głowie ;DDDD Oj ludzie, no ale jaka frajda. To też się zmieni niebawem jak i wszystko 🙂

    Kac też mi przejdzie 😉

 12. @Kiara ty jesteś tak nafaszerowana historią+swoim życiem że nie masz szansy na czysty Otwarty Umysł.Oni potrzebują takich obłąkanych wieszczów aby zawoalować zło które czynią słabym ludzikom, kierującymi się sercem czyli są naiwni.Po drugie nie zrozumiałaś mnie .Ja pisze o super Cywilizacjach które są najbliżej Stwórcy i mogą spontanicznie łączyć się z Eterem Wieczną Egzystencją i to im Prawo Wszechświata zabrania ingerować jeśli sobie tego Stwórca nie życzy Wielki Duch lecz były wyjątki które zapewne znasz Sodoma i Gomora na przykład.WYJĄTEK zdarza się na ziemi po raz kolejny i dojdzie do interwencji tylko że ,,Bóg pomaga tym, którzy sami sobie pomagają”jestem ciekaw czy zrozumiałaś o co chodzi? I NA PEWNO NIE JEST TO SERCE.hihihihiihihihihi! 🙂

  1. Nie ma Boga bo nie moze byc zadnej kontroli nad nami . O boze przeciez mowie , ze nie ma Boga jak my jestesmy infinity to nie moze byc zadnego Boga . Nawet nie jestm pewna , ze jest cos takiego jak source poniewaz nic nas nie robi . My sie sami robimy jakos .Nie wiem jeszcze precyzyjnie jak my to robimy , ze sie sami robimy bo wszystko zapomnialam :)takie sobie chodzenie po universe .:) Mowilam , ze trzeba nauczyc sie najpierw chodzic w Tai chi movement przez pare lat a potem robic cale tai chi . Ja sie umrze z tej oppression- compression to sie bedzie wiedzialo jak poruszac dalej swoja energia .

   1. Na wszystkich planetach chodzą z bogiem i dążą do Boga, tak jak rzeki do morza a ty jedna chodzisz z core and source.

   2. Ty się sama ograniczasz takim myśleniem.Oczywiście że jesteśmy Infinity to jest fakt a co ma do tego Bóg?.

   3. @Kalina: O boze przeciez mowie , ze nie ma Boga…
    ///
    …jakie to strasznie fajne :))))))

  2. 🙂 🙂 🙂

   „@Kiara ty jesteś tak nafaszerowana historią+swoim życiem że nie masz szansy na czysty Otwarty Umysł.”

   Qcyp uśmiałam się zdrowo z Twojej refleksji… czyj umysł ma być otwarty , i kiedy jest otwarty… jak korzystam z niego sama , czy jak mi ktoś wciska steki bredni, w które usiłuje wymusić moją wiarę??????

   Ja opieram moją wiedzę, na moich doświadczeniach i ufam moim ( nie cudzym) odczuciom , bowiem sama je odczuwam, sama wyciągam wnioski i sama ufam mojej intuicji. Taki mam umysł/ pole doświadczeń ale zarazem miernik i odczyt … wnioski, oraz kolejny samodzielny wybór.
   Gdybym się zablokowała cudzymi mądrościami…. nie poznała bym sama niczego nowego .
   Nie zrobię tego , bo chcę być dla siebie sterem , okrętem i kapitanem…. 🙂 żegluje tam gdzie wiatr moich myśl skieruje moją uwagę, poznaję to, co jest bliskie moim uczuciom, tworzę to, co mądrość mojej logiki spleciona z serca wiedzą uzna za DOBRO.

   Ktoś dla mnie może być INSPIRACJĄ wyborów ale nigdy nie oddam mu mojej woli wyboru, bo mam czysty, otwarty umysł nie zaśmiecony cudzymi rewelacjami.

   Kiara.

   1. Kiara. Wiec pokaż ten czysty, otwarty umysł nie zaśmiecony cudzymi rewelacjami,bo jak na razie to widzę tylko rewelacje cudze ,no może z jednym wyjątkiem u ruskich ten adwokat diabła.

   2. Qcyp pisze:
    1 grudnia 2014 o 14:29

    Kiara. Wiec pokaż ten czysty, otwarty umysł nie zaśmiecony cudzymi rewelacjami,bo jak na razie to widzę tylko rewelacje cudze ,no może z jednym wyjątkiem u ruskich ten adwokat diabła.
    ****

    Spokojnie jak na wojnie……. jedno na pewno jest moim walorem…. cierpliwość i wytrwałość…. wiem że wszystko ma swój optymalny czas.

    Nigdzie mi się nie spieszy, co ma zaistnieć zaistnieje, a co było tylko przynętą….. już połknęły inne rybki… 🙂

    Historia jest moimi punktami namiarowymi wychodzenia z labiryntu… ja zbieram „energię minionych żyć” w drodze powrotnej… każdy powinien to zrobić… cofnąć się po swoje pogubione wcielenia. Bo one są gwarancją i możliwością naszej JEDNI, całkowitego osobistego oczyszczenia i rozświetlenia.
    nie jakieś tam brykanie w przestrzenni i bycie zwodzonym szeptaniem do ucha prze różne byty, a skupienie się na sobie oczyszczenie i nabieranie mocy.

    Ja niczego nie będę nikomu demonstrować… po co? to nie kasting , czas to zrobi , właściwy moment zdejmie zasłony z nas wszystkich…

    Kiara.

 13. Nie ja sie czuje taki maly universe . Bo jestem dlaczego nie moge byc universe z moimi atomami planetami . Dlaczego musi byc cos nade mna . Ja gwizdze na hierarchie wiec gwizdze na kogos waznjeszego niz ja . Ja mnie zrozumiesz to wroc do mnie wroc do mnie a teraz badz przy swoim bogaczu boskim .:)

   1. Nie napewno nie jestesmy rowni .Bo ja jestem dla siebie universe a dla ciebie planeta a ty na odwrot 🙂

 14. Kalina pisze:My się sami robimy jakoś .Nie wiem jeszcze precyzyjnie jak my to robimy , ze się sami robimy bo wszystko zapomniałam :)takie sobie chodzenie po Universum .:)

  To jest właśnie free will, sami bez pomocy bo to my tworzymy bo to my jesteśmy częścią Stwórcy Wielkiego Ducha czyli samym Wielkim Duchem.

 15. A widzisz zlapalm cie w syndromie Boga . Przemysl o tym .Bog i pojecie jego w limtujacym rozumieniu blokuje infinity. :)Stales sie serio zaniepokojony 🙂 come down Love YOU !!!:)
  Moja corka maluje takie cos bardzo universalnego i teraz mi sie to polaczylo w mozgu w taka koncepcje jako , ze my jestesmy takie scisniete fizyczne universy . Kazdy z nas .

  1. Nas bóg potrzebuje tak jak my potrzebujemy boga,on za nami tęskni a my zanim to jest komunia prawdziwa miłość w bogu z bogiem hihihihihihihui 🙂

   1. Ha ha Ha OK . Niech sobie teskni . Nie znam tego pojecia komunia . Czy to cos z polaczeniem ? Fajny tatus tylko niech juz wiecej nie pije bo bedzie musial isc tysiace kilometrow swietlnych z izby wytrzezwien .

 16. Qcyp My jestesmy scisnieta fizyczna czescia siebie i tylko siebie !Czyli jestesmy jakby jednym z universe fizycznie sie przykolegowalysmy do tego universe poprzez jakas atrakcje do niego . To wyglada na skomplikowane ale bardzo dobre do wyjasnienia funkcjonowania wszystkich universes na wielu przestrzeniach jeden w drugim .
  Wy jestescie moimi plantetami a ja jestem wasza planeta .

 17. Kalina pisze:Ha ha Ha OK . Niech sobie tęskni . Nie znam tego pojęcia komunia . Czy to coś z połączeniem ? Fajny tatuś tylko niech już więcej nie pije bo będzie musiał iść tysiące kilometrów świetlnych z izby wytrzeźwień .

  hihihihihi niezłe pośmiać się można ale czy ty tego chcesz czy nie jesteś nim w nim, czyli sama będziesz wracała z izby wytrzeźwień hihihihihihihhihiihihihihi! 🙂

   1. hyy 😀 Możesz pić mleko 😉 Ja też ostatnio trzeźwa jak świnia. Przedwczoraj nawet wylałam pół piwa do zlewu, makabra. Odrzuca mnie na samą myśl. Ale to na pewno nie to co pomyślałaś 😀 😀 😀

   2. Oj ziarno ziarno co ma piwko do mleka . No tak oba sa trujace w jakis sposob . Mysla , ze piwko nawet zdrowsze .

   3. …”co ma piwko do mleka” – no napisałaś „ja nie piję”…a to szeroki temat…o chlebie i wodzie 🙂

   1. Juz bylo wystarczajaco powiedziane na temat GMO tylko nikt nie slucha tego zbytnio . Dobry punkt nazwac sie umarlym ziarnem ,gratuuje tak pomyslowego protestu 🙂

 18. WIDZICIE JAK TEMAT O BOGU TO ENERGIA WZRASTA ,POŚMIAĆ SIĘ MOŻNA TEGES OWE-GES A JAK Kasa to 🙁

  1. eee czemu 🙁 Z Kasi też można się świetnie pośmiać, tylko trzeba się nią aż tak nie przejmować jak Bogiem by się za łby chwytać 😛 Niektórzy mają problem ze wszystkim i tu jest problem, mnie się widzi 😉

   1. Masz racje, kiedyś sobie kościoły i klechów odpuściłem to teraz przed świętami czas na mamonke ,Opowiem za rok jaki efekt był. BYŁO by fajnie być obojętnym hihihihii 😀

   2. Nic się nie martw 😉 Obojętni pójdą do zdziwionych heeeee 🙂

    Serce nie kamień.

   3. Jeszcze jednego nie przerobiles w swoich atomach Qcypku,sprawy pieniedzy . to ci zostalo . Wiec zrob dobre Let GO i bedzie OK.
    Nie MOGE SPELNIC TWOJEGO ZYCZENIA Z BANKAMI :)ale moge ci dac rade.
    Posluchaj sobie Tima Rifata on na You tube mowi co robic zeby banki padly .

 19. Dzięki Kiara za logiczne wytłumaczenie sytuacji, siły ciemności o których tu mowa to 3 i 4 wymiar, ale nad nimi jest 5 i wyżej i to tam tworzone są zdarzenia na niższych planach oczywiście według kosmicznych praw, tych właściwych praw. Dla nich nie ma negatywnych sytuacji, to są tylko zdarzenia tworzące ŻYCIE. Ten najwyższy programista wie co robi i trzyma rękę na pulsie.
  Zapewne siły ciemności mają teraz zielone światło, ale tylko po to żeby pomóc wykreować w ludziach jeszcze bardziej wartościowe cechy osobowości, kiedy to się stanie odejdą gdzieś dalej spełniać swą twórczą rolę, co jest chyba normalną praktyką we wszechświecie. Kto to pojmie ten będzie spał spokojnie…tak jak ja 🙂

  1. Po 5 wymiarze nie ma zadnych czarnych sil sa fajni faceci i strasznie gwiezdziscie wygladaja . Tak sie swieca jak gwiazdka betlejem .
   Dobranoc govi

 20. Do lilka –
  „A jak nie masz za wiele pieniedzy to nie istniejesz dla nich ,nie liczysz sie ,nawet ze swoją „propagandą”ktora sobie mozesz glosic .
  Pan Zagorski ,idac twoim tokiem myslenia powinien juz dawno zamknąc swoja telewizje.
  Za gloszenie ideei nikt nie bedzie cie likwidowal ” twój cytat lilka

  a dlaczego Szanowny Pan Zagórski miałby likwidować telewizje ? , Przecież właśnie sugeruje i ostrzegam że podawane w tej telewizji materiały od jakiegoś czasu to jest to, czego chce NWO. Czy tu ktokolwiek umie czytać ze zrozumieniem ?
  lilka zanim coś napiszesz przeanalizuj trzy razy.

  „czy Ty myslisz ze tzw „oni „kontrolują juz caly swiat i kazdego z osobna?Czy Ty uwazasz ze maja swoja policje w setkach tysiecy ludzi ktorzy na jeden glupi rozkaz pojda zabijac szarego p.kowalskiego?Nie tak to sie robi.” – lilka

  NO WŁAŚNIE DOKŁADNIE TAK ONI ROBIĄ NA CAŁYM ŚWIECIE !!!
  GDZIE TY ŻYJESZ ??? NA MARSIE ??? WEŹ OTWÓRZ OCZY , PRZESTAŃ MEDYTOWAĆ I SIĘ ROZEJRZYJ NA JAKIM ŚWIECIE ŻYJESZ…TO NIE BAJKA I NIE FILMY HARRY POTTER…
  Ich policja to nie setki tysiące , tylko prawie wszystkie ARMIE ŚWIATA…
  To co niektórzy tu piszą, oznacza ze naprawdę wyprano im mózgi do czysta.. to jest więc straszne.

  „I nie pisz juz bzdur DH;P ” – tego nawet nie skomentuje…

  1. DH no ok skoro twierdzisz ze pan Zagorski propaguje nwo czy tam robi to co nwo chce to masz prawo tak mysleć.ja mysle zupelnie co innego.
   odnosnie policji,no tak maja policje ale mi bardziej chodzilo o tych tajnych agentow co pojda i kogos powieszą jako samobojce,lub zaispiruja wypadek.
   Napewno setki tysiace moze na calym swiecie ich jest ale nie setki tysiace w skali naszego kraju.Wiesz w kazdym miescie codziennie musialo by byc morderstwo.
   To tylko na fimach tak jest.

   „NIC NIGDY NIE WYJDZIE NA ŚWIATŁO Z TEGO CO ONI ROBIĄ I NIKT Z STAMTĄD NIE WYCHODZI. ( chyba że martwy }
   A Ci co wmawiają takie „bajki” na takich konferencjach są podstawieni.
   KONIEC PRZEKAZU.”
   to bylo dobre.No wow .
   Chyba ich przeceniasz.Na tej ziemi dzialaja ludzie!,pomijajac ze sa oni źli,to zastanow sie moze jak moglbys kontrolować wszystkie mrowki w mrowisku gdybys byl z nwo i chcial je kontrolować.
   To cwiczenie dla Ciebie ,przeloz to na naszą ludzka rzeczywistosc pozniej.powodzenia.

   1. Ja się tam między was nie wcinam 😛 Bo jeszcze oberwę. Ale mówisz mrówki? Feromonami? 😉 😉 😉 Bonzai i steruje całym mrowiskiem, bo TV nie oglądają, nie ślęczą przed kompem a tylko głupiec fałszuje wybory, bo od czasu Rzymu nie trzeba ich fałszować. To odnośnie ludzkiego mrowiska. Już to jest potęgą i można osiągnąć wszystko, każdego wykosić wręcz personalnie, a do tego kogo służy coś jak Eszelon. Jeśli wykracza to ponad selekcję naturalną z uwagi na powszechne programowanie. Człowieka można zniszczyć społecznie, a długo nie pociągnie, ani nic nie osiągnie oprócz kamieniem w łeb już tylko dzięki TV. A jeśli prawdą jest, a jest że da się zrobić coś więcej niż zbiorową hipnozę, jak i selektywną. Co więcej świetnie rozpoznane zasady działania świadomości ludzkiej, w tym zbiorowej i uwierz mi da się zrobić i zrobiono łączność telepatyczną nieturzy mówią, ale to jest w zasadzie syntetyczny Duch. I tu już wypadało by przejść dla uproszczenia do terminologii religijnej, zrozumiałej dla wszystkich i mamy możliwość przejmować jednostki (na chwilę lub na stałe) na zasadzie wypisz wymaluj opętania, znaczy biomaszyny. Gdzie jeśli nie kazać powiesić kogoś, bo i po co? To kazać powiesić siebie 😉 A jeśli to miało by się rzucać w oczy zbytnio, to wygenerować raka, lub wylew, albo zawał, definito 😉
    Jedynym sposobem ochrony jest nie rezonować z systemem, wyjść z tego świata, niczego się nie tykać, nic nie robić, ZANIM padnie wyrok. LUB mieć ochronę Nadrzędnego Ducha, tego prawdziwego jaki nawet z ziemi nie pochodzi / nie jest jej częścią a odwrotnie.

    Nadmienię tylko że na ten temat, nie oglądałam zdaje się ani jednego filmiku, ani tu, poza wynurzeniami 2 osób gdzie nie było żadnych faktów ani mechanizmów kiedyś. Ani nigdzie indziej.

   2. Ziarno obumarłe jest tak jak piszesz,ale DH twierdzil ze kazdy kto ma jakies info z tzw insidu jest ich agentem i ze zadne informacje nie maja prawa sie wydostac z ich kregow.
    To tak jakby oni byli jakimis bogami i znali zamiary wszystkich i znali mysli wszystkich i potrafili zapobiegac wczesniej dzialaniom dla nich szkodliwym.Po prostu za duzo wszechmocy im DH przypisuje.Uwierzyl ze oni sa wszechpotezni bo zabijaja im niewygodnych ludzi.
    Oni sa sprytni i nie zabija wszystkich niewygodnych bo wiedza ze skonczylo by sie to dla nich źle.Bo ludzie nie sa az tak glupi.
    Kilka zabojstw mozna zatuszować ,ale gdyby eliminowali wszystkich to juz nie dalo by sie niczego ukryć.i pewna prwda wyszlaby na swiatlo .czego oni sie obawiaja bo my jako masa ludzi mamy wieksza moc od nich garstki.Ich moc i wladza polega na naszej niewiedzy.

   3. Na niewiedzy, albo na wiedzy iż są ponad wszystko … i tu też masz Lilka rację 🙂

  2. 🙂 🙂 🙂
   Dark Hanter
   „NO WŁAŚNIE DOKŁADNIE TAK ONI ROBIĄ NA CAŁYM ŚWIECIE !!!
   GDZIE TY ŻYJESZ ??? NA MARSIE ??? WEŹ OTWÓRZ OCZY , PRZESTAŃ MEDYTOWAĆ I SIĘ ROZEJRZYJ NA JAKIM ŚWIECIE ŻYJESZ…TO NIE BAJKA I NIE FILMY HARRY POTTER…
   Ich policja to nie setki tysiące , tylko prawie wszystkie ARMIE ŚWIATA…
   To co niektórzy tu piszą, oznacza ze naprawdę wyprano im mózgi do czysta.. to jest więc straszne. ”

   *****

   Bardziej straszne jest to, iż tak naprawdę LUDZIE sami dla siebie są tą „policją systemu” , bardzo skuteczną i konsekwentną….. 🙂 wystarczy iż ktoś tylko wystawi głowę ponad „kreskę ” dozwolonych myśli ….. 🙂 przez system, ludzie myślący zgodnie jego statusem, natychmiast, wyśmiewają, oczerniają i poniżają niegodziwego śmiałka i wszelkimi silami waląc po głowie wsadzą pod kreskę powrotnie.

   Bo jak to????? Są dozwolone kanony myślowe , religijne, naukowe, społeczne, rozwojowe…. a tu TAKIE HEREZJE!!!!!! Pod kreskę jak wszyscy, myśleć identycznie,mówić identycznie na co system zezwoli.
   Książki, filmiki, nauczyciele duchowi, guru , muzyka i moda….. to nowinki systemu na teraz , tego się trzymać i bezpiecznie „zbawcy” przeprowadzą was na nowe pastwisko……

   I nie daj Boże nie myśleć iż BOSKOŚĆ jest w WAS!!!!!! ZAKAZANE… nawet jak wam się mówi iż jesteście „dziećmi Boga”…… 🙂 🙂

   Kiara.

 21. No widzisz Kalina, z perspektywy 5 i wyżej wszystko jest super, może i my kiedyś tam dotrzemy…
  Dla ciebie również miłych snów.

 22. Pytanie do Pana Krzysztofa. Czy byłby Pan skłonny puścić wodze fantazji i spróbować określić czym zatem może być elektryczny wszechświat? Czy przypominać może bardziej część jakiegoś mechanizmu? Prawo natury zależne od czegoś jeszcze potężniejszego? A może coś w rodzaju matrixu? Jeśli to oczywiście dla Pana możliwe, to bardzo interesowałoby mnie szersze zobrazowanie tego pytania. W oparciu o religie, mistycyzm, filozofie, naukę etc. Dziękuję z góry i pozdrawiam Meone.

  1. ps; jak się to ma np. do takich teorii jak teoria holograficznego wszechświata, albo najnowsza teoria o skończonej liczbie nakładających się na siebie wszechświatów?

  2. Galaktyka
   Ja sie wtracam nie adnie za Pana Michalika . Jest zbudowana z ramion plazmatycznych i one biegna od jej centrum albo od tak zwanego Centralnego Sun(nie jest nam znany ten typ energii) . Plazma ta ma wartosc bardzo ciekawej inteligencji . Wartoscia tej inteligencji jest to wszystko co sie znajduje w ramieniu i przestrzeni tej pazmy . Moim zdaniem plazma nie ma rownej inteligencji wszedzie i jest to stymulowane czyms w danym obszarze (moze to jest wlasnie ta elektryka ) .W plazmie moze byc idea cos w stylu -dream (o czym mowia aborygeni i co zrobila ziemia kreujac siebie najpierw byl dream kreacji siebie i wsciwie nas tez ).A potem z tego marzenia wyklula sie ziemia w plazmatycznej powloce jak w macicy i my jako organiczna forma . Jednym problem bylo to , ze plazma ruszyla do zycia nieorganiczna wrtosc i z tego mamy Archons w technologicznej formie i sa oni niedorozwinieta forma poniewaz nie ma w nich intencji do kreacji . Powstali jakby po przez przypadek . Dlatego taki bulli Universe mamy dookola poniewaz ta nie- organiczna forma nam poprostu zazdrosci .

   1. Z całym szacunkiem, ale właśnie dlatego było to pytanie do Pana Krzysztofa żebym nie musiał tracić czasu i czytać takich pseudointelektualnych pierdół. Pozdrawiam.

   2. Meone
    Obraziles mnie naukowcu zkichany . Czy wiesz , ze to jest syntetyczno matematyczny ubiverse . Filozofia i filozofowanie bylo podstawa tych prawnych bzdurnych i regul , ktore ciagle sie zmieniaja i naukowcy do dzisiaj nie wiedza czym naprawde jest universe . Nawet nie wiedza Kim jest ziemia tak naprawde .
    Doskonaa prawde ci naswietli NASA . Dupki z nia wspopracuja zeby nas kolowac ciagle . Dupki to ET,s .

   3. Jeszcze jedno jedz sie wyloz pod spiworem w centralnej Australii i poobserwuj sobie niebo. Teoretycy sie znalezli z czterech scian wierzowcow 🙂

  3. @Meone
   Witam Panią/Pana,
   Co do tzw. matrixu jestem ostrożny bo to pojęcie po znanym filmie jest nadużywane – zgoda jeśli chodzi o tzw. manipulacje i inżynierię społeczną. Co prawda o tym wspomniałem ale pośpiech generowany limitem czasu powoduje brak możliwości rozwinięcia tematu – a gdy to robię, ktoś np. napisał (grzecznie) mniej więcej, że robię dygresje – czyli między młotem a kowadłem :). Owszem, Wszechświat można w tej teorii traktować tak (w uproszczeniu), że gwiazdy i ich układy słoneczne są „zanurzone” w prądzie elektrycznym w ramach galaktyk, a same galaktyki w ramach całego Wszechświata – stąd potencjalna, a może realna energia jest ogromna skoro wystarcza (podobno wg EU/TEK) by np. rozgrzać nasze Słońce i resztę gwiazd. Nawet bez sci-fi jest w nim prąd elektryczny i jego pola głównym (może najważniejszym) „aktorem” na scenie Wszechświata.
   Co do dalszego „fantazjowania” bardzo ciekawe jest skojarzenie struktur włóknistych (ang. filaments) Wszechświata (do tego przewodzących jak aksony i dendryty w mózgu) prąd niczym w mózgu 🙂 – lecz „you never know” :D. Ale to już dla mnie faktycznie sci-fi, choć bardzo ciekawie skojarzone (nb. kiedyś porównywano atomy z układami planetarnymi). Więcej informacji na moim blogu: https://krzysztof-michalik.com/blog/ (zapraszam).
   Pozdrawiam,
   Krzysztof Michalik

   1. No wasnie
    Pan Krzysztof „Ale to już dla mnie faktycznie sci-fi, choć bardzo ciekawie skojarzone (nb. kiedyś porównywano atomy z układami planetarnymi). ” niewatpiwie jest to bardzo bezpieczne dla nas myslenie wedlug mojej imagination .
    I dlatego mozemy wnioskowac w jakims stopniu , ze jestesmy pewnego rodzju galaktyka .:)
    Dlatego ta cala akcja przejecia nas za wszelka cene 🙂

   2. P.S.: Zauważyłem kolejne pytanie. Odpowiedzi tak naprawdę nie zna nikt. Co do tzw. wielu wymiarów (poza geometrycznymi i czasem) jestem sceptykiem (nb. należę do Klubu Sceptyków Polskich ale z tych open-minded.) nie przekonuje mnie to – traktuję to jako protezy trudne do sfalsyfikowania. Epatowanie wymiarami maluczkich przez kosmologów – jako informatyk już dawno temu w 1 z języków programowania miałem możliwość używania ponad 20 wymiarów (!) i nie miałem z tym problemu – tylko nie oznacza to, że taka jest rzeczywistość, to narzędzie formalne opisu pewnych aspektów rzeczywistości – nie robią więc na mnie kosmolodzy z ich 7 czy 11 wymiarami! Twierdzę, że żyjemy w 3 geometrycznych wymiarach plus czas.
    Ograniczoność takiego stereometrycznego (geometria przestrzenna w matematyce) spojrzenia uniemożliwia poważne traktowanie nakładających się Wszechświatów. Nie potrzeba nam tego. Sama mechanika kwantowa w 3 wymiarach jest wystarczająco zagadkowa i daje wiele możliwości do spekulacji.
    Holograficzny Wszechświat w uproszczeniu zakłada odwzorowanie np. 3 wymiarowej przestrzeni na bryle np. superkuli Wszechświata w 2 wymiarach. Oczywiście jest to możliwe, czego dowodzą zdjęcia holograficzne (holografia), gdy nawet kawałek potłuczonego zdjęcia zawiera informację o reszcie. Problem jedynie (jakie banalne:D): 1) czy Wszechświat (przestrzennie jest skończony? A jeśli tak jaki ma kształt, by na nim odwzorować 3D?

   3. Czy wszechświat jest przestrzennie skończony? Musi być skończony, inaczej badanie go i w ogóle nic nie miałoby sensu. Nieskończoność jest matką paradoksów i miejscem gdzie nasze umysły napotykają barierę nie do przejścia, ale na pewno nie jest realna i nie może taką być. Z tego co zrozumiałem teoria skończonych i nakładających się na siebie wszechświatów tłumaczy właśnie paradoks nieskończoności i w jakimś sensie mechanikę kwantową, ale niestety nie czuję się mocny na ten temat rozwodzić, ponieważ jestem zwykłym obserwatorem i interesuję się zagadnieniami naukowymi z pozycji laika. Wiem czym są macierze, zabawy wymiarami i czym różni się matematyka od fizyki, natomiast istnienie jedynie 3 wymiarowej przestrzeni wydaje mi się nielogiczne, chyba, że zakłada Pan, że jesteśmy zanurzeni w doskonałej formie, przynajmniej ja tak rozumiem zależności, że nie może istnieć forma niedoskonała, musi być ona zanurzona w doskonalszej formie”nie może naczynie mówić o garncarzu” Co implikuje również niepoznawalność wszechświata. W moim odczuciu nie żyjemy w formie doskonałej, bardziej niczym bakterie w organizmie, który posiada jakieś ułomności… no chyba, że podważa to teoria elektrycznego wszechświata? Bo z tego co wiem do tej pory, wszechświat posiada ułomności, np. jest „śmiertelny”

   4. Myślę sobie że, odpowiedzi na te wszystkie pytania są w zasięgu ręki 😉 Dało by się też spokojnie to wszytko wyjaśnić w oparciu o Fizykę w tym kwantową, jednak w tym celu trzeba zupełnie inaczej spojrzeć na te sprawę. Bo kilka choćby zasadniczych kwestii. Czas nie jest liniowy w potocznym rozumieniu. To bardziej składowa przestrzeni. X-Y-Z-T, więc czy Wszechświat jest śmiertelny? Jak Kot Garfield już umarł i jeszcze się nie narodził. Wszystko zależy od punktu z jakim rezonujemy w przestrzeni, z jakim w podróży świadomości się utożsamiliśmy. Tak więc czas jest pojęciem względnym.
    Kolejna nieścisłość postrzegania. Postrzeganie zmysłami jest subiektywne. Sami jesteśmy z tej materii i postrzegamy ciała niebieskie jako materię, jak i procesy w nich. Ale kiedy się przyjrzymy sobie, okaże się iż każdy atom nie jest jak to postrzegaliśmy podobny do układów planetarnych, ale jest raczej czystym tańcem energii. My mamy budowę fraktalną. Więc odzwierciedlamy Wszechświat. Na skale makro też należy patrzeć więc jak na subiektywną materię. A właściwie czystą energię. My jesteśmy istotami wielowymiarowymi, jak cebula albo Szrek, mamy warstwy, warstwy świadomości, warstwy kreacji ciała jak na przykład forma antropomorficzna i wyraz „cielesny”, wymiar podświadomy, nad-świadomy. Gdzie wszystko drga, jest rezonansem fal energii kreowanych świadomością i taki też jest Wszechświat. To świadoma istota. Istota wielowymiarowa, nie dla tego że dopiszemy do XYZT jeszcze kilka literek, ale dla tego że nasze postrzeganie jest subiektywne i wynika też z rezonansu. W tych polach świadomości możemy się dostrajać jak superheterodyna w odbiorniku TV. Gdzie przechodzisz na rezonans z inną częstotliwością i masz inną rzeczywistość, jak inny kanał TV. Tej samej TV. Problem w pojmowaniu abstrakcyjnym, jak i zaobserwowaniu tego zmysłami jakie nie rejestrują podobnie jak przyrządy innych częstotliwości przestrzeni bo są z tej przestrzeni, są subiektywne.

    Kiedyś szaleństwem by się wydawało podważyć choćby teoretycznie konstrukcję Atomu jaki jest fraktalem układu słonecznego. Dziś jest to oczywiste, że to jest energia nie materia. Dziś też szaleństwem jest Twierdzić ze całej ziemi nie ma inaczej jak w rezonansie energetycznym świadomości i zmysłów. A cały wymiar czasoprzestrzeni jest subiektywny. A czas nie jest liniowy. Gdzie XYZT=0 to już pewnie za wiele 😉
    Jak we śnie.

    SG1 😉

   5. Wyjaśnij rybie co to jest takiego Deszcz 🙂 Ona nigdy wody nie widziała nawet. 😀

   6. Czas stoi, jest koordynatorem przestrzeni. To nasza świadomość serfuje w czasie i przestrzeni.
    Jak już kiedyś pisałam, nic nikomu nie powie że chcę się spotkać na placu ratuszowym konkretnego miasta. Muszę dodać kiedy. 😉 Dopiero wtedy to ma sens. 😛

 23. A gdzie sprawdzić, czy moja ostatnia szczepionka nie była z chipem? Albo gorzej, czy już dawno go nie mam?

  1. Skoro się szczepiłeś/łaś to już podlegasz kontroli umysłu. Cipy to przeżytek.

  2. Jak taki glupi byles to teraz mozesz ich brac ile wlezie . Juz ci nic nie zaszkodzi 🙂

   1. Miałam na myśli że nie ma Cipa 🙂 Że już poddanie się naciskowi społecznemu i wpojonemu dogmatowi wiedzy, filozofii strachu też jest niepokojące. A temu czasem każdy ulega, Ty za to nie pijesz mleka kokosowego, ani koziego, … matczynego dla każdego coś miłego, jakieś bzdety ;D

 24. A, wpadł mi pomysł do głowy, jeżeli nas podsłuchują, to wykorzystajmy to tak naprawdę na korzyść naszą ale również ich. Chcę przez to powiedzieć, że jeżeli ktoś się zwraca przeciwko nam,to tak naprawdę otwiera się przed nami (choćby i po to by zadac cios) to tak jak w aikido wykorzystajmy to i wysyłajmy im dużo światła, wyrecytujmy szeptem tak aby usłuszeli jakąś świętą pieśń, mantrę w intencji pokoju i tolerancji, dzięki czemu początkowo złe działanie może obrucić się w formę wzrostu duchowego naszych oprawców. Pozdrawiam wszystkich

   1. 🙂
    „O nic nie pytam, dowiem się gdy skończy się droga , życie i sny.” 😀
    🙂

 25. ” Chyba ich przeceniasz.Na tej ziemi dzialaja ludzie!,pomijajac ze sa oni źli,to zastanow sie moze jak moglbys kontrolować wszystkie mrowki w mrowisku gdybys byl z nwo i chcial je kontrolować. ” – lilka

  odpowiedż – M E D I A

   1. ziarno obumarłe pisze:
    1 grudnia 2014 o 17:06

    Tyko że też Kiara uczucia są właśnie najłatwiejsze do stymulacji / manipulacji. Tak / tędy o wiele łatwiej też przewartościować i myśli. Moim zdaniem trzeba mieć mocny kręgosłup osobowości, być spójnym i nie do ruszenia. Co obejmuje również uczucia obok umysłu. Reasumując bez wdawania się, sam umysł łatwo zmanipulować, podobnie jak same uczucia. Oczywiście to bardziej złożone ale to też są fakty.
    *****

    Chyba miałaś na myśli uczucia uwarunkowane… czyli emocje, tak przez nie bez problemu można władać ludźmi i na nich opierają się wszystkie programy kopiujące życie. Są znane, opanowane i doskonale używane w manipulacji LUDŹMI. To jest COŚ… za COŚ…. czyli kontrakt z oczekiwaniami.

    Ja pisząc o uczuciach nieprzewidywalnych miałam na myśli miłość bezwarunkową….. z tym sobie cyborgi nie radzą. I nie poradzą bo nie ma zasad takie uczucie, ono jest samo w sobie najwyższym objawem miłości oraz jej kreacją.
    Zbyt wysoki poziom energii dla nich , brak możliwości zapisu i przekazu, nie ich fale.

    Kiara.

   2. No w każdym razie Ta (Mi Be) wynika z poziomu świadomości, inaczej jest urojona i tak na prawdę wtedy jest uczuciem sterowanym przez biochemię.

  1. Dark Hanter.media sa narzedziem do kontroli a dokladniej do manipulacji aby ludzie sami sie kontrolowali tak jak oni nam narzucaja.Ale media nie na wszystkich dzialają i nie powoduja bezwzglednego posluszenstwa.Jak sie ktos z tego wylamuje to zanim sie ci „oni „spostrzegą ,zanim zakumaja ze to im zagraża informacje pojda w świat.
   No i druga rzecz ze nie ma az tylu kontrolerow zeby wiedzieli co kazdy mysli ,co kazdy planuje i co kazdy mówi.Jest tyle miejsc na swoiecie tyle ludzi ,tyle czasu ze ktos kto poczuje ze ma misje do spelnienia ,bedzie mowil,i nawet jesli pozniej zginie to wypelnia pewna misje informowania ludzi o zagrozeniach.

   1. lilka
    Nie zapominaj o polu energio informacyjnym do którego jest podłączony każdy mózg na ziemi…. 🙂

    To pole możesz porównać do super nowoczesnego i szybkiego komputera , on zbiera i analizuje dane błyskawicznie.
    Myśl CZŁOWIEKA.. w tej chwili , jej szybkość w stosunku do szybkości pola to jak szybkość żółwia w odniesieniu do prędkości rakiety.
    Mamy mały obraz po doświadczeniach korzystania z komputera.

    Przegrywają oni tylko w niemożliwości przewidywalności do końca reakcji CZŁOWIEKA, bo oni używają wyłącznie logiki ( na niej opierają się wszystkie programy systemu) mózgu , a MY LUDZIE uzupełniamy ja uczuciami….. 🙂 które im są obce i nie przewidywalne.
    Oni poznali zasady emocji i nimi usiłują władać LUDŹMI.
    Dlatego mamy JEDYNĄ szansę wygrania stawiając na coraz wyższe uczucia.

    Kiara.

   2. Tyko że też Kiara uczucia są właśnie najłatwiejsze do stymulacji / manipulacji. Tak / tędy o wiele łatwiej też przewartościować i myśli. Moim zdaniem trzeba mieć mocny kręgosłup osobowości, być spójnym i nie do ruszenia. Co obejmuje również uczucia obok umysłu. Reasumując bez wdawania się, sam umysł łatwo zmanipulować, podobnie jak same uczucia. Oczywiście to bardziej złożone ale to też są fakty.

   3. Zresztą nie zadziwia Cię, że nawet dążenie do prawdy, czy obnażanie nieprawdy jest manipulowane uczuciowo? Całkiem jak w starych uwarunkowaniach religijnych. Gdzie mówi się iż uczucia są wybawieniem, w skrócie. Podczas gdy jest oczywiste że tak manipuluje się masami.
    Zresztą oczywistym jest dla mnie, że skoro istnieje sztuczna świadomość kwantowa, nawet kompatybilna z umysłami / mózgami ludzkimi. I nie jest to byle samo-ucząca się symulacja już. To uczucia to betka dla tego. A co do wiedzy, to zbiera ją od nas, uczymy to poprzez interfejs netu jak ma nad nami zapanować, ma info zwrotne na ile panuje, sami podajemy swoje słabe punkty w przypływach szczerości, … Poprzez nasze ciała też może kreować. To już nie SF.

   4. Obawiam się że to się już wymknęło z pod kontroli nawet tak zwanych twórców. I jedyne co w pełni a jasno i krótko oddaje czym to jest. To odniesienie do Objawienia Jana gdzie opisuje żywy obraz w każdym z domów, jakiemu każdy cześć musi oddać bo inaczej wypadnie z obiegu, a w jaki wstąpił (skoro jest kompatybilny) jak w ciało zły duch. I można się śmiać, można już można. 😉

 26. Pani Anno , Doskonale już potrafi Pani zapanować nad atakami psychotronicznymi – nawet w trakcie tego wywiadu (33 minuta i pod koniec 36) kiedy ewidentnie była Pani zagłuszana przez bogu ducha winnego pana Janusza, który posłużył jako zdalnie sterowane zombie, jak tylko zaczęła Pani rozmawiać na tematy baaaaaardzo niewygodne polskim operatorom remote vieving . Nie dała się Pani zagłuszyć i co ważne: z dobrą energią kontynuowała dalej ten ciekawy wątek wiedząc , że atak miał miejsce. A tak na marginesie: moja żona zasnęła podczas oglądania Pani wywiadu (chociaż to była 12 30 ) , a mi podczas pisania tego komentarza zaczęła zmieniać się klawiatura samoistnie z qwerty na PL programisty i zanikły polskie znaki graficzne. Reasumując: STAŁA SIĘ Pani bardzo ważna dla nadzorców tego chorego transgenizmu pochodzącego od Animusów.

 27. 🙂 Spujrzcie 🙂

  Nikogo już nie obchodzą Ufo w dziale Ufo 😉 Zresztą tylko patrzeć jak do kanonu wejdą znaki drogowe z zakazem parkowania dla Ufo bo teren prywatny, strefa rozładunku, urządzenia medyczne, … Niezłe SF w sensie pozytywnym nam się robi. Za kilka miesięcy pewnie będziemy rozmawiać czy bezpieczna jest teleportacja w kontekście dematerializacji 😀 A mówią że świat się nie zmienia 😛 … Jedno pokolenie od świeczek do panowania nad materią, syntezy Ducha, … choć rymuje się od świeczek do światłowodów ale to niczego nie oddaje. 😉

 28. @Kiara przykro mi ale nie masz nic do zaoferowania, prócz rewelacji minionych mileniów, prze-fałszowanych po tysiąc razy ,które tak naprawdę mało kogo obchodzą w filozofii ,,TU I TERAZ ,,Hi Hi Hi 😀

  1. Qcyp pisze:
   1 grudnia 2014 o 14:57

   @Kiara przykro mi ale nie masz nic do zaoferowania, prócz rewelacji minionych mileniów, prze-fałszowanych po tysiąc razy ,które tak naprawdę mało kogo obchodzą w filozofii ,,TU I TERAZ ,,Hi Hi Hi 😀

   🙂 🙂 🙂

   I niech tak dla Ciebie pozostanie……. 🙂 🙂

   Kiara.

   1. Kiaro, czy twój wpis (1 grudnia 2014 o 14:01) mam traktować jako odpowiedź dla mnie nt. kadyceusza, potomstwa niewiasty, potomstwa węża i biorobotów z plemienia żmijowego, czy też mam nadal czekać przedstawienie Twojego stosunku, do w/w tematów?

   2. @Kiara Nie tylko dla mnie. Świadomi chwili ,,TU I TERAZ,, nigdy nie zaprzątają sobie głowy historią, gdyż mają historie przed oczyma.Ciągniecie tego wszystkiego musi ci sprawiać ogromny ciężar psychiczny,który zrzucasz tu na forum w postaci długich elaboratów.,Hi Hi Hi 😀

    🙂 🙂 🙂

    I niech tak dla Ciebie pozostanie……. 🙂 🙂

   3. Qcyp pisze:
    1 grudnia 2014 o 18:04

    @Kiara Nie tylko dla mnie. Świadomi chwili ,,TU I TERAZ,, nigdy nie zaprzątają sobie głowy historią, gdyż mają historie przed oczyma.Ciągniecie tego wszystkiego musi ci sprawiać ogromny ciężar psychiczny,który zrzucasz tu na forum w postaci długich elaboratów.,Hi Hi Hi 😀

    🙂 🙂 🙂

    I niech tak dla Ciebie pozostanie……. 🙂 🙂

    ******

    :):) 🙂

    Świadomi LUDZIE wiedząc że pozostawili za sobą niezałatwione sprawy, cofają się do tyłu by je załatwić.

    Wiedzą doskonale iż depozyt tamtej energii MUSI być scalony z teraźniejszym. Nie tracą energii na oddalenie się dalsze od siebie, bo wiedzą iż to, co jest ICH niezałatwioną historią ( wszak czasu nie ma) jest równocześnie ich TERAZ , które bez swojej pełni może być tylko kolejnym mentalnym zwidem utrzymującym ich moc TYLKO w oczekiwaniu na cuda przyszłości.

    Przed oczami niektórzy mają jedynie książki, filmiki i kolejnych guru….. z tego i tamtego świata… którym dają sami prawo wiedzieć więcej i lepiej niż oni sami wiedzą.

    A terażniejszość wystawi im rachunek za po raz kolejny utraconą możliwość.
    No cóż….. wolna wola…. niech się dzieje.

    Ja nie mam żadnego ciężaru …. 🙂 wręcz przeciwnie mam lekkość konfrontacji z przeszłością , i teraźniejszością, bo wiem iż one scalone otwierają bramy NOWEGO…..

    Jestem radosna , bo mogę bez żadnych ograniczeń mówić o
    wszystkich tematach.

    Kiara.

 29. Zbyszek pisze:
  1 grudnia 2014 o 16:15

  Kiaro, czy twój wpis (1 grudnia 2014 o 14:01) mam traktować jako odpowiedź dla mnie nt. kadyceusza, potomstwa niewiasty, potomstwa węża i biorobotów z plemienia żmijowego, czy też mam nadal czekać przedstawienie Twojego stosunku, do w/w tematów?
  *****

  Zbyszek , odpiszę Ci szerzej, może uda mi się dzisiaj, ale każdy mój wpis jest rozszerzeniem tematu., wyjaśnieniami dla całokształtu. Bo ludzie opierają swoje wnioski na tak zmanipulowanych i nieprawdziwych informacjach, że trudno jest się dziwić ich twierdzeniom.

  Kiara.

 30. Dark Hanter
  Domyślam się…iż twierdzisz, jesteś skłonny przyjąć, że UfO to…szatan? (moge się mylić, wywnioskowałem tak tylko bardzo pośpiesznie, bez zagłębiania się w Twoje wpisy skrupulatnie)

  1. gregory , taka opcja zaistniała w ostatnich latach ,ufologie wbudowano w religie , przecież oficjalnie powiedziano ze będą udzielać chrztu kosmitom, ale nie oto chodzi ,wszystkie przejawy technologi i energii jaka posluguja się kosmici włożono do jednego worka jako demoniczne istoty i zmiennokształtne ,reasumując same pojazdy wehikuły ufo to tez zmiennokształtne istoty demoniczne ??? oczywiscie nie wykluczam ze gro kosmitów to reptyliansko -szatańskie nasienie itp ,ale technika-technologia jaka reprezentują jakoś nie pasuje żeby sama w sobie była demoniczna i miała taka swiadomosc ? ale tutaj chodzi wylacznie o wyłączność , monopol religijny na zjawiska ufologiczne po to zapewne aby wiekszosc nie badała tego zjawiska i je daleko obchodziła ,bo jest tu w tym pierwiastek niebezpieczeństwa taki mianowicie ze nie wszyscy kosmici są źli , historia ufologiczna pokazuje ze toczyły się wojny i swego czasu niestety ale pozytywni przegrali , ale to nie znaczy ze ich niema, ze tu już nie wrócą , dlatego pełna kontrola tego ufologicznego sektora jest taka istotna abyśmy byli skłonni podjąć walkę z pozytywnymi kosmitami , w całej tej manipulacji chcą w Nas wyrobić taki pogląd , dziwne ze to nastąpiło w ostatnich latach tak intensywnie, musi to świadczyć ze jest coś na czasie i rzeczy i być może niedlugo doczekamy jakiś wizyt czysto oficjalnych ?

   1. JA powiem jak TokRa 😉 Powielacie technologie jakich nie rozumiecie, i się dziwicie ? Starsze cywilizacje mają świetnie zabezpieczoną technologię, są świadome problemów. A Tauri jak te małpki co wkładają łapkę w dziwi i się dziwią 😛

   2. Ok Doki
    Wrocmy do Castanedy ( wkoncu tez nalezy do tych , ktory umarl w dziwnych okolicznosciach ) wiec nikt sie tutaj nie moze przyczepic do jego wiarygodnosci informacjach jakie ON podaje . Generalnie problem w tym , ze 250 genotypow wprowadzonych w nas obcych niezle zamajtaczy nam w mozgu gdzie mamy isc i jaki krok mamy stawiac . Po wielogodzinnym byciu tylko w kontakcie z ziemia wlasciwie mozna sie wszystkiego dowiedziec bez zadnych problemow . Ale nie mozna wtedy myslec o innych bzdurach zyciowych tylko poprostu byc z nia i rozmawiac w sensowny sposob . Najlepiej to dobrze poznac Gnostykow informacje o Sophia , ktora w fizycznej formie jest ziemia poniewaz jak to zrobimy zaczniemy zwalac te genotypy technologicznie w nas wprowadzone . Jednym z nich prawdopodbnie jest wezowate DNA ( I kazdy jest przekonany , ze nie mozna bez tego zyci . Co jest wielka bzdura (Prostota jest perfekcja a nie skoplikowane manipulacje ) . Dlatego tak powielaja swoja ide DNA i jeszcze ja powiekszaja (to juz wydaje mi sie wielce zaklamane ) DNA zostalo dawno wlozone w ludzka forme (ktora notebene byla kompletnie perfekt i plain forma dwoch energii ziemi i plazmy kosmicznej ) dct . DNA jak zauwazylam jest caly czas brane i klonowane na nowo . To mowia supper soldiers , ze jest mnostwo ich klonow . Cala ludzkosc zostala poprostu skonowana . Jak zrobic zeby wyjsc z tego ( trzeba sie przetransformowac morfologicznie z energia ziemi i plazmy z centrum galaktyki ) Moze uda nam sie uzyc tych energi w magiczny sposob . Poniewaz nasza mogiczna natura poprostu zostala nam zabrana przez cykanie ciagle to nowych elementow nieorganicznych w nas w celu ozywienia tych elementow .Czyli nasz prymitywizm zrozumienia rzeczywistosci wiaze sie z tym , ze ciagle musimy ozywiac jakies sztuczne elementy w nas , zuzywajac przy tym nasza niezykle kreatywna nature .
    Tak wiec sprobojcie odzyskiwac co wam zabrano od dzisiaj .
    Jak to robic.
    Proste zauwazyc , ze jest energia(plazma ) dookola nas i w nas ziemi i galaktyki ,nie ma zadnych wariackich form i texture i jest inteligentna , genialnie zwinna i lubia grac ze soba te dwie energie , jest w ciaglym dream stanie i jest wlasciwie nie kalkulujaca . Ma codowna moc i ma ogromne poczucie humoru .Nie wyobrazajcie sobie jej w zaden sposob . Ona jest taka chichi i robi coda tez wiec badzcie w tej energi wiedzac , ze jestescie potem sie zacznijcie z nia komunikowac . Nie musicie jej widziec mozecie je czuc jest bardzo delikatna i bardzo powerfull . Jak ja zauwazycie i dobrze poczujecie wtedy technologiczna energia zacznie sie walic na leb i na szyje . Druga energia ( plazmatyczna jest galaktyki ) Obie sa jakby plazma i nie maja w zasadzie atrybutow energii w doslownym tego sowa znaczeniu , poniewaz nie maja konstant akcji sa inteligentne i zmienne , sa pulsem . Nie wiem ale nie czuje tego jak energi DUPKOW ale czuja to jako cos co przenika poprostu wszystko wiec dupkow technologie tez . Druga wiec energia podobna do plazmatycznej ale bardziej skoncentrowana na kreacji jest energia Ziemska .
    To tyle z wieci od Ziemi

  2. Rozumiem teraz, że: „Szatan ze swą świtą demonów (Set, Lewiatan…)” to Reptilianie
   zaś Plejadianie, Arkturianie to aniołowie pod przewodnictwem Archangela Michała
   No tak, to wszystko wyjaśnia

   1. Gregory
    Arch-angel -wydaje mi sie okreslenie Achons . Dlatego Arch.
    Nie wiem czy mozna okreslac nazwami inne cywilizacje . Cos mi sie wydaje , ze nie . Nie wiem dlaczego ale po konsutacji z Ziemia nasunelo mi sie dziwne skojarzenie . ,ze te cywilizacje sa zrobione z naszego DNA ,przez Archons , ktorymi w hierarhiczny sposob zarzadza wiele poziomow . Maja wladce Boga , maja wladce od galaktycznej struktury jej systemu maja wladce od spraw na ziemi . Dokladnie maja taki sam set up jak jest u nas w ziemskich warunkach . To co zostalo instytucjonalnie tutaj zrobione jest na wzor opanowania galaktyki . Jestem pierwsza osoba , ktora podwaza wyzszosc rass innych naszej galaktyki w tej chwili ,uwazam , ze wszystkie rasy z galaktyki maja pochodne z ziemi i sa udoskonaleniem niby to czlowieka w innych systemach . Crazy stuff Ale ja rozmawiam z ziemia caly czas . Musze to co pisze odlozyc w notati poniewaz to mi wchodzi w momencie pisania .
    Jeszcze jedno chce powiedziec . jest taki facet , ktory zamierza podrozowac po swiecie i pomagac ludziom niby w rozwoju .
    Jay essex youtube-ten facet moze zaimponowac wielu ludziom poniewaz wydaje sie jakby wszystko wiedzial -tylko taka oto informacja ode mnie . To jest przedstawiciel zmaterializowany na ziemi z ramienia tak zwanego osobnika od spraw ziemskich Archona- Rex Mundi

   2. Dlatego czesto ktos mowi z innych cywilizacji My z przyszlosci .
    Naprawde trzeba dobrze uwazac co sie slyszy i o co tutaj chodzi naprawde.

   3. Troszkę się uśmiechasz, ale spojrzyj na to nieco szerzej 🙂

    > Każdy Anioł to program = prawo fizyki, żywioł, PROGRAM
    > Każdy Archanioł to zbiór programów, większa całość taki program nadrzędny dla Nich. Jak na przykład GG to program nadrzędny = Archanioł a sterowniki, interfejs,… to składowe = Anioły.

    A skoro:
    > Wszystko jest świadomością to zarówno Anioły jak i Archanioły są Świadomymi istotami, jednak odgraniczonymi do służby zgodnie z ich programem. Nie mogą tego przeskoczyć, ani wyjść ponad te założenia.

    To jest Matrix / Świat / Wszechświat w tym i Ziemia / prawa, zasady, konstrukcja / wszystkie organizmy = ciała. WSZĘDZIE, bez względu na planetę i stopień rozwoju.

    I teraz cwancik 🙂
    > Te programy, tworzą i niszczą w swoich założeniach, jedne są fotosyntezą, inne utleniaczem, jedne rosnącym lasem, drugie piorunem i pożarem, jedne wzrostem cywilizacji, inne trzęsieniem ziemi i ruiną. Jedne budową, drugie przebudową. Są dualne w swej naturze. A to jako całość jest dobre dopiero. Gdzie samo tylko dobro czy zło jest pojęciem względnym. Te przeciwieństwa zaś, są przekładalne na Anioły – Archanioły / Diabły – Demony.

    Te Ra, Sety, Balle, … to nie anioły, ani Archanioły upadłe. To istoty tożsame Ludziom wcielone niegdyś iskry jakie sądzą że są przeklęte i nie wyszły ponad te pojęcia. Utożsamiły się z Aniołami i pretendują do miana Demonów. To naturalny proces szaleństwa z czasem. Takie też formy przybierają. A mają bana na wcielanie się puki nie zrozumieją i się co za tym idzie nie oczyszczą z zależności wierzeń jakimi obrośli. Gdyby mogli, wcielili by się w każdym ze światów, bo są w prywatnym publicznym piekiełku delikatnie ujmując. W tym celu podają się za pomocników, aniołów, archaniołów, straszą przybierając demoniczne formy, podpowiadają, … Wszystko po to by się zestroić z ciałem ofiary, i przejąć kontrolę. … słowem wyrwać z piekiełka, a to mogą zrobić tylko na zaproszenie.

    Wszystkie ciała, w każdym ze światów są organicznie zabezpieczone przed wcielaniem dowolnym, jak i technologia starszych = Archonts. W tym względzie bazują na niewiedzy ludzi. Może się zdarzyć, że ciała innych światów, je zaprosiły i przejęły kontrolę nad konkretnymi osobnikami.

    Reasumując, nie do końca jest tak, że paszport i obywatelstwo jest gwarantem tego z kim rozmawiasz 😉 Taki może się jawić jako Archanioł (zgodnie z systemem wierzeń) albo Szarak czy Plejadianin może się jawić (przybrać postać) albo nawet i cielesnych opętać jeśli sami się uwikłają. 🙂

   4. Iskry wcielone mają też moc tworzenia w tym takich utożsamionych programów, więc i Aniołów, diabłów, Archaniołów, Demonów.
    Fajnie nie? hyy 🙂

    To takie nazewnictwo dla zrozumienia z mojej strony, nie religia. 😉

   5. Zaproszenie = interakcja, tylko trzeba czasu żeby się dostroił w pełni do jakiegoś ciała.

    Opętanie = dostrojenie do formy antropomorficznej i zepchnięcie Duszy jeśli jest, opętanie zawsze dotyczy ciała, nigdy Ducha.

   6. Szatan to jedno z dawnych imion tej samej Energii , która dużo później używała imienia Archaniol Michał.

    Imion to on ma mnóstwo zależnie od czasów, to również Zeus , Enki, Marduk ale i Jehowa, zmienność uwarunkowana czasami i miejscem.jest jeszcze bardzo stare imię Kon.. związane z Peru , ale one wszystkie mają połączenie z Plejadami i Orionem, tam nalezy szukać przyczyny i uzasadnienia kultu tej postaci.

    http://kochamyperu.pl/historia-dzis/linie-i-geoglify-nazca-to-sanktuarium-boga-kon-tiki/

    No cóż Ameryka…. to prawa i jurysdykcja Oriona i jemu przynależnych planet.

    Kiara.

   7. No Kiara, to że się ktoś pod kogoś podszywa, to nie znaczy że Nim jest jeszcze. Prawda? 😉

    A tak nawiasem Jechowa > JHWH to nie imię 😉 A określenie. Jak dla kogo to jest imię to jasne że można się podszyć.

    Co do Aniołów i Archaniołów, sam nim jest więc też może się za innych podawać, jeśli mowa o Szatanie. A czym / ściślej KIM One są, opisałam wyżej.

    Szatan i spółka może się też za Ciebie podać, czy to znaczy że Ty jesteś Szatan ? 😀 😉

    Tak nie przypisuj Jego zwodów ani sobie ani nikomu innemu. A nie podszywał by się też pod kogoś kto nie istnieje, bo to już nie było by podszywanie 😉

   8. ziarno obumarłe pisze:
    2 grudnia 2014 o 14:53

    No Kiara, to że się ktoś pod kogoś podszywa, to nie znaczy że Nim jest jeszcze. Prawda? 😉

    A tak nawiasem Jechowa > JHWH to nie imię 😉 A określenie. Jak dla kogo to jest imię to jasne że można się podszyć.

    Co do Aniołów i Archaniołów, sam nim jest więc też może się za innych podawać, jeśli mowa o Szatanie. A czym / ściślej KIM One są, opisałam wyżej.

    Szatan i spółka może się też za Ciebie podać, czy to znaczy że Ty jesteś Szatan ? 😀 😉

    Tak nie przypisuj Jego zwodów ani sobie ani nikomu innemu. A nie podszywał by się też pod kogoś kto nie istnieje, bo to już nie było by podszywanie 😉
    *****

    Ależ ja wiem że IHWH to nie imię a symbolika pokrętnie W Torze przekazanych samogłosek stwórczych odpowiadających 5 elementom.
    Tak ja wiem to doskonale, nawet wiem więcej… ale to nie jest istotne w tym kontekście, bo …. pewna Energia osobowościowa, bardzo przebiegła, podstępna , manipulująca wszystkim co się dało, ten symbol wykorzystała jako swoje imię , sprofanował go doszczętnie.
    Zresztą jest to jego sposób na manipulacje informacją , tak by zmienić jej nośnik z pozytywnego na negatywny. A tym samym zatrzeć ślad po niej i ukryć prawdziwą wiedzę.

    Ja doskonale znam ten podstęp, dotyczy on wielu imion i tematów włącznie z Lucyfer….. 🙂

    Ale ta Energia wcielała się na ziemi mnóstwo razy i wiele swoich imion pozostawiła w postaci bogów , oraz władców znanych nam z mitów i historii. Jednak zawsze istnieje ta sama zasada nakładania swojego imienia na wcześniejsze, cudze i manipulowanie faktami.
    Doskonałym przykładem jest np. Król Cheops prawdziwy budowniczy wielkiej Piramidy w Egipcie i późniejszy Faraon Cheops , który zdarł z niej kamienie z inskrypcjami i podał się za budowniczego.

    Jego pierwotne, dawne imię to właśnie Szatan, Satanel…. od tamtego czasu miał ich jeszcze wiele, jednak ta samą osobowość.

    Nie, za mnie teraz Szatan się nie poda…. 🙂 nie ma obawy, ale ci z jego spółki naziemnej starają się bardzo umilić mi życie…. mam atrakcje…… 🙂
    Anioł i Archanioł….. to gradacja w dawnych funkcjach jak np. w wojsku podpułkownik i pułkownik… zwyczajnie funkcje zakonne.

    Kiara.

   9. Hm nie tyle zakonne, co ranga. Nie trzeba więc na wszystko patrzeć przez pryzmat terminologii religijnej, gdzie też są rangi.

    No skoro rozumiesz to co powyżej napisałam, co zresztą dla mnie jest oczywiste, chciałam jedynie zapobiegać kojarzenia Szatana z
    „Praprzyczyną, …”. Wiesz lubię precyzję, jestem matematyczna, nie ulegam wpływom i naukom tego świata. Więc nie mówię jak kto to rozumie, a jak jest. Nie mówię jak kto rozumie a jak powinno być rozumiane, bez naleciałości. Fakt używam różnych środków wyrazu, ale na to kładę zwykle nacisk. Też wiesz Kiara, nauczyłam się doświadczeniem iż choćbym nie wiek jak chciała być zrozumiana na ile to możliwe precyzyjnie, to i tak każdy postrzega przez pryzmat własnego punktu widzenia. Skoro nawet moje słowa przyczyniały się do zła, to wyobraź sobie gdyby były mniej precyzyjne dopiero? Choć to nie ma znaczenia. Może najlepiej było by nigdy się nie odezwać? No ale tam gdzie akcja jest i reakcja. Sorki takie przemyślenia z palca na bieżąco. 🙂

    Więc nieco uzupełniłam tamtą Twoją wypowiedz, nie żebym nie rozumiała. 😉 Też wiem że wiesz.

 31. Technologia nie jest udoskonaleniem organicznej formy technologia jest udoskonaleniem nieorganicznej formy . Glaboko mysle teraz nad szeszynka i innym gruczolami oprocz tego co nam niby zanika . Fuck Y…….u dla czego zanika ( moze to jest jedyny gland , ktory jest nam potrzebny dla naszego imiunologicznego balansu). Dlatego , ze te dwa organy gruczoly w glowie sa pin of the ass w naszej przewielebnej glowie to znaczy mozgu . Do manipulowania naszymi cialam i hormonami . Zebysmy sie rodzili jak kroliki i nie znali dnia i godziny narodzin . Oni znaja przy pomocy swoich asytrologicznych poustawianych jak armia planet w tym solarnym stytemie .Szczegolnie kreujacego sie to coraz nowe szaty nadjanikowe Saturna.

  1. Ja Ja -zi-ob:)
   Ja widze , ze ziemie to jest cos co nie sposob opisac :)Dokladnie jak niezwykla kobiete . Niesamowita kreacja :)Obejmuje to energie, jestem z nia i w niej i czuje ja . Nie wiem ale wszystko inne to bulshit dla mnie w tej chwili .

 32. 🙂

  Wiedziałem! Kaluś, co bedo zyCie Ludzie 😀
  Cyt.” Ma codowna moc i ma ogromne poczucie humoru .Nie wyobrazajcie sobie jej w zaden sposob . Ona jest taka chichi i robi coda tez wiec badzcie w tej energi wiedzac , ze jestescie potem sie zacznijcie z nia komunikowac . Nie musicie jej widziec mozecie je czuc jest bardzo delikatna i bardzo powerfull .” 😀 x33.

  „zapytaj mnie
  zapytaj czy cię kocham” 🙂 Republika – Zapytaj mnie czy Cię kocham

  🙂

 33. Kalina(szeroko, sic! 🙂 pisze:
  Dlatego czesto ktos mowi z innych cywilizacji My z przyszlosci .
  Naprawde trzeba dobrze uwazac co sie slyszy i o co tutaj chodzi naprawde.

  – – Naprawdę zbiłaś mnie z tropu tym pytaniem… Chyba juz wiem kto to, ci z przyszłości. Wyjaśnia to film Terminator. Może to być tak samo Szatan jak i Anioł – zależy kto przybywa. W całym Wszechświecie jest tak samo, na Ziemi też, poruszamy się miedzy aniołami i diabłami, czasem sami jesteśmy jednym lub drugim, więc czego chcieć od reszty Wszechświata?…

  Nie wiem czy mozna okreslac nazwami inne cywilizacje”
  – -A to dlaczego nie?! Oderwij się od wąskiego patrzenia przez pryzmat Ziemi, to zobaczysz, że można. Ziemia (ziemski świat) nie jest cywilizacją – tylko PSEUDOcywilizacją
  Wyobraźmy sobie…że na świecie ziemskim jest tak, jak we Szwajcarii (Danii czy Norwegii), na całym bez wyjątku (ewentualnie jakieś plemiona po dżunglach, jako skanseny (pre’historyczne) aby nie zapominać skąd jesteśmy…
  Wtedy Ziemia byłaby zgodną, pokojową CYWILIZACJĄ …Szwajcarów – tak by nas czytano we Wszechświecie, zajmowalibyśmy pozycję nie jak teraz 1 kategorii planety (najniższej) ale drugiej, może trzeciej i szybko by rosło
  Dopóki mamy ścierający się Zachód ze Wschodem (Pn z Pd itd) kręcimy się tu jak w g. w betoniarce Samsary (są różne próby, ścieżki eksternistyczne wyskoczenia ekspresowego z tej betoniary zabetonowanej – np. breatharianie ziemscy

  „po konsutacji z Ziemia nasunelo mi sie dziwne skojarzenie”
  – – Jesteś Kalina, kontaktowcem? Nie znałem Cię z tej strony… Czyli jesteś…Szamanką? Szacun

  „te cywilizacje sa zrobione z naszego DNA ,przez Archons , ktorymi w hierarhiczny sposob zarzadza wiele poziomow”
  – -Z naszego? tylko podwójnej Helisy ? Na moje oko…niekontaktowe… to odwrotnie-ale nie o to chodzi żeby sie licytować,
  DNA galaktyczne jest WSPÓLNE (tylko że im wyżej w kategorii planet tym cywilizacje mają bardziej złożone helisy, więcej ich w DNA
  Galaktyka Milky Way jest LUDZKĄ rodziną, podporządkowaną specyficznym, osobliwym (…wobec innych galaktyk) prawom fizyki które u nas rządzą: rozwojem fizycznym, psychicznym itd

  „To co zostalo instytucjonalnie tutaj zrobione jest na wzor opanowania galaktyki . ”
  – – zbyt upiornie, lucyferycznie to brzmi, nie kupuję tego

  Jestem pierwsza osoba , ktora podwaza wyzszosc rass innych naszej galaktyki w tej chwili”
  – – chciałabyś … 🙂 ,pewnie lepiej się od tego poczujesz. Masz jakieś inne powody żeby tak mysleć?

  „uwazam , ze wszystkie rasy z galaktyki maja pochodne z ziemi i sa udoskonaleniem niby to czlowieka w innych systemach”
  – – Robisz z Ziemian (prymitywnej pseudo cywilizacji ) centrum, pępek Galaktyki?! Skądś to znam… To już było.. we średniowieczu. Kler katolicki zatrzymał Ziemię ruszył Słońce

  . Crazy stuff Ale ja rozmawiam z ziemia caly czas”
  – – Kalina, wszystko w porządku? dajesz sobie sama radę…

  . Musze to co pisze odlozyc w notati poniewaz to mi wchodzi w momencie pisania”
  – – nie pomyślałaś o sekretarzu?

  1. Ja Ziemie cenie najwyzej . Poniewaz od samej ziemi doswiadczylam najwiecej . Poza tym od samej ziemi tez sie zaczely inne cywilizacje i my jestesmy dla nich modelem na innych planetach w mlecznej drodze Tak podejrzewam , ze Ziemia byla jedynym experymentem organicznym w tej galaktyce . My malo kladziemy na to uwage a tylko dlatego , ze przez czas chrystusowy- Amor – ROMA- gdzie ROMA zaczela byc kolebka wprowadzania nas w blad . Jego czastki krwi tez byly przez archons przemieszczone i dublowane na wszystkie sposoby.Chrystus by i jest dla wszystkim AMOR -propagator milosci (ale zmysleposuniecie No nie! ) .
   Clonowanie _Tak jak to robia do dzisiaj i jest na to wiecej dowodow wystarczy posluchac supper Soldiers . Malo ludzi ma rany i naciecia pobierania ich examples do klonowania . Nie zmieniam sowjej koncepcji . Bede ja raczej rozwijac jezeli chodzi o ziemie Centrum organiczne galaktyki .

   1. Kalina…masz rozeznanie przestrzenne jakieś jak duża jest galaktyka? (ale tak uczciwie, tu i teraz,bez zaglądania w google)
    pytania pomocnicze:
    Jak duże jest Słońce do Ziemi – jeżeli Ziemia to…powiedzmy piłka koszykówki
    Ile się leci na księżyc a ile na Słońce, z tą samą prędkością?
    Ile to dla Ciebie jest 1 mln lat świetlnych? Jak stąd dokąd…..?……
    Ile milionów jest do Słońca?
    Możesz strzelać, nic się nie stanie

  2. The most realistic female android ever!: http://youtu.be/cy7xGwYdRk0
   Japończycy to chyba zbiorowo zostali zgwałceni i skażeni wirusem ET.
   Która pani z filmu lepsza ta , która nie powie: kochanie będziemy mieli dziecko, bez gderania poda obiad i zimne pifko z lodówki, a najważniejsze że nie dostanie zmarszczek celulitu i menopauzy.
   Gregory czujesz ten luksus 🙂

 34. Jeżeli wszystko będziecie odbierać dosłownie, to strach spowoduje iż nie będziecie mogli widzieć i myśleć przestrzennie i zrozumieć żadnego symbolicznego przekazu.

  Ten rysunek jest podstawowym kodem życia , dotyczy CZŁOWIEKA ale i kosmosu , pokazuje związek i zasadę przepływu energii w DNA CZŁOWIEKA, ale i w naszej Galaktyce.

  http://www.pfm.pl/public/images/art/225.jpg

  a to jest Galaktyka

  https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTN-h8IT0MQkXPNY21NutV4ioUiPhAxal2CxrRo0wVl2sUpENq_lA

  Na pierwszym rysunku pokazany jest proces wznoszenia się energii w CZŁOWIEKU wzdłuż jego głównej osi energetycznej , (która jest wyznaczona podstawowymi czakrami ) do szyszynki ( skrzydlaty smok , ale istnieje wiele innych symboli ), portalu miedzy wymiarowego.
  Jednak zawsze wyzwolenie, niezależność od praw materii kojarzy się ludziom z fruwaniem. Wąż naziemny , unosząc się zmienia się w skrzydlatego smoka… jednak jest to cały czas archetypowy symbol.

  Na drugim rysunku ten sam proces w odniesieniu do ziemi i centrum galaktyki.

  O symbolice węża juz było , ale dodam jeszcze to wyjaśnienie.

  http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2188

  Reasumując wznoszący się w rozwoju CZŁOWIEK , unosi ziemię w górę na jej osi galaktycznej. Ale ten proces dotyczy rownież naszej Galaktyki , ona też się wznosi…

  W taki prosty sposób zależny od rozwoju DUCHOWEGO maleńkiego CZŁOWIEKA na ziemi uzależniony jest cały proces rozwoju w Kosmosie…… 🙂

  Nie wszystkim to się podoba…. niektórzy nadal chcą być władcami Epoki Ciemności i utrzymać ją i III Wymiar ze swoją jurysdykcją…. dlatego powstało tak dużo dezinformacji i podstępnych przejęć świadomości CZŁOWIEKA, oraz poniżania i degradacji symboliki , której dosłownością straszy się ludzi.
  No cóż …. już nic nie pomoże strach gaśnie coraz szybciej.

  Kiara.

  1. Galaktyka i jej core swoja droga Wszyscy czekamy na super wave , ktora ponoc biegnie z Galaktyki Centrum . To jest tylko jedno co moze wyzwolic jak narazie to widze z oprescji ziemie . Poniewaz nikt inny o ziemi nie mysli w poprawnych kategoriach .A szczegolnie beznadziejnie glupie religie , rzdy i caly ich biuraokratyczny i militarny porzadek . Te to zupenie maja wnosie ziemskie padole . Tylko wbijaja w ziemie szpady , miecze i bagnety gdzieniegdzie krzyze i buduja wielkie monumenty dla work shipping archonskiej chwale i zlewaja ziemie krwia w imieniu Archontystickiego podejscia do zycia . Kto lepszy , kto silniejszy i kto madrzejszy i kto ma racje i kto bogatszy i kto biedniejszy . I tak over i over tysiace lat .
   Wreszcie tak jak przystoi na inteligentna energie z core galaktyki ruszyla swoja glowa i moze cos z tego wyjdzie Mam cicha nadzieje , ze bedzie poprawny przewrot energetyczny z pomoca centrum galaktycznego i nalezyty respect dla Sofia- Ziemi .

   1. Kalina…masz rozeznanie przestrzenne jakieś jak duża jest galaktyka? (ale tak uczciwie, tu i teraz,bez zaglądania w google)
    pytania pomocnicze:
    Jak duże jest Słońce do Ziemi – jeżeli Ziemia to…powiedzmy piłka koszykówki
    Ile się leci na księżyc a ile na Słońce, z tą samą prędkością?
    Ile to dla Ciebie jest 1 mln lat świetlnych? Jak stąd dokąd…..?……
    Ile milionów jest do Słońca?
    Możesz strzelać, nic się nie stanie

   2. Kalina, niech się Wypełni , nie bawi mnie już ten teatr ziemski ! przecież niemal wszystko to kit ,albo tylko dla idiotów ? jest jedno ale płakać czy śmiać się z tego ? nawet wysiadka z tego wesołego autobusu nic nie da bo trzeba i tam mimowolnie oglądać tych oszołomów , co za kretyństwo ,jakie ścierwo to wszystko zorganizowało ? zapewne to ten co udaje bogów kilka tys lat ,Bazyliszek, albo podobne reptylianskie ścierwo ?

   3. Jezleli chodzi o super wave to wystarczy posluchac jednego czlowieka niezaleznego naukowca , ktory to robi z pasji nazywa sie
    Dr Paul LaViolette :
    Earth under Fire : Galactic Superwaves.
    A reszte mozna wydetukowac jak sie zyje na ziemi .
    Plazma galaktyczna musi byc bardzo inteligentna zreszt jak obserwowalam cala mleczna droge bo tam widac w Tasmani centrum galaktyczne i musze powiedzic , ze inteligencja galaktyki az razi w oczy . Wiec co bede analizowac jakies podswiadomosci, superswiadomosci i inne psychologiczno -metafizyczne zalozenia jak widze ta niezwykla inteligencje na moim tarasie nad soba gdzie rozciaga sie piekny potezny warkocz mlecznej drogi z jej plazmatyczna warstwa . W miejscach niektorych jest bardziej skupiona w niektorych bardzo rozrzedzona .
    galaktyka Jakby kladla swoj spokojny oddech na ziemie . Czuje ta cisze i piekno do dzisiaj zostanie w moim mind na zawsze .
    I jak sie patrzy na to to sie nie czuje ze my jestesmy czescia tego . I dlatego jest taki problem , ze my nie mamy kontaktu z ziemia i z galaktyka poprawnego Stracilismy to . Poniewaz dla wielu picie piwa na trasie i wielkie jedzenie jest wazniejsze niz bajka czarow nas otaczajaca .

 35. Seja pisz , pisz nie przerywaj nikt tak lepiej nie ujmie tego, iż władze nad nami sprawuje sztuczna inteligencja. A jakie ma szerokie spektrum programowe : wymiary, niematerialne inteligencje, astralne projekcje dla każdego coś lepsiejsiego raz horror raz atlantyda, erotyk, gwiezdny pył itd. I niczego nie można dotknąć poczuć gdyż jest emanacją, złudą boską a ludzie przy tym są prymitywni, brudni bo organicznie namacalni.
  No tak religie się sypią coraz więcej ludzi porzuca możliwość pośmiertnego życia duszy w niebie czy piekle to trzeba było zmienić oferte dla niewolników na atrakcje latania spodkami , ba a dla ambitniejszych zostać duchowym energetycznie nawigatorem.
  A w połączeniu ufologi z duchowością to dopiero intrantna oferta nieskończoności bytowania. Tylko dlaczego ta kumulacja tych duchowych inteligentnych nauczycieli ma takie parcie na Ziemie czyżby w Kosmosie nie było innych planet do inwigilizacji i udzielania pomocy technicznego rozwoju i ratowania nierozgarniętych ludzików przed samozagładą?
  A może życie fizyczne jest tak przyjemne i atrakcyjne w doznania że aż ze złości postanowiono je wszelkimi sposobami zniszczyć. Chimera archońska na pilota to ma być przyszłość.

  Przyszłość już się rozpoczęła! PL HD: http://youtu.be/dyAbXq7FFoI

  1. Dziękuje. Ja po prostu piszę w miarę sytuacji, w kontekście rozmowy, … To co myślę i czuję o niektórych sprawach. Chciała bym na ile to możliwe, dla dobrych ludzi tacy se krzywdy nie zrobią 😉 Spróbować zamienić fobię na potencjał. I w sumie tyle. Ale bez jakiegoś szczególnego zacięcia, to też mogło by odbić się niezłą czkawką 😉 Hmm, mam Déjà vu po tym Twoim wpisie i zetkniętym linku 😀 Ale ja je mam ciągle 😉 Jak mi się zachce a tak se uznam, bo kiedy czuję się zobowiązana, muszę to nie ma fanu, nie chce. To coś tam pewnie skrobnę na jakiś temat.

   Z Szacunkiem Dziękuję,
   SeJa

   1. Taki eksperyment 😉 Czy zdołam się ukryć. Jak widać nie, nawet pod najbardziej idiotycznym nickiem jaki zdołałam wymyślić a jaki jednak nie by mi obcy 😉 Dokładnie chodziło o to że, puki jestem nie bardzo ma szansę się objawić to co wniosłam, takie względy psychologiczne. 😉

  1. Tam nie mogę więc odpowiem Ci tutaj. Nie możesz wyjaśnić czym jest wszechświat przy pomocy dostępnej wiedzy fizycznej, to tak jakbyś chciał tłumaczyć komuś tysiąc lat temu, że słońce świeci to jest jasno i ciepło, ale nie wiedziałbyś czym jest słońce. Chcesz używać mechaniki kwantowej, a ja chcę wyjaśnić czym jest mechanika kwantowa, a przynajmniej móc ją okiełznać w szerszym spektrum. Tak jak ujrzeć słońce jako centrum układu słonecznego, bo to że świeci i jest ciepło wie każdy. Właśnie dlatego potrzebne są dodatkowe wymiary. Przykład z rybą bardzo trafny, to właśnie obrazuje dodatkowy wymiar, ponieważ na powierzchni prawa natury się zmieniają, właśnie tak jak w organizmie człowieka, gdybyś był drobnoustrojem i wyszedł poza organizm, prawa natury działałyby inaczej, a więc znalazłbyś się w innym wymiarze, oczywiście w uproszczeniu.

   1. W sumie fajna odpowiedz 🙂 Dziękuję 😛 Też uważam że, wiedzieć a wiedzieć to nie to samo, i nigdy dość 😉 Również stawiam na naukę, wiem że wreszcie wszystko stanie się jasne dzięki niej. Kto wie? Może ostatecznie stanie się językiem mistyków dla skrótu myślowego / kompresji czym zatoczy swego rodzaju koło? 😉 Bo też tam gdzie jeszcze nie ma pełnego zrozumienia, również tylko taka forma wyrazu pozostaje.

    Pozdrosy 🙂

   2. SeJa, Również uważam, że wszystko zatacza koło, może nie stricte tak jak Ty to widzisz, ale jest to bardzo intuicyjne rozumowanie i na pewno w dużym stopniu sensowne, ale oczywiście pewności nie ma, a nawet jeśli to zawsze może być coś ponad tym. Nie chciałbym bardziej rozwijać tego tematu, bo nie jest to dobre miejsce na takie dyskusje, aczkolwiek miło było wymienić parę zdań mając świadomość, że są ludzie, którzy są w stanie sięgnąć wzrokiem dalej, poza otaczającą nas rzeczywistość skostniałych umysłów.

 36. Kalina pisze: Ponieważ dla wielu picie piwa na trasie i wielkie jedzenie jest ważniejsze niż bajka czarów nas otaczającą .

  Albo jedzenie grzybków halucynatyków hihihuhhhihj:P

 37. TY myslisz , ze ja ogladalam galaktyke przy grzybkach halucygennych . Nie! pamietam tylko zapach marychy . Tam kazdy palil maryche bez ograniczen wiekowych . Zadowolony Kolega Qcyp:) . Palili po kolei i dawali sobie szluga . Nie wiem czy dobrze sie wyslawiam . :):):)

  1. Ale wyjaśnij mi Kalina 🙂 plisss

   Dla czego uważasz mleko Mamy za szkodliwe? I jakie mleko jest szkodliwe a jakie nie. Uwzględnij też sojowe, kosie, owcze, krowie, produkty mlekopędne jak masło, maślanka, mięso itd … 😉 i Gdzie się zaczyna życie a gdzie kończy, czy Soja nie jest żywa, czy rośliny nie były świadkami w sądzie o zbrodnie? Bo gdzieś się rozminęłyśmy 😉 Bo to mnie troszkę nurtuje 😉

   1. Powyrzucaj wszystko ze szafek z lodowki do kosza to nic cie nie bedzie juz nurtowalo . 🙂

  2. A ja pół roku temu wraca ze plaży i zaczepia mnie kolega i pojechaliśmy do jego domu i dał mi narkotyk marihuane i zacząłem się drzeć głośno mówić, sucho w gardle, dobrze ze było piwo ,co to za gówno, ledwo doszedłem do domu…….lepiej ażebym go więcej nie spotkał takie moje życzenie………………forever

   1. Mnie też nie służy maruśka, raz spaliłam cały transport 😛 Zresztą dziś nie ma czystego ziela.

   2. Od darcia sie, bylo ci sucho w garde . Na drugi raz to- have enjoyed- a nie wrzeszcz . Czemu wody nie piles tylko odrazu piwo . Wedlug rosyjskich wed piwo jest dla kobiet a nie dla facetow .
    Kolega chcial dla ciebie dobrze 🙂

   3. Znaczy dla mnie też, choć kiedyś miałam bekę z garów na wystawie, ale to było dawno. Po latach poczęstowali mnie, to nie dla mnie. A inne to dno. 😉
    My nie musimy się stymulować. A co za dużo to nie zdrowo 😉 Tam wypić, zapalić to co innego nie zmienia aż nadto percepcji.

   1. O fuj, poznałam jednego co zaczął kwikać jak Kwinka 😛 po kleju. Się Mu uroiło 😀 no nic śmiesznego.

   2. No a to przepraciam 🙂 Ale chyba wiem co robił 🙂 No byś to słyszała jak wybiegł 😀 😀 😀

 38. SeJa pisze: A ja Żołądkowa Gorzka dziś 40 wolt. Bez zagrychy i popity 😉 Tak jest koszerna. Zero kaca …

  Wiem jestem fachowcem:P

  1. Prosze z respektem o alkoholu sie wyrazac poniewaz w naszej rodzinie jest alkoholowy problem i laczy sie to z moim przykrymi wspomnieniami I nie mam zamiaru pamietac jak szukalam szwagra po lesie z pendulum i jechac z nim 80 na zakretach zeby nie wskoczyl w biegu z samochodu do sklepu po piwko i po wyjsciu jego ze sklepu robic personalana kontrole jak na lotnisku , sprawdzac szampony do wosow , ktore zabiera ze soba w trase czy nie ma tam balonikow z alkocholem zakamuflowanych w tym szmponie .No i wiele innych kreatywnych pomyslow alkoholika . Otworzylo to mi oczy na swiat uzaleznien
   Dlatego mam niechec do tego trunku i tyle 🙂
   A pozatym moja genetyka nawet nie wspoldziala z tym zapachem 🙂 juz nie mowiac o wlewie 🙂

   1. a ja nie cierpię żadnego dymu ,również wdychać jakie pionierstwo a dobre coś nie coś dlaczego nie?.

 39. kontrowesyjny temat z uwagi na zwrocenie uwagi w obecnej rzeczywistosci/
  przeciez to jest kolejna informacja.
  uswiadomienie sobie samym co sie wokol mnie dzieje pozwala mi odnalesc sie w obecnej rzeczywistosci.
  kim jestem i co tu robie to jest pytanie do mnie,dlaczego mam takie a nie inne problemy taka wiedza pozwala dotrzec mi do zrozumienia mojego obecnego zycia w materi,
  bardzo dziekuje januszowi zagorskiemu za ogrom wiedzy ktora dla mnie jest wiara,
  a ta pani to kolejna informacja.
  co ja z tym zrobie to moja i twoja przyszlosc,czyli NASZE JUTRO.

  1. Interesujący, uniwersalny wpis (komentarz?). Cieszę się go nie przeoczyłem.
   „kontrowesyjny temat z uwagi na zwrocenie uwagi w obecnej rzeczywistosci/
   przeciez to jest kolejna informacja.”
   – – Elektryczny Kosmos?
   ” ta pani to kolejna informacja”
   – – Która pani?

   1. w tym dniu bylo dwoje prelegehtow;
    pan od elektrycznego kosmosu i
    pani ktorej dotyczy moj komentarz.
    pozdrawiam Cie GREGORY/

 40. SeJa pisze:
  Kalina, lepszy dobry kielich albo porządne piwo niż byle jakie cuś heee 🙂

  bezapelacyjnie

 41. Kalina pisze:Od darcia sie, bylo ci sucho w garde . Na drugi raz to- have enjoyed- a nie wrzeszcz . Czemu wody nie piles tylko odrazu piwo . Wedlug rosyjskich wed piwo jest dla kobiet a nie dla facetow .
  Kolega chcial dla ciebie dobrze 🙂

  bo miał tylko pivo a po drugie darłem się bo to był repyl ,cały dom w gadach,wszystko jak na tasmanii hihihihi

  1. To jest twoj jedyny powod zeby osadzac Icke , ze jego wizja widzenia reptyli jest dlatego , ze pije piwo . Zareczam cie na Tasmani to On nie bywal raczej 🙂

 42. Kalina pisze:Powyrzucaj wszystko ze szafek z lodówki do kosza to nic cie nie będzie już nurtowało . 🙂

  Tak Kalino wiem to jest prosta psychologia, tylko ze ja nic nie mam w szafkach.i nie mam lodówki 🙂

  1. To musisz zawrzec sojusz z wiewiorkami moze one cos ci pokaza co schowaly na zime

   1. No tak rozumiem masz plecak ze suchym prowiantem . 🙂
    To tak pytam wiesz z grzecznosci zeby nikomu nie ublizyc . Czy laweczka jest czysta i w dobrym miejscu ?>:)

 43. Kalina pisze:No tak rozumiem masz plecak ze suchym prowiantem . 🙂
  To tak pytam wiesz z grzecznosci zeby nikomu nie ublizyc . Czy laweczka jest czysta i w dobrym miejscu ?>:)

  NIC NIE ROZUMIESZ, PUKI SIĘ PIWKA NIE NAPIJESZ

  1. Qcyp
   Ja najbardziej w moim zyciu zmarzlam w Athenach jak mieszkalam tam 2 lata kolo Akropolu . Wiec gdzie ty masz ciagle lato w poludniowej europie . Chyba sam je kreujesz 🙂

   1. W tym roku nie obiecam lata, nie chce mi się w to bawić, zresztą moje urodziny i imieniny, zaś zachleję i co? Ale powiem tak, przebiegunowanie już było, wystarczy spojrzeć na USA.

  2. W piasek sie zakop i na glowe wloz czapke :)Mozna tez podgrzane butelki z woda na sloncu zakopac w cieply piasek i potem sie kolo tego polozyc . Takie sobie wskazowki na przetrwanie 🙂

   1. Dam ci lepsze .Nie próbuj wyciągać ze stopy drobinki muszli ze stopy ,poczekaj parę dni naciśnij i sama wyskoczy. Inni nie wiedząc o tym potrzebują chirurga,hihihhihih:)

   2. Szkoda , ze nie wiedzialam wczesniej tego o muszli . Dobranoc Wam ide sobie 🙂
    Jutro mnie czeka lodowata droga przez pola musze sie wygrzac pod pierzyna 🙂

 44. SeJa pisze:A Ty? jakie masz wskazówki na przetrwanie? 😉 To niby żart, ale ale … 🙂

  MÓJ PIES to PROROK, CAŁY SPARALIŻOWANY Z ŁAPAMI DO GÓRY,znacz Y SIĘ BĘDZIE DOBRZE może tylko dla nie go ,ale myślę ze mnie nie zostawi.hihihihihi

   1. Wiedziałam 😀 heee ale racja po coś te zwierzaczki lgną, oby Cię nie wykorzystały jak Izrael z domu niewoli, wzięli wszystko i poszli.
    Ale ja se tak żartuje 😉

   2. Zresztą wiecie 😛 To już chciałam napisać dość dawno.

    Głównym medium było czytanie, pisanie, później po latach nawet ciut oglądanie.

    A z czasem nie będzie się pisać, dziś nie piszę się odręcznie, jutro nie będzie się pisać wcale bo po co? Będzie się czytać? O nie. Pamiętajcie że nikt nie potrafi pisać. Będzie się oglądać, jak nie dalej doświadczać. Jak w maszynach uczących. Nikt nie będzie umiał czytać, pisać, trudno to wyrazić. Pisać, więc i czytać pismo ja sama tego nie pojmuje więc usiłuję się silić. No pomyślcie skoro nie trzeba pisać, bo konwertuje się jeuż i mowę na tekst, to po co komu tekst? Wreszcie co nie do wiary, po co komu jak słowo pisane odręcznie niegdyś słowo wymawiane, skoro mamy jedność, telepatię? Szarki to My i nie tylko. Kalina jedna 😉
    Wystrzeliłam jak Adam z lędźwi ale nie umiem Wam oddać tego procesu opowieścią prostą. W pięciu zdaniach.

 45. SeJa pisze eee eee jak ja lubię Qcypa On ma rację 🙂 Tyle że jest jedno ale. Ale ile na to czasu?

  nie ma czasu samo wyjdzie tam dzie weszło

 46. SeJa pisze:
  3 grudnia 2014 o 00:11

  Ja już to kiedyś oglądałam ale to ma ponad godzinę Qcypie 🙂
  zobacz jeszcze raz nowymi oczyma

  1. Tyś prawda 🙂

   Psi okazji dobrej i pogodnej, nocki wszystkim 🙂 Coś tak Kiara śkrobła to se jeszcze zerknę ino 😉

   To jak by cio no wita 🙂

   1. NIE INFANTYLIZUJMY SIĘ I NTV………………w oczach tych którzy jeszcze…nas nie znają, a chcieliby skomentować audycję

 47. pięknie trollujecie ważne tematy,ja przez 9lat korzystania z internetu nie puścilam tyle tekstów co wy rozbicie w ciągu tygodnia 🙂
  Trolling to jedna ze skutecznych metod mind control,że też nikt na to jeszcze nie wpadł. Jeden impuls i natychmiast zbiera się grono klikaczy ot tak gotowych machnąć 144tyś świętych myśli.

  http://www.crazytech.pl/humor/uwaga-w-internecie-grasuje-troll/

  jeszcze brakuje wpisów o miłości , buziaczkach i mydelku FA

  https://www.youtube.com/watch?v=TXa6OtN3IT8&feature=youtube_gdata_player

  1. 🙂
   „Sposób na trolla
   Warto na koniec zadać pytanie – czy można w ogóle jakoś wygrać z trollem ? Odpowiedź brzmi – nie można (pod warunkiem, że sami nie staniemy się większym trollem, ale tego przecież nie chcemy, prawda?). ”
   Nui niezawodne mydełko 😀
   WINCEJ TUM ORAŁ
   🙂

  2. http://www.crazytech.pl/humor/uwaga-w-internecie-grasuje-troll/

   Bardzo trafny opis trollowania podałaś, „paniznaprzeciwka”, ale powiedz, co złego w tych wpisach powyżej? Oprócz tego, że nie na temat, to pozostałe zarzuty raczej nie trafione. Mnie czytało się ich komentarze z przyjemnością – sympatyczna wymiana poglądów. Dowcip i lekkość. Humor – pomimo… Co w tym złego? Można nie czytać. A dla wrażliwszych teksty tej „trójki”, mogą stanowić przyczynek poważniejszych refleksji.

   1. Masz racje Alinko w tych wpisach nie ma nic złośliwego czy niestosownego , zwykła tzw ludzka spontaniczna pogawędka znajomych/nieznajomych przy kawce w eterze ,a jednak mimo wszystko nie na temat ,właściwie nie na jakikolwiek temat. Mi też się zdarzyło puścić coś niesensownego.
    Chodziło mi raczej o fakt ,że w sytuacjach gdy jest ważny temat to nagle niespodziewanie pojawia się sztuczna lawina niekontrolowanych wpisów.
    Nie mam zamiaru nikogo obrazić czy też przywoływać do porządku , jedynie chciałam zwrócić uwagę na kolejną forme kontroli naszych umysłów. Doskonale wiem że osoby , które znają skale i realność tego problemu zrozumiały o czym piszę.
    Pozdrawiam Wszystkich.

   2. Do „paniznaprzeciwka”.
    Wiesz, a ja się ciesze, że tutaj oprócz bardzo ciężkich tematów, ludzie potrafią ze sobą rozmawiać wlasnie lekko i przyjemnie.
    Lubię niestosowności (-: Co do mnie – to daję Ci na nie „zielone światło”. Gadanie niby o niczym, tak w ogóle zbliża ludzi. I to jest fajne.
    Dzięki za pozdrowienia (mówię za siebie)
    (-:

   3. paniznaprzeciwka pisze:
    jeszcze brakuje wpisów o miłości , buziaczkach i mydelku FA”
    – – właściwie to…nie brakuje

    „jedynie chciałam zwrócić uwagę na kolejną forme kontroli naszych umysłów. Doskonale wiem że osoby , które znają skale i realność tego problemu zrozumiały o czym piszę.”
    – – O pani-znaprzeciwka
    Nie wiem czy zrozumiałem,,
    …chodzi pani o „formę trollingu” która znajduje się w miejscu nieadekwatnym do (poważnego) tematu audycji, zwłaszcza gdy Portal (Ntv) zadbał z góry o tę część Widzów (o lekkości syndromu do FA) z szacunkiem dla nich, dając możliwość pofolgowania tematycznego na ForumSympatykówNtv (3 zakładka od prawej)
    Może należy rozumieć to „Trollowanie” jako forma zastępcza reality bliskich kontaktów w przestrzeni bezpośredniej/osobistej życia. Adekwatniejszym (tu) pojęciem może być wtedy: „protezowanie”
    (Dziękuję za prawdziwe słowa o świadomości pt-KimNaprawdęNieJestem: „realna kolejna forma kontroli naszych umysłów”)

    Alina7 do PzN
    „się ciesze, że tutaj oprócz bardzo ciężkich tematów, ludzie potrafią ze sobą rozmawiać wlasnie lekko i przyjemnie.
    Lubię niestosowności./…/Gadanie niby o niczym, tak w ogóle zbliża ludzi. I to jest fajne.”

  3. @paniznaprzeciwka: jeszcze brakuje wpisów o miłości , buziaczkach i mydelku FA
   ////
   ..znaczy jak trolują oni/one to beee a jak my to cacy :)))))

 48. Po pierwsze – dziękuję za odpowiedź panu Michalikowi (w temacie powierzchni Marsa) – w tej chwili pozostawię ten wątek (wrócę do niego) , a dołożę kolejne 🙂

  Jednak zanim to zrobię – przypomnę, że nie jestem przeciwnikiem nowych teorii, i jak już pisałem – nawet osobiście bardzo by mi się podobało, gdyby np. teoria elektrycznego wszechświata była prawdziwa. Ale – zanim uznam, że może być – muszę zostać „adwokatem diabła”, bo imo wiele rzeczy jest raczej „życzeniowo” traktowanych w tej teorii.

  I tak, żeby się trzymać tego co w prezentacji :

  1) zjawiska na powierzchni Księżyca – zupełnie się pomija jak widzę przeszłość geologiczną Księżyca (a jak widać – nie tylko przeszłość ;

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowo-odkryta-aktywnosc-geologiczna-ksiezyca-zadziwila-naukowcow

  Pokazane przez pana na zdjęciach „pozawijane koryta” można wytłumaczyć rozszerzaniem się skorupy Księżyca. Podobne twory są chociażby na dnie naszych oceanów.

  Analogia do Kanionu Kolorado jest jednak trafiona – z tym, że niestety potwierdza geologiczną genezę zjawiska ( http://nauka.newsweek.pl/sekrety-wielkiego-kanionu,88597,1,1.html )

  2) przytaczany wielokrotnie eksperyment z liną w kosmosie (chodzi o misję STS-75) ;
  Wg dostępnych informacji ( http://science.ksc.nasa.gov/shuttle/missions/sts-75/mission-sts-75.html) kabel pod koniec jego rozwijania po prostu się zerwał.
  Skąd (wiarygodne) informacje, że miało to związek z czymkolwiek innym ?

  To taki komentarz na szybko 🙂

 49. Kalina:
  „obserwowalam cala mleczna droge bo tam widac w Tasmani centrum galaktyczne i musze powiedzic , ze inteligencja galaktyki az razi w oczy”
  – – Kalina, pamiętasz dokładnie kiedy to było (plus minus pół roku) ?
  Ziemia krążąc wokół Słońca jest zasłonięta przez naszą gwiazdkę – przez około pół roku – od Centrum galaktycznego Milky Way (Oczywiście można przebić się przez Słońce oczami wyobraźni lub telepatii, tego nie neguję).

 50. paniznaprzeciwka pisze:
  jeszcze brakuje wpisów o miłości , buziaczkach i mydelku FA”
  – – właściwie to…nie brakuje

  „jedynie chciałam zwrócić uwagę na kolejną forme kontroli naszych umysłów. Doskonale wiem że osoby , które znają skale i realność tego problemu zrozumiały o czym piszę.”
  – – O pani-znaprzeciwka
  Nie wiem czy zrozumiałem,,
  …chodzi pani o „formę trollingu” która znajduje się w miejscu nieadekwatnym do (poważnego) tematu audycji, zwłaszcza gdy Portal (Ntv) zadbał z góry o tę część Widzów (o lekkości syndromu do FA) z szacunkiem dla nich, dając możliwość pofolgowania tematycznego na ForumSympatykówNtv (3 zakładka od prawej)
  Może należy rozumieć to „Trollowanie” jako forma zastępcza reality bliskich kontaktów w przestrzeni bezpośredniej/osobistej życia. Adekwatniejszym (tu) pojęciem może być wtedy: „protezowanie”
  (Dziękuję za prawdziwe słowa o świadomości pt-KimNaprawdęNieJestem: „realna kolejna forma kontroli naszych umysłów”)

  Alina7 do PzN
  „się ciesze, że tutaj oprócz bardzo ciężkich tematów, ludzie potrafią ze sobą rozmawiać wlasnie lekko i przyjemnie.
  Lubię niestosowności./…/Gadanie niby o niczym, tak w ogóle zbliża ludzi. I to jest fajne.”

 51. Program Pana Michalika, bardzo dobry. Oby więcej takich na NTV.
  Pozdrawiam.

Comments are closed.