UFO? Oni już tu są! – 29.08.2014

Gość specjalny 4 Wczasów z UFO Michael Rice oraz Dominika Dominiak opowiadają o swoich doświadczeniach spotkania z niefizycznymi istotami z innych wymiarów.

Wykład na temat astroteologii, zaprezentowany podczas „Wczasów z UFO” 2 sierpnia 2014 przez Alexa Berdowicza. Poruszane zagadnienia:

– religia jako metafora astrologii
– kim jest Jordan Maxwell
– symboliczne znaczenie niektórych opowieści biblijnych
– etymologia niektórych słów związanych z religiami
– współczesny kult Słońca, Saturna i Księżyca
– epoka barana, ryb i wodnika
– jakim bogom składane są ofiary podczas rytuałów religijnych
– wolna wola a nieświadome niewolnictwo religijne

 

181 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 29.08.2014

 1. Widzę, że jak nie można było komentować na YT filmów NTV Warszawa, tak dalej nie ma takiej możliwości. Ponieważ pan Irek Piekarski olał sobie moją radę na rozwiązanie tego „problemu” – którego tak naprawdę prawie w ogóle nie ma (jest chyba wyłącznie w jego wyobraźni), to oświadczam uroczyście, że od dziś będę specjalnie minusował KAŻDE nagranie YouTube na kanale NTV, podpisane jako NTV Warszawa, którego na YT skomentować nie będzie można. I gorąco zachęcam do tego typu bojkotu pozostałe osoby, które zakneblować się nie dadzą. Sugerowałem nieraz aby filmy na YT podpisać w opisie (chociażby podpisać!) głupim linkiem do forum, gdzie można będzie podyskutować o ich treści, ale widzę, że sugestie wujka dobrej rady do niczego nie były przydatne, bo dalej jest stalinowska cisza. A kto ma inne zdanie ten kula w łeb i do dołu. Tak między Bugiem, a prawdą – to link do forum też niewiele da, bo po tygodnia wajcha idzie w dół i nie można komentować audycji starszych niż 7 dni. To już w ogóle jakieś nieporozumienie, ale tego nawet nie chcę poruszać.

  Jak ludzie mają dyskutować i wymieniać się opiniami, doświadczeniami, pomysłami, komentować błędy i przeinaczenia osób się wypowiadających – a takie przecież się zdarzają. Dlaczego ta wasza pieprzona telewizyjka tak bardzo boi się konstruktywnej krytyki widzów? Bo co, bo ludzie nagle wam uciekną i nie będą chcieli wypowiadać się przed kamerą? To niech siedzą w domu i pierogi lepią, jeśli boją się krytyki, uwag, zastrzeżeń, pytań czy też weryfikacji tego co mówią!

  Gdyby nie system komentarzy, to np. pod filmem pana Pietronia, który kiedyś opowiadał o syrenach, w życiu bym się nie dowiedział, że było to sfingowane przez Animal Planet. Ale czujność pozostałych widzów i ich wiedza pomogła rozwiązać „zagadkę”. Do tego właśnie służą komentarze w YouTube, aby o filmach, ich treści, ich twórcach itp. DYSKUTOWAĆ. Kneblowanie waszych widzów, którzy oglądają wasze filmy wywołuje dokładnie odwrotny efekt od zamierzonego – zniesmacza i podważa jakąkolwiek wiarygodność i dobrą wolę nadawcy.

  Gadacie bzdury o innych telewizjach, że są mainstreamowe, że cenzurują informacje, a sami działacie dokładnie w ten sam sposób! Nie widzicie tego? Niezależna telewizja. Z pewnością! Niezależna od komentarzy i krytyki jej widzów. Dziękuję, do widzenia. Zróbcie coś z tym i nie zamiatajcie ponownie sprawy pod dywan! W końcu aby przedyskutować tę kwestię wystarczy jedna 5 minutowa rozmowa pomiędzy NTV Wrocław a NTV Warszawa. Ale wam się po prostu nie chce…

  Tomek

  //
  Generalnie coraz więcej występujacych w NTV osób sobie nie życzy możliwości komentowania na YT. I to trzeba uszanować. Niestety nie każdy ma taką odporność na głupie i wulgarne wpisy z wycieczkami ad personam jak ekipa ntv. Więc nie jest to cenzurowanie stricte. Czasem po kilku czy kilkunastu dniach blokuję się komentarze na YT ze względu na czyjąś prośbę lub zalew wurgaryzmów. Na koncie YT jest ponad 2000 filmów i musiałaby być extra ekipa do codziennego zajmowania się kwestią komentarzy, odpisywania itp. I jeszcze jedno – z nrv Warszawa zostało ustalone wyłączeanie wszelkich komentarzy na YT z ich realizacji i pan Piekarski nic tu nie „olewa”. Nawet nie ma fizycznej mozliwości blokowania ich czy też nie, bo nie ma dostępu do konta ntv Wrocław skąd idzie upload na YT. Tyle w kwesti wyjaśnienia. Moim zdaniem sprawa będzie się pogarszać aż dojdzie do całkowitego wyłączenia możliwości wpisów. Chamstwo i agresja wraz z niewybrednymi atakami osobistymi na osoby występujace tylko się wzmaga, co można też obserwować po jakości niektórych wpisów (tych co tu upubliczniam) w tym miejscu.

  Voytek – [Admin]

  1. BEERCOASTERSpl w zasadzie to Voytek – [Admin] ma racje , wiem z doświadczenia ze jest to potrzebne jedynie tym co wylacznie posluguja się kanałami YT nagrywają swoje audycje i tam je komentują , w NTV jest więcej mozliwosci dlatego uważam ze ze wszelkie mozliwosci trolowania, negowania poza NTV powinny być ukrócone do maximum bo nikt niema czasu i chęci prowadzić nieskończone dyskusje poza zasięgiem , jest to niepotrzebne ,każdy może komentować TUTAJ ,można to zrozumieć w jeden sposób kanały YT są POTRZEBNE JEDYNIE DO KRYTYKI ??? skoro mówimy o widzach i fanach NTV to mija się to z celem , ma to być kanał dla krytykantów ? Każdy Widz, Fan ,bez problemu jest tutaj mile widziany , i nikt nie będzie tolerował pokątnych, manipulacji, insynuacji, krytykanctwa .

  2. ///BEERCOASTERSpl: Jak ludzie mają dyskutować i wymieniać się opiniami, doświadczeniami, pomysłami, komentować błędy i przeinaczenia osób się wypowiadających – a takie przecież się zdarzają. Dlaczego ta wasza pieprzona telewizyjka tak bardzo boi się konstruktywnej krytyki widzów? Bo co, bo ludzie nagle wam uciekną i nie będą chcieli wypowiadać się przed kamerą? To niech siedzą w domu i pierogi lepią, jeśli boją się krytyki, uwag, zastrzeżeń, pytań czy też weryfikacji tego co mówią!

   Do tego właśnie służą komentarze w YouTube, aby o filmach, ich treści, ich twórcach itp. DYSKUTOWAĆ. Kneblowanie waszych widzów, którzy oglądają wasze filmy wywołuje dokładnie odwrotny efekt od zamierzonego – zniesmacza i podważa jakąkolwiek wiarygodność i dobrą wolę nadawcy.

   Gadacie bzdury o innych telewizjach, że są mainstreamowe, że cenzurują informacje, a sami działacie dokładnie w ten sam sposób! Nie widzicie tego? Niezależna telewizja. Z pewnością! Niezależna od komentarzy i krytyki jej widzów.///

   Zaiste…bardzo trafne!

   1. Chodzi o to aby widzowie mieli produkt , nie zabrudzony jadem prowokatorów , są wyspecjalizowane grupy od zwykłych troli do maniaków religijnych i innych dewiatów , i w praktyce działa to jak opinie krytyków filmowych czyli niemal na zamówienie ,NTV na tyle jest niezależna ile może zebrać tematów do dyskusji na antenie i prezentowaniu zagadnień ,czy niezależna ma znaczyć bezbronna ? czy z takiego tytułu ma to być pożywką dla każdego dewiata ? Ludzie opamiętajcie się ? macie cały wachlarz zagadnień ,tematów , a tu jak widać batalia toczy się jedynie o możliwość krytykowania, ośmieszania , chcecie dołożyć swojej reki do zniszczenia tego ? każdy kto nie pluje może tu wpisywać swoje opinie ,czy wolność słowa równa się prawdomówności kto da temu gwarancje ? Skoro krytykujecie wszystko dosłownie idźcie tam gdzie poczujecie się bardziej swobodni na takiej plaszczyznie ,zrozumcie ze można każdą prawdę zanegować , każdy temat , wiec zastanówmy się po czyjej stronie stajemy ,a przesłanie jest jedno podawać wiedzę w każdym temacie , czy do tego są potrzebni prowokatorzy z swoimi opiniami ? mówimy dobre -niedobre i koniec , bierzemy tematy i sami na tej podstawie dochodzimy do prawdy i to jest najlepszym weryfikatorem .czy potrzeba tu sensacji ,wyzwisk jakiś „śmierdzących skarpetek” Medialna wolnoć to prawo pokazywania wszystkiego ,podawania informacji ,niema to nic wspulnego z dyskusją , opinie leżą w czysto prywatnej gestii ,czy chodząc do szkoły krytykowaliście podany program ? a tutaj programów jest nieskończona ilosc, wiec poco tworzyć psychozę jakiegoś więziennictwa ? chyba po to aby raczej tematy ograniczyć i powstrzymywać docieraną wiedzę do słuchaczy i widzów .

  3. BEERCOASTERSpl

   mam dla ciebie świetny pomysł. Załóż własną stronę internetową pod tytułem „Komenterze do programów NTV” i moderuj, moderuj, moderuj…. tysiące wpisów i moderuj. Ciekawe kiedy pociągniesz wajchę w dół. Masz chyba prof. ze spychologii.

  4. @BEARCOASTER

   Komentarze NTV Wawa rzeczywiście zostały zablokowane, głównie z inicjatywt Irka – ale zanim zaczniesz zakładać stronę bojkotującą brak możliwości wpisywania komentarzy – może zrób lepiej jakiś materiał dot. GMO, orysków, szczepień – uotewer…

   Wynajmij gdzieś pomieszczenie, zapłać za prąd, zapłać za kamery/aparaty/lampy/mixer lub też dobrego laptopa i oprogramowanie do renderoawnia i montowania materiałów, wykup serwer, postaw stronę, administruj treści, bywaj na spotkaniach, pikietach, protestach, bierz wolne w pracy kontaktuj się i umawiaj na nagrania z ciekawymi gośćmi, płać za paliwo, dowóź ich i podejmuj, czytaj książki, materiały źródłowe i przygotowuj się do wywiadów – wtedy się będziesz mógł podzielić własnymi doświadczeniami z rocznej pracy w trybie pro publico bono.
   (- gdzie prędzej po nagraniach podejdzie do Ciebie ktoś obcy na ulicy – żeby pogadać, wesprzeć – niż ktoś z „alternatywnego środowiska” podejdzie by choć podać rękę. Szybciej usłyszycz : „będę minusować waszą pieprzona telewizyjkę bo cośtasrośtam”.)

   Może się wtedy nie będziesz dziwił specjalie Irkowi, jak za dymanie dla innych dostaniesz kilka wiader z lodem na łeb.
   Choć to ostatnio dość modne chyba…

   Dzięki uprzejmości Izabeli Litwin – mogliśmy pracować w centrum miasta.
   Przez niecały rok pracy NTV Wawa zrobiła ok. 100 filmów w kilka osób,
   z czego gdzieś ponad połowa była audycjami autorskimi.
   Zrobiliśmy reportaże z demonstrantami z Żurawlowa, protestów GMO, byliśmy na squatcie Przychodnia – zanim został podpalony, byliśmy z kamerą w czasie debaty o Snowdenie czy Syrii, zgrywaliśmy 2 Harmonie Kosmosu, zrobiliśmy wywiady m.in. z ministrem środowiska Maciejem Nowickim, prof. Jerzym Prokopiukiem, dzięki wywiadowi z Barbarą Henmi i Yasuhiro Igarashim nt. Fukushimy udało nam się zciągnąć do Polski premiera Jponii Naoto Kana…
   Wszystko za darmo – w ramach wewnętrznego zrywu.
   No i co?…
   Za pracę dla innych można usłyszec jedynie – będę minusować waszą pieprzoną telewizyjkę…

   Life is brutal… Sad true.

   Najbardziej bolesny nie byl jednak brak środków finansowych – ale brak jakiegokolwiek wsparcia. Brak zwrotu energii.
   BTW. ja akurat byłem za możliwością komentowania, ale to nie ma znaczenia, bo przy takiej „fraktalności” i braku zrozumienia i docenienia zaangażowania – to juz mi totalnie wisi… Sorry za tych kilka gorzkich słów, ale ręce opadają.

   Pozdro dla Irka i całej załogi i wszystkich osób, które nie patrząc na trudności czynnie wkładają realny trud w zmieniani rzeczywistości w lepszą.

   //
   I to powinno zamknąć kwestię komentarzy pod tym czy innym materiałem. Dzięki Ci za obszerne wyjaśnienie, choć zapewne znajdą się też i tacy aby i to kontestować.
   Pozdrawiam wzajemnie…

   Voytek – [Admin]

   1. Pewnie nie muszę tego pisać, bo co dodać. Ale ja się często nad tymi kwestiami zastanawiam i na prawdę nie tylko podziwiam ludzi jacy potrafią współpracować (często mimo wszystko i wbrew wszystkiemu), wnosić ile się da, ale wydaje mi się że przynajmniej w części rozumiem. W jakiejś maleńkiej części. Na prawdę trzeba mieć tyłek ze stali co najmniej i wręcz niewyobrażalną motywację by poświęcać wręcz kawałek, kto wie czy nie większy własnej duszy, życia, cały wolny czas, dopłacać latami, przeogromną PASJĘ. Ja na przykład, mogę mieć zdanie różne na temat różnych inicjatyw, wręcz raz czy dwa się prawie że nacięłam i ktoś by powiedział mam powody nie lubić kogoś tam. Ale to widzę i zawsze cenię. Dla ścisłości nie mówię o NTV co do nacinak. Nawet w sensie pozytywnym, chciała bym i w sobie wypracować tę stałość. Jednocześnie wydaje mi się że znam mechanizmy konsekwencji, o jakich nawet się nie mówi, gdzie świat jest jaki jest, porażka jest sierotą, a sukces ma nawet zbyt wielu ojców, strzeż mnie Jeżu od sukcesu 😀 O bosch i korporacja, no tyłek ze stali. Miałam też ogromną ochotę żeby spuentować wszystko co się tu ostatnio dzieję też pod kontem właśnie realnych zmian, gdzie myślę środowisko wyraża frustrację podażą na jaką już nie ma popytu. Ale skąd wziąć podaż? Bo ten nie chce, tamta się obawia, ktoś powie a co ja z tego będę mieć, a na koniec ktoś nie zniesie bandy jaka utworzyła się na bylejakości. Bo my przecież nie gęsi, no ale kto śmie zagrać przy Jankielu, choć i cymbalistów wielu? Trzeba zrozumieć, sfolgujmy bo i tak zamiast prysznica wnuki będą nas uczyć zalet re integratora. To są najpiękniejsze czasy, to już się ne wrati. 🙂

    Hurtem przez detal 🙂 (bo i nie nadrobię, to i drobię 😛 )

   2. O nie… bardzo cenię materiały NTV Warszawa.. Krytykanci byli, są i będą.
    Wysyłam Wam pół Nieba energii… coś dla Wrocławia zostawię :-).

 2. Michael Rice; po pierwsze; anioł po angielsku to „angel”, a kąt to „angle”,
  Czyli to są tak „te same” słowa jak np. „ikra” oraz „ikar”. Gratuluję „spostrzegawczości” publiczności obecnej na spotkaniu. Ciekawe, że nikt tego nie skomentował…Ach, pewnie nie wypadało.

  ***

  A do Alexa Berdowicza mogę napisać tylko jedno – postanowiłem pokazać Wam prawe o nim.

  Oto ona;
  „A LEX ” = „z prawa” (łac).
  „BERDOWICZ” – to sztuczne nazwisko, utworzone od skrótu „BERD”;
  co to jest ?
  http://pl.wikipedia.org/wiki/BERD

  Jak widać, ten osobnik jest agentem tajnych przemysłowych (zapewne wojskowych) koncernów, kooperujących z UFO, które nadają sobie prawo do ogłupiania ludzi dociekających prawdy o obcych, poprzez wciskanie im pseudoteorii będących w rzeczywistości remiksem kosmicznych bredni z niewielką domieszką faktów.

  Strzeżcie się !

  1. NTV już nie jest NTV, tu już nie uświadczysz nic sensownego, szkoda się rozpisywać, ja po prostu odchodzę bo stało się siedliskiem ducha nieczystego, a co jeden to bardziej aż podskakuje by zwodzić i przekłamywać, motać i wikłać, a wszystko przeplatane reklamami i komercją, to takim to innym lobby to szaleńcami, to znów magią i wróżkami, wręcz osobami śmiem twierdzić opętanymi. A ten którego nie ma ponoć, skacze se tu z kwiatka na kwiatek jak zechce, ustępując tylko po to czasem by ściągnąć i po kropelce uwikłać i innych. Ja po prostu odchodzę. Tu nie będzie żadnego ani wzniesienia, ani rozwoju nawet. Pewnie o ile jeszcze to miejsce będzie istniało, to jak tu zajrzę za kilka miesięcy, okaże się że to jest sto razy gorzej jak sekta i kłębowisko drwi-cieli z prawd.

   Więc trzymaj się Icognito, Abelik, Robert, JB …, Alina, gUral, … …. …. i wszyscy wspaniali ludzie jakich nie jestem w stanie tu wymienić.

   Voytek, zbanuj mnie, nie ważne, ale to puść. Bo i lepiej żebym tu już nie pisała 🙂 W coś Ty chłopie wdepnął.

   //
   Seja, luzik 🙂 Nie ma za co Cię banować 😉
   A o mnie się nie martw… ale robi się strasznie dziwnie na świecie i w najbliższym otoczeniu też, ale to już inna historia do opawiadania i nie w tym miejscu….

   Voytek – [Admin]

   1. … Oj było by było o czym rozmawiać, tak ogólnie nawet. Obyśmy się z tego śmieli kiedyś. A że faktycznie nie ma co drążyć to kończę 🙂 To tylko net, Dużo pogody życzę, choć wiem że nie muszę 🙂 Dzięki.

   2. SeJu ;kto ma receptę na wzniesienie ? odchodząc dasz jeszcze większe szanse aby to nie nastąpiło , potrzebujesz kogoś kto ma Cie prowadzić ? bierzmy co najleprze, co nowe, nieznane, ,zapomniane, resztę sobie odpuszczajmy, niemal wszędzie jest taki gąszcz, zostań obserwatorem i prezentuj Siebie czy to takie trudne ?

   3. Nie prawda. To odpowiednie miejsce by pisać prawdę. Bi pisać o złych i dobrych. Przecież o to w tym wszystkim chodzi. Bo jaki inny miałby przyświecać cel twórcą NTV. Zgodzisz się?

   4. SeJa

    nareszcie. Nie zmarnuj tego. To jest punkt krytyczny twojego rozwoju. Pozostawiasz za sobą to co robiłaś ,aby wkrótce spojrzeć na to z innej perspektywy, albo wrócisz już jutro i wdepniesz taplając się w błotku w którym ugrzęźniesz. Ja to widzę tak ; potrzebna jest ci nowa płaszczyzna do poznania, ta którą znasz nie daje ci satysfakcji w opisywaniu rzeczywistości. Wszystko się powtarza i jest tylko przeżuwaniem przeżutego. Otwórz okno w innej części domu a poczujesz różnice w wietrzeniu go.
    POWODZENIA

   1. 🙂 Jo tysz. Na tyn cas 😛

    Po powrocie zy rozboju i po zadziałaniu telegoni, hlahcic gada do 2-go, JaśniePan obiecał nam nowe włości,masz Waść jakoweś wieści, nada nam nowe ha? O jo mom, JśniePan pedział rzenada.
    :-

  2. Czy nikt nie dostrzega że sundayman żartuje?

   Strasznie poważnie zaczęło się tu robić, aż grozą wieje.
   Wygląda to jak przeciwna faza tej fali energii o której Voytek wspominał.
   I ten ton uderzania w WIELKIE LITERY…

   SeJa – nie odchodź, bo całkiem smutno będzie. Mam nadzieję, że to tylko chwilowy efekt tej fali…
   Znalazłem coś ciekawego. Nie wiem czy pamiętasz – wspominałem kiedyś o tym, że ci, którzy wylecieli poza pasy Van Allena doznali czegoś co można określić podpięciem do wszechświatowego internetu.
   Ten film http://www.youtube.com/watch?v=G897Ic-UAZ0 zdaje się to potwierdzać w ten sposób, że poza 73 równoleżnikiem ze względu na ukształtowanie pola magnetycznego rzeczywiście może być znacznie mniejsze ekranowanie i może otwierać się „okienko na wszechświat” i można zrealizować coś w rodzaju wzmacniacza takiej komunikacji.

   1. Myślę że właśnie to ma najmniejsze znaczenie, bo też i zbierało w tym mnie się od jakiegoś czasu na taką puentę, no może bez definitywnych pretensjonalności 😉 To raczej oczywiste że Sandy pokazał obosieczność tak absurdalnej argumentologii jaką użył Pan Berdowicz, i zrobił to nader dobrze 😀 A żeby było jeszcze śmieszniej, owa absurdalna terminologia miała by i spore podstawy gdyby nie była na siłę naciągana w miejsca do jakich Pan Alex aż podskakuje i na jakie i aura się oburza. Oczywiście to też spisek. Jednak wydaje mi się, nie żebym brała na poważnie zbieżność w nazwisku czy jaką tu kolwiek z osób nawet. Iż przecież istnieje coś takiego jak Lobby, czy to naftowe, czy wreszcie węglowe gdzie nie będę nikomu na pasek w kieszeni zaglądała 😉 To na tym tylko się nie kończy owa strefa interesów, wpływów i zależności jaka biegnie właśnie poprzez przemysł, transport, motoryzacje, … struktury cywilizacyjne. O czym świetnie wiemy i nie musimy się do tego przekonywać. Muszą więc trzymać rękę na pulsie, mają lobbystów w sejmach, senatach, rządach na całym świecie, można by powiedzieć i sądzę nie skłamać agentów. W zasadzie po co? No po to przecież by nie wypaść z rynków na rzecz innowacji i nowych technologii w tym źródeł energii … to dla Nich być albo nie być, kwestia nie tylko priorytetowa ale i coraz bardziej paląca. A tym bardziej paląca im więcej ludzi gromadzi się by o tym rozprawiać, myśleć, rozważać i kreować świadomość społeczną w tym chociażby względzie. To już musi ich obchodzić, na pewno o wiele bardziej niż jakichś lobbysta w rządzie jaki wynegocjuje z 10 miliardowych kontraktów, bo TO jest kwestia wszystkich kontraktów i być albo nie być. Więc nie wierzę zwyczajnie że nie ma tu siatki całej by zinfiltrować, przekierować, ogłupić i unieszkodliwić środowisko alternatywne. I to już nie jest żart wcale, ani nawet zdaje się nie jest zabawne 😀 😛 Tym bardziej iż kwestią alternatywnych napędów i źródeł energii każdy wie iż zajmują się agencje rządowe mające i w nazwie bezpieczeństwo Państw a i wszelkie wywiady i nie po to by uprawiać szpiegostwo przemysłowe a po to by się nie obudzić z ręką w nocniku. To samo już było by pewnie tematem na dobre kilka tomów zależności i metodologii działania. Wystarczy spojrzeć w stronę TV Deivida I, kilka fundacji w tym Kesze, …

    No Ana logia 😛

   2. No własnie – nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać.
    Podobnie jak Seja, właściwie po każdym napisanym tu poście myślę sobie – „dosyć. To nie ma sensu”.

    Okazało się, że forum NTV to głównie mitomani, którzy kupią każdą głupotkę z hasłem „ufo” i „duchowość”. Można im przed oczy podtykać przykre fakty, a efekt będzie tylko taki, że się oberwie za „sceptycyzm i duchowy niedorozwój”. No masakra jakaś.

    Od czasu do czasu się odezwie ktoś trzeźwiej myślący – poza tym to przeważnie poklepywanie się po duchowych pleckach, i dywagacje z sufitu.

    I prawdę mówiąc – mam już dość. Żeby być uczciwym muszę właściwie pod każdym materiałem pisać jakieś złośliwości – a wcale mi to radości nie sprawia. Nie wiem, czy gorsi są zatwardziali „realiści”, z którymi można prowadzić niekończące się dyskusje, prowadzące ich wyłącznie do wniosku, który im od początku odpowiada, czy banda fantastów, którzy opierając się na dowolnie wybranych i zastosowanych paranaukach budują swoje „wizje”, sprzedawane potem (niestety dosłownie) maluczkim.

    I którym nikt w oczy nie śmie powiedzieć, że angel i angle to NIE jest to samo. No cóż – działa prosty mechanizm instyntku stadnego – „co się będę wychylał, to przecież taki znany człowiek”.

    Parę dni temu jeden z forumowiczów napisał – dość wulgarnie zresztą – że promowanie z wielką radością Swierdłowów to upadek NTV. No i – święte słowa.
    Można tylko doradzić sprowadzenie w następnej kolejności pani Lucyny Łobos z jej bogiem en-ki. Też udziela sesji indywidualnych – też da się na tym zarobić.

    Podsumowując – Seja, chyba idę z tobą…

   3. sundayman, zauważ ze po części jest to gra w ciemno ,zaprzeczysz istnieniu duchów ? zaprzeczysz istnieniu ufo ? zaprzeczysz istnieniu energii ? I widzisz, to jest baza wyjściowa , w wiekszosci jak widzimy jest zaprzeczanie i negowanie tym elementarnym podstawą ,można kogoś posadzić o nie autentyczność to normalne , ale batalia toczy się o likwacje tych zjawisk w skrzętnie skalkulowanych intrygach , (zniszczysz osobę zniszczysz temat- zjawisko ) jeżeli nie doświadczyłeś „duchów „”ufo ” „przepływu energii itp ” to dziwne rzeczywiscie, to co tu robisz ? jak stwierdziłeś musisz pisać negatywne zaprzeczające komentarze ? może nie rozumiecie co się faktycznie rozgrywa w otaczającym świecie ? skoro pojmujecie świat materialny pełny wzorów i tabel absolutnie namacalny to się do tego przyznajcie wtedy można wszystkie spory, wywody , prowadzić na całkiem innym tle, bez zgrzytów i braku zrozumienia .

   4. @Grzegorz
    Wygodzie? Nie. Po prostu lubię jej komentarze.
    Aczkolwiek rzeczywiście egoistyczne pobudki mną kierują w tym przypadku – przyznaję bez bicia.

   5. MAJESTIC – jeszcze chwila, i szlag mnie tu trafi.
    Czy ja piszę to chińsku, czy może po zulusku ?

    Ja nie tylko NIE ZAPRZECZAM np. istnieniu duchów, ale wręcz jestem pewien ich istnienia – bo sam mam takie doświadczenia. NIE ZAPRZECZAM istnienia UFO, bo jestem osobiście głęboko przekonany o obecności inteligentnego życia nie tylko na Ziemi, ale w całym wszechświecie czy wieloświecie.
    Poza tym od lat zajmuję się ezoteryką i uwagi o „rozwoju duchowym” z lekka mnie irytują już.

    Ja niczego nie „neguję bezpodstawnie” – ja tępię hochsztaplerów i wszelkiej maści oszustów i cwaniaczków, którzy bezczelnie żerują na tych, którzy poszukują wiedzy o tych zagadnieniach.

    Ja rozumiem, że w materii, w której jest więcej pytań niż odpowiedzi trudno jest się rozeznać, co jest (lub może być) prawdą lub nie. Poszukiwać prawdy jest trudno – ale przynajmniej można oceniać, kto jest w miarę wiarygodny a kto nie. A jak ? Bardzo prosto – jeśli jakiś osobnik w swoich opowieściach zostanie przyłapany na kłamstwie lub oczywistych bzdurach – to znaczy że jest albo świadomym albo nieświadomym oszustem i oszołomem, i jego „teorie” są niewarte funta kłaków (nawet jeśli zawierają jakieś zapożyczone skądinad okruchy faktów).

    Wspomniany tu Swierdłow to książkowy przykład takiego pasożyta, który świetnie sobie żyje z opowiadania ludziom bajek. OpWskazywałem już oczywiste bzdury, które przedstawia jako „prawdziwą historię” i nie będę do tego wracał tutaj.
    I nie chodzi o to, że uważam, że prawdziwa historia świata jest taka, jaką serwuje nam mainstreamowa nauka. Nie jest.
    Ale to czym nas raczy fantasta Swierdłow to stek bzdur w większości.

    To jest dokładnie taki sam osobnik jak wspommniana Lucyna Łobos z jej „bogiem Enki”, złotem koloidalnym i osobistymi sesjami.

    Ja nie mam pretensji, że ktoś zauważył że z ludzkiej naiwności można luksusowo żyć. To jest jego sprawa i jego karmy – na pewno będzie mu to stosownie „policzone”. Ale promowanie kogoś takiego przez Janusza Zagórskiego woła o pomstę do nieba.

    Dlaczego tępienie takich osobników jest ważne ?
    Bo oni robią ogromną szkodę paranaukom – to właśnie dzięki nim „sceptycy” mają prawo całkiem prawidłowo stwierdzić, że brać „paranaukowa” to banda oszołomów, mitomanów i fantastów, w niczym nie lepszych niż religijni fanatycy.

    A po drugie – dolewają do tematu swoje wyssane z brudnego palca materiały, przez co robi się jeszcze większy haos i syf informacyjny. To są śmieciarze, którzy dla własnej materialnej korzyści robią wodę z mózgu tym, którzy poszukują innej prawdy niż oferowana im przez oszołomów z innej, religijnej działki.

    Jednym słowem żaden „sceptyk” nie zrobi dla tematyki UFO tyle złego, ile jeden „kontaktowiec” ze swoimi „newsami”.
    No ale – skoro jak tu zauważył jeden kolega – szanowne audytorium nawet nie jest w stanie rozpoznać sarkazmu, to jak można wymagać, żeby krytycznie potrafiło ocenić to , co im się podsuwa.
    Żenada i smutek. I dlatego postaram się pisać mniej, bo prawdę mówiąc szkoda mojego czasu.

   6. sundayman. wiedziałem ze na Ciebie można liczyć, ha, ha, ha 🙂 Ps, ale to nieprawda ze kazałeś znosić na mnie chrust ? 😛

   7. sundayman – uważaj, gdyż zapewne za chwilę padną zarzuty, że „zajadle tutaj trolujesz”, „udajesz „ze stoicie w branży alternatywnej ,a wytaczacie praktycznie akademickie zabobony”, i w ogóle „wykonujesz jakieś dywersje”. 😛
    Jak widać, wygląda na to, że o pewnych tematach można albo mówić tylko z pozycji na kolanach, albo im totalnie zaprzeczać. A jeśli ktoś w skrajności nie popada, obrywa z obu stron. Taki „za czarny dla białych, za biały dla czarnych”. 😛

   8. Robert – dokładnie tak jest. Doszedłem do tego wniosku jakiś czas temu. Bardzo to frustrująca konkluzja – jak mnie to kiedyś zirytuje do imentu, to założę jakąś sektę, zrobię parę objawień (a nie dam się złapać na szczegółach, i postaram się żeby były bardzo wiarygodne), i zacznę kosić finansowo to towarzystwo – skoro tak bardzo się tego domaga…

    Ufff… jedyne co mnie powstrzymuje, to obawa przed karmicznymi skutkami 🙂

   9. @sundayman
    Ja nawet miałem coś podobnego zaproponować SeJi po programie, w którym Ewa Wierzbicka opowiadała o książce Chrisa Thomasa, w której rozpoznałem wątki eksploatowane od lat przez literaturę SF.
    Jako że oboje jesteśmy w tejże oblatani, bez problemu mielibyśmy kopalnię pomysłów na lata. Zapewnić tylko stosowną oprawę i powinno się sprzedawać jak świeże bułeczki.
    A jeśliby jeszcze dopilnować, żeby właśnie na szczegółach nie dać się przyłapać, to ho, ho! Ale SeJa zniknęła niestety…
    No i właśnie frustracji nabawić się można tylko, kiedy próbuje się tłumaczyć ludziom jakie mechanizmy tym rządzą – tak jak próbowałem w przypadku Huny – która zawiera bardzo przydatne narzędzia psychologiczne, tłumaczące mechanizmy manipulacji, jakimi posługują się różni cwaniacy (NLP wykorzystuje cząstkę tej wiedzy).
    Nic dziwnego, że dostępność tej wiedzy jest im nie w smak, więc zanegowali sobie ją ot tak po prostu. A ludzie to kupili (nie pierwszy taki manewr w historii). Normalnie byłem w szoku – czemu dałem wyraz zresztą.
    A kiedy próbowałem to ludziom uświadomić z uzasadnieniem, to oberwało mi się.

    A że cwaniaki różnej maści wykorzystują takie okazje bez zahamowań, świadczy również to, co można przeczytać u Arkadiusza Jadczyka, profesora i recenzenta naukowego, którego żona ma związki z ezoteryką, więc obszar ten nie jest mu obcy.
    Na swoim blogu przy okazji dyskusji o Danie De Winter zamieścił taką oto wypowiedź „Niejaki Dan Winter po prostu bredzi. W rozmowie prywatnej ze mną wyznał mniej więcej tak: mogę sobie pobredzić, bo ludzie i tak się nie rozeznają. ( i kupią).
    😛
    A kiedy znajduje się ktoś, kto im chce uświadomić, że to brednie, to wyznawcy podwójnej szczeliny zaraz zawrzasną że „zajadle tutaj trolujesz” i „wykonujesz jakieś dywersje”. 🙂
    „Nikt nie chce się dowiedzieć, że to w co wierzy jest bzdurą” – Alex Berdowicz
    „Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi im prawdę” – Platon

    W związku z tym nie wiem, czy należy mieć jakieś opory przed wykorzystaniem okazji, skoro jest zapotrzebowanie.
    Skutki karmiczne mogłyby być, jeśli się czyjąś wolę łamie. W tym przypadku zaś nie ma to miejsca.

  3. No wszystkiego bym się spodziewał, nawet tego ze Putin zdobędzie Kijów ale że Alex jest agentem,przecież to gołym okiem widać że to mistyk i jogin nawet jak laptop brał to w postawie nie obciążającej jego Umysłu, ale jaja HIHIHIHIHI

 3. Trochę odbije od tematu.
  Według własnego podejścia do różnych nauk sklasyfikowałem sobie około 48 ciał jakie człowiek posiada:
  ciało duchowe, ciało subtelne, ciało eteryczne, ciało mentalne, ciało energetyczne, ciało świetliste, ciało ogniowe, ciało przestrzenne, ciała auryczne, ciało żywiołów, ciało natur, ciało aspektów, ciało pierwiastków, ciało meridian, ciało biologiczne, ciało fizyczne, ciało chemiczne, ciało nerwowe, ciało krwionośne, ciało odpornościowe, ciało komórkowe, ciało genetyczne, ciało strukturalne, ciało kostne, ciało mięśniowe, ciało limfatyczne, ciało zmysłowe, ciało pozazmysłowe, ciało witalne, ciało seksualne, ciało energii życiowej, ciało przyczynowe, ciało pokarmowe, ciało oddechowe, ciało astralne, ciało do podróży w czasie snu, ciało rodne, ciało buddialne, ciało atmaniczne, ciało anupadaka, ciało adi, ciało monadyczne, ciało kosmiczne, ciało nirwaniczne, ciało iluzoryczne, ciało rzeczywiste, ciało portalów, ciało psychiczne.

  Człowiek posiada także około 30 czakramów, możliwe że więcej 🙂

  1. Az tyle cial cos podbnego . Ja czuje tylko jedno bio pole mlody . I widze , ze sie zmniejsza u ludzi jak ziemia sie staje syntetyczna zarowa pedzaca z galaktyki . Mysle , ze te ciala to Archontowe szczepionki i mnoza sie jak jak slownictwo w roznych to jezykach , ktorymi ludzie sie upajaja . Im wiecej slow tym wieksze zagmatwanie w mozgu . Dbajmy o jedno nasze pole magnetyczne zeby nie bylo zjadane przez syntetyczna zmore naszej rzeczywistosci , ktora to nazywaja Archons………….i wszystie inne UFO o ktorych tyle slyszelismy , bo to jest jedno badziewie taka maja ostatnia konkluzja z badan )
   Jezeli damy sobie zjadac przez technologie nasze eteryczne cialo czyli bio pole to automatycznie zarowa ziemia traci swoje pole energetyczne – zupelnie logiczne . Taka o to moja obserwacja .

   1. Bye bye Se JA
    Freedom jest esensja ludzkiego zycia a nie walka o freedom i musi byc osiagnieta na kzaym polu .

 4. Super wystąpienie Michaela i Dominiki, potężna dawka bezcennej wiedzy duchowej dla wszystkich chcących wiedzieć więcej oraz poszukujących wskazówek i światła w życiu 🙂

  1. „wiedzieć więcej” tak , ale czy to prawda. Bo magia to magia ciężko ją sprawdzić dla normalnego człowieka. A jak ją sprawdza inny magik to zawsze okazuje się że nie wszystko do końca jest tak jak trzeba.

   1. To rzeczywiście jest trudna sprawa do sprawdzenia, mało kto jest tak sensytywny jak Dominika żeby sprawdzić to na samym sobie. Ja nie biorę tego co tu usłyszałem za pewnik, tylko raczej na zasadzie, że przyjmuję to otwarcie do wiadomości i z biegiem czasu i z porównaniem do innych opisów podobnych przeżyć staram się składać te informacje w całą składankę. I wyciągam wnioski. Rzeczywiście czasem trudno dopasować wszystko do siebie, pojawiają wątpliwości, nie do końca wszystko pasuje, pozostaje dużo pytań. Często dopiero po latach udaje mi się znaleźć w miarę wiarygodną odpowiedź na jakieś pytanie. Ale to jest właśnie rozwój duchowy 🙂

  1. :-)))))))))))))))))))))). Ale sama powiedz, niezła komedia.
   Aha dziękuje magowi (on wie) za atak energetyczny. To też lekcja… powstałam silniejsza…

  2. 🙂

   „Więc trzymaj się Icognito, Abelik, Robert, JB …, Alina, gUral, …i” 😛
   „Na kogo wypadnie tyn kryje”
   Niech sie ustosunkuje, cy to Jo mom cynić tom powinność, nobo za
   clasykiem mom łogromne „zbiegowisko w głowie”
   Znacy Jo jesce popacze i uczymam światełko 😀
   „Szkoda słów…
   Resztę dopowie księżyc” 😀
   Varius Manx – Piosenka księżycowa
   Ps. Gadała onegdaj, co wszyćko precyzyjnie zaplanowała! 😀

   🙂 PaCi.

 5. Gdy na świecie robi się coraz bardzie straszno warto o prawdę w NTV. Apeluję o to. Mniej oszołomów. Oni nam nie pomogą. Myślą o sobie. Chcą błyszczeć. Za wszelką cenę.

 6. Gdy Janusz cos organizuje to wszystko jest dopięte i wspaniale. Dobrzy wykładowcy i za to wielkie dzięki . 0czywiscie nie zapominam o ekipie NTV. Dziekuje . Seja kochana nigdzie się nie wybieraj tylko miej piecze nad komentującymi. Pozdrawiam

 7. 🙂
  A po kurpśosku to leci tak 😀 Po kontach srata na kota zwalata, a kota ni mata 😛
  „Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień.
  Dla mnie też za długa zima i zła.
  To nie jest dostateczny powód, by wybuchać płaczem.” 😛 Coma – Los Cebula i krokodyle łzy.
  Cd. tysz je fest 😀

  🙂

 8. Pan Alex jest osoba , która potrafi przyciągać i przekonać ale wydaje mi się , że po prostu przekombinowuje. Kiedyś z kolegą wyganiał złych kosmitów podczas seansów hipnotycznych z Księżyca. Kiedy zaproponowałem żeby wygonił złego PUTINA z Ukrainy to nic z tym nie zrobił. A tak po berdowiczowsku to jest kilka możliwości dlaczego tak się stało:
  1. Nie czytał mojego komentarza i nie dziwi mnie to wcale.
  2.Trzyma z Putinem.
  3.Ma napięty grafik i nie ma czasu na takie sprawy jak łamanie traktatów.
  4.Po godzinach pracy ratuje całe galaktyki , co stanowi większą wartość niż podupadła gospodarczo Ukraina.
  5.Pracował nad skojarzeniami ,aby dać wykład z astroteologii.
  6.Zachorował mu kot.
  7.Nadal trwają pertraktacje z Petroporoszenką w sprawie honorarium za usługę.
  8.Przyłączenie Ukrainy do Rosji jest sprawą przeznaczenia.
  9.Człowiek wytrzyma wszystko jedynie świat się wokół niego zmieni.
  10.Chrząszcz bździ w czcinie w szczebrzeszynie.

  Czyż nie widać powiązania moich 10 domysłów z Judaizmem?????? 😉

   1. Grzegorz, ok .ale obstaje przy swoim , o ile pamiętam to oryginalny DEKALOG ma w sumie 26 przykazań ? skoro to Twoje domysły to są, to zarazem odczucia, czyli sposób pojmowania rzeczywistosci wiec to nie dekalog np ” Chrząszcz bździ w czcinie w szczebrzeszynie. ” istotą jest przepuszczam ( bździ-czenie) reszta to kamuflaż, Pozdrawiam

   2. Mistrzu Majestic

    zrób zgadywankę z przypadkowo spotkanymi osobami i i zapytaj co im się kojarzy z dwoma słowami „dziesięć ” i ” Judaizm”. A potem kombinatorze „dwadzieścia sześć” oraz „Judaizm”. Już widzę efekty. Dla mnie może mieć dekalog nawet 38 przykazań wisi mi to. No bo co ja taki mały żuczek wobec twojego potężnego mózgu-spekulatora. Albo chcesz podrażnić albo nie odczuwasz znaczenia symbolu i to tak ogólnie. 26 czy 38 to jesteś w stanie nawet dodać ale kiedy przychodzi skojarzyć gdzieś tam ponad głową dwie wartości (zdarzenia, slowa, sytuacje) z takim lekkim „przygaśnięciem” to leżysz. Cóż o czym ja ci mówię i tak nie wiesz o co mi chodzi.

   3. Grzegorz, dzięki ze mnie wyniosłeś na sztandary , czy wiesz ? ze spekulacja jest pochodna od abstrakcyjnego myślenia , a to daje nieskończone możliwości wiec to twórczość i rozwój, Mistrzu Grzegorz. Ps „Czyż nie widać powiązania moich 10 domysłów z Judaizmem” „dziesięć ” i ” Judaizm” przykro mi nie wiedziałem ze kierujesz to do tych co znają zmodyfikowany Judaizm ,i liczyłeś na ich skojarzenia ,podrzucę Ci coś oryginalnego (wycinek )https://www.youtube.com/watch?v=m8YkneGc9q0

  1. Fuck z czytaniem . Musze wszystko sprawdzac przed czytaniem czy aby jest prawda w ksiazkach zawarta . Tylko jeden problem mam , ze musze zamierzona ksiazke d oczytania tak dlugo trzymac w reku az nia nie gwizdne o sciane . Jak takie cos nastapi to spokojnie zbieram szczatki ksiazki z podlogi i wkladam do kosza . Dosyc ciekawa selekcja ksiazek do czytania Ostatnio zostala mi tylko jedna ksiazka do czytania a reszte to w ogole nie rozwazam bo to sam art .

   1. Nic z tego Majestic wszyscy na ksiegach chowani . W tym univerytecie na przyklad 🙂
    http://www.avatarenergymaster.com/ nie czyta sie ksiazek a potrafi sie wszystkie komorki poscic w harmoniczna wibracje i sie zdematerializowac na chwile . Potrafi sie wyleczyc ludzi i nie czyta sie zadnych dziel jak to zrobic bo sie juz wie bez czytania i potrafi sie uzdrowic roslinki i tez nie czyta zadnych ksiazek . Dr Sebi leczy wszystkie choroby u ludzi , ktorych czytacze nie moga wyleczyc i tez nie czyta zadnych ksiazek .
    Jak ja czytam tez zaczynaja mnie oczy bolec i mozg mi sie placze od niektoorych programow ksiazkowych jak leze bezczynnie i kooperuje z cialem godzinami to jest grate .
    Jak nie ma swiatla w okolicy to tylko mam zmartwienie z lodowka reszte uwielbiam . 🙂

 9. Odnośnie komentarzy. Jeżeli nie dajecie sobie rady z zalewem hejtu to zróbcie to co zrobił Project Avalon – Bill pozwala na pisanie postów tylko tym, którzy przejdą weryfikację. Trzeba napisac podanie i uzasadnić dlaczego powinno się dostać prawo pisania na forum. Wydawałoby się, że to zabije forum, ale radzą sobie bardzo dobrze, wykluczyli jedynie hejterów. Po co się męczyć?

  1. …a np. ja – ze swoimi „niepoprawnymi” uwagami – to już jestem hejterem, czy może jeszcze nie ?
   A po co w ogóle forum ? Zlikwidować w diabły, zrobić tak jak jest na stronie KRLD.PL ; „jestem zaszczycony, że mogłem złożyć najserdeczniejsze życzenia najlepszym ufologom i paranaukowcom w Polsce i na świecie !”.
   Może takie coś ?

   1. Nie pękaj sundayman 😉

    Bez odrobiny trzeźwej przenikliwości – każde śrosdowisko zamienia się w kółko wzajemnej adoracji podlewane mitomanią.
    Dobrze kontrujesz.
    To b. cenne.

    Pozdo

  2. Ronin
   Bill mi sie bardzo narazil swoim interview z insiderem . Nie wiem dla kogo ten facet pracuje ale na pewno nie dla prawdy .

 10. Michael Rice pisze o czterech aniołach , których obecność raczej odczuwa niż widzi się je fizycznie.To ciekawe. Trzy lata temu miałem podobne doświadczenie. Wystąpił u mnie problem sąsiedzki( rolnik jak to rolnik za kazdy kawałek ziemi oczy by wybrał) i kiedy po całym zajściu leżałem w nocy , wówczas jeszcze w namiocie, przyszły do mnie cztery osoby. Trzy były tuż przy mnie. Jedna z nich była oddalona ale trudno ocenić odległość w sposób metryczny. Tylko jedna z nich mówiła do mnie. Mówiła żeby nic nie robić , że to samo się rozwiąże. Czułem duży spokój bez lęku , było w tym dużo energii bardzo przyjaznej , dużo życzliwości. Sposób w jaki ze mną porozumiewała sie ta osoba odbywał sie w mojej głowie ale to nie były myśli, to był po prostu dialog. Jest to dziwne doświadczenie, ale bardzo interesujące.

  Druga rzecz , jaka mnie zainteresowała to relacja ze zdarzenia jakie miła Pani Dominika. Oczywiście jej doświadczenia są bardzo intensywne i wyraźne. Chciałbym tutaj dodać pewne moje spostrzeżenia. Jak byłem młody i piękniejszy to pracowałem trochę z czakrami. Chodzi mi dokładnie o czakrę splotu słonecznego. Kiedy czakra otwierała się wówczas odczuwałem w jak najbardziej realistyczny sposób otwieranie sie przestrzeń wokół mnie. Ta przestrzeń jest wyjątkowa i trudno ją porównać z czymkolwiek. Pani Dominika wspomina o innym wymiarze , być może to inny wymiar nie znam się na tym. Poza tym ta przestrzeń w trakcie medytacji powiększała się najpierw była wokół mnie , potem wypełniała cały pokój . Później robiła sie rozmiarów stadionu itd. Chciałbym dodać iż moje doświadczenia w niewielkim stopniu były podobne jak u Pani Dominiki. Nurtuje mnie jedna rzecz czy to bylo nieświadome pobudzenie potężnych energii czy oddziaływanie obcych. Ponieważ moje wrażenia z pracy z czakra splotu słonecznego były kontrolowane przeze mnie i jeżeli wrażenia z oddziaływań obcych są podobne tzn , że używają oni podobnych energii przy pomocy technologii lub swoich mocy mistycznych.

  1. Tak jest. Dokladnie 10 tysiecy lat temu nasz embrion zostal zainfekowany . Niektorzy maja technologie swojego ciala bardziej zainfekowana niektorzy mniej I z tad sie bierze to slynne kundalini .. Daltego plod ma wyglad embrionu reptalianskiego . Albo jak kto woli archonsko-reptalianskiego a potem szaraczego, no i namnozylo sie tego wiele . Hej to sa jakby odlamy technologii , coraz bardziej rozwijajacej sie zeby stwazac iluzje .
   Pismo jest poczatkiem programowania umyslu i confusion co jest prawda a co nie .
   Co widac obecnie im wiecej informacji tym wiecej confusion .

 11. S. Swerdlow twierdzi, że „czarne dziury” to tunele, którymi można się poruszać itd.
  I takich tu promujecie. I Pewną Panią, która się nim zachwyca. Żałosna baba.
  To ja proponują zbudować kolonię na Słońcu, wtedy będzie można doskonale badać naszą gwiazdę.
  Litości. Robicie z ludzi wariatów, czy jak?
  Danikena uważałem za mego świra. Ale S. Swerdlow bije go o głowę. Chorą głowę.
  Panie Januszu, czy pan w ogóle słucha tego co ten pan mówi? Czy odleciał już Pan kompletnie.

  1. Czarne dziury? Jakie czarne dziury?
   Czarne dziury są już passe. Ostatnio moda w fizyce zmieniła się i teraz trendy są „gwiazdy Plancka” 😛

   1. Z tym, że to też akurat do końca nie jest takie pewne…
    W skali wszechświata – za krótko istniejemy (a fizyka jako nauka jeszcze krócej) żeby to wiedzieć na pewno. Istnieją pewne przesłanki, że to co uważamy za stałe fizyczne może się jednak zmieniać.

  2. Lisek

   Każdy z nas ma swój świat i trudno powiedzieć , który jest prawdziwszy a może wszystkie są prawdziwe. Świat postrzegany to bardzo indywidualna sprawa a zwłaszcza duchowy świat. Jeśli są inne wymiary i to w dużej ilości to każda brednia może być prawdą. Oczywiście można nauczyć się postrzegać tak samo jak inni i służy do tego machina zwana edukacją a jeśli ona zawodzi to uruchamiane są inne machiny takie jak zakłady psychiatryczne lub więzienie. Trudno być pionierem . Ale wracając do Swierdlowa to on do mnie również nie dociera.

  3. Mój pies wyje jak widzi Swerdlowa i Icka a on rzadko wyje, przeważnie uśmiecha się.A tylko jemu ufam.

  4. Lisek „Danikena uważałem za mego świra” ? co takiego zaświrował ?„czarne dziury” kosmici wyciągają ludzi przez dachy samochodów, mury domów ,” to tunele, którymi można się poruszać” dają takie mozliwosci bo są neutralne względem wszystkich istniejących rzeczywistosci należy jedynie wysiąść z pasująca częstotliwością (wibracją) każde przejście ufoli albo wyjście w nasza ziemską rzeczywistość charakteryzuje się dziesiątkami amonali np zapachu , częstotliwości wchodzą w interakcje z otoczeniem , następują rozpady wszystkiego co jest podatne na określone częstotliwości albo odwrotnie powstają fuzje i podobne zjawiska , na poziomach molekularnych ,atomowych i innych , jonizacje gazów , powstawanie mgły pary itp ,można określać kto i co przeszło ,przybyło .W przypadku przechodzenia duchów demonów i innych mamy podobne widowiska są różnorodne bo mamy cala paletę częstotliwości (wibracji ) pomnożoną przez środowisko -otoczenie ,gdyby Daniken nie pokazał co to są te rydwany bogów , mielibyśmy setki zgłoszeń z „OBJAWIEŃ „codziennie w dzisiejszych czasach ,może wiesz, nie wiesz ? ze tych bajek -fantazji Danikena nikt nie chciał wydać? i to w czasach jak w kinach wyświetlano inwazje Marsjan ? a jako pionier badacz tych bajek miał tu i tam prawo się pomylić , bo prawdziwe archiwa i dowody rzeczowe są okryte scisla tajemnica i jest zmowa milczenia a Swerdlow mówi prawdę wystarczajaco dużo aby poczuć to pismo i obojętnie kto i co Go tu przysłał ,bo liczą się intencje a to od ludzi zależy czy zrobią z tego użytek czy tez będą bardziej potulnymi ofiarami .zobacz co Daniken uratował przed jego książkami był tam poligon artylerii i setki takich miejsc jak ludzie świadomi zaczęli nieco ŚWIROWAĆ https://www.youtube.com/watch?v=MS13Pxxtj44

   1. Myślenia nie można ukryć w tajnych bazach, a zdrowy rozsądek objąć klauzurą poufne. Jasne, że Wszechświat jest gigantyczny i nie wiadomo co tam na nas czeka, ale… Ty przedstawiasz tylko pewny punkt widzenia.

   2. Lisek na jakim Ty świecie żyjesz ? „zwykły” Polski General Sikorski , i wiesz co ? akta dochodzenia i nie tylko ,utajniono na następne 50 lat ,”Myślenia nie można ukryć w tajnych bazach” można, można wszystko można zobacz mistyfikacje 11 września , nie tylko ukryto , ale przestawiono Myślenie ,Wszechświat jest wystarczajaco stary aby (nie był) jednorodny w swej konstrukcji , wiec jako w niebie tak i w hodowli ziemskiej, Pozdrawiam

  5. Lisek zeby bylo ci razniej napisze ci jeszcze jedna koncepcje na Universe(moze swirowatajeszcze bardziej niz tych dwoch panow ) .
   A moim skromnym zdaniem Ziemia jest jak zarowa , jak szklarnia , ktora leci sobie poprzez universe po ramieniu galaktycznym i sie troche oderwala od centrum a ze poletko bylo nieprzyjazdne nieorganicznej formy archonts to zaczelo sie w ziemi robic zle .Poprostu zostala Hijak kilka razy dlatego te katastrofy i skonczyl sie dla nas dreaming time( troche zostal u aborygenow) a my sie przemienilismy na bardziej fizyczny gatunek zainfekowany i w zwiasku z tym mamy bardziej dokuczliwy tryb zycia . Nic nie wolno sluchac teraz w czasach chrzescijanskich cos niecos pisza na ten temat przed chrzescijanstwem . No skromnie dodam , ze stary nurt gnostycki zostal zalatwiony przez wielebne religie Albo sluchac nawet Carlosa Castanedy i Aborygenow .
   Nie wiem dlaczego ta koncepcja widzenia universe musi byc gorsza od Swerdlowskiej i od Danikena .
   Uwazam , ze to co napislam w wielkim skrocie jest mniej oprogramowane niz te wypasne teorie .:)

   1. A gdyby z końca wszechświata przylecieli Kosmici, bardzo rozwinięci umysłowo i technicznie, i zaczęli nam wciskać swoją religię. To by było. Patrzyliby się na ciebie jak na wariatkę i nic nie rozumieli.

   2. Lisek jest tak zajęty oprawianiem kurek i kombinowaniem że nie wie nic co jest za kurnikiem hihihihihi

 12. Hey. Ludzie, bo się pozagryzacie. Czy to Wasza agresja czy tylko ulegacie jakiemuś programowi który służy do rozpętania kolejnej wojny. Spójrzcie w oczy swoim sąsiadom, rodzinie, znajomym i wyślijcie im spojrzenie pełne miłości. To działa, możemy pokonać tą fale agresjii. Zjednoczmy się. Oni chcą naszego podziału.

 13. Uruchamiam komputer mam dobry humor. Uruchamiam neta, jest ok. Wrzucam wasz portal i mina mi rzednie. Patrzy na mnie zakłamana facjata S. Swerdlowa.
  On jest tak szczery jak Putin o rosyjskich żołnierzach.
  Nie mogę tego wytrzymać. Odpowiadacie za mój kiepski humor.

   1. Lisy nie umieją obsługiwać komputerów. Jestem człowiekiem. Ale odjechałaś. Kalina to takie drzewo.

 14. Jak chcesz rozrabiać BEERCOASTERSpl, to masz do wyboru tyle przestrzeni „skolko ugodno”, – gdzie indziej!!!! Daj spokój naszej ntv !!! Jak się nie podoba to nie słuchaj i nie oglądaj i nie wchodż tutaj!!!. Komentować można jak ma się coś konstruktywnego w głowie i w mowie.

  Pozdrawiam serdecznie

 15. 🙂 Mówi Wam to cosik 😛
  „—-Ford oferował onegdaj auta w trzech kolorach -„Fe” pod warunkiem, że będzie to festczorny.” 😀
  „I tak nie zgadniesz co szykuje los.
  Na zmianę pełna kieszeń, pusty trzos.
  Marzenie, które gonisz z całych sił
  Zaśmieje ci się prosto w nos.
  Uwierz albo nie /Tfui wybór/ 😀
  Co w życiu najcenniejsze jest.
  Bez planu nam wydarzy się,
  Niespodziewanie… Zamiast planować życie smakuj je,
  A ono mile zaskoczy cię.
  Bo szczęście sobie gdzieś za progiem tkwi
  Tylko się boi twoich myśli złych. 😀 nic(+)nic(-)
  🙂 http://nnka.files.wordpress.com/2012/12/spiritual-5.gif?w=300
  Nobo My momy tom moc! 😀

 16. Wiecie co wszyscy , ktorzy znaja angielski abo ruski powinni posluchac i popatrzec intuicyjnie na Putina . jak to robie to inni politycy na swiecie nie umywaja sie do niego . Zgrywam jutro wszystkie stare i nowe you tube z nim i slucham wnikliwie wszystki press conference . Nie sluchala bym zadnych mediow poza tylko swoja wewnetrzna ocena . A szczegolnie mediow polskich i amerykanskich .
  neutralna polityka do politycznego urzednika od normalnych ludzie nie kontrolowanych i nie manipulowanych sie nalezy . Ile swinstw makabrycznych bylo zrobionych przez wieloletni rzad amerykanski ani razu media nie powiedzialy , ze Clinton jest totalny balaganiarz a Bush jeden i drugi poprostu morderca . Pani Hilary do dzisiaj gnoi Putina i to jest jej wrog numer jeden . Jej embrion byl ptrzez tysiace lat chowany na krwi innych ludzi . Archonsko -drakoniasta postac nawet jest widoczna z jej ciala eterycznego wykluwa gray matter .
  Oczywiscie Polacy drodzy kurzy sie wam kolo tylka dlatego zabijacie Putina kazdym slowem , najlatwiej jest wieszac winy na jednym waznym Rusku.
  Ale sami dopropwadziliscie do NATO grate Jahvahs krolestwo najwiekszego wampira na swiecie , ktory kroluje w pentagonie 🙂

  1. @Kalina najważniejsze to to że NWO jest zatrzymane, reszta w naszych rękach.
   Świadome wydawanie pieniędzy i są załatwieni bez walki!

   1. Wlasnie to robie , siedze w miejscu i cisze sie z mojego zycia nie jezdze do miasta jak mamusia po mnie nie krzyczy i nie kupuje ich pieprzonego petrolu . Nie chodze do biedronki i do zadnych Tesco tylko na rynek i kupuje jajka od sasiadki , ser tez od sasiadki i ze sklepu malego w mojej wiosce . Taka swiatowa kobieta jak ja , ktora spaedzala kazda sobote na Jezz gigs w Pubach . Ktora balowala na wykwintnych imprezach w Melbourne z Danni Minoque 🙂

  2. Mówi się dużo o Putinie i komentuje jego działania, gdyż Rosja z nami graniczy. Do Moskwy nam bliżej niż do Waszyngtonu. Poza tym nie po to powstała UE, i rozszerzała się przez lata, by uzależniać się od USA. Miała stanowić alternatywę dla supermocarstw. Zarówno ze wschodu jaki i zachodu. W naszym regionie możemy mówić o anglo-saskich spiskach. Droga Kalino gdybyś więcej czytała książek historycznych, a mniej różnych oszołomów, wiedziałabyś co siedzi na Kremlu. Jaka negatywna moc. Nie bez powodu powstała taka powieść jak „Mistrz i Małgorzata”. Zachęcam cię do lektur książek Suworowa. Chociażby, aby zrozumieć działanie KGB, w którym działał Putin. A co do żydów, to nie zachowywali by się dzisiaj jak się zachowują, gdyby ktoś przed laty nie wpadł na pomysł zagłady ich narodu. Słyszałaś o holokauście? Nie sądzisz chyba, że jakikolwiek naród przyglądałby się temu z założonymi rękami.
   Słuchasz Putina, to uświadom sobie, że to marionetka. W Rosji nie ma demokracji. Rosją rządzi gabinet cieni, a Putin jedynie rusza żuchwą przed kamerami. Za jego plecami stoi cały aparat bezpieki, agencje wojskowe, FSB itd. Dziennikarz porównują go do cara, co jest błędem. Car miał klasę. Mógł sam decydować. Myślisz, że Putin podejmuje samodzielne decyzje. W staje rano, zakłada kapcie i rzuca, dzisiaj zaatakuję Estonię. Suworow, były agent, pisał, że z KGB nigdy się samemu nie odchodzi, chyba że tylko do nieba.
   Gdybyś znała historie lepiej niż elementarną, podstawową, nie pisała byś takich bzdur. Ludzie, którzy szukają pracy, lepszego życia wyjeżdżają na Zachód. Pewnie dla ciebie to idioci. Bo mogli by szukać jej w Moskwie, albo Petersburgu. Zastanów się dlaczego ludzie wyjeżdżają do Belina, Londynu, Paryża itd. Tak wiem, że prace powinni znaleźć w Polsce… a nie wyjeżdżać, ale jak już to robią to gdzie jadą. Gdzie chciałabyś spędzić wakacje, w Grecji czy w Sochi?
   Chyba, że mieszkasz od lat w Szwecji, wówczas twój punkt widzenia jest nieco inny. Możesz nasz naród krytykować z daleka. A sama jesteś bezpieczna. Ludzie są nieufni wobec Kremla i wpływ ma na to historia. Gdyby wujek Putin był taki dobry już dawno wojna na Ukrainie by się zakończyła, a Ukraińcy mieliby najtańszy gaz w Europie. Nie ma dobrych gestów Władcy Rosji. Od lat wyciska nas jak cytrynę. Płacimy za gaz i ropę z Rosji bardzo dużo. Dla a dla samych Rosjan jesteśmy jak punkciki na mapie, jak weźmiesz pod uwagę rozległe terytoria Rosji. Jakaś tam śmieszna Polska. Sama Syberia jest 1,5 razy większa od USA. Czy według takiego spojrzenia nie mamy prawa głosu? Zaskoczę cię, według Imperatora Putina, nie. Zrób pewne ćwiczenie psychologiczne, mentalne. Weź sobie mapę świata. Połóż na podłodze i prze kilka minut wyobrażaj sobie że jesteś obywatelką Rosji. A potem spójrz na Polskę. Woda sodowa może uderzyć do głowy!

   1. Drogi Lisku rewolucja Rosyjska byla finansowana przez spolke
    rothschild a to mi wystarczy nie musze juz wiecej czytac zadnych banialukow . Rewolucja Francuska tez byla robiona przez to samo cialo , zreszta wszystko jest robione przez ETO BODY . Sprawdz tez skad pochodzil Rod Carski moze wogole nie mial krwi rosyjskiej .
    Co ty za brednie moj Lisku wypisujesz coz za brednie / Sprawdz sobie Romanowow i sprawdz sobie Stalinowskie pochodzenie sprawdz sobie wiele rzeczy , ktore nikt nie sprawdzil . I zapamietaj , ze na przyklad Ormianie podaje jedna sprytna nacje maja taka sama smyklke do sprzedawania jak zydzi i chinczycy ( wiem to z mojego niezyklego doswiadczenia porozy po swiecie i kontaktu z tym nacjami ). A jak ktos umie dobrze handlowac to moze poscic ze szmalem pol naszej ziemi dla wzbogacenia swojej kieszeni . Zakladam , ze nie czytam nic i nie bede bo od czytania glubszym sie jest niestety. Ale duzo widizlam i slyszalam wiec to mi wystarczy do prostych analiz . Prostota jest genialan forma , zawsze mnie tego uczono w szkole artystycznej jak robilam meble na wystwy .

   2. Lisku
    Kto jest nieufny Kremla to tylko moje kolezanki z polskiego universytetu i cala rodzina i wszyscy , ktorzy sluchaja TV set ale nie z australiskiego unibversytetu .
    Wlasciwie to tyle sie najezdzilam po swiecie , ze wakacje lubie spedzac w Wojnowku w Polsce .Jest ladnie i zielono . Coprawda nie ma oceanu i skarp i gor ale jest jezioro i fajny las w ktorym nie ma wezy takich jakie mialam w innych miejscach . Nawet raz myslalm , ze chwytam patyk a weza jadowitego mialam w reku . 🙂
    Czy moglbys mi podac jakiegokolwiek polityka , ktory nie jest marionetka systemow swiatowych . Badz chociaz sprawiedliwy . Nie mozna wylewac ochlapow na jednego polityka a drugich ochraniac . Nie wiem kiedy ale mam wrazenie , ze Polska podpisala wspolprace z NATO jak byl; BUSH przy korycie .
    Coz za popelina dla politykow polskich az mi sie oczy przewracaja jak pomysle o tym .
    Poza tym nie czytam zadnych ksiazek prawie tylko patrze na art .Dlaczego mam czytac historyczne skoro wszystkie sa jakos dziwnie naciagane i przeciagane na rozne to strony . Moj maz niemiec mowil mi jakiej jego historii uczono a ja mu mowilam jakiej mnie . Mielismy niezly ubaw z roznic pogladow .

  3. Wolę wampira w Waszyngtonie niż barbarzyńcę na Kremlu. I już ci mówię dlaczego. Wampir przychodzi w konkretnym celu chce pochlać trochę krwi w tym przypadku to kasa. Barbarzyńca przychodzi i nie wiesz czego się spodziewać , a tak ogólnie wszystkiego najgorszego. Znamy wybryki „ptrzyjaciół” rosjan na naszych ziemiach. Jak przychodzi złodziej i wiesz ,że to złodziej to możesz go kontrolować może cos skubnie, ale nie upodli na całe pokolenia.

   1. Nie wiem czy lubie usmiechnietych czrujacych Kisingerow ( 150)lat mu stuknelo nie wiem czy ktokolwiek o tym wie . Na wampirzeniu przy rytualach i zabijaniu dzieci niemowlat . Nie wiem czy mozna ich inaczej nazwac jak nie rzeznikami . Bizancjum SOWA moze sie juz przeniosla na grun Polski razem z pokojowym NATO i ma wplyw co na niektorych robiacych wpisy na NTV .

   2. Zlodziej caly czas siedzi na tobie 🙂 Niezbyt duzo myslisz w tym kierunku obejrzyj sie i zobaczysz pelno zlodzieji .
    OWO kontrolowalo Rosje tez any way A Teraz NWO cie kontroluje a Rosja chce sie wywalic z tej kontroli tak jak JA sie chce wywalic z Kontroli . Jezeli chce sie wywalic z kontroli to musze na przyklad rzad Australijski oskarzyc o uzywanie technologii na mnie i doprowadzenia mnie do deprawcji snu i proby zamordowania . Zwlaszcza , ze mam dokumentacje na ten temat . Ja musze zaatakowac . Bo jak nie zrobie w Archonskim swiecie nic innego nie pracuje ( Lord of the ring sie klania ) Najlepsza rzecz jaka zostala stowrzona na podstawie starej prawdy , Archonski swiat wytworzyl takie prawo jak walke o byt i rozpychanie sie lokciami ( Darwinowski pudel bez pamieci mocniejszy gatunek przetrwa ) To nie jest ludzkie prawo to jest Archonskie w momencie kiedy jezyk sie stal sekretnym kodem i zaczal wprowadzac dwa slowa ZLE oposite DOBRE. Takie cos nie istnialo kiedys i trzeba do tego wrocic .

  4. Wstyd mi za ciebie, że tak piszesz. Myślisz, że po tych słowach Putin cię oszczędzi?

   1. Kalina

    jako ofiara wybrała sobie Putina jako wybawce ze swoich psychoproblemów. Super. Dziś nawet taki szaleniec ja Jarek K. nie ujada w tamtą stronę. Wie czym to pachnie. Wogóle mnie to dziwi że osoba która czyta tyle , zastanawia sie nad sobą nie uświadamia sobie tego ,że w sytuacji bezsilności wobec problemu (Australia przyp. autor) umysł poszukuje sojusznika silniejszego od wroga na tyle , aby wygrać wojnę. Ale żeby od razu lecieć do Wladimira PUT IN a . Nie rozumiem tego. Kalina musisz byś zdesperowana . Popracuj nad czakrą serca. Miłość zmienia wszystko. A jak to sie stało że Kalina to ty zostałaś zaatakowana i pokrzywdzona a nie ktoś spośród nas??? Nie musisz odpowiadać tutaj odpowiedz dla siebie.

 17. Już dawno zauważyłem, że gdyby przyjąć wasz punkt widzenia, niektórych osób, pisarzy fantastów itd. to Kosmici nie potrzebowali by żadnych statków. A jednak widujemy je na niebie. Świat jest o wiele prostszy niż wam się wydaje. 3 tysiące lat temu ludzie wiedzieli jak wzbić się bezpiecznie w niebo. Dzisiaj setki samolotów lata nad naszymi głowami. Za kolejne 3 tysiące lat zaludnimy Kosmos. Kto wówczas będzie pamiętał o takim Swerdlowie i Danikenie? Ludzie z przyszłości będą patrzyć na ich prace równie dziwnie, jak robię ja to dzisiaj. Wiedza, a nie bzdury, zmienia świat i rozszerza nasze horyzonty. Wiedza naukowa.

  1. Lisek małe pytanie odnośnie powstania i założenia unii ? znasz historie tego ?
   w jaki sposób powstała i jacy ludzie się do tego przyczynili?
   zwłaszcza o jakich poglądach i celach ?.

   https://www.youtube.com/watch?v=JfsX6983AhM
   kolejny zakres ciekawostek EN
   (kontrola)
   https://www.youtube.com/watch?v=TAQToA3LgvA

   Is the Bilderberg Group Behind Ebola?
   https://www.youtube.com/watch?v=YEDgJQdjv1A

   https://www.youtube.com/watch?v=_cmWlLcVQFc

   https://www.youtube.com/watch?v=3dFINOWU2ec

   Gmo itp.
   https://www.youtube.com/watch?v=WMwXlikoFrM

   i na koniec luknij to.
   https://www.youtube.com/watch?v=3JlFZJr8ENQ

   Mądry polak po szkodzie. Sprzedaje sąsiada później nogą w wc się maca.
   Pięknie i ładnie mieć poligon ćwiczebny z nie swoimi cywilami.
   Zwłaszcza gdy co kol-wiek by miało się dziać to zanim kto kol wiek ruszy się
   to może być już pozamiatane.

   1. To aż dziwne, że w takim złym świecie może istnieć telewizja NTV, w której wypisujesz swoje farmazony.

  2. „Wiedza naukowa.” niema czegoś takiego , na globie robi się kasę rękoma niewolników , za ich kasę truje się ich , buduje się wiezienia i obozy dla nich , i to jest prostota tego świata ,”3 tysiące lat temu ludzie wiedzieli jak wzbić się bezpiecznie w niebo”. a dwa dni temu pisałeś ze Daniken to świr czy coś tam ? przecież to on „naukowo” wspominał o latających rydwanach, Lisek zaczynasz się gubić i kręcisz coś ? stajesz się coraz mniej wiarygodny ? czy trzeba się za Ciebie zacząć wstydzić ???

   1. Lisek kreci, najpierw mówił o hamburgerach , bmw i kasie a teraz że żyje nad jeziorem bo miał dość wyścigów szczurów. Typowy patriota=idiota

   2. Mój błąd. pisałem – 3 tysiące lat temu ludzie wiedzieli jak wzbić się bezpiecznie w niebo. Zjadłem – nie. Powinno być – nie wiedzieli.

 18. „Oczywiscie Polacy drodzy kurzy sie wam kolo tylka” – skoro ci nie odpowiada Polska to won za Ural, ruska buraczyno. Samogon chlać i zagryzać cebulą.

  1. Panowie Lisek i Sundayman przeprasza że tak razem ale macie podobny pogląd na globalna politykę która również dotyczy mnie ,Kaliny was i 7 miliardów ludzi.
   5 wrzesnia2014r. zostanie podpisanie zawieszenie broni, koniec wojny.Wojny wywołanej przez siły Zła o których nie macie najmniejszego pojęcia, chociaż powinniście coś zauważyć, zwłaszcza po wpisach panów jacy to jesteście ,,świadomi obywatele Ziemi”ale jednak to wam umknęło.Jestem w prost powołany do tego abym wam i wielu ludziom na tej planecie uświadomił że dzielny naród rosyjski wraz z swoim przywódcą Putinem nie ugięli się potędze Zła tak jak to zrobili Polacy i reszta krajów UE,Kandy,Australii i Nowej Zelandii.
   Dzięki arsenałowi jądrowemu Rosja zatrzymała Nowy Porządek Świata abyśmy mogli żyć rozwijać i cieszyć się tym co jeszcze nie zostało rozgrabione przez korporacje,Watykan,banksterów i sekty powiązane z wymienionymi. To jest to ZŁO przy którym gułag sowiecki to wczasy w Bułgarii.Wiem że lepiej wam tak żyć w tym kłamstwie, manipulacjach,oszustwach w iluzji świata zachodniego w którym żyje się dobrze w porównaniu do Indii ,Chin czy Maroka, chociaż to życie jest jałowe i puste syntetyczne, bez szansy na rozwój Duchowy.Do tej pory byliśmy mordowani przez własnych przywódców, których to my sami sobie wybraliśmy,mordowani w najokrutniejszy sposób bo skryty.Ludzie zapadają na choroby i wirusy nie zdając sobie sprawy kto za tym wszystkim stoi,nie są wstanie nawet tego przyjąć do swojej świadomości czego wy dwaj jesteście przykładem. Na szczęście Rosjanie nie spali i byli przygotowani na atak Besti.
   Bestia została poskromiona,rynki finansowe będą odnotowywać coraz więcej straty,main stream będzie w kółko powtarzał o sukcesie świata zachodniego ale według mnie to początek wielkiej klęski .Cdn

   1. My Polacy, po wojnach, walce o wolność, niepodległość, po Solidarności, stanie wojennym, prześladowaniach bezpieki itd. mamy prawo na chwilę spokoju na tym zgniłym zachodzie. Uważam, że po szarym socjalizmie, komunizmie, mam prawo do kultury konsumpcji. Lubię konsumować. Mam dość ideologii i ideologicznych cwaniaków takich jak ty co piorą mózgi. Bo jeżeli tak piszesz to powinieneś też dawać przykład. Jeść cebulę z chlebem, nie chodzić po galeriach, nie korzystać z multipleksów, z konsol, z komputerów, nie oglądać amerykańskiej sieczki, nie jeść Big Maca. Powinieneś mieć na ścianie zdjęcie buddy, a na podłodze dywan. Żadnych wygód. Wodę powinieneś przynosić wiadrem z hydrantu. A na stole mieć świeczki. przecież elektryczność to wynalazek zgniłego zachodu. A założę się, że jednak korzystasz z tych dóbr. A jaka jest rzeczywistość.
    Nie macie pojęcia o prawdziwej polityce. W niej trzeba być szczwanym jak lis.

   2. Moja odpowiedź na twoje wypociny:

    isil-planuje-podbic-czesc-europy-ciagu-najblizszych-pieciu-2014-07

  2. sundayman ? odwiedzałeś ostatnio jakiego dentystę lub pochodną ?
   poświeć chwile

   https://www.youtube.com/watch?v=iU9wQSOsxTw

   kolejny pokazujący wielkość układziku i zastosowanie.
   https://www.youtube.com/watch?v=PPsFXhyvGa8
   https://www.youtube.com/watch?v=6EVfSxM8LGY
   poszukaj więcej w temacie, a może znajdziesz odpowiedz miedzy innymi agresywnego zachowania się wraz z wypowiedzią.

   Zapoznaj się o ile masz czas. Następnie rozważ cebula czy zombi.
   wybierz sam.

   1. proponuję wrócić do rzeczywistości koledzy. Wiem, że to trudne, ale wykonalne. Przynajmniej spróbujcie.

   2. Gdy owa wasza rzeczywistość w której bywacie z czasem was zgniecie i wyrzuci zrozumiecie gdzie i kiedy jaką myślą błędy popełniliście, Przynajmniej spróbujcie ? ściągnąć te różowe okulary
    b. wąskiego narzuconego świat o poglądu, niekreatywny, bezmyślny konsumpcjonizm wraz zapotrzebowaniem gromadzenia zdobywania czerstwego złota które i tak tu zostanie a temu dla którego aż tak cenne będzie utrapieniem.
    Lisek wojny nie będzie? „a coś zrobił by było jak mawiasz”
    „wiem zasiliłeś i dopomogłeś w zakupie kolejnego karabinu,
    to co mówisz i myślisz to jak by od razu popełnić samobója”
    idziesz i się wywracasz idziesz kolejny raz i powtarzasz ową czynność.
    „lisek nawet nie wiesz przed czym siedzisz”
    nie wysilajcie swej pogardy względem swego wąskiego pochopnego ocenienia swą miarą miarą jaką zapatrujcie się na swój własny byt, wraz poglądem który zamyka się do pobliskiego otoczenia, wraz z bezmyślnością zgubnych zapewnień potwierdzanych własnym myśli zaprzeczenia. Aż dziwne iż nie dostrzegacie bezmyślnego ładu zatracenia, względem manipulacji myśli narzucenia.
    „gdy prawda zapuka do twych drzwi” paraliż ściśnie krtań, mówiąc za późno już byś krzyk wydać byś miał.
    Pozdrawiam tych świadomych i jak że pewnych swego czy narzuconego zdania.

   3. freeone , bardzo dobrze , niech wiedza ze swiadomosci nie można kupić na nią trzeba zapracować , bo tylko taka zakotwiczy się na wszystkich poziomach, Pozdrawiam

 19. Do Kaliny. No tak, mieszkasz w Australii więc dobrze ci mądrzyć. Jesteś bezpieczna i daleko. tylko zazdroszczę.

   1. Stań na drodze separatystów idących w stronę Mariupola i powiedz im: Bracia, to wszystko kłamstwa. Manipulują nami od lat. Lenin był agentem. ZSRR miało stanowić przeciwwagę dla USA. Zatrzymajcie się. Nie zabijajcie swoich braci. Powiedz to samo Putinowi. Bo ja o tym wiem, a może on nie wie. Trzeba mu przypomnieć, że wszyscy na tej planecie jesteśmy manipulowani i trzeba przyjąć taktykę Buddy, zaprotestować, rzucić broń do rowu, usiąść na ziemi pod drzewem i niech walczą dysydenci. Putina to nie obchodzi, bo przejął schedę po Nich. Ma na koncie miliony i gwiżdże na wszystkich. Pies zerwał się z łańcucha.

 20. Do mądrali Q… coś tam. Nie będzie żadnego końca wojny. Rosyjscy żołnierze mówią cywilom, że ich celem jest wyrąbanie sobie drogi aż do Odessy. Prowadzą takie rozmowy z cywilami narodowości rosyjskiej zamieszkującej Ukrainę.

  1. @Lisek czy ja dobrze rozumie nie będzie końca wojny bo ty tego nie chcesz ,tak?
   A może ty się boisz że nie będziesz jadł hamburgerów ,pił koli i jeździł bmw ?itd.
   Jednak coś tam odczuwasz, szkoda tylko że to jest strach,przejawiający się w agresje ekspansywną w celu zdobycia zasobów utrzymania siebie i reszty stada.
   Twoi przywódcy zaprowadzili cię do rzeźni a ty dalej jesteś przekonany o słuszności swoich panów.Co dziennie przed oczami masz eksploatacje Ziemi jej zasobów w tym ludzkich a ty nic tylko be be be bebe…….
   Piszesz o 3 tysiąca lat w przód jakie to będą technologie W PODBOJU KOSMOSU itd.Pewnie będą ale barany nie byli by wstanie tego obsługiwać.
   Jesteś im tylko potrzebny jako manekin-konsument to wszystko.
   http://zalukaj.tv/zalukaj-film/16788/atlas_chmur_cloud_atlas_2012_.html

   1. Nie zrozumiałeś kompletnie co piszę, tak samo młode pokolenie nie rozumie starszych ludzi. Przypomnę ci że ok. 25 lat temu wojska rosyjskie opuściły nasz kraj. Rafał Ziemkiewicz w swojej najnowszej książce porównuje nasz kraj do tego z okresu międzywojennego. Tak więc tą wolnością cieszymy się od dawna, i nie jesteśmy tak przeżarci NWO jak inne zachodnie kraje. Nie wiem, czy pamiętasz komunizm, bo ja tak. Pisze także że jesteśmy między młotem i kowadłem. Wyjechałem z miasta i osiedliłem się na wsi nad jeziorem. Miałem dość wyścigu szczurów. Zrobiłem coś dla siebie. Żyję w spokoju i chcę by dano mi spokój (separatyści, Putin i reszta). Liczą się gesty nie słowa. A ty ciągle gadasz. Nie podoba ci się, to zmień swoje życie. Jedź do Moskwy.

  2. Lisek ,straszne, straszne, to co Ty wypisujesz ” NWO ” „WOLNOSC ” z jednej strony chciałbyś tak , a jest tak , negujesz tak ,bo nie jest tak , kiedyś był taki kawałek ” pójdę na wojnę zabije kilku i wrócę , ktoś pyta a jak ciebie zabiją ? a mnie za co ? „Jeździć BMW” ? ?? wiesz ile kosztuje olej do silnika oryginalny od BMW ?

   1. Kiedy firmą rządzi zły menago, firma upada, bankrutuje. Podobnie jest w polityce. Może mamy złych polityków. Inny przykład. Nasi piłkarze są świetni, grają bardzo dobrze za granicą, ale jak się spotkają i tworzą reprezentacje, coś nie iskrzy i grają kiepsko. Nie powiesz mi, że Lewandowski nie ma pojęcia o piłce nożnej. Innymi sowy, nie moja wina, że mamy takich menadżerów, jakich mamy.

  3. Lisek pisze:Nie podoba ci się, to zmień swoje życie. Jedź do Moskwy.
   Po PIERWSZE NIE ROZUMIE ,DLACZEGO ŻEBY COŚ WE WŁASNYM ŻYCIU ZMIENIĆ TRZEBA WYJEŻDŻAĆ?
   WYJEDZ TU, WYJEDZ TAM, CZY TO CZASEM NIE JEST UCIECZKA OD PROBLEMÓW?

 21. Kalina piszesz:
  Oczywiscie Polacy drodzy kurzy sie wam kolo tylka dlatego zabijacie Putina kazdym slowem , najlatwiej jest wieszac winy na jednym waznym Rusku.”

  Widzę, że masz się za lepszą, bo mieszkasz w Australii. Ważna pani.
  Jak Putin będzie szalał tak dalej to na żadne wakacje do Polski nie przyjedziesz.
  A kto będzie bronił kraju. Oczywiście nie ty, wielka pani co się brzydzi walki. Tylko my miejscowi. Jak nas zaatakują odpuścisz sobie wygodne życie i tu przyjedziesz. Wątpię. Siedź tam i nie wracaj. A ciekawe dlaczego w ogóle wyjechał do tego złego zachodniego zgniłego świata. Zamiast do Rosji jechać. Czyżby Australia była poza NWO?

 22. Kalino nie odpisuj mi, już błysnęłaś swoją inteligencją. Mam w d twoje zdanie z końca świata. Nie masz pojęcia jak to jest żyć w Polsce między młotem i kowadłem. Trzeba być Lisem. Umieć balansować. Bo ja to mam najmniej z tajnymi organizacjami, i spiskami i po prostu chcę żyć w pokoju i dobrobycie. Chodzić do kina na kiczowate amerykańskie superprodukcje i opychać się niezdrową żywnością. Korzystać z najnowszych technologii. Jeździć BMW, a nie wołgą, ładą, czy zaporożcem, czy innym ustrojstwem. Lubię pieniądze, bo wiem co to bieda. I nie nawiedzę oszołomów, którzy od świtu do rana karmią nas ideologią. Zamiast żelaznej kurtyny wolę wolne granice. Bye wariaci.

 23. Jak daleko mozna isc z bogaceniem sie jak daleko do nieba . no to idz d nieba niech ci sie zawali na leb nasze niebo .Ale nie ja jestem tego przyczyna tylko ty i twoje Archontowskie balansowanie sie na ziemi . Jak dlugo mozna kreowac tak zwany recycling Jak daleko mozna pojsc z produkowaniem trujacych odpadow . Jak daleko mozna pojsc z ciasteczkami i cokiereczkami zeby ladnie wygladaly w 6 opakowan dookola siebie . Po co to kreowac . Wygodne zycie to alienacja do pewnego stopnia . Przedewszystkim alienacja ze srodowiska .
  Dla mnie BMW i Wolga to tylko samochody . Ja jezdzilam zawsze starymi samochodami nawet jak mialam pieniadze Byloby ostatnia glupota wydawanie pieniedzy na drogi samochod . Ale mi dajesz przyklady trafiles nie pod ten adress . poniewaz Ja nawet oszczedzalam wode nie muszac oszczedzac bo mialam ja z nieba i bardzo duze tanks . Tylko dlatego oszczedzalam , ze wiem o tym ze inni nie maja jej na ziemi dla podtrzymania energii balansu . No niestety zle trafiles chlopie bardzo zle zmien adress .

  1. Ale bredzisz. Po wejściu do UE byliśmy innym krajem, a teraz. Może nie wiesz ale dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych w Polsce powstał ok. 280 oczyszczalni ścieków. To tylko początek. Dzięki pomocy z Unii przestaliśmy zanieczyszczać Bałtyk. Pojawiło się szereg inwestycji. Dobrami nazywam prąd elektryczny i wodę w kranie, niewiele ale zawsze. Drałować z wiaderkiem po wodę… Rosja chwali się nadwyżkami pieniędzy (z naszych kieszeni za gaz), a jeszcze nie wypracowała odpowiednich metod ekologicznych, i do dzisiaj nie potrafi zagospodarować kupy śmieci i ścieków. Chwalą się, że mają największą kurzą fermę na świecie, a pobliski las gnije w ich odchodach. Obecnie to Rosja zanieczyszcza najbardziej Bałtyk, który wygląda jak ściek. A wspomnę, że wyjeżdża tam oddychać/wypoczywać tysiące ludzi. I brodzą w tym rynsztoku. Taki bogaty kraj jak Rosja powinien wypracować szereg alternatyw dla NWO. Dlaczego tego nie robi? Poza tym, że wódka tam kosztuje 5 zł litr, zalecenie Wujka Putina. Dlaczego ludzie stamtąd wyjeżdżają? Dlaczego poza kilkoma miejscami jest tam taka bieda/ Dlaczego oligarchowie gromadzą swoją kasę, zamiast się nią dzielić, jak karze ideologia komunistyczna. Bogactwem nazywam sprawny samochód, bo trudno na wsi poruszać się inaczej. Na rowerze do miasta za daleko. Bogactwem nazywam ekspres do kawy, bo bardzo lubię pić rano kawę. Bogactwem nazywam dostęp do telewizji satelitarnej. Nie mam złotych klamek jak były Ukraiński dyktator ani żyrandola za 100 milionów. A to BMW jest używane, bo nie stać mnie na nowe, ale w miarę sprawne jak toyota twego lubego. I wbrew pozorom to poza Polską w Australii i USA rządzi NWO od dekad. My Polacy od niedawna wyrwaliśmy się z objęć komunizmu. Szkoda, że nie czytasz ze zrozumieniem tego co piszę. Zanim odpiszesz przeczytaj to dokładnie. Większość mężczyzn chce mieć samochód. Jak byłem mały bawiłem się resorakami nie lalkami. Przepraszam, że jestem facetem, nie chłopem. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, czyżby to geny? Nawet zabraniasz mi, jak zła kobieta, być sobą. Nie przyszło ci do głowy, że mężczyźni i kobiety nieco się różnią? Nie lubię gotować, lubię kupować jedzenie na wynos. Nie lubię myć garów, kupiłem zmywarkę. To drobiazg a ułatwia życie. Nie palę węglem, mam centralne. Przepraszam.

   1. Moze powstaly oczyszcalnie sciekow ale przechadzam sie po lesie i zbieram puchy od piwa i smieci po stonce jak to mowia na wczasowiczow w Polsce .Musi byc swiadomosc gleboko w ciele czy w sercu i nie musi byc zadnych wielkich sciekow . Bo scieki sam mozesz rozposcisz swoim podejsciem do sprawy .
    Nie mow o komunizmie czy kapitalizmie mow o sobie i o ludziach .
    Widze inteligencje , ktora przyjezdza do swoich domow letniskowych ogrodki ich blyszcza od pieknych zasobnych kwiatow, trawniki sterylnie przyciete . jakby sobie nastepny pokoj w domu kreowali a zaraz za plotem kolo lasu bardak kompletny .
    Zaden z nich nie wezmie torby i nie pozbiera tego bo to nie jego . Niestety w Australii bylo troche inaczej .Czasami ludzie dbali bardziej o natura za domem jak na swoim podworku .
    To nie jest sprawa sytemu to jest sprawa drobnomieszczankowego ograniczonego mind .

    Ogromne kontenery staja przed wjazdem do lasu zeby smieci powkladac do nich . No niestety inteligencja swiatowa stawia smieci pod lasem kolo kibli liczac na to , ze Jezus obok zejdzie z krzyza i to wrzuci za nich je do kibla .
    Moj soltys to robi poniewaz sie wstydzi , ze jego teren tak zasyfiony .
    Soltys juz zrobil kilka zebran na ten temat ale nic nie trafilo do zacietych mozgow . Dalej ida szlakiem utartym od lat na latwizne i dla swojej wygody .
    Putin nie jest moim czulym miejscem na ciele ale to barbarzynstwo robione na naturze tak .

   2. Wiesz Kalina, a ja ostatnio byłam w Niemczech i chodząc po lesie, doszłam do wniosku, że wszędzie jest tak samo. Też zbierałam puszki po piwie, śmieci, a obok domów był bardak… Twoim zadaniem, jako bardziej świadomej, jest własnie sprzątanie i uświadamianie ale bez agresji i pogardy dla innych. Bo to ona ciebie atakuje a nie archonci, zresztą na jedno wychodzi…

 24. Lisek Ja nie mieszkam w australii . ja mieszkam w Polsce i mam bardzo malo pieniedzy poniewaz nie chce mi sie nigdzie latac samolotami w tej chwili tak wiec praktycznie zyje z powietrza 🙂 Ale mam sie dobrze . Jestem wlasciwie rfuge w Polsce ucieklam z Australii , moze to brzmi smiesznie ale tak jest . Opisze ci historie jednej strej Chinki , matki mojej dobrej kolezanki z Hobart na Tasmani . Mojej kolezanki mama byla bardzo bogata kobieta i na stare lata postanowila wrocic do Chin do miejsca skad pochodzila Byly to poludniowe Chiny kilka godzin od Canton . Kompletne zadupie i mieszkala z kims na pokoju przejsciowym w obskurnej chacie . Mysmy sie nie mogly nadziwic dlaczego ona w peni rozumna kobieta podjela taka decyzje . Zyla tam az do swojej smierci i byla bardzo zadowolona , ze jest tam a nie na Tasmani

  1. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Mamy taki kraj jaki mamy, ale to kraj. Ja też bym na starość wrócił. Wielu ludzi dorabia się na zachodzie i wraca. Tutaj żyją jak królowie. Nie wiem, co ta opowieść ma do tematu rozmowy: Putin i agresja na Ukrainę…

  2. ….i pomyślałaś zrobię to samo i wrócę do mojego kochanego kraju co Polska się zowie i będę też szczęśliwa. I dupa . Sadzisz jak leci na Australię i królowe te i tamte.

 25. ALE was tu się nabrało, dobrze ze swerdlow przyjeżdża, potrzebujecie jak nic przywódcy aby wami pokierował W WEJŚCIU NA DROGĘ HEDONIZMU i doznań psychicznych.hihihihi

 26. Lisek pytasz mnie .Dlaczego wyjechalam do Australii . Moze dlatego zeby poznac mojego meza Reinharda i zeby mnie nauczyl jak traktowac naprawde bogactwa zachodu poniewaz pochodzil z kraju BMW(tylko jezdzil 20 letnia Toyota za 1300$). nauczyl mnie jak zyc bez bankow i nauczyl mnie jak tym gnojom globalistom nie dac zbyt duzo penny .
  Nadmieniam , ze wogole nie bylskapy i umial sie dzielic z innymi . A teraz moge o tym pisac i mowic tutaj w Polsce.

  1. Problem z osobami krytykującymi jest taki, że nie rozumiecie idei globalizmu. Ci sami ludzie, co tak narzekają idą na film Gwiezdne Wojny. A tam są pokazane obrady prezydentów planet, którzy decydują o losach galaktyki. Gdyby nie ci globaliści to nie mogłabyś wyjechać z Polski. Globalizm to ruch trwały i konsekwentny, należy tylko go umiejętnie pokierować. Świat się zmienia. Nic nie dadzą nasze kwękania. Za tysiąc lat planeta zmieni się.

  1. Miałaś, ale już nie masz? To fajnie. Nie zawiodłaś mnie i paru jeszcze osób.
   Jak Fenix z popiołów… Pozdrowienia.

  1. „Jedenświat bez NWO” hmm…
   Z tym że jakiś nowy porządek być musi. Bo stary ewidentnie końca dobiega.
   O co chodzi, świetnie tłumaczy Alex w drugiej części wykładu o Astroteologii – http://www.youtube.com/watch?v=808E5pUm0i4
   A jaki on będzie – to zależy od samych ludzi. Alex w swym wykładzie w obu częściach mówi o mechanizmach i celu manipulacji – dokładnie tych samych o których ja mówiłem przy okazji tematu o Hunie. W pierwszej części zresztą wprost odwołuje się do Huny (ciekawe czy wie, że do czegoś, czego podobno nie ma…). Zadziwia mnie że ludzie tak łatwo i chętnie oddają innym władzę nad sobą i jeszcze zajadle tego bronią, a potem jojczą, że NWO… 😛

   Alex! Zrób może jaki obszerniejszy wykład na temat tych mechanizmów, może Ciebie posłuchają…

 27. Kochajmy sie ludzie !
  ale wielce nas różni światopogladowo,lecz cieszymnie to jako istote rozumną iz moge cos wtrącić z mego puktu siedzacego nie zawsze prawdziwego
  Składnie pominam mych wyrażeń.
  SeJa pozdro trzymaj sie ciepło:)
  Jednak przez kogos jestem rozumiany 🙂

  1. Do mnie raz trafiasz, innym razem nie. Częściej nie. Ale szanuję Cię za wytrwałość, a Twoje dzisiejsze wezwanie jest proste i piękne. Pozdrowienia.

 28. No dobra, wystarczy. Definitywnie OSTATNI RAZ piszę, i bardzo proszę admina, żeby się chwilę zastanowił, czy wycinać brzydkie słówka, które zaraz padną. Bo muszą paść. Niestety.

  Kiedy sobie tutaj grupka mitomanów snuje swoje fantasmagorie na temat czapek ze szpicem, cudownych kolczug, płaskiej ziemi, implantach z zębach i w d..ie itp. – to można znieść.
  Świat jest duży, i jest na nim miejsce także dla głąbów i paranoików, którzy nie mają dość intelektualnych zasobów, żeby oddzielić prawdę ( nawet tą ukrytą) od idiotyzmów. No, trudno powiedzieć, żeby to dodawało uroku temu światu, ale… ok.

  Ale kiedy się czyta wynurzenia kretyna, dla którego dziedzic najgorszych komunistyczno-totalitarnych tradycji, rodem z KGB, organizacji służącej wyłącznie zniewoleniu i upodleniu ludzi – jest ostatnim obrońcą ludzkości przed „złymi”, to już się po prostu rzygać chce. Literalnie i dosłownie.

  Co trzeba spalić albo wypić, żeby autora szmaciarskiej (bo Hitler postępował mniej szmaciarsko – przynajmniej nie udawał głąba, jak Putin) wojny, gdzie w imię jego interesów oraz grupy jego koleżków, giną ludzie, kobiety i dzieci, strzela się do samolotów z cywilami, i postępuje poniżej wszelkiej godności – uznać za „geniusza polityki” ?

  Mój syn, który ma 15 lat, który nie pamięta czołgów na ulicach jak ja, który o 17 września wie tylko z historii, który o „Ruskiej wolności i demokracji” wie tyle, ile usłyszy ode mnie – bo ja to pamiętam z własnego doświadczenia – więc on, gimbus – ma więcej rozumu i historycznego rozeznania.

  Pomijam już, że tysiące Polaków, którzy walczyli pod zaborami, w postaniach i w obronie tego kraju przed ruską zarazą, ginęli na syberii i w gułagach, po to żeby jeden z drugim kretynem mógł dziś pisać swobodnie swoje smętne wypociny, bez cienia refleksji – każdy z nich miałby moralne prawo takiemu napluć w twarz.
  Bo nie ma nic gorszego, jak wbrew setkom lat doświadczeń kosztujących życie tysięcy rodaków, wielbić takiego szmaciarza jak Putin.

  To, że przy okazji powołują się na pseudogeopoliczyczne pseudoteorie, o „obronie przed NWO” to już tylko wisienka na torcie głupoty.
  Bez wchodzenia w oczywiste bzdety – wolę „hamerykańskie NWO” niż ruską wolność.
  Z doświadczenia.

  Skoro ci się – baranie jeden z drugim – tak podoba polityka i postępowanie Putina, to może spakuj się, i wyjedź to tego kraju rządzonego sprawiedliwie i praworządnie, zamiast siedzieć wygodnie w Polsce, korzystając z tego, czego w Rosji nie ma po to, żeby srać do własnego gniazda. Przynajmniej uciekniesz przed NWO, i nikt ci do zęba nie wsadzi implantu, bo tam się nie dostaniesz do dentysty. Przed wyjazdem nie zapomnij się skonsultować ze Swierdłowem – w końcu kto lepiej niż on ci podpowie co zrobić ze swoim życiem dalej.

  ***

  Kończąc pozdrawiam kilka rozsądnych osób, które jakimś cudem tutaj przetrwały.
  Ja mam dość – na szczęście nie ma obowiązku obcowania z kretynami na internetowych forach.
  I z tej możliwości ochoczo korzystam.

  1. Sundayman, zostań proszę. Jesteś tu bardzo potrzebny. Weź pod uwagę, że osoby piszące to zaledwie promil, reszta czyta i nie komentuje. Jestem pewna, że wśród nich jest wielu, którzy zgadzają się z Tobą. Ludzie różnią się duchowo, światopoglądowo czy intelektualnie. Pomyśl, że Twój interlokutor może przeżywać podobne emocje w stosunku do Ciebie, ale jego punkt widzenia świata jest zupełnie inny, jak i też cała reszta. Twoje uwagi są bardzo cenne, choć nie każdy musi się z nimi zgadzać.
   Mnie też denerwuje „kupowanie” wszystkiego, bez odrobiny refleksji. Są tu ludzie, którzy nie czują ironii czy sarkazmu. No ale, czy można mieć o to, do nich pretensje?
   Cieszę się, że SeJa się odezwała, chyba jestem jasnowidzem, bo byłam pewna, że to zrobi.
   Pozdrowienia

  2. No z ust mi waćpan to wyjąłeś.Tylko ja jestem zbyt leniwy żeby chciało mi się to napisać 🙂

  3. „wolę „hamerykańskie NWO” niż ruską wolność.” – wybór między dżumą, a cholerą…

   Pamiętam jak cały kraj świętował, kiedy zamknięto ostatnią ruską bazę i z Polski wyjechał ostatni ruski pociąg z ruskim wojskiem. A teraz jest tu cała masa takich, którzy posrali by się ze szczęścia, gdyby USA chciały tu łaskawie jaką stałą bazę założyć. Choćby jedną, taka maciupeńką… Rzygać się chce…

   A swoją drogą kojarzy ktoś może opowiadanie Konrada T. Lewandowskiego „Noteka 2015”? Prorok jaki czy co…
   http://innemedium.pl/wiadomosc/znany-nigeryjski-prorok-ostrzega-ze-swiatowy-kryzys-zacznie-sie-polski

 29. Kalino. Nie mam nic do żydów, a ciągle jest prowadzona wobec nich nagonkach. Piszesz o Roschildach itd. O NWO. Ja też oglądałem Alexa Jonesa z wypiekami na twarzy. Tylko że dla mnie to amerykański patriota. A jeżeli to wszystko kłamstwa, jak te ich inne. Myślałaś o tym, że może to manipulacja. Konfucjusz pisał coś o negacji. Wszystkiego i szukania od nowa. Max Kolonko w jednym ze swoich filmów wspomina, że faszystów na Ukrainie wspierał sam Putin. Na prison planet pisze, że to USA. Jeżeli piszesz o NWO i wiesz o tym jak działa, czy pozwolili by aby w necie pojawiały się prawdziwe informacje? Pomyśl tylko.

 30. Do Majestic.
  Piszesz:
  Lisek na jakim Ty świecie żyjesz ? „zwykły” Polski General Sikorski , i wiesz co ? akta dochodzenia i nie tylko ,utajniono na następne 50 lat ,”Myślenia nie można ukryć w tajnych bazach” można, można wszystko można zobacz mistyfikacje 11 września , nie tylko ukryto , ale przestawiono Myślenie ,Wszechświat jest wystarczajaco stary aby (nie był) jednorodny w swej konstrukcji , wiec jako w niebie tak i w hodowli ziemskiej”

  Nie zrozumiałeś, ja mam wyrobione zdanie na temat Sikorskiego i 11 września. I co, otworzą te kazamaty za 200 lat, dadzą ci kilka teczek, przeczytasz i uwierzysz? Przecież takie dokumenty można spreparować. Ale ty musisz mieć napisane czarne na białym. Nie umiesz czytać między wierszami. Kiedyś utajniono jakieś archiwa o UFO. Pokazali papiery pokryte czarnymi liniami. G można było przeczytać i zrozumieć. Majestic, myślenie ma kolosalną przyszłość, polecam.

 31. To takie reżimy jak Rosja i Chiny utrzymują przy życiu kraj horror o nazwie Korea Północna. I to ma być alternatywa dla NWO?

  1. Ostatnio mistrzowie wrestlingu byli w Korei północnej i jakoś nic złego nie widzieli a o infrastrukturze powiedzieli, niczego sobie. dzieci ładnie poubierane,czyste. Oj ten main stream nie jednemu zrobił sieczkę z mózgu .

   1. Panie Qsyfie. To mój ostatni post do pana. Nie prowadzi pan merytorycznej dyskusji, tylko wrzuca złośliwe uwagi a nie ma się co śmiać z obywateli Korei Północnej. Zepsuł mi pan humor, bo może nie rozumie tragedii tych ludzi. Są rzeczy przy których należy zachować umiar. Możesz mnie nazywać patriotą idiotą, ciekawe jak się zachowasz jak wybuchnie wojna. Poza tym komunizm nie był zły, w takiej Moskwie żyło się bardzo dobrze. No ale zepsuli ten ustrój politycy. Sama idea jak większość idei jest zacna. Gorzej w praktyce. Szkoda tylko, że Rosjanie nas nie szanowali. Ostatnio do Korei Północnej pojechali koszykarze z NBA. Podobno też wszystko było cacy. Ale chyba nie sądzisz, że zabrano ich autobusem na rajd po obozach pracy, gdzie głodzi się ludzi i gwałci kobiety. Dla mnie zabrakło ci ciekawego argumentu w dyskusji, Masz góra 15 lat. A przynajmniej psychicznie zatrzymałeś się w tym wieku, niedorozwój.

   2. Do Qcypa.
    Unikam mocnych słów, ale głupota Twojego ostatniego komentarza, poraziła mnie.

   1. Alina7 Unikam mocnych słów, ale głupota Twojego ostatniego komentarza, poraziła mnie.

    Przestań unikać, głupota jest głupotą i tyle. hihihihi

 32. Dziękuję wszystkim za miłe słowa, na prawdę miło, zaś brak mi słów 🙂

  No ale cóż, nie mówię o odchodzeniu ale każdy kiedyś odejdzie. W zasadzie od tego zaczęłam, zawsze zaczynam że siebie zacytuje „Co komu po cudzej wiedzy? Wyciągnie kogoś w miejsca jakich ten nie zna i w końcu odejdzie jak każdy. Co wtedy? Nie minie chwila…” Oby ta chwila nastała, by ktoś się pozbierał i wrócił do SIEBIE, nic komu po cudzym 🙂

  Wszyscy Ci jakich moje słowa pchną do i własnych przemyśleń, są mi i chlebem, bo i ja siebie daje. Wszyscy Wy, usłyszycie kiedyś trąby po krańce świata i powiecie „Doczekaliśmy się, Powraca … sam … do nas przychodzi” Na murach miast wołać będą i wymieniać imiona pod jakimi mnie znają. Wszystko to już się stało, zasiądę w owym świecie na pustym tronie i wstanę by powiedzieć „to nie kres, dalej dalej, na zbyt długo tu przysiedliście i runą mury miast na niebie, a każdy z Was pójdzie szukać siebie :)” Nie ma powrotu, spalę nie tylko mosty ale jak powstaje z popiołów, ta w niwecz całą rzeczywistość obrócę, By Was samych odwiedzać w domu jaki i sami z nicości wzbudzicie 🙂 I co powiem? Dalej dalej Gadzet 😀

  Feniks 🙂

  – Ale kiedy Tato zechce mnie odwiedzić, to ja położę głowę na Jego kolana, Bo Wam to dał, bo mam Tatę i Go kochać sama nie przestanę. To ja jestem Jego dzieckiem, On mnie tak ulepił, nie On moim ani nie ja Jego lepiłam. On jest Feniks, jak ja z Niego Jak Wy wszyscy z Niego nie ze mnie. Wszyscy mamy moc nad własnym umysłem i wszyscy nad sercem, wszyscy potrafimy się odradzać i wznieść ponad prawo skutku i przyczyny, wszyscy zawisnąć w niebycie, i wszyscy powstać z milionem gwiazd na nieboskłonach. Wszyscy wchodzić w interakcję i wszyscy wolni. Hee czterdziestka piątka to za mało.

  Ten co zakopał Talenty jakie dostał, powiedział sobie, tyle ile dostałem tyle oddam i stracił to co ma nawet. Tak nie wierzmy w dół grobowy by w nim się zakopywać bo nie będziemy kim nie jesteśmy. Nie ma też sensu Zieleńszy wiecznie kręcić się w kółko, bo ktoś zbudował to trzeba korzystać, nie palić mostów, a po co je odbudować? Ściema to ściema, … po co Ci taki most? Most do szarlatanerii by tylko popyt się nie zmienił? 😉 Ale to wiele panować nad własnym priorytetem, ale uwierz że nie trzeba tylko zawsze równać do ostatniego. Uwierz w siebie, w nas, w świat. My n prawdę wyrażamy dezaprobatę bo jesteśmy gotowi, chcemy iść dalej. 🙂 Nikt na Ciebie chrustu nie zbiera 😀 A nawet jeśli, to Putin może spłonąć w ogniu Nowego Porządku Świata jaki podsyca.

  1. http://www.travel-arizona.net/arizona/image/Monument14.jpg tu na prawo wzdłuż route 66, zaparkuje Tato na niebie w tym świecie, nigdy, zawsze, dziś, za wieki dla każdego z osobna, a co jet w tych górach nie powiem bo zwalndalizują i nic nie znajdą. Tu, z chmur będą walić wyładowania, Tu wybuchną góry, tu zawiśnie tron na niebie, tu zadmą w trąby aniołowie wielcy jak drzewa, tu Synowie Boga staną, tu zwinie się niebo i zstąpią na niebo niezliczone rzesze, tu zawisną tablice nad tronem, tu Tato poklepie ogniste rumaki, tu zwrócą się oczy w nadziei, bo za tu po całej ziemi jest game ower ale nikt nie przeżyje i nikt w ciele nie sięgnie tego miejsca. Wszędzie tam, nie tu otworzą się portale do przeciwieństw. W tym świecie. Game ower, spadnie sierp i zerznie żniwo, być może już nikt nie wróci cofając się w czasie ryzykując i siebie. A być może nie zmierza a powraca ktokolwiek.

 33. Droga Kalino. Historia nas uczy że nie można liczyć na nikogo. Musimy liczyć tylko na siebie. Chociaż ten portal grzeszy to cieszę się że istnieje i możemy się komunikować, czy moglibyśmy to robić w Chinach czy Rosji? Dopiero od kilku lat jesteśmy w UE. Przed nami wiele pracy. Ja też boleję, że jest brudno w lasach. Ale tu dochodzimy do sedna. Jeżeli nie wychowasz dziecka to zejdzie na złą drogę. Podobnie jest z ludźmi. Niestety nie do wszystkich trafiają takie informacje jak szanuj bliźniego swego, czy nie śmieć w lesie, las to nie wysypisko. Boleję nad tym, lecz na to, by zmienić mentalność ludzi trzeba trochę czasu. Ale Polska to nie Rosja. Rosja to nie UE. Ja staram się nie śmiecić i namawiam innych do tego. Jak wspominałem, przed nami dużo pracy. Jako osoba dorosła zachowuję się inaczej niż młoda. Należy uczyć i wychowywać młodzież. Osobiście uważam, że za dużo jest przemocy w tv. Ale to można zmieniać. Tylko w kraju wolny i demokratycznym można to robić.

 34. Do Qsyfa.
  „Lisek kreci, najpierw mówił o hamburgerach , bmw i kasie a teraz że żyje nad jeziorem bo miał dość wyścigów szczurów. Typowy patriota=idiota”

  O swoim patriotyzmie nic nie pisałem. Niech to będzie moja tajemnica.
  Nie mam McDonaldsa pod nosem, jak kiedyś, ale Mazury to nie koniec świata. Za t ty jesteś wielkim mieszczuchem co pozjadał rozumy. Może cię to zdziwi, ale w małych miejscowościach są restauracje, kina, a nawet hotele, są sklepy i biblioteki.
  Nie wychodzę rano na ryby, a wieczorem nie poluję. Nie jem zupy z kory. W siadam do samochodu i jadę do centrum handlowego po zakupy. A jak mnie najdzie ochota to skoczę i do kina.
  Nie chodzi mi o patriotyzm. W ogóle mylicie pojęcia.
  Może was to zdziwi, ale byłem w wojsku. I wcale tam się nie pchałem. Raczej mam pacyfistyczne poglądy. Ja też jestem poddawany prawu polskiemu i wiele rzeczy mi się nie podoba. Śmiać mi się chce z Maleńczuka, że zwiał od woja. Ale najemnikiem nie jestem. To nie dla mnie. Ale to moje osobiste zdanie.
  Chodzi o to, że tylko w pokoju można budować.
  Jestem już stary więc myślę inaczej. Wam młodym gry komputerowe mieszają się z rzeczywistością.
  Pozdrawiam.

  1. Jesteś stary bo chcesz być stary, zostaw samochód i zacznij chodzić w ten prosty sposób dostarczasz endorfin(hormony szczęścia), mózg funkcjonuje inaczej. Starość to tylko następny wymysł,przestań wierzyć w bzdury!

  2. @Lisek pisze:Do Qsyfa,Do Q coś tam,Do mądrali Q… coś tam.
   Przyjrzyj się jak ci się nie chce.Ta pogarda niczemu nie służy, świadczy tylko o tobie. Jeśli gardzisz kimkolwiek, gardzisz również sobą.A ja chce ci tylko pomóc zrozumieć fakty, abyś mógł zacząć piękne, szczęśliwie życie, bez bagażu historii i manipulacji możnych tego świata.

   Mądrzy nie są uczeni
   ,a uczeni nie są mądrzy
   Thao

  3. Lisek pisze:O swoim patriotyzmie nic nie pisałem. Niech to będzie moja tajemnica.
   Nie musisz pisać, widać to jak na dłoni,przynajmniej dla mnie.
   Czy warto utożsamiać się z czymś większym ,określać siebie Polakiem, Niemcem czy Białorusinem?
   Czy czujesz się naprawdę nikim by przynależeć do czegoś?

   CZY NIE LEPIEJ BYĆ INTELIGENTNYM?

Comments are closed.