UFO? Oni juz tu są! – 3.10.2014

W studio NTV dawno niegoszczący Mariusz Buzek z porcją nowych rejestracji wideo niezidentyfikowanych obiektów latających z okolic Wrocławia…

Rozmowa Janusza Zagórskiego z panią Elizą Dobroniak, która opowiada o swoim niezwykłym doświadczeniu spotkania się (najprawdopodobniej) z technologią Mind Control (kontroli umysłu). Pani Eliza jest zwykłą młodą kobietą, normalnie pracującą i żyjącą w Łodzi. Cała sprawa zaczęła się od momentu przeprowadzenia się do wynajętego mieszkania, mieszkania, które od roku stało puste i czekało na swego najemcę….

Na temat snów i świadomego śnienia rozmawiają Barbara Pączkowska i Tomasz Gruba, a rozmowę poprowadził Janusz Zagórski.


644 thoughts on “UFO? Oni juz tu są! – 3.10.2014

  1. @Kitek tłumaczenie proszę bardzo.
   Du, bist die Qual, ich war schon immer Masochist – Jesteś udręką, ja zawsze byłam masochistką,
   Bringst mir kein Glück, ich bin und bleibe Pessimist – Nie przynosisz mi szczęścia, ja jestem i pozostanę pesymistką
   Schmeckst bittersüß, saugst mich aus wie ein Vampir, – Smakujesz gorzko-słodko, wysysasz mnie jak wampir,
   Ich bin verhext, komm einfach nicht mehr los von dir – Jestem zaczarowana, nigdy się od ciebie nie uwolnię.

   Refrain:
   Ich lebe, weil du mein Atem bist – Żyję, ponieważ jesteś moim oddechem,
   Bin müde, wenn du das Kissen bist, – Jestem zmęczona, kiedy Ty jesteś poduszką,
   Bin durstig, wenn du mein Wasser bist, – Jestem spragniona, kiedy Ty jesteś moją wodą,
   Du bist für mich mein zweites ich! Ich lebe! – Jesteś dla mnie moim drugim ja! Żyję!

   Du bist das Gift, doch das Gegengift wirkt gegen mich, – Jesteś trucizną, ale antidotum , działa przeciwko mnie,
   Du bist das Geld, ich geb dich aus, es lohnt sich nicht, – Jesteś pieniędzmi, które ci oddaję, nie opłaca się,
   Du bist der Rausch,und ich will noch mehr Alkohol, – Jesteś odurzeniem, a ja chcę więcej alkoholu,
   Du bist die Welt, wo Schatten Licht gefangenhält! – Jesteś światem, gdzie cień uwięził światło!
   [21:56:34] Bogdan Zdunek: Jesteś udręką, ja zawsze byłam masochistką,
   Nie przynosisz mi szczęścia, ja jestem i pozostanę pesymistką
   Smakujesz gorzko-słodko, wysysasz mnie jak wampir,
   Jestem zaczarowana, nigdy się od ciebie nie uwolnię.

   Żyję, ponieważ jesteś moim oddechem,
   Jestem zmęczona, kiedy Ty jesteś poduszką,
   Jestem spragniona, kiedy Ty jesteś moją wodą,
   Jesteś dla mnie moim drugim ja! Żyję!
   Jesteś trucizną, ale antidotum , działa przeciwko mnie,
   Jesteś pieniędzmi, które ci oddaję, nie opłaca się,
   Jesteś odurzeniem, a ja chcę więcej alkoholu,
   Jesteś światem, gdzie cień uwięził światło!

 1. Zajmujecie się głupotami. Teraz wiem ze dla zdecydowanej większości z was dowody na ufo są bez znaczenia.Wiekszego kopa daje paplanina o niebycie , każdy może sie pomądrzyć. Albo takie opowieści ” miałam atak reptila o 2.34 . Patrzył się na mnie przez ramię, ale nie widziałam go bo stałam tyłem odwrócona no i było zupełnie ciemno ale to na pewno był reptil, jak boga kocham!!!!” . Takie komentarze tu widze. Mariusz Buzek pokazał swietny materiał o jaki mi zawsze chodziło i co ? Dopatrzyłem się jednego komentarza. Reszta buja z drugiej strony obłoka za którym ufo parkuje.
  Qucyp ty jesteś zwykłym leiwodą , ściemniaczem. To nie dla ciebie forum . Rozmowy o cebuli i poscie niemycia sie. super. Facet robi kawał dobrej roboty i nie zasłuzył na choćby krótką wymianę poglądów na temat jego żmudnej pracy. Tak Qcybulo pogadaj o astralach , podkręć Kaline może wcale przestanie się myć . Potem pogadacie o transcendentalnym swędzeniu głowy, że to nie swędzenie a tylko urojenia umysłu, a na koniec dojdziecie do tego że swędzi bo w przeszłości zażywaliście kąpieli i to są skutki grzechów mycia się w latach młodości. I jak zwykle rodzice będą winni wszystkich waszych nieszczęść bo gonili do michy z wodą i MYDŁEM Kalina.

  1. Tak Grzesiu mi mama płaciła żebym jadł ,albo jadłem żeby pójść do kina, jedzenie dla mnie nic nie znaczy hihihihi dlatego waze 65 prz180cm fajnie co nie?

   1. Witam cie Wielki Bracie Qucypie…”lejwodo i sciemniaczu” jako orzekl @Grzegorz – tu miałam pokuse pociagnac dalej te epitety ale dalam se siana:))))

  2. Grzegorz no co Ty , Grzegorz zwiedziłem to na YT jeszcze pytałem tutaj o adres,te relacje przed kilku miesięcy to była jeszcze amatorszczyzna totalna klęska ,ale rozumiem to początki ,niema opisów kierunków, ewentualnych wysokości odleglosci , ten obiekt w chmurach( istotne, za chmurami) może być oddalony od obserwatora z 50 km i więcej, tak może reflektować jakiś mały samolot dla przykladu , światła nocne kwestia odleglosci , a co najważniejsze autentyczny kolor emitowanego światła , matryca oszukuje , jedynie chińskie balony maja stabilne spektrum światła przy wysokich częstotliwościach wygląda to całkiem inaczej ,a wszystkim UFOLOGOM proponuje filmować to co bezpośrednio lata nad głowami , a nie jakieś horyzontalne ujęcia z zoomem do granic .

  3. Jak sam zauważasz, jest to nieubłagany jeden wielki wysyp ataku szarańczy wpisów…
   Szkoda, kiedyś było inaczej: przestrzegano zasady komentarza do Audycji
   Do wzajemnej adoracji takiej czy innej służyło ForumS.Ntv.
   Próbę jakiejkolwiek rzetelnej opinii komentarza zakrywa i zasusza zalew szarańczy wpisów.
   Zobacz sam w archiwum. 200 komentarzy to było bardzo dużo i udzielało się kilkanaście, kilkadziesiąt osób przy tym
   Dziś jest po prawie TYSIĄC…….kilku osób 🙂
   A wszyscy udają że nic się nie dzieje…. 🙁 ,że jest normalnie…

   1. gregory, mimo tego zasadnicze kwestie i komentarze są wyłapane , jak ktoś ma istotne spostrzeżenia fakty to napisze , reszta to kształtowanie poglądów, charakterów , widzenia świata , niema różnicy tysiąc czy sto wpisów , komentarze są przyjazne nikt nikogo nie wyzywa nic nie zabrania jednym słowem twórcza atmosfera , wszystkie strony i fora gdzie był reżim po prostu wyginęły, zieją pustka .to dzięki właśnie tym kilku osobom tętni tu życie , gregory to podawaj tematy pod dyskusje moderuj je nieco i otrzymasz masę odpowiedzi i spostrzeżeń tutaj był temat Elizy i się nieco wyczerpał bo osiągnął swój cel w komentarzach i coś zostało jednak wypracowane Pozdrawiam

 2. witam cie wielki bracie Qcypie :)))

  …to wez przetłumacz bo mi nic nie tłumaczy…jakies seksowne baby mi dedykujesz :-))

  Tez wkleiłam pare moich ulubionych kawalkow i tez odpowiedz dla @Gaja ale jest: „twój komentarz oczekuje na moderacje” – zamordyzm czu cóś

   1. …w kwestii formalnej melduje ze napisałam jeszcze raz odpowiedz do @Gaja i tez oczekuje na moderacje – poprawiłam literowki bo przecież w moich przekazach wszystko jest kulturalnie wiec nie wiem czemu admin mnie tak przyaresztował!?

   2. „Kitek pisze: …tu w tym temacie”
    – dobrze dla jasności i nie kazania przedzierania się przez 425 komentów dopisać pomocnie,
    np:
    …a tu w tym temacie:
    5 października 2014 o 22:04
    (ułatwiajmy sobie życie… 🙂

 3. Grzegorzu – chętnie skomentuję materiał Mariusza Buzka, bo oczywiście tego wart.
  Wstępne dwa słowa – przede wszystkim należy docenić fakt, że człowiek poświęca czas na konkretne działania (jakie by nie były tego efekty), zamiast mielenia jęzorem, co imo jest domeną 99% „znawców tematu”. To po pierwsze.
  Po drugie – rzeczywiście materiał interesujący. Co prawda – pierwsze fragmenty (te pod słońce) – marne, a i komentarz mało profesjonalny ( obiekty nie „maskują” się ustawiając pod słońce, bo niby jak – z czyjego punktu widzenia ? Akurat kolegi Mariusza ? :). No, ale to detale.

  Dalsze materiały znacznie ciekawsze. Szkoda, że nie ma możliwości określenia dokładnego czasu i pozycji, bo jeden z pierwszych pokazanych obiektow („cylindryczny”) skojarzył mi się ze stacją ISS – podobno jest szansa na zobaczenie jej w dzień ( http://astro4u.net/yabbse/index.php?topic=20173.0 ).

  Natomiast niektóre pozostałe pokazane nagrania są rzeczywiście intrygujące. Niestety, obawiam się, że przy użyciu sprzętu, który posiada kolega Mariusz, trudno mu będzie uzyskać bardziej konkretne materiały. Co prawda zachowanie „punktów” poruszających się nie niebie jest nieco podejrzane, no ale – nie ma tam obiektu, który ewidentnie naruszałby prawa „fizyki” – czy to niezwykłą trajektorią, czy szybkością („ultraszybkie” obiekty na jego obserwacjach są zdecydowanie zbyt słabo uchwycone, aby dyskutować o tym, czy to faktycznie jakieś obiekty, czy jakieś przelatujące pyłki, itp.)

  Tak czy owak – nawet jeśli prezentowane materiały nie są „wstrząsające”, to są to niewątpliwie najbardziej wartościowe rzeczy umieszczane tutaj.
  A że gawiedź woli rozstrząsać swoje fantasmagoryczne, wy-qcyp-opowane introspektywne wizje – no cóż…
  Dlatego właśnie po każdym moim komentarzu zastanawiam się, czy było warto poświęcać swój czas…

  1. sundayman; co mam komentować ? Autor tych ujęć musi się jeszcze dlugo uczyć i nie mowie tego złośliwie bo szkoda wysiłku, nieco więcej detali info , a już samo to będzie weryfikacja dla samego Autora .tu widać ze jest fascynacja tym co lata , ale co lata ?

  2. Warto.
   Ja nie znam się wogóle na fotografii . Na niektórych ujeciach było widać jak te obiekty ginął za chmurami co wydaje mi się że są daleko. Dodając ich nierówny tor to znaczyłoby że to ani pyłki ani stacja. Coś tam lata . Chciałbym żeby ktoś kto ma duzo lepszy sprzęt dołączył się do Mariusza Buzka . Łącząc zapał i lepszą technologię może powstałoby cos bardziej spektakularnego. Wydaje mi się że facet nie leje wody podróbami.

   1. nie chodzi o podróby , w tym temacie jestem zgodny , ale jest to co jest, zobacz mój jedyny film , a widziałem ich dziesiątki latających nad dosłownie głowami od kilkunastu, kilku metrów aż do potworów jakieś 500 metrów gdzie było widać napędy wechikulow ,ten z filmu zrobiony jakaś komórką , był wielkości 30-40 wyrzucał intensywne rubinowe światło tor lotu prostolinijny szybkość można zobaczyć myślę ze 3 razy szybciej od awionetki , żadnej smugi odgłosu , mimo prostolinijnego lotu i stabilnego wydawało się wyczuć jakby dostawał lekkie impulsy odpychania ,https://www.youtube.com/watch?v=UFDuycvq6zg

   2. Ani nie podejrzewam Mariusza o fałszerstwa, ani też nie widzę tego w materiałach. No ale rzeczywiście, poza stwierdzeniem, że „coś tam lata” trudno powiedzieć cokolwiek więcej.

    Wolę jednak oglądać to, niż dysertacje n/t oszołoma Swierdłowa, lub inne piramidalne głupoty w rodzaju analizy słów kończących się na „…upa”.

    A taka ogólniejsza uwaga – biorąc pod uwagę to, co się dzieje na tutejszym forum dochodzę do wniosku, że jeśli chce się poważnie traktować zagadnienie, to sens mają wyłącznie zamknięte fora. Z natury rzeczy bowiem takie tematy przyciągają osobników z różnego rodzaju , jakby to delikatnie określić, formami odklejenia od rzeczywistości. I jak to słusznie zauważył Gregory, zamiast o tyle o ile racjonalnej dyskusji mamy ściek pseudofilozoficzny.

   3. wysokość jakieś 800 -1200 m kont obserwacji około 70 stopni ten sam obiekt był sfilmowany 3 km wcześniej z podobnymi efektami zapewne tez z komórki wiec jest potwierdzenie .

   4. sundayman , zamknięte fora to hermetyczne srodowiska i wszytko się ogranicza w tych środowiskach , niema spontanu , tu każdy może zdać swoje relacje na bieżąco nie jestesmy jednorodnym tematem wszystko tu przechodzi a dyskusje wynikają z tego ze wiele rzeczy można łączyć w jedna całość i to jest tutaj fascynujące bo tak jest w rzeczywistosci jeden tema goni następny , specjalizacja wprowadziłaby z czasem stagnacje i zapaść , uważam ze tutaj jest najlepsza forma komunikacji reszta to śpiące monstra nie mowie ze niepotrzebne ale to po części tylko czytelnie Pozdrawiam

   5. Ssundayman

    Jak admin moderował stronę raz góra dwa razy na dobe to było mniej wpisów ale rzeczowe. Kazdy uczestnik dyskusji wiedział ze nie ma zbyt wiele szans na odpowiedzi i skupiał sie na najważniejszych rzeczach, co miało dobre też strony. Teraz rozumiem moderacja jest automatyczna a więc ci bezrobotni lub robotni w biurach na godziny piszą cokolwiek aby pisać bo maja czas. Dobrym rozwiązaniem byłoby stworzenie poprostu forum dodatkowego , na którym rozmawiałoby sie o Qucypologii ewentualnie kiteknautyce . A na forum tematycznym żeby scisle przestrzegać tematyki. Ja sam wkrecam się czasami w rozmowy bezsensu i wiem że to tylko zaśmieca i zacznę porządek robić od siebie.

   6. Majestic

    boje się komentować takie filmy jak twój. odnoszę się z dystansem ale ci wierzę , bo na podstawie twoich wpisów śmiem twierdzić że jesteś troche idealistą na śmierć poważnym. Takich filmów jak twoj jest dużo i gdy dopuszczam do myśli ze to w większości mogą być uczciwe zdjęcia to robi się poważnie, tzn że ufo jest tak jakby na co dzień w zasięgu ręki.

   7. Grzegorz, jest drugie ujecie tego samego obiektu nie zależne od mojego , robione z jednego wzniesienia a efekt byl jest ten sam , wysokie wibracje -czestotliwosc oszukuje matryce aparatu kamery itd wiem ze jest dużo podobnych ale nie doszukasz się szczegółowych opisów po prostu ufo tu i tam i koniec , mam teraz kamerę z 400 razy zoom muszę dopasować jedynie obiektyw ale nie bawię się w to , w czasie obserwacji naocznych nawet nie myślisz aby to nagrywać a jesteś jak magnes przyciągnięty aby to zobaczyć .

 4. Majestic, to fajnie, że „widziałeś ich dziesiątki”, od dużych do małych. Może zatem zrób merytoryczny raport, z opisami i rysunkami. Inaczej – niespecjalnie to cokolwiek wnosi. Film z YT który zapodałeś jest w porównaniu z materiałami kolegi Mariusza jakimś mega badziewiem.

  Jak wyjdę w tej chwili przed budynek, to kierując kamerę smartfona na niebo zrobię lapszy film z „ufo”. A materiały kolegi Mariusza przynajmniej pokazują cokolwiek.
  Więc – po co zapodajesz ten chłam ?

  1. sundayman przecież wyjaśniłem jak to wyglądało w rzeczywistosci odleglosc była bliska to tak prawie jak większy ptak przeleci nad głowami i co sfilmujesz ? dlatego nie robię i nie będę nic merytorycznego robić właśnie ze względu na takie komentarze jak Twój , ale wiem jedno ze to ja jestem Ufologiem .a Ty jesteś w błędzie i nie masz pojęcia bo to ja ich ogladam, i nic mi nie wmówisz .

   1. Majestic rób dokumentacje, być może dojdzie kiedyś do spontanicznego stworzenia zespołu amatorów takich zdjęć i po złożeniu do kupy może powstać naprawdę ciekawe opracowanie. Materiał uzupełnia materiał.

   2. Grzegorz, widzisz jak to jest z takimi dalekimi przelotami widzisz ich powłoki energetyczne , nie wiem czy ogólnie pozwolą się fotografować ? niektóre obiekty latają tuz nad ziemia tak jakby radar ich prowadził płynnie manewrują nad zabudowaniami nieco opadają nad wolna przestrzenią , te są powiedziałbym z „antymaterii” nic nie emitują wręcz wchłaniają, Pozdrawiam

   3. Grzegorz jak nie uwierzysz sam sobie ze to fakt to nici z tego ,to sprawa czysto energetyczna niema przypadków ,niektórzy się z tym rodzą , są inni buntują się niemal cale życie , bo wszystko co tu jest , jest oszukane ,nie dali sobie wszystkiego skasować .Należy wszystko odrzucić uświadomić sobie ze ziemia to mala kuleczka , na której wędrujemy, to są podstawy pojmowania ,odrzucając to automatycznie otwierają się następne percepcje bo poprzednie są zignorowane , oni się śmieją ze mamy oczy a nie widzimy !? mozg -procesor wyświetla to co nie było wcześniej akceptowane dlatego bierze następne tło , jak tubylcom pokazywali Hiszpanie statki na których przypłynęli Oni nic nie widzieli , nie było czegoś takiego w programie . Teraz w skrócie ;ich pola energetyczne są w nocy słabsze ,wiec obserwacje wieczorami dają wyśmienity efekt , jeżeli intuicje poprosimy znaczy ich, (ich aby się ujawnili )ale to tylko taki trik dla psychy automatycznie ( powiedzmy dostrajamy się ) do tej percepcji i nie gdzieś, na , za, horyzontem tylko bezpośrednio w zasięgu wzroku patrząc w górę tu i tam , Baba Wanga ich nie widziała ale co chwile meldowała ze właśnie jakiś przeleciał w okolicy , nie dam recepty bo to sprawy indywidualne , dokladnie jak opowiadała Gracjana dlatego Jej wierzyłem i wierze , nieraz obecne osoby tez maja możliwość zobaczyć ,jakiś podstęp z kamera ,aparatem nie wypali raczej bo niejako oszukujemy swój zamiar i intencje ,to tak jakby siebie oszukiwać i kit z tego wyjdzie, Nara, Ps .Gracjana Wracaj na Wizje 🙂

   4. Grzegorz , tak fizycznie „namacalnie ” najlepiej jakiś noktowizor jest dużo relacji taka metodą i wiekszosc sobie chwali zostaje kwestia rutyny aby to zaszeregować co to jest dokladnie noktowizory ponoć są nie drogie ( chyba te wojskowe ) ? taka metodę polecam dla Pana Mariusza ?

 5. Miło by było, gdyby obecne tu pospólstwo nie traktowało forum jako komunikatora towarzyskiego, wymieniając się wielce wartościowymi wpisami w rodzaju ” tak, widziałem tego kotleta”, i „też lubię mizianie”.

  Ludzie, czy na litość boga, nie możecie wypisywać takich dupereli sobie na skype albo innym GG ? Ile wy macie lat ?

  1. Nam to w niczym nie przeszkadza gdzie jest problem ? ponoć na cmentarzu jest cisza i spokój ? NIE WYZYWAJ OD POSPÓLSTWA poszukaj sobie innego forum i koniec jak masz nieco kultury, poco wracasz do tego pospólstwa ?

 6. Jak widać, moja uwaga trafiła do odpowiednich osób. To symptomatyczne…
  A po drugie – to, że WAM to nie przeszkadza, to akurat widać. I to jest właśnie problem.

  1. sundayman, pamiętam Twoje komentarze odnosnie relacji Gracjany oprócz absolutnej krytyki nic nie wniosłeś czy mam napisać ze jedynie zaśmiecałeś forum „” I to jest właśnie problem.”” wiec zostaw innych w spokoju jak masz nieco osobistego honoru ,chcesz merytorycznej dyskusji a sam lansujesz skrajna dywersje i zamieszanie zaprzeczysz temu ?

   1. Skoro pamiętasz moje komentarze, to powtarzaj je sobie tak długo, aż zrozumiesz o co w nich chodziło. Wtedy ewentualnie porozmawiamy. Do tego zaś czasu – szkoda prądu i miejsca na forum na zaśmiecanie je dialogami w tym rodzaju, w jakim je właśnie prowadzisz.

   2. nie Twoja krytyka miała być na wierzchu , nawet świadek obserwacji był w błędzie ? oto chodziło ze Waldemar wyjaśnił to w szczegółach ale Twoja krytyka miała być na wierzchu , tak szkoda prądu sundayman

 7. Gaja wasza psychika potrzebuje naprawy bez ranienia nic nie zrozumiecie będziecie ranić siebie i innych przepraszam ale to prawda

  1. @Qcyp Każdy ma swoja ścieżkę ewolucyjną , więc niech nią sobie spokojnie kroczy. Nie narzucajmy innym swojego punktu myślenia i widzeniea ,twierdząc ,że „moja prawda jest najmosiejsza” Dobrego dnia.

  1. ..wyrwales z kontekstu – nieładnie – wszak jast wazny -przecież najwazniesze co ma byc forever/wiecznie/zawsze/na zawsze !?

   1. Kitek ja nie wiem co to są konteksty ja nie mam wykształcenia wszystko co znam to kilka języków żeby wyrwać się z polski,jestem fugitive jak Kalina tylko w Drugą stronę hihihihi

 8. @sundayman Jesteś naukowcem / jak kiedyś podkresliłeś/ więc nie dziwię się , że jako lewopólkulowiec ,najchętniej byś nas wszystkich posegregował ,zważył, zmierzył , obejrzał przez lupkę i mikroskop, ustawił w szeregu i nakazał , abyśmy byli zwarci ,prężni i gotowi ,oraz wypowiadali się tylko tak , jak Ty sobie tego życzysz . A już broń boże , nie okazywali sobie jakichkolwiek uczuć , bo uczucia są zastrzeżone tylko do strefy własnego domostwa a i z tym pewnie różnie bywa . Zastanów się nad tym sundaymanku , bo może właśnie o te nasze uczucia do innych ludzi /których nam ,tak często brakuje/ , najbardziej tutaj chodzi ? Może to właśnie brak uczuć do innych sprawił ,że nasz Swiat ,stał się momentami, taki koszmarny i właśnie też dla Pani Elizy ? Przypuszczam ,że kierujesz się sie jednak sercem, niosąc bezinteresowną pomoc innym ,więc życzę Ci dobrego , słonecznego dnia z pięknymi uczuciami w tle .

 9. Hej wszyscy
  Cos mi sie wydaje , ze milosc jest czasami w bledzie . Lepiej miec humor na planecie ZIEMIA.
  Puzzle zaczynaja sie naswietlajac precyzyjnia w calosc oczywiscie do pewnego stponia zawsze do pewnego stopnia bo nie sposob pojac calosc .
  Wyjasnilo mi sie interview Alexa z dwojgiem ludzi , ktorzy jedza otbady uranowe Ziria i jej partner nie pamietam jego imienia ). Wyjasnilo mi tez do kogo nalezy naprawde planeta.Dlaczego byla fukushima. Wyjsnilo mi sie (poniewaz wiedzialam, ze jakies Draco jest OK z ludzmi a jakie nie jest OK ) I wlasciwie spokojnie nie bede juz filozofowac tylko laczyc to co wiem .Oczywiscie moja przyjaciolka mieszkajaca kolo Gniezna jako wizjoner ma najlepsza wiedze w tym temacie poniewaz widzi to co powinna widziec a nie to co ludzie chca widziec .To znaczy widzi draconian istoty i reptiles i to rozniste kochani. Oczywiscie nne cywilizacje sa tutaj w jakims to interesie zwykle . Ale akurat Repile cywilizacja uwaza , ze planeta jest ich . Obecnie Ziemia nie nalezy do nikogo . Wszyscy cos na niej robia i poprostu rozwijaja w sektorach swoj interes. Maja duzo potyczek miedzy soba i wojen . jezeli jest wojna o planete to jest chyba o nas jeko resource. My jestesmy dla reptile jedzeniem i elementem , ktory wykorzystuja do czynienia sobie dobra i luksusow .
  W Polsce duzo ludzi nic nie wie poniewaz jak do teraz widze to drakonstwo tylko zasililo ten kraj watykanska wiedza i oddaniem sie religii katolickiej . Ktora nie jest szaracka w swojej esensji ale drakonska . Poniewaz wszyscy w Watykanie i wiekszosc koscielnych osobistosci ma ich DNA .
  Swerdlow draznil wiele osob poniewaz ma tez drakonskie DNA i to widac . Zreszta sam sie do tego przyznal jak pamietam z jego DVD,s

  1. Znalazłam dzisiaj informację, że nikomu z obcych ras nie chodzi o zasoby i minerały na Ziemi. Chodzi im o Słowiańskie DNA. Bez niego nie mogą istnieć w swoich zmutowanych, sklonowanych i genetycznie zmodyfikowanych sztucznie podtrzymywanych ciałach. Jeżeli skończymy z geno-inżynerią – skończymy z koszczajami na tej planecie.

 10. Zeby poznac na ziemi cala ziemska kulture . Trzeba poznac drakonska nature . A nie wiac od niej :);):)Feng shui tez jest retptalianskim narzedziem .

  1. Kalina tak jest , zobaczmy ile religie zabraniają tylko tak dla zasady , tłumacząc mniej niż zero , to o czymś świadczy , normalnie aby się przed czymś uchronić trzeba to poznać , a tutaj wręcz zmowa milczenia , to świadczy samo za siebie ,nie wiesz to wpadniesz w nasza pajęczynę .

 11. Odnośnie wywiadu z p. Elizą; Nie powinna pani opowiadac ludziom o tych sprawach, bo to prowadzi tylko do wiekszego wyizolowania pani, co tak naprawdę może być celem tego działania. Dobry krok (jak mi sie wydaje) to spotkanie z panem Januszem. Prosze szukac ludzi podobnych do siebie z podobnymi doświadczeniami, może nie być to proste. Nie zostawaj sama, wiecej czasu spędzaj z rodziną. Może sie zdarzyć, że ludzie będą wiedzieli o pani jakiś wstydliwych szczegółach z życia (w pracy, na uczelni…), prosze się tylko tym nie przejmować, dobrym krokiem będzie zwrócenie się do swojego wnętrza, rozpoczęcie jakiejś ścieżki rozwoju wewnetrznego ( joga, buddyzm). Pozdrawiam serdecznie i życzę cierpliwości i siły.

 12. Kochani „naukowcy” ,czy wzięliście pod uwaę w swoich naukowych analizach , taką też ewentualność , że właśnie jakiś naukowiec ,przygotował sobie próbkę do badań /czyli niestety P. Elizę – i w tym momencie, bardzo Ją za to określenie przepraszam/ aby następnie /kiedy już zglosi oficjalnie problem/ służyć Jej „pomocą” – czyli swobodnie i już bez jakichkolwiek problemów badać ? Może po prostu to , jakiś kolejny doktoracik ? Chcę się oczywiście mylić w tym względzie .

  1. Teoretycznie jest możliwe, całkiem wykluczyć się nie da. 😛
   A co? podejrzewasz może sundaymana że takie coś spreparował?
   Wszak on ma blisko i jaki skory do pomocy jest… 😉 🙂

 13. Witam
  Panie Januszu uważałbym na osoby nieznane które opowiadają o kontroli umysłów . Mogą być podstawione aby potem w określonej sytuacji ośmieszyć media alternatywne . Oczywiście powinniśmy badać każde sygnały ale mogą to być też osoby które chcą zwrócić na siebie uwagę każdym możliwym sposobem . Lepiej wcześniej spotkać się z taką osobą , wtedy łatwiej wykryć oszusta . Nie twierdze że to oszust ale osoba z „nikąd”podaje nazwisko , adres , przecież pracuje w sklepie – bez problemu znalazłem w jakim w Łodzi . Teraz jest moda na zaistnienie – UWAGA ! A tu ciekawa informacja .
  http://www.altermedium.net/pod-iluminaci-georgia-2014/

  1. Milosz 137
   Wykuczone czlowieku wykluczone . Twoje spostrzezenie sa dziwna podejrzliwoscia i pasuja do twojego uszczuplonego punku myslenia 🙂 . Jak ci powiem , ze kazdy wazny rzad na swiecie ma ET,s wtyczki i wlasciwie to Chinom dala inna cywilizacja technologie niz Amerykanom i z ruskami pracuje inne cywilizacja . Wiec technologia jest wielka sprawa na tej planecie i w tym ukladzie .
   Druga sprawa technologia jest testowana . Wszedzie sie ja testuje i testuje sie ja na ludziach tez obecnie bardzo powszechnie .

   1. Całkowicie się z Panem zgadzam, należy sprawdzać wiarygodność i właśnie dlatego aby być wiarygodną podałam swoje nazwisko. Być może po dłuższym zastanowieniu i przemysleniu wszystkich za I przeciw nie zdecydowałam się na taki krok. Adres to ulica z numerem i kodem pocztowym a nie podanie miasta…Tak sobie myślę, że może Ci którym tak bardzo się nie podoba, ze o tym odpowiedziałam są po Ciemnej Stronie Mocy? O rozgłos trochę ciężko w alternatywnej telewizji, którą jak sądzę ogląda wąską grupa pasjonatów do której chciałam dotrzeć aby pomogli mi w rozwiązaniu tej zagadki.

   2. Kalina

    a jaką to technologię ma Rosja hahahaahh. Rosja to zapadła dziura technologicznie. To co im potrzebne kupują od USA , NIemiec ,Francji, Szwecji. A Chiny to jedna wielka Xerokopiarka patentów zachodniej cywilizacji, choć ci ostatni stają się coraz bardziej producentami produktów zaawansowanej technologii a Rosja właśnie spada z tej pozycji i jest producentem produktów podstawowych oraz surowców.

   3. Grzegorz ZSRR a ramach tego obecna Rosja ,badała i bada wszystko tysiace instytutów rozsianych znakomita cześć w odludnych , oddalonych miejscach nie wiem czy znasz historie Wiktora Grebiennikowa odkrył struktury anty grawitacyjne , musiał milczeć do smierci , gdzie to powędrowało ? Rosjanie maja wolna energie muszą się zachowywać się jak zachód bo jest popyt na ropę i gaz ,oczywiscie kupują nowe technologie bo to taniej i łatwiej w drożeniach , ale przekładają to w strategiczne sektory przemysłu i modernizują kluczowy przemysł w samej Moskwie jest 10 tys Niemieckich firm a te pracują pod dyktando Rosyjskiej gospodarki z bezpieczna odległością do polityki finansowej Rosji ,nie wspominając o innych krajach to nie co tutaj np przed rokiem http://www.wprost.pl/ar/418826/Polska-zadluzona-na-3-biliony-zl-Nowy-licznik-Balcerowicza/

   4. Jakby nie mieli space prgram
    To by nie mieli technologi.
    A jednak maja bazy na Marsie wiec technologia jest . Jak jest lot w ciagu 20 minut na Marsa to technologia jest i od ET,s . I space program u Rosjan jest rozwiniety dosyc dlugo .

   5. „…odkrył struktury anty grawitacyjne , musiał milczeć do smierci… „
    O ile wiem, to wcale nie musiał, tylko chciał. Przecież w swojej książce napisał, że wyżej ceni sobie istnienie tego wyjątkowego gatunku owadów, niż upowszechnienie tej wiedzy. Pędnik jego platformy miał składać się z tysięcy elementarnych komórek będących pokrywami chitynowymi tych owadów, wiec wyobraził sobie, że gdyby miało dojść do jakichś praktycznych zastosowań, to pociągnęło by to za sobą wyniszczenie gatunku. Nie wiem dlaczego nie wyobrażał sobie wykonania takiej mikrostruktury w sposób sztuczny. Być może obecnie byłoby to wykonalne, choć wtedy niekoniecznie.

   6. Robert co Ty wypisujesz ? jakie owady ? jaka książka ? Musiał tak napisać „nie wyobrażał sobie wykonania takiej mikrostruktury w sposób sztuczny.”ci co to sobie wyobrazili tak zrobili , nawet by zaczęli hodowle tego owada , aby choć jeden egzemplarz wykonać ,przeczytaj wszystkie publikacje na Jego temat , odniesienie tej anty grawitacji za i przeciw z głównego nurtu i z drugiego obiegu ale po Rosyjsku .nie dziwi Cie ze skonfiskowano jemu ten latający dywan ? zakazano mówić publicznie ? zresztą ze strony psycho był przygaszony i stłumiony tak samo jak ci sławni astronauci po powrocie z kosmosu , entuzjazm z nich tryskał na cały świat ,dzisiaj jest wszystko tak oszukane i fałszywe ze przed podjęciem tematu aby nie zatracić swiadomosci lepiej równolegle budować „teorie” spisku , wtedy można wiele rzeczy od razu przewidzieć , Pozdrawiam

   7. „jakie owady ?” Nie wiem. Grebiennikowa zapytaj. On był entomologiem.
    „jaka książka ?” „Moj Mir” Dostępna w necie, zarówno w oryginale, jak i w tłumaczeniu na angielski. Po polsku tylko fragmenty widziałem. W tej książce opisuje przy jakiej okazji to odkrył. Nie wspomina o skonfiskowaniu czegokolwiek, natomiast sporo o środkach ostrożności jakie zachowywał, żeby nie zwracać uwagi na siebie.
    „…był przygaszony i stłumiony…” Nie dziwi nie to wcale. Każdy człowiek o pewnym poziomie wrażliwości będzie. Bo zarówno system w którym on żył, jak i ten w którym żyjemy obecnie nie dają szczególnych powodów do radości. Tylko kompletny pustak może niczego nie dostrzegać i cieszyć michę jak mu „25 lat wolności” i podobne duperszwance wmawiają.
    „…nawet by zaczęli hodowle tego owada…” Nic by nie zaczęli. Nie wszystko da się tak na zawołanie poza ekosystemem zrobić. On chyba coś o tym wspominał nawet o ile pamiętam. A oczywiście że różne za i przeciw na ten temat są, ale trudno dyskutować bez konkretnych dowodów. Można tylko sobie pogdybać. Zresztą w Rosji (sowieckiej i obecnej) istnieje cała machina zajmująca się tzw. „łże nauką” a naprawdę to wszystkim co nie mieści się w standardzie i nie jednym Griebiennikowem się zajmowali przecież. Ale jakoś całkiem nie zdołali mu knebla założyć, skoro świat się o nim dowiedział i to już dobrą chwilę temu…
    Bardzo prawdopodobną przesłanką, że coś takiego rzeczywiście odkrył jest to, że w opisie jednego z doświadczeń wspomina o „zniknięciu” w pewnym momencie tej badanej struktury – stała się po prostu niewidzialna. A obecnie jest już rzeczą powszechnie wiadomą, że tego typu niewidzialne struktury da się wykonać dla fal akustycznych, oraz dla dla E-M w zakresie mikrofal. Więc wcale nie byłoby dziwne, gdyby natura stworzyła takie coś dla zakresu widzialnego.

  2. Ta dziewczyna była wiarygodna. To co działo się z jej ciałem w trakcie wywiadu jak dla mnie było autentyczne.

   1. 😀 znowu powaliłeś mnie… humorem :-).
    Nie mam nic czego Ty nie możesz mieć, więc cóż, że nie możesz mi wiele dać :-))))))))))))))))))))))..
    … :-).

   2. 🙂
    Po pirsze, to wszyćko jest dzięki Wam-jasne, nuto czesze
    sie łokrUtne 😀
    Po sekend, jezdeś lomnie za mało-lata 😛 to znacy córka.
    Apo 3-cie. C

 14. „Kitek pisze: …tu w tym temacie”
  – dobrze dla jasności i nie kazania przedzierania się przez 425 komentów dopisać pomocnie,
  np:
  …a tu w tym temacie:
  5 października 2014 o 22:04
  (ułatwiajmy sobie życie…

 15. milosz137 pisze:
  altermedium.net/pod-iluminaci-georgia-2014/
  „Utrzymuj ludzkość na poziomie 500,000,000 w ciągłej równowadze z naturą”

  – – Tego samgo chce NWO…
  Jednak jak to zrobić bez dziesiątkowania (wybijania) ludzkości wojnami, szczepionkami, głodem i bombami atomowymi?
  Skoro w tak cywilizowanej wydawać by się mogło UE, pobyt na „rozmnażanie”się zależny jest od…becikowego…?
  A może dla niektórych komentatorów S.Ntv życie w ciągłej równowadze z naturą to PUSZCZANIE…wodzy wyobraźni ludzkim reproduktorom do 10 mld!, 15, 20! …kto da więcej.
  Ktoś może jednak powiedzieć: 5 mln, 500 mln czy15 mld – wojny były zawsze, człowiek człowiekowi człowiekiem etc cierpienia. Rozmiar populacji nie ma do tego nic na rzeczy…’

 16. Jedna rasa chce nas wybic a druga nie chce nas wybic .Jestesmy tez kradzeni z planety naszej i dosyc trudno jest nas przetransportowac przez vortexes syntetyczne . Latwiej przez naturalne . Faktycznie mysli sie o tym zeby nas zmutowac i przystosowac do atomowej jadrowej ery czy jak to nazwac sytuacji zebysmy mogli zyc w tym srodowisku na innych zasadach ale sie nas nie chca pozbyc. Takie jest zalozenie Reptili Draconi dlatego oni trzymaja innych z daleka . Aczkolwiek inni by nas z checia wytlukli zeby wprowadzic sie na planete . Dlatego byl Chernobyl i dlatego Fukushima .
  Prawdopodbnie gdzie byly te wybuch dominacje w tym czasie miala rasa Draco poniewaz ona chyba ma ten zamiar . Dlaczego poniewaz im pasuje dla materializacji sie na planecie w pelni , atomowo jadrowe srodowisko ziemskie .
  Tam gdzie Draco -reptiles sie bija tam zawsze jest duzy wybuch . Dlatego w bajkach ziajaja ogniem . Jest jakas ich rasa , ktora jest z nami bardzo Ok ale to moze sie zmienic wiec nigdy nic nie wiadomo . Na razie wiem , ze jej przedstwiciele wyciagaja czasami ludzi z astralu . Sytuacja Miedzy ET,s Kontrolujacych rzady swiatowe a wlasciwie manipulujacy naszymi rzadami poniewaz ich space technologia . Jest ciagle inna ich nastwienia miedzy soba sie ciagle zmieniaja co pociaga za tym , ze czasami ten ET, s jest dla nas Ok a inny nie . I potem sie sytuacja znowu zmienia . Takie o to jestesmy miesko armatnie .

  1. Pytanie, Kalinka, po co wyciągają któregoś człowieka z astralu. Raczej nie robią tego, bo kogoś lubią. Możliwe, że takiego delikwenta programują na kolejną inkarnację i mają tutaj na Ziemi potem kogoś „do zadań specjalnych”.

   1. Toszka wyciagaja kogos z atralu poniewaz tam spirit jest przechwycony w tak zwane kontenery .Czasami spiryt jest dosyc dlugo w takim wiezieniu . I dlatego sa kreowane ataki na reptoids zeby wyzwolic spiryts .
    Bardzo skomlikowane ale to jest poza naszym atmosferycznym zasiegiem .

   2. Kalina, myślę, że jesteśmy w stanie taki spirit (ja na to mówię dusza czy esencja człowieka) wyciągnąć także stąd, z ziemi. Nawet nie myślę, wiem. Nie próbowałam na razie, ale widziałam jak kto inny to robi. Choć to niezbyt przyjemne zajecie, dlatego na razie nie próbowałam. Różnica w tym, że my możemy taką duszę wyciągać bez ataku. Po prostu mamy większe możliwości… choć brzmi to paradoksalnie z naszej uwięzionej pozycji na Ziemi.

   3. Tak zgadzam sie Toszka z tym . Ale mowie o umarlych , ktorzy umieraja w wypadkach czy w jakis innych okolicznosciach . Mowie o ich spiryt. Wazne zeby byl w poprawnym i bezpiecznym miejscu jak zniknie jego cialo fizyczne z 3D.
    Ty mowisz o tych co zyja . A ja mowie o umarlych .

   4. Kremacja jest istotnym czynnikiem wyswobodzenia duszy i jej scalenia ,jest to fundament całej reszty ,Indianie wystawiali zmarłych nad ziemia aby subtelna energia nie była poddana silom grawitacyjnym materii ziemskiej i mogla się uwalniać w promieniach slonca .

  2. Kalina zobacz chińskie smoki ,to były Drako prawie w całej okazałości zmutowane z pierwsza faza dino , Słowianie dlatego musieli się bronic i doszło do totalnej wojny , mur chiński ten pierwotny , był murem Słowiańskim , jak potężne wały ziemne na terenie Ukrainy gdzieś na południu ? „Kejsi” ten śpiący prorok tez mówi o walce z dużymi zwierzętami , nie mówi o wybijaniu itd ale o walce !? 5 tys lat temu były pogromy atomowe i niesamowita radiacja , to zaś mówi ,o tym mówią pisma o przybyciu „boga” jego krwiożerca natura mówi kim on był ,co mamy teraz ? smoka w Polsce i co jeszcze ? portal na wawelu resztę możemy sobie sami dopisać , bo tak zwane mity zawsze zostawały na dlugo w pamięciach bo były to rzeczy niespotykane i niesamowite wyczyny , obecnie tez tak przerabia się historie utrzymując przy życiu sam fakt i istotne zagadnienia Pozdrawiam

   1. No wiem
    ” Co masz na mysli wiem, ze dalej napisalam „?-Majestic i poczytam o tym chetnie .
    Toszke prosilam zeby po rosyjsku zobaczyla wszystkie bazy w Rosji ET,s i W Morzu Czarnym szczegolnie .
    Dziekuje za ta informacje i teraz chwytam obraz . napisze maila do Toszki zaraz zeby twoj wpis zobaczyla
    Caluski Kalina

   2. Wspaniale Kalina ! Podziwiam Cie za Te międzynarodowe kontakty Rosjanie w tej wiedzy wyprzedzają Nas jak 1-100 a jeszcze sami wszystkiego nie odkryli -opublikowali wiem ze na Krymie są albo bazy albo portale aktywne ! Pozdrawiam Serdecznie Toszke ,

  1. Spiskowych? Dlaczego?
   Ten film po prostu pokazuje co można osiągnąć mając dostęp do ogromnej ilości pozornie nieistotnych danych i możliwość ich przetwarzania w czasie rzeczywistym. Bez potrzeby tworzenia jakiejś specjalnej infrastruktury, jedynie z wykorzystaniem tego, co już jest.
   Jedyny fantastyczny element, to świadomy (skołowacony zresztą) program tym zarządzający.

   1. I może o to biega …. a co można podprogowo = nieświadomoe = fipnoza = obudz się 4 maja o 4:14 i … cokolwiek doświadcza albo zrób. Zapisano w pryma parylis. 😉

   2. W zasadzie racja. Da się zrobić, szczególnie przy użyciu multimediów różnej maści. (właśnie w pr3 powiedziało że w Gdańsku podobny superkomputer ma powstać – 2600 procesorów i 400KW mocy elektrycznej to bydlę ma żreć…). Ten film to pani Pawela w szczególności oglądnąć powinna.
    Zauważ, że Eliza nie mówi o jakichś natręctwach jak ten przykład z godziną, natomiast opisuje charakter głosów które słyszy. I w pewien sposób jest to podobne do zjawiska które ja opisywałem tu jakiś czas temu. Tylko że nikt na to uwagi kompletnie nie zwrócił, ani wtedy, ani teraz jak o tym sundaymanowi przypomniałem. Oduł się na mnie zapewne za mój żart o podrywie na pogromcę duchów. Ale prawda jest taka, że nawet gdybym przypadkiem swoją facjatę u Janusza pokazał, to i tak z Elizą konkurować nijak nie mogę 😉 więc wielkiej różnicy by to nie zrobiło zapewne. Owo zjawisko cały czas mogę obserwować, z tym że żadnej regularności nie udało mi się wychwycić. Sugerowałem też, że na wstępie można by tam spróbować zrobić profilaktycznie „odpluskwienie” ale z efektem j.w. Ja bym od tego zaczął. Tak w ogóle to podsłuchiwać kogoś, to można zdalnie i bez większego problemu bez żadnych pluskiew, ale w drugą stronę to już się trochę ciekawiej robi. I faktycznie mogłoby być interesujące, czy kiedy się to dzieje, to czy oprócz samej Elizy mógłby to usłyszeć ktoś jeszcze przebywający w tym czasie w pomieszczeniu. To by mogło znacznie zawęzić pole poszukiwań, bo oznaczałoby to jak najbardziej fizyczną ingerencję. Tak czy inaczej, ciekawe jak się sprawa dalej rozwinie.

 17. Pani Eliza…… no, no…… zdarza się wszystko może się zdarzyć…. 🙂

  Jednak , albo…. ale ….. 🙂

  Łódź miasto filmowców …. ludzi młodych z wielkim poczuciem humoru…. a może też innych scenariuszy … 🙂 życia, które mogą mieć też inne intencje….. 🙂

  Wszak miedzy wami są osoby potrafiące mentalnie weryfikować prawdę i kłamstwo….. odróżniać grę od naturalnych reakcji…. :), widzieć aurę w której pojawiają się różne barwy , różnych „prawd” ?

  Eksperymenty mentalne związane są zazwyczaj z miejscem czy osobą ?
  W każdym działaniu powinien zaistnieć sens, nawet gdyby , to były hopsztosy dla jaj….
  Powodzenia Pani Elizo… da pani radę, siódemki są mocarne.

  Kiara.

 18. Co jest/gdzie poprzednik płci męskiej z tego samego mieszkania. Eliza nie pofatygowała się jeszcze odnaleźć go. Podobno uciekł… Uciekł przed Reptilianami? przed czesnym? Nie można go w żaden sposób namierzyć?

  1. Czy ekipa NTV nie może takiej sprawy rozgryźć przy pomocy zaprzyjaźnionych magików. Przecież tylu różnych wizjonerów tu występuje , dla nich to pestka.

  1. No mysle , ze smocza dama jest smocza kreacja 🙂
   Zaczeli swoje smocze wplywy od 1951 roku . https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=Falklandy&spell=1 piersze stawiane kroki po dlugim nie pobycie na ziemi az od czasu wymarcia dinosaurow 🙂
   Ale oni sa z ludzmi w kooperacji tylko lubia nas zjesc czasami jak sie zdenerwuja . Trzeba duzo samozapracia i dobrych manier sie nauczyc zeby z nimi przebywac . Takze trzeba nauczyc sie BAO z kilkumetrowym dystansem i zachowac dookola siebie sapce 🙂

   1. 6 października 2014 o 18:27 odnosnie napedow, w tym samym czasie loty kosmiczne Rosja a później coś o smokach Twojego wpisu jeszcze nie było u mnie .

   2. Kalina,
    co sądzisz o tym , że w wywiadzie jasnowidz Renata Engel powiedziała o ochronie nad Polską i wszystkimi , którzy z niej wyjechali.Nie wiedziała co to takiego, ani nigdy jeszcze tego nie widziała.Nad żadnym krajem innym tego nie ma.Ten wywiad był w NTNS.

  1. @Elizy Witam Panią w wąskim gronie, którzy sobie z tym problemem ,,poradzili”. Pani Elizo, jeśli chce sobie Pani z tym poradzić podaję Pani swój mail i proszę o kontakt za jego pośrednictwem, proszę się niczego nie obawiać..takich jak Pani jest więcej…i czasem mamy już wypróbowane sposoby radzenia sobie z tym zjawiskiem ….zapraszam do kontaktu…chirouro@wp.pl

   1. Zaraz kochanie poszukam.Jestem taka rozkojarzona.Kolega nie żyje, no i mój ukochany doberman w piątek umarł, jakby ktoś wyłączył światło.

   2. Małgorzata Wyrazy wspólczucia dla Ciebie ,życzę siły . „To co wydaje się być końcem , może być początkiem”

  2. Kazdy powinien wybrac swoj moment jaki chce zeby byl w danej chwili . Malgosiu .
   Jak chesz wiedziec co bedzie z Polska to wybierasz ten moment i patrzysz co bedzie z Polska .
   Ja nie okreslam czy Renata mowi prawde o Polsce czy nie w swoich przpowiedniach ale mnie naprawde jakos nie kreci zeby sie tym interesowac . Niektorzy ze swojej prostej natury nie mowia ciagle o przyszlosci i o przeszlosci poniewaz tylko ja czuja a nie zaprzataja sobie umyslu nia poprostu plywaja w tym ale nie maja zadnego Haka zeby sie zaczepiac gdzies w przeszlosci i pszyszlosci . Ja mowie o personalnych doswiadczeniach a nie o tych doswiadczeniach o ktorych sie dowiadujemy z innych zrodel . Jezli chodzi o przeszlosc to czuje jej lekki wiatr musniecia mnie czasami po mozgu ale nie mam zadnych palpitacji serca z tego powodu .
   Dlatego generalnie nie musze sie uspokajac niczym i martwic niczym.

  1. tak potężna plazma nad Słońcem to świadectwo ze wychodzimy z mroków galaktycznych ,a to oznacza ze Szatanowo straci moc ,kalendarz Majów- Słowian zadziała to kwestia lat najbliższych może w tym roku ?

 19. hm ciekawe co mówi Eliza bo miałam bardzo podobny trip tyle że pod wpływem wzmacniacza w postaci amfy …dawne czasy, myślałam że zwariowałam, podobnie słyszałam komentarze do mojego zachowania albo myśli i słowa uznania kiedy się orientowałam co jest grane typu „ona nas słyszy” „ona wie że ją obserwujemy” nie było tego wiele myślałam że to służby specjalne wtedy albo policja ogólnie jakiś wywiad, w tym samym czasie miałam też inną zdolność że słyszałam myśli innych ludzi i jak mówię myślałam że zwariowałam nawet mnie leczyli później i mówili że psychoza po amfie więc poszłam do szpitala a tam po 2 tygodniach stwierdzili że jestem normalna poza tym że trochę się odchudziłam nic mi nie dolega 😀 no i mam wredny charakter…ale to nie choroba psychiczna, przekonałam się też że to co mi się „wydawało” że inni o mnie mówili było prawdą, powiedzieli mi o tym znajomi że „ludzie mnie obgadują” no cóż wszędzie mnie było pełno to gadali 😀 w każdym razie sprawa się uspokoiła ja też przestałam się podkręcać i życie dalej się potoczyło bez większych sensacji choć oobe i paraliż senny czasem się pojawia co też moi rodzice początkowo uznali za chorobe i podejrzewali halucynacje ojciec był przerażony bo opowiadałam że jakaś mafie widziałam iże oni coś ode mnie chcą i bałam się ale to było z pogranicza jawy i snu i byłam świadoma że to się nie działo „realnie’ nie wiem do końca do dziś co to było co mi się przytrafiło ale mam wrażenie że pod wpływem substancji tej konkretnie nasiliły się moje zdolności słyszałam co inni mówią a nawet myślą to pewne, ktoś za mną łaził to też pewne (może zwykły tajniak) ile z tego poza tym co przeżyłam było zaburzeniem trudno powiedzieć, ale jest dużo analogii do historii Elizy choć ona jak mówi niczym się nie wyróżnia a ja byłam dość orginalnym przypadkiem tzw hardcora 😀 większość z tego przypisałam dragom bo jak mówiłam mam opinie że jestem poczytalna w pełni tylko dożarta 😉 do tej pory raczej myślałam o tym jako o skutkach wybryków młodości poszerzenia świadomości z elementami wtórnej schizy…jednak słuchając Elizy dostrzegam że historia może mieć drugie dno skoro normalni spokojni stateczni ludzie tak mają …
  a i jeszcze sobie przypominam że jak czytałam w myślach innych (słyszałam je w głowie ale czułam od kogo ta myśl wtedy był to głos danej osoby jakby w mojej głowie włącznie z tonem i ładunkiem emocji który niosła wypowiedź) to słyszałam też komentarz tych jakby głosów które siedziały w mojej głowie a nie pochodziły jakby od konkretnych osób, który komentował jakby o mnie gadali”ty ona słyszy myśli innych” na co drugi” albo „ona chyba ma słuch absolutny”(czasem to co słyszałam to były rozmowy ludzi na mój temat które prowadzili między sobą czyli zwykłe obgadywanie, ale nie wiem czy to była kwestia wyostrzenia słuchu bo na głośnej imprezie to by mi chyba wiele nie dało po prostu słyszałam co mówili i tak było z tego co wiem ale czy słyszałam czy czytałam w myśli nie jestem pewna)

   1. W tej piosence jest prawda .
    Moze wydaje sie niemozliwoscia ale jest w jakims sensie prawda na koncu tej piosenki (Wszyscy w raju czyli w astralu zaczeli z nim cpac )Z RVP wiem , ze cpaja w atralu tez .:)

   2. nie bardzo rozumie co chciałeś mi przekazać tą płytką przyśpiewką, marnie zestawiającą heroinę z lsd bo to zupełnie inne historie nie mówiąc o haszu… może nie mam poczucia humoru ludzie mają tak kojarzyć że to to samo..a to co kalina wypisuje jest już dla mnie zupełną zagadką raj to astral i tam ćpają kto? masakra o czym wy piszecie, to że co niby że to co słyszy Eliza to reptiliańska agenda? wtf?

   3. A, nie przejmuj się. Ta „płytka przyśpiewka” z racji swej chwytliwości tak mi się jakoś ostatnio przyczepiła, tym bardziej (szczególnie kiedy nie patrzeć na stowarzyszony z nią obrazek) jest niejednoznaczna. „może nie mam poczucia humoru” Aha, jest możliwe, absolutnie nie neguję… 😉
    „wy piszecie, to że co niby że to co słyszy Eliza to reptiliańska agenda? „ Ja nigdzie czegoś podobnego nie sugerowałem nawet. Jeżeli jej przypadek jest prawdziwy, to jest ciekawy i dobrze byłoby wiedzieć jaka jest przyczyna.

   4. ok 🙂 czyli nie wiadomo, bo już różnie mi to tłumaczono, powiem więc co ja myślę, jest taka opcja że to są jakieś astrale jak ktoś napisał, o ile wszystko co w tym czasie widziałam nie jest halunem 😀 widziałam więc różne postacie i czułam się obserwowana, nie było to specjalnie związane z miejscem, podczas tzw oobe widzialam zakapturzoną postać i jeśli można być pewnym takich rzeczy to jestem pewna że mnie obserwowali, myśle że to jacyś albo ludzie którzy zajmują się czarną magią na moim terenie, albo jakieś istoty z astrala, ktoś kiedyś gdzieś pisał że archonci się tak przejawiać mogą ale nie wiem nie znam się na archontach a o gnoztycyźmie to różne rzeczy czytałam i nie wiem co o nim myśleć 🙂
    chciała bym się dowiedzieć kto lub co to było
    jest też teoria ze sami sobie produkujemy różne wizje oobe i różne astralne projekcje…co nie znaczy że te były moje, bo nie były a napewno nie wszystkie…nawet ewidentnie na takie pomysły bym nie wpadła
    czytałam też że można zrobić taki jakby egregor czy może raczej serviwala który np może kogoś obserwować i mieć częściowo świadomość obserwatora, myślę że widziałam coś takiego w astralu w swoim pokoju, nie była to larwa astralna bo larwy chyba nie mają uczuć nie czują się zmieszane i nie są chyba zbyt plastyczne(nie zmieniają szybko formy w jakiej są widziane), larw chyba nie widziałam to nie wiem ale tak myśle, nie wiem czy to wyjaśnia aspekt głosów jaki pojawił się na jawie nazwijmy to w umyśle moim i Elizy bo oobe miewam zwykle we śnie, ale dość dobrze wyjaśnia resztę historii, pozostaje i tak jednak pytanie kto i po co…też miałam pewną teorię ale nie wiem jakby się ona miała do historii Elizy

   5. Ano właśnie. Zbyt wiele niewiadomych. Czy taka postać w kapturze to nie jakiś archetyp przypadkiem? Eliza mówi, że jak była u jakiegoś magika, to ten powiedział że za nią coś przylazło, ale to zignorowała. Być może niesłusznie. Ja na co dzień spotykam się z czymś takim, że w windzie czujnik na podczerwień od zamykania drzwi reaguje tak, jakby coś niewidocznego za mną lazło. Jakby się wślizgiwało za mną w trakcie zamykania drzwi. Ale kamera termowizyjna niczego nie pokazała…

   6. Tajgo! Myślę, że tzw.wyjścia z ciała miewamy bardzo często we śnie, jednak nie przyrównywałabym ich do klasycznego OOBE. W moich doswiadczeniach, które określam OOBE, stan świadomości – przytomności umysłu jest porównywalny z tym, w jakim w ciągu dnia przebywamy. Nie mam tu na myśli „wędrówek po innych rejonach czyli w astralu np. , a przebywanie w bliższej przestrzeni z zachowaniem pełnej świadomości umysłu. Zakapturzoną postać, spotkałam również, nie w OOBE, myślę, że może symbolizować ona archetyp jakiegoś aspektu nas samych, nie uświadomionego jeszcze przez nas. Może nie doczytałam, ale wynika z tego co pisałaś, jednak skojarzenie z dragami, sama nie brałam ale bliscy mi ludzie tak i wiązało się to u nich zdecydowanie z różnymi wizjami, tylko do końca i tak nie wiemy, czy było to „wyostrzenie percepcji” czy omamy. Być może w zależności od zdarzeń, i to, i to.

  1. Pisalam na forum , ze wiecej sie ludzi odezwie z tym problemem , ktory ma Eliza ( najlepiej to wszystkich wlozyc na tabletki albo okrzyknac psychicznymi albo odeslac do kosciola zeby czyscil ich jakis ksiadz z egzorcyzmow ) :):)–Dokladnie tak robia reptile w ich Agenda .
   Niech wszyscy zaczna wystepowac przeciwko reptaliansko- szrackiej technologii . To bedzie bardzo dobrze . Bo juz mam dosyc panoszenia sie po ziemi . Sami nas tutaj przetransportowali poniewaz zagarneli nasza piekana planete na , ktorej kiedys zylismy , uprawialismy ziemie i nigdy nie bylo agresywnych wojen . Zaatakowali nas a potem wykradali i przenosili na inne planety . No nam sie niezbyt poszczescilo poniewaz ziemia nalezala do Draco .Teraz jak maja jakies podoboje przestrzenne nastepnych miejsc kradna nas z tad i wywoza do nowych okupowanych miejsc zebysmy im sluzyli jako jedzenie albo niewolnicy do zarzadzania tym miejscem i doprowadzeniem do jakies konstruktywnej struktury zyciowej , przy okazji wykorzystuja nasze zdolnosci manualne i pomyslowosc kreatywna .Oni tylko moga kras energie dlatego maja free energy z czarnej gwiazdy( czarnj materi ) opanowali wiedza jak to robic poprzez przemieszczanie sie po liniach czasowych ,Sprzedali nam ta wiedze ( wiecie za co za ludzki okup ) 🙂 🙂 Ja osobiscie gwizdze na taka wiedze jak sobie pomysle o tych ludziach jako towarze wymiennym .
   Dobrze opanowali wszystkie techniki manipulacji przestrzenia i innymi .Oni wszedzie kradna energie od ludzi tez to robia . To bylo ich glownym zalozeniem . Na jakis czas zostawili nas niby w spokoju na ziemi ale z ich pieknymi religiami i wiedzieli , ze my bedziemy wykreowanym kultom holdowac poniewaz juz nas przedtem omamili i zastraszyli swoimi agresywnymi astralnymi osobistymi wystapieniami . Wystraczylo takiego stwora zobaczyc to juz sie czlowiek bal . Jakie to cwane talatajstwo . Teraz tez nas wywoza na zdobyte miejsca w space. Jaki to straszny szok dla ludzi jak taki potwor wykrada cie z wlasnego miejsca i przenosi w inna kompletnie rzeczywistosc .
   Majestic my pochodzimy od Plejad jestem pewna i mamy troche domieszki Tau ceti a inne rasy w nas to mistake i trzeba ta energie wywalic z siebie .Jak sie czujemy bardzo zwiazani z ziemia to oni to wykorzystuja . Poniewaz oni sobie uzurpuja ta planete i spelniaja nasze zyczenie .Poprzez techniki mentalne jestesmy wstanie to zrobic zeby odzyskac nasze wibracje . Njbardziej mnie smieszy to , ze przekazuja przez swoich slugasow Komendantow ludzkich o reptalianskim DNA . Apparently Plejadjanie nas zostawili i Andromedan tez i Pray Mantis tez . Ha ha ha Dlaczego nas zostawili o to pojawia sie pytanie .
   Poniewaz Oni prawdopodobnie zaatakowali ich planety i miejsca dlatego te cywilizacje jak Andromedan -( Alex Collier ) ( Barabara Marciniak miala przekazy od Plejad . I nie tylko Ona ale wiele innych osob na ziemi Wiarygodnosc przekazow ulegla zmianie obecnie poniewaz Reptile i inne rasy Anunaki i inne agresywne rassy jakby przejmowaly i atakowaly energie od tamtych . Mam na mysli inne linie czasowe .
   Dlaczego Babara Marciniak miala od nich przekazy- bo jest Slowianka i ma czyste DNA jeszcze z pochodzenia . Ja osobiscie wyczulam w energii , ze po 2004 roku ktos przechwytywal wibracje Plejadjan w miejscu , ktorym ja bylam( to nie bylo w Europie ) . Podlaczal sie i korzystal z nich . To sie dzialo na polu energetycznym .
   Dlaczego nas Plejadjanie zostwili obecnie poniewaz tak opieczetowali swoja technologia i obecnoscia caly solarny system , ze szpilki w niej nie przecisniesz .
   Jak ktos powie , ze musi jesc mieso to ma wibracje reptila i Draco albo szrakowskie . Sorry ale tak jest . Mysmy na naszej planecie nigdy nie jedli miesa .
   Cale dwa dni sluchalam DRACO i musze powiedziec , ze mieli nadzieje , ze po tym interwiv bede miala inne zdanie o nich poniewaz przedstwili sie w bardzo dobrym swietle oprocz tego , ze ich lojalnosc wobec ludzi mi nie odpowiadala i lojalnosc nawet wobec siebie . No i to , ze sluzymy im za jedzenie to mi wogole nieodpowiada . :(:(:(
   Lojalnosc wobec ludzi jest moim konikiem i tutaj bedzie problem w pokonaniu mojego Soul i Spiryt . Nie lubie lgania i macenia , szantazow ,wykorzytywania i ich durnego system hierarhicznego i pienieznego . Najbardziej mnie rozsmieszylo Jak uslyszalam , ze w calym kosmosie jest jakis system wymienny i imperialny . Oczywiscie wielu ludzi uwierzy w takie banialuki . To tylko w ich kreacji istnieje tego typu pojecia jak hierarchia i pieniadz . A wiem , ze to sa pierwszej wody klamczuchy i lgarze jakich swiat nie widzial:) Moze tez to jest przyczyna , ze im zaufalismy i religijnym przekazom .
   Dla mnie wystarczy sam fakt , ze sie strasznie tluka miedzy soba i kazda wojna wywolana na ziemi jest ich klotnia a nie nasza ludzka sprawa .Macenie w relacjach miedzyludzkich jest ich glownym zajeciem to daje potrzebna im energie .
   Anunaki maja wplyw na Izrael i pod Izraelem podobno maja jakies swoje siedziby .
   Nie mja wplywu takiego jak Kabala reptoidalna na ziemie .
   Aczkolwiek relacje miedzy tymi rasami sa niezykle zmienne i co chwile zmieniaja sie im humory .
   Mimo swojej technologii sa bardzo prymitywni i grubianscy .

   Dlaczego nje daje ludziom wyboru w interpretacji materialu .
   Uwazam , ze ludzie mieli wybor tyle tysiecy lat ale jakos w tych energiach ich wybor nie jest zbyt konstruktywny dla Humanity .
   Dlatego nigdy jak bede cokolwiek pisala nie bede dawala w tej rzeczywistosci ludziom wyboru w ocenianiu sytuacji na ziemi . Duzo ludzi zostalo skarzonych wirusem reptalianskiej rzeczywistosci i ich wybor jest taki sam jak reptili czasami .
   Mam swoja personalana ocene i bede mowila z punku mojej oceny .
   Chodzi mi o humanity a nie o inne obecnie zalewajace nas masowo energie .
   Majestic i Toszka
   ustosunkujecie sie do slowianskiego pochodzenia i naszego DNA prosze .
   Jezeli macie duzo materialow to naprawde sa one cenniejsze niz nie jedne tutaj wypociny .

   1. To nie moga byc ludzie jak slucham tego wszystkiego . No sorry ale ja mysle , ze trzeba wziac sprawy dosyc serio na ziemi a nie tak oglednie glosic jakies bzdury dookola .

   2. ale tam na tej stronie o tym wszystkim się mówi na potęgę ,jedynie jest sprzeczność z tym Anu ,a tak to jak bym czytał Kaline

   3. Ok -V
    Zobacze to i przeczytam . Nie lubie czytac ale to przeczytam . Mam wrazenie < ze Anu ma wplyw n Israel do teraz .
    Ale sprawdze sobie i porownam . 🙂
    Dzieki za link

   4. Kalina tutaj masz rozmieszczenie grup i cześć mutacji , to dane po części oparte na archeologi aby określać czas poszczególnych mutacji ( mieszania ) i grupy wyjściowe ,i dużo się potwierdza tak wiec grupa wyjściowa była na południowej Syberii przed 20 tys http://bialczynski.wordpress.com/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/dzieje/slowianie-pochodza-znad-dunaju-i-wisly/genetyczne-odkrycia-2010-%E2%80%93-nowa-genealogia-slowian-i-innych-ludow-bialego-ladu-europy/

 20. Gnostycy piszą o tym, że nieśmiertelni ludzie ze światła istnieli od początku, zanim powstali archonci, którzy z kolei stworzyli znany nam świat biblijny wraz z jego hierarchią, bogami, aniołami i archaniołami, reptialianami i pozostałym tałatajstwem
  W przekazach starych (tzw mitologia słowiańska) zachowała się pamięć o tym ze istnieli na obszarze ziem słowiańskich za czasów walki z draco i mongoloidami dwie gałęzie Sławian – potomkowie Rodów Rasy Wielkiej i Potomkowie Rodu Niebiańskiego.
  Trechlebów wspomina o tym, że Sławianie pojawili się na Ziemi 1,5 mld lat temu i pochodzili od przedstawicieli Rasy (biali ludzie). Było ich 4 rodzaje którzy się różnili od siebie kolorem tęczówki. Przybyli z rejonów Małej i Dużej Niedźwiedzicy, gwiazdozbioru Lwa, Łabędzia i Kasjopei. Srebrnoocy -D’Arianie, zielenoocy – H’Arianie, błękitnoocy – Swiatorusi, brązowoocy (k’Ариглазые) – Rasseni.
  Ja osobiście uważam, że Słowianie są tacy jacy być powinni, nie mają żadnych domieszek żadnych obcych Ras (sama nazwa Rasa oznacza przodków Słowian) i Słowianie mają czyste DNA za którym pozostali szałapaje polują.

   1. Nie, chyba nie aż tak dawno. To muszą być czasy Bazyliszka – jeden rzut. Tak szacuję. Możliwe, że cos w okolicach masowej chrystianizacji – drugi rzut. Nie określę dokładnie, nawet nie wiem, czy są na siebie nakładane te czasy, bo akurat przedział czasowy mnie nie interesował… Gdybym się natknęła na informację, to dam Wam znać.

   2. Tosza, Bazyliszek to by się zgadzało , końcowy etap to arka ,czyli po klęsce draconuw .Jest to zgodne z starym Testamentem (Bazyliszek) ? bo wiem ze tu i tam jeszcze grasował .

 21. Powiązane tych manipulacji z konkretnym miejscem ma wskazywać na urządzenia szpiegujące.Tak naprawdę do tego takie zabawki nie są potrzebne.Informacje czerpią z nadajnika , którym jest sama Eliza
  \http://nnka.wordpress.com/2014/10/03/zakazana-archeologia-2/#comment-34080

  1. V no to teraz mnie przestraszyłeś…O poprze dnim lokatorze dowiedziałam się od sąsiadki tyle, że mieszkał może ze dwa lata. To to o której mówiłam. Głupio mi było ją iść do niej i pytać o takie rzeczy ale w końcu spotkałam ją na ulicy.
   Zapytałam ją też, czy oprócz głosów innych lokatorów słyszy coś jeszcze Powiedziała, że zdarzyło się jej jak się przebudziła w nocy słyszeć wewnątrz głos „cicho cicho bo śpi” i miała wrażenie jak by ktoś przy niej był, zresztą często ma takie wrażenie ale stara się o tym nie myśleć. Też ma tak że czuję że ją coś ukuwa ale też się nie zastanawiała nad tym i nie zwracała uwagi ale czuje się w tym mieszkaniu źle i nawet myślała się wyprowadzić. Zapytałam też czy ma może jakieś zdolności paranormalne, powiedziała że chyba tak bo czasem czuje zapachy miejsc lub ludzi z którymi później ma kontakt albo ma jakieś przeczucia. Przypomniało się jej też że była kiedyś na jakiś targach wróżbiarskich i był tam jasnowidz który zapraszał do swojego stoiska ale gdy do niego podeszła spojrzał na nią i powiedział Ty, nie Ty sobie poradzisz…A co do mieszkania, chciała się zamienić na mniejsze i co było dla niej dziwne (o to już nie pytałam sama zaczeła, wywołując u mnie jeszcze większe przerażenie) że mimo tego że w tym mieszkaniu był brud i syf i musiała w nie wiele włożyć poczuła że to jest własnie to miejsce. Nie wiem czy to kontrola umysłu, ufo, jakieś byty czy cokolwiek innego ale jest to dla mnei strasznie dziwne i wręcz niewyobrażalne

   1. Eliza Analizuj, zacznij zwracać uwagę na szczegóły które mimo chodem ci umykają w zakresie postrzegania tego co doświadczasz.
    Szukaj a znajdziesz. Zwłaszcza siedząc i mając odpowiedzi pod przysłowiowym nosem.
    http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_kontrola_umyslu_cz5.html

    szukając więcej materiałów pomiędzy samymi anomaliami jakich doświadczasz.
    Zarazem zwróć uwagę na obco języczne wstawki w język PL. Dodatkowo zwracaj uwagę na formułowanie zdań słów wobec ciebie samej.
    Ogół informacji w tym temacie jest obszerny, względem indywidualnego zaangażowania znajdziesz tyle informacji ile będziesz potrzebowała.
    Nie dyskryminuje czyjejś wiedzy jaką posiada, czasami posiadając pewny poziom poziomowi nie równy. Tak samo względem przysłowiowej miary, jak i Wiary.
    ciekawostką jaką mogę ci tak zasugerować analizuj ile czasu nad czym spędzasz.
    ba. Przy czym ??

   2. Grzegorz pisze:
    „Eliza czy można z tobą pomieszkać” 🙂 🙂 🙂
    No! Od razu mówiłem, że to w tą stronę zmierza…
    Przynajmniej bez udawania, że o jakieś polowanie na duchy chodzi. 😛 🙂

   3. no cóż widzę że wcale się wiele osób nie odezwało o podobnych doświadczeniach, nie potrzebnie pisałam o dragach bo dla niektórych to jakaś straszna sprawa , zupełnie nie rozumiem komentarzy choć interesuje się tematem , mamy sobie same to jakoś wyjaśnić bo internet prawdę ci powie? nie spotkałam się z czymś takim jakoś teraz Eliza pierwsza osoba która przypomniała mi tą historie, to tylko ułamek własciwie całej historii której po 10 latach nie potrafię wyjaśnić dobrze i widać nikt nie potrafi , sobie można poteoretyzować…szczęśliwie ja już nic nie słyszę czasem tylko wiem co ktoś pomyśli tak bywa w mojej rodzinie , odbiór może na trzeźwo że tak powiem mam przytępiony albo przestali się mnie czepiać 🙂
    sprawa jest prosta dla mnie o tyle że są dwa wyjścia głosy to albo objaw psychozy(ja nawet miałam wyjaśnienie dlaczego słyszałam „ona” a nie po imieniu albo inaczej np obiekt co by tłumaczyło ten element domniemanej psychozy) albo mam zdolności para (niewątpliwie jakieś) i coś ktoś ma na nas oko…od tej pierwszej interpretacji odwodzi mnie fakt że to co słyszałam jako myśli czy głosy realnych osób potwierdziło się w relacjach, miałam też inne dziwne niewyjasnione historie ale wątpię żeby je ktoś mi tu wyjaśnił…zastanawiam się tylko kto to mógł być służby specjalne? czy ciemne moce 🙂

 22. Odnośnie sprawy Pani Elizy, to może tutaj chodzi o aktywność istot astralnych uwięzionych w mieszkaniu albo w jakimś wycinku świata astralnego, który się nakłada na Pani mieszkanie? Może warto byłoby skontaktować się z kimś, kto zajmuje się odprowadzaniem takich istot…

  1. może być bo bardzo się mną interesowały różne dziwactwa że tak powiem , a właściwie to możliwe że to była grupa której przewodziła jedna osoba, ale nie wiem czy to byli ludzie czy istoty astralne tylko

 23. Gaja – no nie do końca jestem „lewopółkulowcem”, bo napisałem też że jestem tarocistą, a poza dziedzinami naukowo-technicznymi przez ładnych parę lat byłem też muzykiem studyjnym 🙂
  Ale mam po prostu zdanie, że podstawą do działania w KAŻDEJ dziedzinie (nawet jeśli chce się wywoływać duchy) jest w miarę krytyczne i racjonalne (ale nie oznacza to „sceptyczne”) potraktowanie tematu.
  Natomiast to co się tu dzieje (mam na myśli to forum) woła o pomstę do nieba imo.

  Jednak – jak apelować do co poniektórych tutaj piszących, żeby sobie zdali sprawę, że mogą swoimi wypowiedziami zrobić komuś poważną krzywdę, skoro oni sami nie mają minimum krytycyzmu w stosunku do siebie ?

  Mam poważne obawy, czy przykładowo pani Eliza znajdzie w sobie tyle rozsądku, żeby odpowiedni mocno przefiltrować „mądrości”, które tutaj są pisane na jej temat.
  Jeśli nie – marny jej los może być niestety.

  1. Mam podobne przemyślenia, szczególnie w odniesieniu do „rad” i ich konsekwencji, niestety. Pocieszam się tylko, że nic nie dzieje się przypadkiem, i czemuś to służy. Filozoficznie rzecz ujmując, każde doświadczenie uczy. Życzmy sobie jednak, Elizie przede wszystkim, żeby sprawa miała dobry finał.

   1. Czy oprócz „RAD ” ma Ktoś niezawodną receptę ? bo ja uważam ze z tych „rad ” można zrobić lekarstwo i podać receptę jak to dozować ? a dziwi mnie ustawianie jakiejś kabały na niewiadome co ? a jak się okaże ze po przefiltrowaniu nic nie zostanie ? to w imię dobrej woli ofiarę wystawi się na pożarcie bo nikt nie ośmielił się dąć porady ? i co wtedy, woląc o pomstę ? ale do kogo ? może o zemstę do katów aby dali więcej ?

   2. Majesticu! Znakomitą większość tych rad można by skwitować określeniem – „ślepiec, prowadzi ślepca”, niestety. I niestety od ślepca trudno wymagać odpowiedzialności za swoje „światłe” rady. I tu tkwi niebezpieczeństwo. Bo to nie jest zabawa.

   3. Alina7 a mamy wybór ?ktoś Nas tego uczył lepiej to niż obojętność, przynajmniej jest intencja i dobra wola , Dobrej Nocy Alina i Wszystkim ,do jutra 🙂

   4. Majesticu piszesz […] przynajmniej jest intencja i dobra wola […]
    No i to jest jedynie pocieszające w tej sytuacji, bo wola była dobra i intencje czyste. Cóż, jak napisałam, nic nie dzieje się przypadkiem i mam nadzieję, że wybory dokonane przez Elizę będą tymi najlepszymi, bo ma to jednak zasadnicze znaczenie. Chodzi o zdrowie, a może nawet życie, człowieka. To nie pora na fantasmagorie. Ja skorzystałabym, jak sugerowałam i Ty zreszta też skorzystanie z wglądu p.Renaty, a bardzo wartościowy, o ile nie najwartościowszy, był kontakt zamieszczony przez Źródło bo dotyczył osób, które zmagały się z takimi doświadczeniami i poradziły sobie z tym. Trzeba korzystać z doświadczeń takich osób, są najbardziej miarodajne.
    Pozdrawiam.

  2. @sundayman Gdyby ludzie nie czuli sie na tym Forum w pęłni wolni – to Forum to byłoby wg mnie martwe. Może nad wyraz merytoryczne i wystudiowane ,ale niestety „martwe”. Prawdziwe perły naszego intelektu , naszych przemyśleń ,rodzą się niezwykle rzadko. W innej sytuacji wszyscy bylibyśmy geniuszami 🙂

   1. Oddawanie swojej mocy tarotom , gwiazdom ,planetom a na końcu fusom z kawy , jest dla mnie nie do przyjęcia , ale jeżeli komuś to odpowiada ……….no cóż ……..

   2. Robert Swiadomość i Energia ,tworzą naturę rzeczywistości jakiej doświadczamy . Innej opcji po prostu nie ma. Zastanów się nad tym .

   3. „Posłuchaj tego…”
    Nie miałem na myśli synchroniczności. Chodziło mi o coś zupełnie innego. Niepotrzebnie pytałem.

   4. „Nie ma nic innego”
    Mam inne zdanie na ten temat. Uzasadnienie banalnie proste. Ja nie jestem Tobą, a Ty nie jesteś mną. Inaczej wiedziałabyś o co mi chodziło… Poza tym koliduje to to z pojęciem wolnej woli.
    Nie chcę się wdawać w dyskusję (której wynik jest do bólu przewidywalny), żeby nie zamulać tu miejsca. Niepotrzebnie pytałem. Nie było tematu.

  3. sundayman W moim skromnym zrozumieniu rzeczywistosci w jakiej egzystujemy,wszelkie taroty , wróżby i przepowiednie – to tylko potencjał i nic więcej. Oczywiście ,wróżby się czasami spełniają ,ale dopiero wtedy ,kiedy w nie uwierzymy i sami niejako , doprowadzimy do ich realizacji . Nie musisz się z tym zgadzać . Przepraszam jednocześnie wszystkie osoby , które mogłam tym stwierdzeniem urazić ,ale takie jest moje zdanie na ten temat -a to jest przecież forum wolnych ludzi .Dobrego dnia Kochani .

   1. „Oczywiście ,wróżby się czasami spełniają ,ale dopiero wtedy ,kiedy w nie uwierzymy i sami niejako , doprowadzimy do ich realizacji”
    A jak traktować sytuację, kiedy tarot informuje tylko o czymś, co nijak nie zależy ode mnie i na co nie mam wpływu? I można tylko tę informację przyjąć i ustawić odpowiednio względem problemu, albo nie i wtedy się szarpać.

   2. Gaju to jest ta pułapka” kiedy w nie uwierzymy i sami niejako , doprowadzimy do ich realizacji ” to strasznie niebezpieczne zwlaszcza niektóre dziedziny dostajesz powiedzmy jedna z opcji powiedzmy ta najgorsza ,i ona będzie wpisana w Twoje pole bez względu czy zaakceptujesz czy nie , bo to usłyszysz zobaczysz ,skomplikowane te rewiry ale idzie to wszystko logicznie posegregować i poukładać w relacjach energetycznych Pozdrowionka Gaju 😀

   3. Gaju ,tak jest przeanalizowałem to już bardzo dawno temu ,mam taka analogie do tego ,stare przyslowie ze” ten co zakłada pułapki sam w nie wpada ” wystarczy to przenieść na plan energetyczny kreacji i się rozumie mechanizmy Pozdrawiam 😀

   4. @Majestic Musimy wreszcie sami wziąć pełną odpowiedzialność za własne życie i kreować je – wybierając z nieskończonej ilości potencjałow, właśnie te , które są dla nas najlepsze . Ale jak o tym przekonać ludzi , skoro tego nie chcą zrozumieć ?

   5. Gaju, potrzeba jakiejś metody , jakiegoś bodźca, zbyt dużo ludzi jest nie tyle prymitywnych co kompletnie ograniczonych taki rodzaj zombie ciężko to nawet określić ?

   6. Majesticu -wszyscy prawie odtwarzamy stare programy i sama się na tymczęsto łapię . Ciężko wizualizować dobro ,kiedy dotyka nas zło , i działąć tak , jak gdyby to dobro , już zaistniało. To jest bardzo trudne a najtrudniejsze to utrzymać taką myśl w naturalny ,niewymuszony sposób .

   7. Gaju dokladnie tak jak piszesz , dlatego kiedyś tu pisałem o rozpowszechnianiu swiadomosci , mówiąc ze zło egzystuje po to aby ktoś mógł się pozycjonować np w kierunku dobra , inaczej bezstronność jest wyrażeniem aprobaty dla stanu aktualnego .

   8. Wystarczy wróżbe potraktować jako drogowskaz i mamy wyrocznię. Ja mam takie realizacje z gruntu dywinacji , że prawda leży po srodku. około 1,5% populacji one wcale nie dotyczą a około 1,5% działa jak na życzenie gwiazd. Symbole dają ogólny obraz sytuacji ale wykorzystanie sprzyjających warunków w 100% to nie lada wyczyn , a przebimbanie nawet najlepszej perspektywy jest możliwe. Najważniejszy we wszystkich przepowiedniach jest człowiek i podejmowane przez niego decyzje. A prognoza (wróżba) to określenie potencjału w określonej dziedzinie.

   9. Gaja

    Mozna przy pomocy swoich dążeń zblizać sie ku lepszemu, ale nie da się żyć samym szczęściem , które pochodzi od dążącego umysłu do wygody. Wyobraź sobie że kazdy wizualizuje wielki pałac z obsługą w swoim posiadaniu. A kto będzie tą służbą? Kto to wszystko wybuduje? To lipa. Takich banialuków uczą ludzi na kursach silvy tacy jak don Królicki i jemu podobni. Oszukują żeby zebrać kasę, a ludzie potem łamią głowę dlaczego to nie wychodzi. Tak przy okazji kiedyś zapytaliśmy don prof. Królickiego jak się ma prawo karmy do zbawiennego działania feng shui? Bo w tym pytaniu też był zawarty pewien paradoks. Ale ulubiony wykładowca przez wielu tak sprytnie zakrecił energią ( miał dać odpowiedź po przerwie) że już nikt nie zapytał. Bo i po co zadawać trudne pytania. Lepiej jak naiwni ludzie słuchają prostych i kojących ucho nadzieją „nauk”.

   10. Grzegorz Ty się nie martw o to kto będzie cię obsługiwał 🙂 :):) Czy nie rozumiesz , że nie ma dla nas / dla Boga ,którym na najgłębszym poziomie wszyscy jesteśmy /żadnych ograniczeń !? Bog nie zna ograniczeń i jest w związku z tym niedefiniowalny. To człowiek próbuje Go zdefiniować . Jak Cię razi słowo Bóg , zamień je na Inteligentne Pole Energii ,które odpowiada na nasze myśli , podbudowane emocjami :))) To wszystko . Ponadto ludzie chcą mieć różne doświadczenia , na tym poziomie „rzeczywistości” i z takim zamiarem zresztą tu przychodzą a danym wcieleniu .

   11. Gaja

    oczywiście , że nie ma dla nas ograniczeń, ale dopiero jak uwolnimy się od ograniczającej nas materii. teraz mi powiesz ze materia to nie materia etc etc. Ja nie czuję żebym był bogiem.

   12. „Wystarczy wróżbe potraktować jako drogowskaz i mamy wyrocznię.”a jak ludzie reagują ? ” informację (przyjąć )i ustawić odpowiednio względem problemu” odpowiednio ? względem ? przecież wtedy staje się drogowskazem i jest wyrocznia ,Grzegorz zobacz jak się zapętliłeś ? tak jak pisałem niema z tego wyjścia ,to skomplikowane mechanizmy energetyczne ,brak umiejętności umiejscowi to w pasującym scenariuszu , zwlaszcza jak jest to negatywna wyrocznia destrukcja potrzebuje jedynie uchylenia drzwi i sama wejdzie ,pozytywny aspekt zaś trzeba oczyszczać , neutralizować negatywne haki i ślepe zaułki .

   13. @Grzegorz
    „To lipa. Takich banialuków uczą ludzi na kursach silvy tacy jak don Królicki i jemu podobni. „
    Toż właśnie o tym mówiłem kiedy rozpętała się kłótnia o Hunę. Bo Huna mówi o tym, ze można żądać wiele, ale życzenie musi mieć choć minimalny potencjał realizacji. Nie można oczekiwać realizacji rzeczy która w danych warunkach ma zerowe prawdopodobieństwo zrealizowania. No ale oczywiście znaleźli się magicy od trzepania kasy którym to wcale nie przeszkadza i jeden rzuca hasła typu „zero ograniczeń” inny w ogóle neguje istnienie Huny, a naiwni płacą. Pół biedy kiedy tylko pieniędzmi, gorzej jak popadają w spiralę samoobwiniania się – „co jest ze mną nie tak”, bo przecież robię wszystko jak w instrukcji a nic nie wychodzi. 😛 Mnie nieustannie zadziwia jedno – dlaczego ludzie tak ochoczo płacą magikom, skoro kompletna wiedza jest dostępna za darmo lub prawie za darmo (cena książki)?

 24. 🙂 Bedzie 2-u pak.

  W moim nie-pszypadku, finał zawrzdy jest WŁAŚCIWY 😀

  Inszej opcyi niet. Y coby było na casie noto:
  1 – szy pak. „POMAGAJ, a przyjemności noto karzden wi jak se zrobić 😀 ”
  2 – gy pak. „czytaj, oglądaj, słuchaj i PRZESIEWAJ info. 😀 ”
  3 – ci pak. W moim nie-pszypadku zadziałało hasło P. Słodowy-ego 😀 ”
  Nui wyszet 3-trzepak 😛
  Mojem nieskromnem fcale zdaniem jast 😀 , 😀 , 😀 …
  /casem cza od wymuszonego 😉 next 🙂 /, a do takich zabieguf najlepij
  słurzom np. „Gruzin” itd, itp. A pszede i wszystim ulubiona pszez Cie MUZA
  Nutki lo CIE 😀 https://www.youtube.com/watch?v=xtn2LQctSTE
  🙂 UŚMIECHEM ROZWALIĆ MOŻNA WSZYĆKO 😀
  Ps. http://rebelianci.org/uimages/services/rebelianci/i18n/pl_PL/201211/1353257729_by_mamacita_500.jpg?1353257729

 25. Halo Wszyscy
  Apparantly
  Nazisci i faszysci -kontroluja NWO .
  Wcale sie temu nie dziwie jak patrze na ten cyrk dziennikowy jak jestem u mamy .:)
  Toszka
  Majestic
  Krym jest wazny dla politykow swiatowych poniewaz ma dosyc ciekawe pole magnetyczne .
  Podobno (ale my o tym oczywiscie nie wiemy )zaginelo tam wiele wojskowych oddzialow . Nie jest nikomu zanane dlaczego zaginelo . To dziala podobnie jak trojkat bermudzki jest odnalezionych jeszcze 9 piramid w tym terenie – przyposzczaja , ze one to kreuja .
  Dlatego USA i Rosja tak bardzo sie angazuja w panowaniu nad tym miejscem

  1. Kalinka, na Krymie są pęknięcia albo nałożenia na siebie płyt tektonicznych. Na tak małej powierzchni jest na Ziemi i pod nią (odkrytych dotychczas) 42 piramidy. Dorastałam w otoczeniu tych „gór”, zawsze były dla mnie naturalna górą. Gdy góra naturalna tak wyglądać nie może. Widują tam powszechnie dużo UFO, jest duo jaskiń w górach, choć są niewysokie i niewiele ich jest. Kiedy byłam na półwyspie Kerczeńskim w czerwcu powiedziałam do siostry, że krajobraz po prostu „kosmiczny”. Tam jest skupiska wulkanów błotnych, które mają związek ze szczelinami w skorupie ziemskiej. Odkryte są miasta podwodne, są sfilmowane, zatopione były w czasach potopu. Są miasta skalne mające ślady starożytnych cywilizacji którzy posługiwali się energia elektryczna, otrzymywana w sposób nam nieznany do tej pory. Góra Czatyrdag jest, moim zdaniem, bazą wojskowa (widują tam ciągle obiekty latające). Co najciekawsze, Krym zdobyła „dla Rosji” Katarzyna II, która jest Polką, żadna Austriaczką (co każe nam inaczej spojrzeć na dzieje Słowian i potwierdza tylko, że mamy być wspólnie, a nie dzielić się według narodowości, bo na to właśnie liczą koszczeje i Velon). Krym ma pozostać u Słowian.

   1. Jeżeli zaginęli na Krymie ludzie bez śladu i to w dużych ilościach, to musza tam być portale. Tak już myślałam, ale żadnych potwierdzeń jeszcze nie spotkałam. Portale (gwiezdne wrota) są na Kaukazie, a to jest bardzo blisko.

   2. Ok Doki
    Ja ci tylko naswietlilam kombinacje wiedzy ze sekretnego space program . I dobrze , ze ja poszerzasz .
    Ciekawe czy w tych terenach sa zaginiecia jakis oddzialow wojskowych . Bardzo jestem ciekawa . Poniewaz musimy dojas do pewnych konkluzji odnosnie polenergetycznych na ziemi Korzystajac ze wszystkich materialow .

   3. Kalinka ostatnio poruszyła temat piramid. Tu jest rosyjski film. Jeżeli ktoś nie okładał jeszcze jego, to warto. https://www.youtube.com/watch?v=PcuIXZoTUtY Jest bardzo dużo informacji, wiele z których po raz pierwszy sobie uświadomiłam. Pewnie wrócę jeszcze co jakiś czas do tego filmu, bo jest kilka ciekawych poszlak czego szukać. W którymś momencie jest pokazana siatka geo-magnetyczna Ziemie, jest także pokazana dokładna lokalizacja Hiperborei, jest wzmianka o tym skąd przybyli ludzie na Ziemię i wiele innych informacji. Warto się zastanowić o piramidach gdyńskich w świetle tych informacji oraz o miastach wspominanych przez Zofię Piepiórkę. Będę szukać dalej obrazów z siatką Ziemi, ale z tego co widać na filmie jest linia przez Krym, jest też linia przez miejsce wskazywane przez Zosię, które ona określiła jako strefa 3c 123.
    Majestic, dziękuję za linki.

 26. Wyjasnienia dla przemyslenia .
  Bushes nie sa nazistami ale interesuja sie monetarnym raczej systemem i strategicznym . Oni sa faszystami .
  Ich pochodzenie nie jest takie jak jest w bibliografi swiatowej . To jest falsz .
  Nazisci ( Podobnie jaka droge obralo NWO ) wierza w totalitarny rzad
  Uwielbiaja ludzkie niewolnictwo i tak zwana socialna czystosc. Oni pochodza z ALSEBRAN reptoids jedna z tych istot forma jest Trogs ( mrowki istoty ) Ja je kiedys widzialam podczas healingu na kims sie do mnie podlaczyly .

 27. W Australi
  Jest pomocna organizacja , ktora stworzyla oto ta kobieta dla ludzi , ktorzy maja problemy z technologicznymi stworami i inna cywilizacja .
  https://www.youtube.com/watch?v=5YajMvsCotE
  Jezeli tam sie cos dzieje w Australii w tym kierunku to juz jest powazna sprawa . Poniewaz Australijczycy sa bardzo stand back w takich dziedzinach .

 28. Toszka :):):)
  Nie ukrywam ,ze moj ojciec mial troche podobny wyglad do tego faceta i wojek tez .
  Tau ceti mowilam ci , ze mamy slowianskie pochodzenie z tej rasy ET,S .Jerry Wills ma slowianski wyglad . Jego nazwisko i imie nie ma znaczenia bo nie jest zadna wazna rzecza w jego lini krwi . http://www.sedonacreativelife.com/pre1956.html

 29. Widze , ze w kwesti Elizy to z nikim na forum nie mozna rozmawiac . Nikt nie przezyl dprivation sleep disorder nikt nie wie co to znaczy meczenie ludzi technologia ET<S . Wiele ludzi sobie banialukuje i zartuje i ma fun . Ja nie mam poniewaz malo nie stracilam zycia . Jezeli myslicie , ze przesadzam to niestety , zwykly doktor z miejscowosci Snug Dr Hamilgton , ktory wysluchal mojej story postapil duzo lepiej niz wielcy znawcy tematu UFO .
  Zmykam z tad .
  Any way swiat nasz od zwalenia dwoch wierz 9/11 idzie kompletnie w zlym kierunku .
  No i widze , ze idzie po interpretacji niewygodnych ludziom tematu .
  A ci co narywaja sie w pracy u Lizy i ci co sobie wymyslaja jakis astralnych lebkow i psychiczna jej disfunkcje , to kompletnie nie maja pojecia z czym mamy doczynienia .

  1. Kalina,
   co na to poradzisz, że głupich ludzi jest więcej niż mądrych.Może to specjalnie niektórzy naigrywają się z tego, żeby zbagatelizować problem.Nie wiadomo w jakim celu wchodzą na te strony.

  2. Kalina , wyjęli Cie z czasoprzestrzeni? miałem taka przygodę tez , powrót był nieco jak film poklatkowy , ciężko nad czymś zapanować jak cie niema a akcja dzieje się dalej , później masz nano sekundy nawet nie na reakcje ale na obserwacje .Małgorzata specjalnie to mało powiedziane , są tacy co maja misje , po prostu pracują „żeby zbagatelizować” Pozdrawiam Was

   1. vIQ Jeżeli uwierzysz ,że jesteś skazany na zło ,to ono stanie się Twoją codziennością , bo tak działa rzeczywistośc w której egzystujemy .Takie same myśli przyciagaja się do siebie i z czasem materializuja w naszym życiu .Uważaj na swoje myśli , uważaj na to ,jaki Swiat kreujesz swoimi myslami.

   2. Gaju ja jestem dobry,to istnieje naprawdę i mnie lubi wysysać ,straszyć ,z tym jest realna walka o uwolnienie jak mucha z pajeczyny

  1. „Anastazja Dzwoniące Cedry Rosji ” autor W. Megre . To chyba w niej ,czyli w tej książce ,Anastazja daje rady,jak pozbyć się niechcianych „gości” Wiele ciekawych przesłań Anastazji , jest na You Tube.

   1. przeczytałem w parę dni wszystko ,Ona też się z tym samym użerała ,to jest właśnie to samo zło co Anastazja
    opisuje

   2. Anastazja tez miala problemy Gaju i ja beemowali .przeczytaj dobrze .Ale miala power prawdziwego czlowieka i jeszcze technologia nie byla tak uzywana jak teraz , ze mogla uzyc swoja energie do odparcia atakow ale w konsekwencji jej DNA juz wywedrowalo z naszej planety . Nie ma miejsca tutaj wsrod tych zboczencow matrix na ludzi takich jak Anastazja .
    Niektorzy nie umieje uzyc swojej energii i sa tak oslabieni , ze nie maja sily jak sie im o tym mowi .
    Ja moglam mimo ze prawie 6 miesiecy nie spalam .To byl puls elektromagnetyczny przez kregoslup .
    Niespanie po nocach mialo mnie zaltawic, oslabic i w konsekwencji wykonczyc . Nigdy przedtem nie bralam zadnych tabletek nawet do dzisiaj nie znam tabletek przeciwbolowych . Wtedy musialam jesc po jakims czasie nasenne i przy nich spalam okolo 2 godziny co jakis dzien i to w czasie dnia . albo szlam do kolezanki czasami .

    vIQ
    Trzeba by bylo wejsc w ta linie czasowa kiedy miales z nimi kontakt prawdziwy . To znaczy kiedy byles wziety przez nich .
    Jeden czlowiek w Australi to robi bardzo go lubie .
    Ja sluchalam wszystkich jego DVD,s podaje ci linka , moze uzyjesz tlumacza
    http://www.holographickinetics.net/
    I wiem , ze dziala .
    Pomogl George Kavassilas i wlasnie takim atakowanym ludziom . W twoim przypadku jest troche inaczej niz w moim .
    Ja bylam atakowana zeby mnie wykurzyc z tamtad i oslabic moja power zebym nie uzywala swojej energii do healingow a pozatym wkurzylam reptaili poniewaz zwiedzalm miejsca gdzie ludziom nie wolno -robilam to z kolezanka . Ona byla atakowana i ja. Ona mieszkala w Polsce a ja w Australii .Trzecia kolezanka Australijka to obserwowala . Mysmy robily podroze podziemnne w ich miejsca razem i sprawdzalysmy bazy i tunele
    Zrob wywiad z matka szczegolnie ( odnosnie porodu i czy miala jakies czasami podobne sytuacje )i z ojcem tez .
    Potem bedziemy myslec dalej .
    Na razie to agresje w stosunku do nich proponuje ,Absolutna sile w sobie buduj i powiedz , ze i tak cie nie wykoncza i nie nalezysz do nich poniewaz twoj spiryt nalezy do ONE czyli do Jednosci i ty jestes tego swiadomy . I ze zadnych kontraktow swiadomych za obecnego zycia na ziemi z nimi nie miales a za inne zycia ty nie odpowiadasz . Wyciagasz swoj spiryt z jakiejkolwiek relacji z nimi .
    Mow to swiadomie zdecydowanie i dobitnie . Nie boj sie bo i tak jestes z One i z jednoscia kosmicznej swiadomosci do ktorej dupki tez naleza .
    Rob to kilka dni zobaczymy co bedzie . Nigdy sie nie boj .
    Ja sie nie balam 😉

   3. vIQ Proponuję Ci też „Ramtha Biała Księga” i inne pozycje z tej serii – ale wybór oczywiście należy do Ciebie . To jest moja ukochana książka ,która nauczyła mnie wolności , zrozumienia dla postaw innych ludzi i nie poddawania się w żadnej trudnej sytuacji . To moja książka na bezludna wyspę. Pozdrawiam Cię.

 30. Pani Elizo 🙂 Proszę się ze mnąc skontaktować, Rozwiązanie definitywne „seja-wolna” skype koniec problemów.

  1. Albo i nie 😛 (mnie to powiewa adres da każdego aktualny, choć nie obiecuje że będzie łatwo, to jest weryfikacja) Koniec tematu odnoście apelu;

   Voytkuuuuu

   1. Apel apelem,ale ja i mysle ze kilka osob by sie znalazlo,ktore ciekawi co u Ciebie Eliza?! Wszystko OK?! Pozdrawiam

 31. Gaju Pamietasz jak ci mowilam , ze nasz spiryt ma inne intencje wewnetrzne jak przychodzi na ziemie . W zaleznosci od intencji zaczyna dzialalnosc tutaj . Oczywiscie jest wiele czynnikow , ktore proboja go zablokowac tylko dlatego , ze im ulegl i sie bal i zostal zamnipulowany ( zgubil swojej intencje na rzecz wlasnego interesu ) .
  Wiec Ja od mlodych lat wiedzialam , ze przyszlam tutaj jako wojownik z plejad .
  I wczoraj zupelnie przez przypadek wysluchalam You Tuba https://www.youtube.com/watch?v=KNzJViM4Iwo
  Colleen mowi na nim , ze w szkole jak ktos bullil innego to zawsze stawla po stronie ofiary . Ja bylam jeszcze lepsza niz ona potrafilam sie jeszcze bic za ofiare i dostac w dziub . Dlatego nienawidze i bede przeciwko wszelkiej opresorskiej dominacji nad czlowiekiem .

  1. Kalina nie jesteś w tej kwestii wyjątkiem . Ludzie są zazwyczaj dobrzy , tylko media kreują taki koszmarny Świat . Zdarzają sie oczywiście różne paskudne sytuacje , ale oni tylko takie wywlekają na swiatło dzienne. Jest też ogromna strefa dobra w naszej rzeczywistości , ale o tym w mediach ,nikt nie wspomina , bo dobro nie jest „medialne” . Cieszę się ,że stawałaś zawsze po dobrej stronie i broniłaś atakowanych ,nawet za cenę narażenia siebie. Buziaki Skarbie na cały dzień.

 32. Elizo, wygląda mi to na działania z astralu. Spróbuj okadzać swoją przestrzeń białą szałwią, może pomóc. Jeśli jest to technologiczne, kup elektryczną zapalarkę do gazu na kabelku, być może znajdziesz na ruskim bazarze. Iskrownik powinien powodować zakłócenia takiego sygnału. Jak zaczną się głosy, wypróbuj. Usuń lustro które wisi za Tobą na ścianie. Powodzenia.
  Beethoven

  1. iskrownik musiałby cały czas być włączony ,może lepiej taka lampa plazmowa (duża kula ,model ) ? w zasięgu Elizy . albo jak to Astral porozstawiałbym orgonity ?

 33. Dziękuję NTV za ciekawy wywiad ,na temat snów i świadomego śnienia . „Naukowcy stwierdzili ,że nasze sny ,mogą być realne” -warto przeczytać ten artykuł Jest on na stronie „Inne Medium „.

 34. Lisa
  Podaje ci dwie brdzo wiarygodne ksiazki psychiatrow z testami ale po angielsku . To do wiadomosci polskim psychiatrom tez , poniewaz jest czas zejsc na ziemie nie tylko byc w 3D. Teraz raczej panuje na swiecie 4D i 5D . Potem juz mamay wolnosc.
  1″Abduction”-John E.Mack sa w niej roznorodne testy , ktore swiadcza , ze te osoby byly molestowane przez Et,s
  2″Communion a true story” – Whitley Strieber

 35. zapewne znowu SZATANSTWO przyczyniło się do powrotu Moderacji ,czyli macie co chcecie ,tak to jest jak nikt nie reaguje na powroty SZATANÓW i zaczynają tu (rzygać ) po to aby zabobony i dogmaty dalej śmierdziały w moherowych łepetynach .Szatański Pomiot !

  1. Tez tak twierdze .Poniewaz nie mozesz byc spontanicznym i nieprzewidywalnym Musza toba manipulowac . Majestic Kto chce Modracji moim zdaniem ma swojej problemy wewnetrzne powinien pracowac nad tym zeby siebie oczyscic albo jest programowany albo manipulowani ., Wiec niech sie zastanowia nad soba wszyscy ci , ktorzy w imie czegos chca (kontroli ) moderacji . (Na cale szczescie tutaj tylko Woytek ) to robi ale jak silnie w ludzkim mozgu jest to rozwiniete , ze dalej musi sie nim ktos opiekowal . ET,s uwielbiaja takich ludzkich mieczakow.
   To jest obraz nie dorozwiniecia ludzi do pewnego pulapu . Nie wyobrazam sobie kontaktu ludzi z jakimkolwiek innym ET,s .
   HO HO Guys tam bedzie bardzo duzo Moderacji . Prawie cale widzenie musi byc zmodernizowane .Albo juz jest dlatego jestesmy tacy ulomni kosmicznie . 🙂

 36. śwaidomość to nasz duszyczka (Komentarz z „Inne Medium” )
  aron jasnowidz, czw., 2014-10-09 17:35 śwaidomość to nasz duszyczka kochana ,która zbiera swoje doświadczenia z kolejnych wcieleń ,przekazuje je głownej duszy i otrzymuje kolejne zadanie do odrobienia w kolejnym wcieleniu ,niestety po kasacji pamięci,po rozdmuchanym ego ,po schematach religijnych ,po schematach tradycji po smierci nasza duszyczka jest przez chwile dość zdezorientowana ,poneiważ pamieta to co było jej mówione i wpajane za życia ,dopiero gdy spotka przewdonika wówczas moze uzyskac odpoweidź na swoje pytania a także połączyć się ze swoją głowną duszą ,naukowcy ostatnio podobno udowodnili że dusza istnieje (artykuł w IM) a teraz że śwaidomośc po śmierci zostaje ,szkoda że marnują nasza enenrgię i naszę srodki na badanie tak oczywistych rzeczy a nie przeciwstawią sie tym którzy zabraniaja im mówić prawdę i chowają ich wynalzki przed nami ,ale teraz w dobie transformacji muszą dostosowac się do prawdy jaka będzie pokazana wszystkim ludziom ,więc juz ogłosili że dusza istnieje teraz że śwaidomosc idzie dalej a za chwile powiedza zę to jest to samo bo jak mozę dusza iśc sobie a śwaidomość zostac na ziemi? po co ?aby podczepiać się do innych ludzi ? aby marnowac energię na ziemi? dojdą do oczywistych wniosków że człowiek to istota złozona z duszy ,ciała fizycznego ,ciała astralnego (energetycznego ) które fruwa w obee ,w medytacji ,przy śpiączce ,śmierci klinicznej itp i połaczenia ze śwaidomością obcą (takie nasze usb kosmiczne ) do którego moga podpiać się śwaidomosci obce i duchowe aby nas prowadzić i z nami rozmawiać ,również aby przybrać ciało na ziemi aby zróbić dobra lub złą rzecz w zależnosci od śwaidmości jaka się podpieła do nas , więc cała nasza istota to nie tylko ciało które widzimy w lusterku ale skomplikowany sysytem śwaidomosci ,energi które egyzstują w swiecie duchowym ,materialnym przez długi czas i daltego warto dbac nie tylko o ciało które i tak zgnieje w rowie ale o ducha bo to on idzie dalej i wciela sie w kolejne ciała aby bawić się w tej zabawie dusz jaką stworzył Stwórca .

  ps ,rozmawialem z medium i na pytanie co jest lepsze dla duszyczek grzebanie zmarłych czy palenie ,odpowiedż była że palenie bo wówczas dusza od razu może zostac uwolniona i iśc dalej natomiast ciało które gnieje w rowie jest jakby kajdankami z tym śwaitem naszym i dusza musi poczekac aż to ciało zgnieje aby móc iśc dalej lub rozłaczyc sie z energią ziemi ,czasami jednak dostaje pozwolenie na szybka reinkarnacje ale to sa szczegolne przypadki .

  1. niedawno wspominałem o kremacji ,i gniciu duszy a później niebo reptylianskie czeka na wykrwawioną dusze , niezdolna do przeniknięcia matrixa .

 37. Nie wiem dlaczego mój post nie poszedł . Nie było tam nic złego . tak mi się wydaje.

  //
  Tak jakoś wyszło, ale nie wnosi znów aż tak dużo dla Elizy aby go wydobywać z otchłani niebytu….

  Voytek – [Admin]

  1. Na twoim miejscu usunął bym prędzej ten bełkot o ruskiej zapalarce. Jako porada dla osoby zmagajacej się z problemem to po prostu żenujące.

   //
   Trochę mało wiesz o technologiach rezonansowych mind control. Tam właśnie oddziałując lokalnie poprzez np. zapalenie świec, uruchomienie ozonatora, ba nawet zagotowanie czajnika i wpuszczenie trochę pary do pomieszczenia zrywa się rezonans. Przynajmniej na jakiś czas. Będziemy robić program na ten temat. Tak więc czasem w rzucanych tu plewach można natrafić na ziarno tylko trzeba wiedzieć jak ono wygląda. A żenujących wpisów w temacie Elizy i jakiś dziwnych dla niej propozycji (raczej do odrzucenia) było więcej i ruska zapalarka nie wypada tu najgorzej 😉

   Voytek – [Admin]

   1. Wygląda na to że podpadłem wielkiemu bratu. Chyba wiem o jaki wpis chodzi. Ale poszedł. A w zakrystii niezadowolenie. Nie bedę ci przysparzał więcej problemów w wygładzaniu wykresu. Miłych bełkotów.

   2. No właśnie jak się nie wie o co biega dokładnie i … to nawet kolor bielizny wydaje się mieć znaczenie i elewacja na ścianie 😉

    Wtedy i ruski Rubin nie zły 😀

   3. „…oddziałując lokalnie poprzez np. zapalenie świec, uruchomienie ozonatora, ba nawet zagotowanie czajnika i wpuszczenie trochę pary do pomieszczenia zrywa się rezonans. Przynajmniej na jakiś czas. „
    Jeżeli tak to ma działać, to strasznie marna byłaby ta technologia. Bo byle monitor CRT generuje w sposób permanentny o wiele większe zakłócenia, że o komórce nie wspomnę…
    Taka „technologia” mogła działać skutecznie w dawnych czasach, dziś, kiedy mamy (niestety) tyle różnych źródeł elektrosmogu nie powinna mieć znaczenia zupełnie. Wychodziłoby wręcz na to, że im większe miasto, tym bezpieczniejsi jesteśmy…
    @SeJa
    Byleby siding nie był ruski… 😉 🙂

 38. Wiecie że przekaz podprogowy trafia bezkrytycznie do podświadomości bezpośrednio, prawda? Więc to jest === RÓWNE hipnozie. To se wygóglajcie co można zrobić z poglądami, przekonaniami, systemem wartości, jak zaprogramować cokolwiek w hipnozie. Skoro to to samo połączcie kropeczki. Można widzieć, doświadczać, a nawet o 4 nad ranem 16 maja pod namiotm przy jeziorze bez kompa obudzić się … bo tak było zaprogramowane na przykład przy ścianie płaczu 6 miesięcy wcześniej.
  Słyszał kto może o czymś takim jak Eszelon, mark of best, programach symulacji życia, czy jak zwał?

  Zapalarka czy mikrofalówka pomoże no jasne. 😉 Wiara czyni cuda a nic nie dzieje się bez powodu. Podobno.

  1. SeJa To napisz też może , coś jeszcze , odnośnie Kabała i Tartota na forum ,żeby mieć pełny obraz sytuacji – a nie tylko jej skromny wycinek 🙂

 39. Wydaje mi się że Jan pisał już ponad 2 tysiaki lat temu o tym jak to na dachach będą wołać o tym co się dzieję i co inaczej nie było by jawne, kto nie ma dziś anteny na dachu jak ucho? Kto nie ma kabla czy wifi, satelity? jak tuba ust wołających? Na dachach, nawet świątynnych GSM. Pisał o żywym obrazie w każdym domu jakiemu ludzie będą nad sobą władzę oddawać, będzie do nich przemawiał i opowiadał Im. A kto zechce się wyłamać nie kupi ani nie sprzeda. Powiedział też ze w ów obraz wstąpi duch, bo stanie się kompatybilny. Tyle wiemy o technologii ile On sam nam powie w naszych domach, sercach, umysłach i to też uwarzmy o sobie, innych, o tym śnimy i takież niebo nad głowami roztaczamy. I zachwycać się będą jego czarami, a nie zapytają kto tu kogo ma i kto jest czyim rozszerzeniem.

  Dla tego nikt nie chce rozwiązań, nawet gdyby istniały. Myśli każdy i chce tego i o tym co jest Mu dozwolone.
  Siedzimy tu już tyle czasu, i nie widzimy jak obracamy się niczym chorągiewki i inni od nas ilekroć zawieje wietrzyk, a mówimy My nie polegamy.

 40. Grzebać w śmieciach = trasz, kosz na pulpicie, w poczcie, … Śmieciach przekonań… 😉

  Zna myśli? Nie implementuje więc zna co implementuje, sztuczka polega na tym że uwarzmy iż to nasze własne myśli.

  Wmawianie zdolności, jak i nękanie to sposób na tym lepsze dopasowanie, jak w uwikłaniu. Stara sztuczka jak w praniu umysłów, opętaniu, sektach. Dla tego tylko nie jest miło. A okraszenie tego pozorami że się niby słyszy czy wie, interakcją to jak siadanie na łóżku wieczorem, nić porozumienia, dopasowanie do rezonansu. A dla czego mimo wyłączonego kompa ludzie doznają dziwnych przeżyć, wizji, … ? Bo tak byli zaprogramowani w hipnozie, przecież można kazać wyzwolić cokolwiek o określonej godzinie. Wtedy zobaczy się cokolwiek czy doświadczy czegokolwiek.

  A jeśli to trwa od wielu lat? A dziś od urodzenia nawet. To jak wyjaśnić, jeśli ktoś jest zaprogramowany by tego nie rozumieć?

  Kto to jest? Co to za osoby? Głowsy? NIKT, system. Symulacja na potrzebę dopasowania.

 41. Iskrownik może pomóc sporadycznie podczas używania, albowiem zakłóca emisję fal w swoim zasięgu. Jeśli zadziała, będzie można określić, czy działania mają faktycznie technologiczny charakter. Jeśli nie, nie będzie też można z całą pewnością odrzucić tej możliwości, jest to kwestia częstotliwości z jaką nadawane są fale i czy dany model iskrownika może je zakłócić. Z reguły spektrum generowania zakłóceń takich iskrowników jest szerokie.

  Mikrofalówka pomoże takim mędrcom jak SeJa czy Grzegorz, jeśli powsadzają tam swoje łby i dadzą na pełny regulator, zgodnie z zasadą, że nic już takim zaszkodzić nie może, co najwyżej pomóc.

  Eliza, potraktuj to poważnie, takie przypadki się już zdarzały, elektryczna zapalarka to najłatwiej dostępny model iskrownika. Jak pisałem wcześniej, podejrzewam jednak działania z astralu, podobne sytuacje są szeroko opisywane w literaturze ery „przedtechnologicznej”. Głosy i nawet manifestacje fizyczne to normalna rzecz.
  O podobnych sytuacjach Carl G. Jung pisał swoją pracę doktorską.

Comments are closed.