UFO? Oni juz tu są! – 31.01.2014

W studiu NTV gościmy Ewę Wierzbicką, która tym razem opowiada o alternatywnej historii ludzkości na podstawie publikacji Chrisa Thomasa.

Dawno, dawno temu zaczęła się zawzięta walka o wpływy nad światem materialnym, mentalnym i duchowym. W tym pojedynku, w szranki stanęły zarówno Siły Ciemności, jak i przedstawiciele światów o najwyższych wibracjach, zarówno przedstawiciele gatunku Homo Sapiens, jak i delegaci innych ras, zamieszkujących planetę Ziemię. Legenda głosi, że walka ta ma miejsce od tak dawna, jak dawno zrodziło się w człowieku pragnienie do górowania nad innymi, skłonność do okrucieństwa i przekonanie, że bogacenie się cudzym kosztem jest jedyną sprawdzoną metodą na życie w dostatku i szczęściu. Walka ta przybiera wiele form, a jedna z nich, szczególnie niebezpieczna z powodu swojej masowości, dotyczy artystów, gwiazd i ich odbiorców. Myślisz, że to Ciebie nie dotyczy? Słuchasz muzyki? Czytasz gazety? Kojarzysz twarze z telewizji? Więc też jesteś uczestnikiem tej gry. Dobrze byłoby zatem poznać jej reguły.

Materiał archiwalny, zarejestrowany w czasie Konferencji zorganizowanej w remizie w Wylatowie w 2005 r.

 

 

 

 

182 thoughts on “UFO? Oni juz tu są! – 31.01.2014

 1. Kalina pisze:
  Nie będę pisać o zdobywcach Antarktydy bo jakoś zrobiło się cicho w kolo nich

  Martwisz mnie ostatnio nasza emigrantko. Pamiętam że kiedyś pisałaś „do rzeczy”, pomimo wielu angielskich słówek. Teraz, gdy poprawiłaś tłumaczenie, piszesz „od rzeczy”. Jak zupełnie inna osoba… „głupsza” 😛
  Co się stało? Kto Ci w głowie miesza? Przepędź go czym prędzej! Inaczej w niedługim czasie uznasz, że wszyscy dookoła kłamią i oszukują. A to już schizofrenia będzie 🙁

 2. Zal ci maq : ze odchodze do flat earth societes nie bedziesz juz musial czytac tych bez sensu bzdur:), Jak sobie przypominam z twoich zadziornych wpisow to zawsze twierdziles , ze cos mam nie poukladane w glowie . Miernikiem mojej inteligencji jestes Ty -Fine- niech tak bedzie . Ja nigdy inteligentna sie nie staralam byc i to raczej nie jest moja pasja zyciowa byc inteligentem i wyuczonym . Bye
  Jedno ci powiem , ze jak poznaje Ziemie zmienia mi sie podejscie do kosmosu i staje sie to niezwykle poniewaz obecnie wiem , ze my ludzie naprawde mamy niezwykla sile infinity .Ziemia jako galaktyka prawdopodobnie bedzie sie caly czas poszerzac i to jest niesamowite . Czuje jak moja swiadomosc staje sie wieksza i bardziej otwarta na wszystko .Infinty to jest wlasnie to . Nie to infinity o ktorym ludzie caly czas mowia ale infinity z Ziemia jako galaktyka . Nie ma tutaj zadnych praw tutaj jest prawo tylko jakie my sobie stworzymy . Nawet kwiaty mozemy tworzyc na podstawie 2 pierszych ,mozna stworzyc ich tysiace . O tym wiedzieli Atalantydzi .
  Dlatego ta wiedza jest strzezona i opozniana zebysmy nie mieli wgadu do niej . Poniewaz jakbysmy ja poznali to automatycznie sie zmieni sie ogolna swiadomosc na ZIEMI .

  1. Przykro mi o tym mówić ale to nie świadomość Ci wzrasta lecz głupota. Na Twoje szczęście turystyka kosmiczna się rozwija 😉

  2. Kalino, z całą ogromną sympatią do Ciebie, ale to co piszesz powyżej naprawdę nie trzyma się ni kupy, ni dupy. 🙂 Jaka ziemia-galaktyka jaka rozszerzająca się Ziemia? Ja chyba będę musiał zapisywać na kartce wszystkie Twoje coraz to bardziej kosmiczne teorie, bo boję się, że ich nie spamiętam wszystkich. Już ich wymieniłaś blisko 20 a ja czuję, że zgłupiałem do reszty.

   Mam prośbę do Ciebie, ponieważ jesteś duszą artystyczną – może lepiej maluj obrazy tego co widzisz i tego w co wierzysz zamiast to opisywać w tym konkretnym miejscu? Ja Cię stąd wcale nie wyganiam, bo sam jestem tutaj tylko gościem, ale przyznaję bez bicia, że mózg mi spuchł od samej próby wyobrażenia sobie tego, o czym byłaś uprzejma tu wspomnieć. To naprawdę nie trzyma się kupy. Czy jest cokolwiek w co wierzysz i co pokrywa się z tym co uznane jest przez tzw. oficjalną naukę? Bo zaczynam się bać, że nie ma takiej „Wspólnej” wam rzeczy i że żyjesz w swoim własnym świecie… To już przestaje być śmieszne powoli a zaczyna robić się straszne, naprawdę! 🙁

 3. HA Ha
  Gregory co mnie smieszy , ze pan Hermaszewski pochodzi z Wolynia , babcia mi mowila , ze jest on moja jakas dalsza rodzina . Nie wnikam dalej .

 4. maq
  Nie lubie czytac autobiografii pionierow swiata poniewaz nie sa prawda . Daje przyklad jak ktos pisze o sobie obojetnie kto to zawsze pisze nie tak jak bylo naprawde tylko jak on chce zeby bylo .

 5. Dorzucił bym kilka pytań do dyskusji na temat kształtu Ziemii:
  1.jak to się dzieje ,że kiedy w Polsce mamy dzień to w innych częściach świata jest zupełnie inna pora dnia? np. w Ameryce jest ciemno.
  2.jak to się dzieje ,że w zimie mamy krótsze dni a dłuższe noce ,a w lecie odwrotnie
  3.dlaczego w Polsce mamy teraz zimę, a w Australii jest obecnie lato?
  Czy gdyby Ziemia była płaska mieli byśmy te wszystkie różnice pani Kalino?
  Pozdrawiam…

  1. Skoro wykazujesz sie tak olbrzymim intelektem i potrafiłeś sformułowac taką ilość pytan to moze i Ty udzieliłbys odpowiedzi na kilka pytań na jaki stać mój intelekt. 1/jednym z najczesciej przedstawianych dowodów na kulistośc Ziemi jest efekt oddalającego lub przyblizającego się statku na morzu względem obserwatora . Dlaczego więc.widząc tylko górną część statku gołym okiem ,za pomocą lornetki widzimy cały statek a nawet za nim ? 2/Dlaczego statki kosmiczne na wysokosci ok110km nad Ziemią otaczają zjonizowane cząstli /plazma/? 3/Dlaczego tego zjawiska nie ma na powiedzmy 50km nad Ziemią gdzie atmosfera jest niewątpliwie bardziej gęsta?4/Na podstawie jakiego dowodu wiemy,ze predkośc światła poza atmosferą Ziemi wynosi ok 300tyskm/s .Pozdrawiam.

   1. Widzę, że na zadane pytania przez swojego adwersarza odpowiadasz swoimi pytaniami, pozostawiając tamte bez odpowiedzi… Nieładnie! Pozwolisz, że z sympatii do Ciebie to ja odpowiem na Twoje pytania. 😉

    1) Pierwsze dotyczy teorii, która jest zdecydowanie za bardzo naciągnięta, przez ludzi próbujących na siłę wręcz obalić kulistość Ziemi. Zjawisko, które opisujesz jest znane jako inwersja termalna, gdy poprzez ruch mas powietrza o różnym ciśnieniu, różnej temperaturze oraz różnej wilgotności – światło będące nośnikiem informacji biegnąc z linii horyzontu do oka obserwatora – ulega zakrzywieniu i odpowiedniej deformacji. Powstaje wtedy tzw. linia pozornego horyzontu i obiekty wydają się względnie bliższe/dalsze lub względnie wyższe/niższe. W żadnym stopniu nie wypacza to faktu, że Ziemia jest okrągła – powiedziałbym, że jest zupełnie odwrotnie! Dobitnie go potwierdza.

    Dla ludzkiego oka przyjmuje się ogniskową około 50 mm, kąt widzenia około 30 stopni oraz powiększenie 1x. Przeciętna lornetka ma ogniskową 400-500 mm, kąt widzenia około 5-8 stopni oraz powiększenie 8-10 razy lub więcej. Lornetki, lunety, teleskopy i teleobiektywy są „jaśniejsze” od ludzkiego oka przez co są bardziej tolerancyjne na słabe warunki oświetleniowe i mniej podatne na zniekształcenia światła, które skupiają. Ich jasność zależy od średnicy obiektywu optycznego a reguluje to tzw. liczba zmierzchowa. Sprzęt optyczny skupia więcej światła niż nieuzbrojone oko przez co zupełnie inaczej wygląda świat widziany przez lornetkę a zupełnie inaczej przez gołe oko i stąd różnica w tym, że raz widać pół statku, a raz cały statek. Tak w wielkim skrótowym uproszczeniu oczywiście. Ilość światła oraz jakość światła ma kapitalne znaczenie w zrozumieniu tego zjawiska. Zapewniam, że to nie jest magia Voodoo! 🙂

    2) Nie bardzo rozumiem to pytanie. O jakich zjonizowanych cząstkach otaczających statki kosmiczne mowa? Tzn. co konkretnie tu się nie zgadza wg Ciebie? Przecież plazma, czyli zjonizowany gaz, nie bierze się próżni. Słońce w czasie protuberancji wyrzuca setki tysięcy ton materii w postaci tzw. wiatru słonecznego – także w kierunku Ziemi. To co przejdzie przez pasy Van Allena i nie zostanie zatrzymane przez magnetosferę naszej planety, potem „leci dalej” i niżej w stronę powierzchni naszej planety.

    3) Jeśli plazma „świeci” na wysokości 110 km jak twierdzisz, a na wysokości 50 km „nie świeci”, bo atmosfera jest tam gęstsza – to właściwie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. 🙂 Łatwiej jest pływać w wodzie o stosunkowo rzadkiej gęstości czy w gęstym kisielu? Przecież to jest logiczne, czyż nie?

    4) No już nie przesadzaj z tym pytaniem! 🙂 Michelson nie po to odcisków na palcach dostał 140 lat temu od włażenia na dwie góry, abyś teraz takie banialuki pisał. 🙂 Już nawet nie wspominając o jego poprzednikach 100 i 200 lat wcześniej i wszystkich następcach z Hertzem na czele.

    A tak poza tym, to „poza atmosferą Ziemi” = w próżni! W Kosmosie panuje próżnia, a żeby wytworzyć próżnię na Ziemi, nie trzeba wcale lecieć w Kosmos. Odessij z dużego szklanego baniaka powietrze odpowiednio wcześniej zostawiając w nim aparaturę do mierzenia interwałów odbić/przejść promienia świetlnego przez koło zębate a obliczysz prędkość światła „poza atmosferą Ziemi”. Czy mi się wydaje, czy spałeś na fizyce? 😉 Chyba, że Twoje pytanie dotyczyło zupełnie czegoś innego.

   2. Doobre to co napisaleś ha ha.Rozweseliłeś mnie czytając te…….Wywody.Wszystko gdybanie ,gdybanie .Skąd wiesz ,że próżnia wytworzona na Ziemi to taka sama próznia w kosmosie?Skąd wiesz ,że prędkość światła uzyskana w ziemskich warunkach równa się prędkości światła w kosmosie,?Aktualne eksperymenty w ziemskich warunkach juz dowodzą ,że prędkość 300tyskm/s nie jest graniczna ,czyli PRAWDA, uzyskano duuużo większe.Znowu klopoty ze zrozumieniem odnośnie statku w górnych warstwach atmosfery?O co trze ten statek na 110 km,że traci do ok 65 km łącznośc z NASA gdzie jak sam napisałes prawie próżnia na 110?Gdzie masz wiekszy opór w wodzie czy kisielu?A to juz znakomite -– światło będące nośnikiem informacji biegnąc z linii horyzontu do oka obserwatora – ulega zakrzywieniu i odpowiedniej deformacji. A cóz zakrzywia to światło nad morzem?Widzę ,że nauczyciele nie próznowali w zaszufladkowaniu Ciebie w materii .Pod Twoim postem w innym miejscu napisałem o ,, dowodzie..kulistości Ziemi jako TEORII.

   3. otco – następny z naleśnikiem lub próżnią w głowie! I wcale nad tym nie gdybam 😛

    Może sam byś kolego poczytał zamieszczone w google opracowania naukowe dotyczące wspomnianych zagadnień! Myślisz że skąd czerpiemy wiedzę z tych dziedzin? Z własnych obserwacji i przemyśleń? Naiwny jesteś?

    Też mam pytania do Ciebie :
    1) Skąd wiesz o planecie Ziemia?
    2) O jakich statkach kosmicznych mówisz?
    3) Gdzie poznałeś skład atmosfery?
    4) Prędkość światła istnieje? Udowodnij

    No to masz zajęcie haha 😀

   4. Z całym szacunkiem, ale nie miałeś w szkole fizyki i geografii, czy może pracujesz w chłodni warzywnej, że proces normalnego myślenia masz obarczony trzysekundową (krio)dylatacją czasowo-przestrzenną? 😉

    A mówiąc zupełnie poważnie i już bez ironii – jeżeli niedawną pomyłkę (tak, udowodnioną pomyłkę!) naukowców w odczycie prędkości hadronów w akceleratorze cząstek nazywasz NOWYM dowodem, na potwierdzenie prędkości ponadświetlnych, to stwierdzam z pełną tego słowa świadomością i odpowiedzialnością, że jesteś albo geniuszem chowającym przed całym światem swoją wiedzę tajemną, albo kompletnym ignorantem w temacie!

    Argumenty jakich użyłeś powyżej i cała dotychczasowa wymiana zdań z Tobą przypomina mi rozmowę z głuchym o oktawach i gamie. Zadajesz tak absurdalne pytania, na które odpowiedzi są stosunkowo proste i znane, że zaczynam się zastanawiać czy piszesz to wszystko na poważnie, czy dla jaj.

    Ponieważ nie znam się kompletnie na kanadyjskiej lidze hokeja, indonezyjskim batiku oraz na muzyce starocerkiewnej – na te tematy się nigdy, przenigdy nie wypowiadam ani nie wypowiem. W tych tematach możesz mnie zagadać na śmierć i wmówić cuda – ja to wszystko kupię na jednym wdechu i posłucham z rozdziawioną gębą. Ale naprawdę uszy mi więdną a mózg puchnie, gdy czytam Twoje pytania na tematy ELEMENTARNYCH praw astronomii, geografii, fizyki, optyki, fotografii, które próbujesz podważyć wyssanymi z czanelingowego, brudnego palca teoriami paranaukowymi.

    Zupełnie jak małe dziecko. A co to jest? To jest radio. A co ono robi? Łapie częstotliwość. A co to częstotliwość? To taki uporządkowany ruch fal. A co to fala? I tak dalej, i tak dalej… aż wieczorem dojdziecie do bozonu Higgsa i pytań o masę neutrin! Aż się dziecko nie zrobi senne albo znudzone tematem, którego nie rozumie.

    Z czystej ciekawości przeglądałem wczoraj te Twoje mądre strony (kilka), z których czerpiesz „wiedzę” tajemną. Szczególnie rozbawiła mnie zażarta pewna dyskusja na temat krzywizny Ziemi widocznej z dwóch kamer podczas niedawnego skoku Felixa Baumgartnera, gdzie porównano ze sobą dwa zdjęcia – jedno zrobione obiektywem standardowej kamery 15mm umieszczonej wewnątrz kapsuły, drugie szerokokątnym obiektywem (tzw. fisheye ca. 8 mm) umieszczonego poza kapsułą. Zrobiono to celowo, aby uchwycić jak największy obszar kątowy i pole widzenia dla uzmysłowienia miejsca akcji, kosmicznego otoczenia oraz ogromu Wszechświata wobec jednego, małego człowieczka w stratosferze.

    A mądrale tacy jak Ty ze spiskową pianą na ustach uznali to za potwierdzenie, że zdjęcia są przekłamane, bo linia horyzontu jest raz krzywa a raz prosta. Powinna być przecież taka, bo Ziemia jest płaska, ma kilometr głębokości a horyzont jest linią a nie łukiem…

    Wszystko to o czym na tego typu stronach można przeczytać jest jak film w kinie. Wchodzisz tam, siadasz, czekasz z napięciem, oglądasz… i co się okazuje? Film miał być sensacyjny, a wyszedł niskobudżetowy dramat fantastyczny dla nastolatków z trądzikiem. Co normalny człowiek powinien zrobić w takiej sytuacji? Wstać i wyjść z kina.

    Co też niniejszym czynię. Dziękuję do widzenia.

 6. @BEERCOASTERSpl
  Pokazane przez ciebie dowody w 80% mogą świadczyć o A-320
  Choć sam byłem przeświadczony o ufo i jego autentyczności
  Wnioski z twojej prezentacji są dla mnie szokujące aż nasuwa mi się wniosek..Ciemny lud to kupi
  Czy my wszyscy poddaliśmy się swoistemu >Uwiedzeniu>…………….(*o*)
  Proszę o przeprowadzenie merytorycznej analizy……

 7. BEERCOASTERSpl
  On blaga ich zeby mu dali spokoj on juz nawet nie wie , czy zyje czy nie taka z niego zrobili roslinka . Zadzwon tam i zapytaj sie jakie drugi mu daja moze tedy droga . Moze wszyscy powinni to robic dzwonic i pytac sie . Ciekawe czy dali by ci go na wczasy rodzinne bez obstawy .
  To co pisze o Steven jest prawda wiec jak chesz zyc w swojej ilucji to zyj .Ty nie jestes niebezpieczny na NTV ale swiat naukowy , ktory zyje w tej iluzji jest niebezpieczny .
  Tak naprawde to nie chce mi sie pisac ale cos mi mowi , ze mam pisac . Wolalbym robic szkice i moje enegetyczne cwiczenia .

 8. Im ciemniejszy lud tym bardziej prosty w konstrukcji oceniania . Gdzie jest klamstwo a gdzie prawda .
  Uwielbiam prostote . Juz kiedyc pisalm , ze nauczyciel moj na projektowaniu mebli w school of fine art mi mowil zawsze w prostocie formy jest najwieksza prawda i piekno . Nie byl Polakiem , zyl w bushu i obcowal z natura .

 9. Pani Wierzbicka mówi: „wyszedł na ulice i zobaczył świecące istoty”, niektórzy ludzie świecili. Otóż drodzy słuchacze i czytelnicy, ludzkie oko to wyspecjalizowany narząd wzrokowy, który widzi świat w pewnym spektrum, ma zdolność wykrywania pewnego zakresu promieniowania elektromagnetycznego. I stop. Podobnie jest ze słuchem, który ma też określone zdolności.
  To są bajki, droga Pani. Bajki przy ognisku, historie o duchach.
  Samochód nigdy nie wzbije się w powietrze jak samolot.
  Opowiadanie takich historii świadczy o waszej totalnej ignorancji nauki.
  Żeby nie napisać, że albo robicie ze mnie durnia, albo sami tacy jesteście.
  L.

  //
  To, że paradygmat nauki uparcie ignoruje występujące zjawiska nie znaczy, że one nie występują. Jeśli do wszystkiego podejdzie się ze „szkiełkiem i okiem mędrca” widzenie świat będzie bardzo ograniczone. Otóż wyobraź sobie , że sa ludzie wychodzący poza te ograniczenia. I Tyle, albo aż tyle.

  Voytek – [Admin]

 10. Mnie nie obchodzi tez co lud kupi a co nie ale niech lud chociaz sprawdzi dobrze wirygodnosc tych informacji i niech lud zalozy sobie wiecej okularow na oczy jak nie widzi naprawde co sie dzieje . Pisze o tym , zeby nie zignorowac czegos co moze byc wyjatkowao wazne .
  Sprawa Slonca, ksiazyca i Zachodu Slonca i Dnia pol;arnego i wszystkiego co dotyczy Ziemi o , ktorej ja pisze jest wyjasnona przez niektorych pasjonatow duzo madrzejszych ode mnie . Ja sie kieruja checia korygowania moich informacji inni je bardziej badaja sa to przewaznie mezszczyzni i jak zuwazylam , ze jest ich pare na You Tube . Uzywajcie pisowni angielskiej to odnajdziecie informacje jest wyjasniona na videos z rysunkami .

 11. Podobnie rzecz się dotyczy ostatniego filmu / wypowiedzi Pani Sharmy o runach. Błąd. Według tego co wiem – najstarsze znane zapisy runiczne pochodzą z ok. 200 r. n.e.
  Ale te parę tysięcy lat to drobiazg.
  Paranauka nie musi być głupia!

 12. Prosze uważać na osobnika z nickiem Gregory,gdyż sprawnie on manipuluje i wyrywa kontekstu zdania, umniejsza i deprecjonuje wypowiedzi użytkowników tego forum zarzucajac komus niewiedze w danej dziedzinie a zarazem przemyca swe chore ideologie

  1. Ideologie ma najbardziej słuszną . wiesz dlaczego ?? bo ja ma ! otwarty umysł nie potrzebuje gotowców podsyconych dogmatami , zarzuca niewiedze ? a może ma odmienne zdanie ?a to znaczy ze nabył nową wiedzę , świat ewoluuje , i myślę ze „wiedza „mająca 2014 lat nieco się wypatrzyła razem z tym szatańskim kalendarzem który to wskazuje .Prosze uważać na osobnika z nickiem Gregory , poniewarz prawdopodobnie pozbawiony jest dogmatów i zabobonów , a to może być niebezpieczne !?powiem tak ruszył umysł i wstrzymał idiotyzm i debilizm. Ps, Pozdrowienia dla Osobnika z nickiem Gregory !!!!

  1. @Nola
   „http://tagen.tv/vod/2014/02/rozmowy-z-gracjana-cz-1/”

   Tego linka i tej rozmowy wyjątkowo brakowało na tym forum. 😉 Szczególnie, w tej konkretnej dyskusji na temat UFO. 🙂 Skoro Ty nas uraczyłaś linkiem do jakże ciekawej audycji gdzie słowo „UFO” padło dopiero w 42 minucie i 38 sekundzie, „Wezjus z planety Zak” padło w 48 minucie i 1 sekundzie, a określenie „ten ufoludek sobie skacze tam” (mówiąc o dziecku we własnym łonie, widocznym na ekranie ultrasonografu) po 1 godzinie 7 minutach i 46 sekundach…

   to ja proponuję dla rozluźnienia emocji, przepony i zwieracza – taką oto ciekawą obserwację… ;-P

   http://bit.ly/LPC280

   zdrówka wszystkim!
   nie dajmy się zwariować. 🙂

 13. Zawsze jest Pytanie kto powołał NASA kto Tam pracował czym jest ta instytucja A odpowiedzi nasuwają się same….. Szukajcie a znajdziecie
  Faktycznie coś jest dziwnego z tym Stiwenem Hałkingiem -tym komputerowym głosem
  Pytanie czy są to jego słowa…..?

 14. NASA -po polsku Video zniknelao nie moge znalezc ale jest takie po angielsku -http://www.youtube.com/watch?v=eN4XICOyRb8
  http://www.monitor-polski.pl/plan-depopulacji-opracowany-przez-nasa/
  http://gloria.tv/?media=488703
  http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,title,NASA-ujawnia-straszliwy-plan,wid,15895755,wiadomosc.html
  BEERCOASTERSpl
  A to zdjecie to jest fotka malowana i malowal ja moze jeden z artystow , ktory pracowal dla NASA. Bo ci artysci graficy nie tylko malowali Ziemie ale inne planety tez.

 15. Rozumiem, Admin, co chcesz mi powiedzieć. Tak się składa, że wielokrotnie czytałem o ludziach z różnymi zdolnościami, chociażby jasnowidzenia. Widzieli przyszłość, ale nie świecącą przyszłość. Do widzenia takich rzeczy trzeba opanować technikę tzw. trzeciego oka. I raczej te osoby nic nie mówią o świeceniu itp. Najsławniejszy to chyba Nostradamus. Jak to możliwe, że widział przyszłość, skoro jego oczy były ludzkimi oczami? Moja wiara w takie rzeczy ma ograniczenia. Pani Wierzbickiej i temu Panu, o którym rozprawia, nie wierzę.

 16. http://www.youtube.com/watch?v=dD2E5MeOBZ8
  Ogtledne moje tlumaczenie , bardzo ogledne poniewaz nie lubie tego robic i nie znosze jezyka zadnego 🙂
  Normalny czlowiek nie jest w stanie sie dowiedziec jak to wszystko funkcjonuje na swiecie wiec oddaje to naukowcom -geniuszom fizyki BBC kanadyjskie wyposcilo kontrowersyjne interwiev ze S. Hawking,s . Sorry ja mowilam na niego Steven ale tak mowilm bo tak slyszalam , raczej slucham a nie czytam o nim chociaz jedna ksiazke jego kiedys czytalam .
  Powolano project , ktory mial zadanie powstrzymywac blokowac jego mysli . ten project byl powolany i nazwany jego imieniem i nazwiskiem i zostal wprowadzony w zycie jak S .H zaczal im zagrazac swoja wiedza .Project ten kontrolowal jego mind i mowe. Paralizowanie jego swiadomosci . Wszystkie ich dzialania doprowadzily do tego , ze go kompletnie wprowadzili w milczenie czyli out of space kompletnie nie kumanty . Nie zabili go poniewaz jeszcze im sie przydawal i wygladali by zle w oczach publiki . Tak mowi ten kto bral udzial w tym programie . Poza tym jak by umarl to nowe teorie mogly by wyplynac . Ok , zeby bylo przejrzyscie . On zorientowal sie w ich konspiracji i ze utrzymuja teorie o Ziemi w sekrecie tez (Flat ) 🙂 Uwielbiam go za to !!!!!! Zaltwiony igla , zatruty, sparalizowany i zablokowany na ament .
  Ten facet z nagrania , ktory nalezal do ekipy mowi , ze on zamykal jego mysli na screen jak wypadaly ze S H. glowy . Jestem prz 5.29 . Nie moge dalej tlumaczyc i nie lubie sie zmuszac . Ale jak posluchacie do konca to wyczatujecie po zdjeciach . Zobaczcie tez namalowane gloooby na tle i mowiacy komputer , ktorym manipulowala cala ekipa .

 17. S H . jeszcze poniewaz nie moge dojsc do siebie . Poniewaz 21 lat pracowalam z ludzmi na wozkach i w podobnej sytuacji w roznych to praogramach przewaznie artystycznych . Musi byc straszny stress i frustracja dla czlowieka , ktory jest ubezwlasnowolniony i jeszcze usilnie proboje wyrazic swoj genialny poglad naukowy a ktos obok kompletnie to przeistacza i robi z tego kompletnie inna teorie .

  1. Kalino, ściągnij sobie ebook Hawkinga – UNIVERSE IN A NUTSHELL. Przeczytaj go, a wtedy chętnie z Tobą podyskutuję o Hawkingu i astrofizyce.

 18. Czy ktoś może narysować w takim razie jak podobno wygląda naprawdę ziemia i wkleić tu oraz objaśnić?

  1. Chyba tylko astronauci z misji Apollo ją widzieli. Jeżeli chodzi o istoty. Plus oczywiście zdjęcia z sond.

   1. W internecie krąży pewne zdjęcie wykonane aparatem Hasselblada przez bodajże Armstronga, na którym widać Ziemię na horyzoncie oraz lądownik na powierzchni Księżyca. I nie byłoby w tym absolutnie nic dziwnego, gdyby nie podpis do zdjęcia, który był bardzo wymowny. Że w momencie robienia zdjęcia był on jedynym żyjącym człowiekiem jakiego nie ujęto w kadrze fotografii! I coś magicznego jest w tym stwierdzeniu… 🙂

  1. No niestety trafne postrzeżenie!!! popieram ta propozycje ! Pan Paweł Szydłowski to składnica wiedzy , Myślę ze Redakcja powinna Nam zrobić taki prezent !? nawiązanie kontaktu nie powinno nastręczać wielu kłopotów Pan Paweł jest już Osoba medialną i raczej chętnie dzieli się nabyta wiedza , i owszem znakomicie pokazał wymazaną historie Polski która była jedynie w strzępach przekazywana jako mity i baśnie, bo „oficjalna” historia dziwnie milczy ?A metoda Pana Szydłowskiego odkrywania tej historii jest fenomenalna :wiedzy na ten temat szukał i szuka u wrogów dawnej Polski oraz innych państwach i ich kronikarzach . Dużą uwagę trzeba zwrócić na sprawy wiary i religii i niesamowity sposób odczytywania informacji z dostępnych źródeł w tym temacie , w wiekszosci przypadków OFICJALNIE wiedza ta jest świadomie omijana a na zadane pytania milczy się !??? myślę ze każdy kto wchłonie wiedzę Pana Szydłowskiego dowie się dlaczego !?

   1. Tak, myślę że warto zainteresować się to sylwetką i tą osobą. Oczywiście przebrnięcie przez materiał Szydłowskiego to maraton, ale warto, według mnie. Tymczasem wywiad, rozmowa, czy też spotkanie było by esencją jego filmów, dobrym materiałem dla laików. Czy to błąd? Zajrzyjcie na jego strony. Myślę, że warto zająć się tym. redakcjo, piłka po twej stronie.

  1. W jakim sensie ‚czyja’?
   Że…to: UFO? Oni juz tu są! …domyślam się że chodzi o kosmiczną meduzę?

 19. Nie wiem skad sie wziela chyba juz zwierzeta upadabniaja sie do ludzi w ksztalcie gruszki tak zwana opaslosc od amerykanskiego jedzenia na , ktorym Australia bezkrytycznie jest od 1960 roku . Duzo takich ludzi jest na Tasmani grubych jak ta meduza . Ja mieszkalam 500metrow od morza i codziennie bylam na plazy z moim psem i takiego czegos nigdy nie widzialm . Zwykle na plazach nie bylo ludzi do sprzatniecia jakis okazow. Cos mi sie wiaze z farmami salmon , abalone moze i z osters. Czyli karama od nich przedostaje sie w swiat dziki i moze dlatego sa takie giant .
  Nie przejmuj sie i tak tasmanczycy nic nie wymysla na ten temat szybko bo im bardziej na poludnie Tasmani tym wiecej marihuany . Oni sa na luzie i nie mecza sie z analizowaniem zjawisk tak jak my tutaj 🙂

 20. BEERCOASTERSpl
  🙂 Coś się tak uczepił oleju Czyżbyś reprezentował farmaceutów i ich interesy?
  Zakup sobie i walnij sobie przed snem ….miś Beer wielki chwat miał Olejek wypił sam teraz sobie smacznie śpi…………… Płaska Ziemia mu się śni ….płaska ziemia mu się śni.

 21. incognito pisze: Prosze uważać na osobnika z nickiem Gregory,gdyż sprawnie on manipuluje i wyrywa kontekstu zdania, umniejsza i deprecjonuje wypowiedzi użytkowników tego forum zarzucajac komus niewiedze w danej dziedzinie a zarazem przemyca swe chore ideologie
  – – Dzięki w imieniu także własnym, postaram się na niego szczególnie uważać
  (nie mam ideologii, mam idee, ideologia to np. katolicyzm-jesteś katolikiem(chrześcijaninem?) czy raczej zaprzeczasz, wypierasz się tej ideologii?

 22. To jest mądry człowiek.Zaraz pewnie się pojawią hejterzy którzy wrzucają ksieży do jednego worka ale świadczy to tylko o nich.Biesy bójcie sie prawdziwych sługów bozychhttp://www.youtube.com/watch?v=EI7g3kcwbR4.A co do tego pana Szydłowskiego co Lisek polecił link ro niezły dezinformator z niego bez jakiegokolwiek porzadnego i gruntownego przygotowania sie , bez merytorycznych argumentów,on porostu wszystko neguje co usłyszy
  Brakuje w sferze duchowej własnie takich teologów i myslicieli jak własnie ten ksiadz i pytanie teraz .Dlaczego mamy nie wierzyc temu ksiedzu i jego wizjom tylko jakiejs Gracjanie co?

  1. Gracjana była i to nieraz w NTV. Pan Szydłowski nie. Dajmy mu szansę. Zadajmy mu kilka pytań. Rozkręćmy polemikę. Jestem za krytyką konstruktywną. Nie modlę się do P. Szydłowskiego.

Comments are closed.