UFO? Oni już tu są! – 6.11.2015

Ewa Pawela rozmawia z gośćmi: Melanie Vritischan i dr Edwardem Spencerem.


Grzegorz Sławicki w kolejnej, czwartej już odsłonie na temat Cywilizacji Pozaziemskich. Poruszanym tematem jest „Zwierciadło ISKALIA”.


381 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 6.11.2015

 1. Takie sobie zabawy astralu ze sloncem . Wlasciwie to nie zabawy ale portal sloneczny moze jest zamkniety dla nich . Jak mozna sie powolywac na Rhamitisammmmasna i na NASA Ha ha ha
  Musze przyznac , ze bardzo „wiarygodne” zrodla na ktore sie Pan Grzegorz powoluje .
  Lepiej juz nic niemowic :)niz kojarzyc fakty z dwoch odlotowych zrodel .
  Jak sie ludzi energii nie czuje to zwykle nie sa w ciele fizycznym Czy wreszcie wszyscy zaczna kumac o co chodzi . Czucie jest poznawaniem wszychswiata a nie jakies umyslowe fantamagorie 🙂
  Jak sie ludzi energii nie czuje to sa ci ludzie na usugach dupkow .
  Pozatym wieluludzi juz sie nieczuje w srodowiskach alternatywnych .

  1. „To nie miłość jest motywacją ale jej brak. To ludzie z pustką w sercu potrzebują duchowości.”
   Pozdrawiam Ciebie Kalina bardzo ciepło,masz rację…niektorzy tak bardzo boją sie poprostu byc i czuc,że głeboko utknęli w mantalnej iluzji tzw.rozwoju duchowego.

   1. Ten cytat jest od mistyczki, która uczy łączyć/integrować Jaźń. Nie dzielić w astralu na dupków i nie-dupków, bo wszystko jest z Jednego Ducha.

   2. /wszystko jest z Jednego Ducha./

    Zgadza się! Tylko że nawet Wielki Duch nie był wstanie przewidzieć do czego wykorzystają,, dupki”jego czystą energie.Po prostu odchyl /zboczenie jest takie duże że po raz wtóry nie obędzie się bez ładunku nuklearnego i recyklingu ,,dupków” i ich popleczników manekinów konsumentów.?

   3. //nie obędzie się bez ładunku nuklearnego i recyklingu ,,dupków” i ich popleczników //

    .. a co z cieniasami?hihihehe

   4. Duch przenika organiczne formy ,to znaczy , ze przenika czlowieka .
    Jak czlowiek pozna w sobie 100%Ducha z zaprogramowanym (Soul) operujacym w negatywnej polarity moon( -)matrix =Saturn(+ ) czyli w swojej naturze negatywna bo ksiezyc obecnie bardziej oddzialywuje na nasza planete i na nas . To wszystko zawiera sie w Spiryt czyli organicznej swiadomosci planetarnej .Caly problem mamy obecnie ze soba bo te programy moon sa w naszej szeszynce i dlatego nie postrzegamy organicznej swiadomosci tak jak powinnismy .
    Zgoda , ze dupki sa w planetarnej swiadomosc ale bardzo zapomnianej jakbym to mogla okreslic przejrzyscie prawie tak swietlistej , ze juz bardziej nie mozna byc i czas sie wreszcie wypalic bez dostepu paliwa . Tak zatracili swoja organicznosc (tylko dla celow wielkiego kosmicznego EGO to zrobili ) W ludziach EGO jest blazenada w stosunku do Boskiego Swiatlistego EGO ,Wlasciwie nasze EGO zachowania za wszelka cene fizycznej swojej struktury zycia i egzystencji jest bardzo wyjasniajace dla mnie . Te swietlane EGO poprostu wmowilo czlowiekowi , ze jego fizyczne zycie jest G…em.Tylko swiatlo jest perfect i jakies inne popaprane jego sztuczne planety .
    Nie !!! Nie ludzkie EGO zachowania zycia jest zlem. Ale ich EGO zachowania zycia swietlanego jest nieuczciwa gra . Wiedza , ze ze juz tylko im pozostal pyl kosmiczny jak straca dojenie nas i planety .
    Oczywiscie jak chcesz Iza nazwac ten stwor Jednoscia duchowa organiczna to prosze bardzo . Ale Maszyny nie maja ducha w swojej swiadomosci technologicznej i nie ma nic co by dawalo sens polaczenia tych dwoch swiadomosci . Jedna jest swiadomoscia kreacji wszelkiej w kosmosie druga techniczne piratuje i kradnie projekt tworzac z niego technologie .

   5. Dziekuje ci za pozdrowienia Transferka . Ale moze wyjasnie wiecej . Czucie to nie tylko milosc . Czucie to uzywanie wszystkich zmyslow i czucie ma sie odbywac calym cialem . Czucie nie ostyluje tylko jako positive energia . Czucie jest sila poznawcza . perfect i dajaca w pierszym sekundowym mgnieniu wiedze o calym wszechswiecie 🙂
    Podswiadomosc i Nadswiadomosc jest przechwycona przez technologie dupkow . Byc swiadomym byc fizycznym byc z ziemia .

   6. Ja sie z Tobą zgadzam ze wokol nas są psychotyczne, ograniczone swiadomosci odłączone od Ducha i dlatego doradzam zero kontaktu ale bez nienawisci. Gniew tak on pomaga sie obronic przed dupkiem tez. Bo on nieswiadomy jak cyborg. Duch uwieziony we wzorcach. Jednak czy sie to komus podoba czy nie dupek tez jest z Ducha. Bo wszystko jest duchowe. Nie jestem fanka biernosci i nastawiania policzka az ktos ci zrobi mielone na twarzy. A psychol potrafi to jeszcze niezle zaargumentowac.

   7. //niektorzy tak bardzo boją sie poprostu byc i czuc,że głeboko utknęli w mantalnej iluzji tzw.rozwoju duchowego.//

    Zaiste Transerferka (hmm co za nicek .. długo pisałam ;o))
    Również pozdrawiam Kalinę :o)

   8. I jeszcze jedno Kalina, psychola poznasz po braku emocji. Na bank! Ma zaburzoną tę sferę. I wtedy wiej, szkoda prądu.

   9. .. wielkie uproszczenie tak do swojego/pod swoją kreskę nie chcę powiedzieć „wybacz ale to bzdura” :)))) wszak to „psychola” mega emocjonującego się nie uświadczysz !?

    .. tu pozdrawiam pani Monikę Jakubczak którą właśnie nie postrzegam jako psychola .. ale z izami może być inaczej.

  2. Ja tam nie uważam żeby emocje zaburzały czucie, wręcz przeciwnie?
   Jak można czuć bez emocji??

 2. Kalina widzi ostro.
  Ja dodam: od kamiennej siekierki „do gwiazd”.
  Janusz by powiedział „szo mast bi gon”.
  Nawet nie zbudujemy słomianego osiedla na Tąpadła > gdzie nam do gwiazd.

 3. //nie obędzie się bez ładunku nuklearnego i recyklingu ,,dupków” i ich popleczników //

  .. a co z cieniasami?hihihehe

  Z cieniasami będzie tak jak powiedział Aariock vel Jezus Chrystus.Poniżeni(cieniasy) zostaną wywyższeni a wywyższeni (zawistni)poniżeni.Tak działa prawo wszechświata.
  Zresztą już zbierasz co zasiałaś hihihihihihi?

  1. .. jak zwał tak zwał .. jednak według mnie cieniasy to przecież dupki a poniżanych cieniasami wcale bym nie nazwała .. każdy zbierze co siał/sieje z nawiązką .. „oddaj im własnymi ich czynami” .. zresztą już zbierasz co zasiałeś!? hehehebum

   1. Nie dlaczego ?Cieniasy to według mnie inteligentni ludzie. Tylko że może nie mają takich atrybutów fizycznych tu i ówdzie i nie mogą ci dogodzić/sprostać oczekiwaniom?

   2. .. no widzisz toć napisałam „jak zwał tak zwał” .. ja cieniasa nazywam dupkiem a ty cieniasa nazywasz inteligentnym ale .. a o dogodzenie mnie czy komukolwiek to tu zupełnie nie chodzi więc bez insynuacji proszę.

   3. Wszak o ciebie się rozchodzi a nie o kogokolwiek.Postronnych ludzi nie interesujesz. Jesteś tylko potencjałem w
    zależności OD WIEDZY DANEJ JEDNOSTKI?

 4. Twoja zapalczywość potwierdza moją inteligencjie? Notabene KAŻDY CZŁOWIEK W KAŻDEJ FAZIE ISTNIENIA MA WOLNĄ WOLE I MOŻE POSTĘPOWAĆ ZGODNIE Z PLANEM NA KTÓRY SIĘ ZGODZIŁ LUB NIE. Ale do cholery! , wszyscy nie zgodzili się na zakupy ??

  1. Aaa rozumiem taki inteligentny cienias .. to takie popularne teraz ;o)))))
   Eee tam czy to nie ty kiedyś stałeś do kasy z koszykiem pełnym kawusiów, rybek .. i żarcia dala psa :o)))))

   zapalczywy «łatwo unoszący się gniewem; gwałtowny, impulsywny, popędliwy, porywczy» —- toż to do ciebie pasuje zdecydowanie nie do mnie !!

   1. Masz racie, tak było!Ale to był stan wojenny,kawy nie było,a o psim jedzeniu nikt nie słyszał.Rybki były bez kolejek hihihihihi?

   2. .. aha „było” że konsumowałeś .. a teraz ani ty ani pies konsumentami nie jesteście więc zero zakupów .. czyżby !?

   3. .. to jak byłeś/jesteś konsumentem czy nie konsumujesz nic/niczego .. a może to tylko inni byli/są konsumentami i to na dodatek manekinami ?!

   4. Jest zasadnicza różnica po miedzy świadomym kupowaniem (zaspokajaniem podstawowych potrzeb fizycznych) a sztucznymi pragnieniami(programami), zwykle podsycanymi przez reklamy korporacji niszczących planetę w imię zysku nie zwracając w ogóle uwagi na zagrożenie/katastrofę naszą i naszych przyszłych reinkarnacji.Kitku takie rzeczy to się wie a nie pitoli o pogardzie!

   5. .. no to dobrze że wyhamowałeś z pitoleniem :))) i dobrze że zauważyłeś różnice bo często gęsto piszesz/pisałeś tak jakbyś ich nie dostrzegał tylko tak wrzucał do jednego wora z grubsza .. kto wie to wie i co wie to wie a kto pitoli to pitoli a kto nie to nie hehehebum

 5. „emocje to sztuczny program zawężający świadomość”

  I tak niezbyt szeroką?
  Jeśli ktoś pisze o emocjach, wciąż żyje w zniewoleniu mentalnym,dzieci, maż,kot,pies,żona,rover,dom itd Przywiązaliście się do ludzi/rzeczy i stąd ta choroba emocjonalna.?

  1. W skład Świadomości wchodzi wszystko. Bo Świadomość Jest Wszystkim we wszystkim.. w każdej formie. A umiesz puścić przywiązanie do nieprzywiązywania sie 😉 Po prostu pozwolić Życiu, aby zaistniało..? Taka kontrola wstrzymuje przepływ. Robi tamę, wzbudza tsunami.. po co? Płyń Qcyp.. płyń.

   1. .. tylko uważaj, natura jest ergonomiczna, jeśli ją dobrze obserwujesz. Ona idzie po najmniejszej linii oporu a tych co stwarzają nadmierne potencjały po prostu eliminuje.. Taka jest. Pa Qcyp.

   2. .. co tam „płyń” .. leć leć raz z wiatrem raz pod wiatr byle we właściwym kierunku .. Qcyp pa :o))

   3. Jesteście wszyscy fantastyczni i doskonali w „uświadamianiuu” kogoś na podstawie przeczytanych książek i obejrzanych źródeł. Jesteście doskonali i fantastyczni również w prześmiewaniu , wyszydzaniu i pokazywaniu że ja jestem lepszy. Może przyszedł czas abyście w sposób praktyczny opisali tym waszym zdaniem nieuświadomionym jak zrobić i co zrobić żeby stać się lepszym. Może jakieś z życia wzięte sposoby opiszcie – jak wy się „wznosicie”, w jaki sposób, a nie tylko bla bla bla które wszędzie można przeczytać jak nauki kościoła. Może opiszcie w zwykły każdemu dostępny sposób jakąś SWOJĄ technikę a nie z linków. TA TECHNIKA MOŻE BYĆ BARDZO PROSTA TYPU: „KIEDY ZASYPIASZ MIEJ NA UWADZE CZEGO CHCESZ DOŚWIADCZYĆ PODCZAS SNU”. Wklejać linki każdy potrafi i potem rodzi się kolejna dziedzina która jest niedostępna dla ogółu poprzez możliwość chamskiego scharakteryzowania jej słowami wyjętymi z ust internetu. Może czas najwyższy nie teoretyzować na podstawie wyciętych linków, tylko zaproponować własne rozwiązania praktyczne w różnych płaszczyznach DUCHOWOŚCI. Ogólnik wszyscy znają i ta paplanina jest tylko powtarzającą się niesprawdzalną dla nikogo mantrą. Może czas najwyższy udostępniać swoje/osobiste spostrzeżenia fizyczne/praktyczne. I nie besztać za złe zrozumienie, tylko tłumaczyć „jak ja to widzę”, i dociekać, gdzie jest błąd w praktyce, odnajdywaniu, zauważaniu?

   4. UZI dobrze prawisz?
    Ja Ci podam mój sposób rozwoju – dużo oddychania, seksu – ale lepiej z jednym, stałym osobnikiem i tak z uczuciem prosze?, nie za dużo używek, tak żeby posmakować tylko, dużo rozmyślań, empatii, dużo zrozumienia dla samego faktu istnienia wszystkiego? i patrzenie w siebie, i patrzenie na zewnątrz, afirmacja życia, natury i rozwoju wszelkiego : naturalnego, technologicznego i duchowego no i wdzięczność za zaszczyt doświadczania i nic więcej nie potrzeba – jak dla mnie?
    Kursy i warsztaty są tylko kursami i warsztatami uczą pewnych umiejętności, ale czy przybliżają nas do źródła? Niekoniecznie? Fakt posiadania prawo jazdy nie czyni z człowieka Kubicy. To się w sobie ma i w przeciwieństwie do talentów połączenie że źródłem ma każdy, jedynie może nie posiadać ŚWIADOMOŚCI tego, tylko i aż tyle?
    Świadomość to skomplikowana sprawa, przynajmniej tu na ziemi i bardzo nie stała, dzisiaj ją masz a jutro ginie w odmętach bzdurnych rojeń?
    Niekiedy myślę że mamy tu przejebane, ale i tak jestem za to wdzięczna?

   5. Nie chodzi o to o co dalej, ale o co właśnie tutaj i teraz głuptasie? My już mamy świadomość, że jest dalej i tak na prawdę wcale to nie jest takie ważne, dlatego lepiej skupić się na teraz.
    Mnie pomaga w tym świadome oddychanie – intensywne, jak masz słabą pikawkę to uważaj?, medytacja uważności od Osho też daje efekty pogłębiające świadome postrzeganie no i wchodzenie w przestrzeń serca – pomimo tej wydumanej otoczki to faktycznie daje efekty wręcz fizycznego czucia połączenia.
    Wystarczy kilka minut z którąkolwiek z powyższych metod a można faktycznie dotknąć istoty wszystkiego, wtedy przychodzi zrozumienie?, tylko że często może sobie iść w pieruny, ale zawsze coś tam zostaje?

   6. UZI powiem Ci czego ja mam świadomość – jak dla mnie jesteśmy emanacją źródła w procesie samopoznania, istniejemy na tym poziomie jako jeden z etapów rozszczepienia świadomości źródła.
    Źródło jest czymś czego nie da się ogarnąć umysłem, ponieważ umysł jest również jedynie i aż etapem emanacji?
    Świadomość żródła w celu samopoznania musi ulec rozszczepieniu do najmniejszej z możliwych cząstek i każda z tych cząstek musi zawierać własną świadomość, podejżewam, że to niekończących się proces? i działa to podobnie jak rozszerzający się wszechświat?
    Łącząc się że źródłem świadomie wracamy do początku tego procesu, a energia potężnej świadomości sączy się do naszej świadomości(dając te spektakularne wrażenia), która równocześnie jest odrębna, ale także jest jednorodna ze świadomością żródła?
    Czym dla Ciebie UZI jest 5G??

  2. .. czyżbyś twierdził że wszyscy którzy coś że się tak wyrażę mają/posiadają .. jak wymieniłeś: „dzieci, maż,kot,pies,żona,rover,dom” jakby automatycznie są „w zniewoleniu mentalnym” „i stąd ta choroba emocjonalna” !?

   .. czyżbyś uważał że nie jest możliwe coś mieć/posiadać i jednocześnie nie żyć w zniewoleniu !?

   .. czyżbyś uważał że jest możliwe życie TU nic nie posiadając/nie konsumując !?

   Może raczej chodzi o to że tak się wyrażę moim skromnym zdaniem żeby TU w odpowiedni sposób mieć /posiadać/konsumować.

   1. Trzeba jeszcze wiedzieć ,Jak zmienić się/zmienić rzeczywistość aby nie wystraszyć swych bliskich o ile ich się ma i czy są ci bliscy!?.Bo to chyba jest największa zdrada ,kiedy bliska ci osoba opuszcza cie pod wpływem strachu nierozumiejąca sił NATURY.!?

   2. .. no to właśnie na przyszłość może byś tak nie wrzucał wszystkiego do jednego wora .. i szkoda że się bardziej merytorycznie nie odniosłeś do mojego wpisu tylko lakonicznie .. wszak wyszczególniłam różnice .. no i co z takim Iwanem do gadania .. rzuci „chłamem” i tyle ;o))))

   3. To jak ‚laseczko z dwoma kuleczkami’ – pytasz a nie odpowiadasz albo wcale albo głupawo – całkiem jak UZI i Qcyp – ale zbieg okoliczności co :o)))))))))))))

   4. Ktoś zapytał : Wiktoria a ty lubisz seks?
    *
    Seksu nazwijmy zwierzęcego/rozumianego jako oderwanie od uczuć/nie wynikającego z Miłości nie lubię.

    //Miłość w przyjaźni prowadzi do światła
    do wielkiej radości
    ta Miłość niczego nie niszczy
    nic nie żąda dla siebie
    Umiłowanego pragnie widzieć wolnym.
    A jeśli nawet
    jej wyrazem jest zbliżenie cielesne
    to ona i tak pozostaje czysta ..//

    Licentia poetica – takie rzeczy to tylko w erze!?

    I co ty na to @laseczko z dwoma kuleczkami – jak widać lecisz w kulki :o)))))))))))))))

   1. Jesteście wszyscy fantastyczni i doskonali w „uświadamianiuu” kogoś na podstawie przeczytanych książek i obejrzanych źródeł. Jesteście doskonali i fantastyczni również w prześmiewaniu , wyszydzaniu i pokazywaniu że ja jestem lepszy. Może przyszedł czas abyście w sposób praktyczny opisali tym waszym zdaniem nieuświadomionym jak zrobić i co zrobić żeby stać się lepszym. Może jakieś z życia wzięte sposoby opiszcie – jak wy się „wznosicie”, w jaki sposób, a nie tylko bla bla bla które wszędzie można przeczytać jak nauki kościoła. Może opiszcie w zwykły każdemu dostępny sposób jakąś SWOJĄ technikę a nie z linków. TA TECHNIKA MOŻE BYĆ BARDZO PROSTA TYPU: „KIEDY ZASYPIASZ MIEJ NA UWADZE CZEGO CHCESZ DOŚWIADCZYĆ PODCZAS SNU”. Wklejać linki każdy potrafi i potem rodzi się kolejna dziedzina która jest niedostępna dla ogółu poprzez możliwość chamskiego scharakteryzowania jej słowami wyjętymi z ust internetu. Może czas najwyższy nie teoretyzować na podstawie wyciętych linków, tylko zaproponować własne rozwiązania praktyczne w różnych płaszczyznach DUCHOWOŚCI. Ogólnik wszyscy znają i ta paplanina jest tylko powtarzającą się niesprawdzalną dla nikogo mantrą. Może czas najwyższy udostępniać swoje/osobiste spostrzeżenia fizyczne/praktyczne. I nie besztać za złe zrozumienie, tylko tłumaczyć „jak ja to widzę”, i dociekać, gdzie jest błąd w praktyce, odnajdywaniu, zauważaniu?

   2. UZI mylisz się ale to Twoja opinia i sobie ją zachowaj !? chciałbyś po kilku tysiącach lat zaćmienia ludzkich umysłów mieć gotowe recepty ? to właśnie książki ,internety, właśnie tym początkującym „nieuświadomionym” dają ten pierwszy grunt aby mogli to skonfrontować właśnie !!! ze sobą , linki i adresy są po to aby się nie produkować np tutaj, po sto razy i więcej ,””zaproponować własne rozwiązania praktyczne „”” jest tysiace sympozjum seminarium itp droga otwarta ? a cały problem to nie jest produkowanie guru mistrzów itp , głównym zadaniem jest wzrost swiadomosci a nie nauczenie kogoś trików i produkowanie iluzjonistów , swiadomosc to cale spektrum nie jakieś wybiorcze kuglarskie wyczyny bo to manowce ,nauczę Ciebie kreacji pieniądza dostatku i co dalej ? wyśmiejesz następnego dnia Buddę dla przykladu , wybudujesz sobie pałac w jakiejś ostoi leśnej mordując cały ekosystem z milionami ofiar w postaci mrówek owadów robaków itd , i co wspomnisz o nich ? albo karzesz robotnikom wyciągać z każdej łopaty wszystkie robale i inne ? niema recept ! bo każdy jest inny i sam musi WSZYSTKO zrobić aby do tego duchowo dorosnąć , gdy współczuciu poczujesz ból łamanej przez Ciebie gałęzi drzewa bo Ci przeszkadzała i w pokorze przeprosisz jak najserdeczniejszego towarzysza to może wtedy coś tam ? niczego nie można nabyć kupić , to wyższa szkoła jazdy , i aby to nabywać rozum i logikę zakłamanego świata trzeba wyrzucić , niedawno napisałem ze 99,9 % tej zakłamanej rzeczywistosci to fałsz i zakłamanie i co z tym zrobiłeś ??? mam przytoczyć te komentarze ? i tu jest ten przysłowiowy pies pogrzebany „”””Ogólnik wszyscy znają”””” nie, nie znają , prawie zero „”””niesprawdzalną dla nikogo mantrą.””” jest sprawdzalna wśród tysiecy linków gdzie miliony wypowiedzi, relacji, jest ten mały, bardzo mały rodzynek -ogniwo wiedzy, prawidłowości .Pozdrawiam

   3. UZI, Z CAŁYM SZACUNKIEM niech będzie ze nie zrozumiałem ? jest Ok ,ja widzę to z perspektywy lat i doświadczeń ,zapewne mógłbym potraktować to za wybiorczy aspekt tego problemu w dziedzinie duchowości i nie tylko , ale przysłoniłoby to cala gamę nieprawidłowości i błędnych decyzji a co istotne efektów o które sam zabiegasz, zastanów się nad tym UZI , stawiając niejako wybiorcze cele otrzymasz identyczne odpowiedzi prawo przyciągania czyli zwykły rodzaj kreacji , a przecież My chcemy szczęścia wszystkich wóz jest wyładowany po brzegi lepiej razem sukcesywnie stanowczo do celu bo inaczej to stoczymy się po pochylni jak Syzyf .

   4. Nie chcę kreacji własnej osoby. Jestem bezinteresowny.

    Wcześniejsze wpisy, również te głupie nie miały na celu zwrócenia uwagi, choć to zrobiły (były bezsensowne a jednak zwróciły uwagę). Nie chcę też nikogo pouczać. Nie chcę być guru.

    Proszę tylko i aż, o wypowiadanie się wyłącznie z własnej perspektywy.

   5. ” Może przyszedł czas abyście w sposób praktyczny opisali tym waszym zdaniem Jesteście wszyscy fantastyczni i doskonali w „uświadamianiuu” kogoś na podstawie przeczytanych książek i obejrzanych źródeł. Jesteście doskonali i fantastyczni również w prześmiewaniu , wyszydzaniu i pokazywaniu że ja jestem lepszy”

    Czy nie dziwne że UZI pisze „wy” a nie „my” albo nawet „ja”. Bardzo wymowne.

    Tak więc „przyszedł czas” UZI abyś nie oczekiwał od innych a sam pokazał i żebyś to ty a nie oni „sposób praktyczny opisali tym waszym zdaniem nieuświadomionym jak zrobić i co zrobić żeby stać się lepszym”

    „a nie tylko bla bla bla”

  3. UZI widzę, że jesteś trochę jak ten izraelski pistolet maszynowy – lubisz siać zamęt;)
   Podeszłam dość poważnie do tego Twojego długiego wypełnionego żalem postu i postanowiłam opisać Ci metody z których ja korzystam, a później ze zwykłej ciekawości zapytałam Cię o to 5G. Bo ja naprawdę nie wiem co to jest.
   Sam domagasz się konstruktywnej rozmowy, a później lecisz sobie w kulki.
   Odnośnie Twojego rozczarowania brakiem konkretnej recepty na rozwój, to zważ na to, że ludzie dążący do rozwoju używają wielu metod i kiedy coś zaskoczy to czasami później sami nie wiedzą co tak naprawdę to spowodowało.
   Jest też tak, że kiedy już pewne sprawy pojmiesz, to okazują się one tak oczywiste i proste, że nawet nie wiesz jak to komuś opisać, żeby cie nie wyśmiał z politowaniem.
   Jak to napisała gdzieś niżej Kalina – pewne rzeczy trzeba czuć, a to czucie – jak się na nie otworzysz – po prostu pewnego dnia przychodzi i tyle;)

   1. Nie rżnij głupa……..dobrze wiesz że ja wiem co Ty wiesz, i Ty wiesz co ja wiem, że Ty wiesz itd……………ok?

 6. Potęciały głupieją w obliczu Miłości,Prawdy.Wtedy zaczynam swoją grę z szatańskim planem hihihihihi!?

  1. Osz Ty Szatanku.. no ale.. potencjały są składową Miłości-Prawdy 🙂 Nic nie jest od niczego odłączone.. to iluzja.. po to aby zaistniała relacja. Przepływ, Życie między biegunami.. jeśli wiesz co chcę powiedzieć 🙂

   1. .. coś bym dołożyła, aby szatanka wyciągnąć z fatalnego zauroczenia do PiS-u.. ale nie mam sumienia. Taki słodki jest w tym afekcie ;D

   2. .. no i tu myślę, ze nasz Kochany Qcyp ma jakieś wyparcie z tym katolicyzmem, ubrdał sobie, ze Jarek jest ateistą :D..

   3. Jesteście wszyscy fantastyczni i doskonali w „uświadamianiuu” kogoś na podstawie przeczytanych książek i obejrzanych źródeł. Jesteście doskonali i fantastyczni również w prześmiewaniu , wyszydzaniu i pokazywaniu że ja jestem lepszy. Może przyszedł czas abyście w sposób praktyczny opisali tym waszym zdaniem nieuświadomionym jak zrobić i co zrobić żeby stać się lepszym. Może jakieś z życia wzięte sposoby opiszcie – jak wy się „wznosicie”, w jaki sposób, a nie tylko bla bla bla które wszędzie można przeczytać jak nauki kościoła. Może opiszcie w zwykły każdemu dostępny sposób jakąś SWOJĄ technikę a nie z linków. TA TECHNIKA MOŻE BYĆ BARDZO PROSTA TYPU: „KIEDY ZASYPIASZ MIEJ NA UWADZE CZEGO CHCESZ DOŚWIADCZYĆ PODCZAS SNU”. Wklejać linki każdy potrafi i potem rodzi się kolejna dziedzina która jest niedostępna dla ogółu poprzez możliwość chamskiego scharakteryzowania jej słowami wyjętymi z ust internetu. Może czas najwyższy nie teoretyzować na podstawie wyciętych linków, tylko zaproponować własne rozwiązania praktyczne w różnych płaszczyznach DUCHOWOŚCI. Ogólnik wszyscy znają i ta paplanina jest tylko powtarzającą się niesprawdzalną dla nikogo mantrą. Może czas najwyższy udostępniać swoje/osobiste spostrzeżenia fizyczne/praktyczne. I nie besztać za złe zrozumienie, tylko tłumaczyć „jak ja to widzę”, i dociekać, gdzie jest błąd w praktyce, odnajdywaniu, zauważaniu?

   1. Miłość niejedno ma oblicze Qcyp.. nie tylko kwietne wianki 😉 Jest ostra jak żyletka.. 😉 a Ty tu jakieś serduszka walentynkowe dla… Jarka???? No proszę Cię 😉

   2. „Wybacz ale to bzdura” wszak Miłość NIE „jest ostra jak żyleta” .. ale miłosicią pewnie tak i bywa.

 7. MYŚLĘ ze PiS każdego z was uszczęśliwi na swój sposób .No może oprócz Majestika który twierdzi że Ziemia nie ma Jądra i jest Lodowato Zimna.?
  JAŚ FASOLA HIHIHIHIHI?

  1. Hahaha 😀 Qcyp, Ty to agent jesteś 😀 Ok. Dziękuję, postoję.. lub spakuję walizki w razie „W”

  2. Szanowny Qcypie ziemia ma jądro napisałem ze nie posiada czy coś tam ? odnosnie płynnego jądra podobnie ja gwiazda Słonce trzeba być naukowcem żeby w takie idiotyzmy wierzyć ze tam miliony stopni, nie dziwi ze tak zwane New -age wierzy ze tam są ufonauci bo tak jest ,tak wiec z moich badan i obserwacji stanowczo stwierdzam co następuje ze jadro ziemi tak jak Słonce i prawie wszystkie żywe planety wraz z gazowymi planetami posiadają w swojej centralnej części zamrożony do granic mozliwosci wodór wiec jądro jest lodowate – metaliczne ,na słońcu te 5,5 tys stopni na powierzchni to wynik pochodzący z łuku elektrycznego a widoczna plazma to efekt wtórny bo słońce jest zasilane tą plazmą .podczas tak zwanego potopu jest zaznaczone ze wybiły podziemne oceany -wody itp to było nic innego jak zimne gazy , do tego stopnia ze rzeki jeziora bieguny mamuty itd zamarzły w minuty sekundy ,wszystkie te gazy to pochodne wodoru .teraz gdy ziemia dostaje kosmiczny impuls w postaci wysoko skoncentrowanej plazmy , będzie więcej takich amonali jak ,zorze polarne , trzęsienia ziemi ,erupcje wulkanów , aktywność sejsmiczna ,wulkany gazowe , błotne, itd i faktem jest ze ziemia pod płaszczami płyt kontynentalnych się ociepla bo jest to rejon elektrycznej indukcji w tym obszarze , ale w przeciwieństwie do tego jadro się bardziej skupia i oziębia to tak jak szybko wypościmy gaz z butli gazowej otoczenie gazu jest zimniejsze od samego gazu ( pompa ciepła – system stosowany od dawna w lodówkach ) tak wiec gazu ziemnego raczej nie zabraknie w przyszłości no i oczywiscie ropy naftowej , ropa naftowa jest produkowana na bieżąco czynią to bakterie żywiące się tymi gazami, Pozdrawiam Qcypuniu JAŚ FASOLA HIHIHIHIHI?

   1. A teraz popatrz jest zima kopiesz dół tak zwaną ziemiankę ,przykrywasz gałęziami i jest ciepło,Dlaczego?.Paradoks słowiański nieprawdaż??

   2. A teraz popatrz jesteś głodny ? stawiasz garnek na płytę indukcyjna i garnek się nagrzewa jednocześnie oddając ciepło do wody gdzie wrzuciłeś zabitego kaczora , jaka jest niby różnica ? Paradoks Diabelski nieprawdaż??

  3. Jesteście wszyscy fantastyczni i doskonali w „uświadamianiuu” kogoś na podstawie przeczytanych książek i obejrzanych źródeł. Jesteście doskonali i fantastyczni również w prześmiewaniu , wyszydzaniu i pokazywaniu że ja jestem lepszy. Może przyszedł czas abyście w sposób praktyczny opisali tym waszym zdaniem nieuświadomionym jak zrobić i co zrobić żeby stać się lepszym. Może jakieś z życia wzięte sposoby opiszcie – jak wy się „wznosicie”, w jaki sposób, a nie tylko bla bla bla które wszędzie można przeczytać jak nauki kościoła. Może opiszcie w zwykły każdemu dostępny sposób jakąś SWOJĄ technikę a nie z linków. TA TECHNIKA MOŻE BYĆ BARDZO PROSTA TYPU: „KIEDY ZASYPIASZ MIEJ NA UWADZE CZEGO CHCESZ DOŚWIADCZYĆ PODCZAS SNU”. Wklejać linki każdy potrafi i potem rodzi się kolejna dziedzina która jest niedostępna dla ogółu poprzez możliwość chamskiego scharakteryzowania jej słowami wyjętymi z ust internetu. Może czas najwyższy nie teoretyzować na podstawie wyciętych linków, tylko zaproponować własne rozwiązania praktyczne w różnych płaszczyznach DUCHOWOŚCI. Ogólnik wszyscy znają i ta paplanina jest tylko powtarzającą się niesprawdzalną dla nikogo mantrą. Może czas najwyższy udostępniać swoje/osobiste spostrzeżenia fizyczne/praktyczne. I nie besztać za złe zrozumienie, tylko tłumaczyć „jak ja to widzę”, i dociekać, gdzie jest błąd w praktyce, odnajdywaniu, zauważaniu?

  1. proszę Cię, nie chcę urazić Twoich uczuć religijnych 😀 😀 😀 swoim komentarzem… pokaż swoje 😀

  1. Qcyp poobserwujemy Ok? Nie będę się wychylać, ani potem Ci pisać z nie mówiłam- słowo harcerza 😀

  2. Dokładnie, to taki pozytywny obłęd. Qcyp ma swoich bohaterów, jak to się mówi… wzorce ja tez mam ich pełno. Tak trzymać ! Ważne, że dobrych ludzi. Moim wzorem był Ronaldo Luiz Nazario De Lima. Oraz Jan Paweł 2. z Polityków nikt haha

   1. Jeszcze Jim Carrey, jakbym mógł o nim zapomnieć, chciałem być takim zabawnym gościem, co rozbawia dzieci i dorosłych do łez, gdzieś to marzenie się zatarło, teraz tylko powazni ludzie Jezus. Czy Jezus miał poczucie humoru?? Dobre pytanie…. 🙂 Pozdrawiam Izke Wiktorie Qcypa i Majestica. Mama mnie przeprosiła z tatą, po tym jak napisąłem im list i serce boli że zle o nich mówiłem, nie powinno się zle myslec a co to dopiero mówic o rodzinie. Może będzie dobrze. hm

   2. To nie wiarygodne, żeby płakać na komedii, ale sprawiłaś mi taką radość, że się poryczałem z radości, dzięki Izka oglądam dalej !!!! Kocham Cię !!!!!!!!!!!!!!!! :*

   3. „Moim wzorem był Ronaldo Luiz Nazario De Lima.
    Oraz Jan Paweł 2”

    WIARA W AUTORYTETY POWODUJE,
    ŻE BŁĘDY AUTORYTETÓW
    PRZYJMOWANE SĄ ZA WZORCE.

   4. Wesoła buzko, chyba tak, ale oni nie mieli błędów, dlatego byli moimi autorytetami i są, na tym to polega. A błąd się wybacza, jeżeli się go widzi, ale ja nie widziałem u nich błędów, to istoty Pana Boga 🙂 Pozdrawiam Cię serdeczniutko !!!!!!!

   5. Jesteście wszyscy fantastyczni i doskonali w „uświadamianiuu” kogoś na podstawie przeczytanych książek i obejrzanych źródeł. Jesteście doskonali i fantastyczni również w prześmiewaniu , wyszydzaniu i pokazywaniu że ja jestem lepszy. Może przyszedł czas abyście w sposób praktyczny opisali tym waszym zdaniem nieuświadomionym jak zrobić i co zrobić żeby stać się lepszym. Może jakieś z życia wzięte sposoby opiszcie – jak wy się „wznosicie”, w jaki sposób, a nie tylko bla bla bla które wszędzie można przeczytać jak nauki kościoła. Może opiszcie w zwykły każdemu dostępny sposób jakąś SWOJĄ technikę a nie z linków. TA TECHNIKA MOŻE BYĆ BARDZO PROSTA TYPU: „KIEDY ZASYPIASZ MIEJ NA UWADZE CZEGO CHCESZ DOŚWIADCZYĆ PODCZAS SNU”. Wklejać linki każdy potrafi i potem rodzi się kolejna dziedzina która jest niedostępna dla ogółu poprzez możliwość chamskiego scharakteryzowania jej słowami wyjętymi z ust internetu. Może czas najwyższy nie teoretyzować na podstawie wyciętych linków, tylko zaproponować własne rozwiązania praktyczne w różnych płaszczyznach DUCHOWOŚCI. Ogólnik wszyscy znają i ta paplanina jest tylko powtarzającą się niesprawdzalną dla nikogo mantrą. Może czas najwyższy udostępniać swoje/osobiste spostrzeżenia fizyczne/praktyczne. I nie besztać za złe zrozumienie, tylko tłumaczyć „jak ja to widzę”, i dociekać, gdzie jest błąd w praktyce, odnajdywaniu, zauważaniu?

   6. Moją techniką było Uzolku 🙂 By wierzyć we wszystko. Dosłownie we wszsytko tak jak Iza puściła film Jestem na Tak(obejrzyj sobie) Tak samo ja wierzyłem we wszystko w każdy drobiazg, potem rozróżniałem dopiero co jest prawdą a co nie, wciąż chyba wierzę we wszystko…. Pozdrowienia Uzko menie 🙂 Technika snu, poprosiłem Boga bym miał codziennie sny i spełnił moje życzenie, jak to wytłumaczyć???????? Wierzę i to jest ponad wszystko choć czasem są chwile zwątpienia, Zadaj sobie pytanie Kim Jesteś, i powiedz sobie jestem Kimś. A poczujesz się kimś… 🙂 To kim się jest trwa lata, ale kimś można być w sekundę. Chapeau Bas !

   7. Chodziło mi o wymianę doświadczeń bez pouczania. Pisz o swoich doświadczeniach, ale nie w co wierzyłeś, lub chciałeś wierzyć, tylko jak STARASZ SIĘ IŚĆ NAPRZÓD. Chodzi mi o dyskusję bez powoływania się na coś, chodzi mi o dyskusję „O SOBIE” odrzucającą wpływy mediów czy innych czynników.

   8. Więc istotne jest co nazywam życiem. Jak postrzegam Świat. Tego nie da się wytłumaczyć, to tak jakby dać dowód na istnienie Boga. Nie idę naprzód, bo oglądałem filmiki, idę na przód, bo cenię swoję życie i takie jakie je widzę i jest. Nie wiem czy się rozumiemy, przepraszam.

   9. GOLDPRESS: „ale oni nie mieli błędów, dlatego byli moimi autorytetami i są, na tym to polega. A błąd się wybacza, jeżeli się go widzi, ale ja nie widziałem u nich błędów”

    IGNORANCJA NIE JEST NIEWINNOŚCIĄ,
    JEST GRZECHEM

   10. „Moim wzorem. .Jan Paweł 2.”

    – Nisko mierzysz… 🙂
    To nie lepiej już Jezus, od razu bez pośredników pójść za (dobrym) przykładem i ukrzyżować się jak on? 😉
    (dobrze że wywołałeś wilka, idą śnięta, trza poprowokować 😀

   11. Eh Grześ 🙂 Jan Paweł 2 to moja droga, wzór jak wzór, ale był przy mnie gdy byłem bezdomny czułem go tak jak teraz czuję, że za chwilę napiję się wody. Niezdobyte pragnienie, ja wiem, że On jest prawdziwy i gdybyś wiedział to co ja wiem, uwierzyłbyś w wszystkie sprawy ponad ludzkie 🙂 to się czuję, nie naśladuję wszystkich moich autorytetów, Jezus też nim jest prawie się w Niego zamieniłem, ale wymiękłem, porażkaaaaa ! 🙂 potem chciałem jeszcze raz to przeżyć, by być Jezusem, ja też zmartwychwstanę jak On. I Ty też Grzesiu, Wesołych Świąt 🙂 ucieszyłeś mnie 🙂

   12. Tylko z kasą będę wyjeżdżał, bez kasy mi się nie opłaca, nie mam zamiaru prosić się o jedzenie czy nocleg, wyjadę i to nie raz w swoim życiu, ale nigdy już w afekcie, tylko przygotowana sprawa. Wciąż myślę, że Izunia dobrze napisała, ale zmieniła się u mnie sytuacja i ja też się zmieniłem, bo nie mogę poddać się emocjom i swoim nerwom/ ułomnością. Muszę trzezwo myśleć a nie jak nastolatek, dlatego nigdzie bez przygotowania już nie jadę, tym bardziej ze w domu jest dobrze, czego się nie spodziewałem 😛 Bardzo chcę wyjechać, ale nie chcę zginąć.

 8. Wiem, że forma w której należy pisać by nie dotknąć innych jest formą trudną. Dlatego zdecydowałem się napisać pierwszy o jednym ze swoich doświadczeń. Kiedy byłem dzieckiem (miałem 6 lat) , oglądałem wraz z bliskimi film o Auschwitz. Wtedy pewien obraz pozostał na zawsze mi w pamięci – ten z telewizora. W trakcie oglądania filmu pobiegłem do matki z płaczem z pytaniem, które do dzisiaj utkwiło mi w pamięci ” Mam a czy my będziemy mordowani jak na tym filmie i znowu będziemy się odradzać”?

  Niedawno, oglądając zdjęcia na internecie z obozów koncentracyjnych wyświetliło się zdjęcie, pierwsze z brzegu (ktoś powie że to przypadek), na którym był chłopiec w pasiaku. Kiedy porównałem to zdjęcie z moim zdjęciem z „zerówki” podobieństwo było uderzające. To co przyszło potem do mojej świadomości, to jest nie do opisania.

  Proszę o zadawanie pytań

  1. Hmm…. ja też miałem kilka takich sytuacji, najpierw pomyślałem sobie żeby zapaliło się konkretne światło w wieżowcu, za dzieciaka i zapaliło się od razu, potem pomyślałem sobie żeby wszędzie jutro było ślizgo bo za gówniarza chciałem się slizgać i było ślizgo i ślizgałem się dosłownie wszędzie, uwierzyłem w Boga, gdy miałem 2 lata istynktownie przeżegnałem się do Krzyża przed operacją nie wiedząc co to wiara. Potem zwariowałem gdy miałem 20 lat i wszystko było takie jakie piszesz, więc moglibyśmy się wymieniać, moje pytanie jest czy to Twoje to była jedyna taka sytuacja?? Czy miałeś je częściej, bo ja o swoich mógłbym mówić i mówić i mówić… ale na co to komu???????

   1. Więc pisz, chętnie Cię poznam i zapewne My ! Ja co jakiś czas też mówię o sobie, więc może coś Ci się przyda… to miłe że w taki sposób chcesz nas poznać, nie musisz pytać o zgodę po prostu pisz, na pewno Twoje przęzycia zainteresują wielu, w tym mnie Pozdro .

   2. Więc pisz, chętnie Cię poznam i zapewne My ! Ja co jakiś czas też mówię o sobie, więc może coś Ci się przyda… to miłe że w taki sposób chcesz nas poznać, nie musisz pytać o zgodę po prostu pisz, na pewno Twoje przęzycia zainteresują wielu, w tym mnie Pozdro

    Zobacz sam Goldi mój Bracie ile w Twojej wypowiedzi pouczeń : „coś Ci się przyda”. I tutaj oczywiście można dostrzec moje pouczenie, jednak język jest tak ubogi, że nie potrafię pisać inaczej. Goldi każdy tak jak Ty daje się poznać bez względu na zdanie innych. To tylko ze mnie, z Ciebie wypłynie na ile damy się poznać. Nie można więc wg mnie poznać kogoś na siłę.

    Jeśli będziesz miał ochotę pisz/ rozwiń historię o krzyżu, Ja zadaję pytanie i nie zamierzam go komentować, proszę tylko o szczerą odpowiedź: „co Twoim zdaniem kiedy miałeś 2 lata skłoniło Cię aby przeżegnać się przed krzyżem, i czy to pamiętasz do dziś”?

   3. Hm Uzi bracie, to napiszę (odpowiem Tobie na pytanie) potem ja je zadam, o ile wymyślę coś sensownego. Więc u mnie z tym Krzyżem bylo tak, że miałem operację jedną z Wielu i gdy mnie wiezli na salę operacyjną zauważyłem nad nią Krzyż, chyba musiałem gdzieś to widzieć, ale nie pamiętam, wiem i pamiętam do dziś, że się przeżegnałem prosząc by operacja się udała, to był moment w moim dziecinnistwie gdzie zostałem uduchowiony, to mnie prowadzi nawet dziś, gdybym opowiedział Ci a chcę moje życie, to by nie starczyło Twojej cierpliwości by mnie wysłuchać, doradzić, bo co chwilę przez całe moje życie mam niespotykane sytuację, można powiedzieć cuda. Ty jesteś cudem tak mi kiedyś napisałeś, i Ty jesteś cudem(bez i) pamiętaj o tym w każdej chwili, bo to prawda, jeżeli mogę doradzić… Co odpowiedziała Twoja mama na to pytanie? Pamiętasz?

   4. Moja mama była zaskoczona i mnie przytuliła. Wyłączyła telewizor. Później, kiedy były programy o wojnie zawsze wyłączała telewizor Po latach przypomniałem jej ta sytuację, ale z jej odpowiedzi wynikało, że troszczyła się po prostu o mnie nie chcąc mnie narażać na stres. Ona do tej pory nie wie raczej o tym co ja wiem.

   5. Na pewno nie wie, tak myślę, mamy są takie że się troszczą o swoich dzieci. Mówiłeś, że niedawno to zdjęcie widziałeś, myślisz, że to było to samo? Dlaczego akurat to Auschwitz zwróciło Twoją uwagę? Przecież byłeś dzieckiem… powinieneś się bawić, a nie oglądać Auschwitz, widocznie Bóg tak chciał, a co się teraz po tym zdjęciu z Tobą dzieje??

   6. Nic się ze mną nie dzieje teraz. Zadziało się kiedy to zdjęcie zobaczyłem (sporo wstecz) i skonfrontowało się to ze wspomnieniem tego wydarzenia z mamą. A to wydarzenie jest takie jakby stało się wczoraj., Wielu rzeczy i wydarzeń nie pamiętam, ale to jedno z kilkunastu cały czas jest takie jakby to było wczoraj.

    Co się wydarzyło po znalezieniu tego zdjęcia w internecie? To będzie banalne, ale to odbyło się jak taki film w przyspieszeniu wstecz do lat dzieciństwa, a potem film dalej biegł w Auschwitz.

    I dalej biegł wstecz.

   7. Goldi jestem zbyt mały aby Ci doradzać. Zadam tylko pytanie: „czy później doświadczałeś tego samego? „

   8. Tego samego nie, ale często coś trwało długo, na przykład kierowałem wiatrem w grze komputerowej długi czas, jak pomyślałem, że ma się zmienić zmieniał się, potem na żywo kierowałem wiatrem i chcę tego znowu, ale jestem za mały. U mnie muszę odróżnić chorobę od cudu a to trudne. Spoko Uzi sam sobie radzę i poradzę, ale pogadać można 🙂 😀

   9. Goldi ?
    Czy później w życiu miałeś dalsze doświadczenia z krzyżem jak opisałeś ? A jeśli tak to czy mógłbyś to opisać?

    I wszystkich chętnych uprzedzam – to nie jest po to aby wam go „wystawić”

   1. UZI ? nie chodzi mi o to , zwracam na istotę dzieci czyli nowo wcielonych dusz ,zwracam uwagę ze z dziećmi trzeba rozmawiać i ich słuchać jak dorosłych , wtedy wszystkie przekazy są najmniej przesiane a dzieci nie zamykają się w sobie zwlaszcza gdy rodzina, rodzice to otwarci ludzie ,nie jakiś moherowy ciemnogród albo banda karierowiczów czyhająca na ludzkie tragedie i nieszczęścia.

   2. Świetne to jest Majestic ! Dzieci, wiedzą najwięcej, to oni będą kiedyś dorośli, trzeba uważać jakie wzorce się im daje. Nie mam dzieci, ale wiem, że to od nich zależy moja przyszłość, i cenię to. Bo one są w Bogu niewinne i im Bóg zsyła zrozumienie.

   3. Nie obraź się Majestic ale „wielkość” Twojego nicku nic Ci nie daje. Jesteś po prostu zwykłym PRL-owskim wynikiem miotającym się pomiędzy tym a tamtym i chcącym coś na siłę wpoić. Wszyscy przeczytają to jako ubliżanie Tobie , i już widzę te komentarze – zaprzecza, ale ubliża itd………Określenie Ciebie jako PRL-owskiego wyniku nie miało być zdyskredytowaniem Twojego Ja. Po prostu Twoje Ja nie wczytało się w wątek i dlatego nie piszesz TY tylko twój zastępczak.

   4. UZI pisze:”chcącym coś na siłę wpoić.” na sile wpoić ? kto Cie do czegoś zmusza ? dla przykladu. Co masz do mojego nicka ? znasz jego historie 10 lat temu udzieliłem kilka odpowiedzi odnosnie mojego nicka i nie mam zamiaru się powtarzać „”Twoje Ja nie wczytało się w wątek”” wczytałem się w to co uwazalem za istotne z pożytkiem dla ogółu , bo raczej niema tu indywidualizmu sam napisałeś ze nie chcesz kreacji swojej osoby i jakiego guru ?! sam sobie zaprzeczasz czy raczej udajesz , i chyba udajesz bo z góry się zabezpieczyłeś ewentualnymi reakcjami na twoja pisownie dodając pasujące Tobie odpowiedzi już raz odmówiłem dyskusji z Tobą i czynie to kolejny raz i wszystkim będę ostrzegał ze merytoryczne podejście do Ciebie to kompletne nieporozumienie a „zastępczaki.” stosuje tam gdzie inna pisownia niema gruntu do zaistnienia, bo grunt zmienia się co minute .

 9. Moze sie naraze wszystkim na forum ale mam obowiazek wewnetrzny to napisac. Glebia waszych czuc jest niewspolmiernie niska drodzy furomowicze .
  Smierc ludzka i choroby psychiczne a takze uposledzenia mentalne sa sprawa dzialan astralno- matrixowych . Smierc ludzka jest UFO abduction . I to dla mnie jest oczywiste od dawna . Czyli astral -matrix celowo skrocil ludzkie zycie , zebyscie nie poznali esensji planetarnej organicznej swiadomosci ( za malo czasu jest na taka nauke ) . No i co za tym idzie zebyscie nie wyczatowali , ze tylko trzy proste rzeczy wam sa potrzebne . calkowite uziemnenie , intencja sciagniecia podswiadomosci i nadswiadomosci do kupy ze tak powiem . Wyciagniecia ich z matrix .
  To tyle .
  Raczej potraktujcie to co pisze serio . Bo ja to potraktowalam co mi czucie mowi serio .

  1. Kalinka Wszystko co przekazałaś traktuje zawsze serio bynajmniej nie odrzucam i cenie to sobie . Pozdrawiam zawsze wierny Majestic 🙂

  2. Jeden UZI „wy” jesteście tacy „jesteście doskonali i fantastyczni również w prześmiewaniu , wyszydzaniu i pokazywaniu że ja jestem lepszy

   Druga Kalina „wy” jesteście owacy „Glebia waszych czuc jest niewspolmiernie niska drodzy furomowicze .”

   Witamy kolejna wyrocznię górującą bo z wprost niewspółmiernie przepastną wprost głebią czucia. I może tak zamiast ego popisu wyrocznia oświeci drogich forumowiczów jakim sposobem doszła do tak wysokiej głębi czucia.

   1. Bede dalej w moim „EGO ludzkim ” ktore uwazam za Ok . Boskie EGO mi niepasuje tylko .
    Wiec jakbys tak gleboko sie wsuna to nie nazywalbys tego wyrocznia . Tylko samoistnie zaczalbys miec wiecej pytan na , ktore niestety musialbys znalezc odpowiedz w swoich komorkach organiczmych a nie w ksiazeczkach . No ale lepiej jest byc plytkim nawiasem z dwoma kropkami i szukac sensacji informacyjnych niz stanac twarza w twarz z glebsza analiza .
    Gratuluje rozwoju . Oby nieposzlo tak dalej .
    .

  3. Kalina. Smierc ludzka jest UFO abduction ? wyjaśnij to bliżej…. ludzie w godzinę własnej śmierci często muszą zmierzyć się z wizją samego diabła…potem jeszcze ” abduction…. co w takim razie z narodzinami – nowe, stare dusze przybywają na ziemię w dyskach ?, gdzie lądują ? Pozdrawiam .

   1. My umieramy szybciej niz powinnismy dzieki swiadomosci syntetycznej , ktora manipuluje matrix . To znaczy , ze bylismy jakby przechwyceni w recycling program matrix – astral .Tak jak im wygodnie tak nas zalatwiaja -troche w tym wszystkim jest organicznego free will reszta dzialanie syntetycznej szeszynki i mind- control przez ten okolo 3% organiczny organ . Nie wiem czy jest sens to tlumaczyc ludziom poniewaz to co pisze trzeba czuc a nie myslec nad tym usilnie i analizowac z jakimis innymi materialami . To co pisze jest wlasciwie ziemi madroscia i wyjwnieniem przez nia prawdy calego systemu matrix .
    Diabel to jest negatywny program matrix a swiatlo i aniolowie i Jezusu to pozytywny . Oba sa zle .
    Najlepiej to byc w centrum ziemi . Tam jest free will -swiadomosci organicznej .
    Nikt nie przybywa w dyskach ani w zadnych ORBS ( orbs) to sa reptalianskie jaja eteryczne – podobne do nano technologii ( To co sie dzieje w szeszynce to jest mind control program ) Szeszynka w 46 tygodniu jest zasilona przez Soul w nienarodzonym jeszcze dziecku .. Soul jest zaprogramowany w kolejnych reinkarnacjach ) SPIRYT organiczny ziemi daje nam zycie i rozwoj wszystkich komorek . Dzieki inteligencji organicznej swiadomosci planetarnej wogole istniejemy w najwyzszym swoim rozwoju jakim jest cialo fizyczne .
    jak chcesz to poczytaj inne moje wpisy . Na Mistyka tez cos pisalam . Chociaz nie jestem pewna czy jeszcze sa 🙂
    Niechce mi sie pisac juz na ten temat . Jak ktos nie czuje to nie glabnie i taki jest problem .

   2. Wiesz Kalina, trochę czuję ten temat, ja też mam takie odczucia co do ziemi, ale ogólnie to się wcześniej nad tym nie zastanawiałam.
    Ja uważam, że jest sens żeby to tłumaczyć. Ja mam trochę inną terminologie niż Ty, ale powiedz mi czy dobrze ja to kumam – to przez ziemie, jako istotę wyższą my istniejemy. Ziemia w połączeniu ze źródłem emanuje energią z której my jesteśmy kolejnym etapem istnienia. Czyli to przez ziemię prowadzi droga do źródła i w ten sposób powinno się szukać świadomości połączenia?

   3. No jasne, że przez ziemię….no chyba, że ktoś nie jest katolem :P, to wtedy może być przez ogień…………… 😛

   4. Tak Wika sa dwa centra ziemi . Astral nie ma dostepu do nich i to jest centrum kreacji naszego Spiryt i zycia . Ziemia jest kreacja calego naszego zycia . Ziemia jest organiczna swiadomoscia i zarazem jest zrodlem planetarnym . Poprzez centrum ma kontakt z Black matter . Jej organiczneblack goo , jest inteligencja skomasowanych swiadomosci nie tylko ziemskich ale kosmicznych , black goo znajduje sie w naszych fizycznych cialach mam wrazenie , ze Spiryt dziala w oparciu o intencje black goo . Czyli intencja jest wazna rzecza dla nas . My emanujemy energia o zlotawym odcieniu i to jest pobierane przez astral, ktory wykorzystuje nasza energie dla siebie ,ktora ma sluzyc do podtrzymania naszego zycia w formie fizycznej i wlasciwie powinna tylko nam sluzyc Jakby astral nas nie doil z energii to moglibysmy miec kompletnie inna rzeczywistosci i bardziej rozwinac swoja swiadomosc organiczna . Astral na poszerzenie swojej energii ma tylko 2 zrodla. Nas i Ziemie .
    Ziemia powiedziala STOP za Atlantydy wiec my zostalismy na tapecie karmiacych stworzonek .
    Dlatego tyle ludzi naprodukowali na planecie zarazem obciazajac jadro ziemi tez .Wszystko co jest powiedziane nawet w zrodlach alternatywnych nie jest prawda . Zawsze bylam za aborcja bo wiedzialam , ze te narodzenia nie sa naturalna sprawa tylko manipulacja .
    Ziemia teraz zaczela nas budzic zebysmy czuli jej inny ruch czasowy .Tym sposobem zostawia pasozyta .

   5. „ogień ” Słowianie palili zmarłych wiedzieli co robią ,dawało to natychmiastowy efekt uwolnienia wszystkich ciał i swobody kompletnej duszy do dalszej wędrówki .

   6. ogień to nie piekło , piekło to świat fal przenikliwych np mikrofale to świat anty live, wysokiej radiacji , to ten świat zorganizował nagonkę na świat istot świetlistych , wszystkie te scierwa zorganizowały to z czym musimy teraz się rozprawić .

   7. A ciekawe czy płakali czy cieszyli się przy paleniskach?
    Bo jak ktoś płacze to mentalnie blokuje przepływ elektronów?
    To bardzo ważne aby w dniu śmierci, kiedy się ciało Astralne uwalnia zachować najwyższą nie powagę?Ciekawe czy Słowianie znali tą wiedze i radowali się wraz ze zmarłym??

   8. Ach moje widzenie ziemi jest zawsze kolorowe, dlatego nawet w Kaczyńskim i Macierewiczu widzę geniuszy.
    Jakie społeczeństwo takie geniusze?

   9. Qcyp pisze:

    „A ciekawe czy płakali czy cieszyli się przy paleniskach?” mieli sto procent pewności co jest grane, i się nie smucili przy stosach ciałopalnych , dlatego byli bardzo waleczni w obronie swojej ziemi wiedzieli ze smierc na planie fizycznym jest jedynie przejściem .prochy zawsze składali w kopcach i kurhanach na wzniesieniach .

   10. Czyli walczyli o Iluzje.To jakaś paranoja.Wysoko rozwinięty człowiek nie walczy,nie gotuje się do wojny chcąc mieć pokój bo sam jest pokojem. Wtedy sąsiedzi lgną do takich ludzi,chcą być kochani ZWYKLE PRAWO REZONANSU.

   11. A co to Słowianie to jakieś ideały chodzące? Co w sobie mieli to przyciągnęli do asymilacji i transformacji… jeszcze trochę to potrwa. Nie róbmy z siebie ofiar. Nie ma przypadków.

   12. „Czyli walczyli o Iluzje” a masz inny wybór ? prawo rezonansu ? no właśnie czy kawałek trującej gumy za rezonuje z dzwonem „Zygmunta ” jacy sąsiedzi ?”Wtedy sąsiedzi lgną” zobacz SĄSIADÓW oni lgnęli bo posiadać takich niewolników to nie byle co,zrozum https://www.youtube.com/watch?v=HHZLs5btjqw wszystkie domy publiczne były obsadzone przez niewolnice z polski nie mówiono nawet idę do burdelu mówiono idę do polki co było jednoznaczne .na krańcach tego świata jeszcze po drugiej wojence używano tego zwrotu .

   13. Jak zwykle pan z mikrofonem jest świetny i zapewne przekazuje prawdę.Tylko ,dlaczego kilkanaście tysięcy lat temu,daleko przed Lechitami i Słowianami istniała zaawansowana cywilizacja Mu i Atlantów , została zgładzona naturalnymi kataklizmami.Pokazuje to jedynie że człowiekowi żyjącemu na planetach materialnych(największą gęstość)rzucane są pod nogi kłody a następnie pojawiają się kosmici z tak zwanych innych wymiarów czy planet, pragnących ,,uczyć” nas na nowo jak żyć i postępować, kiedy tak naprawdę byliśmy im równi i to na najniższym szczeblu w skali wszechświata.Jeśli Wielki Duch tak to wszystko sobie wymyślił/ zaplanował i tylko w gwałtach ,wojnach,niszczeniu planet widzi uniwersalny rozwój popełnił duży błąd tworząc nas,abyśmy to my byli kochający,budujący .Powinnyśmy tak jak on niszczyć wszystko i wszystkich i nienawidzi tak jak on nienawidzi ludzi których stworzył.Wygląda na to że Wieki Duch NIE PRAGNIE NASZEGO DOBRA LECZ NASZEJ ZGUBY.

   14. Jam jest częścią tej siły, która pragnąc zła, wiecznie czyni dobro.

    Widać w tym zdaniu manipulacje która ma jeden cel aby człowiek był zły.Po przez zło doszedł do zrozumienia.Według mnie jest to zboczenie psychiczne i pogrążyć w ciemnocie może tylko jednostkę ludzką która sama się wyeliminuje bądź stok ja wyeliminuje czyli nie ma poznania jest za to zapis w elektronach w pamięci ciała astralnego aby być złym/niedobrym.Następnie tak zwane anioły które muszą być z reguły,, dobre” ,(jak by mogło być inaczej)Przystępują do naprawy ,udają dobrych.Kiedy tak naprawdę to bóg i oni są odpowiedzialni za całe zło na ziemi wojny gwałty niszczenie .Ziemski bóg to SZATAN.

   15. Oczywiście, ze światem rządzi szatan i wypadałoby się w końcu zastanowić, kto to jest ten szatan (w innych umysłach pokazuje się jak retylianin, ufo, obcy, predator i inne cuda wianki). Szatan jest symbolem ludzkiej świadomości, Ducha w upadku w Materię odłączonego od Logosa w Jaźni Człowieka. I to człowiek zbawia Szatana – rozumieniem, wybaczeniem (sobie i innym, bo to przecież Duch w upadku, ale Jego Ducha) i pokochaniem . I łączy Go z Logosem a wtedy objawia się Chrystus. W największej ciemności objawia się perła. Pustka Pełni.
    Dlatego te Twoje cytaty książki o wzięciach noszą znamiona prawdy, tyle tylko, ze zastosowałabym brzytwę Ockahama i nie mnożyła bytów ponad miarę. To Duch widziany przez cienie podświadomości. I te cienie trzeba rozjaśnić.

   16. Qcyp pisze:”daleko przed Lechitami i Słowianami istniała zaawansowana cywilizacja Mu i Atlantów , została zgładzona naturalnymi kataklizmami” Qcyp po pierwsze rzeczywistość atlantów w swoim pierwotnym stanie nie kolidowała z Ariami i Słowianami, ziemia zaś miała już setki cywilizacji , nie pochodzimy z galaktyki drogi mlecznej, jestesmy żyjemy na resztkach pierwotnej galaktyki a słońcem ziemi był Saturn obecny, nie było żadnych naturalnych kataklizmów Atlanci sami się załatwili przekładając czasoprzestrzeń ,Słowianie i wszystkie rasy zasiedlają ziemie około 40-60 tys lat , niema obecnie w naszej rzeczywistosci rdzennych mieszkańców ziemi odnosnie ludzi wszyscy tu przybyli z innych gwiazdozbiorów a teoria ewolucji ta naukowa to kompletna bzdura dla dodatkowego zaćmienia mózgów idiotów .Wielki Duch popełnił niejako błąd dając wolna wole wszystkim ale było to logiczne w rozwoju Universum każda energia która jest w stanie wywołać rezonans u drugiej pozytywny negatywny efekt ma prawo zaistnieć i się rozwijać ,aspekt ziemi nalewy rozumieć pod kontem wszystkiego nie możemy się ograniczać do tysiąca dwóch tys lat , należy mówić niemal o miliardach o ścieraniu się energii rzeczywistosci ,nie zachowujmy się jak świeżo wylęgnięte kurczaki w nowej hali produkcyjnej bo to zgubne dla wszystkich to kompletne bezmózgowie podawane ludzkości .

 10. Jak to zrobic ?.Bardzo prosty sposob .I trzeba sobie samemu to przemyslec albo wyczuc intuicjnie .
  Intencja calkowitego wciagniecia podswiadomosci , nadswiadomosci do rewiru swiadomosci .Poniewaz tamte dwa sa matrixowa pulapka i kontrola .
  No i nastepna glboka intencja pojednania sie z centrum ziemi . To tez nalezy do kreatywnosci poszczegolnego czlowieka jak to zrobi .

 11. Napewno nie w Egipcie i napewno nie w piramidzie 🙂 I napewno nie z Gajia .
  Gaja to jest bez respektu nazwa reptalianska dla ziemi . Taka pogardliwa
  Po drugie piramidy sa jednym z elementow dawnych budowli , ktore akumulowaly energie organic z centrum ziemi dla astrala w swojej MARKABA konstrukcji przy pomocy krysztalowych motorbides ulozonych kolo piramid na swiecie porozrzucanych Pisalam na forum niedawno o tym wiec nie bede sie powatarzac . . Ziemia sie przechylila o 23.4 stopnie zeby uniknac portali sztucznych wykreowanych przez piramidy .

 12. Mack pisał: „Scott przyznał, że obcy zamierzali żyć ‘tu’ (tj. na Ziemi), ale bez nas, chyba że ludzie ‘zmienią się’ – wtedy ‘będziemy mogli tu żyć razem’ –

  1. Wśród ,,obcych” nie ma sekretów i wszyscy wszystko wiedzą.Jeśli się nie zmienimy, zmiana zajdzie sama z siebie.

   1. Dziwacznym objawem u ofiar abdukcji było to, że wiele z nich, mimo traumatycznych przeżyć, rozwijało silną więź z obcymi, a nawet rodzaj „miłości” do nich wyrażający się tęsknotą za ich obecnością. Ten „ufologiczny syndrom sztokholmski” był bardzo częsty, a wielu świadków dodawało, że obcy, choć na pozór odpychający i zimni, byli w stanie zalać mózg człowieka „filozoficzną miłością”. Owoce tego międzygatunkowego mariażu były często zupełnie cielesne…

   2. Mack pisał, że wielu uprowadzanych, mimo złości i strachu, ma świadomość udziału w projekcie „dawania życia”. Analiza relacji wskazuje bowiem, że abdukcje nie są zwyczajnym „odławianiem” ludzi do celów badawczych, ale stanowią element szerzej zakrojonego programu, którego szczegóły są makabryczne i trudne do zaakceptowania z perspektywy szarego Ziemianina.

   3. Może Ewa Pawela , Melanie Vritischan i Edward Spencer uczestniczą właśnie w takim programie i trudno im to zaakceptować.

   4. „Naga Catherine została zaprowadzona do ogromnej sali rozmiarów ‘samolotowego hangaru’, gdzie – ku swemu zdumieniu – zobaczyła ‘setki stołów’. Na nich były setki ludzi i wszystkim było ‘to’ robione” – pisał Mack o pierwszym etapie jej przeżyć.

 13. Obcy zwia­stu­ją ka­ta­stro­fę
  Bo­le­sne za­rów­no fi­zycz­nie, jak i psy­chicz­nie pro­ce­du­ry obcy sta­ra­li się uspra­wie­dli­wiać ofia­rom na różne spo­so­by. Łą­czył je pe­wien wspól­ny wątek – prze­ka­zy o ka­ta­stro­fie wy­wo­ła­nej przez czło­wie­ka, jaka ma nie­ba­wem cze­kać błę­kit­ną pla­ne­tę. Z ja­kichś po­wo­dów ko­smi­ci są tą spra­wą za­nie­po­ko­je­ni jako „agen­ci prze­trwa­nia” bądź „ogrod­ni­cy Ziemi”:

  „In­for­ma­cje, jakie otrzy­mu­ją osoby upro­wa­dza­ne, do­ty­czą głów­nie losu Ziemi w ob­li­czu skut­ków nisz­czy­ciel­skiej dzia­łal­no­ści ludzi. Po­ka­zy­wa­ne są im sceny z pla­ne­tą znisz­czo­ną przez wojnę ją­dro­wą, ze szcze­gól­nym zwró­ce­niem uwagi na śro­do­wi­sko – już i tak zde­ge­ne­ro­wa­ne za­nie­czysz­cze­nia­mi i tok­sy­na­mi. […] Wielu po­ka­za­ne zo­sta­ły apo­ka­lip­tycz­ne ob­ra­zy, w któ­rych Zie­mia pęka lub wy­bu­cha, po czym na­stę­pu­ją sceny, w któ­rych część ludzi umie­ra, nie­licz­ni prze­ży­wa­ją, a jesz­cze inni zo­sta­ją prze­nie­sie­ni w ja­kieś miej­sce” – wspo­mi­na Mack.

  1. Choć obcy w nie­któ­rych przy­pad­kach […] zmie­nia­ją ludz­ką świa­do­mość tak, by ob­ni­żył się nasz po­ziom agre­sji, naj­bar­dziej in­te­re­su­je ich nasza bez­re­flek­syj­na skłon­ność do de­struk­cji” – pisał Mack. „Zmia­ny, ja­kich do­świad­cza­ją upro­wa­dza­ni są fun­da­men­tal­ne i spra­wia­ją, że po­strze­ga­ją oni sie­bie jako część więk­szej zbio­ro­wo­ści. Po­świę­ca­ją się da­ne­mu pro­ble­mo­wi spo­łecz­ne­mu i czują zwią­zek z wszech­rze­czą – ro­dzaj uni­wer­sal­ne­go po­łą­cze­nia” – do­da­wał.

   1. Moż­li­we, że ludz­ki rozum rów­nież nie byłby w sta­nie spro­stać bez­po­śred­niej kon­fron­ta­cji z obcą wyż­szą in­te­li­gen­cją, która stoi za zja­wi­skiem ab­duk­cji. Mimo, że za po­śred­nic­twem wy­bra­nych osób pró­bu­je ona coś prze­ka­zać ogó­ło­wi ludz­ko­ści i mo­de­lo­wać pewne wy­obra­że­nia, jest apo­dyk­tycz­na i zwod­ni­cza. To mar­twi naj­bar­dziej…

    Dlatego jestem zbyt niebezpieczny dla was ihhihihihihihihiWasz światek,wasze rozumowanie jest komiczne hihihihihihihi?

    Wy­ru­szy­ły razem, a kiedy żaba ze stud­ni zo­ba­czy­ła ocean, była w takim szoku, że jej głowa eks­plo­do­wa­ła na ka­wał­ki” –

 14. Na Ziemi od 12,500 tysiąca lat nie powstała żadna świadoma cywilizacja.Lemurczycy-Atlantowie WYSOKO ROZWINIĘTE ISTOTY BYLI OSTATNIMI CYWILIZOWANYMI LUDŹMI.Gdyby oni to widzieli jak nisko upadł Człowiek, bez wahania opuścili by Ziemie.Nawet nie przyszło by im do głowy walczyć, użyć ich wspaniałych broni masowego rażenia na ANTYMATERIE czy ultradzwieków.Po co ?Autodestrukcja sama załatwi sprawę?

  1. Co było, a nie jest nie liczy się w rejestr. Nie szkoda róż, gdy płoną lasy.. takie oglądanie się w tył smętnym wzrokiem nic nie daje. Co to za marudzenie.. Lemurczycy to a Atlanci tamto a Słowianie to już w ogóle hiper-truper-super.. nie ma ich i tyle.. pa pa… Słabsi muszą odejść 😉 a zapis w kościach pozostaje do restartu.

   1. Sam wiesz, ze do tego potrzebne jest przebudzenie duchowe. A to w czasie liniowym potrwa (nawet trochę długo). Zstąpienie Ducha w materię (dlatego trochę dla jaj a właściwie nie, dałam Ci ilustrację z fb-plemnik kosmiczny ;)) Więc bez darcia szat i łkania w rękaw jak jest źle. Jest jak jest i tyle. I do przodu.

 15. Iza45 pisze:A co to Słowianie to jakieś ideały chodzące? Co w sobie mieli to przyciągnęli do asymilacji i transformacji… jeszcze trochę to potrwa. Nie róbmy z siebie ofiar. Nie ma przypadków.

  Błąd! zdarzają się przypadki.

   1. Są przypadki i dlatego Ziemia i my nie żyjemy w żadnej matrycy.To taka głupota jak z genami że wszystko jest już ustalone.Otóż nic nie jest ustalone i nie ma żadnej KARMY.Niema kodów i innych pierdoł Wszystko zależy od nas i Naturalnych przypadków?

   2. Ja się z Tobą nie zgodzę wybacz, bo z karmą jest jak z zasadą dynamiki Newtona-akcja rodzi reakcję i jak się walniesz w stół to stół Ci oddda :D. Przekroczenie karmy polega na zrozumieniu przyczyny, akceptacji i wybaczeniu. To jest wtedy Miłość, zbawcza Miłość. Geny są zapisem informacji-przeszłością.. ok karmą ale je uwalnia co? Świadomość.

   3. .. tylko powiedz mi ilu ty świadomych ludzi znasz osobiście? Hm? Reszta płynie w oceanie nieświadomości i nie wie co rządzi ich życiem.. tzw przypadki.. a tu a kuku nie ma przypadków tylko nieświadomość. Dobranoc.

   4. To jest właśnie linearne,SPŁASZCZONE życie bez przypadków bez PRAWDY I WOLNOŚCI KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ ZAWSZE PRZYPADKOWO ?

 16. Zresztą widać to po naszym kraju, jesteśmy cały czas manipulowani .Teraz mają przyjść ,,anioły PiS”zaprowadzić porządek ,dobro, czyżby?
  JAK MOŻNA COŚ TRWAŁEGO ZBUDOWAĆ KIEDY I TAK TO BĘDZIE ZNISZCZONE?
  Jesteśmy destrukcyjni ,bo nasz bóg nasza cząstka w nas jest destrukcyjna .METEORYTY TRZĘSIENIA ZIEMI,WULKANY,TSUNAMI ITD,PRZECIEŻ TO JEST SAMA DESTRUKCJA.A my jak ci idioci budujemy cywilizacje destrukcyjną.Marsjanie byli od innego boga zajęli się tylko i wyłącznie astralem ,tym co nie jest materialne a wznieśli się o wiele wyżej, być może ponad tą destrukcyjną energie zwaną bogiem.

  1. Jeśli przyjąć że egzystencja na tej planecie to walka (wojna) o przetrwanie, warstwach życia na Ziemi, to każdemu dla własnego bezpieczeństwa zależy aby jego sąsiad był słaby (zawsze tak zresztą było, poza okresowymi uniami dla ciemiężenia innych słabszych).
   Aktualna wędrówka ludów muzułmańskich na Europę jest więc na rękę kontynentalnym sąsiadom: Rosji i USA, które nie będą ustawały w wysiłkach aby ten proces trwał, i wykorzystają każdą okazję aby ten proces wspierać.
   Lokalną anomalią w tej Sytuacji (osłabienie Niemiec-EU) jest dziejowa okazja dla Polski wyrwania się z tych sideł neokolonializmu (Anglia w przyszłym roku stawia na wyjście z EU za pomocą swego referendum, co powinno być sygnałem dla innych państwa – przedsmak tego daje puste krzesło na Malcie…)
   Jednocześnie nieśmiało, ostrożnie rysuje się reaktywacja słowiańskiej unii wyszehradzkiej (wcześniejsze „Heksagonale” 1989-1992) która to inicjatywa została zbombardowana w 1992 roku przez Niemcy wywołaniem wojny w Jugosławii, po czym pozostałe państwa członkowskie z przerażeniem wycofały się z inicjatywy środkowoeuropejskiej widząc czym grozi kumanie się za placami hegemona Deutschlandu
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Inicjatywa_%C5%9Arodkowoeuropejska

   ps. „Zachowania Watykanu świadczą o ICH totalnym odlocie… 😀
   Trwa islamizacja Europy pełną parą a ONI zwołują na temat…pedofilii księży w Kościele. Jednym słowem bezwstydny upadek chrześcijaństwa przy jednocześnie pogłębiającym się najeździe muzułmańskim” (St.M.)

 17. Iza45 Aariock vel jezus chrystus wcale nie przybył do nas LECZ DO HEBRAJCZYKÓW.Na Ziemie Hebrajczycy dostali się właśnie przez przypadek, ludzie dobrzy mający wiedze żyjący po 800 lat ,czyli znali /wiedzieli jak regenerować komórki i to im, tylko i wyłącznie Jezus chciał pomóc Nie nam.Widać szatan tu na ziemi jest silniejszy a wewnątrz nas jest szatan/diabeł który niweczy wszelakie nasze wysiłki.My jesteśmy od całkiem innego boga,boga zagłady,zakłamania GDYBY NIE TEN PRZYPADEK NIE WIEDZIELIBYŚMY NIC!i dalej byśmy tkwili po uszy w szatańskim planie niewolenia i destrukcji.

  1. WSZĘDZIE GDZIE POJAWIAŁA SIĘ WIEDZA/DOBRO BYŁO ZARAZ NISZCZONE ,DLACZEGO?
   tym światem /ziemia żądza inne siły i my jesteśmy tą częścią destrukcji, samozagłady.

   1. Dlatego twierdze aby opuścić tą szatańska iluzje trzeba zebrać jak najwięcej Energi niezbędnej do podroży astralnej do przebicia się przez Velon.

   2. Nigdzie się nie przebijesz.. Duch mi to pokazał na zasadzie fontanny, jesteś oceanem a w skali Uniwersum sadzawką (fontanną) z której krople eksplodują w przestrzeń, dostają samoświadomość ego.. chwilę wybrzmią i wpadają do kałuży z powrotem.. Jesteś Stąd skoro Tu jesteś. Zniszcz iluzje ucieczki bo Ciebie to rozwali..

   3. Jeszcze wrócę do pysznienia się wiedzą i nękania innych z powodu jej braku. Wrócę do negacji Miłości.

  2. Sorry dla mnie Misja nie jest biblią. To przekaz astralny i mogę zajrzeć. mam wiele znaków zapytania co do tego dzieła ( i to poważnych).. i wiesz, zarzucają mi tu autorytarność i tak jest, bo wierzę w to co osobiście dostaję od Ducha. To ma dla mnie wartość. I nie są to najczęściej miłe rzeczy dla ego, które umiera, rozpada i się ponownie integruje na innym poziomie.

   1. Nie to nie jest astralny przekaz, wręcz przeciwnie! Namacalny ,sprawdzalny TYLKO nie dla systemowych masochistów?Ty Iza należysz do innego boga a Ja do innego .Zresztą, wielokrotnie pisałaś że jesteś złą kobietą ?A wiec czyń zło aby doświadczyć dobra hihihihihihi?A JA BĘDĘ TYLKO KOCHAŁ?

   2. Fałsz.. I oczywiście, ze jestem świadoma swego zła i wiem, ze jest i było.. i może będzie, z powodu ignorancji co do natury Boga. I tylko Tu jest moja pokora, ze ciągle się Go uczę na pamięć. ..A z Boga jesteśmy tego samego.. Bo Jeden Duch. Ty tylko Go kastrujesz i okrajasz.. a On i tak Jest, jaki Jest i człowiekowi nic do Tego. On był przed Tobą i nie Ty mu będziesz narzucał jak ma się przejawiać. Ja też nie. Walczyłam z demonami, póki nie zrozumiałam paradoksu. Jeśli masz rozdział w Jaźni to żyjesz życiem okrojonym: albo; albo a życie duchowe jest pełne: i to, i to. Łączenie paradoksu i przekuwaniu negatywu w pozytyw. Dlatego Twój Krisznamurti.. zszedł na raka trzustki. Nie akceptował swojej naturalnej agresji.. tłumił ją i go rozwaliła. A przecież mógł po akceptacji wydestylować z niej energię nie do klepania kazań hindusom i owcom Zachodu tylko do działania, do zabezpieczenia praw dzieci i kobiet w Indiach… no cóż, tak bywa, zrobią to następni. Bo Duch jest w każdej formie.. Tak samo Ty Qcyp, który wzgardziłeś bliźnim – góralem z powodu jego ignorancji (mowa o koniach zakopiańskich) a nie zrobiłeś nic, żeby ulżyć doli koni. A możesz to zrobić, jeśli się nie boisz w każdej chwili. I to nie sztuka kochać tych co nam dobrze robią, bo to miłość faryzeuszy.. nieprawdaż? Rozgrzeszam w Duszy tego psychola, który wjechał w moją przestrzeń i świsnął mi nicka.. On inaczej nie może, jest więźniem a w jego Jaźni jest piekło.. natomiast czyn jego jest haniebny i złodziejski.. i dlatego na ziemi jest piekło. To nie UFO, Bestia.. to brak wiedzy.
    Bywaj Qcyp. Wiedza niedoświadczona jest martwa..

   3. Ty Iza należysz do innego boga a Ja do innego ! Zresztą, wielokrotnie pisałaś że jesteś złą kobietą ?A wiec czyń zło aby doświadczyć dobra hihihihihihi?A JA BĘDĘ TYLKO KOCHAŁ?

  3. Qucyp, zostań z nami klepać cierpienie, nigdzie się nie przebijesz ja pies.. ogrodnika ci to mówię, sam nie przejdę i drugiemu nie dam.

  4. Qcyp pisze:”żyjący po 800 lat” to kwestie rzeczywistosci zasilania od konkretnego źródła, DNA dezeli ma zasilanie i jest aktywne żyje tyle ile ma żyć wiec 800 -80 to jest bez znaczenia w tym problemie a ci co żyją 800 lat nie powiedzą ze ktoś żyje 8000 lat ? miara czasu to miara kompatybilnego srodowiska wspaniale to widać w świecie zwierząt owadów w jakimś sensie to skala porównawcza stopniowania tego ,opuszczając ziemie w organicznej formie na powiedzmy 40 lat naszego taktu po powrocie, na ziemi upłynie już 240 lat to powiemy ze już żyjemy 280 czy tylko np 65 lat ? to znany i udowodniony fakt ,relacja programu energetycznego DNA i relacja obcego innego srodowiska gdy to się nie zgra będziemy wyobcowani pozytywnie albo negatywnie .

   1. Ostatnio mnie olsnilo na temat Dusz,jak one inkasują? I tak sobie myślę że tą energie(dusze)ściąga myśl np.Lecisz na inna planetę i tam dochodzi do stosunku z tą samą rasą. Wtedy ściągacie tą samą energie(świadomość)w której wy egzystowaliście. Nawet jeśli planeta jest prymitywna bądź zaawansowana Duchowo.Dlatego jest takie ważne aby nie mieszać ras i gatunków ,tak jak to sie stało na Ziemi .Jesteśmy takim mixem wielu świadomości,myśli .I stąd te nasze problemy Psychiczne .Jeśli nie oczyścimy drgań krwi, zawsze będziemy mieli velon przed oczami i tylko będziemy bardziej głupiec z pokolenia na pokolenie aż w końcu tak upadniemy ze będziemy kopulować ze zwierzętami.

   2. Qcyp pisze:” tak upadniemy ze będziemy kopulować ze zwierzętami.” to już było przerabiane na ziemi w ramach eksperymentów , (gomora i sodoma) w dzisiejszych Indiach nazywa się to tak Mohendżo Daro i Harappa to prawdziwe miejsca i oryginalne nazwy do lokalizacji miejsca i czasu https://paranormalpl.wordpress.com/2009/12/09/co-sie-stalo-w-mohendzo-daro/ morderca udający boga po energetycznych manipulacjach wszystko zabił tak aby nawet prochy były nieużyteczne, 4, 21 min to pozostałości i echa z tamtych eksperymentów było to masowe zjawisko a rezonans został na setki lat ludzie byli bezsilni, na wyeksponowanie tych sekwencji przedawkował zbrodniarz, było jemu za mało gdy dawkę zwiększył przyćmiło to inne aspekty energetyczne sania energii z ludzi https://www.youtube.com/watch?v=Qa-SPkOoBIU

   3. Qcyp pisze:”na temat Dusz” to nie jest takie proste w „materii ” wyobraź sobie stare radio , krótki zasięg pierwszych stacji , martwe pasma ,nie efektywne anteny, jeden zakres fal ,zbyt duży pobór mocy .zobaczmy delfiny, reinkarnacja w delfinie nieco ludzkiej swiadomosci w podświadomości ale to nic nie wnosi. dlatego w edenie usilnie morderca chcial siebie wpasować w sekwencjach DNA ludzkiego ciała , coś mu się udało bo zostawił pomiot po sobie w zasobach energetycznych na wzór i podobieństwo .

 18. Majestic piszenie było żadnych naturalnych kataklizmów Atlanci sami się załatwili przekładając czasoprzestrzeń ,Słowianie i wszystkie rasy zasiedlają ziemie około 40-60 tys lat
  WĄTPIĘ!Ale pójdźmy dalej za twoją wiedzą.Obecnie CERN tworzy to samo a wiec mają wiedze z Atlantydy a jak wiemy Watykan sprawuje piecze nad całym projektem pod Genewą .Wielu uczonych to Słowianie ,muszą nimi być aby odczytać zapisy dotyczące otwarcia tunelu czasoprzestrzennego.Czyli albo pracują pod przymusem albo sprzedali naszą wiedze obcej cywilizacji chcącej wydostać się Ziemskiej czasoprzestrzeni?

  1. Qcyp zgadza się, Oni swiadomie cala wiedze wyssali to proces ostatnich tysiecy lat Słowianie zawsze coś robili z myślą pożytku dla wszystkich i dzisiaj tak jest oni bacznie wszystko obserwują zobacz ilu wynalazców badaczy kończy kończyło na śmietniku czy nawet tysiace dziesiątki tys patentów i innych idei jest zamrożona mało powiedziane zniszczona aby ktoś niepowołany nie odkrył tego , tak samo z narodami wykorzeniono tradycje doświadczenia itd .na szczęście nie jestesmy jedyni w kosmosie , mamy gdzieś rodziny z tego samego gniazda .myślę ze rok 2016 będzie decydujący jako okres bezczasu , widziałem już na własne oczy jak matrix tracił swoje piksle na firmamencie , w okresie przejściowym ograniczeni doznają szoku zapewniam ale będzie już dla nich za późno , nie zdarzą nawet rachunku sumienia zrobić, swoim chamskim zachowaniem pogardą trafią tam gdzie będą się z tym zmagać następne dziesiątki tys lat będą negatywem w negatywie .bo to jest ich świadomy wybór niema tu teraz jakiś dywagacji jesteś taki albo taki a udawanie granie to świadome oszukiwanie ale samego siebie i to czynią wolna wola przecież ,każdy każda rozumna istota wie co jest grane jaki świat oszukany ale mimo tego udają normalność bo przy okazji wykorzystują innych pasożytują i to im teraz gra .

   1. Majestic pisze;na szczęście nie jesteśmy jedyni w kosmosie , mamy gdzieś rodziny z tego samego gniazda .myślę ze rok 2016 będzie decydujący .

    Liczę na to!!!! Ta bezczynność mnie zabija?

   1. Qcyp nie graj Greka.. świnta ksiunczka, prawda objawiona komuś.. wyznawcy księgi hehe nowa religia bez doświadczenia, podważenie i odrzucenia hehe.. Dobre. Budda zakwestionował WSZYSTKO a i w słowach przypisywanych Dżizasowi odnajdujemy kwestionowanie źródeł zewnętrznych.. nikogo nie nazywajcie Ojcem.. guru itd itp.. zero swintych ksiong, pewnie dlatego facet nie zapisał ani jednej literki oprócz tego tam na piachu w obronie MM.

 19. Iza45 pisze:Bywaj Qcyp. Wiedza niedoświadczona jest martwa..

  Wiedza? Nie mam żadnej wiedzy, zostałem zmanipulowany ,wepchnięty we strukturę w wieku 4 lat .Jeszcze do lat 3 miałem siłę ,blask,energie żywotności którą powoli coś ssało ze mnie ,coś robiło wszystko abym był nikim na całej mojej rodzinie wisiało fatum tylko dlatego że mamy inną krew ,jesteśmy całkiem inni, płynęliśmy zawsze pod prąd i nigdy nie pasowaliśmy do tej chorej ,wykolejonej struktury społecznej coś po urodzeniu odcina od wiedzy i zanim się zorientujesz albo nie, jesteś już stary i cyk do piachu?Przychodzi szarlatan bierze 600zł urzędnik 4000tysące a ty błąkasz się po Astralu bo nie wiesz kim jesteś z skąd przybywasz i za chwile lądujesz w tym samym miejscu albo jeszcze gorszym bo nie przerobiłeś czegoś.Wiesz co Iza olewam tą całą ,,wiedze”
  JESTEM TUTAJ TYLKO PRZEZ PRZYPADEK!
  Zwykłe szamaństwo fałsz

  1. To tłumaczenie dziecka. Czas dorosnąć Qcyp. Do 3 roku życia miałeś połączenie z Logosem. Nie zaakceptowałeś tylko „odłączenia”, które jest niezbędne do doświadczenia wiedzy w relacji ja-świat (gdzie ja-jest punktem odniesienia, jakby punktem zero). Po prostu zaakceptuj „odłączenie” nawiąż połączenie z powrotem i czyń swoja powinność. Po coś Duch się przez Ciebie Tu przejawia. Jesteś Jego oczami, rękami i Ciałem. Przepadków nie ma. To brak wiedzy widzi w niezbędnych wydarzeniach „przypadek”. Nie chce mi się już pisać o sobie, te bolesne historie.. zamknęłam za tym drzwi. Teraz. Kimkolwiek Jesteś pozdrawiam Ciebie.. jak będziesz koło Nysy daj znać, pomilczymy nad jeziorkami 🙂

   1. W wieku 3 lat wiedziałem że niema śmierci .Tylko jak mój pies pierwszy zginął W WYPADKU nie widziałem jego duszy. Dlatego twierdze że na ZIEMI JEST VELON abyśmy ZGŁUPIELI DO RESZTY!

   2. W wieku 40 lat dotknęłam zwłok męża i wiedziałam, ze On Jest ale nie w tym Ciele… no i co z tego. Żyć trzeba Qcyp… zedrzyj ten Velon z wewnętrznych oczu i tyle.. Nie jestem mesjaszem. Róbta co chceta Kolego Qcyp 🙂

    Mogę ewentualnie przychylić się do koncepcji (bo tego nie doświadczyłam) ze ten Velon to zapora, aby pasażerowie na gapę nie leźli dalej 😀 (i swoim (podkreślam słowo „swoim”) nieuświadomionym syfem nie infekowali Przestrzeni) Bo to jest jak przeprowadzka do nowego domu ze starymi problemami w głowie… i dlatego jest niezbędny, jak wszystko … bo w moim świecie wszystko jest po coś, nawet jak na Teraz tego nie rozumiem…ale to tak sobie tylko strzelam…

    I czy to nie jest wymówka dziecka znowu Qcyp… mamo to nie ja, to inni.. piaskownica i babufki hehe velon. Ładna nazwa 😀

 20. Iza45 pisze:hehe nowa religia bez doświadczenia,

  Dawaj jakikolwiek fragment, wszystko jest sprawdzalne i potwierdza się w praktyce!!!!

   1. ale jest jedna rzecz, która mnie interesuje. Jak będziesz na tej tam Thaioobie czy jak to tam leciało (sorry nie mam pamieci do takich nazw), zadaj pytanie po cholerę truchło Dżizasa trzymają i powiedz mi jak on wygląda, jak to truchło wygląda. Ok? No pa Qcyp..

   2. Patrz jak ten Kornel co zarzucił Macierewiczowi, ze wszedł w konfidencję z konfidentami 😀 😀 napisał tekst.. no niemal mistyczny cholewka chapeau bas:

    „”Cząstki elementarne tworzą pierwiastki, te galaktyki, słońca, planety. Na Ziemi tworzą się kryształy, drobiny chemiczne, życie, komórki, organizmy, ludzi, nasze myśli, nasz duch i jego stwory. Uczestniczymy w ogromnym, niepojętym procesie dziejącym się w przestrzeni i czasie. W kategoriach podobnie tajemniczych jak byt i nicość, jak sens i Bóg”

 21. Iza45 pisze:

  ale jest jedna rzecz, która mnie interesuje. Jak będziesz na tej tam Thaioobie czy jak to tam leciało (sorry nie mam pamieci do takich nazw), zadaj pytanie po cholerę truchło Dżizasa trzymają i powiedz mi jak on wygląda, jak to truchło wygląda. Ok? No pa Qcyp..

  PRAWDA JEST WIECZNA WIEC Aariock też jest wieczny.Pewnie wycieczki przylatują i w ten sposób uczą dzieci aby stać się mesjaszami.Aby to ich ciało zostało uwiecznione po wykonanej karkołomnej Misji .
  A nasze dzieci czego są uczone ?
  bogacenia się/hedonizmu/zawiści/rywalizacji/dbania do przesady o swoje fizyczne ciała.Nie wiedzą nic co mogło by wzmocnić ich Ducha. Nic! degrengolada i fałsz oto ziemska rzeczywistość.

  1. Qcyp Duch jest wieczny i dlatego jest poza wszelka formą. A trzymanie w stylu nekrofilskim ciała (coś a la Lenina wiecznie żywego) mnie nie odpowiada.. Dlatego na bank (jak dla mnie) to przekaz astralny z tym, ze ja nie demonizuję astrala. To raz. Bez ciała/formy Duch Siebie nie przejawi czyli nie doświadczy Siebie. Odrzucenie równorzędności Ciała do Ducha, Materii do Ducha (Boskiej Kobiety i Boskiego Mężczyzny) w moim odczuciu jest błędem. Zresztą gnostycy już to przerabiali. A katarzy zostali zmieceni – prawo rezonansu? Co odrzucasz to Ciebie zabija? 😀 To dwa. Na razie osiągamy biegun dekadencji.. może potem środek, Droga Środka. Nie wiem. Z tego co się orientuję, na Ciele Duchowym zmiana już zaszła, teraz będzie się przebijać do fizyczności. A to trwa… w czasie liniowym.

   1. Co odrzucasz Ciebie zabija. Dobrze wiedzieć Iza 🙂
    Co to jest czas liniowy? Czas przecież mamy w głowach…w sobie 😉

   2. .. ze widzisz życie klatka po klatce.. w realu za to wyobraźni suniesz wte i we wte :D.. ale w realu są pory roku, cykle.. itd itp

   3. Aha, ja myślę o czasie trochę inaczej, słyszałem pojęcie liniowy, ja chcę kontrolować czas i brać z niego jak najwięcej, brać i dawać, faktycznie są cykle, ja wyłączyłem swój zegar tykający i kieruję się cyklami, to pozwala mi myśleć głębiej o czasie. Dzięki.

   4. Ach Iza my mamy velon na oczach/uszach może to jest ta szyszynka, może jakaś blokada w mózgu, nie wiem ale ich podejdzie do życia wiele tłumaczy .To miliardy lat ewolucji a my raptem 150 lat i już mamy katastrofę.Oni wiedza ze stok/ coś nasz uszkodziło tylko co??????
    Cdn………………………………. ?

   5. I to jest następny dowód, ze to astral. W astralu jest pełna wiedza, bo tam czas działa inaczej natomiast postrzeganie człowieka jako gorszego, dawanie mu odczuć, ze jest „uszkodzony” i kuszenie Nibylandią.. no właśnie.. Znam te chwyty z astrala. To projekcja do rozbrojenia ale nie w książce 😀

   6. I na koniec tej misyjki 😉 książka jak książka, jeśli służy jako drogowskaz życiowy to ok, ale jak służy do wzbudzania zazdrości, żałości, poczucia beznadziejności,tęsknoty za czymś (niezła ssawka energetyczna) no to diody czerwone wszystkie powinny migotać u człowieka świadomego. I to tyle. A sprawdzianem powinno być: czy potrafię ją odrzucić jako bull shit.. i tyle.

 22. Qcyp pisze:Jeszcze wrócę do pysznienia się wiedzą i nękania innych z powodu jej braku. Wrócę do negacji Miłości.

  @kitek ZOSTAW! Kucypunia bo zrobi laleczkę z igiełkami hihihihihi? ?

  1. Raczej nie wróce do tego.Nie chcę wrócić ale jest do czego wrócic.Już wróciłem, laleczkę zrobię w ramach tego co pisałem że A JA BĘDĘ TYLKO KOCHAŁ? hihihihihihihihihi KucypunioKitkowy 🙂

 23. W którym czasie ja żyję? czy to prawda że mam 34 lata 8 miesięcy i 22 dni? A może moja wiedza mówi mi, że mam 1000 lat? chociaż czasem ta wiedza jest tak pusta jakbym miał 3 latka. Gdzie jest prawdziwy czas? Czy ten co odmierza sekundy mili sekundy? Czy ten kim jestem? Nie pamiętam czasu… Czuję tylko chorobę. Ani jedna myśl mi nic nie daje. Więc jak chcę okiełznać czas? 18:03 na komputerze,, 2 nocy na zegarze który gdzieś tam kiedyś stanął… a jak jestem na dworzu bez komórki to która jest godzina? Czy to będzie prawda jak ktoś mi powie, że dwunasta? Co mi to daje, że wiem która jest godzina? Odmierzanie czasu do śmierci, ja pytam jak żyć? Co to jest teraz? Czy wszystko muszę zaczynać od nowa? Zawsze tak robię zaczynam od nowa, i nim się spostrzeże jestem 100 lat w tył… 🙁 Czas chyba boli… mi przeszkadza. Lepiej nie wiedzieć ile ma się lat, który dzień i która godzina, ale jak żyć tak w cywilizowanym świecie? Cokolwiek powiem, będzie to bezsensu, czym dłużej liczę czas, tym więcej mnie to zabija, chciałbym się od tego uwolnić, żyć i widzieć tylko gwiazdki w oczach… ale tych gwiazdek nie ma, za to jest bezsilność(co do czasu) Już 18:10 a ja tkwię w miejscu, co zrobiłem przez te 7 minut? Staram się myśleć, ale o czym to nie wiem, piszę coś co uznam za coś, i puszczę Wam byście poczytali, ale co z tego wyjdzie nie wiem, bynajmniej nie puszczę, piszę do siebie, chcę odnaleść czas. Jak to puszczę znaczy, że odnalazłem…? u mnie nie ma czasu, bo go nie rozumiem, nie można spojrzeć na czas. Bo to iluzja, czas jest iluzją, tak naprawdę mam 10 lat, ale nie pamiętam co było jak miałem 10 lat, więc ile lat mam teraz pisząc to? Może 50? ale nie czuję się na 50 lat… czuje się na 100lat 100 lat męki. nie wiedzy. Jestem stary już… wymęczony, moje miejsce jest w łożu. Cokolwiek robię prócz łoża jest niczym, więc dla Was powinienem być niczym, bo tak siebie uważam, wmawiam sobie, jesteś kimś? ale to trwa chwilę… no właśnie chwila, to takie ładne słowo, czas? Ile trwa chwila gdy się to mówi? Chwilę? Czyli krótko, ale czy chwila jest krótka, chwila może trwać wieczność przecież. Za chwilę do tego wrócę, jak wrócę będzie to prawda, a jak nie wrócę będzie to kłamstwo trwająca chwila, chwila = kłamstwo, wieczność, czy to prawda? podróżując po swojej osobie to wstecz to w przód, widzę siebie, ale czy nie najlepiej widzi się w terazniejszosci? Myślę, że nie, w terazniejszosci nic się nie widzi, trzeba właśnie podróżować… wracać chwilami do dobrych i złych chwil, jak to brzmi, wracać chwilami to chwil? Chwila która trwa, może być najpiękniejsza z Twoich chwil, więc żyj chwilą, bo ona się nie kończy. Żyj wiecznością. i przeszłością? Czy można żyć przeszłością? Chyba trzeba, bo nie można zapominać o sobie. Żyć w Terazniejszości, to żyć nadzieją, wiarą i cokolwiek co wymyślisz, ale żyć przyszłością/ wiecznością, to żyć naprawdę. Pytanie skąd mam wiedzieć, jaka jest moja przyszłość? A czy nie odpowie Ci na to Twoja przeszłość? przecież jak wiesz kim jesteś, określasz czas. a nie siebie… 🙂
  ja tylko w terazniejszości się zle czuję, bo w terazniejszosci jestem sam ze sobą, i mam wyrzuty sumienia, bo palę, bo się onanizuję? Zwała, powiedziałem to. Zwykły człowiek, a chce być niezwykły… wstyd mi za to kim jestem, to cały ja. Niezrozumiały, zabijam się każdego dnia, zamiast żyć, i tak będzie co ma być przecież prawda? Myślę sobie człowieku, uduchow się, ale to jest takie ciężkie… lepiej żyć jak żyć, niż walczyć o siebie, nie zwalczę i tak tego, chyba, że przestanę być człowiekiem… 🙁 Nie ma czasu, bo dla każdego jest inny. Mierzy się go uczuciami, a jak się mierzy to jest, ale czy na pewno? mając uczucia, możesz myśleć tylko o nich, lub o uczuciach bliskiej Ci osoby, zapominasz o czasie. Bo pozwalasz mu trwać. Dławię się w swojej bezsilności, i próbuję coś wymyślić, by zrozumieć czas właśnie, by żyć wiecznie, to tylko obietnica, że po śmierci bedziemy żyć wiecznie, ja chcę żyć wiecznie już teraz, ale jak myślę, żyję wiecznie, to umieram. Bo w wieczności być mną, jest bardzo ciężkie. Być zranionym….
  tylko już tym żyję swoim zranieniem. Wrak człowieka. W co tu wierzyć, w czas, w Boga? Czy będę zły jak zajmę się czasem, czy będę dobry jak zajmę się Bogiem? Czym mam się zająć? Człowiekiem? Przecież się nie znamy…? Czy znam jakiegoś człowieka? Jak mogę znać jak nie znam siebie? Gdybym znał siebie znałbym Ciebie. Możemy co najwyżej jak pisał Uzi poznawać się. Ale czy mamy na to czas? Co nam da te przyjaznie? Co nam dadzą te znajomości, co nam da ta wymienna wiedza, czy razem tkwimy w Bagnie? Jesteśmy tacy maluccy… nie możemy nic zmienić, korzystamy z narzędzi, ( internetu) by coś zmienić, ale potem odchodzimy, bo każdy stąd odchodzi. Zostają wytrwali, ale na jak długo, przyjdą nowi, ale nas nie znają, i co od nowa wszystko tłumaczyć? Przecież piszę tu dwa lata a mam wrażenie, jakby tylko Iza i Majestic mnie znał, chociaż Majestica też długo nie było, więc może góralek? Tylko, że ja nie rozumiem mowy góralka, domyślam się tylko. Ludzie cię rozumieją góralek, ale ja nie potrafię ,a chciałbym, słucham Twoich piosenek i patrze na Twoje uczucia. Ale czy jesteśmy kumplami? Gdy nie będzie mnie miesiąc dwa może i Ty znikniesz już na zawsze, bo też jak ja chciałeś odejść szukając swojej miłości…? Czy to nie jest iluzja że się znamy? Widzimy tylko swoje słowa, ale jak pisała kiedyś Iza, nie widzimy uśmiechu, nie widzimy blasku w oczach. Za kim ja tęsknię, boję się odejść. Mając nadzieje, że ktoś mnie zna, ale czy ktoś może powiedzieć że mnie zna? Ciągle przecież piszę coś nowego, czy to ja? Czy może moje ja, nie istnieje… jak czas. Jak Ty.? Istniejesz? Iza istniejesz? i co się dzieje z Seją, milczenie, a przecież była codziennością, dlaczego nikt jej nie wspomina, czy jak odejdzie Iza, Majestic, Góralek, Qcyp, Gregory, Wiktoria, Ja, czy będziemy o sobie pamiętać, co tak naprawdę sobie dajemy? Czy mamy wspólny cel? czy możemy taki mieć? ja powiem Wam szczerze jedyne co chcę to rozmawiać o czasie, o czasie i Bogu. Inny nie jestem, tylko na tym się trochę znam, reszta to iluzja, jak miłość. Bo choćby nie wiem jakbyśmy się starali, nie pokochamy literek, i mówię Kocham Was, ale czy nie kocham literek? Nie widziałem, nie czułem, nie znam nikogo z Was. JEsteśmy sami w internecie (chyba ze mamy przyjaciół z prawdziwego życia) chyba, że widzieliście się gdzieś na zlocie, NTV jest łatwo puszczać filmiki w swoim gronie, bo się znają, a nas za kogo mają? Pan Owsianko czyta naszą korespondecję, nasze guru, wszyscy w filmikach to nasze guru. Pewnego dnia wyłączą komentarze i zostawią nas. Dlaczego tak mało ludzi włańcza się w rozmowy? a oglądają nas ponoć tysiące. widać po mapce, tym globie na stronce. Trzeba starać się zrozumieć, a jak nie ma starania o zrozumienie nie ma nic. Majestic ładnie to nazwał, współczucie. a potem otwierają się drzwi. Ja powiem uczucia wszystkie. Jak mam teraz traktować NTV? Czy poważnie czy z uśmiechem? Jaki być? Bo gdy nie ma się wiedzy, trzeba jakimś być, i trwam w tym byciu jakimś, ale nie jestem szczęśliwy. Nie ma Seji. Może przeżywam, ale ona chyba nie chcę już być z nami. To dużo w tym mojej winy, choć mogę się mylić, że nie chcę. ? Kończą się słowa…. a jednak są. Zachodze w głowę ,jacy jesteście, zachodzę w głowę, czy będzie kasa, by się spotkać, czy tylko chcemy komentować? Trolle. Z nas, ze mnie. Nikt nie zaproponuję spotkania. Jakbyśmy byli trollami właśnie. Czy naprawdę chcemy się poznać? Czy różnica wieku ma tu znaczenie ? Znów ten czas, różnica wieku. Ja nie czuję się upoważniony, by proponować spotkanie, jestem „najmłodszy” mnie nikt nie lubi, ja muszę się podlizywać, bo Wy w swej dorosłości postradaliście zmysły. Wieczne dzieci, a na piwo nikt nie zaprosi. Szczerze, to kocham jakoś Was, ale nie chcę mi się już tu siedzieć, nie mam po prostu co robić. I pewnie wielu z nas nie ma co robić dlatego to czyta. Dlatego coś piszę. Nie mogę też pakować wszystkich do jednego worka, dlatego staram się Was kochać każdego z osobna, ale jest to naprawdę cieżkie, bo jak raz powiedziałem, że kocham, potrzebujecie zapewnienia, a ja nie potrafię. Gdy nie widzę. Myślałem, że się spotkamy, że się poznamy naprawdę, zawiodłem się. Nie chcecie mnie znać. chcecie coś innego, tylko co? Nie nudzą Wam się te rozmowy? Ile sił macie w sobie, by kogoś wysłuchać, ? Czy to jest szczere? Szczere by było, Tomek, czy Qcyp , mówię Ci to czy tamto dlatego bo Cię lubie kocham i chcę kontynuować naszą znajomość, spotykając się na rozmowę. Czy tak bardzo boimy się siebie, że nie chcemy się poznać? nie, nie nie musimy się widzieć, ale żeby ktoś chociaż zaproponował, widać jak na dłoni jak siebie lubimy kochamy….? Nikt mnie nie kocha z Was. Iza kocha mój umysł 🙂 Dziękuje kochana :* Seja o mnie zapomniała… już nie chce się spotkać, bo coś tam zrobiłem. Jak mam czuć się kochany? Lubiany? Zajmę się tym czasem na poważnie, już nie Bogiem chyba, ale czasem, zatracę się. Ale odnajdę prawdę, a wtedy nie będziecie się ze mnie śmiać że mam tylko 34 lata, przepraszam, bo nie śmiejecie się, tak tylko napisałem, ale będziecie chcieli się ze mną spotkać, bo będę miał dla Was coś ważnego. Zależy mi na tym , by mieć dla Was zawsze coś ważnego, bo nie chcecie mnei znać jako człowieka. Uzi, myślę teraz o Tobie, jesteś dla mnie w miarę nowy, więc może nie pora na spotkanie, ale jak Ty będziesz chciał , to chętnie się spotkam. Pozdrowienia dla Wszystkich i uwaga ! Nadchodzi nowy ja. ! I zmienię sam ten pierdolony Świat, Świat bez uczuć, chociaż są, i za to Wam dziękuję, bo jesteście ze mną, ale ja chcę więcej, chcę dać Wam siebie, uśmiać się gdzieś, w Warszawie czy Gdańsku na Statku i powiedzieć Wam w oczy, widzisz? Naprawdę Cie Kocham, naprawdę jesteś moim przyjacielem…. 🙂 Kocham Was pa, możecie mnie zbruzgać. Hej… 🙂

   1. Tajemnica 😉 ale trochę zdradzę, bo jak widzę zachowanie nie których ludzi, to głowa boli.

  1. GOLDI arcy ciekawe sprawy poruszyłeś ! wieź chociażby tutaj to wieź energetyczna emocjonalna i ona nawet za milion lat się odnajdzie , co z tego ze widujesz sąsiada jakiegoś ? mowiac dzień dobry, albo halo , czy to wchodzi w energetykę Serca ? jeżeli otrzymasz też te hallo ? „”” Lepiej nie wiedzieć ile ma się lat, który dzień i która godzina, ale jak żyć tak w cywilizowanym świecie?””” można żyć wystarczy to poprzestawiać , usunąć z drogi istnienia być w nurcie nienaruszonym jak łamacze lodu przed filarami mostu ,GOLDI 34 lata ? co to jest ? albo 44 ,54 a ile mają Nasze Świadomości, Dusze, 80 ,100 miliardów ? zapewne o wiele więcej ,gramy w teatrze ziemskim mało tego gramy teatr w teatrze dlatego jest jak jest , niekiedy przychodzi nostalgia , zaduma nad przemijaniem , ale to tylko przemiany procesy , sam nieraz interpretuje przekaz Adagio aby przełamać barierę niemocy , bo niemoc to niewiedza jej niedostatek . Adagio for Strings https://www.youtube.com/watch?v=KylMqxLzNGo

   1. .. ale pięknie napisałeś Madżik 🙂 Magicznie…i jeszcze moje ulubione Adagio..kurde jaka szkoda, ze ja zła kobieta jestem 😉 Życie jest magiczne.. a czasem bolesne.. ale wszystko mija.

   2. spotkałem już bardzo wiele Osób z poprzednich wcieleń to niesamowite uczucia nie do opisania , niesamowita kondensacja energii, uczuć , (mówimy o pozytywnych Osobach albo więzi ) w jednym tchnieniu ,nieraz jak kosmos w pigułce , wszystkie zmysły reagują i oczywiscie u tej drugiej Osoby jest podobna reakcja mimo ani jednego wypowiedzianego słowa , w światach astralnych jest nieco inaczej jest więcej rezonansu energetycznego takich spotkań .

  2. Goldi wyluzuj trochę?bo strasznie się miotasz życiowo – całkiem niepotrzebnie, jutro może nas już tu nie być?
   A SeJa faktycznie mogłaby coś skrobnąć, ale pewnie nie ma czasu?

   1. Ja cie Ko ale nogą
    ja cie Lu ale wodą
    ja cie Ści ale drzwiami
    taka przyjaźń, miłość miedzy nami.

   2. Ja się zajmuję zawodowo wstawianiem drzwi stwierdzam, że nikt zamówienia tutaj nie składał.

   3. Czy ktoś chciałby jeszcze obwieścić swoją orientację?

    A ty wiesz że już po ciebie idziemy…………………

 24. Twój komentarz mi coś przypomniał, wariatkowo umysłu

  Zerwałem z moją kobietą,
  Bo nie umiała pomóc mi pozbierać myśli.
  Ludzie mają mnie za wariata,
  Bo ciągle na nich krzywo patrzę.

  Cały dzień o tym rozmyślam,
  Ale nic nie zdaje się mnie zadowolić.
  Chyba zwariuję,
  Dopóki nie znajdę tego, co mnie uspokoi.

  Czy pomożesz mi
  Zająć czymś moje myśli?
  O tak

  Potrzebuję kogoś, kto pokaże mi
  W życiu te rzeczy, których sam nie umiem dostrzec.
  Nie zauważam tego wszystkiego, co sprawia prawdziwą radość; Muszę być ślepy.

  Pada żart, a ja wzdycham
  Ty się śmiejesz, a ja płaczę.
  Radość której nie czuję
  I miłość, są dla mnie czymś nierealnym.

  I kiedy słyszysz teraz te słowa
  Mówiące ci o mojej sytuacji,
  Mówię ci- ciesz się z życia
  Bo dla mnie jest już za późno…

  https://www.youtube.com/watch?v=hkXHsK4AQPs

   1. Mnie się pytasz czemu jesteś mędą, a ja Cię nie znam przecie, to nie wiem czemu?
    Ale ja nie mam nic przeciwko mędom UZI – sama często mędze?

   2. Sie masz UZI kope lat. Będę teraz używał tego nicka – nie tak jak na innych forach. Pisz jak w dym. Dobrze że mi powiedziałeś o tym portalu to se pogadamy 🙂

  1. Wschodni świat jest eksplozją,
   Przemoc rakiet, ładowanie pocisków
   Jesteś dość stary by móc zabijać,ale nie głosować
   Nie wierzysz w wojnę, ale co to za broń gówniarzu
   I nawet w Jordanie dryfują ciała.

   Ref: Ale mówisz mi,
   w kółko i znowu mój przyjacielu
   Ach, nie wierzysz,
   Jesteśmy w przededniu zniszczenia.

   Czy nie rozumiesz co próbuję powiedzieć
   Czy nie możesz czuć strachu jaki czuję obecnie
   Jeśli guzik jest wciśnięty, tutaj nie uciekniesz daleko
   Nie będzie nikt oszczędzony, razem ze światem w grobie
   Rozejrzyj się wokół chłopcze, ogranicza cię strach chłopcze

   Ref: Ale mówisz mi,
   w kółko i znowu mój przyjacielu
   Ach, nie wierzysz,
   Jesteśmy w przededniu zniszczenia.

   Tak moja krew jest tak szalona, aż czuję jak krzepnie
   Siedzę tu właśnie rozważając
   Nie mogę przekręcać prawdy, to wiadomo bez przepisu
   Garść senatorów nie przekracza przepisów
   A same marsze nie mogą doprowadzić do integracji,
   Gdy ludzki szacunek rozpada się
   Ten cały szalony świat jest po prostu zbyt f lustrujący

   Ref: Ale mówisz mi,
   w kółko i znowu mój przyjacielu
   Ach, nie wierzysz,
   Jesteśmy w przededniu zniszczenia.

   Wydaje się że cała nienawiść jest w komunistycznych Chinach,
   Wobec tego rozejrzyj się w Selma w Alabamie
   Możesz stąd wyjść na cztery dni w przestrzeń,
   Lecz gdy wrócisz zastaniesz to samo stare miejsce
   Walenie w bębny, duma i wstyd,
   Możesz ukryć swą śmierć nie zostawiając śladów
   Nienawidź swojego bliskiego sąsiada, ale nie zapomnij okazać mu łaskawości

   „Twój komentarz mi coś przypomniał, wariatkowo umysłu” dokladnie to samo ? nasunęło to mi destrukcje taki epizod minionego zrywu ludziach uczuć , przynajmniej to co wypłynęło na powierzchnie od ludzi bo zapewne było autentyczne https://www.youtube.com/watch?v=ntLsElbW9Xo

   1. Zrozumiał nie zrozumiał – jakie to ma znaczenie? I tak zaraz wszystko na głowie będzie postawione – taki trynd. A kto zna odpowiedź na takie subtelne pytanie : jeśli październik to o ile dni więcej niż wrzesień ?

   1. .. chyba mam gdzieś jeszcze na winylu, od swojej mamy 🙂 No teraz to już w ogóle 🙂 …

   2. Świetne nagranie, z tą tańczącą parą, Adagio też nie znałem 😀 leci teraz znowu… A Wy Madżik i Izka, macie to coś. Trzymajcie to jak skarb, jestem za Wami i będę zawszę. Do puki żyję, uwielbiam Was czytać i słuchać, wciąż coś ekscytującego, czasem nie odpowiadam, ale teraz nie mogłem się powstrzymać, jesteście jak jakaś para 🙂 w nieskończonej miłości złączona……… i masz rację Majestic to trwa, duch nasz ma więcej niż miliardy lat, i zawsze się odnajdziemy, bo wiadomo o co chodzi ! 🙂

  1. Majestic mogę to powiedzieć, masz cudownego ducha/ duszę. O pokoleniu pewnie Qcyp coś będzie wiedział. Ja wszystko co Twoje daje do ulubionych, nie wiadomo kiedy i dla kogo się przyda 🙂 Nadzieja w dziewczynce……. i uśmiechu tego pana 🙂

   1. GOLDI Buddyści mnie nauczyli raczej wskazali na poziomy rzeczy jakie są w rzeczywistosci same w sobie w szerszym kompleksowym wglądzie i wszystko jest ekwiwalentem czystej niewiedzy , braku prawdy w sumieniu wtedy ono jest w stanie uśpienia ,GOLDI nigdy się nie podawaj a swoja niemoc jeśli takowa odczujesz ? ulokuj w sumieniu a Twoja Intuicja ( Dusza Najwyższa ) zawsze zaprowadzi Cie w bezpieczny rejon do tego potrzeba jeszcze intencji tej prawdziwej tej co faktyczna ,bo inaczej to oszukiwanie samego siebie, Pozdrawiam

  2. tu jest pełny komentarz treboroka Wspanialej Istoty
   Pokolenie HD https://www.youtube.com/watch?v=ecMSGKzVakc
   treborok

   14.03.2014

   „Ten film nie jest o straconym pokoleniu, jak wydawać się może na początku. Nie o degeneracji współczesnej młodzieży i ich pustym życiu. Nie o chamskim stosunku młodych do osób starszych i weteranów. Nie o fałszywości płytkich uciech i sprawiedliwości i prawdziwych wartościach. Nie o bezsensownym obecnym świecie konsumpcji i ostrym poczuciu sensu wtedy, na wojnie. Nie o starciu teraźniejszości i fałszywego, miłości i pożądania, piękna i przypudrowanej ułomności. Ten film nie jest o wstydzie za naszą obecną teraźniejszość i dumę z wielkiej przeszłości. Dokładniej, nie tylko o tym. Wszystko to jest bardzo ważne, ale w tym nie ma rozwiązania, nadziei, światła. A film jest. To film o przezwyciężeniu. O tym, że zło można pokonać, i że trzeba je koniecznie pokonać! Nie jutro, nie w nowym pokoleniu, nie kiedyś. Tu i teraz każdy z nas może pokonać swoją bezmyślność i nikczemność, to zło, które wydaje się pospolite i nieuchronne. Film jest o tym, że fałszywe i sprawiedliwe chodzi obok na tej samej ulicy – i w twojej mocy jest aby wybrać jedno lub drugie. Pójść następnym razem nachlać się jak prosię z dziwkami lub urodzić i wychować dziecko, które będzie czynić dobro i podaruje nadzieję zrozpaczonemu weteranowi.”

   1. wiem ze są tam te motywy , ale np Ave Wanda Ta gdzie jej Kurhan w Nowej Hucie zamienić , Adolf tez ukradł Swarożyce, twórcy tamtych epok i tak nie mieli wyboru wiec nie było premedytacji rzeczywiste intencje i przekaz nie musi odzwierciedlać dyktatur .

  1. .. zostaw to prawom Wszechświata.. żarna bogów mielą powoli, ale mielą… nie warto brukać Duszy przekleństwami… teraz dobranoc..

   1. wiem , to tylko dlatego żeby jutro był nowy świt pełny radości i szczęścia Ludzi , a tym zbrodniarzom oddaje to co sami wyprodukowali .

 25. Bardzo fajny przekaz Panie Sławku….. i ze swej strony bardzo dziękuję.
  Co prawda uchyla on niezwykle mały rąbek mechanizmów tego niezwykłego Wszechświata, niemniej można bardzo wiele sobie dopowiedzieć zwłaszcza, gdy wyłączymy lewpółkulowe, racjonalne myślenie, (rezygnując z oceny i analizy), które jak to już Einstein dawno zauważył – logika prowadzi zaledwie od punktu A, do punktu B.

  1. Lewopólkulowe? Proszę rozwiń to. Zwłaszcza o tym Einsteinie. Jego teorie bardzo mnie interesują, zwłaszcza rozwiązywanie jego wzorów i teorii. Pomożesz mi? 😛

 26. Google -ktos kiedys powiedzial GOO -GO. AI inteligencja syntetyczna , czyli black goo syntetyczne- znaczy goo -go .

 27. Caly ludzki mind program jest oparty na A I ( syntetycznej technologii ) . No wiec musimy starac sie wylapac i naginac ten program do czucia energii w sobie i probowac dopasowac mind program do czucia a nie odwrotnie .Jezyki sa otrybutem A I .

 28. Wszystkie systemy AI maja jedna wspolna ceche , sciaganie z nas energii .
  Uwazac na noc , sa dwa etepy albo dwa programy sciagania z nas energii o roznych porach nocnych ( jeden program ) od 3-5 drugi od 5-8am( to sa czasy mjejwiecej . w zaleznosci od czestotliwosci energetycznej poszczegolnych ludzi . Inne geny maja inne czestotliwosci . Wskazuje na dobre uziemnienie sie jezeli zaistnieje taki problem .
  W nocy jest tak zwane sciagana esensja czestotliwosci naszej krwi i zastepowanie jej inna czestotliwosciami o duzo bardziej agresywnej dla ciala . Dlatego umieramy szybciej niz powinnismy .
  Wiele ludzi atakowanych taka technologia nocnych programow umiera nad ranem .
  W dzien istnieje inne programy .
  Ludzie , ktorych nie czujemy sciagaja energie od innych organicznych jednostek .
  Sa tez tacy , ktorzy celowo sa zasilani przez astral , zeby oglupiac innych w roznych to programach wzajemnej pomocy .
  Nikt nie potrzebuje pomocy powinien sam ruszyc tylek i zaczac pracowac ze swoja organiczna esensja od srodka .
  Wszystkie programy astralne – matrix sa przygotowane do zjadania naszej esensji .
  Prosze mi tutaj nie wpadac z pojeciem dobra i zla poniewaz taki podzial juz dla mnie nieistnieje .Przestanie istniec dla kazdego jak sie globalnie bedzie czulo blusa

  1. „Prosze mi tutaj nie wpadac z pojeciem dobra i zla poniewaz taki podzial juz dla mnie nieistnieje .Przestanie istniec dla kazdego jak sie globalnie bedzie czulo blusa”
   „Uwazac na noc , sa dwa etepy albo dwa programy sciagania z nas energii o roznych porach nocnych ( jeden program ) od 3-5 drugi od 5-8am( to sa czasy mjejwiecej . w zaleznosci od czestotliwosci energetycznej poszczegolnych ludzi”

   Śniadania nie jem, bo myślę o Tobie, obiadu nie jem, bo myślę o Tobie, kolacji nie jem bo myślę o Tobie, w nocy nie śpię, bo chce mi się jeść 🙂
   noc jest czasem na rozważania, chociażby przed snem, dzięki nocy mamy lepszy dzień, to jest ze sobą połączone noc/dzień umieralność nad ranem, to ciekawe, ale to głównie u starszych ludzi, w śmierci naturalnej, więc coś w tym jest, trzeba czuć blusa o każdej porze dnia i nocy, energia, wszechświat, mają tyle tego blusa, że faktycznie można się zagłebić w ich cudowności, jeszcze praca nad sobą, to wszystko jest pikne. Trzeba czuć jakiegoś blusa, jakiegokolwiek, to już wystarcza. Nie wazne jakiego, nie musi być globalny, jak masz w sobie taniec, to potrafisz tańczyć. 😉

   1. 😉

    „Nie płacz ja przecież jestem tam gdzie Ty
    W powiewie wiatru i mgły
    Ja, żyję przy Tobie w codzienności tych dni
    W każdym spojrzeniu chwil

    Popłynę kiedyś z Tobą na drugi brzeg
    Pokażę świat bez łez
    Lecz, To jeszcze nie jest ten czas
    To nie jest ten dzień
    Więc śnij swym snem”

   2. 🙁 wampir ! Zjem Cie wampirze energetyczny, jak tak możesz, wiesz, to nie miłe !!! Blee.. głupia Twoja zabawa ! Pokaż Twarz !

   3. Ktoś ma tysiąc twarzy a utożsamia się z nickiem o)

    wiedziałem, że ten wampir sie teraz do mnie przyczepi, ja się nie odzwywam do 20 listopada, jak ktos napsize pod nickiem Goldpress, to znaczy ze to nie ja. Giń cwaniaczku !

   4. 🙂 To o twarzach to nie ja pisałam, ale mam tysiąc twarzy, co się będę jednym nickiem przejmować.

   5. „…. pisz pod swoim nickiem wampirze energetyczny.”

    „Ktoś ma tysiąc twarzy a utożsamia się z nickiem o)”

    To dopiro wampir hihihihihihihi 😛 😛

 29. /Ktoś ma tysiąc twarzy a utożsamia się z nickiem o)/

  Właśnie Kitku ,pilna uczennica a jednak wiesz o co chodzi.
  BĄDŹ KIM TYLKO CHCESZ!!!!! kocham takich ludzi? ?

   1. Qcyp – na „Sybil” się nie zgadzam ale sobie bardzo odpowiedni zamiennik wybrałeś :o)))))))))

  1. Qcypi.. To nie Miłość a jakaś miłosici jeśli kocha się „za coś” !!!

   za coś/ z powodu czegoś/dla czegoś
   wszak wtedy nie kochasz mnie
   a kochasz to co ja mam/posiadam/prezentuję

   nie kochasz mnie a tylko to co ci daję !!!

  2. MIŁOŚĆ i ja
   ona i ja siostry dwie…
   jak to jest czuję ból kiedy ona płacze kiedy płacze
   zraniłam ją nie pierwszy raz żałuję też nie pierwszy raaaaaz
   i tak dzielę z nią każdy żal i każdy mój błąd i niepewność
   wierząc że jej siła jest ze mną
   zraniłam ją nie pierwszy raz żałuję też nie pierwszy raaaaaz

   MIŁOSC czy ty wiesz co znaczy mieć w sercu jej blask
   nigdy nie zrozumiesz tego .. nie spotkasz jej sam.

   1. *Wiem że już wcześniej czułam się w ten sposób
    Ale teraz odczuwam to jeszcze mocniej
    Ponieważ to przyszło od Ciebie
    https://www.youtube.com/watch?v=Yam5uK6e-bQ
    Potem otwieram się i widzę
    Że ta nieudolna osoba tutaj to ja
    To inny sposób na to aby istnieć
    Chcę więcej, to jest niemożliwe do zignorowania 🙂

 30. Mam to gdzieś nie będę żył w takim bajzlu, gdzie trzeba się domyślać kto jest kim, to jest takie forum, gdzie nie można podszywać się pod inne nicki, bo traci się wtedy kontrolę, dzieciak jakiś, ciesz się, że zepsułeś mnie, tego który patrzy na ludzi, tutaj tylko nick może powiedzieć kto jest kim, a Ty to wszystko psujesz. Jesteś kobieta czy mezczyzna beznadziejna osobą i żyj z tym, masz władze, zepsułeś właśnie forum, tylko ta władza jest taka, że każdy tak może, więc nie ma czym się szczycić panie/nno zero ! Tak można psuć wszystko w nieskończoność, bawic się, tysiąc twarzy bzdura masz jedną twarz, zepsutą, kitek, qcyp, iza czy goldpress, czy za kogo jeszcze sie podszywasz? Myślisz, że coś zdziałasz, że ktoś Cie zbawi, ale nie prawda, baw się dalej ale ode mnie z daleka, dziękuję wszystkim co byli na forum, dla mnie to forum jest przez tego użytkownika beznadziejne, bezużyteczne baw się beze mnie sprawiłeś/aś właśnie, że nie mam po co tu wracać, i nie jest mi z tym zle, tak jak pewnie tego chcesz. Mam Cię gdzieś, masz popsutą głowę bardziej ode mnie, czy to się komuś podoba czy nie, ja już więcej nie wchodzę na NTV. Bo to jakaś farsa. I nie obchodzi mnie czy zrezygnujesz z tego co robisz, czy Wy bo może jest Was więcej…? To forum każdy może popsuć, czy teraz czy potem dlatego się wycofuję, GOLDI GOLDPRESS czy ktoś inny kto będzie tu pisał pod moim nickiem, od teraz to to nie jestem ja. Dzięki imbecylu/ko. Może obejrzę jakiś Alternews, ale na forum już się nie udzielam !!!!!!!! Bo to jakieś kalectwo i nie staram się tego nawet zrozumieć, bo widac ze radośc mu/ jej to sprawia, a to znaczy, że nie poprzestanie ! Żegnam. Jesteś pop………… Nara

  1. „nie można podszywać się pod inne nicki, bo traci się wtedy kontrolę”

   „tutaj tylko nick może powiedzieć kto jest kim”

   „Jesteś pop………… Nara”

   KONTROLA=PRZYWIĄZANIE, PRZYWIĄZYWANIE, NADZÓR, DOZÓR, ZAWŁASZCZANIE, PRZEJMOWANIE…………WYKORZYSTYWANIE.

   NIE WEŻNE KTO ALE CO!

   JESTEŚ………..

   1. SKORO TAK SIĘ KTOŚ PODSZYWA

    TO OZNAJMIAM
    ŻE OD TEGO MOMENTU
    JEŚLI KTOŚ BĘDZIE
    PISAŁ NA TYM FORUM NA NICKU „”Qcyp? ?
    TO NA PEWNO BĘDĘ TO JA.? ?

Comments are closed.