UFO? Oni już tu są! – 7.02.2014

O dziwnych doniesieniach ze świata – Dionizy Pietroń.

Archiwalny materiał z 2009 roku, kiedy to we Wrocławiu gościli Bill Ryan i Kerry Cassidy. Prezentujemy większy fragment ich wystąpienia wraz z pytaniami z sali.

 

136 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 7.02.2014

 1. Śnieg musi krystalizować na jakiś cząsteczkach. Więc może po stopieniu śniegu, warto by zbadać skład wody. Może by ogłosić dla ciekawskich zrzutkę kasy na takie badanie. Co na to sluchacze? 🙂
  To co mówi pan Dionizy o syrenach było też na discawery science.

 2. dziękuję serdecznie za te nowinki.Oglądałam film o istotach
  z morskich głębi.
  Bardzo śmieszy mnie postawa naszych ,pożal się boże ,naukowców
  oraz milczenie dziennikarzy z TV i gazet na tematy,
  które były dawniej nazywane „teoriami spiskowymi”,a dziś okazują się
  faktami.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie.

  1. To niestety nie są fakty. Nawet ja, będąc sceptykiem, dałem się nabrać prawie, że na te historie jak małe dziecko. Okazało się, że naukowiec, który wypowiadał się w obu filmach, na które się wszyscy powoływali – jest zwykłym aktorem. I za pieniądze równie dobrze udaje doktora marynistyki jak i glacjologa w innym filmie. Oczywiście pod innym imieniem i nazwiskiem – żeby nie było wątpliwości. Bardzo dobrze to zmontowali, będę miał to na względzie przy wyborze kanałów w kablówce. Poproszę aby mi wypieprzyli z pakietu Animal Planet a dali za to cokolwiek – nawet telewizję Trwam! 🙂

 3. Proponuję spojrzeć na kwestie „kontaktu naukowców w batyskafie z syrenami ” od strony bardziej optymistycznej W końcu był To nasz pierwszy udokumentowany dialog z tymi istotami. Dodatkowo zakończył się on pomyślnie dla syren gdyż rząd zabronił stosowania technologii która im szkodzi. Zobaczcie jaką oni mają wspaniałe intencje co do bezpieczeństwa swojej cywilizacjii. Jak na razie plemieniu syren zamieszkującego rejony graenlandii prawie nic nie zagraża. To co z tego że nie dowie się o tym reszta ludzi. Może oni jeszcze nie są na to gotowi. ten kto jest gotów już wie. Nauczyłem się od nich żeby kierować uwagę i energiie na zagadnienia optymistyczne. Drążenie tematu jako coś negatywnego kieruje energię widzów na wytwarzanie myślokształtów które materializując się tworzą ducha naszej cywilizacjii. To my ją tworzymy naszymi myślami więc zacznijmy widzieć jej pozytywne cechy a wówczas ona poprzez nasze myślokształty będzie piękniejsza. Rozważcie prosze w jaki sposób wy widzicie wydarzenie omawiane przez pana Dionizego oraz Janusza. I jakie konsekwencje z takiego Waszego myślenia płyną dla całokształtu naszej cywilizacjii. Zacznijmy wkońcu budować tą nową cywilizacje.

  1. Masz racje Buba. Dodam tylko że trzeba być świadom gdzie kierujemy naszą energie i jakie ma zabarwienie emocjonalne. 99 % społeczeństwa nie licząc dzieci to poważni ludzie wiernie służą swemu panu (MAMONIE) . Daj Buba myśl co robić by budzić tych inaczej myślących niedowiarków ?

   1. Każda nasza chęć „zbudzenia niedowiarków” jest skierowaniem uwagii na taki aspekt naszej rzeczywistości który ma dla nas oddźwięk negatywny. Dodatkowo za naszą uwagą podąża nasza energia i wzmacnia ten wycinek rzeczywistości który to niesie za sobą informacje że ten świat nie jest idealny i należy go poprawiać. Aby „pozbyć” się niedowiarków z naszego życia wystarczy skierować uwagę na innych ludzi w ten sposób aby skupiać się na ich pozytywach a najlepiej wogóle nie oceniać ich postaw. Każdy człowiek jest cząstką całości a więc i nas. Nie bylibyśmy w stanie zobaczyć jakiejś cechy drugiego człowieka gdyby nasz umysł nie miał zakodowanej definicjii takiej cechy. Wynika z tego że tak naprawdę inni ludzie są tylko odbiciem nas samych.
    Paradoksalnie jeśli ludzie z ” środowiska NTV” zasiądą w rządzie i instytucjach niższego szczebla a NTV zostanie poważną stacją telewizyjną to wówczas znowu media będą w rękach władzy. Na co wtedy będziemy narzekać, o czym uświadamiać. Jeśli nie zmienimy podejścia do tworzenia nowego świata to, z punktu widzenia tego zagadnienia energetycznie, powstanie „karma” ludzi oburzonych, kontra itp. Na fundamentach oburzenia nie postawimy świątyni szczęśliwości. To nie będzie takie proste przestawić sie potem na dostrzeganie pozytywnego obrazu świata który sami sobie stworzyliśmy. Czy nie lepiej ten proces rozpocząć już teraz i swoją pozytywną wizją świata stwarzać go pozytywnym?

   2. Buba nie wiem co Ty zażywasz może Masz dr. filozofii przed nazwiskiem! Skoro Jesteś innym mną to podzielę się z Tobą pewnym przypadkiem.
    Pewien Ktoś przysłowiowy Kowalski, może inteligentny średnie wykształcenie . Dalej nie kontynuował nauki bo imprezy bo pogoda bo takie jest życie . Kościół telewizja praca tytoń od browarka do kielonka mecze polityka płynie dzień noc znika. Pewnego dnia jego zaufany znajomy mówi mu „słuchaj stary wczoraj byłem na spotkaniu z gostkiem który nie je i nie pije od pięciu lat jest bretharianinem . Ktoś widać jakby dostał obuchem, osoba którą darzył szacunkiem mu bajki opowiada, za czym poszło wiele pytań co i jak to możliwe. I to wystarczyło aby Ktoś się obudził i zaczną spoglądać pod kurtynę życia.
    Także teoretycznie Masz racje ale praktycznie musimy troszkę popracować nad zmianą świadomości ludzkiej z JA na bezgraniczne MY

   3. Dzięki Ci za tą piękną nazwę ” BEZGRANICZNE MY”
    Nie zgadzam się z tym cytatem „musimy troszkę popracować nad zmianą świadomości ludzkiej”. Jego treść stawia nam warunek w postaci „musimy popracować” Często poprzez takie warunkowanie osiągnięcia celu pozwalamy wciągnąć się w pułapkę umysłu który zaczyna wymyślać coraz to nowe warunki i w taki sposób kontroluje naszą rzeczywistość. Dodatkowo spełnienie powyższego warunku jest uzależnione od postawy innych ludzi. To też jest pułapka umysłu gdyż to właśnie on ma wkodowaną iluzje oddzielności z innymi. Wciąż jestem przekonany że najlepszą praktyką podnoszącą świadomość innych ludzi jest otwarcie serca na ich boską emanację. Zmiana własnej postawy nie zmieni ludzi gdyż są oni tylko odbiciem naszej świadomości ale zmieni naszą świadomość która to w oparciu o zasadę jedności podejmie współpracę z wyższą świadomością tych ludzi. Taka postawa jest prawidłowa biorąc pod uwagę zasadę „że rzeczywistość jest tylko odbiciem nas samych a świat jest taki jaki myślisz że jest. „

 4. Kilka uwag co do wypowiedzi p. Dionizego ;

  O ile sam jestem zwolennikiem teorii o przeszłej i aktualne bytności obcych na Ziemi, o tyl e szczegóły w jego wypowiedzi są delikatnie mówiąc naciągane;

  1) jeśli jakąś technologię można podejrzewać o pozaziemskie pochodzenie, to akurat LED jest chyba ostatnią z nich. Po pierwsze pochodzenie tej technologii jest dość oczywiste w świetle rozwoju półprzewodników, po drugie o ile sobie przypomnieć pierwsze dostępne kilkadziesiąt lat temu LEDy – to technologia ta rozwijała się od niewiele wartych, ledwo świecących i nietrwałych elementów. Zatem – gdyby tą „technologię” miała przekazać nam obca rasa – bardzo marnie by to o nich świadczyło.

  Ponadto – gdyby miała zachodzić taka wymiana ; technologie za jakieś prawa dla obcych – to rządzący musieliby być idiotami, udzielając im praw za tak nieprzydatne (z punktu ich widzenia) i niewiele znaczące technologie.
  Więc – jest to dość oczywista bzdura.

  O ile jakieś technologie zostały nam przekazane – zapewne nie wiemy o ich istnieniu, i są one wykorzystywane wyłącznie przez elity.

  2) zdjęcia syren w cyrku – no to właściwie dość żenujące jest, komentować takie „rewelacje”. Czy naprawdę do ufologii będziemy zaliczać takie „argumenty” ?
  Filmy na youtube – wystarczy wpisać „real mermaid”, żeby obejrzeć mnóstwo syren.
  Pierwszy z brzegu : http://www.youtube.com/watch?v=plXYotwsbU4

  Czyż to nie wygląda realistycznie ?
  Skoro jednak na plaży można znaleźć martwe syreny – czemu o nich nie słychać w świecie nauki – takie „znalezisko” warte byłoby fortunę. A jak rozumiem, autor filmu nagrała to – i poszedł do domu ? Hm….

  3) AVATAR – czy naprawdę żaden film nie może być po prostu filmem, bez posądzania go bycie jakimś „ufolskim” przekazem ?

  ***

  No cóż – jest jakieś, większe od zera, prawdopodobieństwo, że żyje w oceanach hybryda (jak się rozmnażająca ?) – wyglądająca jak „syreny”.

  Możliwe też, że obcy przekazali nam (a właściwie władzom) jakieś technologie.

  Ale niestety – filmy już dawno przestały być (niestety) dowodami na cokolwiek, podobnie jak zdjęcia, nagrania audio itp. I należy z bardzo dużym dystansem podchodzić do takich „newsów”.

  Słusznie powiedział Janusz – jak to się dzieje, że jak na razie WSZYSTKIE te „odkrycia” są zawsze przechwytywane i „wyciszane” ? Czy naprawdę nikt, kto natrafiłby na taką fantastyczną rzecz, nie jest w stanie zachować ŻADNEGO dowodu poza filmem lub zdjęciem ?

  No cóż – może tak, ale – niestety – może też być dużo bardziej prozaiczne wyjaśnienie…

  1. Dokładnie 😉

   1/ W latach 80/90 powstawało masę opowiadań sf które mówiły analogicznie w ten sposób o telewizji i video ;-), że to tak niesamowite i musi pochodzić od kosmitów. Ktoś tu po prostu nie nadąża i przydałaby mu się solidna lekcja najlepiej od jakiegoś gościa pracującego przy LEDach

   2/ Z doświadczenia wiem jakie realistyczne i wspaniałe rzeczy robią artyści na całym świecie czasem tylko po to żeby wrzucić na YT i kogoś nabrać. Rzeźby/manekiny syren to pikuś.

   3/ Pamiętam wywiad jak Cameron nabijał się z „oszołomów new age” którzy dorabiają sobie ideologię do jego filmu Avatar. Dla niego to zwykły komercyjny produkt na którym chciał zbić kupę kasy i zyskać sławę większą niż Lucas. Wyciągał przede wszystkim z mangi i anime które mają ducha proekologicznego, dlatego Avatara wciąż kupują ludzie z new age.

   1. Każdy autor SF i nie tylko, niezależnie czy dla kasy, sławy tworzy coś z głębi siebie na przestrzeni czasu i wymiarów. Tworzy to co dla nas obecnie TU I TERAZ było jest lub będzie.

  2. sundayman pisze: „czemu o nich nie słychać w świecie nauki – takie „znalezisko” warte byłoby fortunę.” to strzał w kolano ? czy rzeczywiście fascynujesz się światem „nauki” ? Bo ja jak widzę naukowców znęcających się nad diorytową płytą super dokladna w swych gabarytach , próbujących uświadomić ludzkości ze znajdujący się tam otwór wykonano rurka miedzianom z podsypka piasku, i to za grube miliony, to myślę ze są z innego świata !?

  3. O ile śledzę temat, zapewne chodziło nie o technologię LED-ową a bardziej o światłowodową, która jest bardziej zaawansowana i o dwie dekady (w ogólnym rozrachunku) młodsza od LED-ów.

   Co do – jak sam piszesz – pierwszego lepszego nagrania syren z YouTube, to film, do którego podałeś link nie wnosi żadnej wartości dodanej, w temacie. Bardziej obala wszystko niż cokolwiek potwierdza. Rozumiem, że chodziło o ironię lub ukazanie paradoksu, że skoro syreny istnieją rzekomo, to dlaczego na co drugiej plaży nie odnajdujemy ich zwłok. Dobre pytanie.

   Ja po obejrzeniu tego krótkiego nagrania zadałem sobie inne pytanie. Aby potwierdzić (bądź też całkowicie wykluczyć) autentyczność „znaleziska” wystarczyło podnieść rzekomą syrenę za włosy do góry i pokazać szczegóły np. twarzy. Wyjaśniłoby się czy była to peruka silikonowej kukły, czy też morska syrena. Autor filmu tego nie zrobił, nie poświęcił zbytniej uwagi na chociażby odsłonięcie większej ilości detali twarzy znaleziska. Wniosek nasuwa się jeden – miał coś do ukrycia lub cel na nie pokazaniu większej ilości szczegółów. Jak dla mnie świetna robota dobrego charakteryzatora lub speca od efektów specjalnych. Nic więcej nad czym należałoby się pochylać na takim etapie.

   Co do filmu, o którym wypowiadał się Pan Pietroń, to mowa o tym nagraniu: http://www.youtube.com/watch?v=5YgbzTmQaYM – zakładam, że je oglądaliście w całości.

   Przyznam, że obejrzałem je z ogromną ciekawością i sądzę, że o tego typu materiałach, można pogadać w kontekście naukowym czy też jakiejkolwiek faktografii. Mamy dwóch konkretnych naukowców sygnujących się własnym nazwiskiem i konkretne nagrania z batyskafu. Co, lub kogo, przedstawiają – dobre pytanie. Oczywiście można przyjąć założenie, że oba zsynchronizowane nagrania z kamer zostały spreparowane, ale jeśli tak, to przez kogo i w jakim celu? Przez ekologów? Którzy np. chcieli powstrzymać odwierty naftowe? No właśnie… Sprawa warta nie tylko nagłośnienia, ale i przede wszystkim dalszych badań.

   Czy znacie może jakiekolwiek inne materiały na ten temat? Zaciekawił mnie temat.

   1. Widziałem już co najmniej trzy różne tożsamości tego człowieka, że wyjątkowo nie ma co brać go na poważnie, a już na pewno historii, o których opowiada. Raz występuje jako ocanograf, potem jako glacjolog, teraz w trzecim nagraniu nazywa się jeszcze inaczej i mówi o grach komputerowych. To dopiero roztrojenie jaźni! 🙂

    Straciłem resztę swojego szacunku do Animal Planet. Wszystkie te filmy o syrenach są o kant dupy rozbić. Teraz nawet jak będę lwa widział jedzącego antylopę, to z góry założę, że to przerobiony komputerowo dachowiec jedzący wróbla, i tyle. 🙂

    DAVE EVANS – http://www.youtube.com/watch?v=zCmmugmFy2c

    MARK HOYT
    http://www.youtube.com/watch?v=xuYx-Cy8ExA

    PAUL ROBERTSON
    http://www.youtube.com/watch?v=5YgbzTmQaYM

  4. Zajmuje się elektroniką od lat 80 i już od tamtego czasu mogliśmy oglądać diody LED koloru czerwonego ( dioda elektroluminescencyjna ) , które w swojej budowie nie zmieniły się za bardzo . Można prześledzić historie tego wynalazku zapoczątkowaną przez Nick Holonyak, Jr – amerykański inżynier . Również możliwe jest, że została wynaleziona już wcześniej, w latach 20. XX wieku. Radziecki technik radiowy Oleg Łosiew zauważył, że diody ostrzowe używane w odbiornikach radiowych emitują światło, w latach 1927-30 opublikował łącznie 16 artykułów opisujących działanie diod elektroluminescencyjnych. Można śmiało powiedzieć że początkiem LED-ów są diody ostrzowe , czy wtedy Oleg Łosiew miał kontakt z obcą cywilizacją ? . Wiadomo i jest to oczywistość że jeżeli nie byłoby tych diód to nigdy nie powstałby tranzystor czyli pra pra dziadek dzisiejszych procesorów w których jest kilka milionów tranzystorów . Ocene zostawiam Wam i zachęcam do lektury zagadnienia .

 5. O dziwnych doniesieniach ze świata – Dionizy Pietroń. nie można tego obejrzeć po minucie wyskakuje komunikat ,, Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później”

  1. Ja w takich przypadkach kopiuję link do materiału, wklejam w nową kartę na przeglądarce Firefox i przy pomocy odpowiedniej wtyczki ściągam na dysk, przy okazji mogę taki materiał odpalić z laptopa czy pendrive u osób które nie mają dostępu do internetu.

 6. Witam.
  Filmy o syrenach nakręcono dwa. Pierwszy w 2012, drugi w 2013. Tutaj link do pierwszego – http://whitedevas.eu/?p=1485

  A tu część druga, o której opowiada pan Pietroń ( przy okazji serdecznie pozdrawiam ) https://www.youtube.com/watch?v=OVhYo41FOY8.

  Część pierwsza tłumaczona, cześć druga niestety nie. Ale gdyby głębiej poszukać, można chyba znaleźć z tłumaczeniem, ponieważ ja oglądałam część drugą w telewizji, na polskim kanale Animal Planet.

  Polecam obejrzeniu obu, filmy robią wrażenie i wywracają do góry nogami nasze pojmowanie świata. U niektórych mogą też obudzić różne wspomnienia…

  1. Od razu informuję, gdyby ktoś jeszcze przeoczył – że oba filmy nie są poważne a z widza robią idiotę. Oto dowód: http://www.youtube.com/watch?v=xuYx-Cy8ExA – człowiek, którego w obu filmach pokazano jako naukowiec z tytułem dokotora jest tak naprawdę aktorem. Możemy zatem historie pokazane w obu filmach włożyć między bajki. Nie wiem czy i jak obalono motyw filmu z batyskafu, ale w obliczu tak perfidnej prowokacji jest on także wątpliwej autentyczności. I chyba tyle w temacie… Nauka wygrała z religią.

 7. Podobno co ok 26 tysiecy lat przechodzimy w antymaterie /tzw przemiana czasteczkowa/ wiec bedziemy coraz czesciej trafiac, na artefakty i istoty z tamtego okresu / antymaterii/ ,ktore do tej pory byly dla nas niewidoczne. Czy to prawda – oczywiscie nie wiem.

   1. Na takiej podstawie, że równie absurdalną teorię można stworzyć na poczekaniu. Ja stwierdzam, że na moim dachu zamieszkały cztery niewidzialne chimery, które składają jaja co 643 lata i niedługo można będzie znaleźć artefakty ich niewidzialnej egzystencji. Udowodnij mi, że nie mam racji.

   2. @ Beercoasters Plona sonie i plona ,ateistyczne stosy 🙂 W sumie ,niczym sie nie roznia .od tych religinych . Nie myslisz tak jak ja , to – na stos,na stos ,na stos 🙂

   3. BEERCOASTERSpl widzę ze dopadłeś Pana Taratajcio ?! Gaja , Ci wspaniale odpisała !!! dodam do tych stosów jeszcze jeden, beton „naukowy”;a słowo , pojecie, „naukowy” ,to i tak za dużo, bo jeżeli coś się mieni nauką a ja udaje to jest czystym ciemnogrodem ,z jednej prostej przyczyny prawdziwa nauka nie odrzuca niczego .Pozdrawiam

  1. Gaja to prawda i fakt , Cytat „ktore do tej pory byly dla nas niewidoczne.”musimy doszukać się o jedynie analogii w odwrotnym kierunku .znaczy tego co znikało przed ludzkimi oczyma dematerializując się lub tego co wchodząc wchodząc w odmienny stan znikało .Najbardziej spektakularnym zjawiskiem w okresu średniowiecza była walna bitwa na firmamencie nad jednym z miast dzisiejszych Niemiec, agenda reptylianska broniła dostępu do naszej czasoprzestrzeni , zastępy LUXa czytaj (Lucyfera ) chciały ochronić ziemie przed planowanym pomorem , niestety przegrali ta bitwę i musieli się wycofać , na oczach tysiecy świadków spadały szczątki i roztrzaskane wehikuły nie robiły nawet żadnych szkód po kilku sekundach dematerializowały się przechodząc w stan molekularny i znikały, naoczni świadkowie opisywali to,ze przechodziło to w stan pary -mgły , Czas ten takie zjawiska bo niektórzy z agendy byli tego świadomi co jest „grane” charakteryzował się ścisłym nakazem potępiania takich zjawisk co lansowały „religie” wszystkie takie manifestacje były przepisywane szatanowi i wszystko co przychodziło z nieba było diabelskie ? a wszechobecny smród palonych żywcem ludzi na stosach był skuteczną cenzurą , podobnie jak piktogramy na polach, wlasciciela uprawy grylowano za konszachty z diabolem .Gdy agenda obrała odmienny kurs , gdy zaczęły się objawienia oznajmiono aby wszystko co z nieba było świętością i przejawem boskości ,Obecnie w fazie przemiany mamy szanse na powrót Lucyfera Pana Światła i nieograniczonej Wiedzy , oczywiscie można się spodziewać raczej też prowokacji ze strony agendy , już dzisiaj mamy kilka warstw mistyfikacji i dezinformacji , bo jeżeli szatan mówi ze przyjedzie szatan ze będzie inwazja szatana a szatan nas wyswobodzi urządzając Sodomę atomowa wiec jest coś na czasie. Pozdrawiam

   1. @Majestic

    „BEERCOASTERSpl widzę ze dopadłeś Pana Taratajcio ?! Gaja , Ci wspaniale odpisała !!! dodam do tych stosów jeszcze jeden, beton „naukowy”;a słowo , pojecie, „naukowy” ,to i tak za dużo, bo jeżeli coś się mieni nauką a ja udaje to jest czystym ciemnogrodem ,z jednej prostej przyczyny prawdziwa nauka nie odrzuca niczego .Pozdrawiam”

    Ja nikogo nie dopadłem. Skoro czytałeś mój komentarz pod filmem to doskonale wiesz o co pytałem. Film trwał 24 minuty i człowiek, który opowiadał o darmowej energii jej nie pokazał. To nic innego jak brak szacunku do widza oraz czasu, jaki poświeca on na obejrzenie czegoś, co miało być rewolucją, a okazało się tanią rewelacją. Wybacz, ale jak sam zaznaczyłeś – przez swój beton naukowy – nie kupuję opowieści typu urządzenie zadziała 18 lutego o godzinie takiej i takiej gdy 280 osób nagle zacznie medytować wspólnie. To dobra bajka dla niegrzecznych dzieci, ja tego nie kupuję. Tyle w temacie tamtego filmu.

    Co do stwierdzenia, że nauka nie odrzuca niczego – całkowicie się z Tobą zgadzam! Wciąż czekam na odpowiedź Gai z informacją skąd czerpie wiedzę o cyklach 26 tysięcznych – BO TYLKO I WYŁĄCZNIE TO mnie zaintrygowało w całej jej wypowiedzi. Nic więcej. O ile widzę górne komentarze, to nie udzieliła wciąż odpowiedzi na proste pytanie, ale liczę, że przewijając w dół znajdę jednak jej odpowiedź. 🙂

    Jeśli znajdziesz w internecie jakikolwiek film, na którym ktokolwiek pokazuje tzw. darmową energię, to bardzo chętnie go obejrzę. Póki co, obejrzałem ze 100 filmów, z których absolutnie nic konkretnego nie wynika. Jestem optymistą, wierzę że się Wam jednak kiedyś uda. 🙂 Póki co, swoją pralkę zasilam prądem zmiennym o częstości 50Hz z gniazdka elektrycznego, a prąd mam dostarczony miedzianym przewodnikiem z turbiny elektrowni atomowej w Kuzniecowsku. Chętnie zamienię swój atom na Wasze free energy! 🙂

 8. Wszystkie te filmy o syrenach na animal planet to zainscenizowane dokumenty. Faktycznie sporo osób po emisji dało się nabrać:)

  1. Niestety, też tak to odczytałem. Zręczna kombinacja … a jaka jest prawda ?
   Zna ktoś pewniejsze materiały ?

 9. Tak jestesmy okłamywani z całym impetem ,należy się zastanowić co trzeba jako społeczeństwo likwidować .Dziesiątki pseudo dziedzin jest wylacznie utrzymywana jako drenaż pieniądza z portfela biednego podatnika .Jest to forma ucisku i wyzysku , a brak wymiernych efektów jest najlepszym tego dowodem , właśnie wymierne efekty są barometrem tego przekrętu , znaczy ich brak ! Wspominam o tym ze finansujemy własnych pasozytow i kompletnie nic z tego nie mamy , kraj który nie produkuje nawet gwoździ i mioteł, powinien zlikwidować 90 procent „uczelni ” z kturych naród ma jedynie dług publiczny .Poco łożyć na badania miliardy na pseudo nauki oficjalne skoro przysłowiowy Kowalski z tego ma jedynie zadluzenie , nawet jakieś tam sukcesiki są bezsensowne bo kraj niema zaplecza wdrożeniowego kompletny bezsens ! można by tu przeanalizować każdą uczelnie pod względem wymiernej korzyści dostarczanej swojemu narodowi , oczywiscie pomijając zwykła edukacje , i powielanie ogólnie przyjętej wiedzy np dwa plus dwa równa się cztery .Umieściłem te fakty tutaj po to aby uświadomić tych co maja jeszcze wątpliwości i liczą na tak zwana naukę ,w obecnym czasie zapadają decyzje o budowie Hiroszimy ,zastanowił się ktoś gdzie będą składowane odpady ? Wzorem lat ubiegłych zostanie powołana jakaś spółka i ręce umyte ,winnego niema ! a odpady śmiercionośne trafia do wyrobisk bieda- szybów .Pamiętam jakiś reportaż odnosnie odpadów ze szpitali ! niesamowita droga administracyjna ,niesamowite przepisy, niesamowite pieniądze ! a odpady , części ludzkich ciał zarazy i wirusy zostały poszatkowane i wystawione na hałdy na działanie atmosferyczne ,Gdzie jest problem ? ze „nauka”milczy ?w tym ze jest bezproduktywna na całej linii ! a jeden racjonalny protest oznacza utratę cieplutkich dziupli , i pieniedzy podatników .

  1. W spotach jest masa miejsca, dla każdego, na swoje przemyślenia, to nie smsy więc warto pomyśleć o spacji. Lepiej się czyta i w ogóle, a słowo który pisze się przez ó.

   1. Czasami napisanie słowa który tak oczywistego przez u jest oczywistą oczywistością innej oczywistości w tym przekazie ktury umknął. ……… CI ???

  2. to rzeczywiście porażka !!! Łazisz po forach i polujesz na U !? na nic innego cie nie stać !? NIC nie poradzę ze „bUg” SZATAN pomieszał ludzka mowę i muszę używać tłumacza .

 10. „kiedy to pęknie?” zależy jak uderzysz i w które uniwersalne miejsce w kłamstwie

 11. Kazdy co widzi linki moje boi sie odpowiedzialnosci za swoja dusze. Slabosc ludzka jest wpisana w genetyczne poczucie niezaleznosci i osamotnienia w kwestiach publicznych. Zaproramowali nas abysmy spelniali wole psychopatow.

  1. Przepraszam że pytam 🙂 …piłeś?…
   W każdym z tych zdań jest „MOC”! (dałbyś radę zrewidować ,dla siebie, ich przewodnią myśl?)
   Jedynie, w jakimś stopniu, połowicznie rozpatrzyłbym ostatnie zdanie, ponieważ można domyślać się że skierowane jest do wszystkich, do każdego, to: ‚NAS’
   Programowali mnie, od dzieciństwa, jak większość nas, ale Im się do końca nie udało, gdyż spełniam Ich wolę w minimalnym stopniu, z przymusu, nie tak jak większość niewolników z satysfakcją, lub bez satysfakcji ale za to bez świadomości

 12. Mieszkalam kolo morz i plaz na ktorych nie bylo ludzi i chodzilam po niech godzinami szukajac wymytych kawalkow drewna wyrzuconego przez sztorm mialam pare dziwnych doswiadczen na plazy wiec juz wiem od kilkunastu lat ,ze mermaids istnieja . mozecie sobie wierzyc czy nie ,ja wiem , ze sa. 🙂

 13. Tak sie zastanawiam , Czy Billy Rayan naprawde chce wreszcie naswietlic jakas prawde najprawdziwsza czy nadal chce grac kospiracyjna role swoich programow.Chyba mi podpadl i nie mam do niego zaufania . Podpadl mi w jego rozmowch z Charlesem zachowuje sie i rozplywa jak mieka kupa .

 14. W tym projekcie Camelot to typowe przekazy NEW AGE że jesteśmy jak bogowie to sa totalne brednie i oczywiście podkreślenie buddyzmu który jest w istocie lucyferjański Szatan pragnie tego żebyśmy uważali sie za Boga to takie proste>Niestety ludzie naiwni to łykają szkoda

  1. Mysli Ojca Pio : Pamietaj ,ze twoj stan jest podobny do stanu chlopca, ktorego opiekun pozbawia zarzadu jego dobr w taki sposob, ze jesli nawet jest on ich prawdziwym wlascicielem, to jednak niczym nie zarzadza i wydaje sie mu ,ze nie posiada nic oprocz wlasnego zycia, jak mowi swiety Pawel :niczym sie nie rozni od niewolnika, chociaz jest wlascicielem wszystkiego/Ga 4,1/ 1).Zatem twoj obecny stan nie jest niczym innym,jak prawdziwym odretwieniem, ktore pozbawia cie radosci z tego ,co czynisz w sluzbie Bozej. / Epistolario IV,s.515 /

  2. Wcale tak nie jest!!!! ,używasz ciągle straszaka „NEW AGE ” aby pod tym hasłem zakrzyczeć cala rzeczywista prawdę sprytny chwyt reklamowy aby chronić szatańskie dogmaty , co widzisz szatańskiego w Buddyzmie ? ja wiem , sztucznie wyeksponować ze Buddyzm jest religia postawić na równi z dogmatem , aby wierni nie spostrzegali tego jako czysta naukę o rzeczywistości .Co tak zajadle porównujesz Lucyfera z szatankiem -ufolem ? aby zatrzeć różnice ? LUCYFER jako jedyny co postawił veto szatanowi -ufolowi -bogowi do tego stopnia ze nie szlo tego ukryć , wiec był nazywany przez szatana „upadłym” astronautom ,celowo i prowokacyjnie umieszczano go winiąc go za zbrodnie .Naiwnym trzeba być aby nawet w „świętych „pisemkach nie widzieć ile tam krwi i życia” bóg” przelał (wytoczył z ludzi ) ale poco to widzieć !? Dogmat by się powywracały ? Ciemnogród stałby się Jasnogrodem a stada Baranów pasące się na wiecznym ugorze duchowym rozpierzchły by się zostawiając swoich pastuchów na wieczne potępienie .

  1. Zobaczyłem pierwsze minuty, zapowiada się…grubawo… Pod względem formy i treści może być „fantastyka” trochę w stylu ‚Zielona piękność’? – takie moje strzelenie w ciemno. Odkładam go na zaraz/potem
   Z góry DZIĘKI.
   Gr.

  2. Beznadziejny ten film. Papka katolickich bredni wymieszana z bzdurami new age. Idealny dla marzycieli i kobiet.

  3. Świetny film! (Mógłby go zamieścić na swym portalu TZM) jest tam przedstawione Miasto niemal odwzorowane na idei Venus J.Fresco
   Każdy, kto obejrzy uważnie, zorientuje się, że film oparty jest na…fakcie. Ktoś kto podejdzie do niego z uprzedzeniami, popatrzy i odrzuci, nic w nim nie zobaczy.
   Również polecam każdemu ten bardzo wartościowy, wzbogacający duchowość film – najwyżej odrzucisz go, jak @maq – ten film to w moim odczuciu rodzaj ‚egzaminu’ dla ducha, wyobraźni własnej
   Fragm:
   Życie nie ustaje, a śmierć
   jest tylko ciemną grą iluzji.
   Zamknięcie cielesnych oczu
   nie decyduje o naszym losie.
   Każdy musi odnaleźć drogę
   w swoim własnym dramacie lub komedii
   dopóki nie przebrnie przez
   wszystkie ścieżki duchowej ewolucji,
   tylko wtedy odnajdzie wody boskiego oceanu.
   Egzystencja jest grą, ciało strojem
   wiek dzień śmierć
   Śmierć jest podmuchem nowości
   Lecz nie będę cierpieć na myśl o wieczności.
   Zawsze jest możliwość
   by zacząć od początku.
   Teraz mówi święty głos
   w sanktuarium mej duszy który
   przepełniony jest przebaczeniem i miłością.’
   [‚Chico Xavera’]

 15. Jesli chemtrails co s wywoluje to raczej nie falszywy snieg ale zbiorowa psychoze ze snieg jest falszywy, tzn to sa chyba jakies narkotyki. Podobne rzeczy byly testowane podczas wojny w Wietnamie, dla przykladu film Drabina Jakubowa 1990 Cytat z filmweb:

  „Jakub Singer (Tim Robbins) walczy z dręczącymi go koszmarnymi wspomnieniami z wojny w Wietnamie. Z dnia na dzień czuje się coraz gorzej, dookoła siebie widzi demony. Gdy spotyka przyjaciół z batalionu, dowiaduje się, że ci również doświadczają tego rodzaju wizji. Mężczyźni przypuszczają, że przyczyna zbiorowej halucynacji tkwi w wydarzeniu, które miało miejsce w Wietnamie w delcie Mekongu. „

  1. To śnieg tez doznał psychozy ? albo może kamera która to filmowała ? Wiesz jak taka prawdziwa psychoza działa ?np .w przypadku tego Wietnamu , jakie ma to podłoże energetyczne i jakie bodźce aktywują i wywołują u tych osób jednocześnie takie zachowania ?

  2. Film „Drabina Jakubowa” mówi o procesie umierania, a nie o tajnych eksperymentach w Wietnamie. Jest podobny w wymowie do powieści Dicka „Ubik”. I tak jak ta powieść, jest czystą fantazją.

 16. Ja mysle , ze sundayman ma lep(b) na karku ,oczywiscie poza moimi syrenami na plazy 🙂 Nie wiem dlaczego ma wypasc z gry . Ja osobiscie bym go zostawila .Najprecyzyjniejszy komentarz roku 2014. Naj………..szy -nie wiem czy napisalm ten wyraz dobrze ale sie staralam .

 17. Majestic pisze: przysłowiowy Kowalski z tego ma jedynie zadluzenie , nawet jakieś tam sukcesiki są bezsensowne bo kraj niema zaplecza wdrożeniowego kompletny bezsens !
  – – ma to sens…tylko że nie dla nas-mas-KowalskichEkonomicznoGospodarczych ,ale dla tej Hydry np.urzędniczej, która żeruje i żyje całkiem dobrze z pracy niewolniczej Kowalskich. Więc „sens to ma”, tylko nie dla nas… Gdyby totalnie nie miało , kompletnie pozbawione było sensu, byłby wtedy zupełnie inny System.
  Uważam, że należy trzymać się znaczenia słów i pojęć, żeby do czegokolwiek dojść, czy w konsekwencji…uwolnić się, poprzez zrozumienie Systemu, świadomość. Społeczeństwo jest produktem utrzymującym urzędy, ich całe zaplecze socjalne, wysokie dochody i co za tym idzie emerytury, pozycje i stanowiska przekazywane w spadku swoim dzieciom…z pokolenia w pokolenie – wąskiej grupy tzw.’ ustawionych’ z racji urodzenia…
  Na tym polega Sens Matrixa: Grupa „rządzących”, ich zaplecze bezpieczeństwa:władza+ urzędnicy+milicja+wojsko …i reszty milionów niewolników (po drodze kilka państw w państwie jak np. KKler – jako jedna z głów tej hydry też chłepcze monetę swym chytrym sposobem gry na uczuciach religijnych, ale to już na własne naiwne życzenie ‚wiernych’-w Polsce-o której mowa tu- na razie nie musisz oddawać dziesięciny, dokładać się do tego Tworu(poza ukrytym podatkiem-finansowaniem KK z racji konkordatu), można nawet w skrajnym akcie odwagi cywilnej złożyć „w swej” parafii apostazję i sąsiedzi z marszu do krzyża nie przybiją, nie podleją benzyną i nie podpalą.
  Problem toczenia kamienia syzyfowego przypisany jest prawu: sądowniczemu, podatkowemu etc utracie suwerenności polskiej na tle ekonom-gospodarczym, politycznym
  itd. itp………

 18. Syreny są-to nie kwestia wiary .Weżmy np.Ibiza-tam uprawia się sex na plaży i w wodzie-ogromne ilości męskiego-czyt.ludzkiego nasienia trafia do morza i w ten sposób następuje zapładnianie zywiątek wodnych.Uniwersytet Iowa przeprowadził badania nad ilością zapłodnień dokonanych w płytkich wodach rejonu Ibiza-z badań wyłączono zapłodnienia kobiet ,bo respondenci nie udzielali precyzyjnych informacji w zakresie ile razy i ile różnych partnerek w ciągu jednego wieczoru.Wyniki badań potwierdzają istnienie syren-67 rybaków dokonujących połowu potwierdziło,że widziało rekę uniesioną ponad wodą ze znakiem fuck you i wróciło bez połowu.Instytut Ronaldo w opublikowanym raporcie zaapelował do mężczyzn udających się na wakacje na Ibiza o zaprzestanie odżywiania się GMO celem ochrony żywiątek morskich przed dokarmianiem zmutowanym nasieniem.Wg tegoż instytutu płytkie wody rejonu Ibiza zasilane są rocznie 600 kg.karmy nasiennej wątpliwego pochodzenia genetycznego.

 19. Od dawna zamieszkujemy Ziemię obok Istot Inteligencji jaką są Delfiny teraz masowo unicestwiane ..może zresztą nie jest to przypadkowe działanie…..giną także Wieloryby
  Myślę że wiele odpowiedzi da próba nawiązania telepatycznej komunikacji z tymi stworzeniami jest to propozycja na przyszłość dla środowiska Alternatywnego (…)
  Śpieszmy na ratunek Matce Ziemi oraz Istotą które próbują Ją Ocalić Delfinom

 20. http://www.youtube.com/watch?v=cvsXiryu8jA- czlowiek by sie tak nie obrocil jak ta istota .
  Jeff Rense nie przesadza raczej stara sie o dobry i wiarygodny material http://www.youtube.com/watch?v=JzdQ28jBtgY&feature=c4-overview&list=UUDGv5lznlcbgOeH5-pqo5MQ
  Odnosnie kodu genetycznego w eterycznej formie u niewielu ludzi mozna go spotkac chociaz by choroba
  za to odpowiedzialni sa Atalantydzi http://pl.wikipedia.org/wiki/Rybia_%C5%82uska
  When a Gene Makes You Smell Like a Fish : …and Other Amazing Tales about the Genes in Your Body:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Sirenomelia
  Nie wiem kto jest teraz odpowiedzialny za syreny w morzu .
  Kiedys mojej znajomej lekarce gentyczce tlumaczylam artykul medyczny .Pamietam bylo to o genie , ktory mial powiazanie z rybami

  1. Pierwsze nagranie to efekt pracy trójkowego grafika z Adobe AfterEffects, wygląda przekonująco, ale nie na tyle, aby dać mu wiary lub przypiąć łatkę autentyczności.

   Drugie nagranie ze śniegiem właśnie dzisiaj obaliłem eksperymentalnie (poszukaj na forum mojego obszernego postu, gdzie wytłumaczyłem to zjawisko od strony praw fizycznych) a tu masz zdjęcie na dowód: http://beercoasters.pl/snieg.jpg

   Każdy może ten eksperyment powtórzyć w domu – bez względu na to czy mieszka na lodowcu z krystalicznie czystym śniegiem, w średnio brudnej Dolinie Rozpudy, czy też śnieg czerpie spod samego reaktora w Czarnobylu. Efekt wyjdzie dokładnie ten sam. Możesz sprawdzić to nawet w Australii. Wyjmij tylko z zamrażarki odpowiednio duży kawał lodu i potrzymaj go chwilę nad płomieniem zapalniczki. Wtedy zrozumiesz, że to żadne czary…

   Co do Atlantydów i rybich łusek się niestety nie wypowiem, bo nie jestem ani specjalistą od mitologii ani dermatologii. 🙂 Mogę jedynie podpisać się pod tym, na czym się znam.

 21. A na stronie NTV piekna SYRENKA z czerwonym serduszkiem zamiast tarczy :)Pozdrawiam cala Panstwa Ekipe i Wspolpracownikow.

 22. Księżyc jest oświetlony pod innym kontem do zachodzącego słończ ,jakby księżyc oświetlało drugie słońce kturego my niewidzimy tylko odbicie w księżycu .

 23. OH Uwielbiam najbardziej agresywna i wulgarna expresje przeciwko tym kretynom co sypia pyl metalowo-arezolowy na niebo .
  Jedni kretyni to rozpylaja a drudzy idioci to robia a trzeci mordercy uzywaja czyjis pieniedzy , zeby nas zabijac przeciez nie swoich .Wiadomo , ze sa to ludzi pieniadze Dlatego mysle , ze snieg o ktorym Dionizy wspomina nie powinien byc tak lekcewazaco potraktowany przez nas na NTV . Przeciez nie bedziemy czwartymi kretynami .

 24. Odnośnie wywiadu z Filipem Rucińskim i jego „deklamacją” sanskrytu to ma on całkowicie błedną intonację słów i jeśli naprawdę chce mówić w sanskrycie to polecam mu posłuchanie starocerkiewnego Rusinów. Wiele skorzysta na tym bo tak to kaleczy język okrutnie.

  Co do prezentowanych tłumaczeń, skoro nie idzie ich oficjalnie wydać to może się zdecyduje je zamiścić w necie jako public pdf? Wiele osób skorzysta na wiedzy jaka nas dotyczy a nie hindusów a która w Polsce z tychże względów jest zakazana i szykanowana prawnie.

 25. A ja wole cywilizacje z gory niz z dna morza, Syrenki sa straszne , niz te z bajek.

 26. Bob pisze:
  Kazdy co widzi linki moje boi sie odpowiedzialnosci za swoja dusze. Slabosc ludzka jest wpisana w genetyczne poczucie niezaleznosci i osamotnienia w kwestiach publicznych. Zaproramowali nas abysmy spelniali wole psychopatow.

  Przepraszam że pytam 🙂 …piłeś?…
  W każdym z tych zdań jest „MOC”! (dałbyś radę zrewidować ,dla siebie, ich przewodnią myśl?)
  Jedynie, w jakimś stopniu, połowicznie rozpatrzyłbym ostatnie zdanie, ponieważ można domyślać się że skierowane jest do wszystkich, do każdego, to: ‚NAS’
  Programowali mnie, od dzieciństwa, jak większość nas, ale Im się do końca nie udało, gdyż spełniam Ich wolę w minimalnym stopniu, z przymusu, nie tak jak większość niewolników z satysfakcją, lub bez satysfakcji ale za to bez świadomości

 27. Nie zaskoczyło by mnie to że oni wykorzystywali i wykorzystują technologie Led Tranzystorowe Światłowodowe Kondensatorowe …

 28. @Gaja
  „Podobno co ok 26 tysiecy lat przechodzimy w antymaterie /tzw przemiana czasteczkowa/ wiec bedziemy coraz czesciej trafiac, na artefakty i istoty z tamtego okresu / antymaterii/ ,ktore do tej pory byly dla nas niewidoczne. Czy to prawda – oczywiscie nie wiem.”

  Słowo klucz – PODOBNO!
  Dziękuję, do widzenia. 🙂

  Nie ma czegoś takiego jak „okres antymaterii” a już na pewno nie jego artefakty. Jeśli ktoś myśli, że w materii dwutlenku krzemu na 289 metrach głębokości dosłownie wykopie „artefakt” antymaterii z czasów Króla Świeczka, to nie rozumie modelu bariogenezy oraz odziaływania między materią a antymaterią.

  Jestem cholernie ciekawy w jaki sposób wykazano, że akurat co 26 tysięcy lat materia przechodzi w antymaterię. Ja rozumiem, że na podstawie wykopalisk można w (dosłownie) łopatologiczny sposób stwierdzić, że Ziemia kilkanaście razy przechodziła np. przebiegunowanie – i to na długo przed pojawieniem się ludzi – ale skąd w ogóle pochodzi teoria, że materia przechodzi w antymaterię i to w cyklach 26 x10^3 lat? Jakie prawo fizyki to opisuje i kto się w ogóle pod tym podpisał? Einstein? Hawking? Kaku? Nowikow? Gamov? Sagan? KTO?

  Tomek

  1. Twoje male „ego” kroluje na tym forum , wiec dajmy mu jeszcze poszalec 🙂 Dopuszczasz tylko to , co mozesz zbadac szkielkiem i okiem ,bo cala reszta to dla ciebie tylko abstrakcja. W ten sposob tajemnice Wszechswiata badaja tylko zwykli rzemieslnicy a nie prawdziwy geniusze ,ktorzy roznia sie tym od innych ludzi .ze nie boja sie myslec w sposob abstrakcyjny.

  2. Ty moze nie wiesz , ale nauka juz doskonale wie ,ze tzw swiat widzialny ,to tylko 3 procent rzeczywistosci w ktorej egzystujemy. Nie musisz mnie sluchac w tej kwestii ,lecz zajrzyj sobie do publikacji naukowych, bo naprawde warto . Czy chociaz zdajesz sobie sprawe z tego , czym moze byc cala RESZTA ?

   1. Obawiam się, że szanowna Pani nie zrozumiała tego, o co ją zapytałem. Przez to dochodzę również do wniosku, że nie do końca rozumie Pani także samą naturę tzw. antymaterii, o której raczyła nas poinformować, mówiąc o jej przemianach z materii w cyklach 26 x 10^3 lat.

    Po odpowiedź na postawioną przez siebie tezę, odsyła mnie Pani do (bliżej niesprecyzowanych) opracowań naukowych na temat antymaterii. Gdy zapytałem, który z największych kosmologów i astrofizyków – z wymienionych przeze mnie sześciu, których opracowania akurat niechcący znam – podpisał bądź podpisuje się pod Pani teorią, którą łaskawa była Pani przytoczyć – to zamiast jednej, krótkiej odpowiedzi otrzymuję trzy mniejsze, w dodatku żadna z nich nie odpowiada na zadane przeze mnie pytanie.

    Mój adwersarz w innym komentarzu skwitował Pani teorię jako „bzdurę i nieprawdę” i całkowicie podzielam jego zdanie w tej kwestii. Jakiej odpowiedzi udzieliła Pani na tego typu zarzut? – „udowodnij, że to bzdura”. Dlatego też i w swojej odpowiedzi napisałem, że widzę na swoim strychu niewidzialne stwory – chimery, które składają jaja co 643 lata i proszę teraz mi udowodnić, że to co napisałem jest bzdurą i nieprawdą – w myśl przyjętej przez panią logiki udowadniania, że nie jest się wielbłądem.

    Wyzywanie swojego adwersarza od ateistów i posługiwania się argumentami typu „stos”, to faktycznie wartość dodana w dyskusji. Dla Pani informacji, jestem agnostykiem a nie ateistą. Uznaję istnienie bytu wyższego, z którym niekoniecznie mamy zdolność kontaktu, zatem wszystkie Wasze czanelingi są w moim subiektywnym odczuciu – o kant dupy rozbić! Ale to taki mój subiektywny argument ad personam – tak dla równowagi w przyrodzie. 😉

    W dalszym ciągu w żadnym, choćby najmniejszym stopniu, nie obroniła Pani postawionej przez siebie tezy o cykliczności przemian materii w antymaterię. Zatem w myśl zasady, że brak odpowiedzi to także odpowiedź – niniejszym wkładam Pani teorię między baśnie dla niesfornych dzieci.

    pozdrawiam serdecznie,
    Tomasz

   2. @ Beercoasters Bycie agnostykiem nie wyklucza bycia ateista/ ale to tylko na marginesie/ Siarczysta kontra z polusmiechem w tle ,wyrwala sie wiec zapewne z Panskiej wrazliwej duszy .Na koniec posluze sie cytatem : „Szukanie Nieskonczonego przy uzyciu twych narzadow zmyslu ,jest jak wybieranie sie na Ksiezyc gokartem” Pozdrawiam

   3. Obawiam się, że to bodajże szósty Pani komentarz będący rzekomą odpowiedzią na moje bardzo proste pytanie:

    Skąd pochodzi informacja o cyklach przemian materii w antymaterię CO 26 TYSIĘCY LAT? – o których to cyklach Pani napisała.

    O to właśnie pytałem od samego początku. Przez 3 dni i 6 komentarzy, szanowna Pani nie potrafiła odpowiedzieć na to proste pytanie i choćby w najmniejszym stopniu obronić postawionej przez siebie tezy.

    Czy ja jestem czepialski i niegrzeczny, że w ogóle śmiem dopytywać się o tak pragmatyczne i przyziemne rzeczy jak „pfff – źródła naukowe”, czy ktoś już jest do tego stopnia złośliwie uparty lub uduchowiony do tego stopnia, że bujając w obłokach nie rozumie prostego, ziemskiego pytania?

    Sam już nie wiem…

   4. @ Beercoasters – W moim pojeciu , my nie musimy sie kontaktowac z Bogiem , gdyz jestesmy stale w Nim zanurzeni, jak fale w Oceanie ,bedac rownoczesnie w Nim i Nim /Teoria Falowa/ Jezeli ma Pan inne zdanie na ten temat to prosze mi odpowiedziec gdzie sie konczy Bog , gdzie jest koniec Boga w Panskim mniemaniu ? Jednoczesnie zaznaczam ,ze nie zachwycam sie channelingami
    , bo docieraja one , poprzez „ego” osoby odbierajacej taki przekaz , wiec sa tym samym zdeformowane. Interesujacy natomiast jest przekaz Ramthy ,gdyz ma zupelnie inny charakter a informacje zawarte w ksiazce ‚Ramtha Biala Ksiega” sa /po ok 20 latach od jej ukazania sie/ , potwierdzane obecnie ,przez wspolczesna nauke.

   5. Problem polega na tym, że tak samo jak nie kwestionuję obecności (czy też jej braku) tego, co/kogo nazywamy „bogiem” – tak samo nie kwestionuję a już na pewno nie dyskutuję na tematy jego potencjalnej obecności w ludziach, wymiarowości, zasadności jego działań, kontaktów (badź też ich całkowitemu braku). Po prostu duchowość to nie jest coś, co leży w sferze moich zainteresowań, badań ani wiedzy, więc unikam jak ognia tego tematu.

    99% tego co słyszałem z ust tzw. czanelingowców – a różne rzeczy już w życiu słyszałem – dla człowieka twardo stąpającego po Ziemi, do jakich to ludzi stety bądź niestety siebie zaliczam – bardziej przypomina mi symptomy problemów natury psychologicznej niż jakiejś mistycznej konotacji z transcedentem. Ale jak to mówią – i w szaleństwie jest metoda! 😉

 29. Ok to jest oficjalnie Mockumentary (cos co wyglada na film dokumentalny ale jest wymyslone) W sumie sam sie tego domyslilem od razu, ale mam tez potwierdzenie z wielu zrodel ze to fikcja, aktorzy i grafika komputerowa. To jest prawdopodobnie wysmiewanie teorii Darwina, pokazywanie na tym przykladzie ze nie ma kompletnie sensu (ze malpy mogly by sie upodobnic do delfinow gdyby ta teoria funkcjonowala, co jest oczywiscie totalna bzdura wiec naukowcy obalajacy mit syren tym samym obalaja sami siebie LOL)

  Link do wspomnianego filmu i wywiadu na temat filmu:

  http://youtu.be/A8mEIFULSrc
  http://youtu.be/OVhYo41FOY8

 30. Zaciekawiony linkiem do filmu z rzekomym nietopniejącym śniegiem zrobiłem mały eksperyment. Wyszedłem na podwórko i z zalegającego pod moim oknem ekologicznego śniegu – ekologicznego, bo w promieniu co najmniej 100 km od mojej miejscowości nie istnieje żaden kominowy przemysł – ubiłem dłońmi mocną kulkę, którą przyniosłem do domu. Nad zlewozmywakiem przytrzymałem ją nad palącą się zapałką i jedyne co udało się osiągnąć to okopcenie śnieżki. Nie topniała, tylko brudziła się im bardziej/bliżej trzymałem źródło ognia. Powtórzyłem to kilkukrotnie z wieloma zapałkami. Oto dowód zdjęciowy numer 1 w śledztwie:

  http://beercoasters.pl/snieg.jpg 😉

  No to teraz, kochane dzieci, wytłumaczę Wam co o tym wszystkim sądzę, z fizycznego punktu widzenia:

  Po pierwsze, śnieżka nie topnieje nad płomieniem zapałki lub zapalniczki, bo topnieć nie może. Z czego to wynika? Na 99,99% z bilansu energetycznego pomiędzy ciepłem (oddawanym) płomienia a (właściwością) ciepła właściwego samej wody/lodu. Woda ma bardzo duży współczynnik ciepła właściwego w porównaniu np. do miedzi – blisko 11 razy większy! Spróbujcie potrzymać gołą dłonią drut miedziany nad świeczką przez 2-3 sekundy to zrozumiecie o czym mówię. 🙂

  Po drugie, pojawiający się na śnieżce osad to nic innego jak zwykła sadza z węgla, po spalaniu materii organicznej. Powstanie tak samo czy użyjemy zapałkę i spalimy drewno; świeczkę i spalimy parafinę; zapalniczkę i spalimy węglowodory płynne. Sadza to sadza, powstanie zawsze przy spalaniu materii organicznej w tlenie.

  Po trzecie, odpowiedzi I i II są prawidłowe. 😉 A mówiąc jeszcze prostszym językiem, dla tych co spali na fizyce w podstawówce, powiem w ten sposób. Jedna zapałka czy też płomień jednej zapalniczki w relatywnie krótkim czasie punktowego ogrzewania NIE JEST w stanie wytworzyć odpowiednio dużej ilości ciepła, które to ciepło przekazywane na powierzchnię śnieżki PRZEWYŻSZYŁOBY ilość ciepła, które ogrzewana powierzchnia śnieżki przekazuje dalej NIEOGRZEWANEJ wewnętrznej powierzchni śnieżki. Innymi słowy – musielibyśmy albo ustawić taką śnieżkę nad palnikiem acetylenowym, albo co najmniej nad porządną gromnicą z knotem grubości kciuka. Wtedy, po pewnej chwili śnieżka by się faktycznie stopiła. Z równań bilansu energetycznego dla zapałki lub zapalniczki kontra śnieżki – jest to nieproporocjonalnie większe na korzyść nietopniejącej śnieżki.

  Tak tłumaczy to fizyka. Nie wiem w jaki sposób wytłumaczą to wyznawcy chemitrails, ale mam otwarty umysł na wiedzę, o ile nie będzie się to ograniczało do stwierdzenia „informacji jest dużo, poszukaj sobie” – jakim to komentarzem uraczył mnie niedawno ktoś pod filmem na YouTube, gdy zapytałem go o źródła informacji o chemitrails. 🙂

  A gdyby ktoś próbował obalić tezę „czystego, ekologicznego śniegu” to proponuję w zamrażarce własnej lodówki wyprodukować śnieg, lód z wody mineralnej lub wody destylowanej i zrobić podobny eksperyment. Gwarantuję, że będzie i sadza i podobny, pozorny brak topnienia nad płomykiem zapałki, zapalniczki.

  Dziękuję, do widzenia! 🙂

  Tomek

 31. W temacie syren dodam jeszcze tylko, że o ile udało się kompletnie zdyskredytować nagranie z Animal Planet i słynnego „naukowca” – http://www.youtube.com/watch?v=xuYx-Cy8ExA – o tyle wciąż nie widzę nigdzie informacji odnośnie nagrania z batyskafu i dwóch kamer na dnie morza norweskiego. Czy komuś udało się znaleźć cokolwiek na ten temat? Ciekawi mnie to i podejrzewam, nie tylko mnie…

 32. New Age co to jest i jak sie zaczal : w mojej interpretacji bez personalnej oceny 🙂 zeby inni rozpatrzyli to.
  Tak naprawde to zaczal sie w1875 od rosyjskiej okultystki Heleny Petrovnej Blavatsy,ktora komunikujac sie telepatycznie z mistrzem tybetu- swietym facetem z Himalajow , ktorego nazwala Mistrzem Madrosci , upierala sie , ze Christians wszystko maja na odwrot. Szatan jest dobry a Bog jest diablem .
  Christians i naukowcy musza miec respekt , ze madrosc filozofii hinduskiej jest lepsza i musi byc wprowadzona do Europy .
  I tak sie stalo , ze zostala wprowadzona do europy szkola mistrzow tybetanskich i hinduskich . Jak Blavatska umaral teozoficzno filozoficzny ruch przeszedl w rece Annie Besant .Na koncu zaczela w nim uczestniczyc 1934 roku Alice Baliley jako kontynuacja Besant .
  A. Bailey prowadzila chanelling przez spirit guide , ktorym byl Tibetan master Djwahl Kuhl .
  Niewatpliwie , ktos tymi kobietami sterowal .
  Na podstawie volumes Alice Bailey,s opieralo sie tysiace ludzi sama je posiadalam w mojej biblotece . Jak pamietam byl tam dokladnie opisany system czakrowy i wiele innych tematow dotyczacych energii funkcjonujacej w czlowieku , ktore sa rozpatrywane przez ludzi do dzisiaj .
  Ksiazki te zostaly przeze mnie wyrzucone jak wiele innych nastepnych ksiazek i caly czas wyrzucam wszystko po kolei , miedzy innymi Mickiewicz tez wylecial z mojej bibloteki i to juz dawno bo uwazam , ze „Dziady” to jakas urojona wyobrazna chanellingu a nie dzielo literackie .
  Zreszta byl freemasonem wiec nie wiadomo tak naprawde jakie sily kierowaly w jego literaturze .

 33. Rozpisujecie sie o sniegu a ja wracam do moich dzieciecych lat pod szrenica na sklalach w szklarskiej Porebie i do Tasmani juz w wieku gdzie bardziej precyzyjnie ogladalam swiat . Zylam w naturze wiekszosc mojego zycia . Pierwszym moim spostrzezeniem bylo 20 lat temu na Tasmani , ze slonce tam jest zloto-zolte tylko do 9 . 30potem zaczyna dostawac jaskrosci aluminium i roznych metalowych odblyskow . pamietam jako dziecko na skalach bawilam sie godzinami i widzialm cienie slonca i pamietam jego mieki promien na mojej twarzy i piekny kolor kazdy chcial byc w tym sloncu . Obecnie wiele ludzi ucieka ze slonca .
  Dalasze moje spostrzezenia . Dlaczego od kilkunastu lat u was w Europie i w Polsce slonce stalo sie agresywne i bialo- metalowe . Od kiedy drodzy panstwo macie NATO tutaj . W Australi to sie zaczelo dziac wczesniej poniewaz tam caly czas sypali niewidomym i nieswiadomym ludziom pyl na leb i nikt w to nie ingerowal poprzez ignoranctwo i brak trzezwej obserwacji .
  Nie probojcie mi powiedziec , ze to sa zmiany kosmiczne bo kazdy wie , ze takie gadanie to przewala . Jakie zmiany kosmiczne moga wystapic na przelomie 40lat NO NO NO!!!To sa tylko zmiany spowodowane przez millitary .
  A teraz do tych normalnych i nawiedzonych . Bo sa tacy i tacy dla przykladu sa tacy wizjonerzy , ktorzy mowia , ze slonce staje sie tak oswiecone jak my .I sa tacy , ktorzy mowia , ze chemtrails to jest w naszym mind wogole tego nie ma na niebie .
  Coz za kretynizm . Idzcie i obserwujcie a nie siedzcie przy kompie i czytajcie i powtarzajcie bzdury , ktore jakis glupek napisal.
  Wiedza w szkole na przyklad zaczela sie od genialnego Pitagorasa .
  Pitagoras przekazal to swoim uczniom . Uczniowie Pitagorasa przekazali to tez swoim uczniom . I tak o to wykreowala sie prawdziwa wiedza na podstawie jednego korzenia -konaru , ktory tylko rozrastal sie w galezie .
  Czasami by przydalo sie kompletnie zwalic drzewo i zaczac chodowac tysiace innych alternatyw na wiedze .
  Wtedy nikt by sobie nie myslal , ze jego wiedza jest ostateczna .

 34. Tak sobie czytam i czytam komentarze pod kolejnymi filmami, i nachodzi mnie smutna konkluzja. Otóż „paranaukowcy” czy to od ufologii, czy jakichkolwiek innych zagadnień, którzy chcą zachować minimum naukowej metodologii, dla zachowania jakiegoś rozsądnego (co nie znaczy standardowego ) oglądu tematu, muszą po pierwsze walczyć z zalaminowanymi na sztywno poglądami wszelkiej maści „racjonalistów i sceptyków”, a z drugiej, z rozpasaną (to chyba dobre słowo) wyobraźnią „zwolenników”, którzy czasem – w beztroskiej ignorancji ( chociażby przytoczona przez BEERCOASTERSpl sprawa antymaterii ) wypisują czystej wody farmazony, które może dobrze brzmią dla tzw. gawiedzi – ale poza tym mają niestety symptomy „naukowego bełkotu”.

  I tak chcący zachować rozsądek „paran” tkwi pośrodku tego imadła – w sumie będąc atakowanym z obu stron – przez „klasyczną naukę” za otwartość na nowe, a przez „fanów” za krytyczne spojrzenie. Mój – stosunkowo krótki – pobyt na NTV – składnia mnie do smutnego wniosku, że to chyba sytuacja nie do przełamania…

  1. @ sundayman Kiedy oceniamy innych / nigdy siebie / probujac ich posegregowac , zaszufladkowac i zamknac im usta – stoimy w zasadzie w miejscu ,chociaz nie o to takim osobom chodzi. Krytykowanie innych ma raczej wypromowac osoby krytykujace 🙂 Pan Tadeusz Owsianko jest rowniez tutaj atakowany ,mimo ,ze umiescil nowego czlowieka,na granicy materii i antymateriiv 🙂 Ja zadalam tylko pytanie odnosnie antymaterii , mowiac ,ze nie wiem czy to jest prawda .Uwazam ,ze ten temat nie moze podlegac dyskusji , na obecnym poziomie ludzkiej wiedzy .Informacje zaczerpnelam z ksiazki :”Podroznicy Spiacy Uprowadzeni” ,ktora jest tlumaczeniem plyty -CDT .

   1. Nic dziwnego ze brednie piszesz skoro brednie czytasz …nie dość że nic nie rozumiesz to jeszcze je dalej powielasz…porażająca logika. Idioci wydają książki oszustki i manipulatorki bo sami są głupi. Naiwni czytają i udają mądrych bredząc jak potłuczeni o antymaterii : Anna Hayes później Ashayana Deane – złodziejka która okradła własną sektę, dezinformatorka z kartoteką policyjną za numery w Sarasocie. Miesza wszystko co się da byle na kolejnych głupcach zarobić… ten temat oczywiście już nie podlega dyskusji …prawda?

   2. @ redmuluc A jakie ty czytasz ” jedynie wartosciowe ” ksiazki i do jakiej sekty nalezysz ? Narzucanie komus swojej „jedynie slusznej prawdy ” -to twoja „jedynie sluszna” sekta ?

   3. @ redmuluc Przyznam , jedynie ,ze sposob wypowiedzi ,jak dla mnie szokujacy – coz za „elegancja” .

   4. @ redmuluc Latwiej zdyskredytowac na wstepie autorke ksiazki , niz odniesc sie do tresci owej ksiazki – to jest calkowicie zrozumiale. Ksiazka jest rzeczywiscie , wyjatkowo trudna i wielu informacji w niej zawartych , nie da sie po prostu zwazyc i zmierzyc :):):)

   5. O proszę! Czyli jednak jest jakieś źródło tej magicznej wiedzy! Rozumiem, że odpowiedź na to pytanie musiała pójść pod każdym innym komentarzem, tylko nie pod moim, tam gdzie prosiłem o odpowiedź! 🙂

    Nawet pokusiłbym się o sprawdzenie kim jest autor/ka tej książki (bo jak się domyślam z astrofizyką lub kosmologią nie ma nic wspólnego) ale zawierzam temu, co napisał mój przedmówca redmulec i myślę, że na tym można poprzestać jakiekolwiek dyskusje o Waszej teorii „26 tysięcy”.

    Co do Pana Owsianki, próbowałem dwa razy obejrzeć jego wystąpienia, a to o materii wyjątkowo mnie zaintrygowało. I obejrzałbym je całe, gdyby w 20 minucie próg mojej tolerancji na herezję nie zostałby przekroczony. Stwierdzenia, cytuję:

    „energotyp”, „pozostałość po matriksie”, „spływanie na Ziemię informacji pochodzącej z płaszczyzny zamysłu”, „strumień tej informacji jest oczywiście niewyobrażalny i nieopisywalny”, „do Ziemi zostanie podłączona wtyczka”, „wszystkie urządzenia są istotami”, „istota ze zdjęcia otrzymała imię osobistość osobliwa” i prawdziwa wisienka na torcie na ukoronowanie dnia – „trzy typy istot dźwięku w sześcianie zamysłu”

    przerosły jakiekolwiek moje wyobrażenia o temacie i o prelegencie. Jeśli ktoś jest ciekawy jak to skomentowałem, to tu jest moja dłuższa wypowiedź: http://niezaleznatelewizja.pl/forum/viewtopic.php?id=1500

    I tyle w temacie! 🙂

   6. @ Beercoasters Jak mozna oceniac ksiazke ,ktorej sie nigdy nie przeczytalo ? Zastanawiajace 🙂

   7. Pana Owsianka był związany Antrovis póki istniał. Podejrzewam że ludzie z NTV też mają jakiś związek z Antrovisem.

   8. redmuluc , Beercoasters – Wy badacie tylko to co jest w danym momencie materialne , /albo wydaje sie takim byc dlatego nawet samo wspomnienie o antymaterii wzbudza w Was taka niechec . Niestety dla Was – NOL bez trudu manipuluja materia 🙂

   9. Tak, tylko że szanowna Pani zapomina chyba, że cały nasz otaczający ziemski świat oraz my sami – jesteśmy zbudowani z materii. WYŁĄCZNIE!

    Antymateria – jakkolwiek by sobie jej nie wyobrazić – fizycznie, nie może istnieć dłużej niż jedną (dopisz sobie czytelniku dowolną ilość miejsc po przecinku) sekundy, bo natychmiast ulega anihilacji z otaczającą ją materią, która przewyższa ją masowo, liczbowo i procentowo.

    Antymateria jest najmniej trwałą formą występowania w przyrodzie – CZEGOKOLWIEK – już tak to brzydko nazwę w przeogromnym myślowym skrócie, aby broń boże nie zagłębiać się do struktury cząstek subatomowych.

    To nie my, z naukowym podejściem, mamy awersję do czegoś co nazywamy antymaterią, tylko rzekomo uduchowieni ludzie, używają do przesady wręcz, zapożyczonej terminologii naukowej, której sami prawdopodobnie nie rozumieją.

    O ile sobie przypominam, to nie ludzie nauki wymyślają teorie duchowe, że dusza ludzka przechodzi transformację co (strzelam!) 50 tysięcy lat – dlaczego zatem ludzie wiary wymyślają teorie naukowe o transformacjach materii i antymaterii co x lat? Tego nikt mi nie wytłumaczył. 🙂

    Do dziś dzień nie mam też zielonego pojęcia, co wspomniany Pan Owsianko miał na myśli mówiąc, cytuję: „trzy typy istot dźwięku w sześcianie zamysłu” – ja po prostu odpadłem wtedy po 20 minutach oglądania. Pełen szacunek dla tych, którzy są w stanie słuchać tego do samego końca – nie rzucając niczym w telewizor 😉 – i jeszcze wyciągać z tego jakiekolwiek konstruktywne wnioski. 🙂

   10. Energie mysli mozna bez trudu zmierzyc . Mysl jest energia i informacja zarazem ,wiec nie widze tutaj niczego nadzwyczajnego. Zanim cokolwiek powstalo musiala byc najpierw Swiadomosc , musiala najpierw powstac mysl- informacja i to chyba dla sceptyka , nie powinno byc niezrozumiale ? ” Wszyscy bylismy w bledzie , to co zwyklismy nazywac materia ,jest ENERGIA SPOWOLNIONA DO CZESTOTLIWOSCI ODBIERANYCH PRZEZ NASZE ZMYSLY” A.Einstein Jestesmy wiec Prawdziwymi Dziecmi Boskiej Swiadomosci i to jest chyba piekna wiadomosc . Oczywiscie jak sadze nie wszystkim to odpowiada ,bo kloci sie z ich dotychczasowymi przekonaniami 🙂 Przeanalizuj ile jest informacji w najmniejszym ziarenku – ktore doskonale wie kiedy ma zakielkowac i co z niego ma wyrosnac . Nie potrzebny mu jest ani zegarek ,ani kalendarz , bo informacje ma wpisana w swoja strukture .

 35. Panie Dionizy,
  słuchając Pana z przyjemnością zauważam nieścisłość w kwestii przyszłości- widać, że teraz sugeruje Pan, że przyszłość jest nieprzewidywalna (zupełnie).
  Wszyscy się starzejemy, widać, że wśród ludzi starszych (i trzeba się z tym pogodzić) częściej występuje zmiana zdania, niż i wśród ludzi bardzo młodych. Podobno z wiekiem dziecinniejemy, co jest tylko stwierdzeniem faktu i tyczy się NAS wszystkich, kwestią jest tylko nasz optymalny i indywidualny wiek wyjścia z dziecięcości i zbliżania się do niej ponownie (mnie też to tyczy).
  Nie mogę się teraz Panem zgodzić (ale mogę się mylić), że konik przyszłości na szachownicy skacze nieprzewidywalnie, bo sam nie skacze, lecz trzyma go jakaś ręka.
  Pojecie DEIZM -u ma tu sens, gdzie losy/przyszłość jednostki są w dużym stopnie nieprzewidywalne, ale losy/przyszłość Homo Sapiens, czyli rasy niewolniczej wytworzonej wskutek manipulacji genomem, jest bardziej przewidywalna w okresie kilkudziesięciu, może kilkuset lat, czyli feudalizm (PRL, ZSRR, USA, UE) bardziej lub mniej przykryte/okryte kolorami/reklamami.
  Ważne by nie mówić „na antenie” tego, co mi w tej chwili myślimy, co „w tej chwili mi w duszy gra”, bo nasze myśli też wędrują „w te we wte”.
  Polecam Wam wszystkim z NTV szkolenia prywatne, za które się płaci, dotyczące wystąpień publicznych, NLP, psychologii, co wpłynie na jakość/profesjonalizm NTV, uczcie się, ale prywatnie, NIE na studiach, bo studia, to strata czasu i pieniędzy.
  Ucząc się wszyscy osiągniemy korzyść, NTV będzie bardziej znana, wybory kandydatów NTV osiągną skutek, itd. Ucząc się, doganiasz rzeczywistość, potem do niej równasz, a jeszcze potem ją prześcigasz, czyli zaczynasz ją samemu kształtować. Jak nie będziecie się uczyć, to NTV nie odegra roli, będziecie, jak prezesi klubów sportowych, np. 30 lat bez sukcesu, ale na stanowisku. Sądzę, że Alex Jones (a na pewno David Icke, bo to dziennikarz) jakieś szkolenia zaliczyli.
  99% Polaków kończy własną intensywną edukacje na szkole (niższej, czy wyższej).

 36. Czuje sie potwornie , poniewaz wiem , ze jezeli nie stalo sie to do roku konca 2012 i jezeli Illuminati agenda nie zastopowala do tego roku calkowiecie to nasza przyszlosc dla kazdego z nas i nasze nadzieje nie zrealizuja sie .. Wrocimy do wiekszego jeszcze niewolnictwa na globalna skale . Jezeli nie jestes wybrankiem elity , bedziesz niewolnikiem w prnamentnym strachu w ciglej walce o swoje dobra , zdrowie i przezycie .
  Prosze mnie nie uspokajac ja nie jestem w stresie ja jestem swiadoma sytuacji .

  1. Kalino- nie ma czegos takiego jak , jeden wspolny materialny Swiat dla wszystkich ludzi na Ziemi . Cos takiego / taki twor/ po prostu nie istnieje. Wiem ,ze to o czym mowie moze byc dla niektorych szokujace ale tak wlasnie jest . Kazdy z nas tworzy swoj kanal rzeczywistosci .Czym wewnetrznie wibrujesz tego w zyciu doswiadczasz , bo te same wibracje/ te same energie/ przyciagaja sie do siebie. Proponuje Ci krotki film : „Kwantowa Apokalipsa ” / you tube/ , ktory wyjasnia to zjawisko . Jest zreszta dziesiatki filmow na ten temat wyjasniajacych role tak zwanego „obserwatora”. Nie jestesmy wiezniami Matrixa ,to my sami jestesmy odpowiedzialni za nasze szczescie a nie ktos inny.Jestesmy tworcami a nie ofiarami i to jest nasz naturalny stan , tylko o tym nie wiemy. Nasze mysli materializuja sie w kazdej chwili naszego zycia ,ale robimy to w sposob nieswiadomy. Bog jest zawsze dawca ,nigdy biorca . Bog to Inteligentne Pole Energii ,ktore odpowiada na nasze mysli podbudowane emocjami,wiec najwazniejsze jest to w jaki sposob myslimy . Kiedy to zrozumiesz , stworzysz wokol siebie mala strefe dobrych ,pozytywnych mysli ,ktore przyciagna inne pozytywne mysli /bo to sa te same wibracje, te same energie/Tak wiec Twoj Swiat sie zmieni. Jedyna przeszkoda w materializacji naszych dobrych i pieknych pragnien oraz marzen, jest nasz maly ,sceptyczny, ludzki umysl ,ktory zawsze bedzie temu zaprzeczal , wysmiewal taka sytuacje i w to watpil , bo nie jest w stanie tego wszystkiego zrozumiec. Kochajmy wiec bez wzajemnosci , bo my juz ta wzajemnosc mamy w sobie . Nigdy nie powinnismy dopuszczac do siebie mysli ,ze zycie jest ciezkie ,trudne a marzenia sa dla idiotow ,bo wtedy nasz sceptycyzm uniemozliwi nam materializacje piekna i dobra w naszym zyciu. Pozdrawiam Cie.

   1. „Bóg to Inteligentne Pole Energii, które odpowiada na nasze myśli podbudowane emocjami”

    Podoba mi się ta definicja. Dorzuciłbym do niej „świadome” 🙂

  1. A już się bałem, że zapomnisz to wkleić!!! 😉 😀

   Ten 90 sekundowy film wiesz co mi przypomina? Prezesa Kaczyńskiego przemawiającego cztery lata temu do „przyjaciół Rosjan”. Takie ocieplanie wizerunku – kominkiem, okularkami, pianinkiem, nutami, świeczką itp. 😉 Scenografia to jednak podstawa, wie o tym każdy PR-owiec każdego polityka! 🙂 (chyba poza Korwinem, bo on ma na to wywalone – i słusznie z resztą!)

   Powiedz proszę – w jakim celu wklejasz już trzeci czy czwarty link z „przygodami naszej ulubionej emigrantki – Grażyny J.” do piątkowej audycji/dyskusji o UFO i syrenach? Co to w ogóle ma wspólnego z tym o czym tutaj i teraz rozmawiamy? Ani to UFO, ani to syrena – takie ni pies, nie wydra! 😉 Nie prościej byłoby to wrzucić do działu DUCHOWOŚĆ, gdzie fachowcy od tematu by o tym chętnie podyskutowali?

 37. Coz was podkusilo rozmawiac o antymaterii . Antymateria ( to jest chyba cos co jest zaprzeczeniem materii i moze byc cos co jest materialne i oposit) well – wiec co to jest ? ) – nie wiem ale balabym sie uzyc takiego slowa moze zostala sworzona przez naukowy swiat do podtrzymania idei materii jako formy istniejacej wiec stworzono antymaterie , ze masa jest zbyt mala w kosmosie fizycznych obiektow zeby podtrzymac pojecie grawitacji .Za wszelka cene chcieli to zrobic dlatego pojawilo sie pojecie antymateri . Ja to tak rozumiem .Garawitacji nie ma wiec . Jest tylko tak zwana atrakcja elektromagnetyczna . Tak jak to jest pomiedzy ludzmi , ktorzy sie lubia . A nie istnieje jak ktos jest tobie obojetny .

  Wszystko sie miesza w jedna zupe obecnie ale niech tak bedzie .
  Niektorzy mysla , ze chanelingi to jest wszystko co przychodzi z semi fizycznych rass i nie fizycznych rass . Tak przychodzi . Tylko ostatnio przychodzi od jednej rasy , ktora jest semifizyczna i ma diabelskie zapedy . To jest dokladnie podobna energia do najochydniejszej black magic , ktora fuckkowy Mr Rotshchiald i cala jego zionistyczno-freemasonska ekipa uprawia . ( Przeanalizujcie panstwo ritualy i religie Mr mordercy Rotschiald on jest velon /Anunaki wtyczka na Ziemi , machina , ktora produkuje ten caly syf dla nas) . Opisze pozniej jak sobie przygotowuja grunt na terenach na , ktorych ja zylam i musialam uciekac . Nie wymyslam tych historii dla podbudowania siebie ale dla zorientowania sie o co tutaj naprawde chodzi na innym troche poziomie widzenia . O ZIEMIE CHODZI O ZIEMIE . Chca nas wykopsac z niej !!!
  Logicznym jest i to bardzo ze sa istoty :
  -Matafizyczne – enrgii pole ale okreslone jakas kosmiczna funkcja (nie maja fizycznej wagi)
  -Semifizyczne do , ktorych naleza :ci co maja jaks znikoma fizyczna wielkosc i wage i dlatego moga byc niewidoczni ale mozna ich czuc w swoim polu jak sie nie jest wizjonerem manipulowanym .
  – Fizyczne , ktore sa wagowe i swiadome swej wagi. Niektorzy sa tak swiadomi swojej fizycznosci , ze ich zycie jest kompletnie uzaleznione od warunkow outside .
  Im bardziej fizyczna osobowosc tym mniej gietka na rozumienie wszechswiata jako formy roznorodnej . Poprostu leca utartymi sereotypami egzystencji powielaja sytuacje i nazywaja otaczajce je zdarzenie jako ” ze historia zycia sie kolem toczy „.

 38. Pan Dionizy, pokazał kiedyś zdjęcie kosmity i twierdził, że jest autentyczne, następnie ktoś zauważył, że to stop klatka, albo zrzut z jakiegoś filmu science fiction. Otóż wydaje mi się, że mieli rację. Podobnie jest z syrenami, z tym dziwnym filmem, na którym jakaś istota dotyka okienka w batyskafie. Jak dla mnie to grafika komputerowa, fałszywka. Nie ma co się podniecać.
  Puszczono w obieg informacje o syrenach i wstrzymano badania. Ale to jedynie przykrywka.

  1. Powiem Ci w ten sposób… Choćby to końcowe nagranie z batyskafu było super-hiper-mega-1000% autentyczne, to w momencie kompletnej kompromitacji obu „dokumentów” jakie widzieliśmy – a konkretnie zdyskredytowania osoby rzekomego naukowca dr. Petersona – cokolwiek autentycznego po prostu blednie przy kłamstwie i fikcji, jaką ktoś próbował nas nakarmić. Skoro 99% obu filmów okazało się fikcją, to jaka jest szansa, że pozostały jeden procent miałby być autentyczny?

   Dochodzę do wniosku, że jedyne co było autentyczne w tych filmach, to konkretne pieniądze, dla konkretnych aktorów, za doskonałe aktorskie odegranie scenariusza wyreżyserowanego spektaklu. Tak samo jak konkretne i autentyczne były wpływy z reklam, na których Animal Planet zarobiła w przerwach „dokumentu” o syrenach.

   Nie ma co się mazać! 🙂 To nie pierwsze, a już na pewno nie ostatnie, kłamstwo i celowa dezinformacja z jaką przyszło nam się zmierzyć.

 39. Lacze z moim porzednim wpisem o wplywach chanelings i przekazow ezoterycznych10 lutego 2014 o 18:31 .
  W przekazach Tibetian Master Djwahal Kuhl przez Alice Bailey jako medium-cytat , ktory mnie poruszyl jest „Out of the spoliation of all existing culture and civilisation the new world order must be built” (1934). Kto byl wiec pierwszy w okresleniu NWO.
  Jezeli juz mamy medium i mistrza to musimy znalezsc , kto byl naprawde ten mistrz ?
  Na pewno nie byl zaden Mistrz z Tybetu tylko Velon /Anu i wyselekcjonowane osoby na Ziemi z monitoringiem przez , ktory sie komunikowaly , eteryczne kamerki i chipy pozwalaly im czytac ludzki umysl i przyzwyczajenia , czytac ludzkie emocje i popedy . Znac nas na wylot , nasze slabosci dolegliwosci zainteresownia etc. Markieting system przeciez pracuje na ich przykladzie .
  Jako semifizycznej rasie nie bylo dla nich trudnoscia lawirowania po naszych liniach czasowych . Tak wiec zaczeli komunikowac sie z Madame Blavatsky -masoneria zaadaptowala ich techniki bardzo szybko i dosyc agresywnym tempie zaczela je rozwijac przy pomocy tych spoza naszej Ziemi .
  Informacje M Balvatsky i jej wplyw na wschodnie i zachodnie nauki spirytualne mozna znalezc http://en.wikipedia.org/wiki/Helena_Blavatsky .
  Nastepna ofiara wplywow byla United Nations (UN) i bardzo wysoko postawione osoby , ktore ulegly naukom Blavatsky i Freemasonerii. Konkluzja Blavatsky/Freemason filozofia jest zorganizowana w porozumieniu z Anunaki .
  Jest jeszcze pytanie kiedy informacyjne chipy eteryczne zostaly wprowadzone do nas dla poznania nas i naszej kultury rozwijajacej sie na Ziemi ? Napisze to pozniej .

  1. Kalina ma ciekawe wpisy powiem więcej, wymagają większej uwagi. Ale panowie oportuniści mają chyba inny problem, iż wypowiada to kobieta, a tak się nie godzi.
   Powracając do tego co Kalina wnosi pragnę tylko dodać, że to co jest obecnie i to co nadejdzie, już było. Powtarzające się cykle zachodzą w całym wszechświecie i są nieuniknione jak przeznaczenie. Ale my już wiemy że w przeznaczenie możemy ingerować.
   Mnie tylko zastanawia jak bardzo oszukali nas Anu i czy uda nam się uwolnić od ich manipulacji?

 40. Hm naprawde zastanawiam sie bardzo mocno nad flaga UN -pokazuje ona plaska Ziemie bez watpienia .

  1. A co mieli globus na niej umieścić?! No zastanów się troszkę nim coś napiszesz. Flaga, godło, logo mają być proste do odwzorowania.

  2. A czy to, że nawinę 12 metrów węża ogrodowego na szpulę, upoważni mnie do stwierdzenia, że wąż nie ma wcale 12 metrów długości tylko pół metra i że nie jest wcale linią tylko okręgiem?

   Nadmuchaj powietrzem balon, następnie flamastrem narysuj na nim kontury kontynentów albo cokolwiek – kotka, pieska, żółwia i nietoperza. Następnie spuść powietrze z balonu i rozetnij go nożyczkami na dwie idealne połówki wzdłuż i połóż je na stole. I co widzisz? Dalej spisek ONZ-u? 😉

 41. z prasy naukowej (poniżej) można wydedukować dlaczego TUTAJ gaworzą jak w piaskownicy czyli o wszystkim bez konkretów, wniosków…
  na dodatek historia tej cywilizacji (ostatnie 4000 lat) dowodzi, że wyrosła na PIWIE, to nie tylko teraz ale przedtem twoi dziadkowie więcej używali tego narkotyku.

  „Niebezpieczny browar (źródło Charaktery 10/2013)
  Choć PIWO jest napojem niskoprocentowym, to jednak – jak zauważają amerykańscy badacze, ma porażającą siłę uzależniającą. Naukowcy z Indiana University School of Medicine odkryli ważny mechanizm, odpowiadający za to, że łatwo wpaść w nałóg, pijąc regularnie piwo. Okazuje się, że sam smak piwa powoduje wyrzut dopaminy w mózgowym ośrodku nagrody. A zatem piwo uzależnia podwójnie – przez zawarty w nim alkohol oraz przez walory smakowe. Obydwa czynniki powodują stymulację układu dopaminergicznego, a w rezultacie błogostan – skłaniający do poszukiwania kolejnych okazji, by napić się piwa.
  Inaczej niż w przypadku spożywania alkoholi wysokoprocentowych, piwo dostarcza organizmowi małej dawki alkoholu -10 g czystego alkoholu zawarte jest w ok. 250 ml piwa, podczas gdy w wódce tyle samo alkoholu zawarte jest już w 30 ml „czystej”. Jak mówi przysłowie: kropla drąży skałę nie
  siłą, lecz częstością spadania… Jeśli piwo jest spożywane regularnie, to skutkiem jest nałóg, choć zespół uzależnienia od alkoholu objawia się tutaj
  w dość podstępny sposób. Traktowanie organizmu małymi, lecz częstymi dostawami etanolu nie daje dramatycznych objawów po krótkim czasie, jednak prowadzi do przewlekłej choroby alkoholowej z wszystkimi jej konsekwencjami.
  Poza uzależnieniem od alkoholu, piwo może stać się przyczyną innych zdrowotnych powikłań. Ze względu na wysoką zawartość cukrów prostych po złoty trunek nie powinny sięgać osoby z cukrzycą czy otyłe. Dwutlenek węgla w napoju może powodować wzdęcia i bóle brzucha. Wysoki index glikemiczny oznacza szybki wyrzut insuliny i napady głodu… kończące się objadaniem.

   1. Jeśli z tym piwem jako rzekomym narkotykiem to była aluzja do mnie, to polecam lekturę czegoś mniej narkotycznego, jak np. słownik angielsko-polski. Można w nim się dowiedzieć „co to je ten bir kołster” – tak gdyby ktoś się pytał. 😉

 42. Kontynuuje wpis
  Adam Weishaup thttp://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Weishaupt mial cos w rodzaju padaczki w 1773 i umarl . Mayer Amschel Rothschild byl nieco zdziwiony jak kumpla zobaczyl po trzech dniach w dobrej kondycji jego smierc byla inzynieria VELUS a powrot do zycia z inna swiadomoscia . Kliniczna smierc istnieje wiec nic dziwnego , ze tak bylo . Analizujac Weishaupt chrakter i moze jego potomkow odnajdziemy cos w nich diabelskiego a nie ludzkiego .
  Najsmieszniejsze to w tym calym wbiciu sie Velus w cialo Weishaupt bylo szokiem a zarazem magic dla Rotschiald tak wiec Velus zacwaniczyli i powiedzieli jemu , ze to za jego sprawa Weishaupt pozostal przy zyciu bo on jest Velus .
  Tak wiec mamy dwoch Velus jeden prawdziwy a drugi mysli ze jest God bo czyni cuda 🙂
  Prawdopodobnie velus do dzisiaj graja z nimi w nierowne klocki 🙂
  No i zaczelo sie stabilizowanie iluminatii w 1776 roku . Przy stabilizowaniu byly obiecane uczestnikom kontrola nad swiatem i niesmiertelnosc .
  Czyli pierwszym z nich byl Weishaup,s-Velus or Velon okreslony numerem 19 .
  (Poniewaz numerologia to tez jest New Age) +5 Anunaki , ktorzy przybrali ludzkie ciala poprzez narodzenie sie fizycznym procesem .
  Razem z Rothschiald bylo ich 12 wlaczajac Georga Washingtona (tez byl bogiem )
  Chcialam zaznaczyc , ze iluminati nawet bez Velus help moga potencjalnie zyc 250 lat nawet w terminologi ludzkiej mozna zyc tak dlugo . jednemu sie to udalo nawet .
  Nic dziewnego , pan dr Pokrywka ma ulotke , z li Chung , ktory dozyl 256 lat w ludzkim ciele .czyli jest to mozliwe
  Sprecyzuje , nawet jak iluminati fizycznie umra ,w jakims punkcie przed ich fizyczna smiercia Velon uzywaja swojej Me,s technologii ,zeby skopiowac cialo tego kto umiera , czyli top illuminati to jest animacja velon . Cos w rodzaju Dolly the sheep
  Od tego punktu Velus staly sie Bogiem illuminati i takze freemasons . Kiedy masz taka sile resurrect zmarle cialo i mozesz zrobic tak , ze ludzie zyja do 250 lat to jest zrozumiale , ze masz kontrole nad ta grupa .
  Historia toczy sie dalej i jest dosyc skomplikowana ale dosyc ciekawa poniewaz Velus /lucyfer idzie juz w Tibet .Zobaczymy jak sie ksztaltuja losy Dalai lama i ich kultura wyboru Dalai lamy .

 43. Beercoa. spiesze z odp.!O ile mnie pamiec nie zawodzi,to wlasnie tu na tej stronie mielismy (obys nie czul sie urazony-jakas czesc z nas!) przyjemnosc poznania historii Gracjany!I to wlasnie na-UfoOni juz…byly relacjonowane rozmowy z Gracjana. Podejrzewam jednak,ze gdziekolwiek bym nie wkleila tego linku,zawsze z Twej strony byloby jakies ,,ale”.Mowisz,masz!K woli wyjasnienia;nie jestem adwokatem -obronca Gracjany, nie jestem osoba ktora wszystko lyka co ma na talerzu podane, a juz na pewno nie bede polemizowala z Toba nt Politykierstwa obydwu panow K. Chetnie podjelabym jakis temat z ww ale nie zabieram glosu nt, na ktore mozna li tylko i wylacznie,,gdybac”.Niczym teoria jajka i kury!Pozdrawiam i zycze milej lektury j.w.

  1. Tak, to prawda. BYŁY. Ale na całe szczęście już nie są, więc może dajmy sobie z tym spokój? To taka moja grzeczna sugestia – bo tak jak szanowna Pani nie czuje się adwokatem zainteresowanej, tak jak nie chciałbym uchodzić za jej prześladowcę. Nie mniej jednak forum to o wiele bardziej się rozwinie jeśli porozmawiamy o jakichś konkretach, a to co nie jest konkretne lub wybiega poza tematykę, pójdzie raczej do działu „Duchowość” albo gdzie indziej, np. do kosza. ;-))))

   zdrówka,
   Tomasz

  1. Z Polski wywodzi się cała masa FAJNYCH ludzi, jak np. Kopernik, Heweliusz, Wolszczan – poczytaj sobie o nich. 🙂

   Co do filmu, który podlinkowałaś, przyznaję się bez bicia i z przerażeniem na twarzy, że dziś chyba nie usnę. Nawet to, co mówił Pan Owsianko w swoich audycjach, powala stukrotnie merytoryką ten bełkot, który można było usłyszeć tutaj z ust dwóch pożal-się-boże laureatów konkursów astronomicznych. Dobrze, że brali udział jedynie w grudziądzkim OMSA i że żaden z nich nie jest członkiem PAN, bo bym poprosił chyba aby wykreślili moje nazwisko z bazy danych finalistów swojego konkursu, w którym kiedyś sam brałem udział.

   Pomyśleć też, że jeden z nich należy do PTMA oraz studiuje na Akademii GÓRNICZO-hutniczej. Ciekawe co jego koledzy z uczelni albo wykładowcy zajmujący się GÓRNICTWEM – czyli dosłownie kopaniem w głąb Ziemi – sądzą o tego typu rewelacjach. Chłopaki naprawdę przebili nawet Tadzia Owsiankę! 🙂

 44. Przyłącz się do medytacji – uwolnienie wolnej energi ,darmowej energi -18.02.2014r. o 17 godz.

 45. Pamiętacie Dariusza Kwietnia. Często gościł w piątkowych audycjach i prowadził wykłady na harmonii kosmosu!. Teraz jego dawni kompani w tym Karol Sawiak chcą mu wytoczyć proces z kilku paragrafów i wprost piszą że cierpi na chorobę psychiczną i jest leczony od dawna. Tutaj link > http://zobten.blogspot.com/2014/02/czonek-grupy-zge-oszukany-przez-pana.html
  Co na to Pan Zagórski który go wypromował pomimo ostrzeżeń i dowodów w postaci rozmów telefonicznych?

  1. Zasadnicze zarzuty dotyczą malwersacji finansowych jakoby prowadzonych przez Dariusza Kwietnia.Nie potwierdzam-wpłaciłem 2 razy dla poszkodowanego Tomasza i pieniądze doszły.Nie potwierdzam ,że moje pieniądze wysłane poszkodowanemu nie doszły,ponieważ doszły.Numery konta sa podane prawidłowo na stronie D. Kwietnia.Nie potwierdzam zarzutów przedstawionych w linku-w odniesieniu do spraw finansowych-mających uderzyć prawnie w Dariusza Kwietnia.Podany numer konta jest ok.

 46. Tomasz
  Uwazajcie !!!
  Ja dosyc duzo wiem o zbiorowych medytacjach !!!
  Nie powinny byc organizowane na czas .
  Ktos wami manipuluje sorry !!!!!!

Comments are closed.