UFO? Oni już tu są! – 9.08.2013

„Kosmos, UFO, religie i duchowość” – to tytuł panelu dyskusyjnego, który odbył się na III Wczasach z UFO. Udział w dyskusji wzięli: Jacek M. Kwiatkowski, Paweł Nogal, Wojciech Drewniak i Janusz Zagórski oraz uczestnicy panelu.

34 thoughts on “UFO? Oni już tu są! – 9.08.2013

 1. Witam Jaśnie Oświeconych

  I pytanie, o czym wy opowiadacie Panowie? Przecież już w Księdze Zohar mamy opis kilku cywilizacji pozaziemskich. Zohar, „Księga blasku” to mistyczny to mistyczny komentarz do Tory, Pieśni nad pieśniami i Księgi Rut.
  Tak więc nie są to nowe wiadomości, Zohar spisany został w XIII wieku!
  Mamy tam opis wszystkich cywilizacji z naszej galaktyki oraz tych, którym kłanialiśmy się w pas, uważając ich za bogów.
  Te informacje były jednak przez Kościół cenzurowane. Jednak zapewne ci bardziej inteligentni wiedzą o tym.
  Powtarzacie Ojciec Pio to… Kościół tamto… To wam wbili do głowy i tak macie myśleć. Wiedza jest formą władzy, instrumentem, który miał znajdować się w rękach kapłanów, a nie pospólstwa.

  I link dla tych, którzy nie lubią czytać, same tłuste fakty:
  http://www.youtube.com/watch?v=Dtr-Go0BcXE

  Pozdrawiam.

 2. Errata, według WIKIPEDII Zohar powstał w XIII wieku.

  Według wszystkich Kabalistów, a począwszy od autorów książek, Zohar napisany został przez Szymona Bar Yochai (Raszbi), który żył około II bądź III wieku naszej ery. Istnieją także opinie, w kręgach scholastycznych, według których Zohar napisany został w XI wieku przez Kabalistę Rabiego Moshe de Leon. Tej opinii zaprzeczył sam Rabi Moshe de Leon, który powiedział, że księga Zohar została napisana przez Raszbiego.

  Lubię Was, ale niczego nowego nie mówicie, a w dodatku popełniacie błędy wynikające z braku wiedzy. Na Waszej stronie nie znajduje ciekawych informacji, jedynie plotki. Żyjecie we własnym świecie.

 3. Potrzeba w tej NTV więcej dyskusji,polemiki ,debaty,rozważań właśnie z księżmi na temat UFO myślę że było to by niezmiernie ciekawe i ekscytujące takie długie teologiczno-filozoficzne dyskusje i kontemplacje. Tylko choroba jasna czy? i jaki ksiądz podejmie to wyzwanie? i rzetelnie z całkowita powaga będzie próbował rozwikłać spór i podejście kościoła do tych jakże prawdziwie manifestujących się fenomenów. Wiem iż takie rozmowy są dużą rzadkością,ale właśnie dlatego powinny one się cieszyć największą oglądalnością i możliwością skomentowania tychże wywodów jednej czy drugiej strony. Bardzo mi tego brak.
  Pozdrawiam wszystkich włącznie z adminem z którym ostatnio nie było mi po drodze.

  //
  Oj tam, oj tam, oj tam.
  Po drodze czy nie dziękuję i pozdrawiam wzajemnie.
  Voytek – [Admin]

 4. Prawda jest jedna i nie ma wersji, alternatyw, wariantów i polemiki jak jest. Nasz „zachodni” świat zapatrzony materialistycznie od razu łyknął jak młody Pelikan zmaterializowaną religię z jej wszystkimi obrzędami, jako jedną jedyną prawdę. Tylko jaką? Nie dowiedziałem od żadnego księdza kim jest Bóg, Jezus ani dokąd zmierzamy i jaki jest sens naszego życia. Dowiedziałem się natomiast że trzeba chodzić do kościoła i to tam jest Dom Boga. Jednym słowem Bóg, który stworzył cały Wszechświat i nas, nie potrafił zbudować dla siebie ani jednego kościoła i musiał biedny czekać aż my mu wybudujemy. Wcześniej biedak był bezdomny. Co było dalej? Ano zamknęliśmy go tam, w małym kojcu, zwanym Tabernakulum, wietrzymy mu raz na tydzień czasem częściej a raz do roku pakujemy do Monstrancji i zabieramy na spacer po okolicy w zacnym towarzystwie obrazów, sztandarów i podobizn „świętych” – baaaaardzo wczesne średniowiecze i to tam właśnie zatrzymał się KK. Gdyby Bóg miał cokolwiek wspólnego z religią, nie byłby godny aby się do niego modlić. Jeżeli zgrzeszyłeś, sam za to zapłacisz czy tego chcesz czy nie i żaden kapłan ani nawet papież tego nie wymodli, bo żyjemy w świecie przyczyn i skutków. Bóg nie będzie zmieniał co chwilę świata likwidując skutki naszych czynów, bo ksiądz lub my odklepiemy zdrowaśkę. Żadna msza w intencji, modły, ani czczenie obrazów nic nie pomogą. Bóg nie potrzebuje śpiewów, 100 metrowych sklepień w świątyniach i kapiącego złotem ołtarza, nie po to stworzył to wszystko. Mamy ewoluować pod względem świadomości a nie biegać na mszę i dawać na tacę. Wychodząc z kościoła Bóg wychodzi razem z Tobą, bo jest w Tobie i tam jest jego dom a w świątyni zostają martwe i nic nie znaczące przedmioty.
  Mamy tendencję do politykowania i koniecznie chcemy poznać geografię polityczną galaktyki a najpewniej i całego Wszechświata – kto rządzi, kto rozdaje karty i dlaczego nie chce się ujawnić? Gdyby się ujawnił, zaraz byśmy negocjowali ile miejsc w parlamencie galaktycznym i jaki parytet!!! Dlatego się nie ujawnia, że taka jest jego rola – ma nas prowadzić i uczyć drogi do wyzwolenia. Jeżeli jednak nie jest się ślepym, a otwartym i wie się gdzie szukać, wszystko można znaleźć, w tym odpowiedzi na większość pytań, których tu tyle padło. Otwarcie siebie na nieznane i rezygnacja z „materialnego” spojrzenia i wiary w kościelne dogmaty, dadzą w końcu efekt.

 5. @EW. 🙂

  Wyjoneś mi to zy mojego śpiewnika 🙂
  „Ach ci ludzie, to brudne świnie
  co napletli o mojej dziewczynie
  jakieś bzdury o jej nałogach
  to po prostu litość i trwoga ,
  Na głowie kwietny ma wianek
  w ręku zielony badylek
  a przed nią bieży baranek
  a nad nią lata motylek ” :=) http://teksty.org/kult,baranek,tekst-piosenki

 6. Mam nowa teorie wg ktorej prawdziwe UFO sa zimne i zawsze sa otoczone chmura. Niska temperatura ma zwiazek z nadprzewodnikami i antygrawitacja. Dlatego jedna z galezi ufologii powinna byc obserwacja dziwnych chmur

 7. Wg mojej wiedzy upadłe anioły natworzyły wiele mniej lub więcej upadłych światów.
  My powinniśmy rozkminić nasza sytuację, kim my jesteśmy i dokąd zmierzamy.
  Dla mnie należy trzymać się nauk JEZUSA zrozumieć JEGO i wtedy wyjdzie nam samo z kim mamy do czynienia z obcymi.
  To samo na ten temat mówi R.Steiner i Universelles-leben.
  Wg Steinera wszystkie wcześniejsze religie były dane tym ludziom i na ten czas.
  Chrystus przyniósł nam nauki i na nowożytny czas i te wszystkie wcześniejsze religie należy przepoić impulsem Chrystusowym.
  Tego samego zdania jest ruch z prorokinią na ten czas Gabrielą która prostuje to co nagmatwało CHRZEŚCIJAŃSTWO i niesie wiedzę na ten czas.
  My powinniśmy urzeczywistniać nauki JEZUSA wtedy nikt nas nie oszuka.
  Jest wiele jeszcze do przetłumaczenia na polski z niemieckiego w sumie z angielskiego i innego też.
  Po polsku też jest sporo ale dużo jeszcze nie.
  Chętnych do tłumaczenia zapraszam.

 8. Nic nowego się nie dowiedziałem a i kościół nic ludziom w prosty bez filozofii sposób nie powie, gdyż nie może powiedzieć świat i to co go napełnia pochodzi zgodnie z Objawieniem Jana 13:18 od liczby 66 i 6 jest to liczba człowieka która wywodzi się od Anunaki czyli 1 szar. Część ludzi tylko ma pierwiastek inny, pochodzący od Uri od istot które odwiedziły nasza ziemię i przewyższali wszystkie istoty zamieszkujące wszechświat. Dlatego Niemcy hitlerowskie dożyli aby była rasa aryjska która wywodzi się od Uri a nie od Reptylian i Anunaki

 9. niedziela 21;58 z kierunku wschód -zachód delikatnie pod kontem na północ nad Krakowem przelatywały 2 obiekty koloru pomarańczowego.. widzieliśmy je bardzo wyraźnie.. tuz nad dachami naszych 2 kamienic. wrażenie szokujące. nogi nam drżały jak by miały sie rozlecieć.. nigdy az tak blisko nie widziałem tych obiektów.. były pomarańczowe jakby z zółtą otoczka, leciały równolegle obok siebie ,dość wolno żeby im sie dobrze przyjrzeć ok 10 sek..oba były płaskie ,okrągłe leciał oba pod takim samym kontem..jak by bokiem.. widziałem juz kiedyś z daleka takie obiekty..ale dzis widzieliśmy je tak blisko, ze serca nam stanęły. leciały wprost nad centrum..kierowały sie nad samym rynek krakowski..(my mieszkamy ok 300 metrow od rynku ale czy tam przeleciały nie mogliśmy zobaczyć bo dachy nam zasłoniły widok).jesteśmy ciekawi czy ktos jeszcze to obserwował.. czy ktos jeszcze to zgłosił?

 10. Bardzo ciepła i budująca wypowiedź Pani
  z doświadczeniami mistycznymi 🙂

  Paraca nad sobą jest ważniejsza od walki z „systemem”…
  Może dlatego dotąd wszelkie rewolucje kończyły się
  kolejnymi zniewoleniami.

 11. @Mózg
  wiadomości z linku nie są jakimś odkryciem dla prowadzących jak sądzę…
  Wiedzą i o genetyce Elochim i o Wedyjskich opisach statków powietrznych
  i o artefaktach wytworzonych przez Ziemskie cywilizacje sprzed milionów lat
  – np. wykłady kalusa Dony itd. itp.
  Nawiązywanie do chrześcijańskich objawień ma sens, bo jest najłatwiej
  kulturowo przyswajalnym materiałem dla wielu ludzi.

  Cała audycje nie miała zdaje się za zadanie być odkrywczą i szokującą,
  co porządkującą i omawiającą znane wątki.

  Co do linka – ciekawy, niepotrzebne tylko te aktorskie klimaty.
  Bardziej naturaliniej byłoby bez nich.

  Pozdr

  😉

 12. Rozwiazalem zagadke pieczeci na 1 dolarowce. Liczba 34 ma zwiazek z ostatnim szczeblem wtajemniczenia masonow. G odnosi sie niewatpliwie do GOD lub Godlike, natomiast 1:Angel oraz 18:Satan, nalezy zastosowac alfabet bez Q tzn jest to chyba starsza wersja, co zreszta wskazuje ze zostalo zaprojektowane dawno temu. Glownie chodzi o dwie sekretne rzeczy, ukryta litere i tajemnicze znaczenie G oraz liczbe 34. Ps gdy zsumuje sie 3+4 daje to 7:G wszytko u masonow obraca sie wokol tego tajemniczego G i mysle ze nieco jego znaczenie zostalo tu wyjawione, znajduje sie na samym szczycie wiec niejako odnosi sie do Boga a najwyzszy stopien masonski to Boski. Jak widac rozpracowalem to calkowicie logicznie, matematycznie, nie ma miejsca na przypadek.

  http://img20.imageshack.us/img20/8626/8ge0.jpg

 13. mnie też najbardziej przypadła wypowiedź tej Pani, prócz tego jeszcze Paweł gada do rzeczy, na oldschoolową resztę szkoda czasu

 14. @gUral

  Chciałbym z Tą Panią zobaczyć jakiś wywiad w NTV.
  Bije od Niej siła spokoju, wynikająca z doświadczeń
  jak i spora wiedza praktyczna.
  B. fajna! 🙂

 15. jak widzę niektórzy mają obsesję KK 🙂 jakoś nie potrafią zobaczyć że w tej chwil zagrożeniem jest islam bo tam za takie dyskusje byłaby kara śmierci

 16. Franciszek pisze:
  ‚mają obsesję KK 🙂 jakoś nie potrafią zobaczyć że w tej chwil zagrożeniem jest islam bo tam za takie dyskusje byłaby kara śmierci’
  – – Nie ma różnicy Panie F. Allach i Jehowa to bogowie dzielący strefy wpływów tej planety, którzy wyewoluowały pierwotnie z demonów pustyni jakimi byli parę tysięcy lat temu dla Hebrajczyków i innych plemion pn Afryki. Islamiści ścinają za takie rozmowy a NATO w obronie ‚kultury chrześcijańskiej’ (WTC) zrzucają bomby na Irak i Afganistan. Jedni warci drugich. Trzeba być albo tylko mahometaninem albo tylko chrześcijaninem żeby widzieć między jednym a drugim jakieś różnice… (Pozdrowienia dla Franciszka: Fran cisz ku! Fran cisz ku! Fran cisz ku! Nic się nie stało, Franciszku nic się nie stało, nic się nie stało, Franciszku nic się nie stało! 🙂

 17. aid pisze:
  ‚To co podał/ła salsa POWINNO być omówione szerzej w NTV!
  B. mocna informacja nawet dla ludzi zaznajomionych z tematyką…’

  – – NTV w taki lub inny sposób od początku swego istnienia omawia TO szeroko i wystarczająco szeroko. Nie siej se &aid paniki w swym sercu. Po prostu ujmij to jak Jezus: ‚Jam nie jest z tego ani dla tego świata’, i miej na to z góry…na ‚w’..

 18. @aid

  wszystko wiecie, orientujecie się i w ogóle, tryskacie inteligencją, ale chyba dla osób nie interesujących się tematem, dla laików, a kopiecie dół na środku jeziora, moim zdanie. Twoje tłumaczenia są dla mnie przekombinowane.
  Wyobraźcie sobie, co by było gdyby NASA, jakieś państwo ogłosiło obcy istnieją, tu i tu… I co dalej?
  Sądzę, że niektórzy skłonni byliby polecieć, płacąc za bilety. Milionerzy mogliby sobie na to pozwolić. Wyobrażacie to sobie, gdyby wrócili i powiedzieli, że tam i tam nie ma wojen, ludzie żyją zgodnie z Matką Naturą. Nie zatruwają środowiska. Nie jedzą świństw. Nie ma pieniędzy, które zamieniają nas w białych niewolników. Każdy ma zajęcie.
  prości ludzie nie mogą ani polecieć, a jak już to nigdy nie wrócą, bo by siali „herezje”.
  Dla młodych osób wchodzących w temat może o to ciekawe, co mówicie, dla mnie to nic nowego.

 19. „NATO w obronie ‚kultury chrześcijańskiej’ (WTC)” zrzuca „bomby na Irak i Afganistan”??? To chyba jakiś żart. Poza tym wojna Jehowa versus Allach to nie żadni chrześcijanie kontra muzułmanie, ponieważ Żydzi to nie są chrześcijanie. A różnice widać jak na dłoni tylko wystarczy najpierw pojechać i do jednych i do drugich i samemu się przekonać.

Comments are closed.