Uprowadzona przez UFO

Polski przypadek UPROWADZEŃ

Pan Grzegorz Popławski (badacz zjawisk paranormalnych, twórca portalu czasnowejery.pl ) trafił na niezwykły przypadek polskich uprowadzeń przez istoty pozaziemskie.

Mieszkanka Trójmiasta, Pani Katarzyna Łyduch od kilku miesięcy jest w bardzo drastyczny sposób uprowadzana. Jej życie zmieniło się nie do poznania.

Cała historia rozpoczęła się niecały rok temu. Pani Katarzyna podświadomie czuła, że coś złego się z nią dzieje, ale nie wiedziała – co. W ciągu nocy jej ciało było przenoszone w inną przestrzeń. Wszystkie wspomnienia z tamtego okresu zostały zastąpione „snem maskującym” – zamiast rzeczywistych obrazów, pomieszczeń w których się znajdowała podczas uprowadzeń – widziała gęsty, ciemny las.

Od początku 2010 roku wydarzenia w których brała udział Pani Katarzyna przybrały na sile. Wiedziała, że już dalej sama tego nie udźwignie. Skontaktowała się z Panem Grzegorzem Popławskim. Po wielu wspólnie przeprowadzonych rozmowach stało się jasne, że mamy do czynienia z UPROWADZENIAMI PRZEZ UFO.

3 thoughts on “Uprowadzona przez UFO

  1. relacja tej pani jest zupełnie niewiarygodna…proponowałbym wizytę u lekarza specjalisty…

  2. W czerwcu ma zostać przeprowadzona regresja hipnotyczna, aby się dowiedzieć więcej, ale p. Katarzyna potrzebuje czasu…

Comments are closed.