Warsztaty free-PEMF w Wielkiej Brytanii w Londynie i Bradford

Twój biorezonans

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu widzów NTV poza granicami Polski organizujemy, wspólnie z twórcą projektu biotronika.pl Krzysztofem Czobą warsztaty budowy własnych urządzeń free-PEMF do stymulacji pulsującym polem elektromagnetycznym niskiej częstotliwości np. naturalnymi wibracjami Ziemi.

Celem warsztatów jest umożliwienie osobom, które chcą posiadać urządzenia biorezonansowe, a nie mają wystarczającej wiedzy i umiejętności na samodzielne złożenie tych urządzeń po okiem instruktora. Szczegółowe informacje o urządzeniu i wykorzystaniu free-PEMF znajdziesz na stronie: www.biotronika.pl

Korzyści z posiadania free-PEMF są nieograniczone. Od profilaktyki zdrowotnej, poprzez działanie antystresowe, relaksacyjne, obniżające ciśnienie i poprawiające cyrkulację krwi, do przeciwbólowego, przeciwobrzękowego, gojąco-regenerującego, anty-reumatycznego, przyspieszające leczenie kontuzji, detoksykacyjnego, harmonizującego i wiele innych.

Każdy z uczestników samodzielnie złoży, dla siebie na własność, zestaw free-PEMF (urządzenie sterujące free-PEMF z ładowarką i cewką pomarańczową z tłumikiem) i  zostanie przeszkolony z jego obsługi.

 Warsztaty są jednodniowe, od 10:oo do 18:00

Pierwszy warsztat  w dniu 12 Maj odbędzie się w: Wf11qw, Wakefield, 29 Brook Street

 Drugi warsztat w dniu 13 Maj odbędzie się: 65 Jeddo Road London  W12 9ED

 Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: ntvwroclaw@gmail.com

Kontakt do organizatora w Wielkiej Brytanii: Anna Garncarek tel. 0044 7891313769, email: ania470@icloud.com

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona do 16 osób, dlatego będzie liczyła się kolejność zgłoszeń.

Cena warsztatów £150 – w cenie warsztatów wliczone są części do free-PEMF.