Warsztaty: Namaluj swoją Mandalę

Warsztaty : Namaluj swoją Mandalę

29 listopada (sobota) 2014 w g. 13.00 – 18.00
Warszawa

Od wielu lat zajmuję się malowaniem obrazów energetycznych inspirowanych moimi duchowymi doznaniami. Wiąże się to także z odbieraniem przekazów światła z innych, wyższych wymiarów. Malując obrazy dla rożnych osób jestem w stanie podwyższonej wibracji świadomości. Płyną do mnie wtedy kształty i kolory jakie powinnam namalować dla danej osoby. Przelewam to odpowiednimi farbami i kredkami pastelowymi na obraz. Tworzy się wtedy spójny przekaz energetyczny. Z informacji docierających do mnie od osób, którym namalowałam taki obraz wynika, że ma to duży, pozytywny wpływ na ludzi.

Tak naprawdę to każdy mógłby rozwijać tego typu zdolności. Warsztaty na jakie mam przyjemność Was zaprosić pozwalają mi na wspieranie uczestników, by znaleźli kontakt ze swoim wyższym Ja i doświadczyli przekazu z tego Źródła poprzez samodzielne malowanie swojego obrazu energetycznego.

Na warsztatach otrzymujecie profesjonalny duży zestaw suchych pasteli i podobrazia do malowania. Na nasze zajęcia mogą przyjść także osoby, które nigdy wcześniej nie malowały. Tworzenie obrazów będzie miało charakter ściśle intuicyjny.

Wsparciem tego procesu będzie poprowadzenie przeze mnie odpowiednich wizualizacji, sprawdzonych technik relaksacji oraz wzmocnienie całego doświadczenia pracą z dźwiękiem. Od dawna zajmuje się także śpiewaniem mantr w sanskrycie i widzę jak wielkie znaczenie dla malowania i duchowego wzrastania ma właściwe używanie swojego głosu.

Namalowane przez Was obrazy stają się wraz z zestawem pasteli Waszą własnością. W domu możecie kontynuować zdobyte na warsztatach doświadczenia.

Serdecznie zapraszam do wspólnego malowania osobistej Mandali 🙂

 

Informacje:

Kwota za uczestnictwo: 400 zł ( w tym opłata za materiały do malowania jak m.in: zestaw suchych pasteli, podobrazia). Ze względu na potrzebę zakupu potrzebnych materiałów na warsztaty zapisy przyjmuje najpóźniej do 17 listopada.

Przy zapisie obowiązuje wpłata zaliczki w wys.160zł

Miejsce: Warsztaty odbędą się w Buddha Spa ul. Aleje Jerozolimskie 11/19
Warszawa

Zapisy: na e-mail: devisatnam@gmail.com
nr tel. 531 539991.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zaliczki proszę wpłacać po wcześniejszym potwierdzeniu wolnego miejsca na warsztaty.

Należy zabrać ze sobą wygodne ubranie, które może się ubrudzić w trakcie malowania i wodę do picia.

 Zaliczkę w wys. 160zł proszę wpłacić na poniższy nr konta:

36 1050 1054 1000 0091 3871 9365
ING Bank
Dominika Dominiak

W tytule przelewu proszę wpisać: Imię i nazwisko osoby uczestniczącej, wpłata zaliczki na warsztat malowania Mandali 22.11.2014 , nr tel kontaktowy

Po dokonaniu wpłaty zaliczki poproszę o wysłanie maila z potwierdzeniem wpłaty na adres e-mail: devisatnam@gmail.com , w treści maila proszę o podanie danych do kontaktu: Imię, nazwisko i nr tel.

Osobiste energetyczne Mandale
i
Obrazy Światła na indywidualne zamówienie

Moje obrazy energetyczne, które maluje od wielu lat dla ludzi są także dla mnie wielkim darem. W czasie ich malowania odczuwam jakbym znajdowała się w innej czasoprzestrzeni. Wiem, że płynie wtedy przeze mnie energia miłości.

Mandale można zamówić z intencją w jakiejś sprawie. Każdy Obraz jest osobliwym przekazem energii dla osoby zamawiającej. Mandala może być również malowana również jako element wystroju wnętrz i może być też oryginalnym prezentem dla bliskiej osoby.

Im dłużej maluje Mandale tym głębiej do mnie dociera prawda jak wielki wpływ na ludzką świadomość ma oddziaływanie właściwie skomponowany układ barw i kształtów.

Namalowałam już w życiu wiele energetycznych obrazów i wiem, że wniosły one wiele dobrych zmian u ludzi. Pokazywałam i omawiałam moje obrazy w programach NTV.
Serdecznie zapraszam do ich obejrzenia na you tube.

Zapraszam do kontaktu 🙂

Kontakt: devisatnam@gmail.com , Profil na FB Dominika Devi Dominiak
nr tel.: 512 684 882