Warsztaty: PRZEBUDZENIE DUCHOWE W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI

„PRZEBUDZENIE DUCHOWE
W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI”

Spotkanie z prof. Maciejem Adamskim

05 – 06 listopada 2016 r.

Sala konferencyjna Quality System Hotel

Wrocław, Aleja Marcina Kromera 16

Jeśli zapomniałeś, co znaczy być kochanym bezwarunkowo; Jeżeli nie pamiętasz, czym jest Boża Miłość, to wtedy powstaje w tobie obraz, takiej miłości, jaką widzisz w otaczającym cię świecie.

 Maciej Adamski


PLAN WARSZTATÓW

 1. Wszystko jest energią.
 2. System energetyczny człowieka.
 3. Kim jesteśmy, dokąd zmierzamy.
 4. Paradygmaty bazowe ludzkiej egzystencji.
 5. Co steruje naszym życiem.
 6. Świadome zarządzanie energią.
 7. Na co tracimy w życiu energię.
 8. Etyczne i duchowe aspekty ludzkiego cierpienia.
 9. Przebudzenie duchowe.
 10. Wpływ dźwięku mis i gongów tybetańskich na zdrowie i życie człowieka.

Poruszane zagadnienia:

 • Cel naszego istnienia;
 • Co przyciągamy do siebie?
 • Jak odnaleźć swój cel życiowy?
 • Co powoduje zagubienia, nieszczęścia, cierpienia?
 • Dlaczego z trudem przychodzi nam zrozumienie, że życie na Ziemi jest szansą?

W czasie seminarium zostanie przeprowadzona medytacja, świadome przesyłanie energii, ćwiczenia wzmacniające oraz relaksacja dźwiękiem.

UWAGA:

PROSIMY O ZABRANIE KARIMAT – zajęcia z dźwiękiem

TERMIN i KOSZT:

05 listopada 2016 r. godz. 10:30 – 17:30
06 listopada 2016 r. godz.
10:00 – 17:00

Koszt dwudniowych zajęć: 250 zł / osoba

Celem rezerwacji miejsca na zajęciach prosimy o dokonanie wpłaty w kwocie 250,00 zł. do 31 października 2016 na konto:

Fundacja Promocji Aktywnego Trybu Życia Riad
50 8882 1032 2001 0027 1934 0001

 wraz z dopiskiem: „Darowizna celowa: warsztaty –  Adamski”.
Prosimy o wysłanie maila potwierdzającego dokonanie wpłaty (kopia dowodu wpłaty nie jest konieczna) wraz z nr kontaktowego telefonu.

Zgłoszenia mailowe: seminaria.wroclaw@gmail.com

Kontakt telefoniczny: Maciej Adamski – 603 058 161
Michel Rachel – 507 825 202

 

ZAPRASZAMY


Prof. dr hab. inż. MACIEJ ADAMSKI

Zainteresowania twórcze: system energetyczny człowieka, sens i istota egzystencji człowieka, futurologia życia w aspekcie konstruktywnym jak i zagrożeń współczesnego świata, hiper przestrzeń i przestrzeń astralna. Intuicja w percepcji życia codziennego. Holistyczne postrzeganie człowieka i wszechświata. Istota duszy i duchowości, przebudzenie duchowe, reinkarnacja, stan bardo. Prawo rezonansu i radykalne wybaczenie.

Duchowość – to indywidualne poszukiwanie sensu i celu w życiu, które może, ale nie musi być związane z konkretną religią.

Przebudzenie Duchowe – to droga do odnalezienia samego siebie w sobie. To podróż w głąb siebie, to całkowita przemiana, kreująca nowy fundament naszego życia, nowej rzeczywistości. Małym krokiem, który może dać nam wolność, uwolnienie od tego, co stare, jest umiejętność wybaczenia sobie i innym. Podstawą nowoczesnej terapii duchowej jest prawda o tym, że podświadomość reaguje stosownie do stopnia naszego uwierzenia.
Aby słyszeć siebie należy angażować i edukować podświadomość.

Nasz światopogląd, nasze przekonania to, co myślimy o własnej naturze i wszechświata, życiu, umieraniu, zdrowiu, chorobie, sensie życia, determinuje naszą podatność na nadzieję czy beznadzieję. Życie w dysharmonii z samym sobą (uczucia, tęsknoty, pragnienia) wprowadza zachowania zastępcze.

Świadomość wkracza do umysłu – powstaje ego. Ego rosnąc bez kontroli zaczyna nas niszczyć. Brakuje nam wewnętrznego nawigatora, za którym możemy bezpiecznie podążać. Cały czas jest On wewnątrz nas, wystarczy go odszukać.

Nowa wiedza jest początkiem ważnych przeobrażeń w naszym życiu.


 

26 thoughts on “Warsztaty: PRZEBUDZENIE DUCHOWE W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI

 1. Jezeli chodzi o Sformulowanie wszystko jest energia To bardzo prosze sie gleboko zastanowi >Bo nie wszystko jest energia . Zwolennicy rzeczywistosci bez pozytywnej matrix i negatywnej matrix Moga uwazac , ze swiadomosc jest poza takimi patalogicznymi dewjacajami jak pozytyw i negative WEDLUG mnie i nie moge sie powolac na nikogo tylko na siebie . Uwazam , ze swiadomosc jest wyzej a energia jest jej podrzedna i instrumentem w naszych okolicznosciach ziemskich . Swiadomosc moze istniec bez energii a energia nie moze bez swiadomosci .

  1. „Swiadomosc moze istniec bez energii ” bo to swiadomosc określa energie , to jest cały paradoks absolutu , swiadomosc aby doznawać określa się obserwatorem zdarzeń ,jak ludzkie ciało -obudowa pozbawione swiadomosci rozpada się .

   1. kupujesz filtr przepływowy, np: Aifir 1000 – water negative ion energizer (100zł)- mieści się w nim szklanka wody, działasz ręcznie poprzez potrząsanie pojemnikiem przez kilkanaście sek( dźwięk scierających się kulek ceramicznych przypomina brazylijską cabasę), zawartość wlewasz do twarzy, działa po ok30sek – zmienia momentalnie skład chemiczny krwi ( rozrzedza), pomaga na”trzęsiawkę” po kawie i wszelkie dolegliwości krążeniowe.
    Majestic pisze:
    30 września 2016 o 18:17
    „zawartość wlewasz do twarzy” czy do otworu gębowego , gdzie spłynie do kibla z zakwasem? ? no widziałem ten filtr , bardzo dobry pomysł „potrząsanie pojemnikiem ” czy czas jonizacji jest ograniczony ?

    Wlewasz do twarzy i połykasz. Czas jonizacji ? nie wiem, w praktyce wystarczy 10 sek. Dla mnie jest to patent nr 1.

    Jeżeli ktoś nie żyje od dłuższego czasu a zachował się jedynie układ kostny to zalecam, przed połknięciem włożyć pod nogi jakąś szmatę do podłogi.

   2. i jeszcze, w temacie jonizowanej wody- wyjmujesz uszczelkę gumową z górnej pokrywy filtra ( łatwiej będzie odkręcać i zakręcać pokrywę), najlepiej wlać wodę do 2/3 pojemności zbiorniczka. Nabuzowana woda, pełna prądu i powietrza działa łagodnie odurzająco – należy wypić natychmiast po przygotowaniu.

   3. Riszôrd Wielkie Dzięki za odpowiedz , może jeszcze jakieś info o ilości spożywania , czy jest to czysto profilaktyczne , czy też albo tylko ,jako kuracje ? ok zamawiam filtr w nadchodzącym tygodniu, Pozdrawiam

 2. Do „Nowej Rzeczywistości” dotrwają tylko ci co się NAWRÓCILI. I to SERCEM a nie jęzorem.

  Cała reszta w tym zbieranina psychopatów i psycholi uważająca iż „przykazania ich nie dotyczą” będzie mogła ale doświadczyć Bliskiego 666 levelowego Kontaktu” z maryjką, demonem z jakim podpisali cyrograf i jaki WYŻRE ICH OD ŚRODKA nim sam ostatecznie zdechnie.

  Tak więc nie martwicie się Magowie Mordoru zgromadzeni także wokoło NTV. Na was wszystkich przyjdzie pora doświadczyć owego „wzniesienia” w odmęty szeolu. Waszego wytęsknionego israela na kolejne milenia….

  już wszystkie…. jakie kiedykolwiek zaistnieją.

 3. A i z łaski swojej przestańcie „dzielić skórę na orle” czyli „planować przyszłość Polski (zwłaszcza jako polin) bo ona jest już PRZYSZYKOWANA przez Boga….

  i to w takim „zakresie” przy którym wszelkie wasze plany czy inicjatywy są jak rzygi udające malowidło przy arcydziele.

  Ale te „cuda” dostaną tylko do rąk ci co pamiętają co znaczy być POLAKIEM więc wszelkie polskojęzyczne karaluchy mogą już pakować walizki bo jak powrócą Słowiańscy Bogowie to i tak zostaną stąd wraz z ich wszelakimi braćmi w „hitleryźmie, bolszewiźmie i judaiźmie” WYKOPSANI. I to bardzo szybko i niezwykle boleśnie. A madagaskarskiej ziemi obiecanej może nie starczyć dla spóźnialskich. A trza będzie na niej konkurować i z arabami…. i z murzynami….. i z innymi….. zaZNAMIONOWANYMI……

  1. Kostucha pisze:bo jak powrócą Słowiańscy Bogowie to…………………..

   Ale ja się nigdzie nie wybieram a zwłaszcza do krainy judaszy i hipokrytów,czekam na BOMBĘ KTÓRA ODMIENI OBLICZE TEJ Ziemi!!! ?

  2. Kostucha, z uporem maniaka czekam na PERUNA , po Jego ostatniej wizycie SŁOWIANIE 30 tys lat żyli w spokoju rozkoszując się PIĘKNEM NATURY , niektóre parchy mówią co to za cywilizacja ? Słowianie itd , a ja odpowiadam Słowianie posiadali sami w sobie cywilizacje byli wszystkim, nie jak wszelkiej maści parchy potrzebują zamienników i pomocników , niektórzy do dzisiaj tego nie rozumieją .

   1. PiS to twoja/wasza Mjesticu Karma.Musicie odrobić lekcje ze Świadomości Aryjskiej! WZNIEŚĆ SIĘ PONAD ,,STOS CHRUSTU ZNOSZONEGO PRZEZ TYSIĄCE LAT”. Większość z Was nadal uważa Miłość za śmieszność życia, ale w rzeczywistości, to jest największa ze wszystkich sił.Kocham PiS gdyż widzę w nim szanse na uwolnienie ciebie/was i waszych przyszłych egzystencji.Ta chora destrukcyjna ,,cywilizacja” nie przetrwa,nie ma w niej Miłości/Braterstwa/PRAWDY.W Nową Erę wkraczamy i tylko od was zależy czy dostroicie/wzniesiecie własne wibracje do NOWEJ ZIEMI.?

 4. „Podstawą nowoczesnej terapii duchowej jest prawda” Pytanie zadane tysiące lat temu;; Co to jest Prawda?? Jezus nie miał tytułu profesora. Tytuł profesora zobowiązuje do odpowiedzi na postawione pytanie!

 5. A kto nadaje tytuły, Króla, Profesora, Premiera, Prezydenta, Doktora Nauk, czy Lekarza? czy przez tytuł powinniśmy być tym kim chcemy, czy tym kogo od nas oczekują żebyśmy byli, Wszyscy jesteśmy Chrystusami.

  1. Jezusa tytuł po śmierci, był Król serc, za takiego go uważamy, czy za takiego uważamy kim był, lub czy kim jest? A gdyby tak nie było tytułów, nie było by lepszych gorszych, równość, czyli w nowym świecie, każdy będzie kim chcę, najlepiej bez tytułów, wiem, dziwne to może być, może imię też jest tytułem jakimś, gdyby tak ominąć to docieralibyśmy do sedna duszy, ilu się uniżyło przed tytułem a nie człowiekiem? Człowiek ma nazwę, która oddziela nas od reszty, imię nie jest tytułem chyba, tylko wyrazem jakimś w którym trzeba się do kogoś zwracać, pomijając tytuły bylibyśmy wszyscy równi. Bo czy Jezus Król życia Nie był by nim gdby nazywał się tylko Jezus. Tak czy inaczej wszyscy bylibyśmy królami życia, gdyby ktoś miał depresję, ktoś drugi byłby też depresją, albo pocieszeniem, zdrowiem zamiast panem od zdrowia. to by było piękne 🙂

  2. Najlepsze jest to, że dziś po południu myślałem, żeby ktoś znany mógł coś do nas napisać i o to pojawił się Pan Mirosław 🙂 Pozdrowienia dla Pana. Z Pana mądrością, każdy z nas się powinien liczyć, bo jest nietuzinkowa i poruszająca, życzę wszystkiego dobrego.

Comments are closed.