Webinaria biotronika.pl & NTV

Webinaria biotronika.pl & NTV

Nawiązując do dużego zapotrzebowania społecznego Niezależna Telewizja NTV oraz portal biotronika.pl zdecydowały o emisji cyklicznych, co miesięcznych webinariów poświęconych wykorzystaniu nowoczesnych technologii medycyny energetyczno-informacyjnej i rozwoju duchowego. 

Webinaria będą się odbywać cyklicznie w pierwszy czwartek miesiąca w godzinach 20:00-22:00 na portalu Niezależnej Telewizji lub witrynie YouTube NTV. 

Webinaria są przede wszystkim dedykowane osobom, które zbudowały opublikowane urządzenia samodzielnie lub brały udział w warsztatach. Intencją autorów jest poruszanie tematów z praktycznego wykorzystania posiadanego sprzętu oraz szerzenia wiedzy o nich 

Webinarium nie jest miejscem rozwiązywania problemów technicznych. Jeśli masz tego typu pytania to korzystaj z Formularza Kontaktowego, działu Ratuj lub Forum witryny biotronika.pl. 

Do aktywnego uczestnictwa będzie konieczne posiadanie konta Google, ponieważ do realizacji webinariów będziemy korzystać z technologii YouTube online i wbudowanego chatu. 

Aktywne uczestnictwo, zgodnie z promowaną ideą, jest darmowe. Każdy będzie mógł zadać dowolne pytanie związane z tematem. 

Zapraszamy serdecznie 

Planowane tematy webinariów 

02.11.2017 – Dobre i złe pole elektromagnetyczne. Praktyczne wykorzystanie free-PEMF w przeciwdziałaniu niekorzystnym czynnikom środowiskowym. 

07.12.2017 – Wykorzystanie pulsującego pola elektromagnetycznego niskich częstotliwości PEMF ELF w skuteczniejszym leczeniu chorób. 

04.01.2018 – Czy biorezonans działa? Prezentacja badań i doświadczeń potwierdzających oraz obalających tę koncepcję.  

01.02.2018 – Czym jest aktywny biorezonans. Praktyczne wykorzystanie multiZAP i zapper-plus.


 

2 thoughts on “Webinaria biotronika.pl & NTV

  1. zapper dr Huldę Clark z swojego założenia ma zabijać drobnoustroje , podyktowane to było ze wzgledu na sztuczne środowisko czlowieka jakie obecnie panuje , to,to właśnie środowisko i styl życia są przyczyną miedzy innymi rozwoju tych drobnoustrojów i powstawania schorzeń , oczywiscie zapper można wiązać z całą paletą innych dolegliwości bo organizm ludzki to energia . Odnośnie zappera to niestety trzeba się pod niego podpiąć , a tutaj są dwie zasadnicze sprawy profilaktyka no i inwazyjne stosowanie podczas kuracji -zabiegów , problem jest w tym że unicestwione drobnoustroje są dodatkowo toksyczne wiec przedawkowanie albo nadmierna infekcja moze się skończyć nieprzyjemnie , dochodzi sprawa Ph organizmu itp , prąd jaki by nie był niemal zawsze wywołuje efekt elektrolizy bo takowa reakcja zachodzi , tu jest zagrożenie pozbycia się własnej flory bakteryjnej i zainfekowania w to miejsce bardziej agresywnymi szczepami . Oczywiscie dochodzi kwestia co jest istotne podłączenia zappera wybrane odcinki ciała itp . Mieliśmy niedawno temat cudownej wody plazmowej wiec zapytam po co zappery po co plazmowanie wody , po co te punktowe akcje ? czy nie wystarczy jedno urządzenie które stworzy niemal idealne środowisko , spełniające wymogi wszystkich pozostałych urządzeń ? mam na myśli http://users.skynet.be/Lakhovsky/news.htm oczywiscie dzisiejsze urządzenia nie muszą być tak masywne , nie muszą być tak mocne do codziennej profilaktyki , są nawet wersje czysto naturalne biologiczne gdzie wystarczy powiesić na przeciwległych miejscach ścianach itp , wracając oscylator rezonuje bezpośrednio z każdą komórką z kazdym organem pylny w organizmie stają się samowolnie automatycznie woda plazmowa , co niejako z urzędu wszystko to co jest zbędne w organizmie niema prawa bytu, zaś wszystko co musi być usunięte posiada znakomity środek transportu w postaci „wody plazmowej ” na rynku niema obecnie idealnych konstrukcji oscylatorów w wersji popularnej i masowej , tutaj wersja bardzo łatwa w konstrukcji https://www.youtube.com/watch?v=1e5lqyeCRjk wedlug mnie błąd totalny to te płaskie okregi do emisji , powierzchnia powinna być wykonana z cieniutkich rurek miedzianych poniżej 4-3 mm albo drut miedziany max 2 mm przekroju . ktoś mi sugerował aby jedna strona ta ujemna była podwojona jako ilosc okręgów oscylacji jak i co za tym idzie wielkości co by miało skutkować spotęgowaniem ilości pól względem emitera ? , Urządzenia Lakhovskiego wyrosły jak prawie wszystko z idei Tesli do dzisiaj , ktoś sprzedaje” płytki tesli ” nie chodzi o płytki a o rezonans struktury krystalicznej w efekcie oscylacji .

  2. naturalny „zapper ” każdy go posiada !? http://oczymlekarze.pl/profilaktyka-i-leczenie/2690-uziemienie-ciala-alternatywna-metoda-leczenia-wielu-chorob http://sklep.gotronik.pl/opaska-uziemiajaca-na-obuwie-p-1528.html obecnie jest problem z budownictwem i materiałami budowlanymi praktycznie każdy nowy dom budynek jest skutecznie odizolowany podłogi ściany sufity ,dodatnie ładunki elektryczne magnetyczne gromadzą się w ilości większej niż bezpośrednio przy urządzeniach elektro emitujących to .

Comments are closed.