X Harmonia Kosmosu – 21.12.2012

Robert Wagner, rolnik, prowadzi gospodarstwo ekologiczne.

Połączenie skypowe z Egiptem (Kair), gdzie przebywają Grzegorz Popławski i Robert Schoch. Rozmowę tłumaczy Dionizy Piertoń.

Pierwsza część wystąpienia Wandy Wegener na X Harmonii Kosmosu.

Mimo iż wystąpienie kolegi Włodzimierza (astrolog, numerolog, humanista) było przed północą 21 grudnia, to założył on (całkiem słusznie), że końca świata jako takiego nie będzie i skoncentrował się na prognozach po (jak w tytule wystąpienia).

Próba systematyki typologii istot pozaziemskich i ich wpływu na rozwój ludzkiej rasy, której podjęła się Danuta A. Sharma.

Specjalny pokaz – spektakl dźwiękowy zatytułowany „Na Krawędzi Nocy i Dnia” – pełen symboli, przygotowany na X Harmonię Kosmosu, na przejście 21/22 grudnia 2012.

Nie mogła przyjechać osobiście na X Harmonię ale zrealizowaliśmy połączenie „na żywo” przez Skype. Rozmowę prowadzą Paweł Nogal i Janusz Zagórski, a tytuł planowej prelekcji to: „Rola Wzniesienia”. Niestety, nie udała się rejestracja w HD i jakość jest taka jak widać, ale tutaj ważniejszy jest przekaz werbalny.

11 thoughts on “X Harmonia Kosmosu – 21.12.2012

 1. Świetne wystąpienie Pana Zylbertala.
  Dobre podsumowanie tendencji – fajne odzoomowanie perspektywy,
  tworzenie przestrzeni.
  Hej buntownicy urana ! – nie przeginajmy w napince na ustępujący system.
  Róbmy swoje 😉

  pzdr

 2. To bardzo źle, kiedy znasz przyszłość i ci, którzy pozwalają aby
  przepowiedziano ich losy, popełniają podwójny błąd. Po pierwsze
  wróżbita może być szarlatanem, a po drugie jest to niezgodne z Naturą,
  aby wiedzieć, co przyszłość ze sobą niesie. W przeciwnym razie wiedza ta
  nie byłaby wymazywana w rzece zapomnienia’. Pan panie Zylbertal jest zwykłym szarlatanem który czyta bajki z gwiazd itp.Rok 2013 będzie rokiem najpiękniejszym ,wszystko zależy od nas a nie od gwiazd ,kart,i innych podobnych bzdur.

 3. Dziękuję Qcyp, za tę piękną wróżbę, że rok 2013 będzie najpiękniejszy:). I zgodzę się się z Tobą, że Życie jest skrojone na miarę czyli każdemy według jego świadomości.

 4. cyt.” Qcyp pisze:
  28 grudnia 2012 o 14:47

  To bardzo źle, kiedy znasz przyszłość i ci, którzy pozwalają aby
  przepowiedziano ich losy, popełniają podwójny błąd. Po pierwsze
  wróżbita może być szarlatanem, a po drugie jest to niezgodne z Naturą,
  aby wiedzieć, co przyszłość ze sobą niesie. W przeciwnym razie wiedza ta
  nie byłaby wymazywana w rzece zapomnienia’. Pan panie Zylbertal jest zwykłym szarlatanem który czyta bajki z gwiazd itp.Rok 2013 będzie rokiem najpiękniejszym ,wszystko zależy od nas a nie od gwiazd ,kart,i innych podobnych bzdur.”

  Jedna z najwiekszych bzdur to wypowiedzi tego szaralatana Qcyp-a………. a kysz do piekla…..silo… nieczysta…..

 5. @koka. Moim zdaniem to ty sama tworzysz sobie piekło słuchając i wierząc takim szarlatanom o destrukcyjnych przekonaniach.Wielu ludzi wierzy we wpływ gwiazd i stosują znaki zodiaku, kierując się wyłącznie swoimi własnymi korzyściami.Prawdziwi Ziemscy Magowie nigdy by nie ośmielili się rozgłaszać swoich wizji świata bo wiedzą doskonale że to jest wbrew Naturze. @Co byś chciała osiągnąć takimi przepowiedniami?

 6. cyt.Qcyp pisze:
  28 grudnia 2012 o 19:30

  Prawdziwi Ziemscy Magowie nigdy by nie ośmielili się rozgłaszać swoich wizji świata bo wiedzą doskonale że to jest wbrew Naturze. ”

  Jasne skoro taki piekny bedzie ten 2013 to udaj sie ze swoja wizja do Palestyny, Awganistanu, Syrii, Libii…..tam nawracaj… a zapomnialam do Iranu.. tylko jako kobieta…popros swojego proboszcza napewno pomoze:)

 7. Pan Owsianko wprowadza nas w Nową Epokę; robimy milowy krok w przód/tył.
  Wkraczamy w epokę geocentryzmu. Ziemia znowuż centrum wszechświata.
  A Polska oczywiście od morza do morza.
  I tak trzymać. 😉

 8. Niektóre osoby tutaj komentujące w ogóle nie rozumieją pewnych obszarów wiedzy, nauki. Pan Zylbertal po pierwsze nie zna przyszłości, bo nikt jej nie zna. Naciągnęliście po swojemu fakty bardzo odważnie i ostro. Przyszłość jest to rachunek prawdopodobieństwa i przypadkowa. Przyszłość nie posiada materii w porównaniu do tu i teraz. Z resztą Pan Z. wyjaśniał to w miare logicznie w czerwcu tego roku na 9 HK czym jest jego praca. Polecam zajrzeć w materiał i dopiero komentować. Gwiazdy to nie takie bajki. Jest to makroskala tego co nazywamy atomami itp. a z nich każdy już jest w stanie odczytać ich właściwości i dynamikę oraz reakcję na nią. Polecam zastanowić się nad samym stwierdzeniem „Jako w niebie tak i na Ziemi”. Do zrozumienia szerszej „szarlatańskiej” wiedzy potrzebna jest właśnie sama ta wiedza i umiejętność głębokiego odczuwania. Negacja tego co nieznane lub niedoświadczone to oczywista sprawa. Zatem do dzieła, kopać wiedzę!

 9. @litościwy móżdżku „Jako w niebie tak i na Ziemi”chodzi tutaj o wole Stwórcy czyli o prawa Natury.Przekręcanie znaczeń na własny użytek żeby obronić swoją tezę nie jest godne człowieka nauki za jakiego się uważasz.Pan Zylbertal oczywiście że nie zna przyszłości ,a tylko straszy że będzie problem z mieszkaniami (jakby nie było go teraz)że będzie problem z jedzeniem (jakby nie było go teraz)czemu to wszystko służy, ano tylko jednemu zostawić smutny obraz w psychice widza a samemu cieszyć się życiem.Ten niby żart o końcu świata i spłacie kredytów ,co to miało być? Żartowanie z czyjejś nie świadomości skutków takiego kroku ,bądź różnych sytuacji życiowej. Mnie to wcale nie śmieszy ,znając krwiożercze banki i pieniądz który niszczy ludzi a co za tym idzie wykoleja kolejne społeczeństwa, o tym trzeba mówić jak najpoważniej.Taki styl narracji kojarzy mi się z komiwojażerami chcącymi coś sprzedać a nie z naukowym podejściem.

Comments are closed.