Życzenia dla wszystkich od wszystkich na Nowy Rok

Najlepsze życzenia noworoczne dla wszystkich widzów NTV od całej Redakcji. Niech Wam się darzy i niech ten rok będzie tym czasem, w którym spełniają się marzenia, życzenia a cały świat się zmienia na lepsze (wiem to proces, ale życzyć można, żeby przyspieszyło). A ponieważ, póki co jesteśmy telewizją internetową to Wam i nam wysokich transferów.

Pozdrawiam serdecznie
Voytek

15 thoughts on “Życzenia dla wszystkich od wszystkich na Nowy Rok

 1. Dziękuję i również życzę wesołych spokojnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku, oby był lepszy od poprzedniego, żegnam.

 2. Droga Redakcjo NTV fajnie ,ze jesteście , dzięki Wam za to i nadawajcie bez przeszkód w Nowym Roku ciesząc się zdrowiem i pomyślnością !!!

 3. Drogie NTV bardzo się cieszę że jesteście, jestem z Wami od maja i od tego momentu oglądam was niemalże codziennie(telewizje porzuciłam), dzięki Wam dowiedziałam sie tak dużo i poszerzyłam swoje horyzonty,
  życze Wam z całego serca abyście trwali dzielnie w swojej misji abyście sie rozwijali i żeby oglądalność wzrastała coraz bardziej:)
  Przesyłam dużo światła i pozytywnej Energii:) Dużo sukcesów i zdrówka dla całej ekipy NTV:)

 4. Droga NTV !
  Byliście dla mnie objawieniem 2012 roku !
  Piękną rzeczą jest spotkać ludzi, którzy czują, myślą i poszukują podobnie, bo wtedy destrukcyjne poczucie osamotnienia ustępuje miejsca nadziei.
  Dzięki Waszej inspiracji udało mi się przekroczyć własne ograniczenia i poczuć smak spełniających się marzeń. Tak właśnie było, choć wiem, że to początek mojej nowej drogi, zaś pytanie „Co dalej?” jest wyjątkowo aktualne.
  Dziękuję Wam za wszystkie ciekawe programy, prezentacje, zorganizowane spotkania :-). Trzymajcie tak dalej! W nowym 2013 roku życzę wszystkiego najlepszego, dalszego wspaniałego rozwoju, wysokich lotów, radości i poczucia spełnienia w swojej pracy, no i dużo zdrowia i sił. Jesteście potrzebni aby inni, podobnie myślący, mogli się odnajdywać i integrować. Pozdrawiam serdecznie.

 5. Dziękuję całej ekipie Niezależnej Telewizji za to, że jesteście i życzę Wam zdrowia i pomyślności w nowym roku.
  Kocham Was.

 6. Najlepsze życzenia dla NTV! Wasza działalność to dla mnie jedna z najmilszych rzecz w 2012 roku 🙂 Oby projekt rozwijał się w 2013!

 7. Dolaczam zyczenia ode mnie Calej ekipie NTV i wszystkim , ktorzy uczestnicza w tej nowej drodze rozumienia swiata .

 8. Dziękując za życzenia, życzę całej ekipie NTV, wszystkim zaproszonym gościom którzy byli, są i będą, Szczęśliwego Nowego Roku! Obyście zawsze z nami byli w zdrowiu i pogodzie ducha! Domniemywam, że m.in dzięki Wam, wszyscy stajemy się lepsi. Niech Moc będzie z Wami, i z nami też! 🙂

 9. hmm… gdzieś zapodziały się moje życzenia ? 🙂

  // Trafiły do spamu 🙁 , ale już są 🙂

 10. postaram sie zrobic kiedys najwazniejsza stacje w polsce z NTV.
  i zycze wam i sobie zeby to wydarzyło. 🙂

Comments are closed.