Szczepionka mRNA – Apel profesora Perronne – Ewa Pawela

7 thoughts on “Szczepionka mRNA – Apel profesora Perronne – Ewa Pawela

 1. Jeśli nie poprawicie kodowania na lżejsze, to będziecie mieć dużo mniej widzów. Z tym ważnym filmem znowu ta sama sytuacja co z poprzednimi. Plik 2,3GB na 40,5 minuty (czyli 56MB/min, pięć razy więcej niż trzeba) a pobierać się chce ponad trzy godziny i zrywa co kilka minut.

  1. Chyba mają płacone od dostawców internetu… każdy normalny robi filmy do wyboru od 144p do 4K, Januszowi chyba nie zależy na tej biedniejszej części społeczeństwa.

  2. Na stronę wrzucamy filmy tej samej jakości co nagrywamy do archiwum. Tworzenie filmów o dodatkowych rozmiarach i jakościach to przy naszym sprzęcie dodatkowe godziny pracy. Przy tak dużej ilości filmów jakie nagrywamy dziennie, nie jesteśmy w stanie ich enkodować. Przynajmniej jeszcze nie teraz.
   Oczywiście w najbliższym czasie postaramy się rozwiązać ten problem. Póki co prosimy o cierpliwość.
   Dziękujemy za opinię!

 2. Dokładnie jest tak, jak napisał Bogdan – uparłam się i od godziny usiłuję oglądnąć film – doszłam do piątej minuty!

 3. Mi działa normalnie. Ale wybór jakości na gorszy by się przydał. Jak np. ogladać się chce na sieci mobilnej i chce się osczędzać transfer. Pozdrowienia.

 4. Tak jak pisałam w komentarzu pod innym postem – super, że jest ta strona, ale, niestety, nie da się oglądać, ładuje się i ładuje…. Poprawcie to proszę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *