USA – The Day After – Komentarz Janusza Zagórskiego

27 thoughts on “USA – The Day After – Komentarz Janusza Zagórskiego

 1. Sceptycyzm jest potrzebny. Są jednak nadal liczne głosy pozytywne – oprócz wymienionych i tysięcy komentarzy obywateli, np.:
  https://higherdensity.wordpress.com/2021/01/21/usa-under-martial-law-jan-27-2021/
  https://themarshallreport.wordpress.com/2021/01/20/trump-ode-to-the-corporation/
  https://rumble.com/vd3gkx-korporacja-czy-republika.html
  Czyli…pogrzeb Korporacji USA w oczekiwaniu na przywrócenie Republiki.
  To wcale nie koniec…tym bardziej, że nie leży zupełnie w charakterze D. T. poddawanie się, podobnie jak wśród milionów Patriotów w USA. NIE WOLNO się poddawać.
  Oczywiście te informacje należy filtrować – czas pokaże co ziarno a co plewy i jak tego wyzwolenia dokonać …

  1. Dlaczego nie dopuszczacie myśli, że Trump kłamie i to bezczelnie? Kłamie tak samo jak Kaczyński i całe jego otoczenie. Jest to gość, który zawsze posługiwał się kłamstwem, nawet w interesach.

  1. Hanna z Tokio podawała różne rzeczy.
   Niestety, większość z podawanych informacji nie potwierdziła się w rzeczywistości ;-(

 2. Witam Panie Januszu. Mimo krytycznych niektórych opinii, niech Pan nie bierze tego do siebie. To co robicie i to jak pan prowadzi tą telewizje podtrzymuje ludzi na duchu. Mnie akurat odpowiada pański sposób myślenia postrzegania niektórych niuansów, których ludzie nie dostrzegają. Dobrze ze pan jest zdystansowany i wywarzony mimo pańskiej wiary w dobro. I to waśnie podtrzymuje dusze a przynajmniej moja w takim stanie, ze wiem ze nie będzie słodko i mogą wystąpić w danym zagadnieniu i przykre bolesne doświadczenia .I to jest właśnie to prawdziwe dziennikarstwo i przekaz rzetelny. Ludzie często dzielą się, na dwie kategorie pierwsza…. na nie wszystko negują a druga…. na tak, czyli wszystko musi się udać za wszelką cenę. I nie biorą do siebie argumentów, które często pan przytaczał i mówił w taki sposób, ze dziecko by zrozumiało. A później jest zawód. Słyszę naokoło, że jest ”przegrana” ale dla mnie już jest wygrana bo istnieje, taka telewizja niezależna, już samo to ze istniejecie i w takich frontowych warunkach, mimo blokad i różnych świństw które was dotykają, to dla mnie osobiście to sukces. Podoba tez mi się pańskie mówienie prawdy realistycznej i a przy tym nie bycie naiwnych bo ludzie nieraz chcąc iść na skróty i chcą być naiwni, bo to mało kosztuje i daje duże obietnice, ale powiedzmy sobie bez pokrycia. Niech już więcej prawic zachwytów bo pan doskonale wie o co mi chodzi. Po prostu co by się nie działo, dziękuje wam za wasze poświęcenie i to że jesteście .Modle się codziennie na różańcu, za was i cały świat. Pozdrawiam Pana i cały zespół Niezależnej Telewizji.

 3. Panie Januszu, to co Pan robi jest bardzo cenne społecznie. Doceniam też, że poświęca Pan dużo czasu osobistego przygotowując audycje. Jednak mam ogromną prośbę – proszę nie powtarzać co kilka słów “po prostu”. I jeszcze jedna prośba – proszę nie przerywać co chwila swoim rozmówcom. Poza tym – wielki szacunek dla pańskiej pracy.

 4. Dziękujemy
  Trwamy czuwając dzięki Wam, którzy wpłacie na dachach historii i glosicie prawdę. Jezus Chrystus zapowiedział, że prawda nas wyzwoli. Odwagi i siły życzę. Rafał Hajewski

 5. ^Wołacie^ oczywiście a nie “wpłacie”jak mi skorygował automatycznie tekst edytor w telefonie. Proszę poprawić w komentarzu. Dziękuję

 6. Panie Januszu,
  Ja wierze, że jeszcze wszystko się może odwrócić. D. Trump zawsze powtarza, że nie wolno się poddawać i wierze ze wszystko się wkrótce odmieni. Pozdrawiam serdecznie

 7. Cytat z książki Tompkinsa – znanego z “Kosmicznego ujawnienia” z przed lat: ” Musimy zaakceptować fakt,że planeta na której żyjemy,jest po prostu ogromnym laboratorium używanym przez prawdopodobnie prze setkę różnych podmiotów,z setkami programów,jednym z nich jest to,że żaden z nich nie pomoże nam ani nie będzie nam przeszkadzał.Jesteśmy tylko wielkim laboratorium,służącym realizacji ich programów…”

 8. Pan jest rusofobem i nie myśli logicznie. Przepraszam że tak piszę. Czy gaz z USA to dobry wg Pana pomysł?

 9. Wydaje mi sie dalece nieeleganckim i I stosunkowo niegrzecznym sugerowanie prowadzacemu aby skorygowal swoj sposob wypowiadania sie oraz sposob bycia(rzekome przerywanie swoim rozmowcom) Warto skoncentrowac sie na jego zaletach i superlatywach, ktorych to pod dostatkiem w osobie Pana Janusza oraz podziekowac za jego naprawde nieoceniony wklad w uswiadamianie spoleczenstwa. Pozdrawiam serdecznie.

 10. 1.„Zmiany postępują w określonym kierunku”- tak wyraziła się Przedstawicielka Międzynarodowej Unii Chemicznej, kiedy Polacy sprzeciwiali się nakazowi używania ditlenek (?)karbonu zamiast dwutlenek węgla, na co zgodził się Przedstawiciel Polski w tej Unii. W telewizji czytam i słyszę: pojedynczy zamiast pojedyńczy, ukamienować zamiast ukamieniować, nazizmie, komunizmie, socjalizmie zamiast naziźmie, komuniźmie, socjaliźmie, druzgoce zamiast druzgocze.
  2.„Zmiany postępują w określonym kierunku” będzie pewnie tak modne jak: „Wszystko jest pod kontrolą”.
  3.Dla każdego coś miłego. Dla Postępowców Grupa Bildenberg. Dla Konsrwatystów Klub Windsor, Bractwo Babilońskie.
  4.Ciekawe jakie powiedzenie jest lub było modne w ramach Okultystycznego Spisku z żółtych stron w internecie.
  5.Na osiedlu w Warszawie jakiś czas temu napisano „Oni tu są” i twarz UFOludka – czy Ci, którzy mają tęczówki w innych niż szary kolorach i nie mogą nieoddychać tlenem, czystym powietrzem jeszcze gdzieś są? Mam taką nadzieję.
  6.Od kilku lat nie mogłem się wypowiadać w internecie. To cenne, że u Państwa mogłem umieścić komentarz. Wielkie Dzięki i Proszę o Więcej. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP). 2021_01_23_02_52_ Sabat_CG.
  USA – The Day After – Komentarz Janusza Zagórskiego
  21 stycznia 2021. (02:55).

 11. Mnie się wydaje ,że cała sprawa zostanie rozwiązana poprzez zapisy Konstytucji , jej interpretacji i unieważnienie zaprzysiężenia w majestacie prawa. W takiej sytuacji wszystkie podpisane regulacje przez
  ” nowego ” Prezydenta będą nieważne . W takich okolicznościach , może być wprowadzony stan nadzwyczajny “FIMA ” i dokończenie procesu zmian , Po ustabilizowaniu się linii podziału ( Konstytucja ) i w tej sytuacji , wypracowany kompromis poprzez patriotyzm mas .Może być unieważnienie całego procesu wyborów i ich ponowne przeprowadzenie w innym terminie. Takie rozwiązanie wydaje się najbardziej prawdopodobne.

 12. I ja całkowicie zgadzam się z Arianven, że bardzo niegrzeczne jest robienie uwag prowadzącemu na temat jego sposobu wypowiadania się. Daj Boże każdemu taką biegłość w prowadzeniu trudnych audycji jaką ma Pan Janusz. Pan Janusz prowadzi te audycje bardzo profesjonalnie i ma dobrą dykcję. A że przerywa wypowiedzi rozmówcom, to takie już jego dziennikarskie prawo. Każdy człowiek ma taką, a nie inną osobowość i trzeba to uszanować.
  Pan Janusz jest bardzo sympatycznym człowiekiem i to z niego emanuje. A także jego optymizm i nadzieja, że ostatecznie będzie lepiej. I nie ma innej możliwości, bo ciemność nie może pokonać światła. Jak historia ludzkości pokazuje, zamysły ciemności zawsze zostały w cudowny sposób pokrzyżowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *