Te bolesne zmiany mogą służyć dobru – Anna Kiestrzyn

2 thoughts on “Te bolesne zmiany mogą służyć dobru – Anna Kiestrzyn

 1. Zmiana zmianie nie równa. I.1.Biodegradacja związana z odżywianiem, szczególnie jeśli nie zabija się, nie oszpeca lub nie okalecza się żadnej Istoty, jest ze wszech miar wskazana. 2.Biodegradacja martwych Istot lub części ciał Istot, na przykład Liści jest uzasadniona. 3.Biodegradacja odpadów poprodukcyjnych, śmieci lub ścieków jest bardzo potrzebna. 4.Biodegradacja przedmiotów wykonanych z materiałów takich jak papier, drewno, metal, szkło, plastiki jest ze wszech miar nie wskazana, a nawet szkodliwa. Trzeba tworzyć Produkty, które nie zużywają się, nie ulegają uszkodzeniu lub łatwo je naprawić a nie opakowania lub śmieci, które trafią po tem , może w krótce, do Środowiska Naturalnego. Środowisko Naturalne jest skażone, zaśmiecone ale na przykład odpady plastiki powinny być w inny sposób usunięte ze Środowiska Naturalnego i w inny sposób przekształcone, przetworzone a nie przez degradację, nawet bio- , czyli zniszczone.
  II.Jug jest 4 a Inkarnacji Wisznu 6. Żywiołow jest niby 4: 1.Powietrze – kolor biały. 2.Woda – kolor niebieski. 3.Ogień – kolor czerwony. 4.Ziemia-kolor czarny. Ale jeszcze są 5.Kwintesencja-Eter-Życie(roślinne) – kolor zielony. 6.Metal – kolor żólty. Powinny być wydzielone jeszcze dwie Jugi.
  III.Popieram: chwała Generałowi Władysławowi Sikorskiemu za to, że chciał Unii Polski i Czechosłowacji.
  IV.Lemuria to Madagaskar, Indie, Birma i Tybet. Płyta Indyjska wsunęła się pod Płytę Azjatycką, Kenyapiteki wylądowały w Azji i stały się Ramapitekami. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”. Kolega, wypowiedź z roku 2010. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP). 2021_01_28_22_42_ Day_of_Thunder_CG. ○ 20:17.
  Te bolesne zmiany mogą służyć dobru – Anna Kiestrzyn 27 stycznia 2021 niezaleznatelewizja.pl .

 2. ciąg dalszy
  V.Są 4 Kwartały ale 6 Pór Roku.
  VI.Kiedy Zęby rosną wtedy bolą. Ale jest jeszcze inny ból. Inne bolesne zmiany. (JP) kefaa7. (23:00).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *