Rzeczywistość dawno przegoniła fikcję – Konrad Marcin Stachnio

8 thoughts on “Rzeczywistość dawno przegoniła fikcję – Konrad Marcin Stachnio

 1. W obliczu reinkarnacji i rozwoju duchowego żadna tradycja się nie liczy jeżeli chodzi o dostęp do wyższych wymiarów, podstawa to czystość osobista/niewinność, odpowiedni poziom poczucia bezpieczeństwa, odpowiedni poziom poczucia własnej wartości i oczywiście wysokie wibracje. Dróg dostępu jest wiele i jeszcze więcej. Takie jest moje zdanie. Serdecznie pozdrawiam.

 2. “Rozmawiam o naszej przyszłości z starupowcem i futurystą Dawidem Sokołowskim” – (Konrad Stachnio) – Wideo

  https://www.youtube.com/watch?v=Qzl_jBwh5vc

  Jego książka “Civilization in Overdrive: Conversations at the Edge of the Human Future” jest dostępna na blogu – Zakładka “Publikacje”

  https://konradstachnioblog.wordpress.com​

  “SOFT WAR – Jej celem jest uzyskanie przewagi za pomocą perswazji, sabotażu kulturowego, modelowania mentalnych zmian itd…” – (Konrad Stachnio)

  http://geopolityka.org/komentarze/konrad-stachnio-gdy-slysze-slowo-media-odbezpieczam-rewolwer

 3. Bardzo ciekawy wywiad. Przy czym rozmówca ma szerokie i niekonwencjonalne spojrzenie na świat a niestety Pan Janusz zafiksowany na spiskach. Ta sprzeczność nie pozwoliła na pełnię rozwinięcia Pana Stachnio.
  Po na ogół fatalnych rozmówcach w rodzaju Eweliny czy ludziach z Narodowego Centrum Strategicznego Pan Stachnio to strzał w dziesiątkę. Panie Januszu może warto weryfikować zapraszanych gości jesli chodzi o równowagę psychiczna.

 4. Dzien dobry,
  Jest możliwość rozwinięcia szerzej tego wątku lub tłumaczenie na polski tego co mówią Rabbi Joel David Bakst i Sheikh Imran Nazar Hosein ?
  Pozdrawiam
  Rafal

 5. Kto Wie – Jakie “EKSPERYMENTY” oraz “NIEJAWNE PROJEKTY” sa obecnie realizowane przez “PANSTWOWE MAFIE” – Które beda “Nowa Normalnoscia” w “Nowej Rzeczywistosci”… (?)

  Szokujący Raport – Berlin PRZEZ TRZY DEKADY Oddawał Dzieci Pedofilom “W RAMACH EKSPERYMENTU” – (2020)

  … Władze Berlina miały przez lata oddawać niektóre bezdomne oraz pochodzące z patologicznych rodzin dzieci pod opiekę pedofilom. Tak wynika z raportu opublikowanego przez uniwersytet w Hildesheim.

  Według raportu na temat działalności berlińskiego Urzędu ds. Dzieci i Młodzieży (Jugendamtu), od lat 70 aż do 2003 roku władze miasta miały oddawać bezdomne oraz pochodzące z patologicznych rodzin dzieci pedofilom.

  Jak donosi “Frankfurter Allgemeine Zeitung” było to związane z eksperymentem seksuologa Helmuta Kentlera, który uważał, że stosunki erotyczne między dziećmi a dorosłymi są czymś pozytywnym. W jego ramach dzieci, zamiast trafiać do domów dziecka dostawały się pod opiekę samotnych rodziców zastępczych, którzy mieli na koncie wyroki za przestępstwa seksualne…

  https://www.o2.pl/informacje/szokujacy-raport-berlin-przez-lata-oddawal-dzieci-pedofilom-6522730158156672a

  W RAMACH “EKSPERYMENTU” –
  Prowadzonego Przez Seksuologa HELMUTA KENTLERA Bezdomne Dzieci z Berlina PRZEZ TRZY DEKADY Były Celowo Przekazywane Pod Opiekę Mężczyznom Ze Skłonnościami Pedofilskimi – (2020)

  https://tvn24.pl/swiat/pedofila-w-niemczech-przez-30-lat-udostepniano-dzieci-pedofilom–raport-4613500

  “Skandal Pedofilski w Niemczech – Aresztowano Jedenaście Osób”

  … Na kempingu w Luegde kilku mężczyzn przez wiele lat setki razy wykorzystywało seksualnie dzieci w wieku 5,10 i 12 lat.
  Domek letniskowy był zabezpieczony z zewnątrz kamerami monitorującymi – sprawcy działali „bardzo skrycie”
  Na jednym z filmów pokazano akty seksualne na dzieciach. Mężczyźni wspólnie i „w najgorszy sposób” znęcali się nad chłopcami. − Nie można sobie tego wyobrazić − powiedział Joachim Poll.
  Przypuszcza się, że zanim dochodziło do wykorzystania ofiar, były one najpierw odurzane…
  27-latek z Muenster szukał kontaktu na forach pedofilskich w darknecie. Tutaj też zaoferował do molestowania dziesięciolatka. Według inspektora Polla, chopiec został praktycznie sprzedany…

  https://m.dw.com/pl/skandal-pedofilski-w-niemczech-aresztowano-jedena%C5%9Bcie-os%C3%B3b/a-53706679

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *