Skandaliczne manipulacje i oszustwa na Wall Street w USA – Ewelina Frihauf

Kontakt do Eweliny:
Klubnabosso@gmail.com

6 thoughts on “Skandaliczne manipulacje i oszustwa na Wall Street w USA – Ewelina Frihauf

 1. I.1.Amerykanie w filmach, na filmach mówią System to, System tamto. Podejrzewam, że z punktu widzenia Teorii Systemów systemem jest i Organizm jakiejś Osoby, i kilkugenowy Wirus, i Robot.
  Jeśli Amerykanie są częścią jakiegoś Organizmu to czy powinni nazywać obce Organizmy, obce Ciała nie będące Ich Organizmem, Systemem czy jakoś inaczej? Może Amerykanie tak nie mówią tylko tak się mówi na filmach.
  2.O giełdach, pewnie nie tylko towarowych, to mówi zdaje się film: „Nieoczekiwana Zmiana Miejsc”.
  3.Gra giełdowa. Na jednym filmie dwoje Osób przedstawiają się jako przedstawiciele Komisji (do) Spraw Gier Hazardowych i domagają się informacji od jakiegoś mężczyzny, wszyscy elegancko ubrani. Kiedy mężczyzna odmawia Im, mężczyzna z tej Dwójki strzela mu w kolano.
  4.Kiedyś był taki serial „Niedźwiedź Pana Adamsa”, Pan Adams był traperem w rozległych Lasach Zachodu US, miał też Osła „Numer Siódmy”.
  5.W filmie „Powrót do Przyszłości” Doktorek nazywa szalonym Człowieka nazywanego Stary Człowiek o nazwisku Otis Peabody, który chciał sadzić Lasy w okolicy, gdzie później urodził się Główny Bohater.
  6.Zwalcza się dwutlenek węgla, który tłumi pożary i przeprowadza się pożary profilaktyczne, które ochoczo wymykają się z pod kontroli. Pojawiają się też jakieś dziwne pożary.
  7.Nie dawno obejrzałem film o tym, że Lasy na Zachodzie US są już, przynajmmniej częściowo, martwe lub właśnie umierają.
  II.1.Pan Schetyna powiedział przed kamerą, że „Sądy są zpiłowane”. Czyli, że, jak się domyślam, Zęby będące odpowiednikami Sądów są zpiłowane.
  2.A jak Sądy w US. „Trzymają się mocno”, czy „Przyjaciele”, „System” już nad nimi pracują?
  III.Do Raportu KLubu Rzymskiego z 1955 roku chodziło o pieniądze, po tem o pieniądze lub o zagładę a teraz pewnie tylko o zagładę.
  OK is OK. PPS. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w 2010 roku. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP). 2021_02_05_22_26_ Fr_ee_day_CG.
  Skandaliczne manipulacje i oszustwa na Wall Street w USA – Ewelina Frihauf
  4 lutego 2021 niezaleznatelewizja.pl . (22:27).

 2. Co wy myślicie że giełda to gra dla wszystkich. Właśnie tacy ludzie pokroju Trampa i jego kolegów z jego partii decydują o wszystkim na tej giełdzie to oni posiadają min. 90% kapitału w USA. Jeśli uznali że coś ma stanieć to stanieje, wyprzedają to (to nie instytucja charytatywna), a znajda się obrońcy którzy kupują za duże pieniądze śmieciowe akcje (bo firmy których się pozbywają zapewne są w słabej kondycji). Po hossie na te akcje nagle stracą wszystkie pieniądze. Podobnie było z akcjami kopalni w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *