Rodowody wolnych ludzi cz.1 – Janusz Zagórski i FNC

10 thoughts on “Rodowody wolnych ludzi cz.1 – Janusz Zagórski i FNC

 1. Wpadam żeby poinformować #Rybnik face 2 face potrzebuje wsparcie prawnego. Jak ta dyskoteka się nie otworzy to rybnik die zamknie.

 2. #Rybnik face 2 face potrzebuje wsparcie prawnego. Jak ta dyskoteka się nie otworzy to rybnik sie zamknie.

 3. I.1.Maszt w Gąbinie miał cztery zastawy lin, po cztery na każdym poziomie. W czasie remontu przedsiębiorca miał wymieniać zestawy lin na coraz wyższym poziomie ale zamiast wymieniać tylko zdejmował kolejne zestawy. Kiedy zostały już tylko cztery liny na samej górze wystarczyło trochę poczekać i Maszt runął. Wtedy fale długie tej częstotliwości przekazano do łączności z czołgami Bundeswehry.
  2.2 grudnia 2020 nastąpiła 3 awaria Radioteleskopu w Arecibo. Tym razem udało się. Nawet nagrano katastrofę jak na filmie „GoldenEye”.
  3.Wyburzono Stadion na Wembley (pierwszy).
  4.Zniszczono Stadion 10-lecia w Warszawie.
  5.Zniszczono Supersam i Kino Femina w Warszawie.
  6.Stadion Maracana przerobiono(?) z obiektu na 100 tysięcy Osób na obiekt na 60 tysięcy Osób.
  Czyżby Ufoludki przestały budować Statki w kształcie Stadionu w większym rozmiarze? A może już nie będzie takiego lądowania.
  [7.Na Placu Świętego Piotra przed Bazyliką ustawiono Obelisk. Statek (Frachtowiec) Federacji Handlowej z Vniversvm Gwiezdnych Wojen już by pewnie nie wylądował.]
  Czy to skutki odwrotu z Księżyca i zakończenia Projektu Apollo?
  Pan Keitel [Wilhelm Bodewin Johann Gustav Keitel] podpisał w dzień 8/9 Maja 1945 kapitulację „podległych Mu sił”. Czy to na pewno była kapitulacja III Rzeszy? W 1946 roku nakręcono film Orsona Wellesa o nazistach. Po tem była Operacja Highjump od 26 sierpnia 1946 do 1947. A może zastosowano zasadę: „Nie możesz ich pokonać – to się do nich przyłącz”.
  Zamiast Arecibo ma być kilka małych urządzeń w tym miejscu. Tak jak okaleczone Drzewo wypuszcza w miejscu jednej silnej gałęzi kilka słabych. Mówiło się film czarno-biały ale to były filmy w odcieniach szarości. Pisałem wiecznie żywa III Rzesza ale zgodzę się z SAM-em Panem Redaktorem Stanisławem Andrzejem Michalkiewiczem choć z innych powodów, kiedy jest coraz więcej i coraz wcześniej Istot o tęczówkach w odcieniach szarości, że to IV Rzesza.
  II.Uczymy się o 3 ustrojach. Podejrzewam, że jest ich 5 może 6.
  1.Ustrój polityczny: Kryptejokracja (z tąd nawoływanie do zastępowania Dojrzałych Pań i Panów Polityków młodzieńcami . „To idzie młodość”).
  2.Ustrój gospodarczy: Mafiokracja.
  3.Ustrój społeczny: nazizm (a nawet nie Narodowy Socjalizm).
  4.Ustrój militarny: nieliczne wojska ekspedycyjne (kolor Zielony lub Czarny) i pospolite ruszenie (Wojska Obrony Terytorialnej – kolor brązowy – nie jest kolorem heraldycznym).
  5.Ustrój wyznaniowy: Szatanizm (de facto) po ofiarowaniu Polski w Toruniu Szatanowi kilka lat temu (mówił o tym w kazaniu wielebny xiądz Piotr Natanek).
  III.(wczoraj w sobotę o 06:45) Skoro Papież troszczy się o Muzułmanów-Muslimów mimo, że dżychadyści tak traktowali Chrześcijan, to może Kalif (w zastępstwie Wielka Szura) powinien się troszczyć o Buddystów mimo, że tak potraktowali Rohingjów a Dalajlama powinien troszczyć się o Chrześcijan, trochę podobnie jak w tej chińskiej przypowieści o Piekle i Niebie, i o za długich łyżkach.
  Kiedyś myślałem, że przy ONZ powinna powstać Rada analogicznie, na wzór Rady Bezpieczeństwa ale złożona z przywódców Wielkich Religii Światowych. OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-Kolega w 2010 roku, mimo, że Utwór: „Black is Black” jest wcześniejszy. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP), 2021_02_07_08_43_ Dominika_CG.
  Rodowody wolnych ludzi cz.1 – Janusz Zagórski i FNC
  5 lutego 2021 niezaleznatelewizja.pl . Wielkie Dzięki za tą możliwość i proszę o więcej (JP).

  1. Chiny zbudowały w 2020 roku trzy razy więcej elektrowni zasilanych węglem, niż reszta świata…

   Link do źródła:

   “China Built Three Times as Much Coal Power in 2020 as the Rest of the World Combined”

   https://www.breitbart.com/national-security/2021/02/03/china-built-three-times-as-much-coal-power-in-2020-as-the-rest-of-the-world-combined/?utm_source=facebook&utm_medium=social&fbclid=IwAR2qu8FHMAnnymccVZLzHPPbb5EJYY74K-mO5jp7HQqwImVKHJs5h9yBy0Q

   ========

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *