Rozmowy z białaczką – Sylwia Syed i Donata Majchrzak

One thought on “Rozmowy z białaczką – Sylwia Syed i Donata Majchrzak

 1. I.1.W 2010 roku EUropa nakazała sterylizację Żywności poprzez napromieniowywanie promieniowaniem radioaktywnym. Miałem konserwę mięsną na której, na papierowej otoczce otwarcie, chociaż drobnym drukiem, o tym napisano.
  2.Skutkiem skażenia radioaktywnego są wypadanie włosów, wypadanie paznokci ale przede wszystkim białaczka. Z tąd reklamy w telewizji nawołujące do oddawania szpiku kostnego.
  II.1.W rozmowie telefonicznej poinformowano mnie o akcji kopania studni głębinowych i budowania cystern w Afryce. Pochwaliłem ale powiedziałem, że lepiej, żeby pomodlić się, żeby Afrykanom starczyło, mieli pod dostatkiem, Wody w zwykłych studniach (a nie głębinowych).
  2.W odcinku 27 (2020) (?) Audycji „Las bliżej nas” opisano wykonywanie małej retencji w Lasach przy pomocy koparek. Intencje pewnie dobre ale lepiej reintrodukować, przywracać, systematycznie Bobry a one już wybiorą najlepsze miejsca pod małą retencję, nawet w Lasach i wykonają ją.
  III.1.Ktoś uznał, że Polacy są najmniej wydajni nawet kiedy inni nic nie robią.
  2.W Audycji/Filmie Zagadki Wszechświata z Morganem Freemanem Prowadzący otwarcie powiedział, że w US uznano, że terrorystami nie są Osoby zradykalizowane ale Osoby niezradykalizowane.
  Wojna z Terroryzmem, przeciwko Nieterrorystom.
  3.Szczepienia, leki na choroby – przeciwko Pacjentom, przeciwko Ludziom (Niepacjenci to też Ludzie).
  IV.Wiara to zawieszszenie Niewiary a jeszcze bardziej Przekonanie, że coś jest Prawdą, kiedy (jeszcze) nie mamy Wiedzy na Dany Temat, w danej Sprawie a nie Opętanie lub Opętańcze Oddanie Duchownym lub Siłom Duchowym.
  V.Chrystus-Logos, który zstąpił na Pana Jezusa, namówił Judasza do zdrady a po tem i Pan Jezus, i Judasz byli zaskoczeni. Judasz, że „Pan Jezus” kazał mu zdradzić a teraz ma żal.
  VI.Kiedy Pan Jezus zwisał martwy na krzyżu, czy to nie Chrystus-Logos śmiał się, cieszył się w pobliżu.
  VII.Tamuz-> Apollo -> JCM Konstantyn Wielki – XP – Christos Romanos a nie Ivdevs, nie Rex Ivdeorvm.
  Uwielbienia dla Obu Szanownych Pań i dla Ozdób Kobiecych Obu Szanownych Pań. OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni” – Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP).
  2021_02_09_15_16_ 2S-SS_day_CG.
  Rozmowy z białaczką – Sylwia Syed i Donata Majchrzak
  8 lutego 2021 niezaleznatelewizja.pl . Wielki Dzięki za tą możliwość (JP) (15:21).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *