Donald Trump w defensywie – Wiktor z USA

8 thoughts on “Donald Trump w defensywie – Wiktor z USA

 1. I.1.Wiem, że jest coś takiego jak Rada Przysięgłych ale po tym jak Pan Trump miał się tłumaczyć i po tem miało być głosowanie rozumiem, że wyrok nad Panem Trumpem miał zapaść po głosowaniu.
  Co innego Raport Mniejszości –Zdanie Odrębne w Organie Sądowym a co innego decydowanie Większością. To w końcu argument słuszności czy argument siły głosu, siła argumentów czy argument siły.
  II.1.Panowie mówią o innych bombach a ja chciałbym napisać o innych.
  2.Słyszałem pojęcia Ruch i Konferencja Pugwash i Konferencja w Bandungu.
  Od jakiegoś czasu modne jest hasło antyproliferacja, które ma oznaczać zapobieganie rozpowszechnianiu broni jądrowej. Gdzie indziej wyjaśniłem, że według mnie antyproliferacja trzeba odczytywać anty – Pro Life – racja. Zwalczanie Ruchu Pro Life a broń jądrowa której się obawiają to ta broń, którą chłop ma w galotach. Napisałem też, że być może zwolennicy antyproliferacji być może są narzędziem do tego, żebyśmy żyli Życiem Nieskończonym, w Obfitości, w Pełni Zdrowia, wśród Istnień Niezniszczalnych. Teraz dodam: oby stało się tak, żeby Nowe Życie poczynało się tylko z Niepokalanego Poczęcia, co będzie podstawą do tego, żeby tak było jak napisałem powyżej.
  3.Pan Hubert Urbański w Audycji Teleturnieju „Milionerzy” odczytał hasło: Nuclear Disarmament. Wytłumaczył to zdaje się jako równoznaczne z oficjalnym odczytaniem terminu antyproliferacja ale podejrzewam, że tu chodzi nie tylko o zapobieganie rozpowszechniania broni jądrowej ale jeszcze dalej – rozbrojenie nuklearne, rozbrojenie jądrowe.
  III.Być może to co teraz napiszę jest zgodne z Profilem Państwa Telewizji:
  1.Izmael – Syn Abrahama-Abrama – Potomstwo Izmaelici-Arabowie.
  2.Izaak – Syn Boży (Hybryda podobnie jak Noe) –Potomstwo Hebrajczycy [Hibru-Hebrew] Hébrajczycy – Hebrydy – Hébrydy – Hybrydy: wędrówka Celtyckiego Krzyża z Bliskiego Wschodu do Irlandii, może także na Hybrydy.
  2A.Edom – Adom (≈ Adam?) –Ezaw – Potomstwo Edomici – Idumejczycy.
  2B.Jakób – Izrael – Potomstwo Izraelici.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice.
  IV.1.US – „watykańskie” satelity Leonardo.
  2.PL – „rosyjski” serwer, „Alert”.
  „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni” – Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Nubiru – Nübiru – Nibiru. Chemitrails – Chemtrails. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP).
  2021_02_10_01_15_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG. Donald Trump w defensywie – Wiktor z USA 9 lutego 2021 niezaleznatelewizja.pl . Wielkie Dzięki za tą możliwość i proszę o więcej (JP). (01:21).

 2. Przepraszam ale będzie grubo…..Mi to coraz bardziej wszystko ta cała sytuacja globalna i covidova nie wygląda na chęć panowania i zniewolenia ludzkości tylko na zwykły debilizm którym kieruje być może garstka ludzi ale kieruje debilami bo niestety wyglada na to że te wszystkie rządy itd zaliczają się do tej grupy debilistów do potegi debilnej i najgorsze w tym wszystkim że prawdopodobie oni w te wszystkie debilizmy na prawdę wierzą. Po prostu niektórzy ludzie do których ja się zaliczam mają/mieli zbyt wysokie mniemanie o obecnym poziomie rozwoju ludzkości… takie moje przypuszczenia.

 3. BS. 7mln głosów różnicy. Dowody na min. 3.5 mln oszustw są? BS. T447 przerżnął bo zawiódł. To miluarder, gra tylko dla siebie i ma w de społeczeństwo. BS!

 4. Ciąg Dalszy.
  I.Do Raportu Klubu Rzymskiego w roku 1955 jak nie wiadomo o co to chodziło o pieniądze.
  Od Raportu Klubu Rzymskiego do wprowadzenia Pieniądza Fiducjarnego w 1972(?) , za Pan Doktor Stanisław Krajski, chodziło o pieniądze lub o zagładę. Od wprowadzenia Pieniądza Fiducjarnego, obawiam się, chodziło już tylko o zagładę. Od pojawienia się Osób o szarych tęczówkach nie wiem o co chodzi. Współczuję Wszystkim, Którzy lub Które byli robieni Debilami, lub Debilkami, a szczególnie tym Osobom, Które są Debilami (lub Debilkami). Dla Mącicieli ten targ-deal to nie warta skórki wyprawka. Zagłada czyni marnością wszelkie finansowe zyski jakie z tego mają lub mogli by mieć.
  II.Postulaty Ekologów za PRL: 1.Polska wolna od Atomu. 2.Tiry na Tory. 3.Zielone Płuca Polski (Mazury i Podlasie). Czyżby były tylko potrzebne do obalenia Polski dnia 04.06.1989? Atom jeśli to może wtedy, kiedy będą Brudne Reaktory, czyli takie jakie doprowadzają do uzyskania substancji niepromieniotwórczej, na przykład gleba z Czarnobyla, żadnych odpadów radioaktywnych i dopóki reaktory nie będą całkowicie ekranowane jeśli chodzi o promieniowanie.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. „Black is Black”, „Black Velvet”, „Lady in Black”. Nubiru – Nübiru – Nibiru. Chemitrails – Chemtrails. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP). 2021_02_10_14_56_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG.

 5. W mojej ocenie, gdyby Trump był człowiekiem który daje się zaskoczyć, już by nie żył.
  Gdyby użył wojska, byłoby to proste ale krótkowzroczne i na pewno wykorzystano by to przeciwko niemu.
  Sądzę, że wojsko odegra swoją rolę w odpowiednim czasie.
  Nadal myślę, że wszystko idzie zgodnie z planem i przeciwnik ma wpaść we własne sidła aby nie mógł już odwrócić kota ogonem. Są ofiary, to jest smutne ale jak to na wojnie, często nieuniknione.
  W panującym chaosie dopatruję się strategii, której nie może się spodziewać przeciwnik a co dopiero obserwatorzy.
  Szach/Mat wymaga zimnej krwi. Pamiętajmy, że pycha kroczy przed upadkiem.
  Oczywiście biorę też pod uwagę, że mogę się mylić. Czas pokaże.

 6. Panie śliczny, czerwona nitka kabały na Pana nadgarstku powoduje, że jest Pan niewiarygodny. Wszelkie tłumaczenia są dla ciemnych.

 7. Ale odlot. Słucham i nie werzę że można takie bzdury opowiadać z poważną miną. Trzy autobusy Antify, brudne bomby i Tramp niewiniątko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *