Rozmowa z Fabio Franchi, doktorem medycyny, specjalistą od chorób zakaźnych, o niewygodnej narracji i o braku izolacji.

3 thoughts on “Rozmowa z Fabio Franchi, doktorem medycyny, specjalistą od chorób zakaźnych, o niewygodnej narracji i o braku izolacji.

 1. Już strach się bać, a
  mediach wciąż apiać
  – STOP wirus czuwa !
  Skądś to znamy,
  wszak przed latami
  też była komuna !

 2. I.Komuna to może była, kiedy dzięki zarządzaniu Józefa, Per-aa przejął grunty w Egipcie i zdominował Zwierzchników Nomów-jednostek administracyjnych, którzy przed tem stali się ważniejsi od swego prawowitego Władcy.
  II.Do Komuny predystynowana jest Cywilizacja Chińska.
  III.Narodowy Socjalizm (kolor brunatny) to najbardziej centrowa część Narodowców. Naziści to też kolor brunatny ale są, przynajmniej potencjalnym, zagrożeniem dla Działu.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca (nie żadna biżuteria, czy inne przedmioty )jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni” – Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” jest wcześniejszy. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Przepraszam, jeśli nie w temacie. Pozdrawiam, Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_02_10_21_14_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG. I Słońce, i Księżyc w Wodniku (Aqvarivs).
  Rozmowa z Fabio Franchi, doktorem medycyny, specjalistą od chorób zakaźnych, o niewygodnej narracji i o braku izolacji. 10 lutego 2021 niezaleznatelewizja.pl . Wielkie Dzięki za tą możliwość (JP). (21:17).

 3. Piekny i bardzo wartosciowy wyklad! nie bardzo mozna bylo Pania slyszec poniewaz Dr. F. Franchi z poczatku byl ciut przeglosniony no ale mozna bylo wylowic.
  Przepraszam za uwage i pozdrawiam.
  Jerzy Rajski

  P.S. Codziennie ogladam Pana, Panie Januszu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *