Iskra z Polski skrzesana ciupagami – Ewa Pawela

8 thoughts on “Iskra z Polski skrzesana ciupagami – Ewa Pawela

  1. Czego Jaś się nie nauczył
   Jan nie będzie umiał.
   Kto omijał szkołę i się włuczył
   nazwać go trza – tuman !

  2. Radzę zacząć od siebie i wy mienić się samemu. Jeśli nie interesuje cię, COo osoba mówi, a to jak dla ciebie wygląda.

 1. I.Kiedyś powstało Forum polsko-serbołużyckie zanim jeszcze przy burnych apładzismientach ogłoszono na Spotkaniu, że Łużyczanie czyli Serbołużyczanie, czyli Sorabowie to, ze względu na pewne elementy, Niemcy. Na tym Forum jakiś gorliwy funkcjonariusz lub członek NPD urządzał kłótnie co raz to pod innym nickiem. Wtedy Netykieta zabraniała urządzać Flam, czyli płomiennych kłótni, tak sobie tłumaczę to określenie. Ostatnio Netykieta zabraniała pytać czy oponent lub rozmówca jest nazistą. Wracając do Forum. W pewnym momencie ktoś z Sorabów napisał do Polaka Administratora: Sami widzicie. Poddali się. Tak się obawiam. Mnie gdzie indziej pozbywano się w zaskakująco bezwzględny sposób nawet jak na tak zwanego „spamera”.
  II.Kiedyś mówiło się o Trollach później o Hejterach, ich się hołubi. Czy to taki funkcjonariusz lub działacz, aktywista czyni afronty Szanownej Pani? Teraz wysłucham Pani wypowiedzi Pani Ewo.
  Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani. OK is OK. Ozdoba Kobieca (nie żadna biżuteria lub inny przedmiot) jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Sa dobrzy Czarni i są źli Czarni” – Kolega w roku 2010 mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. „Black is Black”, „Black Velvet”, „Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails.
  Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP). 2021_02_11_21_00 Day_of_Thunder_CG. ● 20:07. Także dzisiaj i Słońce, i Księżyc w Wodniku.
  Iskra z Polski skrzesana ciupagami – Ewa Pawela 11 lutego 2021 niezaleznatelewizja.pl .
  Wielkie Dzięki za tą możliwość i proszę o więcej (JP). (21:03).
  POST SCRIPTVM:O 20:00 zacząłem oglądać film: „Dziewiąte Wrota” na komputerze, w internecie ale Domowniczka przerwała mi wiadomością o śmierci Pana Krzysztofa Kowalewskiego, oby zmartwychwstał ku Zbawieniu. Znałem tą wiadomość ale odechciało mi się oglądać. Przepraszam za zwierzenia. (21:09).,

 2. Ciąg Dalszy
  „Każdy Naród, który upomina się o swoje prawa, który aspiruje do tego, żeby rządzić się po swojemu, powinien być jak Jedna Wielka Orkiestra, prawda, gdzie różne grupy Instrumentów, a to dęte, a to smyczkowe, prawda, grają różne elementy tej samej Melodii, tej samej Muzyki”. Kiedyś napisał bym święte, teraz napiszę cenne słowa. Oby to odnosiło się, działało także w odniesieniu do Narodu Politycznego a nawet do całego Społeczeństwa. (JP) kefaa7. (22:00).

 3. Pani Ewa dzisiaj taka inna, odmieniona świeża, fajnie ubrana bardzo twarzowo. Zawsze się skupiam na treści przekazu Pani Ewy ale dzisiaj zauważyłam także pozytywną zmianę w wyglądzie . Pozdrawiam serdecznie ulubioną wykładowczynię i całą ekipę niezależnej telewizji z podziękowaniem za to co robocie i wysiłek jaki w to wkładacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *