Przybywa zgonów po szczepiennych. Marsze wolności w wielu polskich miastach

15 thoughts on “Przybywa zgonów po szczepiennych. Marsze wolności w wielu polskich miastach

 1. Nieodmiennie od kilku lat musze powiedziec ponownie, jakkolwiek by to zabrzmialo: kocham Pania Pani Justyno!
  Otwiera sie znowu brama mozliwosci podobna jak w 1918 roku tylko musimy jednoczyc rozne srodowiska tak wiec spotkania, happeningi uliczne, marsze itp musza sie nasilac. One nie maja zadnego wplywu na rzad, ktory slepo realizuje psychopatyczna agende swiatowa ale maja olbrzymie znaczenie integrujace.
  Mam dosyc dobre informacje przewidujace konflikt militarny na Bliskim Wschodzie jeszcze w tym roku. Stad wlasnie wynika ten rosnacy zamordyzm w Polsce , poniewaz Polacy maja byc zaangazowani w ten konflikt na sile. Trzeba juz teraz sie zastanowic jak temu zapobiec i jaka forme oporu podjac. To jest bardzo wazne bo od tego wlasnie bedzie zalezalo czy odzyskamy niepodleglosc i wolnosc. Nie mozemy stanac po zadnej stronie tego konfliktu, natomiast mozemy zmobilizowac caly kraj do oporu i przejecia wladzy, nawet silowo jezeli nie da sie pokojowo.
  Pozdrawiam Redakcje i Pana Janusza.

  1. Czy moglibyśmy założyć stowarzyszenie Polska Demokracja Bezpośrednia zajmująca się monitorowaniem przestępstw konstytucyjnych?

 2. Problem jest w tym, że nie szczepi się tych, co chcą nas zaszczepić? I takie tego są potem skutki. Wprawdzie w mediach próbuje się celebrytów szczepić w taki sposób aby ich nie zaszczepić, ale to tylko dotyczy tych którzy wiedzą do czego służy ta szczepionka. W następnej inkarnacji tacy którzy świadomie próbują zmniejszyć naszą populację ludzką, poniosą tego odpowiednie konsekwencje. A może tak wspólną intencją sprawmy aby te konsekwencje ponieśli już teraz. Wtedy przeniosą się tam gdzie patologia jest na najwyższym poziome, aby mogła być bardziej zrozumiana, czym w istocie ona jest? 🙂

 3. Koronawirus stanął na palcach
  Ze światem próbuje zatańczyć walca
  Pfizer nuty ułożył na walc trzyćwierci, w
  Białym całunie wodzirej, to taniec śmierci !

 4. Od razu dostaję kopa do życia, kiedy słucham Pani Justyny. Dziękuję! Dziękuję Panie Januszu za fantastyczną robotę.

 5. Mam przypadek moich tesciòw. Tesc 83 lat, tesciowa 70 (Italia-Toscana-Lucca), zostali zaszczepioni na grype w pazdzierniku 2020. Dwadziescia dni (20), zle sie poczuli i zostal odwiezieni do szpitala. Chce tu nadmienic, ze tesc, mimo swojego wieku: codziennie wstawal o szòstej rano by dogladac ogròdek, ktòry zawsze byl jego pasja, kilka razy w tygodniu odbywal dlugie spacery (fortyfikacja dookola Lucca ma 4 km) i kiedy bylo to mozliwe, zazywal kapieli slonecznych bez koszuli, zawsze w ogrodzie. Ten fantastyczny czlowiek, ktòry wozil wnuki do szkoly i zawsze mial czas i serce dla wszystkich, zostal oszukany. Teraz lezy z cewnikiem. Zyje, poniewaz wymusilam wypis ze szpitala. Po tym, jak usmiercili jego zone. Ktòra zdecydowala sie na pobyt w szpitalu wraz z nim. Umarla wykrwawiajac sie, po peknieciu tetniaka brzusznego. Chce tu nadmienic, ze lezala w szpitalu gdy nastapil udar. Czekali 12 godz., przed podjeciem interwencji. Powòd zgonu: COVID. Czy wloskie przypadki tez Was interesuja? Tu postawili taki muòr, ze nie ma z kim gadac …

 6. “Konflikt Cywilizacji – Czy świat Zmierza Ku Zagładzie” – Marek Jan Chodakiewicz – (Wideo)

  https://www.youtube.com/watch?v=GZSDYx3MsMg

  Marek Jan Chodakiewicz – Amerykański Historyk Polskiego Pochodzenia

  …29 lipca 2019 w Centrum Edukacyjnym IPN im. Janusza Kurtyki wygłosił wykład dotyczący “cywilizacji śmierci”, w którym przedstawił tezy i przykłady uznane przez środowisko LGBT za homofobię…

  Specjalizuje się w historii Europy Środkowo-Wschodniej w XIX i XX wieku, w tym w historii Polski, Austro-Węgier (Historia Austro-Węgier) i Imperium Rosyjskiego (Historia Rosji), stosunkach polsko-żydowskich, myśli konserwatywnej i w problematyce nazizmu, faszyzmu oraz komunizmu.

  Wystąpił w filmach dokumentalnych Towarzysz generał (2009), New Poland (2010) oraz w trzeciej części serii Transformacja (2012)

  W Polsce jest w radzie programowej naukowego czasopisma społeczno-historycznego „Glaukopis”, publikuje w Wojskowym Przeglądzie Historycznym, „Zeszytach Historycznych WiN-u” i „Arcanach”, współpracuje z wydawnictwem „Fronda”, tygodnikiem „W sieci”, „Tygodnikiem Solidarność” oraz tygodnikiem „Najwyższy CZAS!”. Publikuje też w dzienniku „Rzeczpospolita”, na blogu Salon24.pl.

  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Marek_Jan_Chodakiewicz

  ==========

  1. “Śmierci, Których Nie Było” – Gigantyczny Skandal, Który Ma Miejsce Na Naszych Oczach – Prof. Jan Talar

   O Otaczającej Nas Rzeczywistości Bez Znieczulenia.

   https://naodlew.pl/2020/08/29/smierci-ktorych-nie-bylo/

   Zainteresowanym polecam obejrzeć kilka rozmów z panem profesorem Janem Talarem oraz konferencji, które można znaleźć w podanych linkach:

   Prof. Jan Talar 1

   https://www.youtube.com/watch?list=PLRGglSbokjF_0FO9YFxozTHqUiwdZmkps&v=TORFzpynsWY&feature=youtu.be

   Prof. Jan Talar 2

   https://www.youtube.com/watch?list=PLRGglSbokjF_0FO9YFxozTHqUiwdZmkps&t=3&v=Zekv_i0VNtw&feature=youtu.be

   ======

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *