Inauguracyjne Otwarcie Studia TV Wolnych Ludzi

10 thoughts on “Inauguracyjne Otwarcie Studia TV Wolnych Ludzi

 1. Szczescia wolni ludzie ,jestem studentem medycyny naturalnej czasowo b. zajety. Glosowalem za petycja<> i tam sciaglem petycje dodalem tytul na Facebooku pod moim nazwiskiem i mieniem i zobczcie co zrobili cenzorzy Facebooka z moja strona . pozdrawiam Bogdan Warywoda .

 2. I.Czy letnie Wschody Słońca nad Odrą we Wrocławiu są równie piękne jak kiedyś?
  Zapytałem tak nie dawno pewną kulturalną Panią, która była związana kiedyś z Wrocławiem ale ta Pani mieszka już poza Wrocławiem.
  II.Jesteście Państwo tak uradowani i pełni optymizmu. Po wspomnieniu o politykach podejrzewam, że narodziła się lub narodził się jakaś/jakiś nowa/nowy Głowa Działu, których jeszcze nie zaczęto psuć od głowy. Oby komuś takiemu nie zarzucono, że stosuje odpowiedzialność zbiorową.
  III.Zazdroszczę temu Panu, że będzie przebywał w towarzystwie tak pięknych i rezolutnych Pań. Oby współpraca jak najlepiej się Państwu układała i przynosiła pożądane owoce, takie jak powinny być.
  IV.Przepraszam, że dosmucam. „Wizyta starszej Pani” „w obszarze Wisły” trwa. Zdaje się dwa dni temu „uradowano” mnie wiadomością, że Polskie Linie Kolejowe będą prowadzić prace w rejonie Dworca Zachodniego w Warszawie. Narpiew pomyślałem, że usprawnią tory, naprawią co tam mogło ulec zużyciu w trakcie eksploatacji. Zaraz mnie wyprowadzono z błędu: wyburzą Dworzec Zachodni i postawią lepszy. Dworzec kolejowy i autobusowy będą bardziej połączone. Z tego Dworca jechałem na egzaminy i jeździłem na Studia do Torunia. Z tego Dworca miałem jeździć bezpośrednio do Jawora, pewnie z Rodziną. Z tego Dworca wracałem także autobusem do swojej miejscowości. Vis à vis były kiedyś ogródki działkowe, pewnie zanim wymarli właściciele. Zanim jElita Narodu mnie wyprosiły, na Centralnym Dworcu Autobusowym, w budynku, gdzie na samej górze była dyrekcja, niżej był hotel a jeszcze niżej market. Już raczej nie będę nocował w tym hotelu, przed drogą do domu na przykład na drugi dzień. Z resztą w tym śnie byłem raczej uczonym i młodszym niż teraz. No ale przecież po to wycina się stare Drzewa, żeby posadzić młode, a nuż się nie przyjmą. Trzeba wszystko zniszczyć, żeby mogło powstać coś nowego. Na Świecie i we Wszechświecie jest przecież tak mało miejsca i zasobów.
  Dla mnie to jest kult śmierci i zniszczenia. Wiem, że w Niemczech, mam nadzieję, że nadal tak jest, dopieszcza się stare budynki i oddaje na mieszkania młodym małżeństwom. W mojej miejscowości byłem w takim domu w gościnie z Mamą ale to było tuż przed tym, zanim wyjechałem na Studia.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. Chwała Szwedkom, które jeździły opalać się do Hiszpanii. Oby Zmartwychwstały ku Zbawieniu dwie Szkotki zamordowane w Maroku.
  „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni” – Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” jest wcześniejszy. „Black is Black”, „Black Velvet”, „Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Pozdrowienia dla Wszystkich Państwa ex-Terminator Archaios Logos
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP). 2021_02_14_01_56_ Dominika_CG. Walentynki. Dzień (jeszcze Noc-Doba-Wspomnienie) Świętych Cyryla i Metodego Apostołów Słowian Patronów EUropy.
  Inauguracyjne Otwarcie Studia TV Wolnych Ludzi 12 lutego 2021 niezaleznatelewizja.pl . Bardzo Dziękuję za tą możliwość (JP). (02:04).

 3. Niestety nic nie słychać w tym nagraniu 🙁
  Poza tym wszystkie nagrania NTV są nagrywane ciszej niż na pozostałych kanałach niezależnych 🙁
  Jestem zarejestrowana na WolniLudzie.net choć ostatnio nie mogę się zalogować.
  Mam jednak nadzieję, że wkrótce wszystko ruszy pełną parą, czego Wszystkim i sobie życzę!

 4. Panie Zagorski dziekujemy za wspaniala prace i niesienie nam prawdy,Milo widziec nam tez EWELINKE ,ktora tyle dawala nam nadzieji.

 5. Nie podzielam waszych poglądów, część uwazam za bardzo szkodliwe (szczególnie STOP NOP) ale podoba mi się wasz entuzjazm. Pozdrawiam Panią Monikę, chętnie bym pogadał przy kawie.
  Pozdrawiam

 6. Ciąg Dalszy 3
  Jestem pod wrażeniem.
  Każda Sroczka swój ogonek chwali. Domyślam się, że może zachodzić podejrzenie, że się lansuję.
  Czy tak, czy nie – Chwała Szanownym Państwu z Niezależnej Telewizji, jeśli pozwalają Państwo mi, i takim osobom jak ja, się wypowiedzieć, w tym wypadku w piśmie/na piśmie. Bardzo Dziękuję za tą Możliwość. Piotr Jaworski_ kefaa7 (JP). 2021_02_17_16_13_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG. (16:12)(16:14).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *