Diabeł Vegi to jeszcze nic takiego – Ewa Pawela

11 thoughts on “Diabeł Vegi to jeszcze nic takiego – Ewa Pawela

 1. Kolonia (Niemcy) – Sądy zasypane wnioskami o wystąpienie z Kościoła

  “…Z powodu dużego zainteresowania sąd rejonowy w Kolonii zwiększył liczbę terminów dla osób chcących wystąpić z Kościoła. Dotychczas było to około tysiąca terminów miesięcznie. Od 1 marca będzie ich o 500 więcej – poinformował we wtorek (16.02.21) sąd.

  Większe zainteresowanie apostazją może wiązać się z głośną sprawą raportu o pedofilii w archidiecezji kolońskiej. Arcybiskup Kolonii, kard. Rainer Maria Woelki, odmówił publikacji dokumentu powołując się na wątpliwości natury prawnej. Hierarcha zlecił kancelarii prawniczej przygotowanie nowego raportu.

  Działania arcybiskupa wywołały ogromne poruszenie wśród niemieckich katolików i doprowadziły do ponownego zachwiania zaufania do Kościoła katolickiego. Z informacji przekazanych przez sąd w Kolonii nie wynika jednak, jakiego wyznania są osoby, które chcą wystąpić ze wspólnoty. Może chodzić także o wielu członków Kościoła ewangelickiego…”

  https://m.dw.com/pl/kolonia-s%C4%85dy-zasypane-wnioskami-o-wyst%C4%85pienie-z-ko%C5%9Bcio%C5%82a/a-56589857

  ========

  1. Szokujący Raport – Berlin PRZEZ TRZY DEKADY Oddawał Dzieci Pedofilom
   “W RAMACH EKSPERYMENTU” !!!
   (Idea nazistowskiego Dr. Mengele – “Nauka Ponad Wszystko”)

   … Władze Berlina miały przez lata oddawać niektóre bezdomne oraz pochodzące z patologicznych rodzin dzieci pod opiekę pedofilom. Tak wynika z raportu opublikowanego przez uniwersytet w Hildesheim.

   Według raportu na temat działalności berlińskiego Urzędu ds. Dzieci i Młodzieży (Jugendamtu), od lat 70 aż do 2003 roku władze miasta miały
   oddawać bezdomne oraz pochodzące z patologicznych rodzin dzieci pedofilom… !!!

   Jak donosi “Frankfurter Allgemeine Zeitung” było to związane z eksperymentem seksuologa Helmuta Kentlera, który uważał, że stosunki
   erotyczne między dziećmi a dorosłymi są czymś pozytywnym. W jego ramach dzieci, zamiast trafiać do domów dziecka dostawały się pod opiekę samotnych rodziców zastępczych, którzy mieli na koncie wyroki
   za przestępstwa seksualne…

   https://www.o2.pl/informacje/szokujacy-raport-berlin-przez-lata-oddawal-dzieci-pedofilom-6522730158156672a

   =========

 2. W RAMACH “EKSPERYMENTU” – Prowadzonego Przez Seksuologa HELMUTA KENTLERA Bezdomne Dzieci z
  Berlina PRZEZ TRZY DEKADY Były Celowo Przekazywane Pod Opiekę Mężczyznom Ze Skłonnościami Pedofilskimi – (2020)

  https://tvn24.pl/swiat/pedofila-w-niemczech-przez-30-lat-udostepniano-dzieci-pedofilom–raport-4613500

  “Skandal Pedofilski w Niemczech – Aresztowano Jedenaście Osób”

  … Na kempingu w Luegde kilku mężczyzn przez wiele lat, setki razy wykorzystywało seksualnie dzieci w wieku 5,10 i 12 lat.
  Domek letniskowy był zabezpieczony z zewnątrz kamerami monitorującymi
  – sprawcy działali „bardzo skrycie”
  Na jednym z filmów pokazano akty seksualne na dzieciach. Mężczyźni wspólnie i „w najgorszy sposób” znęcali się nad chłopcami. − Nie można
  sobie tego wyobrazić − powiedział Joachim Poll.
  Przypuszcza się, że zanim dochodziło do wykorzystania ofiar, były one najpierw odurzane…

  27-latek z Muenster szukał kontaktu na forach pedofilskich w darknecie. Tutaj też zaoferował do molestowania dziesięciolatka.
  Według inspektora Polla, chopiec został praktycznie sprzedany… (2020)

  https://m.dw.com/pl/skandal-pedofilski-w-niemczech-aresztowano-jedena%C5%9Bcie-os%C3%B3b/a-53706679

  ============

  1. “Śmierci, Których Nie Było” – Gigantyczny Skandal, Który Ma Miejsce Na Naszych Oczach – Prof. Jan Talar

   O Otaczającej Nas Rzeczywistości Bez Znieczulenia.

   https://naodlew.pl/2020/08/29/smierci-ktorych-nie-bylo/

   Zainteresowanym polecam obejrzeć kilka rozmów z panem profesorem Janem Talarem oraz konferencji, które można znaleźć w podanych linkach:

   Prof. Jan Talar 1

   https://www.youtube.com/watch?list=PLRGglSbokjF_0FO9YFxozTHqUiwdZmkps&v=TORFzpynsWY&feature=youtu.be

   Prof. Jan Talar 2

   https://www.youtube.com/watch?list=PLRGglSbokjF_0FO9YFxozTHqUiwdZmkps&t=3&v=Zekv_i0VNtw&feature=youtu.be

   ======

 3. “Konflikt Cywilizacji – Czy świat Zmierza Ku Zagładzie” – Marek Jan Chodakiewicz – (Wideo)

  https://www.youtube.com/watch?v=GZSDYx3MsMg

  Marek Jan Chodakiewicz – Amerykański Historyk Polskiego Pochodzenia

  …29 lipca 2019 w Centrum Edukacyjnym IPN im. Janusza Kurtyki wygłosił wykład dotyczący “cywilizacji śmierci”, w którym przedstawił tezy i przykłady uznane przez środowisko LGBT za homofobię…

  Specjalizuje się w historii Europy Środkowo-Wschodniej w XIX i XX wieku, w tym w historii Polski, Austro-Węgier (Historia Austro-Węgier) i Imperium Rosyjskiego (Historia Rosji), stosunkach polsko-żydowskich, myśli konserwatywnej i w problematyce nazizmu, faszyzmu oraz komunizmu.

  Wystąpił w filmach dokumentalnych Towarzysz generał (2009), New Poland (2010) oraz w trzeciej części serii Transformacja (2012)

  W Polsce jest w radzie programowej naukowego czasopisma społeczno-historycznego „Glaukopis”, publikuje w Wojskowym Przeglądzie Historycznym, „Zeszytach Historycznych WiN-u” i „Arcanach”, współpracuje z wydawnictwem „Fronda”, tygodnikiem „W sieci”, „Tygodnikiem Solidarność” oraz tygodnikiem „Najwyższy CZAS!”. Publikuje też w dzienniku „Rzeczpospolita”, na blogu Salon24.pl.

  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Marek_Jan_Chodakiewicz

  ==========

 4. I.„Po co te głupoty?”. Tak zapytała Nastolatka w Rogu Afryki, kiedy powiedziano jej, że zostanie okaleczona. Jej mała Koleżanka, pownie poniżej 3 lat nie zadawała pytań ale była co najmniej bardzo zaskoczona. Rząd Sudanu zabronił tego ale nie wiadomo jakie stanowisko zajęła Wielka Szura.
  II.Po co? Po to, żeby kupa-zawartość jelit, choroby: skórne i inne, pokonały „lewą nóżkę” a po tem resztę Organizmu. Tylko dla czego i po co oni mają wygrać/wygrywać? Czyżby jakieś zbawcze zapętlenie bytów w Czasie i Przestrzeni?
  Teoria kwantowa zakłada, że nasze czyny z przyszłości mają wpływ na naszą sytuację w przeszłości. To zakłócenie związku Przyczyna-Skutek. A może to taka Wiktymologia dla uzasadnienia pojawienia się Plagi? Dla czego ponury żart: „Kowal zawinił – Cygana powieśsili” nie jest co najwyżej wypadkiem przy pracy tylko co najmniej Regułą, może i bez wyjątków. Czy na pewno kara za zwrócenie uwagi na takie rzeczy jest taka straszna, taka bezwzględna i nikogo nie omija? Może jednak lepiej, żeby ci oni przegrali nawet dla nich samych.
  III.W telewizji TV TRWAM nawoływano, przynajmniej dwukrotnie, żeby rozmawiać ze swojimi chorobami nawet jeden z Autorów martwił się o swoją chorobę. Papież zabronił dyskutować z Diabłem. A z chorobami trzeba dyskutować? A czy wiadomo kiedy dyskutuje się z Diabłem?
  IV.Dla tych, dla których Ideałem jest Robot to Ludzie, inne „żywe” Istoty są „mierzwą”, zboczeńcem jest ten, który interesuje się lub lubi towarzystwo Kobiet a pewnie dewiantem – te kto czci swoje Devi, swoje Idolki.
  V.Dla czego nikt nie sprzeciwia się obecnemu użyciu słowa Pedofilia. To sami Pedoseksualiści ogłosili, że tak się określają. A nazwanie tego co zrobił/robi Pan Marc Dutroux albo w Polsce Pan T., czy to jest tworzenie niepotrzebnych bytów ? Jeśli to co robi się Dzieciom to Pedofilia-„sympatia do Dzieci”, to co oznacza Miłość, Życie, Sens Życia. Może jeszcze z Pana Marca Dutroux zrobi się Przedszkolankę albo Nauczyciela?
  VI.WCzPan Grzegorz Braun mówi/potwierdza: Mafie, Służby, Loże.
  Plomba, Amalgamat to nie Ząb, nie Tajne Służby.
  Choroba skórna, także ta wstydliwa to nie Paznokcie-Specjalsi, to nie Kończyny-Służby Mundurowe, to nie inne Narządy na przykład Urzędnicy .
  Nawet jeśli tak się je traktuje, tak się przedstawiają i nawet same są przekonane, że tak jest. Dla czego jeden Kibic Jagiellonii zabija innego Kibica Jagiellonii. Dla czego jeden Funkcjonariusz Tajnych Służb usiłuje zabić innego Funkcjonariusz tych samych Służb.
  VII.Powiada Pani, żeby wyjść na Świat . Papież, żeby wstać z kanapy. Mnie namówił Stryjek. Ale wcześniej mój Pies lub Miś. Kiedyś przejechał obok mnie samochód po tem okzało się, że pokaleczono mi stopę-podeszwę i dostałem infekcji. {xo}
  VIII.?.Może to: Kiedyś chciałem dodzwonić się do Wróżki w trakcie audycji na żywo. Zadzwoniłem na numer podany w telewizji. Odebrała jakaś inna Pani, kazała czekać bo System mnie wybierze. Na ekranie kilka Osób w tym czasie dodzwoniło się po tem Wróżka zaczęła narzekać, że nikt nie dzwoni, nie telefonuje. Po pewnym czasie, System nadal mnie nie pozwolił mi zadać pytania Wróżce, podziękowałem „Systemowi” i rozłączyłem się z tą drugą Panią. Przyszedł rachunek na 36 złotych. Ktoś inny z Domowników otrzymał rachunek na 100 złotych. Dla niego System pewnie był bardziej przychylny. Podobnie może być z tymi zdalnymi gwałtami elektronicznymi. Nie na pewno ale nie ździwił bym się.{5}
  IX.Co dospektrum elektromagnetycznego: Poczerwień to kolor/barwa Różowa po przeciwnej stronie Czerwieni do Pomarańczowego. ULTRAVIOLET – to Czerń, może i Czarne Światło jak w hangarze w filmie Gwiezdne Wojny Nowa Nadzieja {musiałem odejść od komputera ale nawet pewnie i bez tego naniesione zostaną cenne poprawki, Bracia Czesi wiedzą co to znaczy poprawić}. Zielony-Szlachta, Niebieski-Arystokracja lub Burżuazja, Biały – Władcy lyb Klasa Polityczna. Wojsko-Armia kolor Zielony, Wojsko – Gwardia kolor Czarny. A nie brązowy jak uznał WCz Pan Poseł Braun. Według Modelu Standartowego, Ogólnego. Nawiązującego do 6 Żywiołów.
  X.Po co te głupoty? Po co oni pozwalają, żeby Ofiara/Ofiary została ostrzeżona. Absolutnie nie chcę krytykować Wypowiedzi Szanownej Pani przynajmniej jeśli chodzi o rzeczowe, merytoryczne przedstawienie sprawy.
  Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani. OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos. 2021_02_22_09_10_ DanSelene-Devi_CG. Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej.
  Diabeł Vegi to jeszcze nic takiego – Ewa Pawela 16 lutego 2021 niezaleznatelewizja.pl .
  POST SCRIPTVM: Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. (JP) kefaa7. (09:14).

 5. Ciąg Dalszy
  Oczywiście chodziło o piętę a nie o podeszwę. Ale tak to jest, kiedy źle widziane jest otwieranie okien i wolno tylko je uchylać. (JP) kefaa7. (09:44).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *