Fale elektromagnetyczne broń biologiczna albo nadzieja medycyny – Ewa Pawela

http://www.nexus.media.pl/?655,nexus-nr-133-(5-2020)

http://www.nexus.media.pl/?672,nexus-nr-134-(6-2020)

https://www.youtube.com/watch?v=cCx18bdAJPE&t=1545s

https://www.youtube.com/watch?v=0Co-gxVGzNo&t=585s

https://www.youtube.com/watch?v=_ksbbC-IKe8&t=1924s

One thought on “Fale elektromagnetyczne broń biologiczna albo nadzieja medycyny – Ewa Pawela

 1. I.Powiedziała Szanowna Pani o tym, że komentarze to ślad i po 20 latach mogą być konsekwencje.
  Z pewnością ma Szanowna Pani rację. To ma znaczenie ale podejrzewam, że po to mam takie „parcie na szkło”, żeby pozostał po mnie jakiś ślad. Chociaż taki.
  II.Kiedyś miałem trzy dziwne zdarzenia.
  Jedno polegało na tym, że wieczorem usłyszałem wypowiedzi dwóch-trzech Osób, młodej, może już dojrzałej, Kobiety, dojrzałego lub starszego mężczyzny i ewentualnie jeszcze kogoś. Pomyślałem, że ta Kobieta to może córka tego starszego mężczyzny. To nie było odczytywanie myśli ani odgadywanie myśli tylko tak jakbym słuchał radioodbiornika lub telewizora, może telefon. Odniosłem wrażenie, że Osoby te leciały samolotem nad mojim miejscem zamieszkania. Nie wiele z tej rozmowy zapamiętałem. Pamiętam, że mówili, przynajmniej ta młoda Kobieta, o władzy, o pojęciu władza. Wtedy zacząłem kpiąco w myślach wypowiadać słowo: „władza” ale tak jakby w rytm, na melodię pewnego utworu muzycznego, piosenki pop lub rockowej. W pewnym momencie pomyślałem: „Ile Oni lecą tym samolotem? Nawijają już pewnie z godzinę.”. Jak zakończyła się ta rozmowa nie pamiętam, może obopólnym milczeniem. Byłem zmapowany w roku 1995. Każde z tych trzech wydarzeń było inne i nigdy się nie powtórzyło. Domyślam się, że coś może nie ładnie wyglądać ale dla mnie nieładnie wygląda, jeśli nie wolno mi, jeśli „nieładnie wygląda” jeśli chcę odwiedzać a nawet tylko rozmawiać z mojimi Krewnymi, Powinowatymi lub Koleżankami. Bez takich komplementów. Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani. OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_02_26_14_59_ Fr_ee_day_CG.
  Fale elektromagnetyczne broń biologiczna albo nadzieja medycyny – Ewa Pawela
  24 lutego 2021 niezaleznatelewizja.pl . (15:00).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *