Umysł funkcjonuje poza mózgiem – wokół książki AFTER – B.Greysona – R.A.Gajdzinski

4 thoughts on “Umysł funkcjonuje poza mózgiem – wokół książki AFTER – B.Greysona – R.A.Gajdzinski

 1. Raymond Moody
  Życie po Życiu
  Życie przed Życiem

  Życie między Życiami to Tomasz J. Rusak
  A z niedotlenieniem to niestety jest tak, że środek, który miał zwalczać omamy i urojenia powoduje niedotlenienie, co jest przyczyną urojeń jak mówi rozmówca Pana Janusza. W Saksonii Górnej zbudowano biurowiec parterowy z klimatyzacją jak w wieżowcu. Bez wentylacji. Domyślam się, że niedotlenieni Pracownicy wykonują wszelkie polecenia nawet wbrew własnej woli, nawet na własną szkodę, bez możliwości powstrzymania się od wykonania tych poleceń. Kadra to pewnie ci, którzy obywają się bez oddychania.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos. 2021_03_10_23_10_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG. Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej.
  Umysł funkcjonuje poza mózgiem – wokół książki AFTER – B.Greysona – R.A.Gajdzinski
  25 lutego 2021 niezaleznatelewizja.pl .

 2. Za życia pierwsze co zapamiętałem to sytuacja, która miała miejsce, kiedy moja młodsza Siostra stoji obok mnie przed budynkiem szwalni to jest, kiedy miałem jakieś 3 lata. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP).
  2021_03_10_23_48_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG.

  Ciąg Dalszy
  Mózg – oddziaływania elektryczne- Umysł – Inteligencja Intelektualna – mężczyźni XY
  Serce („Wutroba” po łużycku) –oddziaływania magnetyczne- Uczucia – inteligencja emocjonalna – Panie-Kobiety XX
  Wątroba („Doppel Herz”(?) po niemiecku) – oddziaływanie „?” –Wola – inteligencja wolicjonalna –
  mężczyźni YY (na przykład Pas Żebrowy – kompletne żebra – brak wcięcia potrzebnego w czasie ciąży)
  Brak Tlenu, Świeżego Powietrza, paraliżuje Umysł i Wolę.
  Może o to chodzi, żeby zkazać nas na wyłącznie myślenie inteligencją emocjonalną a pewnie o to, żebyśmy nie „pragnęli i łaknęli sprawiedliwości (Powietrza)”, żeby odebrać na błogosławieństwo albo nawet Błogosławieństwo jak odebrano Edomowi-Adomowi-Ezawowi.
  „Damscy bokserzy” myślą jeszcze jak mężczyźni, czy tylko inteligencją emocjonalną i uważają się za piękniejszych niż Kobiety. Tu nie koniecznie chodzi o energię żeńską, energię męską, obie energie.
  Może chodzi też o zbyt na towary i usługi dla Pań, o czym mówi Doktor Jerzy Jaśkowski-
  vel Jaśkowiak – alias Jaśkiewicz.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_03_11_09_23_ Day_of_Thunder_CG. (09:26).

 3. I.Całkowicie odrębne od siebie Rozmnażanie, Praktyki Seksualne, Umowa między Partnerami lub Partnerkami to uczta Lukullusowa.
  II.Zespawane, zplątane ze sobą Rozmnażanie – Praktyki Seksualne – Małżeństwo (Ślubowanie – Przysięganie, że się będzie chorowało i umrze) to uczta Kommodusowa.
  III.Mamienie mężczyzn, szczególnie z silnym instynktem macierzyńskim dochodziło do tego, że wmawiano im, że wpuszczają Humunkulusy do Łona Kobiecego. Humunkulus to miniaturka kompletnego Dziecka a nie plemnik. Pisano dla tego, że Noe „zrodził” Sema i nie pisano w ogóle, jaka Kobieta Sema urodziła.
  IV.To, ze uważano Kobiety za inkubator nie znaczy, że trzeba lub wolno zabijać Dzieci-Płody-Zarodki.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_03_11_11_20_ Day_of_Thunder_CG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *