Wolni Ludzie mają nowego sojusznika. Będą nowe pozwy zbiorowe – Kancelaria Adwokacka – K. Baranowski

10 thoughts on “Wolni Ludzie mają nowego sojusznika. Będą nowe pozwy zbiorowe – Kancelaria Adwokacka – K. Baranowski

 1. “Zgadnij, Co Jest w Szczepionkach – Polski Lektor” – (Wideo)

  Nano-pył na „wacikach testowych”, czym jest szczepionka mRNA, jak działa technologia nano-pyłów, skutki uboczne szczepienia.

  https://rumble.com/ve2hh7-zgadnij-co-jest-w-szczepionkach-polski-lektor.html

  ======

  Oryginalny link:

  “Once were the Living” – (Video)

  The story of the 4th Industrial Modified Reset Man. What’s been put up your nose in nano dust “test swabs” and in your mRNA, 4th Industrial Revolution, Great Reset, how the nano dust tech works, it’s all in there.

  https://odysee.com/@spacebusters:c9/Once-were-the-Living:7

  =====

  1. W opracowaniu prototypowego, szybkiego testu na Covid-19 – (w formie pendrive’a podłanczanego do smartfona) – ma swój udział ekspertka do spraw nanomateriałów (?)

   Prof. Sabine Szunerits

   sabine.szunerits@univ-lille. fr
   ========================

   “Test na COVID-19 na smartfonie? To możliwe!” – (Tekst + Wideo) – 01-03-2021

   Być może wkrótce każdy z nas będzie mógł testować się dzięki… smartfonowi – Organoleptycznie.
   Francuzi opracowali prototyp.

   https://m.dw.com/pl/test-na-covid-19-na-smartfonie-to-mo%C5%BCliwe/av-56736619

 2. Sam SAM Pan Redaktor Satanisław Andrzej Michalkiewicz powiedział w dobrych intencjach, że kiedy klimat jest zwalczany to się broni. Chodziło o srogie zimy w US i narastanie pokrywy lodowej na wschodniej, bardziej lądowej części Antarktydy. Pogoda w Obszarze Wisły w dawnej Polsce jest regulowana-rozregulowywana przez „leszczy” takich jaki ci, którzy doprowadzili do kalectwa na przykład Pana Andrzeja Zaorskiego, Pana Krzysztofa Globisza i za trzecim razem do śmierci Pana Bogusława Kaczyńskiego.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_03_04_06_53_ Day_of_Thunder_CG.
  Wolni Ludzie mają nowego sojusznika. Będą nowe pozwy zbiorowe – Kancelaria Adwokacka – K. Baranowski 3 marca 2021niezaleznatelewizja.pl . (06:56).
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos. Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej.

 3. Od samego początku tego światowego szaleństwa , mówiłam ,ze tylko prawnicy są w stanie pomoc i przeciwstawić się temu bandyctwu , które nam rządy państw zaaplikowały.Brawo Pan mecenas , odważny i zdeterminowany .

 4. Witam , cieszę sie że w końcu podjęto działania prawne, przeciwko plandemii.
  To pierwszy krok. Następnym krokiem jest zrzucenie więzów “korporacyjnych”. Nasz kraj jest zarejestrowany jako “POLAND REPUBLIC OF”
  w Nowym Jorku pod adresem biznesowym.
  Pytania do prawników: co to oznacza? co oznacza , ze sądy są wpisane na listę korporacji, co oznacza PESEL i nazwisko wypisywane samymi dużymi literami. Filmów na ten temat jest sporo, więc potrzebni są prawnicy korporacyjni , czyli z zakresu prawa handlowego. I jeszcze jedno , podejrzewam że wielu już ma własne Deklaracje Samostanowienia i Samoidentyfikacji. Jak to przekuć na konkretne zwolnienia z poszczególnych podatków. Te podatki tzw. , fundusze kapitałowe – to haracz odprowadzany prawdopodobnie przez urzędników korporacyjnych w pełni świadomych co się dzieje. Nasze zadanie polega na wyskoczeniu ze słoiczka korporacyjnego.
  Pozdrawiam serdecznie

 5. Ale tutaj ,tzn globaliści I nasz nierząd doskonale wie do czego te testy sluzą i te maseczki i te całe locdauwny.Tylko specjalnie udają idiotycznych rzeczy nie wiedzą i że specjaliści lekarze oczywiście tak samo opłaceni jak i nierząd dostaje kase zeby palić głupa i udawać jaki to straszny wirus.To trzeba im udowodnić oszustwo na co jest artykuł.

  1. Chodzi o to że ludzie i to bardzo często lekarze i wysoko postawieni urzednicy stali sie po prostu świnaimi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *