A jeśli to 5G? – Ewa Pawela

7 thoughts on “A jeśli to 5G? – Ewa Pawela

  1. Wydaje sie, ze to podobne źródło fejknewsów jak inne. Skoro Trump wyleczył się z covida lekarstwem, a nie szczepionką, to lekarstwo istnieje. Ktoś wcześniej to zbadał i stosuje. Trzeba to kupić. Całe te analizy o badaniach itp itd, to mydlenie ludziom oczu.
   Inna sprawa. Kto choć trochę zna zagadnienia transmisji mikrofalowych w komunikacji tzw. radiolinii i ma świadomośc, że technologia 5G to nic innego jak transmisja ukierunkowania/wiązkowa (czyli setki mikroradiolinii w jednej antenie) wie, że może być wykorzystana spokojnie jako broń, tak samo jak zwyczajna radiolinia o mocy 1.5W.

 1. C 02:31
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_03_06_02_44_ Sabat_CG.
  A jeśli to 5G? – Ewa Pawela 5 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl .

 2. Przepraszam, że, jeśli, robię reklamę konkurencji ale Pan Jan Taratajcio mówił w swojich audycjach, że używa się już więcej niż 5G tylko, że fale mogą się potęgować lub neutralizować. Nie jestem specjalistą ale wynikało by z tego, że oddziaływanie tych fal jest potęgowane. Pan Doktor Jaśkowski vel Jaśkowiak alias Jaśkiewicz twierdzi, że za udary, zawały a nawet nowotwory odpowiedzialny jest niedobór Tlenu w Powietrzu, w pomieszczeniach, gdzie przebywamy, śpimy. Pan Bartosz z Bartosz Mówi, kiedy jeszcze nadawał swoje Audycje twierdził, że lepiej jest nie mieć dostępu do świeżego powietrza niż marznąć. Bardzo mnie to martwi. Nie wiem co z nim się dzieje. Można zrobić tak, że rurka od kaloryfera-grzejnika jest rozgrzana a w mieszkaniu jest tak zimne powietrze, że odechciewa się nawet uchylać a nie tylko otworzyć okna. Kiedy Pani Erin Brockovich walczyła jeszcze z negatywnym oddziaływaniem słupów wysokiego napięcia a nie skażeniami chemicznymi, ich skutkami, w miejscu, gdzie mnie zmapowano powiedziano mi, żebym jeśli zażywam dany środek unikał Słońca. No jasne: lepiej jest jeśli konsument zażywa jakieś środki niż by miał „ładować baterie” na Słońcu w letnie dni przebywając na dworze. To jeszcze mu się da takie eliksiry, żeby nie był w stanie zchylać się ani nawet skopać trzech rzędów na grządce. Ale można się przekonać jak trudno jest zniedołężniałemu Starcu. Tylko z symulacji jazdy po pijanemu lub z innymi utrudnieniami można wyjść a z symulacji bycia zniedołężniałym Starcem to może się nie udać. To nie jest insynuacja wobec innych Osób. Odnośnie wieku czy coś takiego. Tylko coś takiego spotyka mnie i inne Osoby. Tylko, że odszedłem od 5G. No ale pewne sprawy testuje się na Jednostkach a po tem wprowadza dla Ogółu.
  Nie pierwszy raz słyszę, że Ludzkość to choroba, widocznie to sposoby „leczenia” tej choroby. Jeśli są substancje powodujące, że światło słoneczne, lub nawet w ogóle światło, jest szkodliwe a nawet groźne. „Jak ciemno, to przyjemno”. To może coś powoduje, że działanie omawianych urządzeń jest bardziej zpotęgowane. Szkodliwych skutków tych urządzeń, które bez tych czynników było by mniejsze lub może nawet by nie występowało.
  Uwielbienia dla Szanownej Pani, wspomnianych Pań i Ozdób Kobiecych Szanownych Pań.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos. Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_06_04_15_ Sabat_CG. (04:16). C 02:31.{ xc}.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *