Lucyfer, Aryman i Assurowie w naszych czasach – Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=OJQNnU0kU4g&t=56s
http://www.kulturaihistoria.umcs.lublin.pl/wp-content/uploads/2018/08/19Micha%C5%82-Wr%C3%B3blewski-Chrystus-i-Lucyfer-w-pogl%C4%85dach-Jerzego-Prokopiuka.pdf
https://poszukiwaniaduszy.wordpress.com/2016/03/21/wplyw-arymana-i-lucyfera-w-skrocie/
https://www.astromagia.pl/magiczna-wiedza/astrologia/imperium-uudy-i-pozorow
www.gnosis.art.pl/numery/gn07_prokopiuk_steinrowska_dem.HTML
https://pl.wikipedia.org/wiki/Asura
https://fr.wikipedia.org/wiki/Asura
http://himalaya-wiki.org/index.php?title=Asura

18 thoughts on “Lucyfer, Aryman i Assurowie w naszych czasach – Ewa Pawela

  1. Jest udokumentowanym faktem że Hitler traktował Steinera jako osobistego wroga. Steiner widział i wiedział że czołowi Naziści spotykają się w tajnych stowarzyszeniach (Thule i Vrill) i używają praktyk okultystycznych, czarnej magii, przywoływania demonów itd , do gromadzenia energii, manipulacji rzeczywistością, panowania nad tłumem i zniewalania ludzi. Przestrzegał Niemców jakie są sekretne praktyki członków tych organizacji i ich rzeczywiste intecje, do czego to zmierza, więc próbowali go zabić w nieudanym zamachu w Monachium, potem uciekł do Szwajcarii, przez całe życie ludzie Hitlera go prześladowali, przypuszczalnie też stali za pożarem pierwszego Goetheanum…. jest tajemnicą poliszynela że Steiner został w końcu otruty i miał pełną swiadomość przez kogo…..

 1. Chętnie dowiedziałabym się przy każdym filmie, kiedy został nagrany czy opublikowany po raz pierwszy. Dziekuję.

  1. Filmy są zazwyczaj publikowane tego samego dnia co zostały nakręcone, a archiwalne filmy są przypisane do daty pierwszej publikacji.

 2. Przypuszczałam taką wizje już lata temu i tylko na podstawie intiucji i przekazow ze snów. Kiedy dzieliłam się myslą o dzisiejszej sytuacji, lata lata temu nazwywano mnie kosmitką folozofką. Byłam jedną z pierwszych, która odkryła pewne informacje na ten temat w światowej kinematografii. Obserwowałam ten świat i wydarzenia i komunikowałam o nadchodzących demonach od roku 2017 ( ze snów równiez informacje) Tak było zawsze światem, kosmosem rzadzą siły DOBRA i ZŁA ANIOŁ I DIABEŁ Walka trwa ale DOBRO zawsze zwycięzy po drodze zbierając żniwo w postaci ludzkich cierpień i niepotrzebnej smierci Zawsze od dziecka czulam tę wolnośc w sobie i ten nonkonformizm za który placiłam różna “waluta” łącznie z ostracyzmem Pozdrawiam i zycze wszystkim ODWAGI w tych trudnychj czasach Odczuwanie w sobie braku strachu i poczucia wolności jest najwazniejsze

 3. Przypuszczałam taką wizje już lata temu i tylko na podstawie intiucji i przekazow ze snów. Kiedy dzieliłam się myslą o dzisiejszej sytuacji, lata lata temu nazwywano mnie kosmitką folozofką. Byłam jedną z pierwszych, która odkryła pewne informacje na ten temat w światowej kinematografii. Obserwowałam ten świat i wydarzenia i komunikowałam o nadchodzących demonach od roku 2017 ( ze snów równiez informacje) Tak było zawsze światem, kosmosem rzadzą siły DOBRA i ZŁA ANIOŁ I DIABEŁ Walka trwa ale DOBRO zawsze zwycięzy po drodze zbierając żniwo w postaci ludzkich cierpień i niepotrzebnej smierci Zawsze od dziecka czulam tę wolnośc w sobie i ten nonkonformizm za który placiłam różna “waluta” łącznie z ostracyzmem Pozdrawiam i zycze wszystkim ODWAGI w tych trudnychj czasach Odczuwanie w sobie braku strachu i poczucia wolności jest najwazniejsze

 4. I.Jest 2021_03_08_10_03_ Starego Stylu. Proszę o przyjęcie Życzeń Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet Wszystkie Panie i Panienki związane z Niezależną Telewizją i z Siostrzanym Studiem TV Wolnych Ludzi.
  II.Przepraszam, że teraz napiszę, poruszę niezbyt przyjemną sprawę.
  1.Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet umieszczono informację o tym, że „Kobieta” z przeszczepioną Macicą urodziła Dziecko.
  2.Kiedyś na kanale TLC pokazano operację udrażniania pochwy. Osoba komentująca była bardzo podniecona albo przerażona. Zdziwiłem się, bo nie można zobaczyć Ozdoby Kobiecej nawet w trakcie akcji porodowej. Okazało się, że operowana „Kobieta” nie miała w ogóle pochwy.
  3.Kiedyś mówiło się o „Zielonych Ludzikach” czyli o UFO-ludkach – Ufoludkach. Zdaje się, że Zielone Ludziki wyginęły a są tylko co najwyżej „Szaraki”.
  4.Krzysztof „Ator” Woźniak mówi o tym, że Szaraki są niezbyt zdrowe i, że są Potomkami Ludzkości z Przyszłości i cofnęli się w czasie, żeby kontrolować, czyli monitorować, obserwować to jak doszło do tego, że się pojawili.
  5.Szaraki to wypisz wymaluj Asgardzi z serialu Gwiezdne Wrota. Tam chcą się upodobnić do Ludzi.
  Rozmnażają się przez klonowanie.
  6.Kiedyś ogłoszono, że dostanie wielką nagrodę pieniężną – finansową mężczyzna, który urodzi Dziecko.
  7.Po co ta głupota? Ktoś tak nie lubi Kobiet, Ozdoby Kobiecej, Kobiecej Nagości, że zastąpi Panie „Kobietami” z przeszczepioną Macicą i pochwą powstałą w wyniki operacji?
  8.Czy po to mają być tylko Asgardzi, Szaraki a nie zielone Ufoludki?
  9.W skeczu Kabaretu Moralnego Niepokoju ojciec mówi do syna homoseksualisty, czy rzeczywiście tak bardzo nienawidzi Kobiet.
  10.Czy to opisane dążenie nie jest przejawem gorszej nienawiści do Kobiet?
  11.Najlepsze byłoby Cudowne Uzdrawianie ale dla Grzeszników może byłoby słuszne, pożyteczne, nawet dobre klonowanie tylko że nie całych Ludzi a Organów, Narządów do Autotransplantacji.
  12.Czy komukolwiek była by potrzebna ta Pułapka na Małpy nazywana „Miłością”, gdyby Dzieci nie były imprintowane jeszcze w czasie Życia Płodowego – Ciąży?
  III.1.Moniuszko, Nowotko, Łukaszenko. Kłania się Wielkie Xsięstwo Litewskie, czyli także Białoruś.
  2.W filmie pod tytułem: „Gdzie jest generał” żołnierze z Kresów ale po służbie w Armii Czerwonej mówią na generała „Ormiaszka” a nie „Ormiaszko”.
  3.To co, Nowym Rosjanom i Nowym(?) Białorusinom poprzestawiało się i teraz Nowi Rosjanie mówią „Łukaszenko” a Nowi Białorusini „Łukaszenka”?
  IV.Trwa Podróż Apostolska Papieża Franciszka do Iraku. Czy Państwu udało się natrafić w internecie na pełny tekst wypowiedzi Pana Prezydenta Iraku albo na pełne teksty wypowiedzi Papieża Franciszka w trakcie tej Pielgrzymki? Bo mi nie? Kiedyś w internecie opublikowano Film o Islamie wyświetlony w TV TRWAM. Z trzech pojęć na początku filmu można było zapoznać się z nazwą i wyjaśnieniem zasady, według której Muzułmanin powinien kłamać jeśli to jest pożyteczne dla Wiary-Religii. Pojęcie Umma wymieniono ale już nie wyjaśniono. A nazwy przemiany jakiej uległ Prorok nawet nie wymieniono. Kiedyś szydziłem z goryczą, że nasz nowy hymn to powinien być Utwór Zaspołu Vaya Con Dios pod tytułem: „Ay ay ay Puerto Rico” ale tam podejrzewam działa amerykańska-USAńska ustawa o dostępie do Informacji, która może spowoduje Ujawnienie.
  V.Tytułem prywaty. U mnie w pomieszczeniach po Domu mam warunki jak w kostnicy, gdzie przetrzymywano Ciało zmarłego powinowatego a nawet jak w chłodni na Owoce. Ale jeśli wszystkie plastikowe otwory okienne i drzwiowe są zamknięte, szczególnie kiedy nie jest się w stanie wstać i otworzyć okno lub drzwi balkonowe, wtedy temperatury są jak w kotłowni z Central Parku ze sztuki teatralnej lub jak w saunie. . Uwielbienia dla Szanownej Pani, dla Wszystkich wspomnianych Pań i dla Ozdób Kobiecych Wszystkich Szanownych Pań. OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos. 2021_03_07_10_44_ Dominika_CG.
  Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej.
  Lucyfer, Aryman i Assurowie w naszych czasach – Ewa Pawela 6 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl .
  POST SCRIPTVM: Teraz pewnie „Zielone Ludziki” to tylko uczestnicy zajęcia Krymu i wojny hybrydowej. (JP) kefaa7. (10:50).

 5. 30:15 przeciez AIDS zostalo wymyslone, nie ma takiego wirusa, a ludzie umierali od “lekow”

 6. Z tą koncepcją Steinera, usystematyzowaniem tych trzech sił zła z podziałem na siły lucyferiańskie, arymaniczne i assuriańske, spotkałam się lata temu i to było dla mnie jak znalezienie brakującego klocka puzzla w obrazie rzeczywistości. Wcześniej nie mgłam pojać skąd to się bierze że niektórzy ludzie ‘poszukujacy duchowości’ zbaczają z drogi dobra i zaczynają wiedzę duchową używać jako sposób zdobycia ‘mocy’ i ‘wglądu w w swiat duchowy’ które mają im dać im przewagę, kontrolę nad ludźmi, zgłębiają metody manipulowania i wampirowania energii przy pomocy czarnej magii, a nawet krwawych rytuałów ….to właśnie sily Lucyferiańskie, ‘hakuja’ tą naturalną potrzebę człowieka do szukania duchowego sensu życia, wykorzystując ludzki egoizm, kuszą perspektywami ‘pseudo-duchowej’ dominacji nad innymi. Są niesamowicie zwodnicze, bo ich narzędziem jest kłamstwo, odwracanie pojęć, podkładanie ‘fałszywek’ które mają udawać ‘światło ‘oświecenia’ a prowadzą na manowce, łapią w pułapki ciemnego okultyzmu, mentalnej manipulacji lub ucieczki od rzeczywistości, tworzenia realnego życia – w świat narkotycznych ‘odlotów’ czy pustych ‘medytacji’, kultów różnych fałszywych ‘guru’, satanizmu itp.
  Arymaniczne siły chca nas zwieść na tory totalnego materializmu, zdegradować nas do formy produkujących i i konsumującch, w pełni sterowalnych maszynam, wyposażonych w sprawny, suchy, pozbawiony uczuć intelekt, ale nieświadomych swojego duchowego pierwiastka, odcięte od duchowości, a więc od indywidualności, uczuć wyższych. Arymaniczne siły ekscytują nas możliwościmi ‘postepu’ sztucznych technologii ktore pod pretekstem wygody uzależniają nas od maszyn, od zewnętrznego sterowania które jest mozliwe tylko wtedy gdy zostaniemy wyprani z samoświadomości, z wszelkich duchowych aspiracji, wyższych uczuć. Przy okazji te sztuczne technologie mają nas odciąć od przyrody, od natury, zniszczyć naszę naturalne środowisko, bo naturą, przyroda, jako twór Boga, jest niesterowalna przez te siły i to harmonia z naturą i rozumienie przyrody pomaga człowiekowi utrzymać równowagę, zasila nas we wszystko czego potrzebujemy żyjąc tu, na Ziemi.

  Steiner mówił że nieuchronnie poruszamy się w świecie gdzie te siłamy próbują nas przeciagnąć albo w skrajny materializm albo odjechaną pseudo-duchowość, ich wspólnym celem jest odcięcie tego co najbardziej ludzkie i w nas, mające żródłow naszej duchowej naturze – miłość, empatia, wspólczucie, to co składa się na świadomą formę Człowieka jako istoty boskiej i twórczej.
  Naszym zadaniem jest zachować samoswiadomość i balans, równowagę pomiedzy funkcjonowaniem w swiecie materialnym i duchowym rozwijając zarówno samoświadomość, kontakt z własną duszą kierujac się miłością. . mówił o ‘Drodze Środka’ jako ‘Drodze Chrystusowej’ gdzie miłość i świadomość, kontakt z Bogiem-Stwórcą przeprowadza nas bezpiecznie przez zasadzki Lucyferyzmu i Arymianizmu. A oprócz tego szacunek do natury, przyrody, życie w bliskim kontakcie i naturą, uzywanie jej zasosobów w odpowiedzialny sposób, zachowując harmonię z naturą – to trzyma człowieka w tej równowadze, bo przyroda jest boską materialną manifestacją świata duchowego, nieustanną, niemożliwą do ‘sfałszowanią’ inspiracją, bo podobnie jak człowiek w swojej naturze jest idealnym połaczeniem ducha i materii.

  Assuryczne oddziaływania wg Steinera przybierają na sile w naszych czasach i są najbardziej niszczące. Próbują zakłócić nasze człowieczeństwo pozbawiając nas duszy, tego podstawowego kontaktu naszym źródłem -Śtwórcą.Dopóki nasze dusze są nienaruszone jesteśmy wciaż w stanie świadomie podążać tą ‘drogą Chrystusową’ tworzyć i kochać. Zombie bez duszy to już tylko poruszający się ludzki manekin, sterowalny z zewnatrz, bez uczuć wyższych, bezmyślna wiecznie głodna bestia niszcząca wszystko na swej drodze.
  Steiner twierdził że są to siły najbardziej niebezpieczne, ale jesli w swoim życiu nauczyliśmy się rozumieć i omijać zwodnicze pułapki Lucyferiańskie i Arymaniczne, to to przygotowało nas do tego by oprzeć się siłom Assuriańskim. Jest to kolejne wyzwanie które przed nami stoi.

  1. Steiner odszedł z OTO i zerwa z nimi kontakty właśnie ze względu na Crowleya, Steiner ostro wytknął Crowleyowi że ten zapedził się daleko na lucyferiańskie manowce, wyznajac pseudo-etyczną zasadę Do what thou wilt’ ( ‘rób co chcesz’) . Crowley postrzegał wiedzę tajemną jako narzędzie zdobywania przewagi nad luźmi i do manipulowania ludźmi poprzez magię, popadł w satanistyczne klimaty i pociagnął za sobą sporo ‘zwolenników’.
   Steiner był stanowczo przeciwny takiemu podejściu, które pod wpływem Crowleya zaczęło dominować w OTO. Steiner zawsze postrzegał duchową wiedzę tajemną jako drogę rozwoju i wolności otwartą dla wszystkich ludzi, oparto na chrystusowej miłości, ze szczególnym uszanowaniem równości i indywidualności każdego człowieka. Dlatego drogi Crowleya i Steinera jak i szerzone przez nich idee rozeszły sie w zupełnie różne strony.
   Z powodu rozpowszechniania swoich idei Steiner był również atakowany przez członków tajnych stowrzyszeń Thule i Vril, znanych jako ‘duchowe kolebki’ nazistów, którzy wiedze tajemną i okultystyczną traktowali jako ich elitarny przywilej i kutywowali czarną magię w celu kontroli nad światem i zniewolenia ludzi. Steiner miał tego świadomość i otwarcie przestrzegał ludzi o zamaiarach nazistów i przez to przez Hitlera i jego ludzi został obwołany wrogiem i a nawet był przedmiotem nieudanego na szczęście, zamachu, po czym musiał uciekać do Szwajcarii, gdzie działał do końca życia.
   Jak widac na przykładzie Steinera i jego przeciwników, wiedza duchowa, wiedza tajemna może być użyta w różnych celach, zaleznie od intencji i skłonności tych którzy ją zgłębiają i jak ją stosuja. . Steiner wierzył ze duchowość, zakorzeniona w miości i szacunku do człowieka i natury, ma na celu rozwijać nas, ludzi, prowadzić do dobra i wolności. Jego oponenci, zdominowani przez siły Lucyferiańskie poszli w przeciwną stronę, stali się narzedziem tych demonicznych sił, których Steiner miał pełną świadomość, jak działają i dokładnie przed tym ludzi przestrzegał.

 7. Lucyfer i Istoty lucyferyczne, Aryman i Istoty arymaniczne, Azur (Asury) i istoty azuryczne i Sorat Antychryst

  Zgodnie z kosmogonią dr R. Steinera i siedmioma wcieleniami Ziemi.

  Na Starym Saturnie stopień człowieczeństwa wypracowywały Archaje, istoty Archai które tego nie wykonały stały się Azurami (Asurami),
  Na Starym Słońcu Archanioły wypracowywały także stopień człowieczy w sobie, maruderzy (nie ze swej woli) stali się istotami Arymanicznymi z Arymanem na czele.
  Na Starym Księżycu człowieczeństwo wypracowywały Anioły, Anioły które tego nie zdążyły wypracować stały się Lucyferycznymi istotami

  Wszystkie te istoty są także na różnym stopniu rozwoju . Wszystkie potrzebne są człowiekowi w jego rozwoju by stał się prawą wolną indywidualnością .

  Lucyferyczne to pięknoduchostwo, bujanie w obłokach, odrealnienie, starają się ludzi oderwać od Ziemi by stali się ich niewolnikami. Zaufanie tylko w autorytety, pokusy dumy i pychy. Lucyfer to piękna istota z wysokimi ideami, ale w miłości egoistycznej.
  Arymaniczne chcą by człowiek zapomniał o świecie duchowym, to skrajny materializm, mechanika, rutyna, skostnienie. Aryman chciałby z człowieka zrobić myślące zwierze uwikłane w zwierzęce instynkty. Edukacja oparta na wychowaniu fizycznym- ciało i abstarkcyjnych definicjach- myśl, przecina dziecko na pół, dziecko jest bez duszy bez artystycznego oddechu piękna . Aryman to kłamstwo i strach.
  Asuryczne istoty to nienawiść do duchowośći do Jaźni wolnej indywidualności, chcą zniszczenia istoty ludzkiej, jego ciała fizycznego. Bezpośrednio zaatakowały ludzkość w latach 90′ XX wieku. opętują pojedyncze jednostki ludzkie tworząc nieludzkie potwory, to zło dla zła, okrucieństwo i nienawiść do ludzi.

  Sorat pożera naszą Jaźń, niszcząc naszego ducha. To Demon Słońca, przeciwnik Chrystusa.

  Największym dziełem dr R. Steinera jest ustanowienie Nowych Misteriów – Kamienia Węgielnego Dobra. W tej duchowej substancji w formie podwójnego dodekaedru zawarł największą pomoc dla ludzi przeciwko siłom zła, w medytacji “Kamienia Węgielnego” jest zawarta nie tylko ochrona naszej istoty i naszych ciał , ale także ukryty jest rozwój wewnętrzny wtajemniczenia.

  To jedynie mały zarys wiedzy duchowej dr R. Steinera.
  Polecam zapoznanie się z jego dziełami ponad 3600 wykładów
  https://www.rsarchive.org/CV/LectureList.php
  http://bdn-steiner.ru/modules.php?name=Ga

  Na temat trzech form zła polecam książkę Prokofieff S.O. “Spotkanie ze złem i jego przezwyciężenie dzięki nauce duchowej”

  ps.: Thor i Odyn nie mają nic wspólnego z ciemnymi istotami,
  Polecam też Słowiańską mitologie w opracowaniu prof. F. Walczowskiego “O duszy narodu polskiego”

  Pozdrawiam

 8. Ciąg Dalszy
  I.„Po co te głupoty”? Nie chodzi o wiedzę na te tematy tylko o to co Szanowna Pani opisuje.
  Do swojej Korespondentki napisałem jakiś czas temu, że to już nie jest tak, że Państwo nie może pomóc Obywatelom i nie może przeszkodzić Przestępcom tylko coraz otwarciej pomaga Przestępcom i szkodzi Obywatelom. Czy opisane sprawy wciąż jeszcze mają miejsce po to, żebyśmy docenili Dobro, czy już chodzi zupełnie o coś innego. Na uduchowionych jest Lucyfer, na materialistów jest Aryman a gdyby byli jeszcze jacyś inni, to są Assurowie.
  II.Dusza i Ciało to jedna Istota to dla czego śmierć nie wygląda tak jak w przypadku Mistrza Yody.
  III.Mówiono mi o Kartezjuszu o dedukcji i „myślę więc jestem” a nie mówiono, że uważał Duszę za osobny Byt.
  IV.Hipokrates, może za Asklepiosem, wyróżniał Ciało, Duszę i Ducha. Egzorcyzmy powodują, że w miejsce jednego wypędzonego Złego Ducha wchodzi Dziewięć (9) nowych. Te drastyczne przypadki opętań to po ilu egzorcyzmach?
  V.Co to oznacza, że ktoś bije się z myślami albo ma wyrzuty sumienia, których nie ma przed jakimś uczynkiem?
  VI.Sat_urn – Władca Pierścieni.
  VII.Crowleya (jeszcze nie dawno miał na imię Alastair a nie Aleister) zkrytykował również Georgij Iwanowicz Gurdżijew, o którym mówiono, że był prekursorem Komunistów i Narodowych Socjalistów (może nie chodziło o stalinistów i nazistów).
  VIII.”Po co te głupoty”? Czy to robienie kuku to jeszcze jest ojcowski klaps czy ofiara w Tofecie?
  IX.Prawa półkula? A Papieże i Arcybiskup Nossol mieli opatrunki na lewej skroni.
  X.Alastair Crowley i Lafayette Ronald Hubbard podobno kontaktowali się z innymi wymiarami i coś zciągnęli Istoty materialne czy „Dobre” Duchy? To im odpowiadają niskie temperatury?
  XI.Czy to nie Miłość sprawia, że wszyscy muszą umrzeć? Kiedy przestajemy być Żyjącymi, a stajemy się tylko Żywymi czyli „umarłymi”,czy dopiero w czasie zgonu?
  Pani Ewo, Pani „Dzień Gorącego Lata”, Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_03_09_02_59_ 2S-SS_day_CG. .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *