Skarga o uznanie szczepionki za broń biologiczną – Mariusz Najda

7 thoughts on “Skarga o uznanie szczepionki za broń biologiczną – Mariusz Najda

 1. Brawo! Dużo siły i pozytywnej energii dla was do działania w obronie nas wszystkich od nas ludzi czujących się bezradnie.

 2. Wspaniały człowiek, pełne wsparcie ! Tylko mam prośbę by zaprosić gościa do studia, ponieważ glos jest fatalny

 3. I.Bartosz Jankowski z „Bartosz Mówi” w akcie desperacji umieścił na YouTube film-Videoblog o tym jak w US „eugenicy” zarażali biedaków chorobami wenerycznymi i sprawdzali jak choroba czyni postępy. Poruszył także sprawę Broni genetycznej.
  II.Eugenikiem to był „Stary Doktor” Henryk Goldschmit Janusz Korczak. Nie należy mieć Dzieci, jeśli się ma na przykład choroby genetyczne ewentualnie konflikt serologiczny. No i przy zbyt bliskim pokrewieństwie, żeby nie było hemofilii lub innych chorób. To nie znaczy, że profilaktycznie należy mordować dorosłych lub mordować Osoby upośledzone. Jak się chce Psa uderzyć to się kij znajdzie. Żydzi i kaleki byli zdrową etycznie lub moralnie tkanką Niemiec. Ich mordercy niekoniecznie.
  III.Nie dawno JE Władimir Władymirowicz Putin wygłosił protest na forum Zgromadzenia Ogólnego lub Rady Bezpieczeństwa ONZ. Zarzucił Amerykanom, że prowadzili na terenie Federacji Rosyjskiej badania próbek DNA mieszkańców Federacji Rosyjskiej. Sami to wycierają lub zabierają szklanki, z których korzystał JE Prezydent US.
  IV.1.Europejska Wspólnota Węgla i Stali
  2.Europejska Wspólnota Gospodarcza
  3.Traktat z Maastricht – Traktat o Unii Europejskiej – 11 grudnia 1991
  – 7 lutego 1992
  – 1 listopada 1993
  Wspólnota Europejska staje się Państwem Federacyjnym.
  4.Traktat z Nicei EU staje się Państwem Unitarnym. Polskie proporczyki aresztowane w Brukseli.
  5.Traktat z Lizbony dalsza integracja. Już nie III ale IV Rzesza.
  Konstytucję RP z 1997 roku zmieniano w 2009, następnie w 2007 a następnie w 2001 roku w miarę posuwania się Plagi. Ludzie zastępowani są Odpowiednikami o szarych tęczówkach, niechęci do Wody i Powietrza. Podejrzewam, że kiedy Plaga minie i te Istoty zostaną usunięte za pomocą „szczepionek” Polska, Świat podzieli los Wiaty Przystankowej, którą zasłonięto pod pozorem remontu a po usunięciu Zasłony okazało się, że Wiata zniknęła. I tak jest ze wszystkim.
  Pan Lech Jęczmyk: Polacy zrzekli się Suwerenności i Niepodległości (o Referendum z 2003 roku).
  To dla czego tylko Grójec i jakiś drugi Okręg Wyborczy zagłosowali za Polską?
  6.Sądziłem, że to co stało się z Grójcem to były represje ze strony wiecznie żywej III Rzeszy
  ale tępienie Drzew i innych Istot biologicznych, niszczenie Zabytków i rujnowanie Domów, Mieszkań Obiektów Użyteczności Publicznej i innych dotyczy całej Polski i Świata.
  7.Już w 1990 oddano jakieś Zamki na Pomorzu prywatnej Osobie. Kazano mi się domyślać, że Osobie, która odziedziczyła Duszę po Eryku (Bogusławie) Pomorskim. ,
  ze t
  8.Kiedy spacerowałem po Warszawie dano mi do zrozumienia, że przekraczam jakieś strefy interesów. Jakiś czas później podobną sytuację napotkałem w swojej miejscowości. „Miasto” zstąpiło „pod strzechy”.
  9.Nikt nie śmiał powiedzieć „moje miasto” w innym znaczeniu niż miejsce urodzenia, wychowania lub zamieszkania. Miasto było „Publico bono” a nigdy czyjąś prywatną własnością.
  10.”Prostujcie ścieżki Chrystusowi”? W dwu-trzech miejscach zlikwidowano drogę. W jednym właściciel przyległych gruntów uczynił ją drogą wewnętrzną swojich posiadłości.
  V.Jeśli pozwolono mi to pomyśleć i napisać, to znaczy, że „jest po ptokach”, nic nie da się naprawić a ten mój przekaz co najwyżej wyrządzi jakieś szkody. Ale mogę nie mieć okazji powiedzieć lub napisać tego kiedy indziej. „Wszystko jest pod kontrolą”, „Zmiany postępują w określonym kierunku”.
  Szacunek dla Pana Panie Januszu Zagórski i dla Wszystkich Państwa za tą możliwość.

  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie” w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos. 2021_03_09_14_59_ 2S-SS_day_CG.
  Skarga o uznanie szczepionki za broń biologiczną – Mariusz Najda 8 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl .

 4. ZINTEGROWANE INTERNACJONALNE BIURO RECYKLINGU OSZUSTWA / INTEGRATED INTERNATIONAL FRAUD RECYCLING OFFICE pisze:

  KOLEJNY ZARZUT ZBRODNI DLA “elyt” POLITYCZNO- RZĄDOWYCH W TYM PARLAMENTARZYSTOW DOKONANY PRZEZ NASZEGO SYMPATYCZNEGO ZNAJOMEGO MARIUSZA NAJDĘ PREZESA FUNDACJI N.TESLI ! MEDIA I SKŁADAJĄCY ZARZUTY ZBRODNI I ZBRODNI LUDOBÓJSTWA – ŁĄCZMY SIĘ ! TRZEBA WSADZIĆ ZBRODNIARZY ! HAGA POWOŁA W MYŚL DZ.USTAWnr.78 POZ.708 ART.6 “C” KTO ŚWIADOMIE DOPROWADZA GRUPĘ /NARÓD-POLSKI/ DO SYTUACJI NIESBORNOŚCI I ZLEGO ZARZĄDZANIA ZE SZKODĄ NA DUŻE ROZMIARY PODLEGA KAŻE Z ZARZUTU ZBRODNI LUDOBÓJSTWA
  https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/03/08/skarga-o-uznanie-szczepionki-za-bron-biologiczna-mariusz-najda/ jak NAZWAĆ obecnie PiS ??>>>>PROPONUJE : “zBRODNIARZY – LUDOBÓJCów, KONTYNUATOrów WSZYSTKICH WROGICH EKIP POLITYCZNO-PARLAMENTARNYCH W POLSCE PO 1989 r. czekamy na tel:729593677 i mail ziobro@int.pl :”ZINTEGROWANE INTERNACJONALNE BIURO RECYKLINGU OSZUSTWA”
  INTEGRATED INTERNATIONAL FRAUD RECYCLING OFFICE : MAIL : IFFRO@GMAIL.COM tel.+447438854997 Powiadomiony kolega Najda , Słowianin i INNI !

  koleżanka Moniki Matusiak – pani Basia zapytał przez fb jak by nazwali PIS po upadku !dlatego tak wymyśłiliśmy ! Proszę o uwagi

 5. Brawo
  Nareszcie konkretne działania w obronie wolności, bezpieczeństwa szeroko pojętego . Wydaje się jedyną drogą naprawy tego zdemoralizowanego systemu. Już raz w Norymberdze też była mowa o jedynie wypełnianiu rozkazów. Tym gorzej dla tych decydentów działających w pełni świadomie. Co do nowych władz nie szukajmy nowych ugrupowań w sytuacji braku zmian konstytucji i zarządzania partyjnego .Bez tych modyfikacji nie będzie lepiej i bezpieczniej. każdy musi być świadomy odpowiedzialności za swoje czyny . Tym bardziej tzw politycy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *