Wielka cenzura. Zlikwidowali NTV na Youtube. Bezpodstawne niszczenie własności i wolności słowa

10 thoughts on “Wielka cenzura. Zlikwidowali NTV na Youtube. Bezpodstawne niszczenie własności i wolności słowa

  1. Musieli to zrobić bo choroba świrusowa objęła wielkie korporacje. Miejmy nadzieję że się zaszczepią i problem się sam rozwiąże. 🙂

  2. Tak działają syjonki, wypierdki globalnego ducha (tak za Tuwimem troszkę). Ale fajna stronka. Ładniejsza niż na Youczubie. Powodzenia panie Januszu.

  3. No cóż zmierzamy do totalnej inwigilacji i cenzury i tak mi też ostatnio w snach to pokazano:

    06.02.2021 rok. Intencja ( pytanie przed snem) senna : Czy ludzkość obecnie na Ziemi zmierza ku Oświeceniu czy ku zniewoleniu ?

    ( sen ) Wysłałem anonimowo przez komputer kolejny śmieszny film ośmieszający Dudę dla prezydenta Dudy. Zdziwiłem się że od razu usłyszałem głos „To już 7 łosiu” . Zdałem sobie sprawę że jestem obserwowany.

  4. Niestety, na własne życzenie, Pisałem w komentarzach, prosiłem, błagałem, NIE DODAWAJCIE nowych video na kanał. nie dodawajcie, bo pod byle pretekstem i tak zamkną kanał, bo już dwie blokady były. zostawcie kanał na potomnych, zostawcie ten ogrom wiedzy, uszanujcie swoje wiele lat pracy, załóżcie nowy kanał, a ten zostawcie martwy, z tysiącami video…niestety, Pan Janusz ciągle dodawał, dodawał i dodawał. nie potrafiłem tego zrozumieć. jakby świadomie chciał zamknięcie kanału i skasowanie swoich 10 lat pracy. Bardzo przykre. że to się stało. wieli żal i gorycz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *