Skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej – Robert Alexander Gajdziński

7 thoughts on “Skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej – Robert Alexander Gajdziński

 1. Megan śliczna, szczególnie teraz, gdy jest w ciąży. Co do tego, że rodzina królewska musi być biała, to Netflix tak nie sądzi haha. Rasizm w Anglii jest widoczny, nie tylko w stosunku do ciemnoskórych, no ale to ponoć Polacy są największymi rasistami wg. zachodniego świata. Pozdrawiam 🙂

 2. Elżbieta II z dynastii niemieckiej, Wettynów sasko-koburskich teraz zwana Windsor i jej mąż Filip, wolnomularz z dynastii Glücksburg, z duńskiego rodu królewskiego Schleswig-Holstein-Sonderburg-Glücksburg. Im dalej się sięgnie do przodków, tym więcej niemieckich imion i nazwisk. Każdy sobie resztę może ocenić sam….

 3. Megan ma w bliskiej rodzinie w USA dużego producenta medycznej marihuany. Tyler Dooley, który jest specjalistą od produkcji i medycznych zastosowań marihuany i jest osobą znaną, stanowi kolejny problem wizerunkowy. Już go tzw. środowiska medyczne z tytułami prof. w UK obsmarowały.

 4. mowi.pan.glupoty Kate zachowuje sie wedlug etykety zarowno ubiorem.jak.i zachowaniem.Ona nie szuka wzrokiem.dziennikazy .A to robi.Megan.kazdo razowo .Megan zachowuje sie jak to robia gwazdy filmowe .Zachowuje sie teatralnie .Pa 2 latach nauczyla sie nie przerywac mezowi kiedy on.sie wypowiada Czy czasem.zlosc ich nie ma zarodku.ze nie pozwolono.im.wykozysztac tytulu.krolewskiego w ich bissnesie jaki.planowali po odejsciu.od rodziny krolewakiej To.Megan.jest bosem.w tym.zwiazku Tak odbiera sie sluchajac jej wypowiedzi

 5. Pan Alexander przypomina mi bardzo syympatyczną Postać, kogoś bardzo oczytanego i kulturalnego.
  Bardzo chętnie zapoznam się, obejrzę i wysłucham Pana omówienia także innych wątków. Mam nadzieję, że będę miał taką możliwość, i że uda mi się z niej zkorzystać. Wyczuwa się w Pana wypowiedzi ludzkość, życzliwość, ciepłe podejście do tych Osób. Dla mnie ważne jest co Pan powiedział o dusznościach jako przyczynie halucynacji. Wracając do tego materiału, wypowiedzi. Powiedział Pan, że Londyn to coś innego niż Anglia. Także, że coś brytyjskiego to coś innego niż coś angielskiego. Profesor J.R.R.Tolkien zachwalał właśnie angielskość. Czy dobre są te Tajne Służby o których wiadomo, że są dobre czy te, o których nie wiadomo nawet jak się nazywają a nawet nie odczuwa się, że jakieś są. Mimo, że są. Poruszano sprawę tego, że w Banku nietaktownie potraktowano JW Elżbietę , w Banku powiązanym z Londynem. Czy te Tajne Służby są związane bardziej z Londynem, czy z Anglią? Gdyby powiodły się plany Xiężnej Diany urodził by się „mahoniowy gość” nie ma formy ta gościa. Jeśli powiodą się plany Pani Megan, oby, to urodzi się „hebanowy gość”. Nie przeszkadza mi to. Uważam, że najpiękniejsze Kobiety na Świecie to Hinduski, Mieszkanki Indyj. Choć miło mi, gdy Polka wygra w Konkursie Piękności. Wiem, może ktoś wprowadził mnie w błąd, że kiedyś po przybyciu do Wielkiej Brytanii przechodziło się przez cztery bramki. Trzecia bramka była dla Murzynów czyli Czarnoskórych a czwarta bramka dla Polaków. Oby odnalazło się także to odczytanie Pana Al-Fajeda. Pani Nell to Piękna Kobieta. Dobrze, że te Książki zostały wydane. Czy to, co spotkało Xiężnę Dianę, nie tylko w tunelu, to przykład troski o zdrowie Państwa, o jego strukturę wewnętrzną czy przejaw trudności. Przed „Pandemią” wieszczono, że w Wielkiej Brytanii może dojść do załamania gospodarczego. Zastanawia mnie jak brzmi orginalne nazwisko małżonka Królowej Elżbiety. W komentarzu przeczytałem już zdaje się trzecią wersję Jego pierwotnego nazwiska.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_12_22_30_ Fr_ee_day_CG. Jutro ● 11:22. Dziś i Jutro, i Słońce, i Księżyc w Znaku Ryb.
  Skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej – Robert Alexander Gajdziński 9 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl .

 6. rodzina królewska, ludzie którzy wierzą że ich przywileje i wyższość ponad ‘zwykłymi’ ludźmi wynika z faktu
  przynależności do arystokratycznej linii rodowej, dobierają małzeństwa i linie dziedziczenia na podstawie ‘czystości krwi’, ich majątki od wieków były budowane na poddaństwie i niewolnictiwie a znani członkowie ich rodziny mieli bliskie powiązania z nazistami …. mają rasistowskie poglądy. No kto by pomyślał!
  Wszyscy w szoku! przecież to niemożliwe :)))))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *