Śmierć mojego taty – Covid zamiast udaru

7 thoughts on “Śmierć mojego taty – Covid zamiast udaru

 1. I.„Myśląc Ojczyzna”- czyli Vaterland. Tylko co to za Vater, który odczuwa satysfakcję, kiedy Kościół (podwaliny struktur Zła – gorzej niż Zła) a po 1300 roku także Historyczny Naród Polski co i róż rzucają Mu pod nogi odrąbany „łeb”, odrąbaną Głowę Dziecka czyli Polski-Państwa Polskiego.
  II.„Wieś to też Polska” – Wieś też można nastawić przeciwko samej sobie tak jak udało się zrobić z Żydów antysemitów. Nawet takich, którzy oGołacają się.
  III.„Umieranie jest do d…”- Umieranie czyli tak zwane „Życie”, które nie jest nawet wieczne i kończy się zgonem. A, że do d…? A czyż to co trafia do odbytu, to nie nieczystości? Czyż nie dla tego mówi się, pisze o czynach nieczystych, uczynkach nieczystych.
  IV.Pewien Pan i kolega był wstrząśnięty, kiedy zobaczył swojego Ojca z kroplówką podpiętą do _szyji_.
  V.Mój Bat’ko pożył by jeszcze kilka lat a może nawet by wyzdrowiał, gdyby rzucił „biżuterię”-farmaceutyki a dalej oddawał się swojemu zainteresowaniu, czyli pracy na Działce, szczególnie w słoneczne dni, kiedy świeciło Słońce, wierzę w tej sprawie temu, co mówi Pan Doktor Jerzy Jaśkowski vel Jaśkiewicz alias Jaśkowiak. Oby Bliski Szanownych Pań odrodził się lub zmartwychwstał ku Zbawieniu. A Panie cieszyły się Dobrym Zdrowiem.
  Uwielbienia dla Szanownych Pań i dla Ozdób Kobiecych Szanownych Pań.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_19_06_26_ Fr_ee_day_CG.
  Śmierć mojego taty – Covid zamiast udaru 18 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl . (06:29).

 2. Bicie, mordowanie księży, podpalanie, niszczenie, uszkadzanie świątyń to Ściema. Robi się wszystko, żeby struktury Zła, a właściwie gorzej niż Zła niszczyły strukturę wewnętrzną Państw, Zdrowie Głów Działu. Nie ważne czy Pobożne, czy Bezbożne struktury gorzej niż Zła.{yx} Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator Archajos Logos, Helota. (06:42).

 3. Ciąg Dalszy
  Z tego co słyszałem, czytałem Osoby z cukrzycą typu II nie powinny być nakłaniane do przyjmowania insuliny. Sprawa cukrzycy typu I miała pozostać bez zmian. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota i może Sklawin. 2021_03_19_08_03_ Fr_ee_day_CG.

 4. Wprowadzili szczepionki od doktora mengele i od razu wzrosła ilość zarażonych. Współczesna Polska to taka polepszona Generalna Gubernia. Konowały już bez ogródek odmawiają udzielenia pomocy medycznej – liczy się tylko kasa a nie zdrowie i życoe ludzi. Eksperymenty medyczne zakazane w innych krajach w neokolonii wykonuje się za kasę. Materiał genetyczny, który nie jest nawet szczepionką będą podawać najmłodszym dzieciom w wieku powyżej trzech miesięcy! Badania kliniczne, które winny odbywać się w klinikach Akademii Medycznych w neokolonii wykonują prywaciarze. Bezczelnie piszą o tym otwartym tekstem: “Na razie nie możemy podać bliższych szczegółów ze względu na poufny charakter projektu – mówi Wirtualnej Polsce dr Stanisław Mazur, prezes Centrum Medycznego Medyk z Rzeszowa” https://wiadomosci.wp.pl/szczepionka-na-covid-rowniez-dla-dzieci-w-rzeszowie-juz-trwaja-badania-kliniczne-6601735988079136a?fbclid=IwAR2w3oJS0vBN8_a5zcPpyiRqur7eMoQlMR0rWnVdZEzACJ598fqTI6g4ONM

 5. 23 marca 2021 o 20:01

  Dramatyczny apel do WHO: czołowy wirusolog ostrzega przed masowymi zgonami spowodowanymi szczepieniami koronowymi.

  Epoch Times21. Marzec 2021 Zaktualizowano: 21 marca 2021 20:08
  Facebook Twitter Telegram Email
  131 komentarzy
  „Zapłacimy ogromną cenę za kampanię masowych szczepień koronowych” – mówi czołowy wirusolog i twórca szczepionek. Wzywa WHO do „natychmiastowego” zaprzestania kampanii szczepień na całym świecie.

  Jeden z czołowych wirusologów na świecie i zdecydowany orędownik szczepionek bije na alarm. Geert Vanden Bossche, który pracował w dziedzinie badań zakażeń i rozwoju szczepionek dla firm farmaceutycznych Novartis i GlaxoSmithKline, a także dla organizacji GAVI i Fundacji Billa i Melindy Gatesów, ostrzega, że ​​kampanie masowych szczepień przeciwko wirusowi koronowemu, Spowoduje globalną katastrofę o „epickich proporcjach”.

  Ekspert skierował to bezpośrednio do Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w liście otwartym. Bossche jest tak zaniepokojony obecnymi środkami szczepień, że wzywa ONZ do „natychmiastowego” zaprzestania wszystkich kampanii szczepień przeciwko wirusowi koronowemu na całym świecie. Jeśli tak się nie stanie, „znacznie bardziej zaraźliwe” warianty wirusa tylko nasiliłyby i ostatecznie spowodowałyby masową śmierć ludzi.

  W liście pisze: „Nie jestem żadnym przeciwnikiem szczepionek. Jako naukowiec zwykle nie polegam na takiej platformie, aby zająć stanowisko w kwestiach związanych ze szczepionkami. Jako oddany wirusolog i ekspert ds. Szczepień jedyny wyjątek, jaki robię, to sytuacja, w której władze służby zdrowia zezwalają na podawanie szczepionek w sposób zagrażający zdrowiu publicznemu. A zwłaszcza gdy ignoruje się odkrycia naukowe. Obecna, niezwykle krytyczna sytuacja zmusza mnie do rozpowszechnienia tego wezwania pomocy. Ponieważ bezprecedensowy zakres ludzkiego zaangażowania w pandemię Covid-19 grozi doprowadzeniem do niezrównanej globalnej katastrofy, wezwanie to nie może być wystarczająco głośne i wyraźne oraz wystarczająco silne ”.

  Bossche podkreśla, że ​​nie należy krytykować samej szczepionki. Zatwierdzone wcześniej szczepionki koronowe zostały opracowane przez „po prostu genialnych” ludzi. Ale, mówi: „Proszę, użyj właściwej szczepionki we właściwym miejscu. I nie używaj go w ogniu pandemii na milionach ludzi ”.
  „Niekontrolowany potwór”

  Jego zdaniem szczepienie ludzi przeciwko wirusowi koronowemu w środku pandemii uczyni wirusa bardziej zaraźliwym. Zwiększy to również odporność wirusów na szczepionki. Ponadto, według Bossche, masowe szczepienia przeciwko wirusowi koronowemu „najprawdopodobniej jeszcze bardziej nasilą adaptacyjną ucieczkę immunologiczną, ponieważ żadna z obecnych szczepionek nie zapobiega przenoszeniu wariantów wirusa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *