Rozmawiamy o Polsce – Jerzy Zięba i Janusz Zagórski

25 thoughts on “Rozmawiamy o Polsce – Jerzy Zięba i Janusz Zagórski

  1. “Der Spiegel: Policja Ostrzega Przed Zamachami Na Centra Szczepień” – (20-03-2021)

   Z możliwością terrorystycznego zamachu ze strony sprawców działających z pobudek islamistycznych na centra szczepień i magazyny trzeba się liczyć w każdej chwili – wynika z analizy przeprowadzonej przez Landowy Urząd Kryminalny (LKA) w Nadrenii Północnej-Westfalii.

   Zagrożone są także transporty ze szczepionkami

   https://m.dw.com/pl/der-spiegel-policja-ostrzega-przed-zamachami-na-centra-szczepie%C5%84/a-56937436

   1. Zdesperowani i Udręczeni Ludzie stają się „Bardzo Niebezpieczni”

    Przykładowe dwa tytuły:

    ”Nieznany Mężczyzna Spalił Dom Spotkań Satanistów”

    Rytuałów już więcej nie będzie, gdyż dom doszczętnie spłonął.
    Policja bada nagranie z monitoringu. Widać na nim mężczyznę
    podchodzącego do domu z dwoma kanistrami z benzyną. Następnie osoba ta oblewa ganek paliwem, podpala i ucieka…

    https://www.m.pch24.pl/usa–nieznany-mezczyzna-spalil-dom-spotkan-satanistow-,81410,i.html

    ——-

    „Rozległe Pożary w Chile. Niebo Okryło się Czerwienią”

    Ogromny pożar lasów został wywołany celowo…

    https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rozlegle-pozary-w-chile-niebo-okrylo-sie-czerwienia

   2. „Czy trwa wojna hybrydowa, której nie zauważamy?”

    Łudzą się naiwni, że jak będą grzeczni, to nadejdzie spokój…

    Jeszcze niedawno w różnych telewizjach pojawiali się utytułowani eksperci do spraw terroryzmu. Zniknęli, bo zjawisko jest tuż tuż…
    Wybuchnie z całą mocą skali krzywdy wyrządzonej przez polityków…

 1. Panie Jerzy, jak zwykle mądrze i z nadzieją. Ale proszę się już nie dziwić Wyrokowi Sądu na Pana temat, sprawy ze strony przeciwnika którą prowadzi Prokuratura. Wysyłając to co Pan powiedział różnym posłom, z różnych ugrupowań, stał się Pan jeszcze “małym” ale już ich przeciwnikiem. Ruch w którym Pan uczestniczy, przypuszczam dążący do założenia partii politycznej, jest groźbą dla tych politycznych zombii. Ponieważ reprezentuje Pan mądrość i prawdę, boją się. Sąd i Wyrok, choćby przedstawił Pan tysiąc wagonów z prawdą a nie “kotletami” (ad tysiąca atletów i miliona dla nich kotletów /każdemu po tysiąc/), będzie dla Pana niekorzystny. Nie wiem co spreparują, mi osobiście spreparowali protokół zeznań chociaż zeznań nie składałęm i podpisy na nim plus na dwóch innych dokumentach. Podpisy idealne, od kilku dobrych lat lub dłużej istnieją już programy komputerowe i “maszyny” podrabiające niepodważalnie każdy podpis. Pomimo, trzymam kciuki za Pana i za sprawę w Sądzie. Z drugiej strony skoro zniesławienie jest sprawą cywilną jako niewłaściwość, niewłaściwy Sąd, Wyrok Sądu Karnego prawnie nie obowiązuje. Pomimo, trzymam kciuki życząc jak Witold Gadowski, zdrowia i wolności, z Bogiem.

  1. “Tajemnica sekty w zakonie dominikanów. Odkrywamy sprawę o. Pawła, który osaczał i seksualnie wykorzystywał Studentki” – (12-03-2021)

   Charyzmatyczny – mówią o ojcu Pawle znający go zakonnicy oraz dawni podopieczni. Z ich opowieści wynika, że stworzył pod nosem dominikanów coś na wzór sekty, w której uzależniał od siebie i krzywdził, także seksualnie, studentki.

   https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,26872074,anioly-i-demony-ojca-pawla.html

 2. Janusz a co nam….? Przecież MY nie z pierwszej łapanki 🤣🍀🍀🍀❤️🐸

 3. Ci co siedzą cicho za krzakiem, już na zawsze pozostaną za tym krzakiem 🍀❤️🐸

 4. Najsłabszym ogniwem wszystkich systemów politycznych na Ziemi jest zawsze człowiek. Więc zmiana systemu politycznego w Polsce ani w innych krajach nic nie da, dopóki ludzie nie przestaną być wilkami.Tylko porzucenie natury wilka przez większość społeczeństwa może spowodować jakieś zmiany na lepsze.

 5. I.”Dobry Pasterz poświęca się, oddaje swoje Życie za Owce”. To jak już Dobry Pasterz odda Życie, to kto będzie zajmował się Owcami Najemnicy czy Wilki? „Uderzcie w Pasterza a Owce się rozpierzchną”. Czyż nie temu służy oddanie Życia przez Pasterza? Żeby Owce co najmniej rozpierzchły się. „Najlepiej” pewnie, żeby Wilki je wytępiły. I to się udało, przed 180 rokiem naszej ery wytępiono Judeochrześcijan czyli tych, którzy najbliżej byli Pana Jezusa.
  II. 1.Jedwabne – Wykonanie Utworu pod tytułem: „Łatwopalni” Pani Maryla Rodowicz, może osobiście w rocznicę lub wigilię Zbrodni.
  2.Stodoła w Gardelegen – Wykonanie Utworu pod tytułem: „Łatwopalni” Pani Maryla Rodowicz, może osobiście, w rocznicę lub wigilię Zbrodni.
  3.Główne miejsce Krwawej Niedzieli na Wołyniu – Wykonanie Utworu pod tytułem: „Ta ostatnia niedziela” z repertuaru Pan Mieczysław Fogg – Fogiel w rocznicę lub wigilię zbrodni .
  4.Miejsce, gdzie najbardziej jest potwierdzone, że Polki prosiły banderowców, melnikowców lub bulbowców, żeby nie znęcali się nad Nimi zanim Je wymordują – Wykonanie Utworu pod tytułem: „Kiling Me Softly” z repertuaru: Pani Roberta Flack lub Innych Wykonawców w rocznicę lub wigilię zbrodni.
  5.Wykonanie Utworu pod tytułem: „Cykady na Cykladach” z repertuaru Pani Olgi „Kory” „Kore” Jackowskiej na Cykladach, tam gdzie pojawiają się Cykady, najlepiej w rocznicę lub wigilię Urodzin Pani Olgi lub w rocznicę lub wigilię innego ważnego wydarzenia z Życia Pani Jackowskiej. Raczej nie a nawet najlepiej nie w rocznicę lub wigilię śmierci Artystki.
  III.1.Pielęgnacja Drzew, Krzewów innych Roślin kiedyś: żadnej „pielęgnacji”. Rośliny radziły sobie same na długo przed pojawieniem się Ludzi. Trzeba je najwyżej było wsadzić, zasadzić i ewentualnie podlewać. Ogrody francuskie to było znęcanie się nad Drzewami i Krzewami dla przyjemności oglądających takie okaleczone Rośliny. Bodobnie Bonzaj tak jakby krepowanie stóp Kobietom, Paniom tylko polegające na okaleczaniu. Zabijano Drzewa na Drewno i nawet okrutnie traktowano Drzewa Owocowe. Ale nie wmawiano, że to dla dobra, pożytku Drzewa lub Krzewu.
  2.”Pielęgnacja” teraz. A.”Prześwietlanie”, pierwotnie stosowane tylko w przypadku styku Drzewa z niezaizolowanymi przewodami elektrycznymi.
  B.Obcinanie Gałązek. C.Obcinanie Gałęzi. D.Obcinanie Konarów. E.Dobijanie Drzewa, kiedy zdeformowana tak Korona Drzewa została połamana przez wichurę, zawieję. F.Obcinanie Korzeni.
  G.Dobijanie, jeśli Drzewo wywróci się w wyniku obcięcia lub nawet przycięcia Korzeni.
  H.Docieplanie budynków w taki sposób, że okno jest w niszy. Mało światła. „Winne” Drzewo.
  I.Tak zwany „baranek” jako tynk zewnętrzny na budynku. Po takim tynku wchodzą do mieszkania Owady. „Winne” Drzewo lub Krzew.
  IV.Struktura wenwnętrzna Państwa, stan Zdrowia danej lub danego Głowy Działu decydują czy Owce są bezpieczne i czy te same przyjazne Psy pasterskie nie staną się groźnymi Wilkami. Jak ktoś nie ma drygu do bycia Wilkiem to nie ma dla niego lub dla niej miejsca? A kto będzie dostarczał mleka? Wydawanie poleceń Tajnym Służbom zleceń zabójstwa narusza strukturę wewnętrzną tych organów i powoduje, że co raz więcej jest „mokrych chłopców” a co raz mniej zdolnych, skutecznych „Tajniaków”. W Polsce _narpiew_ systematycznie rujnowano strukturę wewnętrzną Państwa a po tem na skutek tego Organa zaczęły dopuszczać się zbrodni.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie” w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_20_08_15_ Sabat_CG.
  Rozmawiamy o Polsce – Jerzy Zięba i Janusz Zagórski 19 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl . (08:18).

 6. “Czy Wrogie Elity Można Obalić Pokojowymi Metodami – Bardzo Smutna Refleksja Byłego Szefa Centralnego Biura Śledczego Policji” – (27-01-2021)

  Krajobraz wypaczeń i patologii jakich dopuszczają się politycy,
  biznesmeni, celebryci, przedstawiciele sądownictwa czy samorządowcy.

  Autorem najbardziej wymownej i brutalnej w wydźwięku konstatacji jest człowiek, który swego czasu pełnił funkcję dyrektora Centralnego Biura Śledczego – Jarosław Marzec.

  Chyba po raz pierwszy ktoś tak jednoznacznie orzekł czym ten system jest oraz jakich środków trzeba użyć, aby dokonać jego demontażu…

  Jak więc określił obecny stan rzeczy w kontekście funkcjonowania „Układu” trzęsącego Polską ?

  Oto jego podsumowanie:

  “…Sędziowie, prokuratorzy, adwokaci. Wszystko ze sobą powiązane. To wszystko dalej będzie funkcjonowało, dalej będzie istniało. To wszystko jest jedną wielką puchą Pandory. I ja mówiłem Panu kiedyś.
  Trzeba by te F-16 wypróbować, spalić to w pizdu i zaorać…”

  (Były Szef Centralnego Biura Śledczego Policji – Jarosław Marzec)

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-wrogie-elity-mozna-obalic-pokojowymi-metodami-bardzo-smutna-refleksja-bylego-szefa

  1. Czy Będzie Powtórka z Historii ?

   “…PODPALANO ZAMKI i OPACTWA – Rodziny szlacheckie, atakowane na oślep przez głodnych chłopów, zaczęły opuszczać domy…”

   (Norman Davies – “EUROPA” – Rozprawa historyka z historią. Część 3)

 7. “Wybierali Między Polską a Niemcami. Mija 100 Lat od Plebiscytu na Górnym Śląsku” – (20-03-2021)

  Budynki graniczne, domy celne i kamienie graniczne przypominają, że sto lat temu w tym miejscu przebiegała granica polsko-niemiecka.

  Zanim jednak do tego doszło, mieszkańcy Górnego Śląska mieli zdecydować, czy chcą żyć w Polsce, czy w Niemczech.

  https://m.dw.com/pl/wybierali-mi%C4%99dzy-polsk%C4%85-a-niemcami-mija-100-lat-od-plebiscytu-na-g%C3%B3rnym-%C5%9Bl%C4%85sku/a-56936148

  “Film – Walka Plebiscytowa o Górny Śląsk 1921“ – (Wideo)

  http://www.oberschlesisches-landesmuseum.de/pl/2012-03-14-09-03-18/film-%E2%80%9Ewalka-plebiscytowa-o-g%C3%B3rny-%C5%9Bl%C4%85sk%E2%80%9C/1247-film-%E2%80%9Ewalka-plebiscytowa-o-g%C3%B3rny-%C5%9Bl%C4%85sk%E2%80%9C.html

 8. Ciąg Dalszy 2
  Co do Libervm Veto. JKM mówi, i pewnie pisze, o takich sprawach jak Instytucja Dnia Świętego Izydora (mam nadzieję, że nie pomyliłem imienia Świętego) i właśnie o Libervm Veto.
  Domyślam się, że Instytucję Dnia Świętego Izydora przestano respektować-szanować – stosować, kiedy zaczęła się gospodarka folwarczna i wzrósł głód rąk do pracy.
  O Libervm Veto JKM zaznacza, że w pewnym momencie Libervm Veto roszerzono. Libervm Veto przyciągało inne Kraje-Państwa może nawet Działy do Państwa Polsko-Litewskiego, Rzeczypospolitej Szlacheckiej. Domyślam się, że Libervm Veto rozszerzono po to, żeby nakłonić Bojarów z Wielkiego Xięstwa Moskiewskiego do przyłączenia się do Unii Polsko-Litewskiej jako jej Trzecia Część, Trzeci Segment. Nie wiem jak Bojarzy ale przyszły JCM Iwan IV Groźny pewnie był przeciwny takiemu poszerzeniu władzy Elit rosyjskich a pomniejszeniu władzy Władcy takiej powiększonej Unii, jakim miał być Syn Iwana IV Groźnego – Fiodor(?). Może nie doszłoby do tragedii rodzinnej.
  A tak Unii nie powiększono a rozszerzone Libervm Veto pozostało w nowej wersji. Nie udało mi się dotrzeć do tego na czym polegały te innowacje-zmiany i skoro Projekt upadł dla czego nie powrócono do pierwotnej wersji Libervm Veto, „do ostatnich działających ustawień” ,jak to się mówi w języku komputerowym, odnośnie Libervm Veto. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_03_21_06_18_ Dominika_CG. D 15:42.

 9. Szanowny Panie Zięba,
  Gratuluję odwagi. Przesyłam błogosławieństwa. Miłością, a nie walką ten świat zmienimy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *