Zmarła nauczycielka – dramatyczna relacja na FB

10 thoughts on “Zmarła nauczycielka – dramatyczna relacja na FB

 1. Dramatyczny apel do WHO: czołowy wirusolog ostrzega przed masowymi zgonami spowodowanymi szczepieniami koronowymi.

  Epoch Times21. Marzec 2021 Zaktualizowano: 21 marca 2021 20:08
  Facebook Twitter Telegram Email
  131 komentarzy
  „Zapłacimy ogromną cenę za kampanię masowych szczepień koronowych” – mówi czołowy wirusolog i twórca szczepionek. Wzywa WHO do „natychmiastowego” zaprzestania kampanii szczepień na całym świecie.

  Jeden z czołowych wirusologów na świecie i zdecydowany orędownik szczepionek bije na alarm. Geert Vanden Bossche, który pracował w dziedzinie badań zakażeń i rozwoju szczepionek dla firm farmaceutycznych Novartis i GlaxoSmithKline, a także dla organizacji GAVI i Fundacji Billa i Melindy Gatesów, ostrzega, że ​​kampanie masowych szczepień przeciwko wirusowi koronowemu, Spowoduje globalną katastrofę o „epickich proporcjach”.

  Ekspert skierował to bezpośrednio do Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w liście otwartym. Bossche jest tak zaniepokojony obecnymi środkami szczepień, że wzywa ONZ do „natychmiastowego” zaprzestania wszystkich kampanii szczepień przeciwko wirusowi koronowemu na całym świecie. Jeśli tak się nie stanie, „znacznie bardziej zaraźliwe” warianty wirusa tylko nasiliłyby i ostatecznie spowodowałyby masową śmierć ludzi.

  W liście pisze: „Nie jestem żadnym przeciwnikiem szczepionek. Jako naukowiec zwykle nie polegam na takiej platformie, aby zająć stanowisko w kwestiach związanych ze szczepionkami. Jako oddany wirusolog i ekspert ds. Szczepień jedyny wyjątek, jaki robię, to sytuacja, w której władze służby zdrowia zezwalają na podawanie szczepionek w sposób zagrażający zdrowiu publicznemu. A zwłaszcza gdy ignoruje się odkrycia naukowe. Obecna, niezwykle krytyczna sytuacja zmusza mnie do rozpowszechnienia tego wezwania pomocy. Ponieważ bezprecedensowy zakres ludzkiego zaangażowania w pandemię Covid-19 grozi doprowadzeniem do niezrównanej globalnej katastrofy, wezwanie to nie może być wystarczająco głośne i wyraźne oraz wystarczająco silne ”.

  Bossche podkreśla, że ​​nie należy krytykować samej szczepionki. Zatwierdzone wcześniej szczepionki koronowe zostały opracowane przez „po prostu genialnych” ludzi. Ale, mówi: „Proszę, użyj właściwej szczepionki we właściwym miejscu. I nie używaj go w ogniu pandemii na milionach ludzi ”.
  „Niekontrolowany potwór”

  Jego zdaniem szczepienie ludzi przeciwko wirusowi koronowemu w środku pandemii uczyni wirusa bardziej zaraźliwym. Zwiększy to również odporność wirusów na szczepionki. Ponadto, według Bossche, masowe szczepienia przeciwko wirusowi koronowemu „najprawdopodobniej jeszcze bardziej nasilą adaptacyjną ucieczkę immunologiczną, ponieważ żadna z obecnych szczepionek nie zapobiega przenoszeniu wariantów wirusa”.

 2. Szanowni Państwo, Panie Januszu !!

  Wysłuchałem to nagranie audio i potwierdziło się to o czym mówi się w moim mieście, że ta Pani zmarła po szczypawce.

  Wczoraj dowiedziałem się, że nie było pogrzebu tej Pani. Prokurator zabrał ciało na sekcję. Mam nadzieję, że osoby, które dopuściły się zaniedbań, poniosą konsekwencje tego.

  Pozdrawiam Wszystkich i życzę Wam
  ZDROWIA i WOLNOŚCI

  1. To nie są żadne zaniedbania, no chyba że chodzi o zaniedbanie ODMOWY przez personel tzw. medyczny wykonywania poleceń sektora zorganizowanej zbrodni

 3. Jak donoszą media chyba związane a w każdym razie zbliżone do rządu ów rząd ustami swojego 1 tak zwanego ministra iż w czwartek czyli dzisiaj 25 marca 2021 roku z okazji planowanych ograniczeń wprowadzenie po to aby jak to oni mówią Posługując się ich językiem oczywiście wszystko dla tak zwanego Dobra oczywiście rządzących więc premier zapowiada kolejne ograniczenia wolności i zamykanie kolejnych aktywności twórczych handlowych wytwórczych czy jakichkolwiek innych z zabrania niem przemieszczania się jakiegokolwiek pod groźbą olbrzymich restrykcji No cóż to przecież nie jest wojna tylko stan wojny pod hasłem wirusa Aby żyło się lepiej komuś tam Czyli jak to mówią rządzący po to aby spłaszczyć społeczeństwo inaczej mówią sytuację no i jednocześnie przydusić jak to oni mówią wirusa No więc jest społeczeństwo i gospodarka wobec tego będzie spłaszczona jak po walcu… to wszystko bardzo smutne humor satyra rzeczywistość jak to widać przekracza wszelkie granice absurdu ale jak wiadomo Od dawna rząd sam się wyżywi…

  A co do wielomilionowe go odszkodowania dla rodziny czy dzieci tej że tragicznie zmarłej nauczycielki o której mowa jest chcę prezentowanej tutaj i komentowane jej rozmowie No to oczywiście że odszkodowanie się należy tylko można zadać podstawowe pytanie W tej sytuacji Kto te miliony miałby płacić i jakie te miliony miałyby pokrycie i w czym konkretnie No bo czy ci niektórzy tą szczepionkę podawali czy ci lekarze którzy się nie zaopiekowali właściwie pacjentką mieliby płacić czy kto właściwie bo oczywiście to odszkodowanie się należy No i to nie tylko tej jednej osobie ale przecież nim nie również za stracone życie moje i za śmierć wszystkich najbliższych No ale jak widać nikt nie jest chętny ani z rodziny ani z najbliższego otoczenia sąsiadów czy już tym bardziej jakiś tak zwany w Łask czyli grup trzymających władzę czyli inaczej mówiąc zorganizowanej przestępczości w jakikolwiek sposób zadość czynić ofiarom swoich czyli ich zbrodni…

 4. I.1.Kiedy oglądałem Film pod tytułem: „Pasja”, Reżyser: Mel Columcille Gerard Gibson, i obejrzałem scenę biczowania Pana Jezusa uznałem, że to nie prawda. Flagrum – bicze rzymmskie miały na końcu ciężarki w kształcie hantli. Trzeba było bardzo silnie uderzyć, żeby powstały krwawiące rany.
  Na Filmie zamiast ciężarków są metalowe zadziory. Pomyślałem wtedy a niedawno powiedziałem, że gdyby kogoś wychłostano takimi zadziorami, to z Ofiary został by szkielet.
  2.Kiedy dowiedziałem się, że Pan Gibson nakręcił „Pasję” na podstawie Dzieła pod tytułem: Żywot i bolesna męka Pana naszego Jezusa Chrystusa i Najświętszej Matki Jego Maryi, Autorka: Anna Katarzyna Emmerich. Uznałem, że Wizjonerkę wprowadzono w błąd.
  3. Ostatnio słucham w Radio Maryja fragmenty tego Dzieła pod nieco innym tytułem. Nie wszystkie słuchałem bez oporów ale zauważyłem coś innego, Wizjonerka opisuje raczej realistyczną, może nawet bardzo rzeczywistą Wizję, jak Pan Jezus jest kłuty i kaleczony różnymi ostrymi przedmiotami ale raczej nie chłostany i odrębną Wizję, raczej Metaforę w której Ciało Pana Jezusa, jako Ciało Kościoła jest rozrywane przez Kacerzy, czyli, że Kościół jest rozrywany przez Kacerzy (raczej Heretyków, niż Schizmatyków).
  4.Pan Mel Gibson dokonał, według mnie, połączenia tych Dwu Wizji. O Panu Stevenie Spielbergu powiedziano, że musiał dużo nakłamać, że by pokazać Prawdę. Również wobec Pana Mela Gibsona, w tej sprawie, jestem wyrozumiały. Jeśli wolno mi.
  5.Teraz mam więcej zaufania i dla Pana Gibsona, i dla Wizji Błogosławionej Anny Katarzyny Emmerich (Anna Katharina Emmerick).
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_26_21_49_ Fr_ee_day_CG.
  Zmarła nauczycielka – dramatyczna relacja na FB 22 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl . (21:51).
  POST SCRIPTVM: Oby ta Pani, zmarła Nauczycielka, odrodziła się ku Zbawieniu lub zmartwychwstała ku Zbawieniu. Salut. (21:55).

 5. Ciąg Dalszy
  Druga z omawianych przeze mnie Wizji, które miała Błogosławiona Anna Katarzyna Emmerich to raczej Alegoria Ciało Pana Jezusa jako Kościół rozrywany przez Kacerzy. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_03_27_12_10_ Sabat_CG.

 6. Ciąg Dalszy 2
  Nie pomyliliście się co do mnie Państwo, kiedy pozwoliliście mi umieścić komentarze.
  Jeśli poruszam sprawy kontrowersyjne to kontrowersje należy wyjaśnić, omówić, przedyskutować, wyciągnąć wnioski a nie przemilczać.
  Jeśli chodzi o coś innego to napiszę tak: już w latach 50-tych XX wieku był Byk CIA, teraz jest Świnia Pana Elona Muska jeśli się nie mylę CEO Firmy TESLA, są pewnie jeszcze inne sposoby techniczne i nie tylko techniczne, żeby decydować za kogoś. O takich sytuacjach pisałem. Ktoś na forum napisał: „Chętnie bym cię zabił, za to co mówisz ale zrobię wszystko, żebyś mógł to mówić” to był podpis, przesłanie Autora Postów-Wpisów, czyli chodziło też o pisanie a nie tylko mówienie. W internecie różnie pisano na temat tego motta – myśli – wypowiedzi ale myślę, że to oddaje istotę – znaczenie pojęcia Wolności Słowa, kiedyś Złotej Wolności za Pierwszej Rzeczypospolitej. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_03_27_13_07_ Sabat_CG.

 7. Ciąg Dalszy 3
  „I nawet jak się Pacjent z kończy to mandat pozostaje” (pisownia moja (JP))– Kabareton w Opolu, Pan Bohdan Smoleń i Inni. Kiedy planuje się „zaszczepienie” Dzieci Tej Pani? Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_03_28_09_56_ Dominika_CG. ○ 20:49. Niedziela Palmowa. (09:58).

 8. Pomimo ogromnego współczucia dla rodziny zmarłej, jestem zdania, że nauczycle w dojrzałym wieku NIE MOGĄ być tak dalece nie zorientowani w jakim świecie żyją. Oni przecież uczą młode pokolenia, więc świadomość tych ludzi powinna być “na wysokości zadania” !
  Jak można poddawać się czemuś o czym , beztrosko, nie ma się zielonego pojęcia ? Ja się pytam JAK MOŻNA ????? Przecież jest jeszcze dostęp do niezależnej informacji, można więc być odpornym na tę perfidną propagandę medialną i można się ocalić, wskazując jednocześnie drogę innym.
  Może przynajmniej to poświęcenie będzie mogło wstrząsnąć pewną częścią społeczeństwa … Mam nadzieję …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *