Udo Bawarczyk poturbowany, “Generał” zatrzymany przez policje – byli w banku bronić klienta

4 thoughts on “Udo Bawarczyk poturbowany, “Generał” zatrzymany przez policje – byli w banku bronić klienta

  1. Zbrojne ramię zorganizowanej przestępczości sobie tutaj hasa polscy bandyci niczym kapo w kl Auschwitz Birkenau i innych koncentracyjnych obozach na terenie Polski wyprawiał o kiedyś podobnie za niestosowanie się czy uchylanie się w ówczesnych obozach od dobrowolnej śmierci groziła śmierć ze strony ówczesnych zbrojnych ramion zorganizowanej przestępczości wobec normalnych spokojnych ludzi umieszczonych tam za to że żyją że żyli bo byli Skazani na śmierć dzisiaj nie można wykluczyć w żaden sposób że czynią to polscy bandyci jako zbrojne ramię zorganizowanej przestępczości co widać i słychać nie tylko tutaj…
    Tak wygląda faszyzm Tak wygląda okrucieństwo i barbarzyństwo przemoc zorganizowanej przestępczości wobec zwykłej normalnej spokojnej ludności.
    Przykre to ale prawdziwe No tak wygląda w tej chwili tak zwana “Wolna Polska”…

  2. Ja mam taką uwagę do kamerzysty, bo wypowiadał się że obsługuje sprzęt marki z logo z niepełnym owocem. Ten typ sprzętu patrząc energetycznie to sieje wokół od 1-1,5m promieniowaniem szarym (może się mylę), a jakie to skutki wnosi to zapytać się radiestety.
    Ktoś może zdziwić się jak to możliwe, a że jest to możliwe to poniżej wyjaśnienie zjawisk fizycznych. Pani dr Hulda Klark napisała książkę “Kuracja życia metodą dr Clark”, zajmowała się badaniem częstotliwości rezonansowych organizmów żywych i zdefiniowała jakie one posiadają bakterie, wirusy,.. i człowiek to 1520kHz – 9460kHz. I jej odkryciem jest, że oddziaływanie na organizm żywy częstotliwością rezonansową go zabija. To dało podstawy do budowy urządzeń elektronicznych zappery, różnego rodzaje biorezonanse, gdzie polem elektrycznym o określonej częstotliwości usuwa się alergie, pasożyty,… A wracając do naszej “kamery”, jest to urządzenie elektroniczne, które posiada przetwornice , procesory, które pracują z określoną lub zmienną częstotliwością. Jeśli producent zaimplementował rozwiązanie techniczne, które wykorzystuje częstotliwości w pracy urządzenia z podanego powyżej przedziału, to obsługujący taką kamerę, nosząc ją codziennie przy sobie prosi się o problemy. Czy rzeczywiście ona sieje w tym zakresie częstotliwości, nie wiem, trzeba by zapytać się jakiego praktykującego krótkofalowca, który ma analizator widma i może to sprawdzić. Gdy krótkofalowca zapytałem się co nadaje w eterze na paśmie 1520kHz – 9460kHz, dostałem odpowiedź, że nic, że nie ma w tym paśmie żadnych oficjalnej transmisji.

  3. Co tu komentować. Policja, jak widać, nie służy Narodowi Polskiemu, tylko występuje w roli sługusów żydowskiego okupanta Polski.

  4. bank.ukradl.mi.pieniadze Do tej.pory.nie oddaje.mi Mi.i mojej.mamie Wplacone powyzej 20 000 zl w roku 2008 na procent Yeraz nie.moga znalezc konta wplaty pare lat wplary mimo ze .mam.dowody wplaty Po prostu kradna To jest PKO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *