Dzisiaj likwidacja kanału to jak medal za odwagę

8 thoughts on “Dzisiaj likwidacja kanału to jak medal za odwagę

 1. I.Pani Ewo, widziałem już wcześniej, że proponowała Pani Książki ale dzisiaj poczułem się tak, jak bym był wtedy, kiedy mogłem bez żadnych trudności i właściwie bez żadnych obaw, czytać Książki.
  II.1.Oglądałem Filmy, na których Pan Rafał Mossakowski przedstawiał Prace nad budową Studio i jego otwarcie. 2.Wspominał, że ma trudności z obecnnością na Powiślu. 3.Może jeszcze Mu się to uda.
  4.Teraz dowiaduję się od Pani, że z CEPolska też są trudności. 5.Jeśli mi się coś podobnego zdarzy, to mówię, zżymam się, że jestem „rozkułaczany”. Jak kułacy przesiedleni na Daleki Wschód ZSRR.
  III.Pan Rafał może teraz martwi się, żeby znaleźć Nabywców, na Książki z Księgarni CEP, cep-sklep, żeby zdobyć środki, na przykład na wynajęcie Sali, a ja martwię się, czy zdążę zakupić te Książki bo są ważne i ciekawią mnie. Oby Panu Rafałowi udało się wyjść obronną ręką. Może tak jak Państwo z NTV.
  Pani Ewo, Pani „Dzień Gorącego Lata”, Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_30_22_20_ 2S-SS_day_CG.
  Dzisiaj likwidacja kanału to jak medal za odwagę 30 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl . (22:21).

  1. kefaa7, Twój słowotok i sposób konstrukcji zdań, prowadzenia myśli i skojarzeń, zalew słów itp. sugeruje schizofrenię. Nie mówię tego jako atak tylko się martwię. Ten sposób pisania jest charakterystyczny dla osób które cierpią na tą chorobę.

 2. “SKĄD PIENIĄDZE?! MILIARDY ZŁOTYCH DLA SZPITALI”

  Opublikowano listę szpitali i wysokość sum przelanych na konta jako dodatki dla pracowników za pracę z pacjentami z Covid-19.
  Ta lista poraża. Można by się skusić do podliczenia całości, ale z pewnością są to miliardy. Nasuwa się wiele pytań. Kto za to płaci, skąd pieniądze? Czy ogłoszenie końca pandemii ma dla służby zdrowia sens? Skoro w tle są 10. krotnie wyższe zarobki, to raczej nie.

  http://popularny.net/skad-pieniadze-miliardy-zlotych-dla-szpitali/

  “MAFIA NIGDY NIE WYBACZA I NIE ZAPOMINA. LEKARZE? HIENY CMENTARNE”

  To wywiad, rozmowa z dr. Martynowską. Została odsunięta od możliwości wykonywania zawodu. Ujawnia co się naprawdę dzieje w szpitalach, w przychodniach.

  http://popularny.net/mafia-nigdy-nie-wybacza-i-nie-zapomina-lekarze-hieny-cmentarne/

 3. Pani Ewo zwracam się do Pani z propozycją i prośbą ostatnio huczny temat dziwnych wijacych się robaków w maseczkach. One sie ruszają pod wpływem wilgoci i ciepła. Są na maseczkach i wacikach testów na covid. Mozna samemu zrobić eksperyment. Potrzebny jestduxy zoom na telefonie, bo nie widać tych robaków gołym okiem. To propozycja tematu. Pozdrawiam.

 4. Ciąg Dalszy
  Natrafiłem bardzo niepochlebne opinie o Lekarzach, pewnie zasłużone ale widziałem wywiad z Doktorem Bodnarem na Polsacie. Pan Doktor leczy amandyną. Tak jak ten Pan z Francji chlorochiną i innymi lekami. Doktor Bodnar wypowiadał się llogicznie, sprawnie ale wyglądał tak jak by był przepracowany albo jakby „wywierano na Niego naciski”, albo i to, i to. Natrafiłem na komentarz Ruchomy Cel pisze:
  2 marca 2021 o 11:41
  “Cicha broń dla cichych wojen – instrukcja Nowego Porządku Świata”
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/cicha-bron-dla-cichych-wojen-instrukcja-nowego-porzadku-swiata
  Może to jest jeszcze jedno wyjaśnienie dla czego używa się określenia „dystans społeczny” a tak rzadko – „dystans sanitarny”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_03_31_09_28_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG.

 5. Ciąg Dalszy
  Oficjalnie jest 31.III.2021, według Starego Stylu jest już Prima Aprilis ale możliwe, że kiedy to piszę jest 3 lub 4 marca albo jeszcze później.
  1970-Wydarzenia na Wybrzeżu. Milicjanci przebierają się w mundury wojskowe.
  1974-Głowa Działu Polska jest poddany uszkodzeniu „mlecznego” Zęba WSW. Katastrofa Samolotu Wojskowego tak jak Samolotu CASA dużo później.
  1975-Nowa Konstytucja PRL, po tym roku Polska miała być od Morza Białego do Morza Czarnego,
  1976-„ścieżki zdrowia” w Radomiu. Czy tu też zmieniono mundury?
  1976-początek systematycznego niszczenia Struktury Wewnętrznej Państwa.
  1989-„Blomby” zakładają Mafię. Na pierwszy (brak mi słowa) idą Służba Zdrowia i Pogotowie Ratunkowe ale pozoruje się, że inne części Działu.
  1989-06-04 – „Skończyła się Komuna” (skończyła się Polska)
  1990 – „stopień aktywności służb innych Krajów w Polsce jest niepokojący”(za SAM Pan Redaktor Michalkiewicz, może niedokładnie te słowa ale to samo oznaczały)
  1990- Pani Edyta Wojtczak i Pan Jan Suzin ogłaszają, że w … „nastała normalność” (bo „Polskość to nienormalność” – JE Pan Donald Franciszek Tusk)
  1991- Zaczyna się „terapia”. Zaczyna się, w TVP, cykl: „Czy Świat oszalał?”.
  1997-04-03 – umiera/traci życie Cywilizacja Turańska/II Rzeczypospolita
  1997 – Film „Sztos”: „A miało być tak pięknie”
  2002- Film „Kariera Nikosia Dyzmy”: „Już tego nie opanujecie”
  2010-04-06 – Pan Janusz Marek Kurtyka: „Demontaż Państwa dobiegł końca, teraz będą ginąć Ludzie”.
  2010-04-10 – Smoleńsk. Kolejny „test”, tym razem na ile udał się demontaż.
  2014-12-14- umiera/traci życie Niemcy/Dobra Polska, Niedziela Radości, komunikaty-wiadomości, że coraz mniej Osób ogląda Kabarety.
  2019 – Pan Redaktor Michalkiewicz: „Jest dobrze a będzie jeszcze lepsiej (lub dobrziej)”
  „Pesymista – już gorzej być nie może, Optymista – może, może…”. (podobnie jak na Ukrajinie).
  2019- Początek „Pandemii”
  2020- „Obostrzenia” związane z „Pandemią”.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_03_31_10_09_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG.

 6. Pani Ewo, proszę utworzyć kanał na Odysee aby można było subskrybować Was na jakiejś platformie tak jak do tej pory na Youtube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *