Akustyczna broń obezwładniająca na Marszu Wolności – Ewa Pawela

https://pl.wikipedia.org/wiki/LRAD
https://bezprawnik.pl/lrad-a-prawo/
https://pem.itl.waw.pl/artyku%C5%82y/podejrzany-lrad/
https://www.vice.com/pl/article/9bxa9v/dzwieki-ktore-rania-historia-broni-sonicznej
https://tvn24.pl/magazyn-tvn24/rzeczywistosc-przerosla-filmy-klasy-c-dzwieki-ktore-moga-zabic,115,2100
https://timesofsandiego.com/education/2018/08/29/ucsd-professor-offers-theory-on-what-affected-diplomats-in-cuba-and-china/
http://stop5g.com.pl/zrozumiec-chorobe-mikrofalowa-czyli-jak-technologia-bezprzewodowa-moze-zniszczyc-twoj-organizm/
http://www.torsionfield.eu/?page_id=242
http://detektywmalopolska.pl/infradzwieki-czy-to-bron/
https://weka.pwr.edu.pl/badania/projekty
https://www.youtube.com/watch?v=XJUn7qqUNYY&ab_channel=KONKRETNYKANA%C5%81

14 thoughts on “Akustyczna broń obezwładniająca na Marszu Wolności – Ewa Pawela

 1. I.1.Hipokrates a może i Asklepios leczyli Ciało, Duszę i Ducha.
  2.Jeśli Ciało i Dusza to Człowiek, to co oznacza ten Duch.
  3.Egipcjanie nnaliczyli nawet pięć (5) Dusz.
  4.Według mnie Człowiek to Ciało, które jest chłopcem do bicia dla Duszy, Ducha lub tych Pięciu Dusz.
  5.Duch to pewnnie też Dusza tylko przypisana do innego Ciała, która ma wpływ na nie swoje Ciało.
  6.Tak dużo się mówi o odpuszczeniu grzechów i win, o przebaczeniu.
  7.Ale przebacza się tylko Duszom ( i Duchom), a Człowiek, czyli Ciało, czyli opakowanie na Duszę, pokutujące za Duszę już za życia zostaje potępione i ginie. Czasami całkiem się rozkłada, czasami ulega mumifikacji, bardzo rzadko nie ulega rozkładowi.
  8.Czym zawiniły Dusze? Czy przypadkiem nie tym, że miały dobre intencja i próbowały ocalić Ciało a może były za mało gorliwe, żeby zgubić to Ciało.
  II.„Wszystko jest skutkiem Łaski”? Wolę się najpierw dowiedzieć a po tem dopiero być może doświadczyć jak by było gdyby nie było Łaski. Czy wtedy nie było by mordów rytualnych i obozów zagłady? Co to znaczy Łaska. Może nic by nie było ale czyż tak jak jest teraz nie „stanie się tak jakby nigdy nic nie było”?
  III.Pan Nikifor powiedział, że pomordowani Żydzi byli gorsi, niż to co się stało w trakcie WWII. Oni, czy Ich Dusze? Oni nie mieli nawet 100 lat.
  IV.„Nie przysięgajcie ani na to, co na Niebie, ani na to, co na Ziemi, ani w żaden inny sposób”, czy to mówił jakiś Gnostyk, czy Heretyk? „Zenioc” to nie stary kawaler lub ktoś, kto prawi Kobietom komplementy a nie wstępuje w związek małżeński, „zenioc” to ktoś, kto chciałby wszystkich żenić. Jakby co ja nie.
  V.Więcej Plastików, szczególnie takich jak Bakelit lub Bakielit. Mniej śmieci. Rolnicy , przynajmniej kiedyś, wszystko zagospodarowywali. Mniej jednorazowych opakowań. Przepraszam, jeśli nie w temacie.
  VI.Czy Pan Jezus i Święty Jan Chrzciciel tak by obstawali za małżeństwem, gdyby wtedy większość nie zamężnych Kobiet nie było skazanych na prostytucję lub żebractwo?
  Pani Ewo, Pani „Dzień Gorącego Lata”, Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_02_20_00_ Fr_ee_day_CG.
  Akustyczna broń obezwładniająca na Marszu Wolności – Ewa Pawela 2 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl . (20:01).

  1. Witam
   Jestem tu nowy oglądam filmy i czytam opisy.
   Nie chcę tu nikogo urazić ani pouczać.
   Został tutaj poruszył temat dość ważny.
   TO JEST PRAWDA JESTEŚMY W TRAKCIE WOJNY
   Gadzie plemię przygotowywało się od I wojny światowej.
   A my mamy mało czasu.

   My czyli człowiek jesteśmy duchem w ciele ziemskim – czyli w gęsto-materialnym.
   Na ziemię przychodzimy jako duch.
   Hipokrates mówił o leczeniu psyche i some (duch i ciało).
   Jest bardzo duża różnice po miedzy duchem a duszą.
   I to jest ważne by mówić poprawnie.

   Mówi się wyzionął ducha a dusze nie.
   Rozwój duszowy czy duchowy ?
   Często też słyszę takie powiedzenie MÓJ DUCH a co to piesek na smyczy.
   Poprawna forma to ja duch

   Jeśli ktoś potrzebuje szczegółowego wytłumaczenia zapraszam do kontaktu.
   https://uzdrowiciel-terapie-naturalne.com/kontakt/

 2. Ciąg Dalszy
  VII.Może Bóg Ojciec, Bóg Najwyższy był Ojcem dla Chrystusa-Logosa, także wtedy, kiedy Chrystus-Logos zstąpił na Pana Jezusa ale nie był Ojcem dla Pana Jezusa.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_04_02_20_30_ Fr_ee_day_CG.

 3. Gdzieś ok roku 2000 w TV Discovery Chanel był cykl filmów “broń która nie zabija” i precyzyjnie wtedy opowiadano o tej broni. Obecnie by to chyba nie ujrzało światła dziennego. Co tam powiedziano:
  1. Broń infradźwiękowa, pokazano jakby krótką armatę w której dochodzi do zapłonów mieszanki paliwowej bez słyszalnych efektów dżwiękowych, z tego działa po tych zapłonach emitowane są tylko fale w zakresie infradzwięków. I chwalono się, że tego użyto w Nikaragui, by wykurzyć gen. Noriegę z ambasady, w której się ukrył. Przed tymi infradzwiękami nie można się ukryć w budynku, nawet w piwnicy w której próbował się skryć. Ogólnie są takie mdłości i nudnosci, że człowiek nie wyrabia. Wytrzymał dwa dni i sam wyszedł.
  2. Broń mikrofalowa. Pokazano taka kwadratową antenę skierowaną na człowieka i przy antenie było pokrętło wycechowane w dB. Po dojechaniu do 120dB (skala była do 140dB) ten człowiek skulił się i odruchowo zaczął zasłaniać dłońmi uszy. Tu wspomniano, że falą akustyczną jak zmoduluje się mikrofale, to mózg człowieka potrafi to zdemodulować i słyszeć głos czy falę akustyczną. I to w przeszłości stosowano wobec żołnierzy na polu walki, że komendy/polecenia kierowano bezpośrednio do mózgu i żołnierz miał przewagę nad przeciwnikiem. Podobnie na lotnisku, że przełożony poprzez działko mikrofalowe (jak mały megafon) przesyłał swoje polecenia do celników czy pracowników na lotnisku, gdzie był duży tłum a porządek trzeba było zaprowadzić (dziś to są krótkofalówki ale kiedyś), że w sklepach stosowano to do tych co kradną i złodziej baraniał bo w głowie słyszał głos ochrony, ale jak zaczęto to stosować to nakłaniania do zakupów i obroty poszybowały to tego zabroniono.
  3. Laserowa broń oślepiająca, tutaj wypowiedziano się, że jak trwale uszkodzi wzrok to ?
  4. Pokazano akcje komandosów, gdzie dom zabarykadowany, drzwi stalowe. Komandosi oblali płynem te drzwi i po paru sekundach zamieniły się w pył. Wspomniano, że to jest środek bardzo toksyczny. Nie dziwne, że nic o nim się nie mówi, bo każdy sejf były dostępny 🙂
  5. Pokazano też wozy bojowe pokryte światłowodami, tak że patrząc na czołg, czołg nie był widoczny, bo dzięki światłowodom widać było co jest za czołgiem. Efekt jak czołg jechał to dokładnie jak poruszający się Predator z dawnych filmów, niby widać teren, ale tam gdzie poruszał się czołg to delikatnie geometria krajobrazu była zniekształcona.

  Ale wracając do punktu 2, że jeśli mikrofala zostanie zmodulowana falą akustyczną to takie coś potrafi nasz mózg jako radioodbiornik zdekodować i tą falę akustyczną usłyszeć to tak zastanawiam się, że tych źródeł mikrofal jest pełno nawet taka TV SAT i pytanie ile podtekstów czy efektów “stop klatki” nam się funduje.

  Jeden pracownik mi opowiadał na stacji przekaźnikowej radiowej stało biurko i kto tam zasiadał to zasypiał i nie było mocnych. Potem sprawdzono, pod sufitem przechodził falowód z mikrofalami i był rozszczelniony i przez te rozszczelnienie akurat na biurko leciała wiązka. Po naprawie, przy biurku już nie zasypiano. Wniosek mikrofala działa osłabiająco, zniechęcająco, pozbawia energii, czyli energia tłumu słabnie, staje się apatyczny.

  Odnośnie badania poziomu mikrofal to polecam na Alliexpress miernik BR-9A za niecałe 100zł jest na 3 baterie AA, można wstawić paluszki akumulatorki, bo ma wbudowaną ładowarkę, jest wielkości paczki papierosów i ma ustawione alarmy na stałe, że jak któraś wartość przekroczy jego normę to piszczy, czyli w kieszeni można nosić i sam zaalarmuje gdy coś będzie nie tak.

 4. Ja nie ufam policji jak oni mówią że czegoś nie ma to jest, oficerowie policji to nie są wiarygodni ludzie i potrafię to udowodnić w konkretnych przykładach

 5. Ciąg Dalszy 2
  I.Moja Domowniczka wygląda tak jak powinna wyglądać Bliska mi Osoba a zachowuje się, przynajmniej czasami, jak młodociane Pannice naśladujące „łepków” lub „łebków policyjnych”. Ale w sposób nie znany mi. „Teatrzyki uliczne” mam nie tylko na ulicy ale i w domu. FanBox „ …”
  jest na Wi-Fi 2.4 GHz i na Wi-Fi 5 GHz (5G).
  II.Na Filipinach w rejonie Dużej Kopalni działał Przywódca Policji. Kiedy Państwo Filipińskie doznało zapaści jego funkcję, rolę, zadania przejął Syn Gangster-Boss Mafii. Kiedy Państwo Filipińskie doszło do Siebie Syna –Gangstera zastąpił Wnuk Policjanta, też Zwierzchnik legalnej Policji. Teraz może być podobnie ale sprawę komplikuje pojawienie się Szarookich. Może być lub mogło by być.
  III.1.Nieoficjalnie Mars jest zajęty przez Ludzi, Reptylian i inne Istoty.
  2.Łazika ziemskiego udoskonaliła jakaś Osoba o sylwetce, zarysie-kształcie Ciała Człowieka.
  3.Oficjalnie na Marsie mogły ocaleć Bakterie.
  4.Oburzyłem się, że chce się tam wysyłać Ludzi (Szarookich), pod czas kiedy Mars „jest martwy”, nie obraca się, nie wytwarza Magnetic Fields-Pól Magnetycznych i Pasów Van Allena. Co mogłoby zabić Istoty Żywe.
  5.Chcieli zdetonować ładunki nuklearne lub termojądrowe, żeby powstał Tlen, Atmosfera. I co z tego.
  6.Myślałem, żeby użyć ładunków do tego, żeby Mars zaczął się obracać.
  IIII (IV).1.Ale pole magnetyczne można wytworzyć dzięki elektryczności nie tylko w wyniku obracania się Planety i działania Jądra Planety. Illuminaci pewnie o tym wiedzą. a
  2.Jeśli będzie Pole Magnetyczne to Bakterie przywrócą, zadbają o Środowisko Naturalne: Rośliny, Woda, Tlen. A Osoby tam przebywające będą mogły opuścić Jaskinie i Podziemia.
  3.Dla czego tego sami nie zrobią? Czyżby doznali aż takiej Zapaści?
  4.Czy Ci z Ziemi, którzy chcą tam dotrzeć pomogą Miejscowym, Tamtejszym, czy jako Szaroocy będą chcieli się pozbyć marsjańskich Istot Żywych, Tlenu, Wody?
  V.Jaakby zareagowali na coś takiego -zachowali się wobec tego Ci, którzy już tam mają Bazy.
  Dzięki, że Panowie wypowiedzieli się, bo ja napisałem właściwe nie W Temacie.
  PIotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_04_04_06_06_ Dominika_CG.

 6. Ciąg Dalszy 3
  I.Jakiś czas temu często pokazywano trzy małpy pokazujące, że
  1.Nie wolno widzieć (patrzeć).
  2.Nie wolno słyszeć (słuchać).
  3.Nie wolno mówić (pewnie też pisać).
  Teraz :
  4.Nie wolno myśleć (pamiętać, rozumieć). Za Polski mówiło się : „Ucz się, ucz. Nauka to Potęgi klucz” teraz : „Od myślenia są inni” a nawet przyznano mi rację na uwagę: „Maul halten und wieter dinen”?
  5.Nie wolno robić notatek.
  6.Nie wolno oddychać.
  Prawie przed chwilą chciałem obejrzeć audycję ( a nie żaden program) “Astronarium”:
  1.Domowniczka zorientowała się, że otworzyłem okno w swojim pokojui mogę zrozumieć o czym będzie mowa i wzięła głośno Radio. Poprosiłem, żeby ściszyła. Ściszyła ale otworzyła drzwi na balkon z przeciwnej strony. Poprsiłem, żeby zamknęła, żeby nie robiła przeciągu bo mi za zimno (o kilka może kilkanaście stopni Celcjusza). Zamknęła drzwi balkonowe uchyliła okno. Musiałem pójść i zamknnąć. Nie zrozumiałem o czym mówiły Osoby występujące w audycji. W mieszkaniu jest taki sztuczny zamruz, że nawet jak nie robią sztucznego przeciągu organizm dusi się i nie mogę myśleć, rozumieć, zapamiętywać.
  2.Jej poprzedniczki wcześniej sztabowały okna i drzwi a jeśli otworzyłem u siebie to obowiązkowo robiły przeciąg. Kiedy zamykałem u siebie, wtedy zasztbowywały całkiem. Jakoś to próbowałem wytrzymać.
  3.Jeśli jest ciepło i jest czym oddychać wtedy kłamią, że jest zimno. I zamykają okna i drzwi. Nawet w lipcu i sierpniu. Jeśli jest zimno i nie ma czym oddychać to nic im nie przeszkadza. A jeśli ja otworzę okno to nie wolno. Bo zimno. Ale przeciąg kiedy jest dużo zimniej i trudno się oddycha może być .
  4.Robią dokładnie odwrotnie niż powinno być i niż kazała mi Bliska mi Osoba. Zabroniła sztabować okna i drzwi. Zabroniła robić przeciąg w Zimę. Teraz jeśli nie śpię to jest jak w zamrażarce, nawet kiedy na zewnątrz jest upał. Jeśli nie jestem przytomny lub jestem półprzytomny wtedy robi się kotłownię lub jak w saunie. i jak zdołam, otworzę okno to będzie telefon. Czasami jest tak, że trzeba zrobić przeciąg, bo jest trudno oddychać, nawet gdy grabieją dłonie w lipcu lub sierpniu.
  5.Raz w grudniu, kiedy otworzyłem okno z jednej strony, w dzień nawet przez chwilę zrobiłem przeciąg wezwano Panów w Czerni, żeby mi to okno zamknęli. Przedsiębiorstwo, które obsługuje nasze mieszkanie „narażam na straty” – tekst z telefonu ale nie do mnie, tylko żebym słyszał. Wcześniej. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) 2021_04_04_08_44_ Dominika_CG.

 7. Kilka uwag:1.„Smacznego” to znaczy oby jedzenie lub napój okazało się smaczne.
  Dobry apetyt to znaczy, że zje się nawet coś co nie jest smaczne lub co nie smakuje. Dobry smak to dobry gust.
  2.Przed upadkiem Polski nie wylizywało się talerzy. Najwyżej naczynie po deserze, jak lody się rozpuściły.
  Ziemniaki w rosole lub kawałki kaszy mannej (grysik) były nie znane. To cucina povera – kuchnia biedna.
  3.Byłem w różnych częściach Kraju i albo nic się nie mówiło albo tak, jak w domu „Smacznego”.
  4.Nie dawno zaczęto mówić „Dziękuję” po wstaniu od stołu. Nie wiem co to znaczy.
  5.Nigdy nie mylono się i nie mówiono „Dzień Dobry” Wieczorem zamiast „Dobry Wieczór”.
  6.Nigdy nie mówiono „Dobry” zamiast „Dzień Dobry” lub „Dobry Wieczór”. Podobno Kaszubi tak mówią. Może tacy jak Szwajcarzy z Królewca. Pan z Kaszub, który ze mną pracował nie mówił tak.
  7.Nigdy nie mówiło się: „nazywam się ( na przykład)Piotr”. „Mam na imię Piotr” tak. „Jestem Piotr”- jeśli, to rzadko, mało razy.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_04_04_09_27_ Dominika_CG.

 8. Kilka Uwag 2
  1.Ktoś zrobił wszystko, żeby obrzydzić słowo Dziad.
  2.Pan Robert Makłowicz – MacŁowicz (powinien mieć tam rezydencję) ujawnił jak robi się ze słowem Babcia.
  Podobno żadna Praca nie hańbi, nawet Babcia klozetowa.
  3. A słowo Baba? Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby a nie faceci. A w nosie są smarki.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_04_04_14_12_ Dominika_CG.

 9. Swietna Robota Pani Ewo!. Dziekuje za wszystkie informacje. Ja nie bede podwyszszala swej wartosci krytykujac Pani za sloweczko!. To co Pani dostarcza jest alarmem i to tak niebezpiecznym z Pani strony. Miliony usciskow dla calej ciezko pracujacej redakcji!

 10. Ilość bredni przekracza moje wyobrażenie. Miesza się sygnalistce akustyka z elektromagnetyzmem. Hertz jest w układzie SI jednostką częstotliwości. Między infradźwiękami a ultradźwiękami jest przepaść. Teaser, pani Pawela,
  to takie żółte w kształcie pistoletu do rażenia prądem po przewodach, a maser to taka rura z czołgiem do emisji wiązek mikrofal. Pan Kwiecień wie o czym mówi, a pani bredzi. Korzystanie z Googla nie boli i można tam znaleźć informacje o warunkach i metodach wytwarzania infra i ultradźwięków. LRAD działa kierunkową falą akustyczną o wysokim natężeniu dźwięku zatyczki do uszu firmy 3D nieźle to tłumią. Mosquito pracuje na 2 częstotliwościach akustycznych 17,4 kHz dla małolatów i 8 kHz dla reszty, żadne infradźwięki. Pani Pawela infradźwieki to poniżej 20Hz, jaki rezonans infradźwiękowy? Artykuły techniczne należy czytać ze zrozumieniem. Humanistka bez pojęcia o tym co bredzi.
  Chyba te mikrofale panią uszkodziły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *