Czy Jezus był rewolucjonistą – Robert Alexander Gajdziński

4 thoughts on “Czy Jezus był rewolucjonistą – Robert Alexander Gajdziński

 1. I.Chętnie posłuchałbym rozmowy Panów jeszcze przez jakieś pół godziny i więcej. Chętnie usłyszałbym takie słowa jak ontologiczne, egzystencjalne. Rad bym usłyszał, gdyby nawet w tak krótkiej rozmowie doszli Panowie do wspólnych wniosków.
  II.Kiedy mówi się o życiu/Życiu, kiedy mówi się Człowieku/od kiedy mówi się o Człowieku.
  Jeśli Człowiek, to ktoś kto dopuszcza się najgorszych rzeczy/czynów to lepiej, żeby nikogo nie nazywano Człowiekiem. Czy jeśli ktoś nie jest Człowiekiem, to nie ma prawa do życia, egzystencji, wegetacji?
  1.Za Życie uważa się plemnik. Jeśli plemnik zginie na tak zwanej „spirali” to uważa to się za aborcję.
  Tak jakby to był rzeczywiście „humunkulus”. Kobiety otoczone są taką pogardą, że o jajeczku żeńskim nikt się nawet nie zająknie.
  2.Za Życie i Człowieka uważa się jedną komórkę, która powstała z połączenia jajeczka i plemnika. Ma odmienny genotyp niż Mama i niż Tata. Zarodek. Trochę komórek Mamy zostaje w Ciele Dziecka, trochę komórek Dziecka zostaje w Ciele Mamy.
  3.Zwolennicy aborcji uznawali kiedyś Zarodek za Życie i/lub Człowieka ale dopiero, kiedy po tygodniu od zapłodnienia i po wędrówce w Ciele Kobiety przylepił się do Ściany Macicy Kobiety. Zagnieździł się.
  4.Różne pomysły przejściowe.
  5.W Buddyźmie za początek Życia i Człowieka uważa się, kiedy Dziecko zaczerpnie pierwszy łyk powietrza, raczej po opuszczeniu Łona i Dróg Rodnych Kobiety. Pan Alexander wspomniał o takim poglądzie ale zdaje się w Judaiźmie.
  6.Mówi się o odcięciu Pępowiny.
  7.Jest coś takiego jak Poród Lotosowy. Wszystko zostawia się Naturze nawet Pępowina zdaje się nie jest przecinana. Kiedy Łożysko a pewnie i błony płodowe opuszczą Łono Kobiety czeka się, aż Krew Pępowinowa wchłonie się do Organizmu Dziecka.
  8.Jeśli Dziecko przeżyje aborcję zostawia się Je w spokoju i później ma wykłady/prelekcje o Życiu Poczętym jako Dorosła Osoba. Przynajmniej do niedawna.
  9.Mi nie pozwolono się Urodzić. Lekarza, który mnie reanimował zkatowano później na Osiedlu, gdzie mieszkałem. W krótce zmarł w wieku 54 lat, przedwcześnie, tak jak Prorok Muhammad.
  Moja aborcja trwa. Robi się wszystko, żebym wyręczył aborterów. Ponieważ jestem za tępy i nie domyśliłem się tego, to w Telewizji wyświetlono fragment z jakiegoś Dzieła Literackiego o Góralu, który był tak nieszczęśliwy lub załamany, że nawet nie miał siły się powieśsić/obwiesić.
  W tym czasie, kiedy była mowa o tym, że w Górnej Saksoni wybudowano parterowy Biurowiec z klimatyzacją jak w Wieżowcu zamiast wentylacji, trochę wcześniej był komunikat, że w Dolnej Saksonii Para Młoda udała się na Noc Poślubną do Barakowozu. Był tak szczelny, że nie przeżyli tego. Udusili się. W mojim domu połamano stolarkę okienną i drzwiową (drzwi balkonowe).Zastąpiono ją plastikowymi, _w każdym bądź razie_ szczelnymi.I przerobiono instalacje tak, że kiedy Domowniczka w nocy lub nad ranem zamknie okna, zdaje się ma taki „obowiązek”, to mój Pokój, Mieszkanie, zamienia się w taki szczelny barakowóz. O niektórych innych atrakcjach już pisałem. Zarzucano mi skłonności lub myśli samobójcze, jestem za słaby, żeby coś takiego zrobić. Ciekawe, czy w Teleexpressie jeszcze raz wspomną słowo: „niedyskrcja” lub “dyskrecja”. Wygląda tak, jakbym niecierpliwie czekał, że da się zatuszować, zbagatelizować takie rzeczy, które wypisuję. Nie jest tak, choć wolałbym nie mieć z tego powodu kłopotów ale jak mówił Bat’ko: „Lepsza najgorsza Prawda, niż najpiękniejszy/a/e…”. Tu nie dokończył.
  10.Dowód dostawało się: tymczasowy w wieku 16 lat, stały w wieku 18.
  11.Maturę zdawało się w wieku 19 lat.
  12.Małżeństwo można było zawrzeć bez pytania Rodziców w wieku 21 lat.
  13.Wracając do dawniejszych czasów, do Rzymian.
  Pater Familiae mógł zrobić „aborcję” każdej Osobie, która podlegała jego władzy, Krewnej lub Krewnemu, Niewolnicy lub Niewolnikowi, w ogóle nienależącym do Rodziny Klientce lub Klientowi. Nie wiem co z Żoną.
  Czyli nawet 99 latek mógł zabić nawet kogoś starszego od siebie.
  Ale Prawo do Spadku miał nawet Zarodek. Plemnik zdaje się nie.
  14.O aborcji zdaje się świadczy wyrok JKM Salomona.
  15.Główne Przykazania Boskie: „1.Gwałć, 2.Morduj, 3.Niszcz”. Gwałć po to, żeby dana Osoba nie
  zmartwychwstała tak jak Święty Paweł, kiedy ginął na arenach.
  16.Wnioski z Salomonowego Wyroku, kto Morduje, Niszczy a nawet Gwałci traci Prawo do danej Osoby, Istoty, Istnienia lub Bytu, także Rzeczy/Przedmiotu (?)Sprawy.
  Oby Pani Nell Halina Noel i inne Panie i Osoby wspomniane przez Pana Alexandra zmartwychwstały ku Zbawieniu lub odrodziły się ku Zbawieniu i mogły się wypowiedzieć nie tylko w formie Dyktowań i Pisma Automatycznego. { v}
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_03_12_09_ Sabat_CG.
  Czy Jezus był rewolucjonistą – Robert Alexander Gajdziński 2 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl .

 2. Wszystkie religie są diabła warte
  All religions are devil worth

  Niemniej, zgodnie z tradycją lecą Życzenia:

  Już się słonko do nas śmieje
  Wielkanoc nam ogromnieje
  No i Święta już u progu –
  Pełen relaks dzięki Bogu
  Nadlatują więc życzenia
  Wesołego, ale… leja
  Lej wesoło wszystkich wkoło
  A jajami trafiaj w czoło
  Wszystkim niech będzie wesoło
  I szynkowo, i wódkowo
  Jedzcie, pijcie, bawcie gości
  I nie traćcie przytomności
  A we wtorek do roboty
  Skończą się świąteczne psoty

  Wariant B 🙂

  Jaja w Święta zwyczajowo
  Tradycyjnie upiększane
  We Wielkanoc nastrojowo
  Przez nas wszystkich zajadane

  Kto się nimi faszeruje
  Kiedy święta ich nadchodzą
  Ten wspaniale się poczuje
  Gdy mu one nie zaszkodzą

  Jajami się nie obrzuca
  Ale zgodnie konsumuje
  Jeśli kogoś po nich rzuca
  Na pewno się nie otruje

  https://i.postimg.cc/dQRJbBxP/ognoc.png

 3. Śmierć nie miała żadnego znaczenia. Przekazem było Zmartwychwstanie.
  To świat zrobił z tego kult śmierci ale nie o to mi chodziło. Przekroczyłem ten świat i “pokonałem” śmierć i chciałem pokazać Tobie, że też to możesz zrobić. Niestety nie zrozumieliśmy się wtedy ale teraz zrobimy to razem.
  Większe rzeczy niż ja robić będziecie.
  Namaste. Pozdrawiam Boga w Was, którego szukam w sobie. ❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *