L’Altra Europa – Tajemnicze korzenie Unii Europejskiej – Loris Bagnara w rozmowie z Ewą Wierzchowską

12 thoughts on “L’Altra Europa – Tajemnicze korzenie Unii Europejskiej – Loris Bagnara w rozmowie z Ewą Wierzchowską

 1. “PRZEPOWIEDNIE INDIAN HOPI I ZWIASTUNY WIELKICH ZIEMSKICH ZMIAN”

  Wybrane Fragmenty:

  …Dotknie to każdą żywą istotę na ziemi i na niebie.

  Jest powiedziane, że drogę przez te czasy odnajdziemy tylko w naszych sercach i w ponownym złączeniu się z naszą duchowością.

  W prostym życiu, w powrocie do życia w zgodzie z naturą i w harmonii ze wszystkim co żyje.

  Pamiętając, że jesteśmy opiekunami i strażnikami ognia naszych dusz…

  ..Okaże się, że wielu straci swe dusze w dniach ostatecznych.

  Tak intensywne okażą się zmiany, że słabi w swej świadomości ducha oszaleją, ponieważ jesteśmy niczym bez ducha.

  Tylko ci, którzy powrócą do starych wartości będą w stanie odnaleźć spokój umysłu.

  To będą ciężkie czasy dla kobiet z dziećmi, które się będą ukrywać i wiele z tych dzieci, w tych czasach, nie będzie naturalnych.

  Niektóre będą z gwiazd, niektóre z minionych światów, a niektóre zrodzone nienaturalnie i będą bez duszy.

  Wielu ludzi w tych czasach będzie bez duszy, nie będzie iskry życia w ich oczach…

  ..Rozpalą w nas ogień.

  Będą nas palić nasze pragnienia i nasze konflikty, jeśli nie zapamiętamy pierwotnych nauk…

  https://www.odkrywamyzakryte.com/przepowiednie-indian-hopi/

  =============

  1. “Masowa sprzedaż humanoidalnych robotów rozpocznie się jeszcze w tym roku” – (01-04-2021)

   …Branża robotyki będzie odgrywać coraz większą rolę podczas pandemii…

   Roboty Sophia i Hanson, mają rzekomo pomagać w opiece zdrowotnej podczas pandemii. Roboty mogą również pomagać klientom z branż takich jak handel detaliczny i linie lotnicze.

   Firma Hanson Robotics zajmująca się rozwijaniem sztucznej inteligencji i robotyki, zamierza rozpocząć masową produkcję humanoidalnych maszyn. Pierwsze egzemplarze przeznaczone na sprzedaż mają trafić na “półki” w pierwszej połowie 2021 roku.

   https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/masowa-sprzedaz-humanoidalnych-robotow-rozpocznie-sie-jeszcze-w-tym-roku

   “Uczeni opracowali sztuczne neurony, kompatybilne z układem nerwowym. Cyborgizacja tuż-tuż” – (27-03-2021)

   https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/uczeni-opracowali-sztuczne-neurony-kompatybilne-z-ukladem-nerwowym-cyborgizacja-tuz-tuz

   =========

 2. “Der Spiegel: Pracownicy Sezonowi Zagrożeni Covidem-19” – (04-04-2021)

  W Niemczech rozpoczyna się zbiór szparagów. Jak co roku, robotnicy sezonowi przyjadą przede wszystkim z Polski i Rumunii.
  Aby pracownicy mogli rozpocząć pracę zaraz po przybyciu do Niemiec, nie będą podlegać rutynowej 10-dniowej kwarantannie. Zamiast tego, mają przez pierwsze pięć dni przebywać tylko w swojej grupie roboczej, a po pracy pozostać w rejonie zakwaterowania.

  Czy niemieccy pracodawcy ochronią ich skutecznie przed covidem? – pyta „Der Spiegel”.
  Większość z nich dotrze na miejsce pracy drogą lądową, najczęściej samochodami osobowymi.
  Wielu przyjedzie do Niemiec w mikrobusach, w których można łatwo się od siebie zarazić” – powiedział „Spieglowi” Pagonis Pagonakis z Federacji Niemieckich Związków Zawodowych (DGB). Niemiecki związkowiec koordynuje projekt „Uczciwy model swobodnego przepływu pracowników”

  Obowiązujące przepisy przewidują pracę i zakwaterowanie w maksymalnie czteroosobowych zespołach. Ze wspólnej łazienki może korzystać na raz tylko jedna grupa. Przed wejściem kolejnej grupy łazienka musi zostać zdezynfekowana i przewietrzona. Zdaniem władz ten system ograniczy rozprzestrzenianie się koronawirusa w przypadku infekcji któregoś z pracowników.

  „Der Spiegel” zastanawia się, czy zagraniczni pracownicy rzeczywiście ograniczą kontakty do osób z własnej czteroosobowej grupy. Czy będą całą grupą chodzili do toalety? Sytuację komplikują liczne wyjątki od przyjętych zasad. Jeżeli w pracy istnieje konieczność wykorzystania maszyn do zbioru i sortowania warzyw oraz do ich pakowania, zespoły mogą liczyć nawet 15 osób.

  https://m.dw.com/pl/der-spiegel-pracownicy-sezonowi-zagro%C5%BCeni-covidem-19/a-57096625

  =========

 3. Subartu? Sybaryci? Harran?
  Dziś o 12:04 C Selene-Lvnae-Księżniczki-Królewny-Miesiączki (Miesiąca, Księżyca).

 4. “Smutna Strona Pandemii – Więcej Dzieci Zagrożonych Bezdomnością” – (04-04-2021)

  Z obserwacji dokonanych przez fundację “Off Roads Kids” wynika, że wskutek pandemii koronawirusa dzieci i młodociani są w większym stopniu zagrożeni bezdomnością. – W rodzinach, w których często dochodzi do awantur, lockdown może doprowadzić do całkowitego zerwania więzi rodzinnych. Bywa, że kończy to się takze wyrzuceniem dzieci z domu – mówi Markus Seidel, szef zarządu fundacji…

  W ubiegłym roku (2020) działająca na terenie całych Niemiec fundacja “Off Road Kids” odnotowała smutny rekord. – Otrzymaliśmy 2474 wezwań o pomoc od zrozpaczonych dzieci i młodocianych, którym grozi bezdomność. To dwa razy więcej niż w roku 2019 – mówi Markus Seidel.

  Ponieważ w koronakryzysie aktywiści fundacji nie pracują bezpośrednio na ulicy, fundacja stara się dotrzeć z ofertą pomocy do zagrożonych bezdomnością młodocianych poprzez swoją stronę internetową – https://sofahopper.de – dostępną na terenie całego kraju.

  Ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, co jednak nikogo w fundacji nie cieszy. 40 procent młodocianych poszukujących pomocy pochodzi z dużych aglomeracji jak Berlin, Dortmund, Frankfurt nad Menem, Hamburg i Kolonia, gdzie fundacja utrzymuje swoje placówki. Potrzebujący mogą zatem zwrócić się do nich osobiście i otrzymać pomoc na miejscu.

  Jak wyjaśnia Markus Seidel, coraz więcej z nich decyduje się żyć na własną rękę po zerwaniu więzi z rodziną i nawiązać kontakt z fundacją poprzez stronę sofahopper.de, która staje się coraz bardziej znana. Mianem “Sofahopper” nazywają siebie młodzi ludzie, którzy w potrzebie “wskakują na kanapę” u bliższych lub dalszych znajomych i nocują u nich przez jakiś czas.

  https://m.dw.com/pl/smutna-strona-pandemii-wi%C4%99cej-dzieci-zagro%C5%BConych-bezdomno%C5%9Bci%C4%85/a-57097264

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *