Afera obostrzeniowa nad Sekwaną. Czy są równi i równiejsi? – Zbigniew Stefanik

stefanik.zbigniew@laposte.net

3 thoughts on “Afera obostrzeniowa nad Sekwaną. Czy są równi i równiejsi? – Zbigniew Stefanik

 1. Witam
  To nic nowego ze telefony są przedmiotami pierwszej potrzeby wszak manipulacja ludźmi jest najważniejsza a ze większość przegląda internet w telefonach a nie w majtkach nie dziwi taki stan rzeczy.

 2. Pan Zbigniew wykrzesał dziś we mnie uczucie dużej sympatii(wobec swojej osoby i własnej postawy) Jego niezłomność w próbie racjonalizowania życia oraz jego pragnienie wiary w świat zastany jest godna uwagi i szacunku. Pomimo “nawałnicy” Pana Janusza i prób przekonania go jak, że to wszystko w koło zepsute już jest… gość nie przesunął się nawet o centymetr w swoim rozumieniu świata… Oczywiście że obiektywnie Pan Janusz może być bliższy prawdy, natomiast to postawa Pana Zbigniewa bardziej rokuje dla tego świata, to lepsza pozycja wyjściowa do nawrócenia i opamiętania się … Nie zawsze prawda w formie “kawa na ławę” jest dobra zwłaszcza w stanach silnego kryzysu.

 3. Drodzy Panowie bardzo dobry wywiad . .w sytuacjach wyjatkowych w jakich sie znalezlismy nie uwazacie ze wszystkie rzady okazaly sie naiwne i skorumpowani .Nie trzeba dyskutowac natemat Unii Europejskiej.Intuicyjnie czuje opinie Pana Zagorskiego sa prawdziwe .
  1 pytanie. Czy. koncerny naprawde nie wiedzialy o wirusie ktory sie pojawi ?
  2pytanie Kto nam wyslal tego wirusa ?
  3 pytanie Czy rzady wiedzialy ze sytuacja wirusowa nastapi ,,?
  W mojej opini wszystkie rzady sa skompromitowane Zlo sie wkrecilo n’a prawie wszystkich szczeblach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *