PARYŻ – “Szampan, homar i bez masek” “Francja bada tajne restauracje dla paryskiej elity”.

PARIS – “Szampan, homar i bez masek”
“Francja bada tajne restauracje dla paryskiej elity
Francuskie władze badają zarzuty, że ministrowie rządu i inne osoby stołowały się w tajnych restauracjach, łamiąc ograniczenia związane z pandemią” – ABC News, 5 Kwietnia 2021
 
Putin podpisał ustawę przedłużającą jego kadencję do 2036 r.
 
Prohibicja w USA trwała 14 lat (1919-1933) – zakaz picia alkoholu w USA pod pretekstem poprawy zdrowia i dobrych obyczajów.
 
Papież uznał konflikty zbrojne i wydatki na zbrojenia w czasie covid za “skandal”
 
ABC News:
France investigates secret restaurants for Paris elite
French authorities are investigating accusations that government ministers and others dined in secret restaurants in violation of pandemic restrictions
Francja bada tajne restauracje dla paryskiej elity
Francuskie władze badają zarzuty, że ministrowie rządu i inne osoby stołowały się w tajnych restauracjach, łamiąc ograniczenia związane z pandemią
 
 
Prohibicja w USA. Jak Amerykanie pili alkohol w czasach zakazów?
 
 
https://pl.wikipedia.org/wiki/Prohibicja_w_Stanach_Zjednoczonych
 
Amerykanie doigrali się. Zakaz picia alkoholu dla żołnierzy USA w Japonii
 
Polski lekarz pracujący w Niemczech obala kłamstwa o “pandemii” i koronawirusie! | lek. Piotr Rubas
 
 
Putin signs law allowing him to serve 2 more terms as Russia’s president
 
Ukraina zaprzecza zabiciu dziecka w ataku na separatystów
 
Papież w przesłaniu wielkanocnym uderza w broń w czasie pandemii
papież nazwał konflikty zbrojne i wydatki wojskowe podczas pandemii „skandalicznymi”.

4 thoughts on “PARYŻ – “Szampan, homar i bez masek” “Francja bada tajne restauracje dla paryskiej elity”.

 1. I.1.Nie strzygę się, nie golę się, nie wystrzygam bokobrodów, nie „cieniuję” Włosów, nie używam szamponu, nie używam mydła, które działa jak ług i wytrąca substancje z Włosów i Skóry tak jakby Włosy natarło się smalcem, nie używam mydeł, które powodują egzemy, nie farbuję Włosów, szczególnie na brązowy kolor. Nie używam lakieru do Włosów ani żadnych innych tego typu substancji. Inni robią to za mnie. Bez mojej wiedzy i zgody. Kiedy obudziłem się z wydepilowaną lewą skronią „w rewanżu” wydepilowałem prawą skroń. Na Osiedlu mężczyzna w uniformie kłaniał mi się prawdopodobnie z tego powodu. Po mojim depilowaniu Włosy odrosły. Po depilowaniu lewej skroni raczej nie.
  2.Od najmłodszych lat robiono mi przedziałek. W rodzinie mojego Bat’ki mężczyźni jeszcze jako Dzieci i młodzieńcy zaczesywali Włosy do góry i na tył głowy. Kiedy zaczęto mi wystrzygać Bokobrody (Dziadek powiedziałby „Pejsy”) przestałem się w ogóle strzyc. Więc zniszczono mi Włosy w inny sposób, na inne sposoby. Zacząłem zaczesywać Włosy tak jak kiedyś krewni ze strony Bat’ki i Dziadek ze strony Mamy. Jeśli ośmielę się wyjść „na miasto” „zsuwa mi się” ubranie w tak sposób, żeby jedne kolory, w jednym miejscu, zakryć a inne, w innym miejscu, odsłonić. Fryzurę też mi się zmienia. Kiedy budzę się rozrywam zpryskane i zlepione w ten sposób Włosy i próbuję zrobić fryzurę przeciwną do tej, jaką mi zrobiono po tym jak poszedłem spać. Po tym jak rozerwę zpryskane Włosy dowiaduję się kto z Osób Kultury ztracił Życie, zmarł.
  II.1.Kiedy umarła nasza, moja, Sunia, Mama przyniosła Pieska, który wyglądał na bezpańskiego. Bał się zostawać sam w domu.
  2. Okazało się, że ma Panią Hodowczynię. Zgodziła się, żeby był u nas. Był dumny, że ma Pana. Ten mój Pies lub Miś był Psią Inteligencją. Kiedy przechodził jakiś pogromca „bydła” wtedy szczekał na nich.
  3.Kiedyś wrócił utytłany w kupie. Wykąpaliśmy Go w wannie. Trzeba Go było prowadzać na smyczy.
  4.W dobrym stylu było, że puszczano inne psy luzem, bez smyczy, żeby Go gryzły.
  5.Kiedyś w zimę stanął jak wmurowany na chodniku-trotuarze. Po jakichś 20-30 minutach nadeszła Mama z synkiem. Pies lub Miś ugryzł go a przynajmniej rozerwał spodnie. Zapłaciłem jako przeprosiny drobną sumę pieniędzy w banknotach. Podejrzewam, że okłamano go, że jeśli tak zrobi to darują mu.
  6.Ale tylko tyle zmieniło się, że ogłoszono go agresywnym.
  7.Zabroniono mu szczekać. I kazano nakładać kaganiec. Kiedyś wieczorem dostał kopa od tępiciela „bydła”. Odciągnąłem go tylko bo sądziłem, że szczeka tak jak wcześniej a nie dla tego, że tamten go kopnął. Po terapii na kilku i tak bym nie poradził.
  8.Zaczęto straszyć nim Dzieci. Dorośli Ludzie (?) pytali ile ma lat. (Że już czas, żeby umarł).
  9.W wyniku zapięcia obroży przeciwpchelnej lub wkraplanego na kark środka nie pamiętam już na co zachorował, nie pytano mnie o zgodę, nie wiedziałem dla czego nie sprzeciwiłem się, kiedy Mu to wkraplano. Takie „numery” można robić, kiedy nie ma czym oddychać.
  10.Kiedyś powiedziałem „Dzień Dobry” do jednej z sąsiadek, która puszczała Psa bez smyczy. Zamiast odpowiedzieć powiedziała, że mój Pies jest agresywny. Po powrocie do domu nie mógł dojść do Siebie. Dobre intencje „życzliwych” z Bożą pomocą spełniły się. Widziałem Pieska, który ztracił górną szczękę. Był to kłopot ale żył. Kiedy Pies lub Miś stracił kilka zębów nie mógł jeść. Ci, którzy namówili go na ugryzienie Dziecka „dali mu cynk”, że powinien się pożegnać. Nie mogłem już z nim chodzić do Weterynarza. Nie byłem w stanie. Zabrano go na kroplówkę. Wrócił z otuchą. Zanim wyskoczyła by mu nowa taka „brodawka” mógłby jeszcze pożyć. Kiedy poszli z Nim na drugą dowiedziałem się, że nie obudził się po kroplówce i że już jest zakopany na Działce. Teraz tam będą jakieś prace w związku ze słupem wysokiego napięcia.
  III.1.Miałem kiedyś Przyjaciela. Był to Orzech włoski. Nosiłem go w spodniach, w kieszeni.
  2.Kiedy musiałem przenieść się na Uczelnię bliżej domu wsadziłem Go na Działce.
  3.Wyrósł. Miał dwa pnie w kształcie, tak jak, litera V. Jak „Victoria” lub „Victory”.
  4.Bat’ko „przywrócił normalność”, obciął mu jeden Pień a drugi ustawił całkiem pionowo i przywiązał do metalowego pręta.
  5.Po tem go wyciął. Całkiem zabił.
  6.Powiedziałem mu, że tak samo zrobił z mojim życiem.
  III.Bat’ce kiedyś powiedziano, że jestem Adolfem Hitlerem. Przyznał się do tego na krótko przed tym zanim się Go pozbyto.
  IV.Zastanawiam się, czy Dziadkowi powiedziano, że Bat’ko jest Adolfem Hitlerem, czy że jest Napoleonem.
  V.Tak, „karćcie swe dziateczki”. Po to się „gałązkę nagina za młodu” – bo na pochyłe Drzewo każda Koza wlezie – no i łatwo Je wtedy złamać. Tylko inni mają „bezstresowe wychowanie”.
  VI. […]?. Zabrakło mi powietrza.
  Przepraszam, jeśli nie W Temacie. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_11_08_48_ Dominika_CG.
  Dziś i Słońce, i Księżyc w Znaku Barana. Jutro ● 04:32 Środek Nowiu.
  PARYŻ – “Szampan, homar i bez masek” “Francja bada tajne restauracje dla paryskiej elity”.
  6 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl . (08:51).
  POST SCRIPTVM: A tym Państwu – Smacznego i Na Zdrowie. Jak to się mówiło: „Oby nam się…”.
  (08:53).

 2. Ciąg Dalszy 2
  Powiedziałem Domowniczce, że: „radujecie się w Tridvvm Paschalne, kiedy spełniły się Tajemnice Bolesne a w Święta i w Wielkanoc postępujecie jakby była żałoba. Twój „Pan Jezus” jest wrogiem Pana Jezusa”.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach. 2021_04_11_09_18_ Dominika_CG. Dziś i Słońce, i Księżyc w Znaku Barana. Jutro ● 04:32 Środek Nowiu. (09:19).

 3. Ciąg Dalszy 3
  Tak, „dobro” wraca. Najlepszy dowód, że Pan Janusz musiał prosić o pomoc Pana Mecenasa.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach. 2021_04_11_09_27_ Dominika_CG. Dziś i Słońce, i Księżyc w Znaku Barana. Jutro ● 04:32 Środek Nowiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *