Majówka Wolnych Ludzi na szczycie Ślęży – 1 Maja 2021 godz. 12:00

10 thoughts on “Majówka Wolnych Ludzi na szczycie Ślęży – 1 Maja 2021 godz. 12:00

 1. I.1.Obawiam się, że mogę otrzymywać informacje o aktualnym stanie, o nowych Wpisach u Państwa z opóźnieniem. Nie z Państwa przyczyny.
  2.Tematy do których komentarze piszę u Państwa, dzięki Państwa uprzejmości, nie zawsze od razu są wyświetlane. To dodatkowe opóźnienie. Niektóre, jeszcze, nie zostały wyświetlone-umieszczone.
  3.Pisanie o owłosieniu przy wypowiedzi Pana bez owłosienia jest oczywiście nietaktem ale temat był szerszy i według mnie ważny, może nawet bardzo ważny i nie dotyczył tylko tej sprawy.
  4.Nawet jeśli grymaszę to i tak jestem Państwu wdzięczny za to co już zostało przez Państwa umieszczone-wyświetlone.
  5.Ktoś mi zrobił porządki, kolejny raz, w mojim Katalogu na Komputerze z którego do Państwa teraz piszę.
  6.Mam nadzieję, że moje komentarze nie trafiają do jakiejś niszy-pułapki a Państwo może o nich nie wiecie.
  II.W Poniedziałek 2021_04_12_21_00 wysłuchałem Audycji Radiowej Historia Żywa Prowadząca Pani Dorota Truszczak Gościł Pan Profesor Andrzej Nowak o JKM Janie III Sobieskim. A także wysłuchałem i obejrzałem Audycję Telewizyjną SPÓR (SPQR) O HISTORIĘ Prowadzący Pan (Piotr) Tomasz Müller o Bitwie pod Parkanami 2021_04_12_22_00 .
  1.Pan Profesor Andrzej Nowak zarzucał Janowi III Sobieskiemu, że uprawiał politykę dynastyczną a nie korzystną dla Kraju.
  2.Wtedy nie można było widzieć, że władcą Rzeczypospolitej zostanie władca Saksonii (Górnej) i że Prusy oderwą Śląsk od Austrii, ale.
  3.Skoro nie udało się zdobyć Prus Książęcych jako posiadłości-dóbr alodialnych dla Królewicza Jakuba to dla czego Jan III Sobieski nie zadbał o dynastię i nie poprosił Cesarza o przekazanie Śląska (całego) Polsce jednocześnie jako dobra prywatne-osobiste-alodialne dla tegoż Jakuba? Król poprowadził Wojsko Polskie pod Wiedeń bez zgody Parlamentu. Narażał się na Impeachment jako władca elekcyjny – z wyboru. Nawet jeśli Królewicz Jakub nie miał synów to można było ustanowić sankcję pragmatyczną. A którąś Córkę Królewicza Jakuba wydać za Wettyna jak Jadwigę Andegawenkę wydano za Jogaijłę (Władysława Jagiełłę).
  4.Dla czego JKM Jan III Sobieski tak się upierał przy Koronie Węgierskiej dla Jakuba. Dla czego nie uczyniono Jakuba władcą przywróconej Dacji (Rumunii – Wołosów-Wołochów). Może Dacji jako Członu-Segmentu Unii –Rzeczypospolitej. Apetyty Habsburgów (Jastrzębców) też tam sięgały ale Węgry – „bliższa koszula ciału”, szczególnie po tym jak Habsburgowie postępowali za JKM Królowej Bony Sforzy.
  III.1.Ostatnio z inicjatywy Wielce Czcigodnego Posła Jana Klawitera obchodzono Święto Chrztu Polski.
  2.To był przejaw polityki dynastycznej Jego Xiążęcej Mości Mieszka I.
  3.Dla Polski i Polaków to był początek końca. Polska i Polacy podzielili los Obodrytów i Królestwa Obodryckiego oraz Wielkiej Karantanii i Chorutanów, które przeszły do historii, kiedy przyjęły „Chrześcijaństwo” (WszechKatolicyzm). W XIX wieku przeszli odrodzenie narodowe Słoweńcy – Potomkowie Chorutan-Karantanów. Do XIX wieku przetrwali Potomkowie Drzewian i Lipian, którzy zapędzili się za Łabę do (Dolnej) Saksonii i nie wiem, czy weszli w skład Królestwa Obodryckiego.
  4.Mord na pierwszych Pięciu Polskich Męczennikach to nie napad rabunkowy tylko przejaw bezsilności rdzennej Ludności Polski. Polska to Kadłubek ze Sklawinii a Państwo JKM Władysława Łokietka to Kadłubek z Polski.
  5.Po około 1300 roku Polaków, Słowian z Polski zastąpił Historyczny Naród Polski. Kulturowo Potomkowie Przybyszów z Niemiec, którzy na Łużycach, od Łużyczan i Milczan poduczyli się Mowy Słowiańskiej. Nie wiemy jak mówili słowiańscy Polacy bez udziału Genów i Kultury Przybyszów.
  6. To wszystko miało być, o czym świadczy to, że Wrocław to inaczej Breslau )( Vratislavia = Bratysława (polska) tak jak jest Praga (polska) i Praga (Praha) czeska ale coś poszło bardzo nie tak.
  7.Młodzi Historycy z Krakowa pewnie nie chcą pamiętać o tym, że Pan Profesor Feliks Koneczny pisał o tym, że Episkopat Niemiecki wydał odezwę do Niemców, żeby zagospodarowali/zagospodarowywali Ziemie Słowiańskie. „Diabeł tkwi w szczegółach” ale „chrzest” jaki robił Margrabia Gero Słowianom i wytrucie Elity Słowiańskiej ( wypisz-wymaluj jak w Powieści pod tytułem: „Star Baśń” Autor: Józef Ignacy Kraszewski ) to raczej nie tylko szczegół.
  IV.Dla czego tak się stało? Bo w tym Życiu , w tym wyświetleniu Świata/Wszechświata coś poszło bardzo nie tak. Nie tak jak powinno. Czy na pewno „Drang nach Osten” („Parcie na Wschód”) to musiała być taka Rzęźba-Bitwa? „Nie kiwnąłem nawet palcem, by się znaleźć w takiej walce”.
  V.Panie Januszu, Szanowni Państwo, Wszyscy Wolni Ludzie oby ta Majówka na Szczycie Ślęży, to Spotkanie-Zetkanje, polskie święto „Beltane or Beltain” jak najlepiej się Państwu udało, ściskam kciuki dosłownie (ścisnąłem) i w przenośni .
  Przepraszam, jeśli nie W Temacie. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz). Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_04_15_10_52_ Day_of_Thunder_CG.
  Majówka Wolnych Ludzi na szczycie Ślęży – 1 Maja 2021 godz. 12:00 14 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl . (10:54).

  1. Przemysław Gintrowski – “Astrolog” – (Wideo)

   https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=XeMD0vZ4G-0

   “Astrolog” – (Tekst – Jacek Kaczmarski)

   Sowie źrenice, jak czarne księżyce
   W ognistych pierścieniach posyłam w mgławice
   Trwożliwych szelestów mysiego protestu
   Przed życiem,
   Któremu na imię bezkresny jest przestwór.

   W spazmach i splotach najlichsza istota
   Wypełnia swój los parabolą żywota
   I gasnąc przepada wśród świateł miriadów –
   Maskota
   Potęgi, co Stwórcą nazywa się Ładu.

   Chaos nade mną i chaos pode mną
   Dla wszystkich prócz mnie jest mozaiką tajemną
   Ukrytych zamiarów, przeznaczeń i czarów
   Gdy ciemność
   Pochłania jednako i plebs i Cezarów

   Widzę człowieka jak cały w wypiekach
   Powiada: nam mądrym się trzymać z daleka,
   Bo w czasach przejściowych kto przysiąc gotowy
   Co czeka
   Strażników wartości, cnót ponadczasowych?

   Lub słyszę chłystka, co na to się ciska:
   My mądrzy wszystkiemu przypatrzmy się z bliska;
   Wszak w czasach chaosu zwykł żądać lud stosów,
   A iskra Mądrości odmieni być może bieg losu…

   “Astrolog” – Piosenka z tekstem – (tekst i akordy)

   https://www.piosenkaztekstem.pl/opracowanie/jacek-kaczmarski-astrolog/

 2. Miało być o 11:11 ale zabrakło mi powietrza. Gratuluję „życzliwym”.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Termintor de Archajos Logos, Helota, może Sklawin.
  2021_04_15_11_ 16 Day_of_Thunder_CG.

 3. Ciąg Dalszy
  I.1.Kiedyś przewieziono mnie autobusem, w którym pełno było spalin. W Majdanku lub Treblince robiono podobnie ale te nowsze autobusy pewnie nie były tak szczelne jak w czasie WWII.
  2.Kiedyś przewieziono mnie autobusem, w którym w zimę włączono klimatyzację, ziębienie. Szron na szybach we wnętrzu autobusu miał kilka centymetrów.
  3.Kiedyś przewieziono mnie autobusem, który 44 kilometry pokonywał od południa do wieczoru. Między miastami a nie w korku ulicznym.
  II.1.Dziś ośmieliłem się otworzyć okno od swojego pokoju. Nie dało się dłużej wytrzymać bez powietrza. Spalin napłynęło tyle, że zapomniałem o Audycji, którą chciałem obejrzeć. Natrafiłem na nią przypadkiem. Dopiero wtedy sobie przypomniałem.
  2.Albo nie wierzą, że nie da się _odzwyczajić_ od oddychania albo chodzi tylko o „spełnienie czynności fizjologicznej”. Uduszenie się, zgon to nie jest czynność fizjologiczna tylko zaprzestanie spełniania czynności fizjologicznych.
  III.Mojej młodej Krewnej założono podwójnego nelsona. Nauczyciel powiedział do niej coś takiego, że albo miała gardzić Dziewczętami, które w tych czasach miałyby pasać gęsi albo miała zgodzić się na taki los. Powiedziała, że z dwojga wolałaby już pasać Gęsi. Ciekawe, czy ten Pan Nauczyciel przyjąłby do Przedszkola Dziecko mówiące gwarą. W pańskiej II Rzeczypospolitej Pani _Danuta_ Zofia Szaflarska mówiła gwarą na Uczelni Wyższej. Ukończyła ją. A co byłoby teraz. Podobno naziści tak troszczą się o biednych Ludzi, o biedne Osoby. Jeśli Mama pochyla się nad Dzieckiem to też przypomnieli by Jej, żeby się nie pochylała? Kwartał mieszkalny to „spacerniak”? Mieszkanie, Pokój to miejsce, gdzie ma (musi) być „jak u Ludzi(?)”?
  IV.Pan Jarema Stępowski poprawiał Sobie przedziałek bo tak chciał. I robił to będąc przytomnym.
  Ja nie chcę stawać przed perspektywą na początek przedziałek a po tem „oskalpowana Ziemia”. Powiedziała Żaba: „Chłopcy źle się bawicie”. Ktoś kto pozwala na to, albo nawet popiera to, że Te Włosy -Tamte Osoby zostają zgładzone to nie jest Bóg, co najwyżej Gruppenführer WOLF, a to nie jest Życie, tylko „tak zwane życie”. Tak jest dla tego, że za dobre uczynki jest kara, a za złe (gorzej niż złe) –nagroda. Wasz „Pan Jezus” jest wrogiem Pana Jezusa o jakim mnie uczono. “Kowal zawinił a Cygana _powieśsili_ “.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin.
  2021_04_16_17_03_ Fr_ee_day_CG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *