Pilne! zmieniamy Tytuły maili do europosłów w sprawie paszportu szczepionkowego

5 thoughts on “Pilne! zmieniamy Tytuły maili do europosłów w sprawie paszportu szczepionkowego

 1. I.Komentarz do Wpisu Majówka Wolnych Ludzi na szczycie Ślęży – 1 Maja 2021 godz. 12:00
  14 kwietnia 2021 chciałem umieścić o 11:11. Porażono mi ośrodek umysłu i ośrodek woli odcinając dostęp powietrza, przynajmniej tak to odczułem, i zmuszono do tego, żeby niby w panice wstawić o 11:09 jak ta zbrodnia zamiast numerologicznie 11:11 pomyślnej godziny .
  II.1.Na JKM Newsletter też pojawił się taki Poeta. Niby taki szczery, uczciwy, otwarty a jak napisałem o zdarzeniach z Saksonii Dolnej, Saksonii Górnej i o innych sprawach to grupa inicjatywna ogłosiła, że kogoś tu trzeba usunąć.
  2._Narpiew_ JKM ogłosił, że ma kłopoty-problemy. Ale dalej mogłem umieszczać swoje komentarze.
  3.Po tem JKM musiał przekazać JKM Newsletter komuś innemu, podobno Swojemu Synowi, przy okazji ataków na JKM i na Kongres Nowej Prawicy. JKM utworzył KORWiN.
  4.Po tem kiedy prosiłem, żeby nie likwidować Gimnazjum miałem jakieś trudności z umieszczaniem komentarzy ale przede wszystkim JKM Newsletter zaczął przychodzić na mój adres poczty e-mail raz na miesiąc a nie codzienne lub prawie codzienne.
  5.Po tem Mąciciele zablokowali mi dostęp do konta.
  6.Teraz JKM Newsletter nie ma. Zdaje się.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, ex-Terminator de Achajos Logos, Helota, może Sklawin.
  2021_04_17_12_11_ Sabat_CG.
  Pilne! zmieniamy Tytuły maili do europosłów w sprawie paszportu szczepionkowego
  16 kwietnia 2021 niezaleznatelewizja.pl . (12:12).

 2. Ciąg Dalszy
  I.Sam JKM powiadomił o kłopotach-problemach, kiedy nadal mogłem umieszczać komentarze na JKM Newsletter ale potraktowano mnie jako „spamera” na Facebooku ( i Twitterze). Na Twitterze nic nie napisałem, bo nawet kiedy okazało się, że mam tam konto, to zostawiłem go sobie jako rezerwę, gdyby były jakieś kłopoty na Facebooku. Ale tak jak utworzono mi automatycznie konto na Twitterze tak samo automatycznie potraktowano mnie jako „spamera”. Pewnie nie podobało się co pisałem ale zrobiono to pod innym pretekstem.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, ex-Terminator de Achajos Logos, Helota, może Sklawin.
  2021_04_17_13_31_ Sabat_CG.

 3. Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Covid-19. (?)

  Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci…

  Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie…

  Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata (!) która jednak zmniejsza się po każdym doładowaniu lub wstrzyknięciu „przypominającym” (?)

  Opracowywane są szczepionki uzupełniające, które rozkładają niektóre narządy, w tym serce, płuca i mózg…

  Profesor Yeadon, który przez dwie dekady był zaznajomiony z działaniami i celami badań i rozwoju w farmaceutycznym gigancie Pfizer, wyjaśnia, że ostatecznym celem obecnie podawanego schematu szczepionek może być tylko masowe wyludnienie, przy którym wszystkimi wojnami światowymi wydają się być jak Myszka Miki…

  Miliardy są już skazane na pewne, nieodwołalne i pełne bólu zgony. Każda osoba, która otrzymała zastrzyk, z pewnością umrze przedwcześnie, a 3 lata to zrobiona na wyrost ocena tego, jak długo prawdopodobnie będzie żyła…

  https://zmianynaziemi.pl/comment/565251#comment-565251

  EXCLUSIVE – Former Pfizer VP: “Your government is lying to you in a way that could lead to your death.”

  https://www.lifesitenews.com/news/exclusive-former-pfizer-vp-your-government-is-lying-to-you-in-a-way-that-could-lead-to-your-death

  =======

 4. “…E-skierowanie dla każdego naiwniaka. Premier NWO ma nadzieję, że wszyscy Polacy będą chcieli sobie wstrzyknąć truciznę DNA przeciw tzw. Covid-19.

  Premier NWO wyraził przy tym nadzieję, że wszyscy będą chcieli się zaszczepić modyfikatorami DNA.

  Rząd planuje przyspieszyć narodowy program szczepień doświadczalnymi preparatami biologicznymi. Jak zapowiedział premier Mateusz Morawiecki, od 10 maja wszyscy Polacy będą mogli zapisywać się na szczepienie znamienim genetycznej bestii, a wcześniej otrzymają e-skierowanie. Szczepienie pozostanie dobrowolne ale ci co odmówią zostaną jakoś zmuszeni do depopulacji.

  – Do 10 maja chcemy spowodować, aby każdy obywatel powyżej 18. roku życia mógł otrzymać e-skierowanie i od 10 maja zapisywać się na szczepienie modyfikujace ludzkie DNA, tak, aby najpóźniej do sierpnia, a mamy rosnącą nadzieję, że może to być nawet wcześniej i zależy od liczby niby szczepionek przyjeżdżających do Polski, każdy obywatel mógł zostać zaszczepiony doświadczalnym preparatem depopulacyjnym, jeżeli tylko będzie chciał, bo i tak zmusimy wszystkich – powiedział Mateusz Morawiecki.

  Wskazywał przy tym na przykład Wielkiej Brytanii, gdzie akcja szczepień miała dać efekt w postaci fałszywego gwałtownego spadku liczby zachorowań.

  Morawiecki nie krył, że liczy na podobny efekt w Polsce – że pandemia będzie coraz mniej dokuczliwa, a liczba sfałszowanych nowych zakażeń będzie dawała nam możliwość odmrażania zniszczonej przez szaleńsców Gospodarka…”

  https://zmianynaziemi.pl/comment/565465#comment-565465

  =======

 5. “Nowe Dowody z Odciskiem Palca i Podpisem – Dlaczego PiS Zbiera Nasze Dane Biometryczne” – (Wideo + Linki do źródeł w opisie)

  https://www.youtube.com/watch?v=CXnAwBM_gvU

  “Kody QR Tylko Dla Zaszczepionych – To Najbardziej Restrykcyjne Podejście z Całej Unii Europejskiej” – (Wideo + Linki do źródeł w opisie)

  https://www.youtube.com/watch?v=YPUCW9P17pc

  “Ile Prywatności Zostanie Nam w Nowym Ładzie – Analiza raportu Carnegie Endowment” – (Wideo + Linki do źródeł w opisie)

  https://www.youtube.com/watch?v=xseh91zbM5g

  =======

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *