Byłemu szefowi Mosadu ku pamięci, a Rodakom ku przestrodze – Ewa Pawela

https://strategika.fr/2020/12/24/palestine-la-fin-dun-long-calvaire/
https://www.youtube.com/watch?v=RQXCL3pH2w4
https://www.youtube.com/watch?v=d59shhuIxH0
https://www.youtube.com/watch?v=XvH0fOs2YEc
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_Izrael
https://palestyna.wordpress.com/2016/03/26/ideologia-wielkiego-izraela/
https://www.polishclub.org/2020/01/10/izraelska-idea-miedzyrzecza-czesc-i/
https://www.polishclub.org/2020/01/18/izraelska-idea-miedzyrzecza-czesc-ii/
https://www.polishclub.org/2020/01/23/izraelska-idea-miedzyrzecza-czesc-ii-2/

12 thoughts on “Byłemu szefowi Mosadu ku pamięci, a Rodakom ku przestrodze – Ewa Pawela

 1. Dzień dobry, Pani Ewo
  Choć mniej więcej od 30-tej min. Pani audycji obraz zatrzymał się a słowa, początkowo szatkowane, również zanikły i na tym etapie zakończyłam, to muszę powiedzieć, że oprócz dostarczenia wiedzy w doskonale skompilowanej pigułce o zdradzieckich działaniach omawianego państwa skierowała Pani moją uwagę na działania od lat planowane w kierunku dalszej ekspansji Izraela. Zrozumiała dla mnie stała się aktualna “ciepła” polityka naszych oficjeli w stosunku do “narodu wybranego”, a podjęte działania w prawodawstwie i administracji – absolutnie groźne.
  Pamiętam swoje rozmowy z moim śp. ojcem (urodził się i wychował jeszcze w czasach przed I wojną św. na terenie biednej Białostocczyzny) o stosunkach polsko-żydowskich z jego lat dziecięco-młodzieńczych dziwiąc się jego nieodpartej niechęci do Żydów – nie podzielałam jego negatywnego stanowiska w stos. do Żydów. A ponieważ historia nie jest moją pasją a i również wyznaję wiarę chrześcijańską – to długi czas nie zwracałam uwagi na echa wciąż istniejących konfliktów żydowskich pozostając w tym zakresie w zastoju poznawczym.
  Po Pani wykładzie pewne sprawy z mojej przeszłości i politykę na tym odcinku spraw w czasach obecnych zdecydowanie lepiej kojarzę i składam, a i … jest się czego obawiać.
  Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

 2. Dodam jeszcze widząc tło za plecami Szanownej Pani Ewy – mur, który ma chronić społeczność żydowską przed “niebezpiecznymi” Palestyńczykami – to z przekazów medialnych wiem, że często aby wybudować taki mur były niszczone żydowskie cmentarze, wręcz zrównywane z ziemią – i jakoś nie było protestów jak w przypadku przeniesienia z szacunkiem przecież, szczątków zamordowanych przez Niemców Żydów w Jedwabnem . !
  Z wyrazami szacunku dla P. Ewy – Maria

 3. Ozeasza 4 : 16
  ‘ Izrael stał się uparty jak krowa ‘
  Jeremiasza 7 : 26
  ” Ale ten lud mnie nie słuchał , ani nawet nie nadstawił ucha .Był uparty i postępował gorzej niż jego przodkowie.”
  Ps 64:6
  ” Obmyślają nowe sposoby popełniania zła , potajemnie knują przebiegły plan.Zamysły ich serc są niezbadane ”

  Ale jest nadzieja !
  Izajasza 65: 17
  ” Oto stwarzam nowe niebo i nową ziemie.
  Minione wydarzenia nie będą przychodziły na myśl.
  Ani nie będzie się ich wspominać w sercu ”
  W proroczej Księdze Aggeusza w drugim rozdziale czytamy
  ” Poruszę wszystkimi narodami i przyjdą kosztowności ze wszystkich narodów i napełnia mój dom chwalą – to mówi Bóg ”

  Życzę wszystkim i sobie żeby okazać się abyśmy okazali się kosztownościami ,bez względu na narodowość ..

 4. “…Powiedziałem wam o tych rzeczach, abyście, gdy nadejdzie ich godzina, pamiętali, że Ja (Jezus) wam to przepowiedziałem…”

  “…Jeszcze Wiele Mam Wam Do Powiedzenia, Ale Teraz (jeszcze) Znieść Nie Możecie (nie jesteście na to gotowi)…”

  “…Gdy Natomiast Przyjdzie On, DUCH PRAWDY, Doprowadzi Was Do CAŁEJ PRAWDY… i OZNAJMI WAM RZECZY PRZYSZŁE…”

  (Biblia Tysiąclecia – Nowy Testament – Ewangelia wg św. Jana 16:4,12,13)

  “…Zapieczętuj Księgę Aż Do Czasu Ostatecznego.
  Wielu Będzie To Badać i Wzrośnie Poznanie…”

  (Biblia – Stary Testament – Księga Daniela 12:4)

  Link do różnych tłumaczeń tego wersetu w różnych polskich wersjach Biblii

  http://bibliepolskie.pl/zzteksty_wer.php?book=27&chapter=12&verse=4&tlid=8

  ———-

  Poszczególne Księgi Całej Biblii w Formacie MP3 Do Bezpłatnego Pobrania

  https://bibliaaudio.pl/wideoaudio/

 5. I.Żydzi robią Palestyńczykom to czego Ich nauczyła Cywilizacja Łacińska reprezentowana przez III Rzeszę. Cywilizacja Bizantyjska to był JCM Otton III Ludolfing, JŚ Ojciec Święty Sylwester II i JKM Bolesław I Chrobry Piast. I Uniwersalizm, który miał połączyć Cywilizację Łacińską – I Rzesza i Cywilizację Bizantyjską w przywrócone Imperivm Romanvm.
  II.1.Z Żydów i Cyganów złożono raczej Ofiarę Całopalną.
  2.Z Polaków złożono raczej Ofiarę Krwawą.
  3.Ja tam wolę Ofiary pokarmowe.
  4.A najlepsza była by Ofiara Czysta, może także Eucharystia, która dawała by Życie Wieczne.
  Pozostaję z Wyrazami Szacunku i z nadzieją, że moje pozostałe komentarze pozostaną jeszcze umieszczone po zatwierdzeniu.
  Pani Ewo, Pani „Dzień Gorącego Lata”, Uwielbienia dla Szanownej Pani i dla Ozdoby Kobiecej Szanownej Pani. OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Oby Wasze Brody rosły długie”- Pozdrowienie Krasnoludów. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”- Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. _amant-Amantadyna-Amandyna. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Baby are only Baby not guys – Baby są tylko Baby, nie faceci. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Czy odarty przez Apolla został Mars_jasz, czy Mars (przez Quetzalcoatla). I_NSZ All-Lach Bi_é_s mi_l_Lach.
  Polska po wietnamsku/annamsku to Baalan. Baal-N (N – Północ, tak jak E-Wschód, W-Zachód, S-Południe.). Apollo miał mówić Grekom, że udaje się do Hiperborei, na tereny z kąd wieje do Grecji Wiatr Północny (Boreasz)Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej.
  2021_04_19_14_20_ DanSlene-Devi_CG.(
  Byłemu szefowi Mosadu ku pamięci, a Rodakom ku przestrodze – Ewa Pawela 17 kwietnia 2021
  niezaleznatelewizja.pl .
  POST SCRIPTVM: Ci, którzy by chcieli odrąbywać „lewą nóżkę” niech dadzą przykład i sami sobie je odrąbią. Może zmienią zdanie. (14:24).

 6. Ciąg Dalszy
  POST POST SCRIPTVM: Skoro Nell to irlandzki Odpowiednik imienia Ellen, czyli Helena, tak jak Mała Nell od Świętego Boga, to może Panienka Nell Rawlinson, bohaterka powieści pod tytułem: „W Pustyni i w Puszczy”, którą napisał Mistrz Henryk Sienkiewicz, miała mieć Mamę lub Babcię pochodzenia irlandzkiego?
  Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) „żydówka”, ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. 2021_04_19_14_38_ DanSlene-Devi_CG.

 7. Zawsze z uwaga sluchalem wypowiedzi pani Ewy Pawely i nie zawsze z Nia sie zgadzalem. Ostatni jednak “wyklad” pani Ewy , to byla jedna dezinformacja i manipulacja polegajaca na przeinaczaniu faktow ,jak i tez celowe przemilczanie wielu z nich. Podam przyklad: 14 maja 1948 zgodnie z decyzją ONZ państwo Izrael proklamowało niepodległość, jednak okoliczne państwa arabskie odmówiły zaakceptowania planu i rozpoczęły wojnę, ktora zakończyła się militarnym zwycięstwem Izraela. Pani Pawla nie powiedziala jednak , ze agresorem byly sasiadaujace” panstwa arabskie i z jej wypowiedzi wynikalo ,ze to Izrael pierwszy zaatakowal. Podobnie przemilczala okolicznosci” wojny 6 -dniowej” w 1967r , kiedy to panstwa arabskie b,yly gotowe na atak, a Izrael uprzedzil te zamiary. Caly ten material zostal kompletnie zmanipulowany , a w dodaku nasycony nienawiscia do panstwa Izrael , jak i tez do obywateli polskich pochodzenia zydowskiego. Swoja drogo pani Pawela “zna ” sie na wszystkim : na polach elektromagnetycznych, na historii, jak i tez na zdrowiu . Chodzaca skarbnica wiedzy, tylko pozazdroscic umiejetnosc cytowania cudzych komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *